Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (1194 entries)

en: %1$s <br> Settings added for the %1$s device will apply to %2$spx screens and down
sr_RS: %1$s <br>Подешавања примењена на %1$s уређај ће се примењивати на %2$spx екране и мање

en: %1$s ago (%2$s)
sr_RS: %1$s пре (%2$s)

en: %1$sClick here%2$s to join our first-to-know email updates.
sr_RS: %1$sКликните овде%2$s како бисте преко е-поште међу првима сазнали о најновијим ажурирањима.

en: %1$sClick here%2$s to troubleshoot
sr_RS: %1$sКликните овде%2$s да бисте тестирали

en: %s Settings
sr_RS: %s Подешавања

en: %s Video Player
sr_RS: Прегледач %s видео записа

en: %s Widget
sr_RS: %s Виџет

en: %s are disabled
sr_RS: %s су онемогућена/е

en: &#8592; Back to WordPress Editor
sr_RS: &#8592; повратак у Вордпрес уређивач

en: (no title)
sr_RS: (без наслова)

en: (opens in a new window)
sr_RS: (отвара у новом прозору)

en: 3D Rotate
sr_RS: 3Д ротирање

en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
sr_RS: <strong>Важно:</strong> Препоручује се да <a target="_blank" href="%s">направите безбедносну копију базе података</a> пре замене URL.

en: API Key
sr_RS: API Кључ

en: Absolute
sr_RS: Апсолутно

en: Accent
sr_RS: Издвојен/о

en: Accent Text
sr_RS: Издвојени текст

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
sr_RS: Приступите више од 1,500 сјајних Font Awesome 5 иконица и уживајте у флексибилном дизајну и брзим перформансама.

en: Access denied.
sr_RS: Приступ забрањен.

en: Accessibility Improvements
sr_RS: Побољшања приступачности

en: Accordion
sr_RS: Хармоника

en: Accordion #1
sr_RS: Хармоника број 2

en: Accordion #2
sr_RS: Хармоника број 2

en: Accordion Content
sr_RS: Садржај хармонике

en: Accordion Items
sr_RS: Ставке хармонике

en: Accordion Title
sr_RS: Наслов хармонике

en: Action not found.
sr_RS: Поступак није пронађен.

en: Actions
sr_RS: Радње

en: Active
sr_RS: Активно

en: Active Breakpoints
sr_RS: Активне преломне тачке

en: Active Color
sr_RS: Укључена боја

en: Active Icon
sr_RS: Укључена иконица

en: Active by default
sr_RS: Подразумевано активан

en: Add Element
sr_RS: Додајте елемент

en: Add Images
sr_RS: Додајте слике

en: Add Item
sr_RS: Додајте ставку

en: Add New
sr_RS: Додај нов(и)

en: Add New %s
sr_RS: Додај нови %s

en: Add New Landing Page
sr_RS: Додајте нову одредишну страницу

en: Add New Section
sr_RS: Додајте нови одељак

en: Add Template
sr_RS: Додај шаблон

en: Add Your Curvy Text Here
sr_RS: Додајте свој закривљени текст овде

en: Add Your Custom Code
sr_RS: Додајте свој прилагођен код

en: Add Your Custom Fonts
sr_RS: Додајте ваше прилагођене фонтове

en: Add Your Custom Icons
sr_RS: Додајте своје прилагођене иконице

en: Add Your Heading Text Here
sr_RS: Унесите овде текст наслова

en: Add nofollow
sr_RS: Додајте "nofollow"

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
sr_RS: Додајте шаблоне и користите их на целом веб сајту. Лако их можете извести и увести у било који други пројекат и тако оптимизовати ток посла.

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
sr_RS: Додајте прилагођену класу WITHOUT тачке. Пример: my-class

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
sr_RS: Додајте ваш прилагођен id БЕЗ цртице. пример: my-id

en: Additional Custom Breakpoints
sr_RS: Додатне прилагођене тачке прекида

en: Additional Options
sr_RS: Додатне опције

en: Adds a new Elementor content type that allows creating beautiful landing pages instantly in a streamlined workflow.
sr_RS: Додаје нови тип садржаја у Елементору који омогућава тренутно стварање прелепих одредишних страница у поједностављеном току рада.

en: Advanced
sr_RS: Напредни/о

en: After
sr_RS: После

en: Alert
sr_RS: Опрезност

en: Alignment
sr_RS: Равнање

en: All
sr_RS: Све

en: All Icons
sr_RS: Све иконице

en: All Landing Pages
sr_RS: Све одредишне странице

en: Alpha
sr_RS: Алфа

en: Already connected.
sr_RS: Већ повезан.

en: Alt
sr_RS: Алтернативни

en: Amount
sr_RS: Количина

en: An array of accessibility enhancements in Elementor pages.
sr_RS: Низ побољшања приступачности на страницама Елементор-а.

en: An error occurred while trying to create a kit.
sr_RS: Дошло је до грешке приликом прављена колекције.

en: Anchor
sr_RS: Сидро

en: Animation Delay
sr_RS: Кашњење анимације

en: Animation Duration
sr_RS: Трајање анимације

en: Animation Speed
sr_RS: Брзина анимације

en: Any Video
sr_RS: Било који видео запис

en: Apply
sr_RS: Применити

en: Apply Link On
sr_RS: Примени везу на

en: Apply the design and settings of another site to this one.
sr_RS: Примените дизајн и поставке друге веб локације на ову.

en: Arc
sr_RS: Лук

en: Are you sure you want to delete your Site Settings?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да избришете поставке локације?

en: Arrows
sr_RS: Стрелице

en: Arrows and Dots
sr_RS: Стрелице и тачке

en: Artwork
sr_RS: Илустрација

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
sr_RS: Као бета испитивач, добићете ажурирање које укључује пробну верзију Елементора и његов садржај директно на вашу е-пошту

en: Aside
sr_RS: Са стране

en: Aspect Ratio
sr_RS: Однос

en: Attachment Caption
sr_RS: Натпис Прилога

en: Attachment Page
sr_RS: Страница са прилозима

en: Attributes
sr_RS: Атрибути

en: Attributes lets you add custom HTML attributes to any element.
sr_RS: Атрибути вам омогућавају да додате прилагођене HTML атрибуте било којем елементу.

en: Auto
sr_RS: Аутоматски

en: Auto Detect
sr_RS: Аутоматски откриј

en: Autoplay
sr_RS: Аутоматско покретање

en: Autoplay Speed
sr_RS: Брзина аутоматске репродукције

en: Autosave
sr_RS: Аутоматско снимање

en: Back
sr_RS: Назад

en: Back to Library
sr_RS: Назад у библиотеку

en: Back to WordPress Editor
sr_RS: Повратак у Вордпрес уређивач

en: Back to default
sr_RS: Повратак на подразумевано

en: Background
sr_RS: Позадина

en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

[ctx: Background Control]
en: Angle
sr_RS: Угао

[ctx: Background Control]
en: Attachment
sr_RS: Прилог

[ctx: Background Control]
en: Auto
sr_RS: Аутоматски

[ctx: Background Control]
en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
sr_RS: Замена за позадину

[ctx: Background Control]
en: Background Image
sr_RS: Позадинска слика

[ctx: Background Control]
en: Background Type
sr_RS: Врста позадине

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
sr_RS: Доле центар

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
sr_RS: Доле лево

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
sr_RS: Доле десно

[ctx: Background Control]
en: Center Center
sr_RS: Центар центар

[ctx: Background Control]
en: Center Left
sr_RS: Центар лево

[ctx: Background Control]
en: Center Right
sr_RS: Центар десно

[ctx: Background Control]
en: Classic
sr_RS: Класично

[ctx: Background Control]
en: Color
sr_RS: Боја

[ctx: Background Control]
en: Contain
sr_RS: Садржи

[ctx: Background Control]
en: Cover
sr_RS: Прекрити

[ctx: Background Control]
en: Custom
sr_RS: Прилагођен/а

[ctx: Background Control]
en: Default
sr_RS: Подразумевано

[ctx: Background Control]
en: Fixed
sr_RS: Фиксирана

[ctx: Background Control]
en: Gradient
sr_RS: Градијент

[ctx: Background Control]
en: Image
sr_RS: Слика

[ctx: Background Control]
en: Images
sr_RS: Слике

[ctx: Background Control]
en: Linear
sr_RS: Линеаран

[ctx: Background Control]
en: Location
sr_RS: Локација

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
sr_RS: Без понављања

[ctx: Background Control]
en: Position
sr_RS: Позиција

[ctx: Background Control]
en: Radial
sr_RS: Радијалан

[ctx: Background Control]
en: Repeat
sr_RS: Понови

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
sr_RS: Понови-x

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
sr_RS: Понови-y

[ctx: Background Control]
en: Scroll
sr_RS: Кретање

[ctx: Background Control]
en: Second Color
sr_RS: Друга боја

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
sr_RS: Приказ слајдова

[ctx: Background Control]
en: Top Center
sr_RS: Горе центар

[ctx: Background Control]
en: Top Left
sr_RS: Горе лево

[ctx: Background Control]
en: Top Right
sr_RS: Горе десно

[ctx: Background Control]
en: Type
sr_RS: Тип

[ctx: Background Control]
en: Video
sr_RS: Видео запис

[ctx: Background Control]
en: Video Link
sr_RS: Веза ка видео запису

[ctx: Background Control]
en: Width
sr_RS: Ширина

[ctx: Background Control]
en: X Position
sr_RS: X Позиција

[ctx: Background Control]
en: Y Position
sr_RS: Y Позиција

en: Background Overlay
sr_RS: Прекривач за позадину

en: Background Position
sr_RS: Позиција позадине

en: Background Size
sr_RS: Величина позадине

en: Basic
sr_RS: Основни

en: Basic Gallery
sr_RS: Основна Галерија

en: Become a Beta Tester
sr_RS: Постаните Бета тестер

en: Become a super contributor by opting in to share non-sensitive plugin data and to receive periodic email updates from us.
sr_RS: Постаните супер сарадник тако што ћете се одлучити да делите неосетљиве податке о додацима и да примате периодична ажурирања од нас путем е-поште.

