Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (1168 entries)

en: %1$s <br> Settings added for the %1$s device will apply to %2$spx screens and down
pl: %1$s <br> Ustawienia dodane dla urządzenia %1$s będą obowiązywać dla ekranów %2$spx i niższych

en: %1$s ago (%2$s)
pl: %1$s temu (%2$s)

en: %1$sClick here%2$s to join our first-to-know email updates.
pl: %1$sKliknij tutaj%2$s, aby dołączyć do naszych aktualizacji e-mailowych.

en: %1$sClick here%2$s to troubleshoot
pl: %1$sKliknij tutaj%2$s, aby rozwiązać problem

en: %s Settings
pl: Ustawienia: %s

en: %s Video Player
pl:  Odtwarzacz video %s

en: %s Widget
pl: Widget %s

en: %s are disabled
pl: %s są wyłączone

en: &#8592; Back to WordPress Editor
pl: &#8592; Powrót do Edytora Wordpress'a

en: (more&hellip;)
pl: (więcej&hellip;)

en: (no title)
pl: (brak tytułu)

en: (opens in a new window)
pl: (otwórz w nowym oknie)

en: 3D Rotate
pl: Rotacja 3D

en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
pl: <strong>WAŻNE:</strong> Zalecamy, abyś <a target="_blank" href="%s">zrobił/a kopię bazy danych</a> zanim skorzystasz z narzędzia Zmiany Adresu URL.

en: API Key
pl: Klucz API

en: Absolute
pl: Absolutnie

en: Accent
pl: Akcent

en: Accent Text
pl: Tekst zaakcentowany

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
pl: Uzyskaj dostęp do ponad 1500 niesamowitych czcionek Font Awesome 5 i ciesz się większą wydajnością i elastycznością.

en: Access denied.
pl: Brak dostępu.

en: Accessibility Improvements
pl: Ulepszenia w zakresie dostępności

en: Accordion
pl: Akordeon

en: Accordion #1
pl: Akordeon #1

en: Accordion #2
pl: Akordeon #2

en: Accordion Content
pl: Treść akordeonu

en: Accordion Items
pl: Elementy Akordiona

en: Accordion Title
pl: Tytuł akordeonu

en: Action not found.
pl: Nie znaleziono akcji.

en: Actions
pl: Działania

en: Active
pl: Włączono

en: Active Breakpoints
pl: Aktywne punkty zmiany

en: Active Color
pl: Aktywny kolor

en: Active Icon
pl: Aktywna ikona

en: Active by default
pl: Domyślnie aktywne

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Element
pl: Dodaj element

en: Add Images
pl: Dodaj obrazki

en: Add Item
pl: Dodaj element

en: Add New
pl: Dodaj

en: Add New %s
pl: Utwórz %s

en: Add New Landing Page
pl: Dodaj nową stronę docelową

en: Add New Page Template
pl: Dodaj nowy szablon strony

en: Add New Section
pl: Dodaj nową sekcję

en: Add Template
pl: Dodaj szablon

en: Add Your Curvy Text Here
pl: Dodaj tutaj swój zakrzywiony tekst

en: Add Your Custom Code
pl: Dodaj własny kod

en: Add Your Custom Fonts
pl: Dodaj własne fonty

en: Add Your Custom Icons
pl: Dodaj własne ikony

en: Add Your Heading Text Here
pl: Dodaj tu swój tekst nagłówka

en: Add nofollow
pl: Dodaj nofollow

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
pl: Dodaj szablony i wykorzystaj je ponownie w swojej witrynie. Łatwo eksportuj i importuj je do dowolnego innego projektu, aby zoptymalizować sobie pracę.

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
pl: Dodaj własną klasę BEZ KROPEK, np. moja-klasa

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
pl: Dodaj własny identyfikator BEZ klucza Pound. Np. my-id

en: Additional Custom Breakpoints
pl: Dodatkowe niestandardowe punkty zmiany

en: Additional Options
pl: Opcje dodatkowe

en: Adds a new Elementor content type that allows creating beautiful landing pages instantly in a streamlined workflow.
pl: Dodaje nowy typ zawartości Elementor, który pozwala na tworzenie pięknych stron docelowych.

