Plugins - Gutenberg - Development (trunk) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: About
eo: Pri

en: User
eo: Uzanto

en: New page: <mark>%s</mark>
eo: Nova paĝo: <mark>%s</mark>

en: (Color: %s)
eo: (Koloro: %s)

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Slug
eo: Url-nomo

en: Discussion
eo: Diskuto

en: Excerpt
eo: Eltiraĵo

en: Publish
eo: Publikigi

en: Metadata
eo: Metadatumoj

en: Save
eo: Konservi

en: Documentation
eo: Dokumentado

en: Select Category
eo: Elektu kategorion

en: Invalid post type.
eo: Nevalida afiŝo-tipo.

en: (Untitled)
eo: (Sentitola)

note: Author of the plugin
en: Gutenberg Team
eo: Teamo de Gutenberg

en: Demo
eo: Demonstraĵo

note: translators: %s: Human-readable time difference.
en: %s ago
eo: antaŭ %s