en: Before
sr_RS: Пре

en: Beta
sr_RS: Бета

en: Beta Tester
sr_RS: Бета тестер

en: Blend Mode
sr_RS: Режим мешања

en: Blob
sr_RS: Грудвица

en: Blocking
sr_RS: Блокирање

en: Blog
sr_RS: Блог

en: Blur
sr_RS: Замућење

en: Body
sr_RS: Тело

en: Body Style
sr_RS: Стил главног дела дела

en: Body Text
sr_RS: Текст садржаја

en: Border
sr_RS: Граница

en: Border Color
sr_RS: Боја граница

[ctx: Border Control]
en: Border Type
sr_RS: Врста границе

[ctx: Border Control]
en: Color
sr_RS: Боја

[ctx: Border Control]
en: Dashed
sr_RS: Испрекидана

[ctx: Border Control]
en: Dotted
sr_RS: Тачкаста

[ctx: Border Control]
en: Double
sr_RS: Дупла

[ctx: Border Control]
en: Groove
sr_RS: Жлеб

[ctx: Border Control]
en: Solid
sr_RS: Пуна

[ctx: Border Control]
en: Width
sr_RS: Ширина

en: Border Radius
sr_RS: Закривљење граница

en: Border Width
sr_RS: Ширина границе

en: Bottom
sr_RS: Доле

en: Bottom Center
sr_RS: Доле центрирано

en: Bottom Left
sr_RS: Доле лево

en: Bottom Right
sr_RS: Доле десно

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
sr_RS: Сенка квадрата

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
sr_RS: Уметак

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
sr_RS: Контура

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
sr_RS: Позиција

en: Boxed
sr_RS: Ограничен/а

en: Breakpoint
sr_RS: Тачка прекида

en: Breakpoints
sr_RS: Преломне тачке

en: Bring to Front
sr_RS: Измести напред

en: Build Effective Landing Pages for your business' marketing campaigns.
sr_RS: Направите ефикасне одредишне странице за ваше маркетиншке кампање.

en: Build outstanding popups using Elementor Pro and get more leads, sales and subscribers.
sr_RS: Направите изванредне искачуће прозоре користећи Елементор Про и остварите више потенцијалних клијената, продаја и претплатника.

en: Bundle your whole site - or just some of its elements - to be used for another website.
sr_RS: Припремите цео сајт или само неке његове елементе како би сте могли да га искористите за друго веб место.

en: Button
sr_RS: Дугме

en: Button ID
sr_RS: ID дугмета

en: Buttons
sr_RS: Дугмад

en: Buy Button
sr_RS: Дугме за куповину

en: By
sr_RS: Од стране

en: By clicking Sign Up, you agree to Elementor's %1$s and %2$s
sr_RS: Кликом на Пријави ме, пристајете на Елементор %1$s and %2$s

en: By removing this template you will delete your entire Site Settings. If this template is deleted, all associated settings: Global Colors & Fonts, Theme Style, Layout, Background, and Lightbox settings will be removed from your existing site. This action can not be undone.
sr_RS: Уклањањем овог шаблона избрисаћете целокупна подешавања веб локације. Ако се овај шаблон избрише, сва повезана подешавања: Глобалне боје и фонтови, Стил теме, Изглед, Позадина и остала подешавања биће уклоњени са ваше постојеће веб локације. Ова радња се не може опозвати.

en: By upgrading, whenever you edit a page containing a Font Awesome 4 icon, Elementor will convert it to the new Font Awesome 5 icon.
sr_RS: Са ажурирањем, када год уредите страницу која садржи Font Awesome 4 иконицу, Елементор ће је претворити у нову Font Awesome 5 иконицу.

en: CSS Classes
sr_RS: CSS Класе

en: CSS Print Method
sr_RS: CSS Метод писања

en: Can't Edit?
sr_RS: Не можете уређивати?

en: Cannot enable Safe Mode
sr_RS: Режим Сигурног рада није могуће укључити

en: Caption
sr_RS: Натпис

en: Categories
sr_RS: Категорије

en: Center
sr_RS: Центар

en: Center Center
sr_RS: Центрирано центрирано

en: Center Left
sr_RS: Центрирано лево

en: Center Right
sr_RS: Центрирано десно

en: Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
sr_RS: Промене ће се одразити на преглед тек након поновног учитавања странице.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
sr_RS: Укључивањем овог квадратића биће онемогућене Елементор подразумеване боје, и учиниће да Елементор наслеђује боје од ваше теме.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
sr_RS: Укључивањем овог квадратића биће онемогућени Елементор подразумеви фонтови, и учиниће да Елементор наслеђује фонтове од ваше теме.

en: Choose File
sr_RS: Изаберите Датотеку

en: Choose Image
sr_RS: Изаберите слику

en: Choose Mode
sr_RS: Изаберите режим

en: Choose SVG
sr_RS: Изаберите SVG

en: Choose Sidebar
sr_RS: Изаберите бочну траку

en: Choose Template
sr_RS: Изаберите шаблон

en: Choose Template Type
sr_RS: Иаберите врсту шаблона

en: Choose Video
sr_RS: Изаберите видео запис

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
sr_RS: Изаберите JSON датотеку Елементор шаблона или .zip архиву Елементор шаблона и додајте их у листу шаблона ваше библиотеке.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
sr_RS: Изаберите између Долазимо ускоро режима (враћа HTTP 200 код) или Режима одржавања (враћа HTTP 503 код).

en: Choose description
sr_RS: Изаберите опис

en: Choose name
sr_RS: Изаберите име

en: Circle
sr_RS: Круг

en: Clear Log
sr_RS: Поништи дневник

en: Click here
sr_RS: Стисните овде

en: Click here to run it now
sr_RS: Кликните овде да бисте га покренули одмах

en: Click the media icon to upload file
sr_RS: Кликните на икону медија да бисте отпремили датотеку

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Collect Your Form Submissions
sr_RS: Прикупите своје пријаве

en: Color
sr_RS: Боја

en: Color Dodge
sr_RS: Избегавање боје

en: Color Palette
sr_RS: Палета боја

en: Color Palettes
sr_RS: Палете боја

en: Color Sampler
sr_RS: Узорак боја

en: Colors
sr_RS: Боје

en: Column
sr_RS: Колона

en: Column Position
sr_RS: Позиција колоне

en: Column Width
sr_RS: Ширина колоне

en: Columns
sr_RS: Колоне

en: Columns Gap
sr_RS: Празнине између колона

en: Coming Soon
sr_RS: Долазимо ускоро

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
sr_RS: "Долазимо ускоро" мод враћа HTTP 200 код што значи да је ваш сајт спреман за индексирање.

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Compatibility Alert
sr_RS: Упозорење о усклађености

en: Compatibility not specified
sr_RS: Усклађеност није наведена

en: Compatibility unknown
sr_RS: Усклађеност непозната

en: Compatible
sr_RS: Усклађен

en: Congrats!
sr_RS: Честитамо!

en: Connect
sr_RS: Повежи се

en: Connect & Activate
sr_RS: Повежите & Укључите

en: Connected as %s
sr_RS: Повезивање као: %s

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
sr_RS: Покушајте поново учитати страницу и затим покушајте поново

en: Contain
sr_RS: Садржи

en: Content
sr_RS: Садржај

en: Content Position
sr_RS: Позиција садржаја

en: Content Width
sr_RS: Ширина садржаја

en: Continue reading
sr_RS: Наставите са читањем

en: Continue reading %s
sr_RS: Наставите са читањем %s

en: Controls Color
sr_RS: Боје контрола

en: Cool Number
sr_RS: Супер број

en: Copy
sr_RS: Копирај

en: Copy & Paste Info
sr_RS: Информација о копирању и лепљењу

en: Could not create temporary file.
sr_RS: Није могуће направити привремену датотеку.

en: Counter
sr_RS: Бројач

en: Cover
sr_RS: Прекривено

en: Create
sr_RS: Направи

en: Create New Page
sr_RS: Направи нову страницу

en: Create New Post
sr_RS: Направи нови чланак

en: Create Template
sr_RS: Направи шаблон

en: Create Your First %s
sr_RS: Направите ваш први %s

en: Create Your First Page
sr_RS: Направите своју прву страницу

en: Create Your First Post
sr_RS: Направите свој први чланак

en: Created By
sr_RS: Направио/ла

en: Creation Date
sr_RS: Датум настанка

en: Current Version
sr_RS: Тренутно издање

en: Current Video Channel
sr_RS: Тренутни канал видео записа

en: Custom
sr_RS: Прилагођен

en: Custom Attributes
sr_RS: Прилагођене особине

en: Custom CSS
sr_RS: Прилагођени CSS

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
sr_RS: Прилагођен CSS вам дозвољава додавање CSS кода у било који виџет који можете прегледавати у истом моменту у уређивачу.

en: Custom Caption
sr_RS: Прилагођен Натпис

en: Custom Code
sr_RS: Прилагођен код

en: Custom Code is a tool gives you one place where you can insert scripts, rather than dealing with dozens of different plugins and deal with code.
sr_RS: Прилагођен код је алатка која омогућава да уметнете све скрипте на једно уместо, уместо да користите десетине додатака у ту сврху.

en: Custom Columns Gap
sr_RS: Размак у прилагођеним колонама

en: Custom Fonts
sr_RS: Прилагођени фонтови

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
sr_RS: Прилагођени фонтови омогућавају вам да додате сопствене фонтове и да их користите у вашим Елементор пројектима како би направили ваш уникатан бренд.

en: Custom Icons
sr_RS: Прилагођене иконице

en: Custom URL
sr_RS: Прилагођен URL

en: Custom positioning is not considered best practice for responsive web design and should not be used too frequently.
sr_RS: Прилагођено позиционирање се не сматра најбољом праксом за прилагодљиви веб дизајн и не сме се користити пречесто.

en: Customizer
sr_RS: Прилагођивач

en: Danger
sr_RS: Опасност

en: Dark
sr_RS: Тамна/о

en: Darken
sr_RS: Замрачење

en: Dashboard
sr_RS: Контролна табла

[ctx: Dashboard Overview Widget Recently Date]
en: M jS
sr_RS: М јС

en: Dashed
sr_RS: Испрекидана

en: Database update process is running in the background. Taking a while?
sr_RS: Процес ажурирања базе података ради у позадини. Предуго траје?

en: Debug Bar
sr_RS: Табла за отклањање грешака

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
sr_RS: Трака за отклањање грешака додаје управљачку траку у изборник који излистава све шаблоне који су коришћени на страници која је приказана.

