Plugins - Gutenberg - Stable (latest release) - en to lv translation catalogue (574 entries)

en: $store must be an instance of WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg
lv: $store ir jābūt WP_Style_Engine_CSS_Rules_Store_Gutenberg instancei

en: %1$s comment<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span> | %1$s comments<span class="screen-reader-text"> on %2$s</span>
lv[0]: % 1 $ s komentāru <span class = "screen-reader-text"> vietnē % 2 $ s </span>
lv[1]: % 1 $ s komentārs <span class = "screen-reader-text"> par % 2 $ s </span>
lv[2]: % 1 $ s komentāri <span class = "screen-reader-text"> par % 2 $ s</span>

en: %1$s on %2$s
lv: %1$s par %2$s

en: %1$s response to %2$s | %1$s responses to %2$s
lv[0]: %1$s atbilde uz %2$s
lv[1]: %1$s atbildes uz %2$s
lv[2]: %1$s atbildes uz %2$s

en: %s Avatar
lv: %s tēls

en: %s ago
lv: pirms %s

en: %s from now
lv: %s kopš šī brīža

en: %s response | %s responses
lv[0]: %s atbildes
lv[1]: %s atbilde
lv[2]: %s atbildes

en: %s submenu
lv: %s apakšizvēlne

en: %sX-Large
lv: %sX - liels

en: %sX-Small
lv: %sX - mazs

en: (%s author archive, opens in a new tab)
lv: (autora %s arhīvs, tiek atvērts jaunā cilnē)

en: (%s website link, opens in a new tab)
lv: (%s vietnes saite, tiek atvērta jaunā cilnē)

en: (Home link, opens in a new tab)
lv: (Mājas saite tiek atvērta jaunā cilnē)

en: (no title)
lv: (nav nosaukuma)

en: ... like this one, which is right aligned.
lv: ...kā šis, kas ir līdzināts pa labi.

en: : %s
lv: :%s

en: A Picture is Worth a Thousand Words
lv: Attēls ir tūkstoš vārdu vērts

en: A huge benefit of blocks is that you can edit them in place and manipulate your content directly. Instead of having fields for editing things like the source of a quote, or the text of a button, you can directly change the content. Try editing the following quote:
lv: Liela bloku priekšrocība ir tā, ka varat tos rediģēt uz vietas un tieši manipulēt ar saturu. Tā vietā, lai rediģētu tādus elementus kā citāta avotu vai pogas tekstu, varat mainīt saturu tieši. Pamēģiniet rediģēt tālāk redzamo citātu:

en: A link to a post format
lv: Saite uz ziņas formātu

en: A set of high quality curated patterns.
lv: Augstas kvalitātes atlasītu modeļu komplekts.

en: A variety of designs to display your team members.
lv: Dažādi dizaini, lai parādītu jūsu komandas locekļus.

en: A variety of footer designs displaying information and site navigation.
lv: Dažādi kājenes modeļi, kas parāda informāciju un vietnes navigāciju.

en: A variety of header designs displaying your site title and navigation.
lv: Dažādi galvenes modeļi, kas parāda jūsu vietnes nosaukumu un navigāciju.

en: Accessibility is important &mdash; don&#8217;t forget image alt attribute
lv: Pieejamība ir svarīga &mdash; neaizmirstiet attēla alt atribūtu

en: Active theme color palette.
lv: Aktīva motīva krāsu palete.

en: Active theme font sizes.
lv: Aktīvo motīvu fontu lielumi.

en: Active theme gradients.
lv: Aktīvie motīvu gradienti.

en: Active theme spacing scale.
lv: Aktīvā tēmas atstarpes skala.

en: Active theme spacing sizes.
lv: Aktīvie tēmas atstarpju izmēri.

en: Adding an RSS feed to this site’s homepage is not supported, as it could lead to a loop that slows down your site. Try using another block, like the <strong>Latest Posts</strong> block, to list posts from the site.
lv: RSS plūsmas pievienošana šīs vietnes sākumlapai netiek atbalstīta, jo tā var izraisīt cilpu, kas palēninās vietnes darbību. Mēģiniet izmantot citu bloku, piemēram, bloku <strong>Jaunākās ziņas</strong>, lai uzskaitītu ziņas no vietnes.

en: An array of post types that the pattern is restricted to be used with.
lv: Ziņu veidu masīvs, ar kuriem var izmantot tikai šo modeli.

en: An array of template types where the pattern fits.
lv: Veidņu tipu masīvs, kurā ietilpst modelis.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
lv: Ir notikusi kļūda, kas nozīmē, ka plūsma, iespējams, nav pieejama. Pamēģiniet vēlreiz pēc kāda laika.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
lv: Radās neparedzēta kļūda. Kaut kas varētu būt nepareizi ar WordPress.org vai ar šī servera konfigurāciju. Ja arī turpmāk rodas problēmas, mēģiniet meklēt palīdzību<a href="%s"> atbalsta forumos</a>.

en: And <em>Lists</em> like this one of course :)
lv: Un <em>saraksti</em>, kā šis, piemēram :)

en: Any block can opt into these alignments. The embed block has them also, and is responsive out of the box:
lv: Jebkurš bloks var piedalīties šajos līdzinājumos. Tie ir pieejami arī blokā Embed, un tas ir reaģētspējīgs jau no paša sākuma:

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Author: %s
lv: Autors: %s

en: Available image dimensions.
lv: Pieejamie attēla izmēri.

en: Available image sizes.
lv: Pieejamie attēlu izmēri.

en: Beautiful landscape
lv: Skaista ainava

en: Block
lv: Bloks

en: Block inspector tab display overrides.
lv: Bloka inspektora cilnes rādīšanas atcelšana.

[ctx: Block pattern category]
en: About
lv: Par

[ctx: Block pattern category]
en: Banners
lv: Reklāmkarogi

[ctx: Block pattern category]
en: Buttons
lv: Pogas

[ctx: Block pattern category]
en: Call to Action
lv: Aicinājums uz darbību

[ctx: Block pattern category]
en: Columns
lv: Slejas

[ctx: Block pattern category]
en: Contact
lv: Kontakti

[ctx: Block pattern category]
en: Featured
lv: Piedāvātie

[ctx: Block pattern category]
en: Footers
lv: Kājenes

[ctx: Block pattern category]
en: Gallery
lv: Galerija

[ctx: Block pattern category]
en: Headers
lv: Galvenes

[ctx: Block pattern category]
en: Media
lv: Mediji

[ctx: Block pattern category]
en: Portfolio
lv: Darbu mape

[ctx: Block pattern category]
en: Posts
lv: Ziņas

[ctx: Block pattern category]
en: Services
lv: Pakalpojumi

[ctx: Block pattern category]
en: Team
lv: Komanda

[ctx: Block pattern category]
en: Testimonials
lv: Atsauksmes

[ctx: Block pattern category]
en: Text
lv: Teksts

en: Block types that the pattern is intended to be used with.
lv: Bloku veidi, ar kuriem modeli paredzēts izmantot.

en: Blocks can be anything you need. For instance, you may want to add a subdued quote as part of the composition of your text, or you may prefer to display a giant stylized one. All of these options are available in the inserter.
lv: Bloki var būt jebkādi. Piemēram, iespējams, vēlaties teksta kompozīcijā iekļaut pieklusinātu citātu vai arī vēlaties attēlot milzīgu stilizētu citātu. Visas šīs iespējas ir pieejamas ievietotājā.

en: Briefly describe what your business does and how you can help.
lv: Īsi aprakstiet, ar ko nodarbojas jūsu uzņēmums un kā jūs varat palīdzēt.

