Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (1027 entries)

en: Favorite Widgets
sk: Obľúbené widgety

en: Log
sk: Záznam

en: Connect & Activate
sk: Pripojiť a aktivovať

en: Invalid title
sk: Neplatný názov

en: FAQ Schema
sk: FAQ schéma

en: Set the way Google Fonts are being loaded by selecting the font-display property (Default: Auto).
sk: Nastavte spôsob načítania Google písma výberom vlastnosti zobrazenia písma (predvolené nastavenie: automatické).

en: Round
sk: Okrúhly

en: No-repeat
sk: Neopakovať

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Need More Shapes?
sk: Potrebujete viac tvarov?

en: Mask
sk: Maska

en: Hexagon
sk: Šesťuholník

en: Blob
sk: Kvapka

en: Triangle
sk: Trojuholník

en: Sketch
sk: Skica

en: Flower
sk: Kvetina

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Swap
sk: Vymeniť

en: Blocking
sk: Blokovanie

en: Database update process is running in the background. Taking a while?
sk: Proces aktualizácie databázy je spustený na pozadí. Chvíľku to potrvá.

en: Using popups on your site?
sk: Používate na svojej stránke kontextové okná?

en: Want to design better MailChimp forms?
sk: Chcete vytvárať lepšie formuláre v MailChimp?

en: Try out Elementor Pro and design your forms visually with one powerful tool.
sk: Vyskúšajte Elementor Pro a vytvárajte svoje formuláre vizuálne pomocou jedného výkonného nástroja.

en: Top Left
sk: Vľavo hore

en: Top Center
sk: V strede hore

en: Top Right
sk: Vpravo hore

en: Center Left
sk: V strede vľavo

en: Center Center
sk: V strede

en: Bottom Right
sk: Vpravo dole

en: Bottom Center
sk: V strede dole

en: Bottom Left
sk: Vľavo dole

en: Center Right
sk: Vpravo v strede

en: Widescreen
sk: Širokouhlá obrazovka

en: Using Elementor & Contact Form 7?
sk: Používate Elementor a Contact Form 7?

en: Using WooCommerce?
sk: Používate WooCommerce?

en: Love using Elementor?
sk: Páči sa vám používať Elementor?

en: Export a Template Kit
sk: Exportovať sadu šablón

en: Template Kits
sk: Sada šablón

en: Import / Export Kit
sk: Importovať / Exportovať sadu

en: Import a Template Kit
sk: Importovať sadu šablón

en: Start Export
sk: Spustiť Export

en: Start Import
sk: Spustiť Import

en: Invalid file type
sk: Neplatný typ súboru

note: translators: %s: Menu slug.
en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
sk: Položka menu bola preskočená z dôvodu neplatného slugu: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
sk: Položka menu bola vynechaná z dôvodu chýbajúceho slugu menu

note: translators: 1: Post title, 2: Post type.
en: Failed to import %1$s: Invalid post type %2$s
sk: Nepodarilo sa importovať %1$s: Neplatný typ príspevku %2$s

note: translators: 1: Term taxonomy, 2: Term name. translators: 1: Post type singular label, 2: Post title. translators: 1: Taxonomy name, 2: Term name.
en: Failed to import %1$s %2$s
sk: Nepodarilo sa importovať %1$s %2$s

note: translators: %s: Tag name.
en: Failed to import post tag %s
sk: Nepodarilo sa importovať značku príspevku %s

note: translators: %s: Category name.
en: Failed to import category %s
sk: Nepodarilo sa importovať kategóriu %s

en: The file does not exist, please try again.
sk: Súbor neexistuje, skúste to znova.

en: Spiral
sk: Špirála

en: Oval
sk: Ovál

en: Arc
sk: Oblúk

en: Wave
sk: Vlna

en: Path
sk: Cesta

en: Starting Point
sk: Východiskový bod

en: Word Spacing
sk: Medzery medzi slovami

en: Show Path
sk: Zobraziť cestu

en: Text Direction
sk: Smer textu

en: Path Type
sk: Typ cesty

en: Text Path
sk: Cesta textu

en: Mobile and Tablet options cannot be deleted.
sk: Možnosti pre mobily a tablety nie je možné odstrániť.

en: The uploaded file could not be moved
sk: Nahraný súbor nebolo možné presunúť

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
sk: Prepáčte, tento typ súboru nie je z bezpečnostných dôvodov povolený.

note: translators: %s: Max file size.
en: Remote file is too large, limit is %s
sk: Vzdialený súbor je príliš veľký, limit je %s

en: Downloaded file has incorrect size
sk: Stiahnutý súbor má nesprávnu veľkosť

en: Zero size file downloaded
sk: Stiahnutý súbor s nulovou veľkosťou

en: Remote server did not respond
sk: Vzdialený server neodpovedal

note: translators: 1: HTTP error message, 2: HTTP error code.
en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
sk: Vzdialený server vrátil tento neočakávaný výsledok: %1$s (%2$s)

note: translators: 1: WordPress error message, 2: WordPress error code.
en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
sk: Žiadosť zlyhala z dôvodu chyby: %1$s (%2$s)

en: Could not create temporary file.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor.

en: Fetching attachments is not enabled
sk: Načítanie príloh nie je povolené

en: Learn more
sk: Zistiť viac

en: There was an error when reading this WXR file
sk: Pri načítaní obsahu súboru WXR sa vyskytla chyba

en: Active Breakpoints
sk: Aktívne hraničné body

en: Only works for YouTube videos.
sk: Funguje iba pre YouTube videá.

en: Install & Activate
sk: Inštalovať a aktivovať

en: Status: %s
sk: Stav: %s

en: Inactive by default
sk: Predvolené ako neaktívne

en: Active by default
sk: Predvolené ako aktívne

en: Custom Columns Gap
sk: Medzera vlastných stĺpcov

en: Unknown
sk: Neznámy

note: translators: %s: Elementor plugin name.
en: Tested up to %s version
sk: Testované až do verzie %s

en: Compatibility Alert
sk: Upozornenie na kompatibilitu

en: No landing pages found in trash
sk: V koši sa nenašli žiadne vstupné stránky

en: No landing pages found
sk: Nenašli sa žiadne vstupné stránky

en: Search Landing Pages
sk: Hľadať vstupné stránky

en: View Landing Page
sk: Zobraziť vstupnú stránku

en: All Landing Pages
sk: Všetky vstupné stránky

en: New Landing Page
sk: Nová vstupná stránka

en: Edit Landing Page
sk: Upraviť vstupnú stránku

en: Landing Pages
sk: Vstupné stránky

en: Landing Page
sk: Vstupná stránka

en: Keep my settings
sk: Ponechať moje nastavenia

[ctx: Page Template]
en: Theme
sk: Téma

en: Choose SVG
sk: Vybrať Svg

en: Migrate to v3.0
sk: Preniesť do verzie 3.0

en: Rerun Update Script
sk: Znovu spustiť skript pre aktualizáciu

en: Warning: This will reset your current Global Fonts and Colors, and will migrate your previous settings from v2.x versions.
sk: Varovanie: Táto akcia resetuje vaše terajšie Globálne písma a farby, a prenesie vaše staré nastavenia z verzie 2.x.

en: Breakpoint
sk: Bod zlomu

en: Global Colors
sk: Globálne farby

en: Saved Color
sk: Uložená farba

en: Panel Width
sk: Šírka panelu

en: Theme
sk: Téma

en: Site Settings
sk: Nastavenia stránky

en: Site Logo
sk: Logo stránky

en: User Preferences
sk: Predvoľby používateľa

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Fill
sk: Vyplniť

en: Site Description
sk: Popis stránky

en: Site Name
sk: Názov stránky

en: Items
sk: Položky

en: Site Favicon
sk: Favicon stránky

en: Choose description
sk: Vyberte popis

en: Choose name
sk: Vyberte názov

en: Site Identity
sk: Identita stránky

en: Layout Settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: Default Page Layout
sk: Predvolené rozloženie stránky

en: Suggested favicon dimensions: 512 × 512 pixels.
sk: Navrhované rozmery faviconu: 512 × 512 pixelov.