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Default Device View
sr_RS: Подразумевани приказ уређаја

en: Default Fonts
sr_RS: Подразумевани фонтови

en: Default Kit
sr_RS: Подразумевана колеција

en: Default Page Layout
sr_RS: Подразумевани тип странице

en: Default Page Template from your theme.
sr_RS: Подразумевани шаблон странице из ваше теме.

en: Delete
sr_RS: Избришите

en: Deprecated
sr_RS: Застарело

en: Description
sr_RS: Опис

en: Design sites faster with a template kit that contains some or all components of a complete site, like templates, content & site settings.%1$sYou can import a kit and apply it to your site, or export the elements from this site to be used anywhere else. %2$s
sr_RS: Дизајнирајте сајтове брже уз помоћ колекције шаблона које садрже неке или све делове целог сајта, као што су шаблони, садржај и подешавања%1$sМожете увести колекцију шаблона и применити је на ваш сајт, или извести елементе вашег сајта како би били искоришћени на неком другом месту. %2$s

en: Desktop
sr_RS: Десктоп

en: Desktop <br> Settings added for the base device will apply to all breakpoints unless edited
sr_RS: Десктоп <br> Подешавања додата у основни уређај примењиваће се на све тачке прекида уколико нису уређена

en: Developers, Please Note! This experiment includes some markup changes. If you've used custom code in Elementor, you might have experienced a snippet of code not running. Turning this experiment off allows you to keep prior Elementor markup output settings, and have that lovely code running again.
sr_RS: Програмери, имајте на уму! Овај експеримент укључује неке промене ознака. Ако сте користили прилагођени код у Елементору, можда сте искусили да део кода није покренут. Искључивање овог експеримента омогућава вам да задржите претходна подешавања излаза ознаке Елементор и поново покренете тај дивни код.

en: Development
sr_RS: Развој

en: Direction
sr_RS: Правац

en: Disable
sr_RS: Искључи

en: Disable Default Colors
sr_RS: Онемогући подразумеване боје

en: Disable Default Fonts
sr_RS: Онемогући подразумеване фонтове.

en: Disable Safe Mode
sr_RS: Искључите Режим Сигурног рада

en: Disabled
sr_RS: Онемогућен

en: Discard
sr_RS: Одбацити

en: Disconnect
sr_RS: Прекини везу

en: Display
sr_RS: Приказ

en: Display Percentage
sr_RS: Прикажи проценте

en: Divider
sr_RS: Делилац

en: Docs & FAQs
sr_RS: Документи и често постављана питања

en: Document
sr_RS: Документ

en: Document not found.
sr_RS: Документ није нађен.

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
sr_RS: Не ослањајте се искључиво на FontAwesome иконице које сви други користе! Истакните своје веб место и ваш стил са прилагођеним иконицама које можете отпремити са омиљених извора иконица.

en: Dots
sr_RS: Тачкице

en: Dotted
sr_RS: Тачкаста

en: Double
sr_RS: Дупло

en: Download
sr_RS: Преузети

en: Download Button
sr_RS: Дугме за преузимање

en: Download System Info
sr_RS: Преузмите информације система

en: Download image
sr_RS: Преузми слику

en: Downloaded file has incorrect size
sr_RS: Преузета датотека има недозвољену величину

en: Draft
sr_RS: Нацрт

en: Draft saved on %1$s by %2$s
sr_RS: Нацрт сачуван %1$s од стране %2$s

en: Drag & Drop
sr_RS: Превуци и убаци

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
sr_RS: Превуците и пустите вашу .JSON или шаблон датотеку

en: Drag widget here
sr_RS: Превуците виџет овде

en: Drop Cap
sr_RS: Упуштено почетно слово

en: Duplicate
sr_RS: Умножити

en: Duration
sr_RS: Трајање

en: Dynamic Tags
sr_RS: Динамичке ознаке

en: Easy Navigation is Here!
sr_RS: Лако кретање је овде!

en: Edit
sr_RS: Уредити

en: Edit Landing Page
sr_RS: Уредите одредишну страницу

en: Edit Template
sr_RS: Уредите шаблон

en: Edit with Elementor
sr_RS: Уреди са Елементором

en: Editing Handles
sr_RS: Ручице за уређење

en: Editor successfully loaded?
sr_RS: Уређивач успешно покренут?

en: Effect
sr_RS: Ефекат

en: Elementor
sr_RS: Елементор

en: Elementor %s
sr_RS: Елементор %s

en: Elementor Data Updater
sr_RS: Елементор ажурирање података

en: Elementor Debugger
sr_RS: Елементор алат за отклањање грешака

en: Elementor Developer Edition
sr_RS: Издање за приграмере

en: Elementor Dynamic Content
sr_RS: Елементор динамички садржај

en: Elementor Experiments
sr_RS: Елементор експерименти

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
sr_RS: Елементор библиотека се аутоматски ажурира на дневној бази. Такође, можете ручно да је ажурирате кликом на дугме за синхронизацију.

en: Elementor Overview
sr_RS: Опис Елементора

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
sr_RS: Елементор вам допушта да сакријете наслов странице. Ова функционалност је за теме које имају "h1.entry-title" селектор. Ако је селектор ваше теме другачији молимо вас да га унесете изнад.

en: Elementor will try to sanitize the unfiltered files, removing potential malicious code and scripts.
sr_RS: Елементор ће покушати да очисти све нефилтриране датотеке, отклањајући потенцијално малициозан код и скрипте.

en: Elements
sr_RS: Eлементи

en: Elements Usage
sr_RS: Употреба елемената

en: Empty
sr_RS: Празан/празно

en: Enable
sr_RS: Укључи

en: Enable Lightbox In Editor
sr_RS: Омогући Lightbox у уређивачу

en: Enable Safe Mode
sr_RS: Укључите Режим Сигурног рада

en: Enable Unfiltered File Uploads
sr_RS: Омогућите нефилтрирано отпремање датотека

en: End
sr_RS: Крај

en: End Time
sr_RS: Време завршетка

en: Ending Number
sr_RS: Крајњи Број

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
sr_RS: Уживали сте %1$s? Молимо Вас %2$s оставите оцену.. Заиста ценимо Вашу подршку!

en: Enter Template Name
sr_RS: Унесите назив шаблона

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
sr_RS: Унесите родитељски селектор за који ће се истегнути одељци уклапати (пример: . #primary / .wrapper / main etc). Оставите празно да попуните ширину странице.

en: Enter template name (optional)
sr_RS: Унесите име шаблона (опционо)

en: Enter your URL
sr_RS: Унесите своју адресу

en: Enter your code
sr_RS: Унесите свој код

en: Enter your description
sr_RS: Унесите опис

en: Enter your image caption
sr_RS: Унесите свој назив слике

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
sr_RS: Унесите своје старе и нове URLs за вашу инсталацију Вордпреса да би сте ажурирали све Елементор податке (Везано за трансфер домена или прелазак на 'HTTPS').

en: Enter your shortcode
sr_RS: Унесите свој кратки код

en: Enter your title
sr_RS: Унесите ваш наслов

en: Entrance Animation
sr_RS: Анимација уласка

en: Error
sr_RS: Грешка

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
sr_RS: Дошло је до грешке, означена верзија је неисправна. Покушајте да означите другу верзију.

en: Every %d minutes
sr_RS: Сваких %d минута

en: Excerpt
sr_RS: Одломак

en: Exclude Roles
sr_RS: Искључи Улоге

en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
sr_RS: Имате проблем са Елементором издање %s? Вратите се на претходно издање пре него што је проблем настао.

en: Experiments
sr_RS: Експерименти

en: Explore additional Premium Shape packs and use them in your site. %1$sLearn More%2$s
sr_RS: Истражите додатне премијум пакете облика и користите их на свом сајту. %1$sСазнајте више%2$s

en: Export
sr_RS: Извоз

en: Export Template
sr_RS: Извезите шаблон

en: Export a Template Kit
sr_RS: Извезите колекцију шаблона

en: Extended
sr_RS: Продужено

en: External File
sr_RS: Спољна датотека

en: External URL
sr_RS: Спољна адреса

en: Extra Large
sr_RS: Јако велико

en: Extra Small
sr_RS: Јако мало

en: FAQ Schema
sr_RS: FAQ Шема

en: Fade
sr_RS: Стапање

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
sr_RS: Неуспело креирање новог корисника за %s. Њихови постови ће бити приписани тренутном кориснику.

en: Failed to import %1$s %2$s
sr_RS: Увоз није успео %1$s %2$s

en: Failed to import %1$s: Invalid post type %2$s
sr_RS: Увоз није успео %1$s: Неважећи тип чланка %2$s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
sr_RS: Неуспели увоз аутора %s. Чланци овог аутора биће приписани тренутном кориснику.

en: Fallback
sr_RS: Резервна опција

en: Fallback Font Family
sr_RS: Резервни фонтови

en: Fast
sr_RS: Брзо

en: Favorite
sr_RS: Омиљени/Омиљена

en: Favorites
sr_RS: Омиљени

en: Featured Image
sr_RS: Издвојена слика

en: Features
sr_RS: Особине

en: Fetching attachments is not enabled
sr_RS: Преузимање прилога није омогућено

en: Field
sr_RS: Поље

en: File Path: %s
sr_RS: Путања датотеке: %s

en: Fill
sr_RS: Попуна

[ctx: Filter Control]
en: Blur
sr_RS: Замућење

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
sr_RS: Светлост

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
sr_RS: CSS Филтери

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
sr_RS: Контраст

[ctx: Filter Control]
en: Hue
sr_RS: Нијанса

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
sr_RS: Засићење

en: Find an Expert
sr_RS: Пронађите стручњака

en: Finder
sr_RS: Тражилац

en: Fit
sr_RS: Уклопи

en: Fit To Screen
sr_RS: Уклопљен са екраном

en: Fixed
sr_RS: Фиксирано

en: Flip
sr_RS: Изокренут

en: Flip Horizontal
sr_RS: Окрени водоравно

en: Flip Vertical
sr_RS: Окрени усправно

en: Flower
sr_RS: Цвет

en: Focus
sr_RS: Фокус

en: Font Awesome - Brands
sr_RS: Font Awesome - Брендови

en: Font Awesome - Regular
sr_RS: Font Awesome - Стандардно

en: Font Awesome - Solid
sr_RS: Font Awesome - Пуна/о

en: Font Awesome 4 support script (shim.js) is a script that makes sure all previously selected Font Awesome 4 icons are displayed correctly while using Font Awesome 5 library.
sr_RS: Font Awesome 4 скрипта (shim.js) је скрипта која осигурава правилно приказивање свих одабраних Font Awesome 4 иконица, уз коришћење Font Awesome 5 библиотеке.

en: Font Awesome Upgrade
sr_RS: Font Awesome надоградња

en: Font-display property defines how font files are loaded and displayed by the browser.
sr_RS: Својство приказа фонтова одређује како се датотека фонтова учитава и приказује у прегледачу.

en: For Example: About
sr_RS: Пример: О нама

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
sr_RS: За проналажење серверских грешака у подешавању.

en: Form
sr_RS: Образац

en: Form Fields
sr_RS: Образац поља

en: Framed
sr_RS: Уоквирен/а

en: Full Width
sr_RS: Пуна ширина

en: Fullscreen
sr_RS: Цео екран

en: Future
sr_RS: Будућност

en: Gap
sr_RS: Међупростор

en: General
sr_RS: Општа

en: General Settings
sr_RS: Генерална подешавања

en: Get Beta Updates
sr_RS: Преузмите Бета ажурирања

en: Get Help
sr_RS: Добијте помоћ

en: Get Popup Builder
sr_RS: Користите Градитељ искачућих прозора

en: Get a sneak peek at our in progress development versions, and help us improve Elementor to perfection. Developer Edition releases contain experimental functionality for testing purposes.
sr_RS: Завирите у наше развојне верзије које су у току и помозите нам да усавршимо Елементор до савршенства. Издања за програмере садрже експерименталну функционалност за потребе тестирања.