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: After
pl: Po

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: All
pl: Wszystko

en: All Icons
pl: Wszystkie ikony

en: All Landing Pages
pl: Wszystkie strony docelowe

en: Alpha
pl: Alfa

en: Already connected.
pl: Już połączony.

en: Amount
pl: Kwota

en: An array of accessibility enhancements in Elementor pages.
pl: Szereg usprawnień dostępności na stronach Elementora.

en: An error occurred while trying to create a kit.
pl: Wystąpił błąd podczas próby utworzenia zestawu.

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Animation Delay
pl: Opóźnienie animacji

en: Animation Duration
pl: Czas animacji

en: Animation Speed
pl: Prędkość animacji

en: Any Video
pl: Dowolny film

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply Link On
pl: Zastosuj link na

en: Apply the design and settings of another site to this one.
pl: Zastosuj w tej witrynie wygląd i ustawienia z innej witryny.

en: Arc
pl: Łuk

en: Are you sure you want to delete your Site Settings?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ustawienia witryny?

en: Arrows
pl: Strzałki

en: Arrows and Dots
pl: Strzałki i kropki

en: Artwork
pl: Grafika

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
pl: Jako tester wersji beta otrzymasz aktualizację zawierającą testową wersję Elementora i jego zawartości bezpośrednio na e-mail

en: Aside
pl: Notatka na marginesie

en: Aspect Ratio
pl: Proporcje

en: Attachment Caption
pl: Podpis załącznika

en: Attachment Page
pl: Strona załącznika

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Attributes lets you add custom HTML attributes to any element.
pl: Atrybuty pozwalają na dodanie własnych atrybutów HTML do dowolnego elementu.

en: Auto
pl: Automatycznie

en: Auto Detect
pl: Automatyczne wykrywanie

en: Autoplay
pl: Automatyczne odtwarzanie

en: Autoplay Speed
pl: Automatyczna prędkość

en: Autosave
pl: Auto-Zapis

en: Back
pl: Powrót

en: Back to Library
pl: Powrót do Repozytorium

en: Back to WordPress Editor
pl: Powrót do edytora WordPress

en: Back to default
pl: Przywróc domyślne

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: Background Control]
en: Angle
pl: Kąt

[ctx: Background Control]
en: Attachment
pl: Zachowanie tła

[ctx: Background Control]
en: Auto
pl: Automatycznie

[ctx: Background Control]
en: Background Color
pl: Kolor tła

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
pl: Zamiennik graficzny

[ctx: Background Control]
en: Background Image
pl: Obrazek tła

[ctx: Background Control]
en: Background Type
pl: Rodzaj Tła

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
pl: Na dole pośrodku

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
pl: Na dole po lewej

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
pl: Na dole po prawej

[ctx: Background Control]
en: Center Center
pl: Na środku pośrodku

[ctx: Background Control]
en: Center Left
pl: Na środku po lewej

[ctx: Background Control]
en: Center Right
pl: Na środku po prawej

[ctx: Background Control]
en: Classic
pl: Klasyczny

[ctx: Background Control]
en: Color
pl: Kolor

[ctx: Background Control]
en: Contain
pl: Zawiera

[ctx: Background Control]
en: Cover
pl: Okładka

[ctx: Background Control]
en: Custom
pl: Własne

[ctx: Background Control]
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: Background Control]
en: Fixed
pl: Określone