en: Mobile Browser Background
sk: Pozadie prehliadača na mobile

en: Heads up, Please backup before upgrade!
sk: Pozor, pred aktualizáciou zálohujte!

en: Error
sk: Chyba

note: translators: 1: Width number pixel, 2: Height number pixel.
en: Suggested image dimensions: %1$s × %2$s pixels.
sk: Navrhované rozmery obrázka: %1$s × %2$s pixelov.

en: If you are experiencing a loading issue, contact your site administrator to troubleshoot the problem using Safe Mode.
sk: Ak sa vyskytol problém s načítaním, kontaktujte vášho administrátora, aby problém vyriešil pomocou núdzového režimu.

en: Body
sk: Telo

en: Click here to run it now
sk: Kliknite tu pre okamžité spustenie

en: Back
sk: Späť

en: Field
sk: Pole

en: Form Fields
sk: Polia formulára

en: Paragraph Spacing
sk: Medzery medzi odsekmi

en: Draft
sk: Koncept

en: Download image
sk: Stiahnuť obrázok

en: Pin it
sk: Pripnúť

en: Share on Twitter
sk: Zdieľať na Twitteri

en: Share on Facebook
sk: Zdieľať na Facebooku

en: Custom Attributes
sk: Vlastné vlastnosti

en: Dynamic Tags
sk: Dynamické značky

en: Meet Our Attributes
sk: Zoznámte sa s našimi vlastnosťami

en: Attributes
sk: Vlastnosti

en: Navigation Icons Size
sk: Veľkosť navigačných ikon

en: Toolbar Icons Size
sk: Veľkosť ikon na paneli nástrojov

en: Share
sk: Zdieľať

en: Fullscreen
sk: Na celú obrazovku

en: Elementor Dynamic Content
sk: Elementor dynamický obsah

en: Label
sk: Štítok

en: Buttons
sk: Tlačidlá

en: We highly recommend backing up your database before performing this upgrade.
sk: Pred vykonaním aktualizácie dôrazne odporúčame zálohovať svoju databázu.

en: The upgrade process includes a database update
sk: Proces aktualizácie zahŕňa aktualizáciu databázy

en: See it in action
sk: Zobraziť v akcii

en: See it in Action
sk: Zobraziť v akcii

en: Already connected.
sk: Už ste pripojení.

en: Pause on Interaction
sk: Pauza pri interakcii

note: translators: %s: Video provider
en: %s Video Player
sk: %s Video prehrávač

en: Background Position
sk: Pozícia pozadia

en: Background Size
sk: Veľkosť pozadia

note: translators: %s: Remote user.
en: Connected as %s
sk: Pripojený ako %s

en: Enable Lightbox In Editor
sk: Povoliť Lightbox v editore

en: Dark
sk: Tmavý

en: Light
sk: Svetlý

en: UI Theme
sk: UI téma

en: Preferences
sk: Preferencie

en: Auto
sk: Automaticky

en: Contain
sk: Obsah

en: Set light or dark mode, or use Auto Detect to sync it with your OS setting.
sk: Nastavte svetlý alebo tmavý režim alebo ho pomocou funkcie automatickej detekcie synchronizujte s nastavením operačného systému.

en: Auto Detect
sk: Automatická detekcia

en: Cover
sk: Pokryť (cover)

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
sk: Pripojenie ku knižnici zlyhalo. Skúste stránku načítať znova a skúste to znova

en: Custom Icons
sk: Vlastné ikony

en: Add Your Custom Icons
sk: Pridať vlastné ikony

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
sk: Nespoliehajte sa výlučne na ikony FontAwesome, ktoré používajú všetci ostatní! Odlíšte svoj web a svoj štýl pomocou vlastných ikon, ktoré môžete nahrať zo svojho obľúbeného zdroja ikon.

en: Transition
sk: Prechod

en: Duration
sk: Trvanie

[ctx: Background Control]
en: Images
sk: Obrázky

en: Clear Log
sk: Vymazať záznamy

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
sk: Prezentácia

en: Basic Gallery
sk: Základná galéria

en: Add Element
sk: Pridať prvok

en: Next
sk: Ďalšie

en: Previous
sk: Predošlé

en: Out
sk: Von

en: Reinstall
sk: Preinštalovať

en: Post
sk: Článok

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
sk: Vyskytla sa chyba. Vybratá verzia je neplatná. Skúste vybrať inú verziu.

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
sk: Odkaz na YouTube / Vimeo, alebo odkaz na video súbor (odporúča sa mp4).

[ctx: shapes]
en: Dots
sk: Bodky

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
sk: Tento titulný obrázok nahradí video na pozadí v prípade, že sa video nedá načítať.

en: In
sk: V

en: Amount
sk: Množstvo

[ctx: shapes]
en: Curly
sk: Vlnitý

[ctx: shapes]
en: Curved
sk: Zakrivený

[ctx: shapes]
en: Multiple
sk: Viacnásobný

[ctx: shapes]
en: Arrows
sk: Šípky

[ctx: shapes]
en: Zigzag
sk: Cikcak

[ctx: shapes]
en: Wavy
sk: Vlnitý

[ctx: shapes]
en: Squared
sk: Štvorcový

[ctx: shapes]
en: Slashes
sk: Lomítka

[ctx: shapes]
en: Trees
sk: Stromy

[ctx: shapes]
en: Squares
sk: Štvorce

[ctx: shapes]
en: Stripes
sk: Pruhy

[ctx: shapes]
en: Leaves
sk: Listy

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
sk: Polovičné kruhy

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
sk: Jedľa

[ctx: shapes]
en: Rectangles
sk: Obdĺžniky

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
sk: Rovnobežky

[ctx: shapes]
en: Rhombus
sk: Kosoštvorce

[ctx: shapes]
en: Pluses
sk: Plusy

[ctx: shapes]
en: Tribal
sk: Stopy

en: Line
sk: Čiara

note: translators: %s: Path to .htaccess file.
en: File Path: %s
sk: Cesta k súboru: %s

en: Upload
sk: Nahrať

en: Document not found.
sk: Dokument sa nenašiel.

en: Choose Video
sk: Vybrať video

en: Upload SVG
sk: Nahrať SVG

en: Icon Library
sk: Knižnica ikon

en: All Icons
sk: Všetky ikony

en: Font Awesome - Brands
sk: Písmo Awesome - značky

en: Font Awesome - Solid
sk: Písmo Awesome - plné

en: Font Awesome - Regular
sk: Písmo Awesome - obyčajné

en: Sign Up
sk: Prihlásiť sa

en: Your Email
sk: Váš e-mail

en: Deprecated
sk: Už sa nepoužíva

en: Template not exist.
sk: Šablóna neexistuje.

en: Get Beta Updates
sk: Získať aktualizácie beta

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
sk: Zdá sa, že na vašej webovej stránke chýba súbor .htaccess.

en: Some of your theme files are missing.
sk: Niektoré súbory témy chýbajú.

en: Upgrade To Font Awesome 5
sk: Aktualizovať na Font Awesome 5

en: Font Awesome Upgrade
sk: Aktualizovať Font Awesome

en: Need Help
sk: Potrebujete pomoc

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
sk: Túto funkciu vám odporúčame povoliť, len ak rozumiete bezpečnostným rizikám.

en: This action is not reversible and cannot be undone by rolling back to previous versions.
sk: Túto akciu nie je možné vrátiť späť ani pomocou prechodu na predchádzajúcu verziu.

en: Play Once
sk: Prehrať raz

en: Load Font Awesome 4 Support
sk: Načítať podporu Font Awesome 4

en: Please note that the upgrade process may cause some of the previously used Font Awesome 4 icons to look a bit different due to minor design changes made by Font Awesome.
sk: Upozorňujeme, že proces inovácie môže spôsobiť, že niektoré predtým používané ikony Font Awesome 4 budú vyzerať trochu inak kvôli menším dizajnovým zmenám, ktoré urobil Font Awesome.

en: Hurray! The upgrade process to Font Awesome 5 was completed successfully.
sk: Hurá! Proces inovácie na písmo Font Awesome 5 bol úspešne dokončený.

en: By upgrading, whenever you edit a page containing a Font Awesome 4 icon, Elementor will convert it to the new Font Awesome 5 icon.
sk: Aktualizáciou, pri každej úprave stránky obsahujúcej ikonu Font Awesome 4, ju Elementor prevedie na novú ikonu Font Awesome 5.