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close menu
lv: Aizvērt izvēlni

en: Code is Poetry
lv: Kods ir dzeja

[ctx: Color name]
en: Black
lv: Melns

[ctx: Color name]
en: Cyan bluish gray
lv: Ciāna zilganpelēks

[ctx: Color name]
en: Light green cyan
lv: Gaiši zaļš ciāns

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid amber
lv: Spilgti košs dzintars

[ctx: Color name]
en: Luminous vivid orange
lv: Spilgti koši oranžs

[ctx: Color name]
en: Pale cyan blue
lv: Gaiši ciāna zils

[ctx: Color name]
en: Pale pink
lv: Gaiši rozā

[ctx: Color name]
en: Vivid cyan blue
lv: Spilgts ciānzils

[ctx: Color name]
en: Vivid green cyan
lv: Spilgts zaļš ciāns

[ctx: Color name]
en: Vivid purple
lv: Spilgts violets

[ctx: Color name]
en: Vivid red
lv: Spilgti sarkans

[ctx: Color name]
en: White
lv: Balts

en: Color randomizer
lv: Krāsu nejaušinātājs

en: Content
lv: Saturs

en: Could not register file "%1$s" as a block pattern (invalid slug "%2$s")
lv: Nevarēja reģistrēt failu "%1$s" kā bloka modeli (nederīga taka "%2$s")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Slug" field missing)
lv: Nevarēja reģistrēt failu "%s" kā bloka modeli (trūkst lauks "Taka")

en: Could not register file "%s" as a block pattern ("Title" field missing)
lv: Nevarēja reģistrēt failu "%s" kā bloka modeli (trūkst lauks "Nosaukums")

en: Current page of the collection.
lv: Pašreizējā kolekcijas lapa.

en: Default size for images.
lv: Attēlu noklusējuma izmērs.

en: Deleted author: %s
lv: Izdzēsts autors: %s

en: Demo
lv: Demonstrēt

en: Determines whether the current locale is right-to-left (RTL).
lv: Nosaka, vai pašreizējā lokalizācija ir no labās uz kreiso (RTL).

en: Determines whether the image editing feature is enabled.
lv: Nosaka, vai ir iespējota attēlu rediģēšanas funkcija.

en: Determines whether the pattern is visible in inserter.
lv: Nosaka, vai raksts ir redzams ievietotājā.

en: Different layouts containing video or audio.
lv: Dažādi izkārtojumi, kas satur video vai audio.

en: Different layouts for displaying images.
lv: Dažādi izkārtojumi attēlu parādīšanai.

en: Disables custom colors.
lv: Atspējo pielāgotās krāsas.

en: Disables custom font size.
lv: Atspējo pielāgotu fonta lielumu.

en: Disables custom spacing sizes.
lv: Atspējo pielāgotos atstarpju izmērus.

en: Disables output of layout styles.
lv: Atspējo izkārtojuma stilu izvadi.

en: Display all static pages unless a custom template has been applied or a dedicated template exists.
lv: Parāda visas statiskās lapas, ja vien netiek lietota pielāgota vai speciāla veidne.

en: Display the assigned taxonomy: %s
lv: Parādīt piešķirto taksonomiju: %s

en: Display your contact information.
lv: Parādiet savu kontaktinformāciju.

en: Display your latest posts in lists, grids or other layouts.
lv: Rādiet jaunākās ziņas sarakstos, režģos vai citos izkārtojumos.

en: Displays a custom taxonomy archive. Like categories and tags, taxonomies have terms which you use to classify things. For example: a taxonomy named "Art" can have multiple terms, such as "Modern" and "18th Century." This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g, Taxonomy: Art) cannot be found.
lv: Parāda pielāgotu taksonomijas arhīvu. Tāpat kā kategorijām un birkām, taksonomijām ir terminiem, kurus izmantojat lietu klasificēšanai. Piemēram: taksonomijā ar nosaukumu "Māksla" var būt vairāki termini, piemēram, "modernā" un "18. gadsimts". Šī veidne kalpos kā rezerves variants, ja nevarēs atrast piemērotāku veidni (piemēram, Taksonomija: Māksla).

en: Displays a post archive when a specific date is visited (e.g., example.com/2023/).
lv: Parāda ziņu arhīvu, kad tiek meklēts noteikts datums (piemēram, paraugs.com/2023/).

en: Displays a post category archive. This template will serve as a fallback when more specific template (e.g., Category: Recipes) cannot be found.
lv: Parāda ziņu kategorijas arhīvu. Šī veidne kalpos kā rezerves veidne, ja nevarēs atrast precīzāku atbilstošu veidni (piemēram, Kategorija: Receptes).

en: Displays a post tag archive. This template will serve as a fallback when more specific template (e.g., Tag: Pizza) cannot be found.
lv: Parāda ziņu birku arhīvu. Šī veidne kalpos kā rezerves variants, ja nevarēs atrast konkrētāku veidni (piemēram, Birka: Pica).

en: Displays a single author's post archive. This template will serve as a fallback when a more a specific template (e.g., Author: Admin) cannot be found.
lv: Parāda viena autora ziņu arhīvu. Šī veidne kalpos kā rezerves veidne, ja nevarēs atrast specifiskāku veidni (piem., Autors: Administrators).

en: Displays any archive, including posts by a single author, category, tag, taxonomy, custom post type, and date. This template will serve as a fallback when more specific templates (e.g., Category or Tag) cannot be found.
lv: Parāda jebkuru arhīvu, tostarp viena autora ziņu, kategoriju, birku, taksonomijas, pielāgotas ziņas tipu un datuma. Šī veidne kalpos kā rezerves variants, ja nav iespējams atrast specifiskākus veidņus (piemēram, kategorija vai birka).

en: Displays any single entry, such as a post or a page. This template will serve as a fallback when a more specific template (e.g., Single Post, Page, or Attachment) cannot be found.
lv: Parāda jebkuru atsevišķu ierakstu, piemēram, ziņu vai lapu. Šī veidne kalpos kā rezerves veidne, ja nevarēs atrast specifiskāku veidni (piemēram, vienu ziņu, lapu vai pielikumu).

en: Displays single posts on your website unless a custom template has been applied to that post or a dedicated template exists.
lv: Parāda atsevišķu ziņu jūsu vietnē, ja vien šai ziņai nav lietota pielāgota vai speciāla veidne.

en: Displays the latest posts as either the site homepage or a custom page defined under reading settings. If it exists, the Front Page template overrides this template when posts are shown on the front page.
lv: Parāda jaunākās ziņas kā vietnes sākumlapu vai pielāgotu lapu, kas definēta lasīšanas iestatījumos. Ja tāda pastāv, pirmās lapas veidne aizstāj šo veidni, kad ziņas tiek rādītas pirmajā lapā.

en: Displays when a visitor performs a search on your website.
lv: Parāda, kad apmeklētājs veic meklēšanu jūsu vietnē.

en: Displays when a visitor views a non-existent page, such as a dead link or a mistyped URL.
lv: Parāda, ja apmeklētājs vēlas aplūko neesošu lapu, piemēram, nederīgu saiti vai kļūdaini ievadītu URL.

en: Displays when a visitor views the dedicated page that exists for any media attachment.
lv: Parāda, kad apmeklētājs aplūko jebkuram multivides pielikumam veltītu lapu.

en: Displays your site's Privacy Policy page.
lv: Parāda jūsu vietnes konfidencialitātes politikas lapu.

en: Displays your site's front page, whether it is set to display latest posts or a static page. The Front Page template takes precedence over all templates.
lv: Parāda jūsu vietnes sākumlapu neatkarīgi no tā, vai tā ir iestatīta jaunāko ziņu rādīšanai vai kā statiska lapa. Sākumlapas veidnei ir prioritāte pār visām veidnēm.

en: Documentation
lv: Dokumentācija

[ctx: Duotone name]
en: Blue and orange
lv: Zils un oranžs

[ctx: Duotone name]
en: Blue and red
lv: Zils un sarkans

[ctx: Duotone name]
en: Dark grayscale
lv: Tumša pelēka skala

[ctx: Duotone name]
en: Grayscale
lv: Pelēka skala

[ctx: Duotone name]
en: Magenta and yellow
lv: Purpursarkans(magenta)

[ctx: Duotone name]
en: Midnight
lv: Pusnakts

[ctx: Duotone name]
en: Purple and green
lv: Violets un zaļš

[ctx: Duotone name]
en: Purple and yellow
lv: Violets un dzeltens

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Editor styles
lv: Redaktora stili

en: Embed of %s.
lv: Iegult %s.

en: Embeds, like YouTube, Tweets, or other WordPress posts.
lv: Ievietojumi, piemēram, YouTube, Tweets vai citas WordPress ziņas.

en: Enable/Disable Wide/Full Alignments.
lv: Iespējot / atspējot platos / pilnos izlīdzinājumus.

en: Enable/disable layouts support in container blocks.
lv: Iespējot / atspējot izkārtojumu atbalstu konteineru blokos.

en: Enables custom line height.
lv: Iespējo pielāgotu līnijas augstumu.

en: Enables custom spacing.
lv: Iespējo pielāgotu atstarpi.

en: Enables custom units.
lv: Iespējo pielāgotās vienības.

en: Enables experimental Site Editor blocks
lv: Iespējo eksperimentālus vietņu redaktora blokus

en: Experimental settings
lv: Eksperimentālie iestatījumi

en: Experiments
lv: Eksperimenti

en: Experiments Settings
lv: Eksperimentu iestatījumi

en: F j, Y
lv: j. F, Y.

en: F j, Y g:i a
lv: d.m.Y. H.i

en: Font family not defined in the variation or "slug".
lv: Šriftu saime nav definēta ne variantā ne takā.