[ctx: Background Control]
en: Image
pl: Obraz

[ctx: Background Control]
en: Images
pl: Obrazki

[ctx: Background Control]
en: Linear
pl: Liniowy

[ctx: Background Control]
en: Location
pl: Lokacja

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
pl: Brak Powtarzania

[ctx: Background Control]
en: Position
pl: Pozycja

[ctx: Background Control]
en: Radial
pl: Radialny

[ctx: Background Control]
en: Repeat
pl: Powtarzaj

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
pl: Powtórz w osi X

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
pl: Powtórz w osi Y

[ctx: Background Control]
en: Scroll
pl: Przewijaj

[ctx: Background Control]
en: Second Color
pl: Drugi Kolor

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

[ctx: Background Control]
en: Top Center
pl: Na górze pośrodku

[ctx: Background Control]
en: Top Left
pl: Na górze po lewej

[ctx: Background Control]
en: Top Right
pl: Na górze po prawej

[ctx: Background Control]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: Background Control]
en: Video
pl: Film

[ctx: Background Control]
en: Video Link
pl: Odnośnik filmu

[ctx: Background Control]
en: Width
pl: Szerokość

[ctx: Background Control]
en: X Position
pl: Położenie X

[ctx: Background Control]
en: Y Position
pl: Pozycja Y

en: Background Overlay
pl: Nakładka tła

en: Background Position
pl: Pozycja tła

en: Background Size
pl: Rozmiar tła

en: Basic
pl: Podstawowe

en: Basic Gallery
pl: Galeria podstawowa

en: Become a Beta Tester
pl: Zostań beta testerem

en: Become a super contributor by opting in to share non-sensitive plugin data and to receive periodic email updates from us.
pl: Zostań super współtwórcą, wyrażając zgodę na udostępnianie niewrażliwych danych wtyczki i otrzymywanie od nas okresowych aktualizacji e-mailem.

en: Before
pl: Przed

en: Beta Tester
pl: Beta tester

en: Blend Mode
pl: Tryb Mieszania

en: Blocking
pl: Blokowanie

en: Blur
pl: Rozmycie

en: Body
pl: Treść

en: Body Style
pl: Styl body

en: Body Text
pl: Tekst strony

en: Border
pl: Obramowanie

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

[ctx: Border Control]
en: Border Type
pl: Typ obramowania

[ctx: Border Control]
en: Color
pl: Kolor

[ctx: Border Control]
en: Dashed
pl: Kreskowane

[ctx: Border Control]
en: Dotted
pl: Kropkowane

[ctx: Border Control]
en: Double
pl: Podwójne

[ctx: Border Control]
en: Groove
pl: Wgłębione

[ctx: Border Control]
en: Solid
pl: Jednolite

[ctx: Border Control]
en: Width
pl: Szerokość

en: Border Radius
pl: Zaokrąglenie obramowania

en: Border Width
pl: Grubość obramowania

en: Bottom
pl: Na dole

en: Bottom Center
pl: Na dole pośrodku

en: Bottom Left
pl: Na dole po lewej

en: Bottom Right
pl: Na dole po prawej

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
pl: Cień elementu

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
pl: Wewnętrzny

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
pl: Kontur

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
pl: Pozycja

en: Boxed
pl: Opakowane

en: Breakpoints
pl: Breakpointy

en: Bring to Front
pl: Przesuń na przód

en: Build Effective Landing Pages for your business' marketing campaigns.
pl: Buduj efektywne strony docelowe dla kampanii marketingowych twojej firmy.

en: Build outstanding popups using Elementor Pro and get more leads, sales and subscribers.
pl: Zbuduj wyjątkowe popupy za pomocą Elementor Pro i zdobądź więcej leadów, sprzedaży i subskrybentów.

en: Bundle your whole site - or just some of its elements - to be used for another website.
pl: Spakuj całą swoją witrynę - lub tylko niektóre jej elementy - do wykorzystania w innej stronie internetowej.