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
sk: Získajte prístup k 1 500+ úžasným ikonám písma Font Awesome 5 a užite si rýchlejší výkon a flexibilitu dizajnu.

en: Font Awesome 4 support script (shim.js) is a script that makes sure all previously selected Font Awesome 4 icons are displayed correctly while using Font Awesome 5 library.
sk: Podporný skript Font Awesome 4 (shim.js) je skript, ktorý zaisťuje, aby sa všetky predtým vybrané ikony Font Awesome 4 pri používaní knižnice Font Awesome 5 zobrazovali správne.

en: Responsive visibility will take effect only on preview or live page, and not while editing in Elementor.
sk: Responzívna viditeľnosť sa prejaví iba na ukážke alebo na aktívnej stránke, nie počas úprav v Elementore.

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG & JSON included) is a potential security risk.
sk: Vezmite prosím na vedomie! Povolenie nahrávania akýchkoľvek súborov (vrátane SVG a JSON) je potenciálnym bezpečnostným rizikom.

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
sk: Ako tester beta verzie dostanete aktualizáciu, ktorá obsahuje testovaciu verziu produktu Elementor a jeho obsah priamo na váš e-mail

en: This file is not allowed for security reasons.
sk: Tento súbor nie je z bezpečnostných dôvodov povolený.

en: Hidden
sk: Skrytý

en: Custom positioning is not considered best practice for responsive web design and should not be used too frequently.
sk: Vlastné umiestnenie nie je považované za najlepšie riešenie pre responzívny dizajn a nemalo by sa používať príliš často.

en: Vertical Align
sk: Vertikálne zarovnanie

en: Vertical Orientation
sk: Vertikálna orientácia

en: Horizontal Orientation
sk: Horizontálna orientácia

en: Please note!
sk: Vezmite prosím na vedomie!

en: Super Admin
sk: Super administrátor

en: Get Help
sk: Získať pomoc

en: Horizontal Align
sk: Horizontálne zarovnanie

en: Fixed
sk: Pevná

en: Absolute
sk: Absolútna

en: Motion Effects
sk: Pohybové efekty

en: Space Around
sk: Medzera okolo

en: Space Evenly
sk: Rovnomerná medzera

en: Overflow
sk: Pretekať

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
sk: Problém bol spôsobený pravdepodobne jedným z vašich pluginov alebo témou.

note: translators: %s: Accepted chars.
en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
sk: Poznámka: Odkaz ID prijíma IBA tieto znaky: %s

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
sk: Filtrovať podľa kategórie

[ctx: Template Library]
en: Category
sk: Kategória

[ctx: Template Library]
en: All Categories
sk: Všetky kategórie

[ctx: Template Library]
en: Categories
sk: Kategórie

[ctx: Template Library]
en: Templates
sk: Šablóny

en: Read More
sk: Zobraziť viac

en: Read More Text
sk: Text pre zobraziť viac

note: translators: %s: Current post name.
en: Continue reading %s
sk: Čítať ďalej %s

en: Continue reading
sk: Čítať ďalej

note: translators: %s: The `the_content` function.
en: Note: This widget only affects themes that use `%s` in archive pages.
sk: Poznámka: Tento widget ovplyvňuje iba témy, ktoré používajú `%s` na stránkach s archívom.

en: Location
sk: Poloha

en: External URL
sk: Externá URL adresa

en: Order By
sk: Zoradiť podľa

[ctx: Background Control]
en: Y Position
sk: Poloha Y

[ctx: Background Control]
en: X Position
sk: Poloha X

en: (more&hellip;)
sk: (viac&hellip;)

en: Choose File
sk: Vyberte súbor

en: Popups
sk: Vyskakovacie okná

en: Theme Builder
sk: Tvorca tém

en: Enable Safe Mode
sk: Povoliť núdzový režim

en: Can't Edit?
sk: Nie je možné upraviť?

en: Editor successfully loaded?
sk: Editor bol úspešne načítaný?

en: Disable Safe Mode
sk: Vypnite núdzový režim

en: Safe Mode ON
sk: Núdzový režim je zapnutý

en: Cannot enable Safe Mode
sk: Nie je možné povoliť núdzový režim

en: Safe Mode
sk: Núdzový režim

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
sk: Uložené témy

note: translators: %d: Interval in minutes.
en: Every %d minutes
sk: Každých %d minút

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
sk: Núdzový režim vám umožňuje odstraňovať problémy len načítaním editora bez načítania témy alebo iného pluginu.

en: Still experiencing issues?
sk: Stále máte problémy?

en: Elementor Data Updater
sk: Aktualizátor údajov Elementora

en: The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
sk: Aktualizácia databázy je dokončená. Ďakujeme za aktualizáciu na najnovšiu verziu!

en: Your site database needs to be updated to the latest version.
sk: Vaša databáza musí byť aktualizovaná na najnovšiu verziu.

en: Not Supported
sk: Nie je podporované

en: Users
sk: Používatelia

en: Plugins
sk: Pluginy

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Homepage
sk: Úvodná stránka

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Menus
sk: Menu

en: Finder
sk: Vyhľadávač

en: Type to find anything in Elementor
sk: Napíšte, čo chcete vyhľadať v Elementore

en: Star Rating
sk: Hodnotenie

en: Rating Scale
sk: Stupnica hodnotenia

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Unmarked Style
sk: Neoznačený štýl

en: Stars
sk: Hviezdy

en: Outline
sk: Obrys

en: Unmarked Color
sk: Farba neoznačenej hviezdy

en: Redo
sk: Znova

en: Undo
sk: Späť

en: Disconnect
sk: Odpojiť

en: Disconnected successfully.
sk: Úspešne odpojené.

en: Connected successfully.
sk: Úspešne pripojené.

en: Connect
sk: Pripojiť

en: Go To
sk: Prejsť na

en: Current Video Channel
sk: Aktuálny video kanál

en: Custom Caption
sk: Vlastný popis

en: Attachment Caption
sk: Priložený popis

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Show / Hide Panel
sk: Zobraziť / Skryť panel

en: Future
sk: Budúcnosť

en: Any Video
sk: Akékoľvek video

en: Quit
sk: Vypnúť

en: Customizer
sk: Prispôsobiť

en: Poster
sk: Plagát

en: Welcome to Elementor
sk: Vitajte v Elementore

en: Getting Started
sk: Začíname

en: Create Your First Page
sk: Vytvorte svoju prvú stránku

en: Create Your First Post
sk: Vytvorte svoj prvý článok

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
sk: Po naplnení stránky s obsahom, vám toto okno zobrazí prehľad všetkých prvkov stránky. Týmto spôsobom sa môžete ľahko pohybovať okolo ľubovoľnej sekcie, stĺpca alebo widgetu.

en: Inner Section
sk: Vnútorná sekcia

en: Empty
sk: Prázdny

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Paste URL or type
sk: Vložte URL adresu alebo začnite písať

[ctx: Filter Control]
en: Hue
sk: Odtieň

en: Hide Notification
sk: Skryť upozornenie

en: Easy Navigation is Here!
sk: Jednoduchá navigácia je tu!

en: Lazy Load
sk: Pomalé načítanie

en: Enter your URL
sk: Zadajte URL adresu

en: Navigator
sk: Navigátor

en: Debug Bar
sk: Ladiaci panel

en: Congrats!
sk: Gratulujeme!

en: Happy To Help
sk: Rád pomôžem

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute,
    				please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
sk: Vytvorili ste viac ako 10 stránok s Elementorom. Dobrá práca! Ak máte minútu, pomôžte nám a vyplňte vaše hodnotenie na WordPress.org.