en: Get introduced to Elementor by watching our "Getting Started" video series. It will guide you through the steps needed to create your website. Then click to create your first page.
sr_RS: Упознајте се са Елементор-ом гледајући нашу видео серију „Први кораци“. Водиће вас кроз кораке потребне за израду ваше веб странице. Затим кликните да бисте креирали своју прву страницу.

en: Get more dynamic capabilities by incorporating dozens of Elementor's native dynamic tags.
sr_RS: Добијте више динамичких могућности укључивањем десетина Елементорових изворних динамичких ознака.

en: Get more with Elementor Pro
sr_RS: Урадите више са Елементор Про

en: Get pixel-perfect design for every screen size. You can now add up to 6 customizable breakpoints beyond the default desktop setting: mobile, mobile extra, tablet, tablet extra, laptop, and widescreen.
sr_RS: Направите савршен дизајн за све величине екрана. Поред подразумеваног подешавања за десктоп, сада можете додати до 6 подесивих преломних тачака: мобилни, мобилни екстра, таблет, таблет екстра, лаптоп и широки екран.

en: Getting Started
sr_RS: Како почети

en: Global Colors
sr_RS: Глобалне боје

en: Global Fonts
sr_RS: Глобални фонтови

en: Go To
sr_RS: Иди На

en: Google
sr_RS: Гугл

en: Google Fonts Load
sr_RS: Учитавање Гугл фонтова

en: Google Maps
sr_RS: Гугл мапе

en: Google Maps Embed API
sr_RS: Уграђивање Гугл Мапе API

en: Google Maps Embed API is a free service by Google that allows embedding Google Maps in your site. For more details, visit Google Maps' %1$sUsing API Keys%2$s page.
sr_RS: Услуга уграђивања АПИ Гугл мапе је бесплатна услуга која омогућава уграђивање Гугл мапе у вашу веб локацију. За више детаља, посетите Гугл Мапе' <a href="%s" target="_blank">Коришћење АПИ кључева</a> страницу.

en: HTML Code
sr_RS: HTML Код

en: HTML Tag
sr_RS: HTML Ознака

en: Happy To Help
sr_RS: Радо ћемо вам помоћи

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
sr_RS: Имате проблема са покретањем Елементора? Молимо Вас да омогућите Сигурносни Режим да би сте отклонили проблем.

en: Heading
sr_RS: Заглавље

en: Heading Color
sr_RS: Боја наслова

en: Heads up, Please backup before upgrade!
sr_RS: Пажња, направите резервну копију пре надоградње!

en: Height
sr_RS: Висина

en: Help
sr_RS: Помоћ

en: Hexagon
sr_RS: Хексагон

en: Hidden
sr_RS: Сакривено

en: Hidden Elements
sr_RS: Сакривени елементи

en: Hide
sr_RS: Сакрити

en: Hide Notification
sr_RS: Сакри обавештења

en: Hide On %s
sr_RS: Сакриј На %s

en: Hide Panel
sr_RS: Сакри панел

en: Hide Title
sr_RS: Сакри наслов

en: History
sr_RS: Историја

en: Homepage
sr_RS: Насловна страница

en: Horizontal
sr_RS: Хоризонтално

en: Horizontal Align
sr_RS: Водоравно поравнање

en: Horizontal Orientation
sr_RS: Водоравна позиција

en: Hover
sr_RS: Лебдети изнад

en: Hover Animation
sr_RS: Анимација постављањем показивача изнад

en: Hurray! The upgrade process to Font Awesome 5 was completed successfully.
sr_RS: Ура! Процес надоградње на Font Awesome 5 је успешно завршен.

en: Hurray! Your %s is live.
sr_RS: Ура! Ваш %s је објављен.

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
sr_RS: Ја сам опис. Притисните дугме за уређивање та промените овај текст.

en: I couldn't get the plugin to work
sr_RS: Нисам могао/ла да покренем додатак

en: I found a better plugin
sr_RS: Нашао сам бољи додатак

en: I have Elementor Pro
sr_RS: Поседујем Елементор Про

en: I no longer need the plugin
sr_RS: Више ми не треба додатак

en: Icon
sr_RS: Икона

en: Icon Box
sr_RS: Кутија са иконом

en: Icon Hover
sr_RS: Изнад иконе

en: Icon Library
sr_RS: Библиотека икона

en: Icon List
sr_RS: Икона у листи

en: Icon Position
sr_RS: Позиција иконе

en: Icon Spacing
sr_RS: Размак иконе

en: If you are experiencing a loading issue, contact your site administrator to troubleshoot the problem using Safe Mode.
sr_RS: Ако имате проблем са учитавањем, обратите се администратору локације да бисте решили проблем помоћу безбедног режима.

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
sr_RS: Ако имате тренутак времена, молимо вас поделите зашто сте деактивирали Елементор:

en: Image
sr_RS: Слика

en: Image Box
sr_RS: Кутија за слику

en: Image Carousel
sr_RS: Вртешка слика

en: Image Gallery
sr_RS: Галерија слика

en: Image Lightbox
sr_RS: Лајтбокс слике

en: Image Overlay
sr_RS: Слој са сликом

en: Image Position
sr_RS: Позиција Слике

en: Image Size
sr_RS: Величина слике

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
sr_RS: Прилагођен

[ctx: Image Size Control]
en: Full
sr_RS: Цела

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
sr_RS: Димензије слике

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
sr_RS: Величина слике

en: Image Spacing
sr_RS: Простор између слика

en: Image Stretch
sr_RS: Раширите слику

en: Images
sr_RS: Слике

en: Import / Export Kit
sr_RS: Увоз / Извоз колекција

en: Import Now
sr_RS: Увезите сада

en: Import Template
sr_RS: Увези шаблон

en: Import Template to Your Library
sr_RS: Увезите шаблон у вашу библиотеку

en: Import Templates
sr_RS: Увезите шаблон

en: Import a Template Kit
sr_RS: Увезите колекцију шаблона

en: Improve Elementor
sr_RS: Побољшајте Елементор

en: Improved Asset Loading
sr_RS: Побољшано учитавање средстава

en: Improved CSS Loading
sr_RS: Побољшано учитавање CSS

en: In
sr_RS: Унутар

en: In order for Theme Style to affect all relevant Elementor elements, please disable Default Colors and Fonts from the %1$sSettings Page%2$s.
sr_RS: Да би стил теме утицао на све релевантне Елементор елементе, онемогућите подразумеване боје и фонтове на %1$sСтраници за подешавање%2$s.

en: Inactive
sr_RS: Неактивно

en: Inactive by default
sr_RS: Подразумевано неактиван

en: Incompatible
sr_RS: Неусклађен

en: Infinite Loop
sr_RS: Бесконачно понављање

en: Info
sr_RS: Информација

en: Inline
sr_RS: У реду

en: Inline Font Icons
sr_RS: Редне иконе фонтова

en: Inner Section
sr_RS: Унутрашњи одељак

en: Inner Text
sr_RS: Унутрашњи текст

en: Insert
sr_RS: Додај

en: Inside
sr_RS: Унутар

en: Install & Activate
sr_RS: Поставите и укључите

en: Integrations
sr_RS: Интеграције

en: Internal Embedding
sr_RS: Интерно уграђивање

en: Intro Byline
sr_RS: Увод

en: Intro Portrait
sr_RS: Уводни портрет

en: Intro Title
sr_RS: Уводни Наслов

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
sr_RS: Неисправан податак: ID шаблона не може бити исти као тренутно уређиван шаблон. Молимо вас изаберите други.

en: Invalid file type
sr_RS: Неисправна врста датотеке

en: Invalid title
sr_RS: Неисправан наслов

en: Invert
sr_RS: Наопак

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
sr_RS: Изгледа да је функционалност ревизије чланака недоступна за ваш сајт.

en: It seems like your site doesn't have any active Kit. The active Kit includes all of your Site Settings. By recreating your Kit you will able to start edit your Site Settings again.
sr_RS: Чини се да ваша веб локација нема активну колекцију шаблона. Активна колекција укључује сва подешавања вашег сајта. Поновном израдом ваше колекције моћи ћете поново да започнете уређивање поставки веб локације.

en: It's a temporary deactivation
sr_RS: Ово је привремена деактивација

en: Items
sr_RS: Ставке

en: Justified
sr_RS: Равнање и са леве и са десне стране

en: Keep Proportions
sr_RS: Задржи пропорције

en: Keep my settings
sr_RS: Задржи моја подешавања

en: Ken Burns Effect
sr_RS: Ken Burns ефекат

en: Keyboard Shortcuts
sr_RS: Скраћенице на тастатури

en: Kit
sr_RS: Колекција

en: Kit Library
sr_RS: Бибилотека шаблона

en: Kit not exists.
sr_RS: Колекција не постоји.

en: Kit not found
sr_RS: Шаблон није пронађен

en: Knowledge Base
sr_RS: База знања

en: LTR
sr_RS: Лево ка десном

en: Label
sr_RS: Етикета

en: Landing Page
sr_RS: Одредишна страница

en: Landing Pages
sr_RS: Одредишне странице

en: Laptop
sr_RS: Лаптоп

en: Large
sr_RS: Велики/о

en: Last edited on %1$s by %2$s
sr_RS: Последњи пут уређено  %1$s од стране %2$s

en: Layout
sr_RS: Распоред

en: Layout Settings
sr_RS: Подешавања распореда

en: Lazy Load
sr_RS: Лењо појављивање

en: Learn More
sr_RS: Сазнајте више

en: Learn more
sr_RS: Сазнај више

en: Learn more about %1$sWordPress revisions%2$s
sr_RS: Сазнајте више о %1$sВордпрес ревизијама%2$s

en: Learn more.
sr_RS: Сазнајте више.

en: Left
sr_RS: Лево

en: Left Border Width
sr_RS: Ширина леве границе

en: Library
sr_RS: Библиотека

en: Light
sr_RS: Светла/о

en: Lightbox
sr_RS: Лајтбокс

en: Lighten
sr_RS: Посветљење

en: Like Button
sr_RS: Дугме за свиђање

en: Line
sr_RS: Линија

en: Link
sr_RS: Веза

en: Link Color
sr_RS: Боја везе

en: Link Hover Color
sr_RS: Ховер боја везе

en: Link Options
sr_RS: Опције везе

en: Link values together
sr_RS: Повежите везе

en: List
sr_RS: Листа

en: List Item
sr_RS: Ставка у листи

en: List Item #1
sr_RS: Ставка у листи број 1

en: List Item #2
sr_RS: Ставка у листи број 2

en: List Item #3
sr_RS: Ставка у листи број 3

en: Load Font Awesome 4 Support
sr_RS: Омогући Font Awesome 4 подршку

en: Loading
sr_RS: Учитавање

en: Local
sr_RS: Локални

en: Location
sr_RS: Локација

en: Log
sr_RS: Дневник

en: Logged In
sr_RS: Пријављени

en: Logo
sr_RS: Лого

en: London Eye, London, United Kingdom
sr_RS: Лондонско Око, Лондон, Уједињено Краљевство

en: Loop
sr_RS: Петља

en: Love using Elementor?
sr_RS: Волите да користите Елементор?