en: Button
pl: Przycisk

en: Button ID
pl: Identyfikator przycisku

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Buy Button
pl: Przycisk "Kup"

en: By
pl: Przez

en: By clicking Sign Up, you agree to Elementor's %1$s and %2$s
pl: Klikając przycisk Zarejestruj się, zgadzasz się na warunki Elementora %1$s i %2$s

en: By removing this template you will delete your entire Site Settings. If this template is deleted, all associated settings: Global Colors & Fonts, Theme Style, Layout, Background, and Lightbox settings will be removed from your existing site. This action can not be undone.
pl: Usunięcie tego szablonu spowoduje usunięcie wszystkich ustawień witryny. Jeśli ten szablon zostanie usunięty, wszystkie powiązane z nim ustawienia: globalne kolory i czcionki, styl motywu, układ, tło oraz ustawienia Lightbox zostaną usunięte z witryny. Ta akcja nie może być cofnięta.

en: By upgrading, whenever you edit a page containing a Font Awesome 4 icon, Elementor will convert it to the new Font Awesome 5 icon.
pl: Po uaktualnieniu za każdym razem, gdy edytujesz stronę zawierającą ikonę Font Awesome 4, Elementor przekonwertuje ją na nową ikonę Font Awesome 5.

en: CSS Classes
pl: Klasy CSS

en: CSS ID
pl: ID CSS

en: CSS Print Method
pl: Sposób osadzenia CSS

en: Can't Edit?
pl: Nie możesz edytować?

en: Cannot enable Safe Mode
pl: Nie można włączyć trybu awaryjnego

en: Caption
pl: Podpis

en: Categories
pl: Kategorie

en: Center
pl: Wyśrodkowanie

en: Center Center
pl: Na środku pośrodku

en: Center Left
pl: Na środku po lewej

en: Center Right
pl: Na środku po prawej

en: Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
pl: Zmiany zostaną odzwierciedlone w podglądzie dopiero po przeładowaniu strony.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
pl: To ustawienie wyłączy Globalne kolory Elementora. Elementor będzie odczytywał kolory z ustawień Twojego motywu.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
pl: To ustawienie wyłączy Globalne czcionki Elementora. Elementor będzie odczytywał czcionki z ustawień Twojego motywu.

en: Choose File
pl: Wybierz plik

en: Choose Image
pl: Wybierz obrazek

en: Choose Mode
pl: Wybierz tryb

en: Choose SVG
pl: Wybierz SVG

en: Choose Sidebar
pl: Wybierz panel boczny

en: Choose Template
pl: Wybierz Szablon

en: Choose Template Type
pl: Wybierz typ szablonu

en: Choose Video
pl: Wybierz film

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
pl: Wybierz plik JSON lub archiwum .zip z motywem Elementora i dodaj go do listy motywów dostępnych w Twojej bibliotece.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
pl: Wybierz pomiędzy trybem Wracamy Wkrótce (zwraca kod HTTP 200) lub Przerwa Techniczna (zwraca kod HTTP 503).

en: Choose description
pl: Wybierz opis

en: Choose name
pl: Wybierz nazwę

en: Circle
pl: Koło

en: Clear Log
pl: Wyczyść dziennik

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Click here to run it now
pl: Kliknij tutaj, aby uruchomić go teraz

en: Click the media icon to upload file
pl: Kliknij ikonę multimediów, aby przesłać plik

en: Close
pl: Zamknij

en: Collect Your Form Submissions
pl: Zbieraj dane z formularzy

en: Color
pl: Kolor

en: Color Dodge
pl: Rozjaśnienie kolorów

en: Color Palette
pl: Paleta kolorów

en: Color Palettes
pl: Palety kolorów

en: Color Sampler
pl: Próbnik kolorów

en: Colors
pl: Kolory

en: Column
pl: Kolumna

en: Column Position
pl: Pozycja kolumny

en: Column Width
pl: Szerokość kolumny

en: Columns
pl: Kolumny

en: Columns Gap
pl: Odstępy pomiędzy kolumnami

en: Coming Soon
pl: Wkrótce

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
pl: Wracamy Wkrótce zwraca kod HTTP 200. Oznacza to, że strona jest gotowa do zindeksowania.