[ctx: Font size name]
en: Extra Large
lv: Īpaši liels

[ctx: Font size name]
en: Large
lv: Liels

[ctx: Font size name]
en: Medium
lv: Vidējs

[ctx: Font size name]
en: Small
lv: Mazs

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Global settings.
lv: Globālie iestatījumi.

en: Global styles.
lv: Globālie stili.

en: Go give it a try, you may discover things WordPress can already add into your posts that you didn&#8217;t know about. Here&#8217;s a short list of what you can currently find there:
lv: Izmēģiniet to, iespējams, atklāsiet lietas, ko WordPress jau var pievienot jūsu ziņām, par kurām nezinājāt. Lūk, īss saraksts ar to, ko tur pašlaik varat atrast:

[ctx: Gradient name]
en: Blush bordeaux
lv: Sārti bordo

[ctx: Gradient name]
en: Blush light purple
lv: Sārti gaiši violets

[ctx: Gradient name]
en: Cool to warm spectrum
lv: Vēss līdz silts spektrs

[ctx: Gradient name]
en: Electric grass
lv: Elektrisks zāliens

[ctx: Gradient name]
en: Light green cyan to vivid green cyan
lv: Gaiši zaļš ciāns līdz spilgti zaļš ciāns

[ctx: Gradient name]
en: Luminous dusk
lv: Gaiša krēsla

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid amber to luminous vivid orange
lv: Spožs spilgts dzintars līdz spoži spilgti oranžs

[ctx: Gradient name]
en: Luminous vivid orange to vivid red
lv: Spilgts spilgti oranžs līdz spilgti sarkans

[ctx: Gradient name]
en: Midnight
lv: Pusnakts

[ctx: Gradient name]
en: Pale ocean
lv: Gaišais okeāns

[ctx: Gradient name]
en: Very light gray to cyan bluish gray
lv: Ļoti gaiši pelēks līdz ciāna zilgani pelēks

[ctx: Gradient name]
en: Vivid cyan blue to vivid purple
lv: Spilgts ciānzils līdz spilgti violets

en: Grid variation for Group block
lv: Grupas bloka režģa variācija

en: Gutenberg
lv: Gūtenbergs

en: Gutenberg Team
lv: Gūtenberga komanda

en: Gutenberg development mode requires files to be built. Run <code>npm install</code> to install dependencies, <code>npm run build</code> to build the files or <code>npm run dev</code> to build the files and watch for changes. Read the <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/code/getting-started-with-code-contribution.md">contributing</a> file for more information.
lv: Gutenberg izstrādes režīmā ir jāveido faili. Palaidiet <code>npm install</code>, lai instalētu atkarības, <code>npm run build</code>, lai izveidotu failus, vai <code>npm run dev</code>, lai izveidotu failus un vērotu izmaiņas. Lai uzzinātu vairāk, izlasiet <a href="https://github.com/WordPress/gutenberg/blob/HEAD/docs/contributors/getting-started.md">pieteikšanās</a> failu.

en: Gutenberg requires WordPress %s or later to function properly. Please upgrade WordPress before activating Gutenberg.
lv: Lai pareizi darbotos, Gūtenbergam ir nepieciešama WordPress %s vai jaunāka versija. Pirms Gūtenberga aktivizēšanas, lūdzu, jauniniet programmu WordPress.

en: Handling images and media with the utmost care is a primary focus of the new editor. Hopefully, you&#8217;ll find aspects of adding captions or going full-width with your pictures much easier and robust than before.
lv: Jaunā redaktora galvenā uzmanība tiek pievērsta attēlu un multivides apstrādei ar īpašu rūpību. Cerams, ka jums būs daudz vieglāk un stabilāk nekā iepriekš pievienot uzrakstus vai izmantot attēlus visā platumā.

en: Headings are separate blocks as well, which helps with the outline and organization of your content.
lv: Virsraksti ir arī atsevišķi bloki, kas palīdz jūsu satura izklāstā un organizēšanā.

en: Help build Gutenberg
lv: Palīdziet veidot Gūtenbergu

en: If the value is a string, the value will be used as the archive slug. If the value is false the post type has no archive.
lv: Ja vērtība ir virkne, šī vērtība tiks izmantota kā arhīva slieksnis. Ja vērtība ir false, ziņas tipam nav arhīva.

en: If you combine the new <strong>wide</strong> and <strong>full-wide</strong> alignments with galleries, you can create a very media rich layout, very quickly:
lv: Ja apvienojat jaunos <strong>platos</strong> un <strong>pilnībā plato </strong> līdzinājumus ar galerijām, ļoti ātri varat izveidot ar multividi bagātu izkārtojumu:

en: If you want to learn more about how to build additional blocks, or if you are interested in helping with the project, head over to the <a href="%s">GitHub repository</a>.
lv: Ja vēlaties uzzināt vairāk par to, kā izveidot papildu blokus, vai ja vēlaties palīdzēt projektā, dodieties uz <a href="%s"> GitHub repozitoriju </a>.

en: If your theme supports it, you&#8217;ll see the "wide" button on the image toolbar. Give it a try.
lv: Ja jūsu tēma to atbalsta, attēlu rīkjoslā redzēsiet pogu "plats". Izmēģiniet to.

en: Images &amp; Videos
lv: Attēli un video

en: Imagine everything that WordPress can do is available to you quickly and in the same place on the interface. No need to figure out HTML tags, classes, or remember complicated shortcode syntax. That&#8217;s the spirit behind the inserter—the <code>(+)</code> button you&#8217;ll see around the editor—which allows you to browse all available content blocks and add them into your post. Plugins and themes are able to register their own, opening up all sort of possibilities for rich editing and publishing.
lv: Iedomājieties, ka viss, ko WordPress spēj izdarīt, ir pieejams ātri un vienā un tajā pašā saskarnes vietā. Nav jāizprot HTML tagi, klases vai jāatceras sarežģīta īsceļu sintakse. Tieši tāds ir ievietotājs - <code>(+)</code> poga, ko sastapsiet visā redaktoru - tas ļauj jums pārlūkot visus pieejamos satura blokus un pievienot tos savai ziņai.  Spraudņi un tēmas var reģistrēt savus blokus, paverot visdažādākās iespējas bagātīgai rediģēšanai un publicēšanai.

en: Indicates if a template is custom or part of the template hierarchy
lv: Norāda, vai veidne ir pielāgota vai daļa no veidņu hierarhijas

en: Indicates whether the current theme supports block-based templates.
lv: Norāda, vai pašreizējā tēma atbalsta bloku veidnes.

en: Introduce yourself.
lv: Iepazīstiniet ar sevi.

en: Invalid attribute name.
lv: Nederīgs atribūta nosaukums.

en: Invalid author ID.
lv: Nederīgs autora ID.

en: Invalid post type.
lv: Nederīgs ziņas veids.

en: Large
lv: Liels

en: Layout blocks, like Buttons, Hero Images, Separators, etc.
lv: Izkārtojuma bloki, piemēram, pogas, varoņu attēli, atdalītāji utt.

en: List of allowed block types.
lv: Atļauto bloku veidu saraksts.

en: List of allowed mime types and file extensions.
lv: Atļauto mime veidu un failu paplašinājumu saraksts.

en: M j, Y g:i a
lv: M j, Y g: i a

en: Markup is not allowed in CSS.
lv: CSS nav atļauts izmantot iezīmēšanu.