en: Luminosity
sr_RS: Осветљеност

en: Maintenance
sr_RS: Одржавање

en: Maintenance Mode
sr_RS: Мод одржавања

en: Maintenance Mode ON
sr_RS: Одржавање укључено/укључи

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
sr_RS: Режим одржавања враћа HTTP 503 код тако да машине за претрагу знају да се поново требају вратити након краћег времена. Није препоручљиво користити овај режим више од неколико дана.

en: Manage Breakpoints
sr_RS: Управљање преломним тачкама

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
sr_RS: Управљајте шта ваши корисници могу уређивати у Елементору

en: Managing a multi-user site?
sr_RS: Управљање веб локацијом за више корисника?

en: Map
sr_RS: Мапа

en: Margin
sr_RS: Маргина

en: Mask
sr_RS: Маска

en: Max Width
sr_RS: Максимална ширина

en: Media File
sr_RS: Медија датотека

en: Medium
sr_RS: Средње/о

en: Meet Our Attributes
sr_RS: Упознајте наше атрибуте

en: Meet Our Custom CSS
sr_RS: Упознајте наш Прилагођени CSS

en: Meet Our Global Widget
sr_RS: Упознајте наш Глобални виџет

en: Meet Page Transitions
sr_RS: Упознајте транзиције страница

en: Menu
sr_RS: Изборник

en: Menu Anchor
sr_RS: Сидро изборника

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
sr_RS: Ставка менија је прескочена због неисправног подлошка изборника: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
sr_RS: Ставка изборника је прескочена услед недостатка подлошка изборника

en: Menus
sr_RS: Изборник

en: Middle
sr_RS: Средина

en: Migrate to v3.0
sr_RS: Мигрирајте на в3.0

en: Min Height
sr_RS: Најмања висина

en: Minimum Height
sr_RS: Најмања висина

en: Mobile
sr_RS: Мобилни

en: Mobile Browser Background
sr_RS: Позадина прегледача за мобилне уређаје

en: Mobile and Tablet options cannot be deleted.
sr_RS: Не могу се избрисати опције за мобилни телефон и таблет.

en: Modest Branding
sr_RS: Умерено брендирање

en: More Palettes
sr_RS: Више палета

en: More actions
sr_RS: Више поступака

en: Motion Effects
sr_RS: Ефекти покрета

en: Multiply
sr_RS: Умножавање

en: Mute
sr_RS: Без звука

en: My Favorites
sr_RS: Моји омиљени/не

en: My Skill
sr_RS: Моје способности

en: Name
sr_RS: Име

en: Name your template
sr_RS: Назовите ваш шаблон

en: Narrow
sr_RS: Узан

en: Navigation
sr_RS: Кретање

en: Navigation Icons Size
sr_RS: Величина икона за навигацију

en: Navigation Width
sr_RS: Ширина навигације

en: Navigator
sr_RS: Управљач

en: Need Help
sr_RS: Потребна помоћ?

en: Need More Shapes?
sr_RS: Треба вам више облика?

en: New
sr_RS: Нови

en: New Landing Page
sr_RS: Нова одредишна страница

en: New kit have been created successfully
sr_RS: Нова колекције је успешно направљена

en: News & Updates
sr_RS: Новости и ажурирања

en: Next
sr_RS: Следећи

en: No
sr_RS: Не

en: No Gap
sr_RS: Без празнине

en: No History Yet
sr_RS: Још увек не постоји историја

en: No Results Found
sr_RS: Ни један запис није пронађен

en: No Revisions Saved Yet
sr_RS: Нису сачуване ревизије

en: No access to editor
sr_RS: Немате приступ уређивачу

en: No available experiments
sr_RS: Нема доступних експеримената

en: No header, no footer, just Elementor
sr_RS: Без заглавља, без подножја, само Елементор

en: No landing pages found
sr_RS: Нема одредишних страница

en: No landing pages found in trash
sr_RS: У отпаду нема одредишних страница

en: No sidebars were found
sr_RS: Ни једна бочна трака није пронађена

en: No thanks
sr_RS: Не, хвала

en: None
sr_RS: Ни један

en: Normal
sr_RS: Нормал/на

en: Not Supported
sr_RS: Није подржано/а

en: Not allowed to rollback versions
sr_RS: Није дозвољено враћање верзија

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
sr_RS: Напомена: Фиксирани прилог ради само у десктоп верзији.

en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
sr_RS: Забелешка: ID веза прихвата САМО ове карактере: %s

en: Note: This widget only affects themes that use `%s` in archive pages.
sr_RS: Забелешка: Овај виџет има утицаја само на теме које користе `%s` у архивским страницама.

en: Number
sr_RS: Број

en: Number Prefix
sr_RS: Место пре броја

en: Number Suffix
sr_RS: Место иза броја

en: Object Fit
sr_RS: Попуњеност објекта

en: Off
sr_RS: Искључено

en: Official Color
sr_RS: Службена боја

en: Offset
sr_RS: Поравнање

en: Offset X
sr_RS: Поравнање X

en: Offset Y
sr_RS: Поравнање Y

en: On
sr_RS: Укључено

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
sr_RS: Када попуните страницу са садржајем, овај прозор ће вам дати преглед свих елемената странице. На овај начин можете лако да се крећете по било ком одељку, колони или виџету.

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
sr_RS: Када кренете да радите, бићете у могућности да вратите/поновите било коју радњу коју направите у уређивачу.

en: Ongoing Experiments
sr_RS: Текући експерименти

en: Opacity
sr_RS: Прозирност

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
sr_RS: Отворити све везе ка сликама у лајтбокс искачућем прозору. Лајтбокс ће аутоматски радити на свакој вези која води до датотеке слике.

en: Open in new window
sr_RS: Отворите у новом прозору

en: Optimized DOM Output
sr_RS: Оптимизовани DOM излаз

en: Optional
sr_RS: Опционо

en: Or view %1$sTrashed Items%1$s
sr_RS: Или погледај %1$sОбрисане ставке%1$s

en: Order By
sr_RS: Средити по

en: Other
sr_RS: Друго

en: Out
sr_RS: Изван

en: Outline
sr_RS: Контура

en: Outside
sr_RS: Изван

en: Oval
sr_RS: Овално

en: Overlay
sr_RS: Преклапање

en: Padding
sr_RS: Падинг

en: Page
sr_RS: Страница

en: Page Layout
sr_RS: Странични распоред

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
sr_RS: Елементор платно

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
sr_RS: Елементор пуна ширина

[ctx: Page Template]
en: Theme
sr_RS: Тема

en: Page Title Selector
sr_RS: Селектор наслова странице

en: Page Transitions
sr_RS: Транзиције странице

en: Page Transitions let you style entrance and exit animations between pages as well as display loader until your page assets load.
sr_RS: Транзиције страница вам омогућавају да стилизујете улазну и излазну анимацију међу страницама, као и да прикажете учитавање док се не примени сав садржај странице.

en: Pages
sr_RS: Странице

en: Panel Width
sr_RS: Ширина табле

en: Paragraph Spacing
sr_RS: Размак између пасуса

en: Paste
sr_RS: Налепи

en: Paste Style
sr_RS: Налепте стил/ове

en: Paste URL or type
sr_RS: Залепи адресу или тип

en: Path
sr_RS: Путања

en: Path Type
sr_RS: Врста путање

en: Pause on Hover
sr_RS: Пауза услед лебдења

en: Pause on Interaction
sr_RS: Паузирај на интеракцију

en: Percentage
sr_RS: Проценат

en: Perspective
sr_RS: Перспектива

en: Pin it
sr_RS: Прикачи

en: Play Counts
sr_RS: Број преслушавања

en: Play Icon
sr_RS: Икона за репродукцију

en: Play On Mobile
sr_RS: Пусти на мобилном уређају

en: Play Once
sr_RS: Пустите једном

en: Play Video
sr_RS: Пусти видео запис

en: Player Controls
sr_RS: Контроле плејера

en: Please Note! The "Improved Asset Loading" mode reduces the amount of code that is loaded on the page by default. When activated, parts of the infrastructure code will be loaded dynamically, only when needed. Keep in mind that activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
sr_RS: Молимо обратите пажњу! Режим „Побољшано учитавање средстава“ подразумевано смањује количину кода који се учитава на страницу. Када се активирају, делови инфраструктурног кода учитаваће се динамички, само по потреби. Имајте на уму да активирање овог експеримента може довести до сукоба са некомпатибилним додацима.

en: Please Note! The “Improved CSS Loading” mode reduces the amount of CSS code that is loaded on the page by default. When activated, the CSS code will be loaded, rather inline or in a dedicated file, only when needed. Activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
sr_RS: Молим обратите пажњу! Режим „Побољшано учитавање CSS“ смањује количину CSS кода који се подразумевано учитава на страницу. Када се активира, CSS код ће се учитати, најпре у реду или у наменској датотеци, само када је то потребно. Активирање овог експеримента може проузроковати сукобе са некомпатибилним додацима.

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
sr_RS: Упозорење: Не препоручујемо прелазак на Бета издање на продукционим сајтовима.

en: Please note that the upgrade process may cause some of the previously used Font Awesome 4 icons to look a bit different due to minor design changes made by Font Awesome.
sr_RS: Напомињемо да процес надоградње може проузроковати да се неке од претходно коришћених Font Awesome 4 иконица прикажу другачије - због ситних промена у дизајну од стране Font Awesome.

en: Please note!
sr_RS: Обратите пажњу!