en: Comments
pl: Komentarze

en: Compatibility Alert
pl: Alert zgodności

en: Compatibility not specified
pl: Kompatybilność nieokreślona

en: Compatibility unknown
pl: Kompatybilność nieznana

en: Compatible
pl: Kompatybilny

en: Congrats!
pl: Gratulacje!

en: Connect
pl: Połącz

en: Connect & Activate
pl: Połącz i aktywuj

en: Connected as %s
pl: Połączono jako %s

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
pl: Połączenie z biblioteką nie powiodło się. Ponownie załaduj stronę i spróbuj ponownie

en: Contain
pl: Zawiera

en: Content
pl: Treść

en: Content Position
pl: Pozycja treści

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Continue reading
pl: Czytaj dalej

en: Continue reading %s
pl: Czytaj dalej %s

en: Controls Color
pl: Kolor przycisków

en: Cool Number
pl: Animowany licznik

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Copy & Paste Info
pl: Informacja o Kopiuj/Wklej

en: Could not create temporary file.
pl: Nie można było utworzyć pliku tymczasowego.

en: Counter
pl: Licznik

en: Cover
pl: Okładka

en: Create
pl: Utwórz

en: Create New Page
pl: Utwórz stronę

en: Create New Post
pl: Utwórz wpis

en: Create Template
pl: Utwórz szablon

en: Create Your First %s
pl: Stwórz swój pierwszy %s

en: Create Your First Page
pl: Stwórz swoją pierwszą stronę

en: Create Your First Post
pl: Stwórz swój pierwszy post

en: Created By
pl: Utworzone przez

en: Creation Date
pl: Data utworzenia

en: Current Version
pl: Aktualna wersja

en: Current Video Channel
pl: Aktualny kanał filmowy

en: Custom
pl: Własne

en: Custom Attributes
pl: Własne atrybuty

en: Custom CSS
pl: Własny CSS

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
pl: Własny CSS pozwala na dodanie kodu CSS do każdego widget'a i sprawdzenie ich na żywo w edytorze.

en: Custom Caption
pl: Własny podpis

en: Custom Code
pl: Własny kod

en: Custom Code is a tool gives you one place where you can insert scripts, rather than dealing with dozens of different plugins and deal with code.
pl: Kod niestandardowy to narzędzie, które daje jedno miejsce, w którym można wstawiać skrypty, zamiast korzystać z dziesiątek różnych wtyczek i zajmować się kodem.

en: Custom Columns Gap
pl: Odstęp pomiędzy kolumnami

en: Custom Fonts
pl: Własne kroje pisma

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
pl: Własne czcionki pozwalają dodawanie samodzielnie hostownych czcionek i używanie ich przy projektach Elementora w celu tworzenia unikatowej marki.

en: Custom Icons
pl: Własne ikonki

en: Custom URL
pl: Własny adres URL

en: Custom positioning is not considered best practice for responsive web design and should not be used too frequently.
pl: Niestandardowe pozycjonowanie nie jest uważane za najlepszą praktykę dla responsywnego projektowania stron internetowych i nie powinno być używane zbyt często.

en: Customizer
pl: Personalizacja

en: Danger
pl: Niebezpieczeństwo

en: Dark
pl: Ciemny

en: Darken
pl: Zaciemnienie

en: Dashboard
pl: Kokpit

[ctx: Dashboard Overview Widget Recently Date]
en: M jS
pl: d M

en: Dashed
pl: Kreskowane

en: Database update process is running in the background. Taking a while?
pl: Proces aktualizacji bazy danych działa w tle. Trochę to trwa?

en: Debug Bar
pl: Pasek debugowania

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
pl: Inspektor dodaje menu do paska administracyjnego, które zawiera listę wszystkich szablonów używanych na wyświetlanej stronie.

en: Default
pl: Domyślne

en: Default Device View
pl: Domyślny widok urządzenia

en: Default Fonts
pl: Domyślne fonty

en: Default Kit
pl: Zestaw domyślny

en: Default Page Layout
pl: Domyślny układ strony

en: Default Page Template from your theme.
pl: Domyślny szablon strony z twojego motywu.