en: Zoom
sk: Priblíženie

en: Single
sk: Jednotlivá položka

en: Modest Branding
sk: Skromný branding

en: Site
sk: Stránka

en: URL
sk: URL adresa

en: Copy
sk: Kopírovať

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
sk: CSS filtre

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
sk: Kontrast

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
sk: Jas

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
sk: Sýtosť

en: Drag widget here
sk: Presuňte widget sem

[ctx: Filter Control]
en: Blur
sk: Rozmazať

en: Specify an end time (in seconds)
sk: Upresnite čas ukončenia (v sekundách)

en: End Time
sk: Čas ukončenia

en: Source
sk: Zdroj

en: Button ID
sk: ID tlačidla

en: Specify a start time (in seconds)
sk: Upresnite čas štartu (v sekundách)

en: Start Time
sk: Čas štartu

en: I have Elementor Pro
sk: Mám Elementor Pro

en: Artwork
sk: Predloha

en: Blend Mode
sk: Režim prelínania

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
sk: Počkaj! Nevypínaj Elementor. Musíš aktivovať Elementor aj Elementor Pro, aby plugin fungoval.

en: Self Hosted
sk: Vlastné hosťovanie

en: Back to WordPress Editor
sk: Naspäť do editoru WordPress

note: translators: %s: Template type label.
en: Add New %s
sk: Pridať nový %s

note: translators: %d: Number of rows.
en: %d row affected. | %d rows affected.
sk[0]: %d ovplyvnený riadok.
sk[1]: %d ovplyvnené riadky.
sk[2]: %d ovplyvnené riadky.

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
sk: Elementor Celá Šírka

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
sk: Elementor Plátno

en: Opacity
sk: Nepriehľadnosť

en: Something went wrong.
sk: Niečo sa nepodarilo.

en: Max Width
sk: Maximálna Šírka

en: Position
sk: Pozícia

note: translators: 1: Elementor, 2: Link to plugin review
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
sk: Potešil ťa %1$s? Prosím ohodnoť %2$s ho. Vážime si Tvoju podporu!

en: Knowledge Base
sk: Databáza znalostí

en: This template includes the header, full-width content and footer
sk: Táto šablóna obsahuje hlavičku, obsah na celú šírku a pätu

en: No header, no footer, just Elementor
sk: Žiadna hlavička, žiadna päta, len Elementor

en: Page Layout
sk: Rozloženie stránky

en: Current
sk: Aktuálny

en: Default Page Template from your theme.
sk: Predvolená šablóna stránky z vašej témy

en: Play Video
sk: Prehrať video

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Add New
sk: Pridať nový

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
sk: Pridajte šablóny a používajte ich naprieč celou Vašou web stránkou. Exportujte a importujte ich jednoducho do iných projektov pre optimalizovaný priebeh práce.

en: All
sk: Všetky

[ctx: Template Library]
en: My Templates
sk: Moje šablóny

en: Create Template
sk: Vytvoriť šablónu

en: Enter template name (optional)
sk: Zadajte názov šablóny (voliteľné)

en: Action not found.
sk: Akcia nebola nájdená.

en: Post not found.
sk: Článok nebol nájdený.

en: Token Expired.
sk: Token expiroval.

note: translators: %s: Template type label.
en: Create Your First %s
sk: Vytvorte svoje prvé %s

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
sk: Voliteľné typy písma Vám umožnia pridať vlastné písma a použiť ich svojich projektoch na vytvorenie jedinečného jazyka značky.

en: Add Your Custom Fonts
sk: Pridaj svoje vlastné typy písma

en: Custom Fonts
sk: Vlastné typy písma

[ctx: Border Control]
en: Groove
sk: Drážka

en: More actions
sk: Viac akcií

en: Search Templates:
sk: Vyhľadávanie šablón:

en: Pages
sk: Stránky

en: This tag has no settings.
sk: Táto značka nemá žiadne nastavenia.

en: Featured Image
sk: Ilustračný obrázok

en: Body Style
sk: Štýl tela

en: Document
sk: Dokument

en: Name your template
sk: Názov šablóny

note: translators: %s: Document title.
en: %s Settings
sk: %s Nastavenia

en: Want to give access only to content?
sk: Chcete poskytnúť prístup len k obsahu?

en: No access to editor
sk: Žiadny prístup k editoru

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
sk: Nastavte, čo môžu používatelia Elementora editovať.

en: Role Manager
sk: Správca užívateľských úrovní

en: Inline
sk: V rade

en: Select the type of template you want to work on
sk: Zvoľte si typ šablónu, s ktorou chcete pracovať

en: Choose Template Type
sk: Zvoľte si typ šablóny

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
sk: Použite šablóny na vytvorenie rôznych častí Vášho webu a opakovane ich používajte jedným kliknutím, kedykoľvek ich budete potrebovať.

en: Role Excluded
sk: Vylúčená rola

en: Fallback
sk: Záloha

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
sk: Zvoľte koľko snímkov sa posunie za jeden prvok.

en: Create New Post
sk: Vytvor Nový Článok

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
sk: Poznámka: Príloha Fixed funguje iba na ploche.

en: Google Early Access
sk: Rýchly prístup Google

en: Current Version
sk: Aktuálna Verzia

en: Active Icon
sk: Aktívna Ikona

en: When you turn on privacy mode, YouTube won't store information about visitors on your website unless they play the video.
sk: Keď zapnete mód súkromie, Youtube nebude ukladať informácie o Vašich návštevníkoch na Vašej stránke, dokiaľ nezapnú video.

en: Privacy Mode
sk: Súkromný mód

en: Add Your Heading Text Here
sk: Sem vložte text nadpisu

en: Dismiss
sk: Skryť

note: translators: %s: Document title.
en: Hurray! Your %s is live.
sk: Hurá! Váš %s je funkčný.

en: Published
sk: Publikovať

en: Created By
sk: Vytvoril/a

en: Search
sk: Vyhľadať

en: My Favorites
sk: Moje obľúbené

en: Popular
sk: Obľúbené

en: New
sk: Nová

en: Import Template
sk: Importovať šablónu

en: Remove
sk: Odobrať

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Drag & Drop
sk: Chyť a ťahaj

en: Hide Panel
sk: Skryť panel

en: Save as Template
sk: Uložiť ako šablónu

en: Save Options
sk: Uložiť nastavenia

en: Publish
sk: Publikovať

en: Preview Changes
sk: Náhľad zmien

en: Favorite
sk: Obľúbené

en: Enter your shortcode
sk: Vložte Váš shortcode

en: Enter your image caption
sk: Zadajte názov obrázku

en: Enter your code
sk: Vložte kód

en: Dismiss alert
sk: Zrušiť upozornenie

en: Enter your description
sk: Zadajte popis

en: This is an Alert
sk: Toto je upozornenie

en: Back to default
sk: Späť na prednastavené

en: Update Elementor Now
sk: Aktualizovať Elementor teraz

note: translators: 1: Editing date, 2: Author display name.
en: Last edited on %1$s by %2$s
sk: Poslednú úpravu v %1$s vykonal %2$s

note: translators: 1: Saving date, 2: Author display name.
en: Draft saved on %1$s by %2$s
sk: Koncept bol uložený v %1$s vykonal %2$s

en: Save Draft
sk: Uložiť koncept

en: No Results Found
sk: Nenašli sa žiadne výsledky

en: Select File
sk: Vyberte súbor

en: or
sk: alebo

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
sk: Chyťte a ťahajte Váš .JSON alebo .zip súbor šablóny.

en: Import Template to Your Library
sk: Importujte šablónu do Vašej knižnice

en: Click here
sk: Klikni tu

en: Creation Date
sk: Dátum vytvorenia

en: Want to learn more about the Elementor library?
sk: Chcete sa dozvedieť viac o knižnici Elementora?

en: Elementor Overview
sk: Prehľad Elementora

en: Excerpt
sk: Stručný obsah

en: Recently Edited
sk: Nedávno upravené

en: Create New Page
sk: Vytvoriť novú stránku

en: Search Widget:
sk: Vyhľadať widget:

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
sk: Čiara cez (Prečiarknúť)

[ctx: Typography Control]
en: Overline
sk: Čiara nad

[ctx: Typography Control]
en: Underline
sk: Čiara pod (podčiarknuť)