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG & JSON included) is a potential security risk.
sr_RS: Молим обратите пажњу! Омогућавање отпремања било којих датотека ( укључујући SVG & JSON ) представља потенцијални безбедносни ризик.

en: Please note! We couldn't deactivate all of your plugins on Safe Mode. Please %1$sread more%2$s about this issue
sr_RS: Пажња! Нисмо могли да искључимо све ваше додатке у Сигурном режиму. Молимо   %1$sпрочитајте више%2$s о овом проблему

en: Please share the reason
sr_RS: Молимо поделите разлог

en: Please share which plugin
sr_RS: Молимо вас поделите који додатак

en: Plugin
sr_RS: Додатак

en: Plugins
sr_RS: Додаци

en: Plus
sr_RS: Плус

en: Popular
sr_RS: Популарно

en: Popups
sr_RS: Искачући прозори

en: Position
sr_RS: Позиција

en: Post
sr_RS: Чланак

en: Post Types
sr_RS: Врста чланака

en: Poster
sr_RS: Плакат

en: Posts
sr_RS: Чланци

en: Preferences
sr_RS: Поставке

en: Preview
sr_RS: Преглед

en: Preview Changes
sr_RS: Прегледајте промене

en: Previous
sr_RS: Претходна

en: Primary
sr_RS: Примарни

en: Primary Color
sr_RS: Примарна боја

en: Primary Headline
sr_RS: Главни наслов

en: Privacy Mode
sr_RS: Приватни режим

en: Privacy Policy
sr_RS: Политика приватности

en: Pro
sr_RS: Про

en: Progress Bar
sr_RS: Трака напретка

en: Publish
sr_RS: Објавити

en: Published
sr_RS: Објавити

en: Quick Feedback
sr_RS: Брзи одговор

en: Quit
sr_RS: Одустани

en: RTL
sr_RS: Десно ка левом

en: Random
sr_RS: Насумично

en: Rating
sr_RS: Оцењивање

en: Rating Scale
sr_RS: Скала оцењивања

en: Read More
sr_RS: Опширније

en: Read More Text
sr_RS: Опширније текст

en: Recently Edited
sr_RS: Недавно уређено

en: Recreate Kit
sr_RS: Поново израдите колекцију

en: Redo
sr_RS: Иди корак унапред

en: Regenerate CSS & Data
sr_RS: Регенериши CSS и податке

en: Regenerate Files & Data
sr_RS: Регенериши датотеке и податке

en: Reinstall
sr_RS: Реинсталирај

en: Release Candidate
sr_RS: Кандидат за објаву

en: Remote
sr_RS: Удаљен

en: Remote file is too large, limit is %s
sr_RS: Удаљена датотека је превелика, ограничење је  %s

en: Remote server did not respond
sr_RS: Удаљени сервер није одговорио

en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
sr_RS: Удањени сервер приказује следећи неочекивани резултат: %1$s (%2$s)

en: Remove
sr_RS: Уклонити

en: Reorder
sr_RS: Променити редослед

en: Repeat
sr_RS: Понављање

en: Replace URL
sr_RS: Замена URL

en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
sr_RS: Захтев није извршен услед грешке: %1$s (%2$s)

en: Rerun Update Script
sr_RS: Поновите ажурирање скрипте

en: Reset
sr_RS: Ресетовати

en: Reset Data
sr_RS: Ресетујте податке

en: Responsive
sr_RS: Одговарајући

en: Responsive Mode
sr_RS: Респонсивни режим

en: Responsive Preview
sr_RS: Прилагодљив преглед

en: Reverse Columns
sr_RS: Обрните колоне

en: Revision
sr_RS: Ревизија

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
sr_RS: Историја ревизија омогућава вам да сачувате претходна издања вашег рада и да их поново употребите било када.

en: Revisions
sr_RS: Ревизије

en: Right
sr_RS: Десно

en: Role Excluded
sr_RS: Улога искључена

en: Role Manager
sr_RS: Менаџер улога

en: Roles
sr_RS: Улоге

en: Rollback Version
sr_RS: Претходно издање

en: Rollback to Previous Version
sr_RS: Вратите се на претходно издање

en: Rotate
sr_RS: Окренути

en: Rotate X
sr_RS: Ротирај по X оси

en: Rotate Y
sr_RS: Ротирај по Y оси

en: Round
sr_RS: Округло (округао).

en: Rounded
sr_RS: Заокружен

en: Rows Gap
sr_RS: Размак између редова

en: Safe Mode
sr_RS: Режим Сигурног рада

en: Safe Mode ON
sr_RS: Режим Сигурног рада је укључен

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
sr_RS: Режим Сигурног рада омогућава Вам да истражите проблеме покрећући само уређивач, без покретања теме или било ког другог додатка.

en: Saturation
sr_RS: Засићеност

en: Save
sr_RS: Сачувај

en: Save Draft
sr_RS: Сачувати нацрт

en: Save Options
sr_RS: Сачувати избор

en: Save as Template
sr_RS: Сачувати као шаблон

en: Saved Color
sr_RS: Сачувана боја

en: Saved Templates
sr_RS: Сачувани Шаблони

en: Scale
sr_RS: Размера

en: Scale X
sr_RS: Скалирање X

en: Scale Y
sr_RS: Смањити Y осу

en: Screen
sr_RS: Екран

en: Search
sr_RS: Претрага

en: Search Landing Pages
sr_RS: Претражите одредишне странице

en: Search Templates:
sr_RS: Претрага шаблона:

en: Search Widget...
sr_RS: Додатак за претрагу

en: Search Widget:
sr_RS: Додатак за претрагу:

en: Secondary
sr_RS: Споредна

en: Secondary Color
sr_RS: Друга боја

en: Secondary Headline
sr_RS: Поднаслов

en: Section
sr_RS: Одељак

en: Sections
sr_RS: Одељци

en: Select
sr_RS: Одабрати

en: Select File
sr_RS: Изаберите датотеку

en: Select Icon
sr_RS: Изаберите икону

en: Select one or go ahead and %1$screate one%2$s now.
sr_RS: Одаберите један или наставите и %1$sкреирајте један%2$s.

en: Select the type of template you want to work on
sr_RS: Изаберите врсту шаблона са којим желите да радите

en: Separator
sr_RS: Запета

en: Set custom attributes for the link element. Separate attribute keys from values using the | (pipe) character. Separate key-value pairs with a comma.
sr_RS: Поставите прилагођене атрибуте за елемент везе. Кључеве атрибута одвојите од вредности помоћу | (pipe) карактера. Парове кључ / вредност одвојите зарезом.

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
sr_RS: Подесите колико се слајдова помера по преклопу.

en: Set light or dark mode, or use Auto Detect to sync it with your OS setting.
sr_RS: Подесите светли или тамни режим, или користите аутоматску детекцију да бисте извршили синхронизацију са вашим системским подешавањем.

en: Set the way Google Fonts are being loaded by selecting the font-display property (Default: Auto).
sr_RS: Подесите начин учитавања Гоогле фонтова избором својства приказа фонта (подразумевано: аутоматски).

en: Set your Google Maps API Key in Elementor's %1$sIntegrations Settings%3$s page. Create your key %2$shere.%3$s
sr_RS: Подесите ваш Гугл Мапе AПИ кључ на Елементоровој страници за %1$sподешавање интеграција%3$s. Направите ваш кључ %2$sовде.%3$s

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
sr_RS: Постављањем вашег целог сајта у РЕЖИМ ОДРЖАВАЊА означава да је сајт тренутно недоступан због одржавања или постављањем у режим ДОЛАЗИМО УСКОРО означава да је сајт недоступан док не буде спреман за објављивање.

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Shape
sr_RS: Облик

en: Shape Divider
sr_RS: Одвајач облика

[ctx: Shapes]
en: Arrow
sr_RS: Стрелица

[ctx: Shapes]
en: Book
sr_RS: Књига

[ctx: Shapes]
en: Clouds
sr_RS: Облаци

[ctx: Shapes]
en: Curve
sr_RS: Крива

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
sr_RS: Асиметрична крива

[ctx: Shapes]
en: Drops
sr_RS: Капи

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
sr_RS: "Fan" Прозирност

[ctx: Shapes]
en: Mountains
sr_RS: Планине

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
sr_RS: Пирамида

[ctx: Shapes]
en: Split
sr_RS: Раздвојити

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
sr_RS: "Tilt" Прозирност

[ctx: Shapes]
en: Triangle
sr_RS: Троугао

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
sr_RS: Асиметрични троугао

[ctx: Shapes]
en: Waves
sr_RS: Таласи

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
sr_RS: Имитација таласа четкицом

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
sr_RS: Шаблон таласа

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
sr_RS: Цик-цак

en: Share
sr_RS: Подели

en: Share Button
sr_RS: Дугме за дељење

en: Share on Facebook
sr_RS: Поделите на Фејсбуку

en: Share on Twitter
sr_RS: Поделите на Твитеру

en: Shortcode
sr_RS: Кратки код

en: Show
sr_RS: Приказати

en: Show / Hide Panel
sr_RS: Прикажи / Сакри Таблу

en: Show Path
sr_RS: Прикажи путању

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
sr_RS: Прикажи команде за уређење када се прелази преко дугмета за уређење

en: Sidebar
sr_RS: Бочна трака

en: Sign Up
sr_RS: Региструј се

en: Single
sr_RS: Једно/један

en: Site
sr_RS: Сајт

en: Site Description
sr_RS: Опис сајта

en: Site Favicon
sr_RS: Фавикон иконица

en: Site Identity
sr_RS: Идентитет веб места

en: Site Logo
sr_RS: Логотип сајта

en: Site Name
sr_RS: Име веб локације

en: Site Settings
sr_RS: Поставке веб локације

en: Size
sr_RS: Величина

en: Sketch
sr_RS: Скица

en: Skew
sr_RS: Нагнути

en: Skew X
sr_RS: Нагнути X осу

en: Skew Y
sr_RS: Нагнути Y осу

en: Skin
sr_RS: Пресвлака

en: Skip
sr_RS: Прескочи

en: Slide
sr_RS: Слајд

en: Slides to Scroll
sr_RS: Слајдова за Скроловање

en: Slides to Show
sr_RS: Слајдова за Приказивање

en: Slow
sr_RS: Споро

en: Small
sr_RS: Мали/о

en: Social Icons
sr_RS: Друштвене иконе

en: Solid
sr_RS: Пуна/о

en: Some of the plugins you’re using have not been tested with the latest version of %1$s (%2$s). To avoid issues, make sure they are all up to date and compatible before updating %1$s.
sr_RS: Неки додаци које користите нису тестирани са најновијом верзијом %1$s (%2$s). Да бисте избегли проблеме, пре ажурирања проверите да ли су сви ажурни и усклађени. %1$s.

en: Some of your theme files are missing.
sr_RS: Недостају неке датотеке које потичу од теме.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
sr_RS: Жао нам је, ова врста датотека није дозвољена из безбедносних разлога.

en: Source
sr_RS: Извор

en: Space
sr_RS: Простор

en: Space Around
sr_RS: Простор около

en: Space Between
sr_RS: Размак између

en: Space Evenly
sr_RS: Равномерно распоређено

en: Spacer
sr_RS: Размакница

en: Spacing
sr_RS: Растојање

en: Specify a start time (in seconds)
sr_RS: Одредите време почетка (у секундама)

en: Specify an end time (in seconds)
sr_RS: Одредите време завршетка (у секундама)

en: Spiral
sr_RS: Спирално

en: Spread
sr_RS: Рашири

en: Square
sr_RS: Квадрат

en: Stable
sr_RS: Стабилна/о

en: Stable Features
sr_RS: Функционалности

en: Stacked
sr_RS: Наслаган/но

en: Star Rating
sr_RS: Оцена са звездицом

en: Stars
sr_RS: Звездице

en: Start
sr_RS: Почетак

en: Start Export
sr_RS: Започните извоз

en: Start Import
sr_RS: Започните увоз

en: Start Time
sr_RS: Време почетка

en: Start designing your page and you will be able to see the entire revision history here.
sr_RS: Почните да дизајнирате вашу страницу и бићете у могућности да видите комплетну историју промена.