en: Matt Mullenweg, 2017
lv: Mets Mulenvēgs, 2017

en: Maximum number of items to be returned in result set.
lv: Maksimālais vienumu skaits, kas jāatgriež no rezultātu kopas.

en: Maximum upload size in bytes allowed for the site.
lv: Vietnei atļautais maksimālais augšupielādes lielums baitos.

en: Media Rich
lv: Multivides bagātība

en: Medium
lv: Vidējs

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Multi-column patterns with more complex layouts.
lv: Vairāku sleju raksti ar sarežģītākiem izkārtojumiem.

en: Newer Comments
lv: Jaunāki komentāri

en: Next Page
lv: Nākamā lapa

en: No archives to show.
lv: Nav arhīvu, ko parādīt.

en: No comments to show.
lv: Nav komentāru, ko parādīt.

en: No comments<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
lv: Nav komentāru <span class = "screen-reader-text"> par % s </span>

en: No templates exist with that id.
lv: Ar šo ID nepastāv veidnes.

en: No theme is defined for this template.
lv: Šai veidnei nav definēta neviena tēma.

en: Not found: %1$s (%2$s)
lv: Nav atrasts: %1$s(%2$s)

en: Of Mountains &amp; Printing Presses
lv: Par kalniem un iespiedmašīnām

en: Offset the result set by a specific number of items.
lv: Izlīdziniet iestatīto rezultātu ar noteiktu vienumu skaitu.

en: Older Comments
lv: Senāki komentāri

en: One response
lv: Viena atbilde

en: One response to %s
lv: Viena atbilde uz %s

en: Open menu
lv: Atvērt izvēlni

en: Order sort attribute ascending or descending.
lv: Kārtot šķirošanas atribūtu augoši vai dilstoši.

en: PDF embed
lv: PDF iegulšana

en: Pagination
lv: Lapošana

en: Patterns containing mostly text.
lv: Modeļi, kas satur galvenokārt tekstu.

en: Patterns that contain buttons and call to actions.
lv: Modeļi, kas satur pogas un aicinājumus uz darbību.

en: Post Format Link
lv: Ziņas formāta saite

en: Previous Page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Printing since 1440. This is the development plugin for the block editor, site editor, and other future WordPress core functionality.
lv: Druka kopš 1440. gada. Šis ir izstrādes spraudnis bloku redaktoram, vietņu redaktoram un citām turpmākajām WordPress pamatfunkcijām.

en: RSS Error:
lv: RSS kļūda:

en: Raw size value must be a string, integer or a float.
lv: Neapstrādātā lieluma vērtībai ir jābūt virknei, veselam skaitlim vai pludiņam.

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Response
lv: Atbilde

en: Response to %s
lv: Atbilde uz %s

en: Responses
lv: Atbildes

en: Responses to %s
lv: Atbildes uz %s

en: Returns all the categories for block types that will be shown in the block editor.
lv: Atgriež visas kategoriju bloku veidiem, kas tiks parādīti bloku redaktorā.

en: Search
lv: Meklēt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search results for: "%s"
lv: Meklēšanas rezultāti vaicājumam "%s"

en: Sections whose purpose is to trigger a specific action.
lv: Sadaļas, kuru mērķis ir aktivizēt konkrētu darbību.

en: Select Category
lv: Atlasiet kategoriju

en: Select Day
lv: Atlasiet dienu

en: Select Month
lv: Atlasiet mēnesi

en: Select Post
lv: Atlasiet ziņu

en: Select Week
lv: Atlasiet nedēļu

en: Select Year
lv: Atlasiet gadu

en: Settings consolidated from core, theme, and user origins.
lv: Iestatījumi ir apvienoti no pamata, tēmu un lietotāju izcelsmes.

en: Share reviews and feedback about your brand/business.
lv: Kopīgojiet atsauksmes un komentārus par savu zīmolu vai uzņēmumu.

en: Showcase your latest work.
lv: Parādiet savu jaunāko darbu.

en: Site icon.
lv: Vietnes ikona.

en: Site logo.
lv: Vietnes logo.

en: Small
lv: Mazs

en: Some of the theme.json settings.spacing.spacingScale values are invalid
lv: Dažas no theme.json settings.spacing.spacingScale vērtībām nav derīgas

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type.
lv: Atvainojiet, jums nav atļauts labot ziņas šajā ziņu tipā.

en: Sorry, you are not allowed to read the block editor settings.
lv: Diemžēl jums nav atļauts lasīt bloku redaktora iestatījumus.

en: Sort collection by post attribute.
lv: Kārtot kolekciju pēc ziņas atribūta.

en: Styles consolidated from core, theme, and user origins.
lv: Stili konsolidēti no pamata, tēmu un lietotāju izcelsmes.

en: Support
lv: Atbalsts

en: Sure, the full-wide image can be pretty big. But sometimes the image is worth it.
lv: Protams, pilna platuma attēls var būt diezgan liels. Bet dažreiz attēls ir tā vērts.

en: Template Parts
lv: Veidņu daļas

en: Template for %1$s
lv: Veidne %1$s

en: Template for %s
lv: Veidne %s

[ctx: Template name]
en: Archive
lv: Arhīvs

[ctx: Template name]
en: Author
lv: Autors

[ctx: Template name]
en: Category
lv: Kategorija

[ctx: Template name]
en: Date
lv: Datums

[ctx: Template name]
en: Front Page
lv: Sākumlapa

[ctx: Template name]
en: Home
lv: Mājas

[ctx: Template name]
en: Index
lv: Rādītājs

[ctx: Template name]
en: Media
lv: Mediji

[ctx: Template name]
en: Page
lv: Lappuse

[ctx: Template name]
en: Privacy Policy
lv: Privātuma politika

[ctx: Template name]
en: Search
lv: Meklēt

[ctx: Template name]
en: Single
lv: Viens

[ctx: Template name]
en: Singular
lv: Vienskaitlis

[ctx: Template name]
en: Tag
lv: Birka

[ctx: Template name]
en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Template part has been deleted or is unavailable: %s
lv: Veidnes daļa ir izdzēsta vai nav pieejama: %s

en: Test a new zoomed out view on the site editor (Warning: The new feature is not ready. You may experience UX issues that are being addressed)
lv: Pārbaudiet jaunu tālinātu skatu vietnes redaktorā (brīdinājums: jaunā funkcija nav gatava. Var rasties UX problēmas, kas tiek risinātas)

en: Test the Global Styles color randomizer; a utility that lets you mix the current color palette pseudo-randomly.
lv: Pārbaudiet globālo stilu krāsu nejaušinātāju — utilītu, kas ļauj gandrīz nejauši sajaukt pašreizējo krāsu paleti.

en: Test the Grid layout type as a new variation of Group block.
lv: Pārbaudiet Režģa izkārtojuma veidu kā jaunu grupas bloka variantu.

en: Text &amp; Headings
lv: Teksts un virsraksti

en: Thanks for testing Gutenberg!
lv: Paldies, ka testējāt Gūtenbergu!

en: The <em>Inserter</em> Tool
lv: Rīks <em>Ievietotājs</em>

en: The WordPress community
lv: WordPress kopiena

en: The above is a gallery with just two images. It&#8217;s an easier way to create visually appealing layouts, without having to deal with floats. You can also easily convert the gallery back to individual images again, by using the block switcher.
lv: Iepriekš redzamajā galerijā ir tikai divi attēli. Tas ir vienkāršāks veids, kā izveidot vizuāli pievilcīgu izkārtojumu, bez pludiņošanas. Jūs varat arī viegli pārvērst galeriju atpakaļ atsevišķos attēlos, izmantojot bloku pārslēdzēju.

en: The block editor includes experimental features that are useable while they're in development. Select the ones you'd like to enable. These features are likely to change, so avoid using them in production.
lv: Bloku redaktorā ir iekļautas eksperimentālas funkcijas, kas ir lietojamas, kamēr tās tiek izstrādātas. Atlasiet tās, kuras vēlaties iespējot. Šīs funkcijas, visticamāk, tiks mainītas, tāpēc izvairieties no to izmantošanas ražošanā.

en: The block types which can use this pattern.
lv: Bloku veidi, kas var izmantot šo modeli.

en: The calendar block is hidden because there are no published posts.
lv: Kalendāra bloks ir paslēpts, jo nav publicētu ziņu.