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
sk: Dekorácia

en: Unlinked values
sk: Hodnoty bez odkazu

en: (opens in a new window)
sk: (otvoriť v novom okne)

en: News & Updates
sk: Novinky a aktualizácie

[ctx: Dashboard Overview Widget Recently Date]
en: M jS
sk: j. F

en: Access denied.
sk: Prístup bol zamietnutý.

en: Disable Default Fonts
sk: Zakázať predvolené písma

en: End
sk: Koniec

en: Start
sk: Začiatok

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
sk: Prepáčte, ale niečo sa pokazilo. Kliknite na  'Zistiť viac' a vykonajte kroky smerujúce k riešeniu problému.

en: The preview could not be loaded
sk: Náhľad sa nedá zobraziť

en: Update Notification
sk: Oznámenie o aktualizácií

en: UI Hover Color
sk: Farba UI pri prechode myšou

en: UI Color
sk: Farba UI

en: Actions
sk: Akcie

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
sk: Keď začnete pracovať, budete vedieť vrátiť akúkoľvek akciu, dozadu / dopredu, ktorú ste v editore vykonali.

en: No History Yet
sk: Zatiaľ ste bez histórie

en: Switch to Revisions tab for older versions
sk: Prepnite si Revízie pre staršiu verziu

en: Revisions
sk: Revízie

en: History
sk: História

en: Mute
sk: Stlmiť

en: Image Lightbox
sk: Lightbox obrázku

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
sk: Tieň textu

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
sk: Tieň

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
sk: Vyberte si JSON šablónu Elementora, alebo jeho .zip a pridajte ho do Vašich dostupných šablón v knižnici.

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
sk: Otvorte všetky odkazy na obrázky v zobrazovacom okne lightbox. Lightbox bude automaticky pracovať na prepojení odkazu, ktorý vedieť k súboru obrázku.

en: Integrations
sk: Integrácia

en: Sets the default space between widgets (Default: 20)
sk: Zvoľte základnú medzeru medzi widgetmi (prednastavené: 20)

en: Rollback to Previous Version
sk: Vrátiť na predošlú verziu

en: Animation Delay
sk: Oneskorenie animácie

en: Transition Duration
sk: Trvanie prechodu

en: Widgets Space
sk: Priestor widgetov

en: Add nofollow
sk: Pridať nofollow

en: Open in new window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Link Options
sk: Možnosti odkazu

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
sk: Pozícia

en: Beta Tester
sk: Beta testovanie

note: translators: %s: WordPress version.
en: Elementor requires WordPress version %s+. Because you are using an earlier version, the plugin is currently NOT RUNNING.
sk: Elementor vyžaduje WordPress verzie  %s+. Pretože používate staršiu verziu, plugin momentálne NEFUNGUJE.

note: translators: %s: Elementor version.
en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
sk: Máte problém so súčasnou verziu Elementor  %s? Vráťte sa na predošlú verziu, v ktorej problém nebol.

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
sk: Varovanie: Prosím, zálohujte si databázu pred vykonaním zmeny.

en: Rollback Version
sk: Vrátiť predošlú verziu

en: Become a Beta Tester
sk: Staňte sa Beta testerom

en: Switch Editor Loader Method
sk: Prepnúť editor načítavacích metód

en: Version Control
sk: Kontrola verzie

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
sk: Nezabudnite: Nedoporúčame aktualizovať na beta verziu, ak je vaša stránka "živá".

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
sk: Vonkajší

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
sk: Povoľte Beta Tester a budete informovaný, keď bude k dispozícii nová beta verzia Elementor alebo Elementor Pro. Beta verzia sa neinštaluje automaticky. Vždy ju máte možnosť ignorovať.

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
sk: Použite interné CSS, ktoré je obsiahnuté v hlavičke stránky kvôli odhaleniu chýb konfigurácie na servere a v riadení prostredia.

en: External File
sk: Externý súbor

en: CSS Print Method
sk: Metóda tlače CSS

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
sk: Použite externé CSS súbory pre všetky generované stylesheety. Zvoľte si nastavenie pre lepší výkon (doporučujeme).

en: Internal Embedding
sk: Interné vkladanie

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
sk: Pre riešenie konfliktov konfigurácie so serverom.

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Zakázať

en: Status
sk: Stav

en: Page Title Selector
sk: Selector názvu stránky

en: Select
sk: Vybrať

en: Template
sk: Šablóna

en: Space
sk: Medzera

en: Drop Cap
sk: Iniciály

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
sk: Elementor umožňuje skryť názov stránky. Tento postup funguje pre témy, ktoré používajú "h1.entry-title". Ak ho Vaša téma nepoužíva, alebo používa iný, zadajte ho vyššie.

en: Hide Title
sk: Skryť titulok

en: Maintenance Mode ON
sk: Mód údržby je ZAPNUTÝ

en: Choose Template
sk: Zvoľte si šablónu

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
sk: Ak chcete použiť režim údržby, musíte nastaviť šablónu pre stránku režimu údržby.

en: Edit Template
sk: Editovať šablónu

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
sk: Vyberte si medzi "Pripravujeme" (vráti HTTP200) alebo "Mód údržby" (vráti HTTP503).

en: Maintenance
sk: Mód údržby

en: Coming Soon
sk: Pripravujeme

en: Disabled
sk: Zakázaný

en: Choose Mode
sk: Zvoľte si režim

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
sk: Nastavenie "Mód údržby" dočasne zobrazí namiesto webových stránok, stránku s informáciou o údržbe. Nastavenie "Pripravujeme" zobrazí informácie o pripravovanom spustení web stránky.

en: Maintenance Mode
sk: Mód údržby

en: Roles
sk: Role

en: Logged In
sk: Prihlásený

en: Who Can Access
sk: Kto má prístup

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
sk: "Pripravujeme" vracia kód HTTP 200, čo znamená, že webová stránka je pripravená na indexovanie.

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
sk: "Mód údržby" vracia kód HTTP 503, čo znamená, že vyhľadávače vedia, že sa majú čoskoro vrátiť späť. Neodporúčame používať mód údržby dlhšie ako pár dní.

en: Paste Style
sk: Vložiť štýl

en: Bring to Front
sk: Preniesť do popredia

en: Space Between
sk: Priestor medzi

en: List
sk: Zoznam

[ctx: Shapes]
en: Book
sk: Kniha

[ctx: Shapes]
en: Split
sk: Rozdeliť

[ctx: Shapes]
en: Arrow
sk: Šípka

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
sk: Vzor vlny

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
sk: Vlny štetcom

[ctx: Shapes]
en: Waves
sk: Vlny

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
sk: Asymetrická krivka

[ctx: Shapes]
en: Curve
sk: Krivka

[ctx: Shapes]
en: Tilt
sk: Sklon

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
sk: Vejárovitá priehľadnosť

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
sk: Priehľadnosť náklonu

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
sk: Asymetrický trojuholník

[ctx: Shapes]
en: Triangle
sk: Trojuholník

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
sk: Ihlany

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
sk: Cik-cak

[ctx: Shapes]
en: Clouds
sk: Tvar oblakov

[ctx: Shapes]
en: Drops
sk: Kvapky

[ctx: Shapes]
en: Mountains
sk: Pohoria

en: Invert
sk: Invertovať

en: Flip
sk: Prevrátiť

en: Shape Divider
sk: Tvar oddeľovača

en: Navigation Width
sk: Šírka navigácie

en: Hover
sk: Pri prechode myšou

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
sk: Pridajte vlastné id BEZ znaku #. Napríklad: moje-id

[ctx: Background Control]
en: Angle
sk: Uhol

[ctx: Background Control]
en: Radial
sk: Radiálne

[ctx: Background Control]
en: Linear
sk: Lineárne

[ctx: Background Control]
en: Type
sk: Typ

[ctx: Background Control]
en: Second Color
sk: Druhá farba

[ctx: Background Control]
en: Location
sk: Miesto konania

[ctx: Background Control]
en: Gradient
sk: Sklon

en: Docs & FAQs
sk: Dokumenty a časté otázky

en: View Elementor Documentation
sk: Zobraziť dokumentáciu Elementora

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
sk: Zaškrtnutím boxu zakážete prednastavené farby a namiesto nich Elementor uprednostní tie zo šablóny.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
sk: Zaškrtnutím boxu zakážete prednastavené typy písma a namiesto nich Elementor uprednostní tie zo šablóny.

