Plugins - Header Footer Code Manager - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (89 entries)

en: Specific Post Type Display
nl: Specifieke berichttype weergave

en: Archives Only
nl: Alleen archiveren

en: Posts Only
nl: Alleen berichten

en: Both
nl: Beide

en: All Archive Pages
nl: Alle archiefpagina's

en: Your site has <a href="https://draftpress.com/disallow-file-edit-setting-wordpress" target="_blank">disallow_file_edit</a> setting enabled inside the wp-config file to prevent file edits. By using this plugin, you acknowledge that you know what you’re doing and intend on adding code snippets only from trusted sources.
nl: Je site heeft <a href="https://draftpress.com/disallow-file-edit-setting-wordpress" target="_blank">disallow_file_edit</a> instelling ingeschakeld in het wp-config bestand om het bewerken van bestanden te voorkomen. Door deze plugin te gebruiken bevestig je dat je weet wat je doet en dat je alleen code snippets van betrouwbare bronnen wil toevoegen.

en: Warning: Using improper code or untrusted sources code can break your site or create security risks. <a href="https://draftpress.com/security-risks-of-wp-plugins-that-allow-code-editing-or-insertion" target="_blank">Learn more</a>.
nl: Waarschuwing: Het gebruik van onjuiste code of niet vertrouwde broncode kan je site breken of veiligheidsrisico's opleveren. <a href="https://draftpress.com/security-risks-of-wp-plugins-that-allow-code-editing-or-insertion" target="_blank">Leer meer</a>.

en: Not all locations (such as before content) exist on all page/post types. The location will only appear as an option if the appropriate hook exists on the page.
nl: Niet alle locaties (zoals voor inhoud) bestaan op alle pagina/bericht types. De locatie zal alleen verschijnen als een optie als de juiste hook bestaat op de pagina.

en: Search Snippets
nl: Zoek snippets

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy Shortcode
nl: Kopieer shortcode

en: All Snippet Types
nl: Alle snippet typen

en: Archive Page
nl: Archiefpagina

en: Search Page
nl: Zoekpagina

en: Home Page
nl: Homepage

en: Select File
nl: Selecteer bestand

en: Select the HFCM JSON file you would like to import. When you click the import button below,
                                    HFCM will import the field groups.
nl: Selecteer het HFCM JSON bestand dat je wil importeren. Wanneer je op de importknop hieronder klikt,
                                    zal HFCM de veldgroepen importeren.

en: Import Snippets
nl: Snippets importeren

en: Export File
nl: Bestand exporteren

en: Select Snippets
nl: Selecteer snippets

en: Select the snippets you would like to export and then select your export method. Use the
                                    download button to export to a .json file which you can then import to another HFCM
                                    installation
nl: Selecteer de snippets die je wil exporteren en selecteer vervolgens je exportmethode. Gebruik de
                                    downloadknop om te exporteren naar een .json bestand dat je vervolgens kunt importeren naar een andere HFCM
                                    installatie

en: Export Snippets
nl: Snippets exporteren

en: Note
nl: Let op

en: Please upload a valid import file
nl: Upload een geldig importbestand

en: Please deactivate the free version of this plugin in order to avoid duplication of the snippets.
                        You can use our tools to import all the snippets from the free version of this plugin.
nl: Deactiveer de pro versie van deze plugin om duplicatie van de snippets te voorkomen.
                        Je kunt onze gereedschappen gebruiken om alle snippets uit de pro versie van deze plugin te importeren.

en: NOTE: Import/Export Functionality is only intended to operate within the same website.  Using the export/import to move snippets from one website to a different site, may result in inconsistent behavior, particularly if you have specific elements as criteria such as pages, posts, categories, or tags.
nl: OPMERKING: Import/Export functionaliteit is alleen bedoeld om binnen dezelfde site te werken. Het gebruik van de export/import om samenvattingen van de ene site naar een andere site te verplaatsen, kan leiden tot inconsistent gedrag, vooral als je specifieke elementen hebt, zoals pagina's, berichten, categorieën of tags.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Active
nl: Actief

en: All
nl: Alle

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Activate
nl: Activeren

en: Devices
nl: Apparaten

en: Display On
nl: Weergeven op

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Only Desktop
nl: Alleen bureaublad

en: Only Mobile Devices
nl: Alleen mobiele apparaten

en: Show on All Devices
nl: Weergeven op alle apparaten

en: N/A
nl: N/B

en: No post selected
nl: Geen bericht geselecteerd

en: Specific Tags
nl: Specifieke tags

en: Specific Custom Post Types
nl: Specifieke aangepaste berichttypen

en: Specific Categories
nl: Specifieke categorieën

en: No Snippets available.
nl: Geen snippets beschikbaar.