en: Starting Number
sr_RS: Почетни Број

en: Starting Point
sr_RS: Почетна тачка

en: Status
sr_RS: Стање

en: Status: %s
sr_RS: Стање: %s

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
sr_RS: Будите у току! Још одличних шаблона долазе веома ускоро.

en: Still experiencing issues?
sr_RS: Још увек имате проблема?

en: Stretch
sr_RS: Истегнут

en: Stretch Section
sr_RS: Раширите одељак

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
sr_RS: Раширите одељак до пуне ширине странице користећи Јаваскрипт.

en: Stretched Section Fit To
sr_RS: Раширите Одељке да би се уклопили

en: Stroke
sr_RS: Потез

en: Stroke Color
sr_RS: Боја потеза

en: Structure
sr_RS: Структура

en: Style
sr_RS: Стил

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder and in the site’s database. Recreate those files and settings, according to the most recent settings.
sr_RS: Стилови додати у Елементору се чувају у CSS датотекама у оквиру фасцикле за отпремање и у бази података сајта. Креирајте датотеке и подешавања у складу са најновијим подешавањима.

en: Submissions
sr_RS: Пријаве

en: Success
sr_RS: Успешно

en: Suggested Videos
sr_RS: Предложени видео записи

en: Suggested favicon dimensions: 512 × 512 pixels.
sr_RS: Предложене димензије фавикона: 512 × 512 пиксела.

en: Super Admin
sr_RS: Главни администратор

en: Sure! I'd love to help
sr_RS: Наравно! Волео бих да помогнем

en: Swap
sr_RS: Заменити

en: Switch Editor Loader Method
sr_RS: Промените начин на који се покреће уређивач

en: Switch to Revisions tab for older versions
sr_RS: Преваците се на део за Ревизију за старија издања

en: Sync Library
sr_RS: Синхронизуј библиотеку

en: System
sr_RS: Систем

en: System Info
sr_RS: Информације о систему

[ctx: System Info]
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
sr_RS: Ако хоћете да измените изворни код ваше теме, препоручујемо коришћење <a href="%s">child theme</a>.

en: Tab #1
sr_RS: Табулатор број 1

en: Tab #2
sr_RS: Табулар број 2

en: Tab Content
sr_RS: Садржај табулара

en: Tab Title
sr_RS: Наслов табулара

en: Tablet
sr_RS: Таблет

en: Tabs
sr_RS: Табулатори

en: Tabs Items
sr_RS: Ставке табулатора

en: Template
sr_RS: Шаблон

en: Template Kits
sr_RS: Колекција шаблона

en: Template Library
sr_RS: Библиотека Шаблона

[ctx: Template Library]
en: Add New
sr_RS: Додајте нови

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
sr_RS: Додајте нови шаблон

[ctx: Template Library]
en: All Categories
sr_RS: Све Категорије

[ctx: Template Library]
en: All Templates
sr_RS: Сви шаблони

[ctx: Template Library]
en: Categories
sr_RS: Категорије

[ctx: Template Library]
en: Category
sr_RS: Категорија

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
sr_RS: Уредите шаблон

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
sr_RS: Филтрирање по категорији

[ctx: Template Library]
en: My Templates
sr_RS: Моји шаблони

[ctx: Template Library]
en: New Template
sr_RS: Нови шаблон

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
sr_RS: Није пронађен шаблон

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
sr_RS: Није пронађен ни један шаблон у Отпаду

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
sr_RS: Сачувани Шаблони

[ctx: Template Library]
en: Search Template
sr_RS: Претражите шаблоне

[ctx: Template Library]
en: Template
sr_RS: Шаблон

[ctx: Template Library]
en: Templates
sr_RS: Шаблони

[ctx: Template Library]
en: Type
sr_RS: Врста

[ctx: Template Library]
en: View Template
sr_RS: Прегледајте шаблон/е

en: Template not exist.
sr_RS: Шаблон не постоји.

en: Templates Help You %1$sWork Efficiently%2$s
sr_RS: Шаблони вам помажу да %1$sрадите ефиксано%2$s

en: Terms of Service
sr_RS: Услови коришћења

en: Tested up to %s version
sr_RS: Тестирано до %s издања

en: Testimonial
sr_RS: Изјава

en: Text
sr_RS: Текст

en: Text Align
sr_RS: Равнање текста

en: Text Color
sr_RS: Боја текста

en: Text Direction
sr_RS: Смер текста

en: Text Editor
sr_RS: Уређивач текста

en: Text Path
sr_RS: Путања текста

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
sr_RS: Сенка

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
sr_RS: Сенка текста

en: Text Stroke
sr_RS: Текст ефекат

[ctx: Text Stroke Control]
en: Text Stroke
sr_RS: Текст ефекат

en: The %1$s argument is deprecated since version %2$s!
sr_RS: Аргумент %1$s је застарео од верзије %2$s!

en: The %1$s argument is deprecated since version %2$s! Use %3$s instead.
sr_RS: %1$s аргумент је застарео почев од издања %2$s! Уместо тога користите %3$s.

en: The Elementor Website Builder has it all: drag and drop page builder, pixel perfect design, mobile responsive editing, and more. Get started now!
sr_RS: Елементор има све: градитељ страница за превлачење и испуштање, савршен и прецизан дизајн, уређивање за мобилне уређаје и још много тога. Започнете сада!

en: The Global value you are trying to use is not available.
sr_RS: Глобална вредност коју покушавате да користите није доступна.

en: The ID of Menu Anchor.
sr_RS: ID од сидра изборника.

en: The `theme-color` meta tag will only be available in supported browsers and devices.
sr_RS: Метаознака `theme-color` биће доступна само у подржаним прегледачима и уређајима.

en: The current version of Elementor doesn't have any experimental features . if you're feeling curious make sure to come back in future versions.
sr_RS: Тренутно издање Елементора нема никаквих експерименталних функционалности. Ако сте ипак знатижељни вратите се и проверите нека будућа издања.

en: The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
sr_RS: Процес ажурирања базе података сада је завршен. Хвала Вам на ажурирању на најновије издање!

en: The default page template as defined in Elementor Panel → Hamburger Menu → Site Settings.
sr_RS: Подразумевани шаблони страница дефинисани у Елементор панел → хамбургер мени → Подешавање сајта.

en: The file does not exist, please try again.
sr_RS: Датотека не постоји, молимо покушајте поново.

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
sr_RS: Проблем је вероватно изазван од стране неког од додатака или теме.

en: The latest update includes some substantial changes across different areas of the plugin. We highly recommend you %1$sbackup your site before upgrading%2$s, and make sure you first update in a staging environment
sr_RS: Најновије ажурирање укључује неке значајне промене у различитим областима додатка. Топло препоручујемо да направите %1$sрезервну копију веб локације пре надоградње%2$s, и обавезно прво извршите ажурирање у припремном окружењу

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
sr_RS: Листа коришћених фонтова ако изабрани фонт није доступан.

en: The preview could not be loaded
sr_RS: Преглед се не може учитати

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
sr_RS: Сервер не поседује ImageMagick или GD постављен и/или омогућен! Било која од обих библиотека је потребна да би Вордпрес био у могућности да мења величину слика. Молимо вас да контактирате сервер администратора како би вам омогућио ове функције пре наставка рада.

en: The upgrade process includes a database update
sr_RS: Процес надоградње укључује ажурирање базе података

en: The uploaded file could not be moved
sr_RS: Отпремљена датотека не може се преместити

en: Theme
sr_RS: Тема

en: Theme Builder
sr_RS: Градитељ тема

en: Themes
sr_RS: Теме

en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
sr_RS: Доступно је ново издање Елементор пејџ билдера. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.

en: There was an error when reading this WXR file
sr_RS: Дошло је до грешке приликом читања ове WXR датотеке

en: There's already an active kit.
sr_RS: Већ постоји активна колекција.

en: These enhancements may include some markup changes to existing elementor widgets
sr_RS: Ова побољшања могу да укључују неке промене ознака на постојећим елементима или виџетима

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
sr_RS: Овај ID ће бити CSS ID који ће те користити у вашој страници, без #.

en: This action is not reversible and cannot be undone by rolling back to previous versions.
sr_RS: Овај поступак се не може поништити нити повратити враћањем на претходна издања.

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
sr_RS: Ова слика ће заменити позадински видео запис у случају када видео запис не може бити учитан.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
sr_RS: Чини се да ово није WXR датотека, недостаје или је неважећи број WXR верзије

en: This file is not allowed for security reasons.
sr_RS: Датотека није дозвољена из безбедносних разлога.

en: This is an Alert
sr_RS: Ово је упозорење

en: This is the heading
sr_RS: Ово је наслов

en: This tag has no settings.
sr_RS: Ова ознака нема подешавања.

en: This template includes the header, full-width content and footer
sr_RS: Овај шаблон укључује заглавље, садржај пуне ширине и подножје

en: Thousand Separator
sr_RS: Сепаратор - хиљадити

en: Title
sr_RS: Наслов

en: Title & Description
sr_RS: Наслов и Опис

en: Title HTML Tag
sr_RS: Наслов HTML ознаке

en: Title Style
sr_RS: Стил Наслова

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
sr_RS: Да би сте омогућили режим одржавања морате поставити страницу режима одржавања у шаблон.

en: Toggle
sr_RS: Преклопник

en: Toggle #1
sr_RS: Преклопник број 1

en: Toggle #2
sr_RS: Преклопник број 2

en: Toggle Content
sr_RS: Садржај преклопника

en: Toggle Items
sr_RS: Ставке преклопника

en: Toggle Title
sr_RS: Наслов преклопника

en: Token Expired.
sr_RS: Жетон је истекао.

en: Toolbar Icons Size
sr_RS: Величина икона на алатној траци

en: Tools
sr_RS: Алат

en: Top
sr_RS: Горе

en: Top Center
sr_RS: Горе центрирано

en: Top Left
sr_RS: Горе лево

en: Top Right
sr_RS: Горе десно

en: Transform
sr_RS: Трансформисати

en: Transition
sr_RS: Транзиција

en: Transition Duration
sr_RS: Трајање прелаза

en: Trend
sr_RS: Тренд

en: Triangle
sr_RS: Троугао

en: Try out Elementor Pro and design your forms visually with one powerful tool.
sr_RS: Испробајте Елементор Про и дизајнирајте своје обрасце визуелно помоћу једног моћног алата.