en: Video Tutorials
sk: Video návody

en: View Elementor Video Tutorials
sk: Zobraziť video návody pre Elementor

en: Revision
sk: Revízia

en: No Revisions Saved Yet
sk: Žiadna revízia nebola zatiaľ uložená

en: Update Site Address (URL)
sk: Aktualizovať adresu web stránky (URL)

note: translators: %s: WordPress backups documentation.
en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
sk: <strong>Dôležité:</strong> VEĽMI doporučujeme, aby ste <a target="_blank" href="%s">zálohovali databázu</a> pred zmenou URL adresy.

en: Replace URL
sk: Zmeniť URL adresu

note: translators: 1: Human readable time difference, 2: Date.
en: %1$s ago (%2$s)
sk: %1$s späť (%2$s)

en: Autosave
sk: Automatické ukladanie

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
sk: História zmien umožňuje ukladanie predošlých verzií Vašej práce a kedykoľvek ich obnoviť.

en: The `from` and `to` URL's must be different
sk: URL adresy "odkiaľ" a "kam" musia byť odlišné.

en: The `from` and `to` URL's must be valid URL's
sk: URL adresy "Z" a "DO" musia byť platné.

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
sk: Vložte Vaše staré a nové URL adresy k Vášmu WordPressu na aktualizáciu všetkých dát Elementora. (Relevantné pri presune domény na HTTPS).

en: By
sk: Od

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
sk: Vyzerá to tak, že na vašej stránke nie je dostupná revízia článku.

en: Start designing your page and you will be able to see the entire revision history here.
sk: Začnite navrhovať dizajn vašej stránky a tu uvidíte celú históriu zmien.

[ctx: System Info]
note: translators: 1: Minimum recommended_memory, 2: Preferred memory, 3: WordPress wp-config memory documentation.
en: We recommend setting memory to at least %1$s. (%2$sMB or higher is preferred) For more information, read about <a href="%3$s">how to Increase memory allocated to PHP</a>.
sk: Doporučujeme nastavenie pamäte aspoň na %1$s. (odporúča sa %2$sMB alebo viac) Pre viac informácií si prečítajte <a href="%3$s">ako navýšiť pamäť pridelenú PHP</a>.

en: Thousand Separator
sk: Oddeľovač tisícov

[ctx: Background Control]
en: Default
sk: Prednastavené

en: Go Pro
sk: Získať Pro

en: Off
sk: Vypnuté

en: On
sk: Zapnuté

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
sk: Vlastné CSS Vám umožňuje pridať CSS kód do Vašeho widgetu a zmeny uvidíte naživo v editore.

en: Meet Our Global Widget
sk: Spoznajte globálny widget

en: Get more with Elementor Pro
sk: Získajte viac s Elementor Pro

en: Global
sk: Globálny

en: Meet Our Custom CSS
sk: Zoznámte sa s vlastným CSS

en: Custom CSS
sk: Vlastné CSS

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
sk: S touto funkciou môžete uložiť widget ako globálny a pridať ho do viacerých oblastí. Všetky oblasti sa budú editovať z jedného miesta.

en: Extra Large
sk: Extra veľké

en: Extra Small
sk: Extra malé

en: Skin
sk: Vzhľad

en: Improve Elementor
sk: Zlepšiť Elementor

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
sk: Neplatné údaje: ID šablóny nemôže byť rovnaké, ako ID práve upravenej šablóny šablóny. Prosím zvoľte si iné.

en: %s are disabled
sk: {0} sú deaktivované

en: Update changes to page
sk: Aktualizovať zmeny na stránku

en: No thanks
sk: Nie, ďakujem

en: Stretched Section Fit To
sk: Natiahnuté sekcie prispôsobiť na

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140)
sk: Nastavte základnú šírku obsahu (Prednastavené: 1140)

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
sk: Natiahnutie sekcie na celú šírku stránky pomocou JS.

en: Stretch Section
sk: Natiahnuť sekciu

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
sk: Vložte rodičovský prvok, ku ktorému sa hodia (napr. #primary / .wrapper / main atď.). Nechte prázdne na vyplnenie šírky stránky.

en: Mobile
sk: Mobil

en: Learn more.
sk: Dozvedieť sa viac

en: Reverse Columns
sk: Obrátené stĺpce

en: Link values together
sk: Spojiť hodnoty dohromady

en: Shortcode
sk: Skrátený kód (shortcode)

en: Import Now
sk: Importovať teraz

en: (no title)
sk: (bez titulku)

[ctx: Template Library]
en: Type
sk: Typ

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
sk: V koši niesú žiadne šablóny

en: Import Templates
sk: Importovať šablónu

en: Export Template
sk: Exportovať šablónu

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
sk: Žiadne šablóny neboli nájdené

[ctx: Template Library]
en: Search Template
sk: Hľadať šablónu

[ctx: Template Library]
en: View Template
sk: Zobraziť šablónu

[ctx: Template Library]
en: All Templates
sk: Všetky šablóny

[ctx: Template Library]
en: New Template
sk: Nová šablóna

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
sk: Upraviť šablónu

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
sk: Pridať novú šablónu

[ctx: Template Library]
en: Add New
sk: Pridať nový/é

[ctx: Template Library]
en: Template
sk: Šablóna

en: Local
sk: Lokálny

en: Sync Library
sk: Synchronizovať knižnicu

en: Tools
sk: Nástroje

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
sk: Knižnica Elementora je denne aktualizovaná automaticky. Môžete ju tiež aktualizovať manuálne kliknutím na tlačítko Synchornizovať knižnicu.

en: An error occurred
sk: Objavila sa chyba

en: Enter Template Name
sk: Zadajte meno šablóny

en: Export
sk: Exportovať

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
sk: Zostaňte v kontakte. Čoskoro príde viac úžasných šablón.

en: Back to Library
sk: Naspäť do knižnice

en: Insert
sk: Vložiť

en: Library
sk: Knižnica

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Template Library
sk: Knižnica šablón

en: Select your Structure
sk: Vyberte štruktúru

en: Add Template
sk: Pridať šablónu

en: Remote
sk: Vzdialený

en: Page
sk: Stránka

en: Saved Templates
sk: Uložené šablóny

[ctx: System Info]
note: translators: %s: WordPress child themes documentation.
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
sk: Keď chcete modifikovať Vašu šablónu tak Vám odporúčame použiť <a href="%s">child theme</a>.

en: Global Fonts
sk: Globálne fonty

en: Learn More
sk: Dozvedieť sa viac

en: Hover Animation
sk: Animácia pri prechode myšou

[ctx: Background Control]
en: Contain
sk: Obsiahnuť

en: Fast
sk: Rýchlo

en: Slow
sk: Pomaly

en: Default Fonts
sk: Prednastavené fonty

en: Color Palettes
sk: Paleta farieb

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
sk: Tieň boxu

en: Vertical
sk: Vertikálne/y

en: Horizontal
sk: Horizontálne/y

en: Entrance Animation
sk: Vstupná animácia

en: Spread
sk: Rozšíriť

en: Blur
sk: Rozmazať

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
sk: Vnútorný

en: Disable Default Colors
sk: Zakázať predvolené farby

en: Social Icons
sk: Ikony sociálnych sietí

en: Aside
sk: Poznámka

en: Testimonial
sk: Referencie

en: Official Color
sk: Oficiálna farba

en: Rounded
sk: Zaoblené

en: My Skill
sk: Skúsenosti

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Comments
sk: Komentáre

en: Like Button
sk: Tlačítko: Páči sa mi

en: Share Button
sk: Tlačítko: Zdieľať

en: Download Button
sk: Tačítko: Stiahnuť

en: Buy Button
sk: Tlačítko: Kúpiť

en: Extended
sk: Rozšírené

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
sk: Ak máte chvíľu, prosím povedzte nám prečo deaktivujete Elementor:

en: Quick Feedback
sk: Rýchla spätná väzba

en: Please share the reason
sk: Povedzte nám dôvod prosím

en: Other
sk: Iné

en: It's a temporary deactivation
sk: To je dočasné deaktivovanie

en: I found a better plugin
sk: Našiel som lepší plugin

en: Update Now
sk: Aktualizovať teraz

note: translators: 1: Details URL, 2: Accessibility text, 3: Version number, 4: Update URL, 5: Accessibility text.
en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
sk: Je k dispozícii nová verzia Elementor-u. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Zobraziť detaily  verzie%3$s </a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">Aktualizovať teraz</a>.