en: Save
nl: Opslaan

en: Snippet
nl: Fragment

en: Last edited by
nl: Laatst bewerkt door

en: at
nl: op

en: on
nl: op

en: Snippet created by
nl: Fragment gemaakt door

en: Device Display
nl: Apparaat weergave

en: Location
nl: Locatie

en: Post Count
nl: Aantal berichten

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: Tags List
nl: Tags lijst

en: Category List
nl: Categorielijst

en: Post List
nl: Berichtenlijst

en: Page List
nl: Paginalijst

en: Exclude Posts
nl: Berichten uitsluiten

en: Exclude Pages
nl: Pagina's uitsluiten

en: Site Display
nl: Site weergave

en: Shortcode Only
nl: Alleen shortcode

en: Latest Posts
nl: Nieuwste berichten

en: Specific Tags (Archive & Posts)
nl: Specifieke tags (Archief & berichten)

en: Specific Post Types (Archive & Posts)
nl: Specifieke bericht types (Archief & berichten)

en: Specific Categories (Archive & Posts)
nl: Specifieke categorieën (Archief & berichten)

en: Specific Pages
nl: Specifieke pagina's

en: Specific Posts
nl: Specifieke berichten

en: Site Wide
nl: Gehele site

en: Snippet Type
nl: Fragment type

en: Javascript
nl: JavaScript

en: Snippet Name
nl: Snippet naam

en: Script Added Successfully
nl: Script met succes toegevoegd

en: Back to list
nl: Terug naar lijst

en: Script updated
nl: Script geüpdatet

en: Edit Snippet
nl: Snippet bewerken

en: After Content
nl: Na inhoud

en: Before Content
nl: Vóór de inhoud

en: Hey there! You’ve been using the <strong>Header Footer Code Manager</strong> plugin for a while now. If you like the plugin, please support our awesome development and support team by leaving a <a class="hfcm-review-stars" href="https://wordpress.org/support/plugin/header-footer-code-manager/reviews/"><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span></a> rating. <a href="https://wordpress.org/support/plugin/header-footer-code-manager/reviews/">Rate it!</a> It’ll mean the world to us and keep this plugin free and constantly updated. <a href="https://wordpress.org/support/plugin/header-footer-code-manager/reviews/">Leave A Review</a>
nl: Je gebruikt de <strong>Header Footer Code Manager</strong> plugin al een tijdje. Als je de plugin leuk vindt, steun dan ons geweldige ontwikkelings- en ondersteuningsteam door een beoordeling achter te <a class="hfcm-review-stars" href="https://wordpress.org/support/plugin/header-footer-code-manager/reviews/"><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span><span class="dashicons dashicons-star-filled"></span></a> laten. <a href="https://wordpress.org/support/plugin/header-footer-code-manager/reviews/">Waardeer het!</a> Het betekent de wereld voor ons en houdt deze plugin vrij en voortdurend geüpdatet. <a href="https://wordpress.org/support/plugin/header-footer-code-manager/reviews/">Laat een beoordeling achter</a>

en: Settings
nl: Instellingen

en: Request Handler
nl: Aanvragen handler

en: Request Handler Script
nl: Aanvragen handler script

en: Update Script
nl: Script updaten

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Snippet
nl: Nieuwe snippet toevoegen

en: All Snippets
nl: Alle snippets

note: Description of the plugin
en: Header Footer Code Manager by 99 Robots is a quick and simple way for you to add tracking code snippets, conversion pixels, or other scripts required by third party services for analytics, tracking, marketing, or chat functions. For detailed documentation, please visit the plugin's <a href="https://draftpress.com/"> official page</a>.
nl: Header Footer Code Manager van 99 Robots is een snelle en eenvoudige manier voor je om tracking code snippets, conversie pixels, of andere scripts toe te voegen die vereist zijn door diensten van derden voor analytics, tracking, marketing, of chat functies. Voor gedetailleerde documentatie kun je terecht op de <a href="https://draftpress.com/"> officiële pagina</a> van de plugin.