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
sr_RS: Укључите Бета тестер да би сте били обавештени када буде доступно ново издање Елементора или Елементора Про. Бета издање се неће инсталирати аутоматски. Увек постоји могућност да је игноришете.

en: Type
sr_RS: Врста

en: Type to find anything in Elementor
sr_RS: Куцајте да би сте нашли било шта у Елементору

en: Typography
sr_RS: Типографија

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
sr_RS: Велико почетно слово

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
sr_RS: Украшавање

[ctx: Typography Control]
en: Family
sr_RS: Фамилија

[ctx: Typography Control]
en: Italic
sr_RS: Искривљен

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
sr_RS: Словни размак

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
sr_RS: Линија кроз

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
sr_RS: Висина линије

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
sr_RS: Мала слова

[ctx: Typography Control]
en: None
sr_RS: Ни један

[ctx: Typography Control]
en: Normal
sr_RS: Нормалан

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
sr_RS: Кос/о

[ctx: Typography Control]
en: Overline
sr_RS: Изнад речи

[ctx: Typography Control]
en: Size
sr_RS: Величина

[ctx: Typography Control]
en: Style
sr_RS: Стил

[ctx: Typography Control]
en: Transform
sr_RS: Променити

[ctx: Typography Control]
en: Typography
sr_RS: Типографија

[ctx: Typography Control]
en: Underline
sr_RS: Испод речи

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
sr_RS: Велика слова

[ctx: Typography Control]
en: Weight
sr_RS: Тежина

[ctx: Typography Control]
en: Word Spacing
sr_RS: Размак између речи

en: UI Color
sr_RS: UI боја

en: UI Hover Color
sr_RS: UI боја у фази лебдења

en: UI Theme
sr_RS: Кориснички интерфејс теме

en: URL
sr_RS: Адреса

en: Undo
sr_RS: Иди корак уназад

en: Unknown
sr_RS: Непознато

en: Unlinked values
sr_RS: Неповезане вредности

en: Unmarked Color
sr_RS: Неозначена боја

en: Unmarked Style
sr_RS: Неозначени стил

en: Update Notification
sr_RS: Обавештење о ажурирању

en: Update Now
sr_RS: Ажурирајте сада

en: Update Site Address (URL)
sr_RS: Ажурирајте адресу сајта (URL)

en: Update changes to page
sr_RS: Ажурирајте промене на страници

en: Upgrade To Font Awesome 5
sr_RS: Надоградите на Font Awesome 5

en: Upload
sr_RS: Отпреми

en: Upload SVG
sr_RS: Отпремите SVG

en: Usage Data Sharing
sr_RS: Дељење података о употреби

en: Use %s widget and dozens more pro features to extend your toolbox and build sites faster and better.
sr_RS: Користи %s виджет и још десетине професионалних функција да бисте проширили свој способности и брже и боље градили веб локације.

en: Use Elementor Pro and enjoy unlimited integrations, visual design, templates and more.
sr_RS: Користите Елементор Про и уживајте у неограниченим интеграцијама, визуелном дизајну, шаблонима и још много тога.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
sr_RS: Користите спољне CSS датотеке за све генерисане стилове. Изаберите ово подешавање за боље перформансе (препоручује се).

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
sr_RS: Користите интерни CSS који је уграђен у главу странице. За решавање проблема конфликта конфигурације сервера и управљање развојним окружењима.

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
sr_RS: Користите шаблоне како би направили различите делове вашег сајта и користите их поново касније кад год вам буду затребали.

en: User Preferences
sr_RS: Корисничка подешавања

en: Username
sr_RS: Кориснично име

en: Users
sr_RS: Корисници

en: Using Elementor & Contact Form 7?
sr_RS: Користите Елементор и Contact Form 7?

en: Using WooCommerce?
sr_RS: Користите WooCommerce?

en: Using popups on your site?
sr_RS: Користите искачуће прозоре на вашој веб локацији?

en: Version Control
sr_RS: Контрола издања

en: Vertical
sr_RS: Вертикално

en: Vertical Align
sr_RS: Вертикално поравнање

en: Vertical Alignment
sr_RS: Вертикално поравнање

en: Vertical Orientation
sr_RS: Вертикална оријентација

en: Video
sr_RS: Видео

en: Video Info
sr_RS: Информације о видео запису

en: Video Options
sr_RS: Видео Опције

en: Video Tutorials
sr_RS: Видео туториал

en: View
sr_RS: Преглед

en: View Elementor Documentation
sr_RS: Погледајте Елементор документацију

en: View Elementor Video Tutorials
sr_RS: Погледајте Елементор видео туторијал

en: View Elementor version %s details
sr_RS: Погледајте Елементор издање %s детаље

en: View Landing Page
sr_RS: Погледајте одредишну страницу

en: Visibility
sr_RS: Видљивост

en: Visual Player
sr_RS: Визуални плејер

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
sr_RS: Станите! Немојте искључивати Елементор. Морате укључити и Елементор и Елементор Про како би овај додатак функционисао.

en: Want to create custom text paths with SVG? %1$sLearn More%2$s
sr_RS: Желите да направите прилагођене текстуалне путање уз помоћ СВГ-а? %1$sСазнајте Више%2$s

en: Want to design better MailChimp forms?
sr_RS: Желите да дизајнирате боље MailChimp обрасце?

en: Want to give access only to content?
sr_RS: Желите ли да дате приступ само за садржај?

en: Want to learn more about the Elementor library?
sr_RS: Желите ли да научите више о Елементор библиотеци?

en: Warning
sr_RS: Упозорење

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
sr_RS: Упозорење: Молимо вас направите безбедносну копију ваше базе података пре преласка на ранија издања.

en: Warning: This will reset your current Global Fonts and Colors, and will migrate your previous settings from v2.x versions.
sr_RS: Пажња: Ово ће ресетовати ваше тренутне глобалне фонтове и боје, и мигрирати ваша претходна подешавања са в2.x издања.

en: Watch the Full Guide
sr_RS: Погледајте целокупан водич

en: Wave
sr_RS: Талас

en: We highly recommend backing up your database before performing this upgrade.
sr_RS: Препоручујемо да направите резервну копију базе података пре него што извршите ову надоградњу.

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
sr_RS: Саветујемо да омогућите ову функционалност само ако разумете безбедносне ризике које носи са собом.

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
sr_RS: Жао нам је, али нешто је кренуло наопако. Кликните на "Сазнајте више" и пратите сваки корак како би сте решили проблем.

en: Web Designer
sr_RS: Веб дизајнер

en: Weight
sr_RS: Дебљина

en: Welcome to Elementor
sr_RS: Добродошли у Елементор

en: Who Can Access
sr_RS: Ко може приступити

en: Wide
sr_RS: Широк

en: Wider
sr_RS: Шире

en: Widescreen
sr_RS: Широки екран

en: Widescreen <br> Settings added for the Widescreen device will apply to screen sizes %dpx and up
sr_RS: Додата подешавања Широких екрана <br> за приказ на уређајима са Широким екранима ће бити примењено на екранима величине %dpx и више

en: Widescreen breakpoint settings will apply from the selected value and up.
sr_RS: Подешавања преломне тачке широког екрана биће примењене од означене вредности и навише.

en: Widgets Panel
sr_RS: Панел са додацима

en: Widgets Space
sr_RS: Простор виџета

en: Width
sr_RS: Ширина

en: With Elementor Pro, you can control user access and make sure no one messes up your design.
sr_RS: Помоћу Елементор Про можете да контролишете приступ корисника и осигурате да нико не поквари ваш дизајн.

en: With Elementor Pro’s WooCommerce Builder, you’ll be able to design your store without coding!
sr_RS: Са WooCommerce градитељем из Елементор Про, моћи ћете да дизајнирате своју продавницу без кодирања!

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
sr_RS: Са овом функционалношћу можете сачувати виџет као глобални и додавати га на више места.

en: Word Spacing
sr_RS: Размак између речи

en: WordPress
sr_RS: Вордпрес

en: X Anchor Point
sr_RS: X полазна тачка

en: X Position
sr_RS: Водоравна позиција

en: Y Anchor Point
sr_RS: Y полазна тачка

en: Y Position
sr_RS: Усправна позиција

en: Yes
sr_RS: Да

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
sr_RS: Можете копирати информацију доле као једноставан текст користећи Ctrl+C / Ctrl+V:

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
sr_RS: Можете исећи оригиналну димензију слике на било коју пролагођену величину. Такође, можете поставити вредност за висину и ширину задржавајући оригинални однос страница.

en: You can enable it from the %1$sElementor settings page%2$s.
sr_RS: Можете омогућити на %1$sЕлементор страници подешавања%2$s.

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute,
    				please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
sr_RS: Направили сте преко 10 страница са Елементором. Браво! Ако можете одвојити који минут, молимо Вас помозите нам тако што ћете оставити коментар са 5 звездица на WordPress.org.

en: You don't have permissions to download this file
sr_RS: Немате дозволу да преузмете ову датотеку

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
sr_RS: YouTube/Vimeo веза, или веза ка датотеци видео записа (mp4 је препоручен).

en: Your Email
sr_RS: Ваша адреса е-поште

en: Your site database needs to be updated to the latest version.
sr_RS: База података вашег сајта мора бити ажурирана на најновије издање.

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
sr_RS: Чини се да недостаје .htaccess датотека на вашој веб локацији.

en: You’re missing out!
sr_RS: Пропуштате!

en: Z-Index
sr_RS: Z-Индекс

en: Zero size file downloaded
sr_RS: Преузета датотека је празна

en: Zoom
sr_RS: Увећање

en: e.g. Web Designer
sr_RS: e.g. Веб дизајнер

en: or
sr_RS: или

[ctx: revision date format]
en: M j, H:i
sr_RS: Месец дан, сат и минут

[ctx: shapes]
en: Arrows
sr_RS: Стрелице

[ctx: shapes]
en: Curly
sr_RS: Таласаст/о

[ctx: shapes]
en: Curved
sr_RS: Закривљено/а

[ctx: shapes]
en: Dots
sr_RS: Тачке

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
sr_RS: Јелка

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
sr_RS: Полу кругови

[ctx: shapes]
en: Leaves
sr_RS: Лишће

[ctx: shapes]
en: Multiple
sr_RS: Вишеструко

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
sr_RS: Паралелограм

[ctx: shapes]
en: Pluses
sr_RS: Плусеви

[ctx: shapes]
en: Rectangles
sr_RS: Правоугаоници

[ctx: shapes]
en: Rhombus
sr_RS: Ромб

[ctx: shapes]
en: Slashes
sr_RS: Косе црте

[ctx: shapes]
en: Squared
sr_RS: Правоугани

[ctx: shapes]
en: Squares
sr_RS: Квадрати

[ctx: shapes]
en: Stripes
sr_RS: Штрафте

[ctx: shapes]
en: Trees
sr_RS: Дрвеће

[ctx: shapes]
en: Tribal
sr_RS: Трибали

[ctx: shapes]
en: Wavy
sr_RS: Таласасто

[ctx: shapes]
en: X
sr_RS: Икс

[ctx: shapes]
en: Zigzag
sr_RS: Цик-цак