en: Delete
pl: Usuń

en: Deprecated
pl: Przestarzałe

en: Description
pl: Opis

en: Design sites faster with a template kit that contains some or all components of a complete site, like templates, content & site settings.%1$sYou can import a kit and apply it to your site, or export the elements from this site to be used anywhere else. %2$s
pl: Projektuj witryny szybciej za pomocą zestawu szablonów, który zawiera niektóre lub wszystkie elementy kompletnej witryny, takie jak szablony, treść i ustawienia witryny.%1$sMożesz zaimportować zestaw i zastosować go do swojej witryny lub wyeksportować elementy z tej witryny, aby użyć ich gdziekolwiek indziej. %2$s

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Desktop <br> Settings added for the base device will apply to all breakpoints unless edited
pl: Pulpit <br> Ustawienia dodane dla urządzenia podstawowego będą miały zastosowanie do wszystkich punktów zmian, chyba że zostaną zmienione.

en: Developers, Please Note! This experiment includes some markup changes. If you've used custom code in Elementor, you might have experienced a snippet of code not running. Turning this experiment off allows you to keep prior Elementor markup output settings, and have that lovely code running again.
pl: Deweloperzy, proszę o uwagę! Ten eksperyment zawiera pewne zmiany w znacznikach. Jeśli używasz niestandardowego kodu w Elementorze, możesz doświadczyć braku działania fragmentu kodu. Wyłączenie tego eksperymentu pozwala na zachowanie wcześniejszych ustawień wyjściowych znaczników Elementora i ponowne uruchomienie tego kodu.

en: Development
pl: Rozwój

en: Direction
pl: Kierunek

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable Default Colors
pl: Wyłącz Domyślne kolory

en: Disable Default Fonts
pl: Wyłącz domyślne fonty

en: Disable Safe Mode
pl: Wyłącz tryb awaryjny

en: Disabled
pl: Wyłączono

en: Discard
pl: Odrzuć

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Display
pl: Wyświetlacz

en: Display Percentage
pl: Wyświetl Procent

en: Divider
pl: Rozdzielacz

en: Docs & FAQs
pl: Dokumentacja i FAQ

en: Document
pl: Dokument

en: Document not found.
pl: Nie znaleziono dokumentu.

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
pl: Nie polegaj wyłącznie na ikonach FontAwesome, których wszyscy inni używają! Zróżnicuj swoją stronę internetową i styl za pomocą niestandardowych ikon, które możesz przesyłać z ulubionych źródeł ikon.

en: Dots
pl: Kropki

en: Dotted
pl: Kropkowane

en: Double
pl: Podwójne

en: Download
pl: Pobierz

en: Download Button
pl: Przycisk pobierania

en: Download System Info
pl: Pobierz informacje systemowe

en: Download image
pl: Pobierz obraz

en: Downloaded file has incorrect size
pl: Pobrany plik ma nieprawidłowy rozmiar

en: Draft
pl: Szkic

en: Draft saved on %1$s by %2$s
pl: Szkic zapisany %1$s przez %2$s

en: Drag & Drop
pl: Złap i Upuść

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
pl: Przeciągnij i upuść swój plik .JSON lub .zip z szablonem

en: Drag widget here
pl: Przeciągnij widget tutaj

en: Drop Cap
pl: Inicjał

en: Duplicate
pl: Powiel

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Dynamic Tags
pl: Tagi dynamiczne

en: Easy Navigation is Here!
pl: Tu znajdziesz Easy Navigation!