en: The category description, in human readable format.
lv: Kategorijas apraksts cilvēkam lasāmā formātā.

en: The category label, in human readable format.
lv: Kategorijas birka cilvēkiem lasāmā formātā.

en: The category name.
lv: Kategorijas nosaukums.

en: The date and time the preferences were updated.
lv: Datums un laiks, kad priekšrocības tika atjaunotas.

en: The editor will endeavor to create a new page and post building experience that makes writing rich posts effortless, and has “blocks” to make it easy what today might take shortcodes, custom HTML, or “mystery meat” embed discovery.
lv: Redaktors centīsies radīt jaunu lapu un ziņu veidošanas pieredzi, kas padarīs bagātīgu ziņu rakstīšanu par vieglu nodarbi un tas satur “blokus”, kas atvieglos to, kas šodien varētu būt saistīts ar īsceļiem, pielāgotu HTML vai "noslēpumainās gaļas", iemiesotiem atklājumiem.

en: The goal of this new editor is to make adding rich content to WordPress simple and enjoyable. This whole post is composed of <em>pieces of content</em>—somewhat similar to LEGO bricks—that you can move around and interact with. Move your cursor around and you&#8217;ll notice the different blocks light up with outlines and arrows. Press the arrows to reposition blocks quickly, without fearing about losing things in the process of copying and pasting.
lv: Šī jaunā redaktora mērķis ir padarīt WordPress bagātīga satura pievienošanu vienkāršu un patīkamu. Visa šī ziņa sastāv no <em>satura gabaliņiem</em> - nedaudz līdzīgi LEGO klucīšiem -, kurus var pārvietot un ar kuriem var mijiedarboties. Pārvietojiet kursoru, un pamanīsiet, ka dažādi bloki iedegas ar kontūrām un bultiņām. Nospiediet bultiņas, lai ātri mainītu bloku novietojumu, nebaidoties, ka kopēšanas un ielīmēšanas procesā kaut ko pazaudēsiet.

en: The information corresponding to the source of the quote is a separate text field, similar to captions under images, so the structure of the quote is protected even if you select, modify, or remove the source. It&#8217;s always easy to add it back.
lv: Citāta avotam atbilstošā informācija ir atsevišķs teksta lauks, līdzīgs parakstiem zem attēliem, tāpēc citāta struktūra ir aizsargāta pat tad, ja atlasāt, modificējat vai noņemat avotu. Vienmēr ir viegli to pievienot.

en: The pattern category slugs.
lv: Modeļu kategorijas takas.

en: The pattern content.
lv: Modeļa saturs.

en: The pattern detailed description.
lv: Modeļa detalizēts apraksts.

en: The pattern keywords.
lv: Modeļa atslēgvārdi.

en: The pattern name.
lv: Modeļa nosaukums.

en: The pattern title, in human readable format.
lv: Modeļa nosaukums, lasāmā formātā.

en: The pattern viewport width for inserter preview.
lv: Ievietotāja priekšskatījuma modeļa skatlauka platums.

en: The query argument must be an array or a tag name.
lv: Vaicājuma argumentam ir jābūt masīva vai taga nosaukumam.

en: The slug of the template to get the fallback for
lv: Veidnes taka, lai iegūtu rezerves variantu

en: The template prefix for the created template. This is used to extract the main template type ex. in `taxonomy-books` we extract the `taxonomy`
lv: Izveidotās veidnes prefikss. To izmanto, lai iegūtu galveno veidnes tipu, piemēram, `taxonomy-books` mēs iegūsim `taxonomy`.

en: The theme you are currently using doesn't block-based template parts.
lv: Pašlaik izmantotajā tēmā nav uz blokiem balstītu veidņu daļu.

en: Theme not found.
lv: Tēma nav atrasta.

en: There&#8217;s no content to show here yet.
lv: Šeit vēl nav satura, ko parādīt.

en: This content is password protected.
lv: Šis saturs ir aizsargāts ar paroli.

en: Too many bookmarks: cannot create any more.
lv: Pārāk daudz grāmatzīmju: izveidot jaunu vairs nav iespējams.

en: Too many calls to seek() - this can lead to performance issues.
lv: Pārāk daudzi seek() izsaukumi - tas var radīt veiktspējas problēmas.

en: Try selecting and removing or editing the caption, now you don&#8217;t have to be careful about selecting the image or other text by mistake and ruining the presentation.
lv: Mēģiniet aizzīmēt un dzēst vai rediģēt virsrakstu. Tagad jums vairs nav jābaidās sabojāt prezentāciju, kļūdaini izvēloties attēlu vai tekstu.

en: Unknown bookmark name.
lv: Nezināms grāmatzīmes nosaukums.

en: Untitled post %d
lv: Ziņa bez nosaukuma %d

en: Used as a fallback template for all pages when a more specific template is not defined.
lv: Tiek izmantota kā rezerves veidne visām lapām, ja konkrētāka veidne nav definēta.

en: Visual Editing
lv: Vizuālā rediģēšana

en: Welcome to the Gutenberg Editor
lv: Laipni lūdzam Gutenberg redaktorā

en: What you are reading now is a <strong>text block</strong> the most basic block of all. The text block has its own controls to be moved freely around the post...
lv: Tas, ko jūs tagad lasāt, ir visvienkāršākais<strong>teksta bloks</strong>. Teksta blokam ir savas vadīklas, kuras ļauj to brīvi pārvietot ziņā augšup vai lejup...

en: Whether a theme uses block-based template parts.
lv: Vai tēmā tiek izmantotas bloku veidņu daļas.

en: Whether the V2 of the list block that uses inner blocks should be enabled.
lv: Ir vai nav jāaktivizē saraksta bloka V2, kas izmanto ievietotos blokus.

en: Whether the V2 of the quote block that uses inner blocks should be enabled.
lv: Ir vai nav jāaktivizē citātu bloka V2, kas izmanto ievietotos blokus.

en: Whether the theme disables generated layout styles.
lv: Vai tēma atspējo ģenerētos izkārtojuma stilus.

en: Widget types to hide from Legacy Widget block.
lv: Logrīku veidi, kurus paslēpt no mantotā logrīka bloka.

en: You can build any block you like, static or dynamic, decorative or plain. Here&#8217;s a pullquote block:
lv: Jūs varat izveidot jebkuru bloku, kas jums patīk, statisku vai dinamisku, dekoratīvu vai vienkāršu. Šeit ir Izceltā citāta bloks:

en: You can change the amount of columns in your galleries by dragging a slider in the block inspector in the sidebar.
lv: Jūs varat mainīt galeriju sleju skaitu, velkot slīdni bloku inspektorā sānjoslā.

en: Your %1$s file uses a dynamic value (%2$s) for the path at %3$s. However, the value at %3$s is also a dynamic value (pointing to %4$s) and pointing to another dynamic value is not supported. Please update %3$s to point directly to %4$s.
lv: Jūsu %1$s failā tiek izmantota dinamiska vērtība (%2$s) ceļam pie %3$s. Tomēr vērtība %3$s ir arī dinamiska vērtība (norāda uz %4$s), un norādīšana uz citu dinamisku vērtību netiek atbalstīta. Lūdzu, atjaunojiet %3$s, lai norādiet tieši uz %4$s.

en: Your comment is awaiting moderation.
lv: Jūsu komentārs gaida apstiprinājumu.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
lv: Jūsu komentārs gaida pārbaudi. Šis ir komentāra priekšskatījums. Jūsu komentārs būs redzams tad, kad to apstiprinās.

en: Zoomed out view
lv: Pietuvināts skats

en: [block rendering halted]
lv: [bloka renderēšana apturēta]

[ctx: block description]
en: A calendar of your site’s posts.
lv: Jūsu vietnes ziņu kalendārs.

[ctx: block description]
en: A cloud of your most used tags.
lv: Biežāk izmantoto birku mākonis.

[ctx: block description]
en: A collection of blocks that allow visitors to get around your site.
lv: Bloku kolekcija, kas ļauj apmeklētājiem pārvietoties jūsu vietnē.

[ctx: block description]
en: A single column within a columns block.
lv: Viena sleja sleju blokā.

[ctx: block description]
en: Add a block that displays content pulled from other sites, like Twitter or YouTube.
lv: Pievienojiet bloku, kas parāda no citām vietnēm, piemēram, Twitter, Instagram vai YouTube iegūtu saturu.