note: translators: %s: Elementor version.
en: View Elementor version %s details
sk: Zobraziť detaily verzie Elementor-u %s

en: I no longer need the plugin
sk: Dlhšie nepotrebujem plugin

en: Play Counts
sk: Počet spustení

en: Visual Player
sk: Video prehrávač

en: Background Overlay
sk: Prekrytie pozadia

en: I couldn't get the plugin to work
sk: Nepodarilo sa mi plugin sprevádzkovať

en: Please share which plugin
sk: Prosím zdieľajte plugin

en: Background
sk: Pozadie

en: Custom URL
sk: Vlastná URL

en: Wider
sk: Širší

en: General
sk: Všeobecné

en: Paste
sk: Vložiť

en: Inside
sk: Vnútri

en: Direction
sk: Smer

en: Additional Options
sk: Dodatočné nastavenia

en: Arrows and Dots
sk: Šípky a bodky

en: Animation Duration
sk: Trvanie animácie

en: Spacing
sk: Rozostupy

en: Animation Speed
sk: Rýchlosť animácie

en: Image Stretch
sk: Natiahnuť obrázok

en: Image Carousel
sk: Obrázkový kotúč

en: Left Border Width
sk: Šírka ľavého okraja

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
sk: Veľkosť originálu môžete orezať na ľubovoľnú vlastnú veľkosť. Môžete tiež nastaviť jednu hodnotu pre výšku alebo šírku, aby ste zachovali pomer pôvodnej veľkosti.

en: Outside
sk: Vonku

en: Video Options
sk: Nastavenia videa

en: Loop
sk: Slučka

en: Display
sk: Zobraziť

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
sk: Rozmer obrázka

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
sk: Vlastné/ý

[ctx: Border Control]
en: Dashed
sk: Prerušovaný

[ctx: Border Control]
en: Dotted
sk: Bodkovaný

en: Controls Color
sk: Farba ovládacích prvkov

en: Intro Portrait
sk: Úvodný portrét

en: Intro Title
sk: Úvodný titulok

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
sk: Server nemá nainštalovanú alebo spustenú knižnicu ImageMagic alebo GD! Niektoré z nich vyžaduje WordPress, aby bolo možné zmeniť veľkosť obrázkov. Pokiaľ chcete pokračovať, obráťte sa na administrátora.

[ctx: Border Control]
en: Solid
sk: Plná čiara

[ctx: Border Control]
en: Double
sk: Dvojitý

en: Fade
sk: Strácať sa

en: Effect
sk: Efekt

[ctx: Image Size Control]
en: Full
sk: Plný

en: Vertical Alignment
sk: Vertikálne zarovnanie

en: Dots
sk: Bodky

en: Infinite Loop
sk: Nekončiaca slučka

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
sk: Veľkosť obrázka

[ctx: Typography Control]
en: None
sk: Žiadny

en: Title HTML Tag
sk: HTML značka Title

en: This is the heading
sk: Toto je nadpis

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
sk: Pridajte vlastné triedy BEZ bodky. Napríklad: moja-trieda

en: Pojo Themes
sk: Pojo téma

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
sk: Zoznam typov písma, ak zvolený typ písma nie je k dispozícií.

en: Form
sk: Fromulár

[ctx: System Info]
en: We recommend to use php 5.4 or higher
sk: Odporúčame Vám použiť verziu php 5.4 alebo vyššiu

en: Elements
sk: Elementy

en: Settings
sk: Nastavenia

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
sk: Veľkými písmenami

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
sk: Malými písmenami

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
sk: Šikmé

[ctx: Typography Control]
en: Italic
sk: Kurzíva

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
sk: Veľké písmená

en: Aspect Ratio
sk: Pomer strán

en: Toggle Content
sk: Prepnúť obsah

en: Toggle Title
sk: Prepnúť titulok

en: Toggle #2
sk: Prepnúť #2

en: Toggle #1
sk: Prepnúť #1

en: Toggle Items
sk: Prepnúť položky

en: Toggle
sk: Prepnúť

en: Text Editor
sk: Textový editor

en: Tab Content
sk: Obsah karty

en: Tab Title
sk: Titulok karty

en: Tab #2
sk: Karta #2

en: Tab #1
sk: Karta #1

en: Tabs Items
sk: Položky kariet

en: Tabs
sk: Karty

en: Pause on Hover
sk: Prerušiť po prejdení myšou

en: Autoplay Speed
sk: Rýchlosť automatického prehrávania

en: Arrows
sk: Šípky

en: e.g. Web Designer
sk: napríklad Web dizajnér

en: Display Percentage
sk: Zobraziť percentá

en: Percentage
sk: Percentá

en: Title Style
sk: Štýl titulku

en: Web Designer
sk: Web dizajner

en: Anchor
sk: Kotva

en: Image Position
sk: Pozícia obrázka

en: Image Size
sk: Veľkosť obrázka

en: Shape
sk: Tvar

en: HTML Code
sk: HTML kód

en: Normal
sk: Normálne

en: Slides to Scroll
sk: Slajdy na scrollovanie

en: Slides to Show
sk: Slajdy na zobrazenie

en: Play Icon
sk: Ikona prehrávania

en: The ID of Menu Anchor.
sk: ID kotva menu.

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
sk: Toto ID bude CSS ID, ktoré budete musieť použiť na Vašej webovej stránke bez #.

en: Menu Anchor
sk: Menu kotva

en: Image Spacing
sk: Rozostupy obrázkov

en: Image Box
sk: Box s obrázkom

en: Icon Hover
sk: Ikona pri prejazde myšou

en: Border Width
sk: Hrúbka okraja

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Secondary Color
sk: Sekundárna farba

en: Primary Color
sk: Hlavná farba

en: Square
sk: Štvorec

en: Circle
sk: Kruh

en: Framed
sk: Ohraničený

en: Stacked
sk: Zložené

en: Text Indent
sk: Odsadenie textu

en: Caption
sk: Titulok

en: Images
sk: Obrázky

en: Random
sk: Náhodne

en: Media File
sk: Multimediálny súbor

en: Attachment Page
sk: Stránka prílohy

en: Add Images
sk: Pridať obrázky

en: Image Gallery
sk: Galéria obrázkov

en: Gap
sk: Medzera

en: Spacer
sk: Medzerník

en: Divider
sk: Oddeľovač

en: Color
sk: Farba

en: Number
sk: Číslo

en: Icon
sk: Ikona

en: Size
sk: Veľkosť

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Large
sk: Veľký

en: Medium
sk: Stredný

en: Small
sk: Malý

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Active Color
sk: Aktívna farba

en: Border Color
sk: Farba okraja

en: Sure! I'd love to help
sk: Jasne! Rád pomôžem

en: You don't have permissions to download this file
sk: Nemáte oprávnenie na stiahnutie tohoto súboru

en: Download System Info
sk: Stiahnuť informácie o systéme

en: Post Types
sk: Typy článku

en: Border Radius
sk: Zaoblenie rohov

en: View
sk: Zobraziť

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Accent Text
sk: Zvýraznený text

en: Body Text
sk: Text tela stránky

en: Secondary Headline
sk: Sekundárny nadpis

en: Primary Headline
sk: Hlavný nadpis

en: Accent
sk: Zvýrazniť

en: Secondary
sk: Sekundárny

en: Primary
sk: Hlavný

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Content Position
sk: Pozícia obsahu