[ctx: block description]
en: Add a link to a downloadable file.
lv: Pievienojiet saiti uz lejupielādējamu failu.

[ctx: block description]
en: Add a page, link, or another item to your navigation.
lv: Pievienojiet navigācijai lapu, saiti vai citu vienumu.

[ctx: block description]
en: Add a submenu to your navigation.
lv: Pievienojiet savai navigācijai apakšizvēlni.

[ctx: block description]
en: Add a user’s avatar.
lv: Pievienojiet lietotāja tēlu.

[ctx: block description]
en: Add an image or video with a text overlay — great for headers.
lv: Pievienojiet attēlu vai videoklipu ar teksta pārklājumu - lieliski piemērots galvenēm.

[ctx: block description]
en: Add custom HTML code and preview it as you edit.
lv: Pievienojiet pielāgotu HTML kodu un priekšskatiet to rediģēšanas laikā.

[ctx: block description]
en: Add text that respects your spacing and tabs, and also allows styling.
lv: Pievienojiet tekstu, kas respektē atstarpes un cilnes, kā arī ļauj veidot stilu.

[ctx: block description]
en: Add the date of this post.
lv: Parāda šīs ziņas datumu.

[ctx: block description]
en: Add white space between blocks and customize its height.
lv: Pievienojiet atstarpi starp blokiem un pielāgojiet tās augstumu.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post comments using different visual configurations.
lv: Uzlabots bloks, kas ļauj parādīt ziņu komentārus, izmantojot dažādas vizuālās konfigurācijas.

[ctx: block description]
en: An advanced block that allows displaying post types based on different query parameters and visual configurations.
lv: Papildu bloks, kas ļauj parādīt ziņu veidus, pamatojoties uz dažādiem vaicājuma parametriem un vizuālajām konfigurācijām.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to display a comment, like the title, date, author, avatar and more.
lv: Ietver bloka elementus, ko izmanto, lai parādītu komentāru, piemēram, nosaukumu, datumu, autoru, tēlu un citus.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render a post, like the title, date, featured image, content or excerpt, and more.
lv: Ietver bloka elementus, kas izmantoti ziņas renderēšanai, piemēram, nosaukumu, datumu, attēloto attēlu, saturu vai fragmentu un citu.

[ctx: block description]
en: Contains the block elements used to render content when no query results are found.
lv: Satur bloka elementus, ko izmanto satura renderēšanai, ja netiek atrasti vaicājuma rezultāti.

[ctx: block description]
en: Content before this block will be shown in the excerpt on your archives page.
lv: Saturs pirms šī bloka tiks parādīts jūsu arhīvu lapas fragmentā.

[ctx: block description]
en: Create a break between ideas or sections with a horizontal separator.
lv: Izveidojiet pārtraukumu starp idejām vai sadaļām ar horizontālu atdalītāju.

[ctx: block description]
en: Create a bulleted or numbered list.
lv: Veidot aizzīmētu vai numurētu sarakstu.

[ctx: block description]
en: Create a link that always points to the homepage of the site. Usually not necessary if there is already a site title link present in the header.
lv: Izveidojiet saiti, kas vienmēr norāda uz vietnes sākumlapu. Parasti tas nav nepieciešams, ja galvenē jau ir vietnes nosaukuma saite.

[ctx: block description]
en: Create a list item.
lv: Izveidot saraksta vienumu.

[ctx: block description]
en: Create and save content to reuse across your site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used.
lv: Izveidojiet un saglabājiet saturu atkārtotai izmantošanai jūsu vietnē. Atjauniniet bloku, un izmaiņas tiks lietotas visur, kur bloks tiek izmantots.

[ctx: block description]
en: Create structured content in rows and columns to display information.
lv: Izveidojiet strukturētu saturu rindās un slejās, lai parādītu informāciju.

[ctx: block description]
en: Describe in a few words what the site is about. The tagline can be used in search results or when sharing on social networks even if it’s not displayed in the theme design.
lv: Dažos vārdos raksturojiet, par ko ir tīmekļa vietne. Šo devīzi var izmantot meklēšanas rezultātos vai koplietojot sociālajos tīklos, pat ja to nerāda aktīvā tēma.

[ctx: block description]
en: Display a date archive of your posts.
lv: Rādīt ziņu datumu arhīvu.

[ctx: block description]
en: Display a legacy widget.
lv: Parādiet mantoto logrīku.

[ctx: block description]
en: Display a list of all categories.
lv: Parādiet visu kategoriju sarakstu.

[ctx: block description]
en: Display a list of all pages.
lv: Parādīt visu lapu sarakstu.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent comments.
lv: Parādiet savu pēdējo komentāru sarakstu.

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent posts.
lv: Parādiet savu pēdējo ziņu sarakstu.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments count.
lv: Parādīt ziņas komentāru skaitu.

[ctx: block description]
en: Display a post's comments form.
lv: Rāda ziņas komentāru veidlapu.

[ctx: block description]
en: Display a post's excerpt.
lv: Parāda ziņas fragmentu.

[ctx: block description]
en: Display a post's featured image.
lv: Rāda ziņai piešķirto attēlu.

[ctx: block description]
en: Display an icon linking to a social media profile or site.
lv: Rādīt ikonu ar saiti uz sociālo mediju profilu vai vietni.

[ctx: block description]
en: Display code snippets that respect your spacing and tabs.
lv: Parādiet koda fragmentus, kas ievēro esošās atstarpes un cilnes.

[ctx: block description]
en: Display content in multiple columns, with blocks added to each column.
lv: Parādiet saturu vairākās slejās, katrai slejai pievienojot blokus.

[ctx: block description]
en: Display entries from any RSS or Atom feed.
lv: Parādīt ierakstus no jebkuras RSS vai Atom plūsmas.

[ctx: block description]
en: Display icons linking to your social media profiles or sites.
lv: Rādīt ikonas ar saitēm uz jūsu sociālo mediju profiliem vai vietnēm.

[ctx: block description]
en: Display multiple images in a rich gallery.
lv: Rāda vairākus attēlus, bagātinātā galerijā.

[ctx: block description]
en: Display post author details such as name, avatar, and bio.
lv: Parādiet ziņas autora informāciju, piemēram, vārdu, tēlu un biogrāfiju.

[ctx: block description]
en: Display the description of categories, tags and custom taxonomies when viewing an archive.
lv: Skatot arhīvu, parādiet kategoriju, birku un pielāgotu taksonomiju aprakstus.

[ctx: block description]
en: Display the query title.
lv: Parādiet vaicājuma nosaukumu.

[ctx: block description]
en: Displays a link to edit the comment in the WordPress Dashboard. This link is only visible to users with the edit comment capability.
lv: Parāda saiti, lai rediģētu komentāru WordPress informācijas panelī. Šī saite ir redzama tikai tiem lietotājiem, kuriem ir iespēja rediģēt komentārus.

[ctx: block description]
en: Displays a link to reply to a comment.
lv: Parāda saiti, lai atbildētu uz komentāru.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for comments pagination.
lv: Parāda lapu numuru sarakstu komentāru lappušu šķirošanai.

[ctx: block description]
en: Displays a list of page numbers for pagination
lv: Parāda lapu numuru sarakstu lapošanai

[ctx: block description]
en: Displays a page inside a list of all pages.
lv: Tiek parādīta lapa visu lapu sarakstā.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of comments, when applicable.
lv: Parāda lappušu navigāciju uz nākamo/iepriekšējo komentāru kopu, ja piemērojams.

[ctx: block description]
en: Displays a paginated navigation to next/previous set of posts, when applicable.
lv: Vajadzības gadījumā parāda lapotu navigāciju uz nākamo / iepriekšējo ziņu kopu.

[ctx: block description]
en: Displays a title with the number of comments
lv: Parāda nosaukumu ar komentāru skaitu

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a comment.
lv: Parāda komentāra saturu.

[ctx: block description]
en: Displays the contents of a post or page.
lv: Rāda ziņas vai lapas saturu.

[ctx: block description]
en: Displays the date on which the comment was posted.
lv: Parāda datumu, kad komentārs tika publicēts.

[ctx: block description]
en: Displays the link of a post, page, or any other content-type.
lv: Parāda ziņas, lapas vai jebkura cita veida satura saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the link to the current post comments.
lv: Rāda saiti uz pašreizējās ziņas komentāriem.

[ctx: block description]
en: Displays the name of the author of the comment.
lv: Parāda komentāra autora vārdu.

[ctx: block description]
en: Displays the name of this site. Update the block, and the changes apply everywhere it’s used. This will also appear in the browser title bar and in search results.
lv: Parāda šīs vietnes nosaukumu. Atjauniniet bloku, un izmaiņas tiks piemērotas visur, kur tas tiek izmantots. Tas tiks parādīts arī pārlūkprogrammas virsraksta joslā un meklēšanas rezultātos.

[ctx: block description]
en: Displays the next comment's page link.
lv: Parāda nākamā komentāra lapas saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the next or previous post link that is adjacent to the current post.
lv: Parāda līdzās esošās, nākamās vai iepriekšējās ziņu saites.

[ctx: block description]
en: Displays the next posts page link.
lv: Parāda nākamo ziņu lapas saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the previous comment's page link.
lv: Parāda iepriekšējā komentāra lapas saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the previous posts page link.
lv: Parāda iepriekšējo ziņu lapas saiti.

[ctx: block description]
en: Displays the title of a post, page, or any other content-type.
lv: Parāda ziņas, lapas vai jebkura cita satura veida nosaukumu.

[ctx: block description]
en: Edit the different global regions of your site, like the header, footer, sidebar, or create your own.
lv: Rediģējiet dažādus vietnes globālos reģionus, piemēram, galveni, kājeni, sānjoslu vai izveidojiet savus.

[ctx: block description]
en: Embed a simple audio player.
lv: Iegult vienkāršu audio atskaņotāju.

[ctx: block description]
en: Embed a video from your media library or upload a new one.
lv: Ieguliet videoklipu no savas multivides bibliotēkas vai augšupielādējiet jaunu.

[ctx: block description]
en: Gather blocks in a layout container.
lv: Savāc blokus izkārtojuma konteinerā.

[ctx: block description]
en: Give quoted text visual emphasis. "In quoting others, we cite ourselves." — Julio Cortázar
lv: Piešķiriet citētam tekstam vizuālu akcentu. "Citējot citus, mēs citējam paši sevi." — Hulio Kortārs

[ctx: block description]
en: Give special visual emphasis to a quote from your text.
lv: Piešķir īapašu vizuālu akcentu citātam no teksta.

[ctx: block description]
en: Help visitors find your content.
lv: Palīdziet apmeklētājiem atrast jūsu saturu.

[ctx: block description]
en: Insert additional custom elements with a WordPress shortcode.
lv: Ievietojiet papildu pielāgotos elementus ar WordPress īso kodu.

[ctx: block description]
en: Insert an image to make a visual statement.
lv: Ievietojiet attēlu, lai izveidotu vizuālu paziņojumu.

[ctx: block description]
en: Insert poetry. Use special spacing formats. Or quote song lyrics.
lv: Ievietojiet dzeju vai dziesmu tekstus. Izmantojiet īpašus atstarpju formātus.

[ctx: block description]
en: Introduce new sections and organize content to help visitors (and search engines) understand the structure of your content.
lv: Veidojiet jaunas sadaļas, kārtojiet saturu un palīdziet apmeklētājiem (un meklētājprogrammām) saprast jūsu teksta struktūru.

[ctx: block description]
en: Post terms.
lv: Ziņas termini.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a button-style link.
lv: Aiciniet apmeklētājus rīkoties, izmantojot pogas stila saiti.

[ctx: block description]
en: Prompt visitors to take action with a group of button-style links.
lv: Aiciniet apmeklētājus rīkoties, izmantojot pogu stila saišu grupu.

[ctx: block description]
en: Separate your content into a multi-page experience.
lv: Sadaliet saturu vairāk lappusēs.

[ctx: block description]
en: Set media and words side-by-side for a richer layout.
lv: Iestatiet multivides un vārdus blakus, lai iegūtu bagātīgāku izkārtojumu.

[ctx: block description]
en: Show a block pattern.
lv: Parādiet bloka modeli.

[ctx: block description]
en: Show login & logout links.
lv: Rādīt pieteikšanās un atteikšanās saites.

[ctx: block description]
en: Show minutes required to finish reading the post.
lv: Rādiet, cik minūšu nepieciešams, ziņas izlasīšanai.

[ctx: block description]
en: Start with the basic building block of all narrative.
lv: Sāciet ar visu stāstu pamatelementu.

[ctx: block description]
en: Summarize your post with a list of headings. Add HTML anchors to Heading blocks to link them here.
lv: Apkopojiet savu ziņu ar virsrakstu sarakstu. Pievienojiet HTML enkurus virsrakstu blokiem, lai tos šeit saistītu.

[ctx: block description]
en: The author biography.
lv: Autora biogrāfija.

[ctx: block description]
en: The author name.
lv: Autora vārds.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Avatar block instead.
lv: Šis bloks ir novecojis. Lūdzu, tā vietā izmantojiet tēla bloku.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Columns block instead.
lv: Šis bloks ir novecojis. Lūdzu, izmantojiet bloku Slejas.

[ctx: block description]
en: This block is deprecated. Please use the Comments block instead.
lv: Šis bloks ir novecojis. Lūdzu, tā vietā izmantojiet bloku Komentāri.

[ctx: block description]
en: Use the classic WordPress editor.
lv: Izmantojiet klasisko WordPress redaktoru.

[ctx: block description]
en: Your site doesn’t include support for this block.
lv: Jūsu vietnē nav iekļauts atbalsts šim blokam.

[ctx: block keyword]
en: archive
lv: arhīvs

[ctx: block keyword]
en: atom
lv: atoms

[ctx: block keyword]
en: blockquote
lv: citāta bloks

[ctx: block keyword]
en: bullet list
lv: aizzīmēts saraksts

[ctx: block keyword]
en: cite
lv: citēt

[ctx: block keyword]
en: container
lv: konteiners

[ctx: block keyword]
en: description
lv: apraksts

[ctx: block keyword]
en: divider
lv: dalītājs

[ctx: block keyword]
en: document
lv: dokuments

[ctx: block keyword]
en: document outline
lv: dokumenta izklāsts

[ctx: block keyword]
en: download
lv: lejupielādēt

[ctx: block keyword]
en: embed
lv: iegult

[ctx: block keyword]
en: feed
lv: plūsma

[ctx: block keyword]
en: find
lv: atrast

[ctx: block keyword]
en: form
lv: formā

[ctx: block keyword]
en: horizontal-line
lv: horizontāla līnija

[ctx: block keyword]
en: image
lv: attēls

[ctx: block keyword]
en: images
lv: attēli

[ctx: block keyword]
en: link
lv: saite

[ctx: block keyword]
en: links
lv: saites

[ctx: block keyword]
en: login
lv: pieteikšanās

[ctx: block keyword]
en: logout
lv: iziet

[ctx: block keyword]
en: menu
lv: izvēlne

[ctx: block keyword]
en: movie
lv: filma

[ctx: block keyword]
en: music
lv: mūzika

[ctx: block keyword]
en: navigation
lv: navigācija

[ctx: block keyword]
en: next page
lv: nākamā lapaspuse

[ctx: block keyword]
en: numbered list
lv: numurēts saraksts

[ctx: block keyword]
en: ordered list
lv: numurēts saraksts

[ctx: block keyword]
en: page
lv: lapa

[ctx: block keyword]
en: pagination
lv: lapošana

[ctx: block keyword]
en: photo
lv: foto

[ctx: block keyword]
en: photos
lv: fotogrāfija

[ctx: block keyword]
en: picture
lv: attēls

[ctx: block keyword]
en: podcast
lv: apraide

[ctx: block keyword]
en: poem
lv: dzejolis

[ctx: block keyword]
en: poetry
lv: dzeja

[ctx: block keyword]
en: posts
lv: ziņas

[ctx: block keyword]
en: read more
lv: lasīt vairāk

[ctx: block keyword]
en: recent comments
lv: jaunākie komentāri

[ctx: block keyword]
en: recent posts
lv: jaunākās publikācijas

[ctx: block keyword]
en: recording
lv: ieraksts

[ctx: block keyword]
en: row
lv: rinda

[ctx: block keyword]
en: section
lv: sadaļa

[ctx: block keyword]
en: sound
lv: skaņa

[ctx: block keyword]
en: subtitle
lv: apakšvirsraksts

[ctx: block keyword]
en: summary
lv: kopsavilkums

[ctx: block keyword]
en: text
lv: teksts

[ctx: block keyword]
en: title
lv: nosaukums

[ctx: block keyword]
en: wrapper
lv: apvalks

[ctx: block style label]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: block style label]
en: Dots
lv: Punkti