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Column Width
sk: Šírka stĺpca

en: CSS Classes
sk: Triedy CSS

en: Padding
sk: Vnútorné odsadenie

en: Margin
sk: Okraj

en: Text Align
sk: Zarovnanie textu

en: Center
sk: Na stred

en: Link Hover Color
sk: Farba odkazu po prechode myšou

en: Link Color
sk: Farba odkazu

en: Heading Color
sk: Farba záhlavia

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Typography
sk: Typografia

en: Column
sk: Stĺpec

en: More Palettes
sk: Ďalšie palety

en: Color Palette
sk: Paleta farieb

en: Apply
sk: Použiť

en: Discard
sk: Zahodiť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Desktop
sk: Počítač

en: Responsive Mode
sk: Responzívny mód

en: Widgets Panel
sk: Panel widgetov

en: Image Overlay
sk: Prekrytie obrázku

en: Player Controls
sk: Ovládanie prehrávača

en: Suggested Videos
sk: Odporúčané videá

en: Icon List
sk: Zoznam s ikonami

en: Icon Spacing
sk: Rozostup ikon

en: Enter your title
sk: Zadajte svoj názov

en: Heading
sk: Nadpis

en: London Eye, London, United Kingdom
sk: London Eye, Londýn, Veľká Británia

en: Map
sk: Mapa

en: Cool Number
sk: Super číslo

en: Number Suffix
sk: Číslo za

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Hide
sk: Skryť

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
sk: Ja som popis. Kliknite na tlačidlo upraviť a zmeňte tento text.

en: Title & Description
sk: Názov a popis

en: Danger
sk: Nebezpečenstvo

en: Warning
sk: Varovanie

en: Success
sk: Úspech

en: Info
sk: Informácie

en: Type
sk: Typ

en: Middle
sk: Na stred

en: Show
sk: Ukázať

en: Stretch
sk: Roztiahnúť

en: Column Position
sk: Pozícia stĺpca

en: Minimum Height
sk: Minimálna výška

en: Min Height
sk: Min. výška

en: Fit To Screen
sk: Prispôsobiť obrazovke

en: Height
sk: Výška

en: Wide
sk: Široký

en: Narrow
sk: Úzky

en: No Gap
sk: Bez medzery

en: Columns Gap
sk: Medzera medzi stĺpcami

en: Content Width
sk: Šírka obsahu

en: Full Width
sk: Celá šírka

en: Boxed
sk: Fixná šírka

en: Width
sk: Šírka

en: Search Widget...
sk: Hľadať widget...

en: Add New Section
sk: Pridať novú sekciu

en: Loading
sk: Načítavanie

en: Add Item
sk: Pridať položku

en: Delete
sk: Zmazať

en: Select Icon
sk: Vybrať ikonu

en: Custom
sk: Vlastné

[ctx: Typography Control]
en: Typography
sk: Typografia

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
sk: Medzera medzi písmenami

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
sk: Výška riadku

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
sk: Záložné pozadie

[ctx: Background Control]
en: Video Link
sk: Odkaz na video

[ctx: Background Control]
en: Auto
sk: Kompletný súbor

[ctx: Background Control]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
sk: Opakovať-y

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
sk: Opakovať-x

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
sk: Neopakovať

[ctx: Background Control]
en: Repeat
sk: Opakovať

[ctx: Background Control]
en: Fixed
sk: Pevná

[ctx: Background Control]
en: Scroll
sk: Posúvať

[ctx: Background Control]
en: Attachment
sk: Príloha

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
sk: Vpravo dole

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
sk: Dole na stred

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
sk: Vľavo dole

en: System
sk: Systém

en: Link
sk: Odkaz

en: Bottom
sk: Dole

en: Top
sk: Hore

en: Edit with Elementor
sk: Upraviť s Elementorom

note: translators: %s: PHP version.
en: Elementor requires PHP version %s+, plugin is currently NOT RUNNING.
sk: ELEMENTOR vyžaduje PHP verziu %s+, plugin nie je momentálne aktívny.

[ctx: Background Control]
en: Classic
sk: Klasický

[ctx: Background Control]
en: Center Right
sk: Uprostred vpravo

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Default
sk: Prednastavené

[ctx: Background Control]
en: Center Center
sk: Uprostred  na stred

[ctx: Background Control]
en: Center Left
sk: Uprostred vľavo

[ctx: Background Control]
en: Top Right
sk: Vpravo hore

[ctx: Background Control]
en: Top Center
sk: Hore na stred

[ctx: Background Control]
en: Top Left
sk: Hore vľavo

[ctx: Background Control]
en: Position
sk: Pozícia

[ctx: Background Control]
en: Background Image
sk: Obrázok pozadia

[ctx: Background Control]
en: Image
sk: Obrázok

[ctx: Background Control]
en: Background Color
sk: Farba pozadia

[ctx: Background Control]
en: Color
sk: Farba

[ctx: Background Control]
en: Background Type
sk: Typ pozadia

[ctx: Background Control]
en: Cover
sk: Prekryť

[ctx: Typography Control]
en: Style
sk: Štýl

[ctx: Typography Control]
en: Transform
sk: Transformácia

[ctx: Typography Control]
en: Family
sk: Rodina

[ctx: Typography Control]
en: Size
sk: Veľkosť

[ctx: Border Control]
en: Color
sk: Farba

[ctx: Border Control]
en: Width
sk: Šírka

en: Double
sk: Dvojité/ý

en: Dotted
sk: Bodkovaný

en: Dashed
sk: Prerušovaný

en: None
sk: Žiadny

[ctx: Border Control]
en: Border Type
sk: Typ okraja

en: Section
sk: Sekcia

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Responsive
sk: Responzívny

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Style
sk: Štýl

en: Content
sk: Obsah

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Colors
sk: Farby

en: Name
sk: Názov

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: System Info
sk: Informácie o systéme

en: Copy & Paste Info
sk: Kopíruj a vlož informácie

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
sk: Nasledujúce informácie môžete kopírovať jednoducho ako text  pomocou Ctrl+C / Ctrl+V:

en: Number Prefix
sk: Číslo pred

en: Ending Number
sk: Koncové číslo

en: Starting Number
sk: Počiatočné číslo

en: Counter
sk: Počítadlo

en: Autoplay
sk: Automaticky spustiť

en: Choose Image
sk: Vyberte si obrázok

en: Image
sk: Obrázok

en: Border
sk: Okraj

en: After
sk: Po

en: Before
sk: Pred

en: Icon Position
sk: Pozícia ikony

en: Description
sk: Popis

en: No sidebars were found
sk: Nenašli sa žiadne postranné panely

en: Inner Text
sk: Vnútorný text

en: Progress Bar
sk: Diagram postupu

en: For Example: About
sk: Napríklad: O nás

en: List Item
sk: Položka zoznamu

en: List Item #2
sk: Položka zoznamu #2

en: List Item #3
sk: Položka zoznamu #3

en: List Item #1
sk: Položka zoznamu #1

en: Title
sk: Nadpis

en: Accordion Items
sk: Položky akordeónu

en: Accordion
sk: Akordeón

[ctx: Typography Control]
en: Weight
sk: Váha

en: Accordion #1
sk: Akordeón #1

en: Slide
sk: Snímok

en: Justified
sk: Zarovnanie do bloku

en: Accordion Content
sk: Obsah accordion

en: Accordion Title
sk: Nadpis accordion

en: &#8592; Back to WordPress Editor
sk: &#8592; Vrátiť sa do WordPress editora

en: Weight
sk: váha

en: Exclude Roles
sk: Vylúčiť role

en: Accordion #2
sk: Akordeón #2

en: Google Maps
sk: Google mapy

en: Icon Box
sk: Box s ikonou

en: Solid
sk: Plný

en: Alert
sk: Výstraha

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Choose Sidebar
sk: Vyberte si bočný panel

en: Themes
sk: Témy

[ctx: Background Control]
en: Width
sk: Šírka

en: Basic
sk: Základné

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Active
sk: Aktívne

en: Laptop
sk: Notebook