[ctx: block style label]
en: Fill
lv: Aizpildiet

[ctx: block style label]
en: Logos Only
lv: Tikai logotipi

[ctx: block style label]
en: Outline
lv: Kontūra

[ctx: block style label]
en: Pill Shape
lv: Tabletes forma

[ctx: block style label]
en: Plain
lv: Vienkāršs

[ctx: block style label]
en: Rounded
lv: Noapaļots

[ctx: block style label]
en: Stripes
lv: Svītras

[ctx: block style label]
en: Wide Line
lv: Plaša līnija

[ctx: block title]
en: Archives
lv: Arhīvi

[ctx: block title]
en: Avatar
lv: Tēls(avatārs)

[ctx: block title]
en: Button
lv: Poga

[ctx: block title]
en: Buttons
lv: Pogas

[ctx: block title]
en: Calendar
lv: Kalendārs

[ctx: block title]
en: Categories List
lv: Kategoriju saraksts

[ctx: block title]
en: Classic
lv: Klasisks

[ctx: block title]
en: Code
lv: Kods

[ctx: block title]
en: Column
lv: Sleja

[ctx: block title]
en: Columns
lv: Slejas

[ctx: block title]
en: Comment Author Avatar (deprecated)
lv: Komentāra autora tēls(novecojis)

[ctx: block title]
en: Comment Author Name
lv: Komentārs Autora vārds

[ctx: block title]
en: Comment Content
lv: Ziņas komentāra saturs

[ctx: block title]
en: Comment Date
lv: Ziņas komentāra datums

[ctx: block title]
en: Comment Edit Link
lv: Labot komentāru saiti

[ctx: block title]
en: Comment Reply Link
lv: Atbildes saite uz komentāru

[ctx: block title]
en: Comment Template
lv: Komentāra veidne

[ctx: block title]
en: Comments
lv: Komentāri

[ctx: block title]
en: Comments Next Page
lv: Komentāru nākamā lapa

[ctx: block title]
en: Comments Page Numbers
lv: Komentāru lapu numuri

[ctx: block title]
en: Comments Pagination
lv: Komentāru pārskatīšana

[ctx: block title]
en: Comments Previous Page
lv: Komentāru iepriekšējā lapa

[ctx: block title]
en: Comments Title
lv: Komentāru virsraksts

[ctx: block title]
en: Cover
lv: Vāks

[ctx: block title]
en: Custom HTML
lv: Pielāgots HTML

[ctx: block title]
en: Custom Link
lv: Pielāgota saite

[ctx: block title]
en: Embed
lv: Iegult

[ctx: block title]
en: File
lv: Fails

[ctx: block title]
en: Gallery
lv: Galerija

[ctx: block title]
en: Group
lv: Grupa

[ctx: block title]
en: Heading
lv: Virsraksts

[ctx: block title]
en: Home Link
lv: Saite uz sākumlapu

[ctx: block title]
en: Image
lv: Attēls

[ctx: block title]
en: Latest Comments
lv: Jaunākie komentāri

[ctx: block title]
en: Latest Posts
lv: Jaunākās ziņas

[ctx: block title]
en: Legacy Widget
lv: Mantotais logrīks

[ctx: block title]
en: List
lv: Saraksts

[ctx: block title]
en: List item
lv: Saraksta vienums

[ctx: block title]
en: Login/out
lv: Pieteikties / izrakstīties

[ctx: block title]
en: Media & Text
lv: Multivide un teksts

[ctx: block title]
en: More
lv: Vairāk

[ctx: block title]
en: Navigation
lv: Navigācija

[ctx: block title]
en: Next Page
lv: Nākamā lapa

[ctx: block title]
en: No results
lv: Nav rezultātu

[ctx: block title]
en: Page Break
lv: Lapas pārtraukums

[ctx: block title]
en: Page List
lv: Lapu saraksts

[ctx: block title]
en: Page List Item
lv: Lapu saraksta vienums

[ctx: block title]
en: Page Numbers
lv: Lapu numuri

[ctx: block title]
en: Pagination
lv: Lapu šķirošana

[ctx: block title]
en: Paragraph
lv: Rindkopa

[ctx: block title]
en: Pattern
lv: Modelis

[ctx: block title]
en: Post Author
lv: Ziņas autors

[ctx: block title]
en: Post Author Biography
lv: Ziņas autora biogrāfija

[ctx: block title]
en: Post Author Name
lv: Ziņas autora vārds

[ctx: block title]
en: Post Comment (deprecated)
lv: Publicēt komentāru (novecojis)

[ctx: block title]
en: Post Comments Count
lv: Ziņas komentāru skaits

[ctx: block title]
en: Post Comments Form
lv: Ziņas komentāru veidlapa

[ctx: block title]
en: Post Comments Link
lv: Ziņas komentāru saite

[ctx: block title]
en: Post Content
lv: Ziņas saturs

[ctx: block title]
en: Post Date
lv: Publicēšanas datums

[ctx: block title]
en: Post Excerpt
lv: Ziņas fragments

[ctx: block title]
en: Post Featured Image
lv: Ziņas izceltais attēls

[ctx: block title]
en: Post Navigation Link
lv: Ziņas navigācijas saite

[ctx: block title]
en: Post Template
lv: Ziņas veidne

[ctx: block title]
en: Post Terms
lv: Ziņas termini

[ctx: block title]
en: Post Title
lv: Ziņas virsraksts

[ctx: block title]
en: Preformatted
lv: Iepriekš formatēts

[ctx: block title]
en: Previous Page
lv: Iepriekšējā lapa

[ctx: block title]
en: Pullquote
lv: Izceltais citāts

[ctx: block title]
en: Query Loop
lv: Vaicājumu cilpa

[ctx: block title]
en: Query Title
lv: Vaicājuma nosaukums

[ctx: block title]
en: Quote
lv: Citāts

[ctx: block title]
en: Read More
lv: Lasīt vairāk

[ctx: block title]
en: Reusable block
lv: Atkārtoti lietojams bloks

[ctx: block title]
en: Search
lv: Meklēšana

[ctx: block title]
en: Separator
lv: Atdalītājs

[ctx: block title]
en: Shortcode
lv: Īss kods

[ctx: block title]
en: Site Logo
lv: Vietnes logotips

[ctx: block title]
en: Site Tagline
lv: Vietnes apakšvirsraksts

[ctx: block title]
en: Site Title
lv: Vietnes nosaukums

[ctx: block title]
en: Social Icon
lv: Sociālā ikona

[ctx: block title]
en: Social Icons
lv: Sociālās ikonas

[ctx: block title]
en: Spacer
lv: Starplika

[ctx: block title]
en: Submenu
lv: Apakšizvēlne

[ctx: block title]
en: Table
lv: Tabula

[ctx: block title]
en: Table of Contents
lv: Satura rādītājs

[ctx: block title]
en: Tag Cloud
lv: Birku mākonis

[ctx: block title]
en: Template Part
lv: Veidnes daļa

[ctx: block title]
en: Term Description
lv: Termina apraksts

[ctx: block title]
en: Text Columns (deprecated)
lv: Teksta slejas (novecojušas)

[ctx: block title]
en: Time To Read
lv: Laiks lasīšanai

[ctx: block title]
en: Unsupported
lv: Neatbalstīts

[ctx: block title]
en: Verse
lv: Pants

en: by %s
lv: autors: %s

en: g:i a
lv: H:i

[ctx: label before the title of the next post]
en: Next:
lv: Nākamais:

[ctx: label before the title of the previous post]
en: Previous:
lv: Iepriekšējais:

[ctx: label for next post link]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: label for previous post link]
en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: untitled post %s
lv: ziņa bez nosaukuma