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Landing Page
pl: Edytuj stronę docelową

en: Edit Template
pl: Edytuj szablon

en: Edit with Elementor
pl: Edytuj w Elementorze

en: Editing Handles
pl: Uchwyty edycji

en: Editor successfully loaded?
pl: Czy edytor został pomyślnie załadowany?

en: Effect
pl: Efekt

en: Elementor Debugger
pl: Debugger Elementora

en: Elementor Developer Edition
pl: Elementor Edycja Deweloperska

en: Elementor Dynamic Content
pl: Zawartość dynamiczna Elementor

en: Elementor Experiments
pl: Eksperymenty z Elementorem

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
pl: Repozytorium Elementora aktualizowane jest codziennie. Możesz je również aktualizować ręcznie klikając w przycisk aktualizacji.

en: Elementor Overview
pl: Przegląd Elementora

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
pl: Elementor pozwala na ukrycie tytułu strony. Działa to w motywach, które stosują selektor "h1.entry-title". Jeśli selektor w Twoim motywie jest inny, wpisz go powyżej.

en: Elementor will try to sanitize the unfiltered files, removing potential malicious code and scripts.
pl: Elementor spróbuje oczyścić pliki, usuwając potencjalnie szkodliwy kod i skrypty.

en: Elements
pl: Elementy

en: Elements Usage
pl: Wykorzystanie elementów

en: Empty
pl: Puste

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Lightbox In Editor
pl: Włącz Lightbox w edytorze

en: Enable Safe Mode
pl: Włącz tryb bezpieczny

en: Enable Unfiltered File Uploads
pl: Włącz niefiltrowane przesyłanie plików

en: End
pl: Koniec

en: End Time
pl: Czas zakończenia

en: Ending Number
pl: Końcowa liczba

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
pl: Podoba się%1$s? Proszę zostaw %2$s ocenę. My naprawdę doceniamy każde wsparcie!

en: Enter Template Name
pl: Wpisz Nazwę Szablonu

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
pl: Wpisz selektor elementu rodzica, do którego zostanie rozciągnięta sekcja (np. #primary / .wrapper / main itp.) Zostaw puste pole, być rozciągnąć sekcję do szerokości strony.

en: Enter template name (optional)
pl: Wprowadź nazwę szablonu (opcjonalnie)

en: Enter your URL
pl: Wprowadź adres URL

en: Enter your code
pl: Wprowadź swój kod

en: Enter your description
pl: Wprowadź swój opis

en: Enter your image caption
pl: Wprowadź swój opis obrazka

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
pl: Wpisz stary i nowy adres URL Twojej instalacji Wordpress'a, aby uaktualnić wszystkie dane Elementora (Narzędzie istotne przy zmianie domeny lub przejściu na adres 'HTTPS').

en: Enter your shortcode
pl: Wprowadź swój shortcode

en: Enter your title
pl: Wpisz swój tytuł

en: Entrance Animation
pl: Animacja wejścia

en: Error
pl: Błąd

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
pl: Wystąpił błąd, wybrana wersja jest nieprawidłowa. Spróbuj wybrać inną wersję.

en: Every %d minutes
pl: Co %d minut

en: Excerpt
pl: Zajawka

en: Exclude Roles
pl: Wyklucz Role

en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
pl: Pojawił się jakiś problem w Elementorze w wersji %s? Wróć do wersji wcześniejszej sprzed wystąpienia problemu.

en: Experiments
pl: Eksperymenty

en: Explore additional Premium Shape packs and use them in your site. %1$sLearn More%2$s
pl: Odkryj dodatkowe pakiety Premium Shape i wykorzystaj je na swojej witrynie. %1$sDowiedz się więcej%2$s

en: Export
pl: Eksport

en: Export Template
pl: Eksportuj Szablon

en: Export a Template Kit
pl: Eksportuj zestaw szablonów

en: Extended
pl: Rozszerzone

en: External File
pl: Plik zewnętrzny

en: External URL
pl: Zewnętrzny adres URL

en: Extra Large
pl: Bardzo duży

en: Extra Small
pl: Bardzo mały

en: Fade
pl: Przenikanie

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
pl: Nie udało się stworzyć nowego użytkownika dla %s. Jego wpisy zostaną przypisane do obecnego użytkownika.

en: Failed to import %1$s %2$s
pl: Nie udało się zaimportować %1$s %2$s

en: Failed to import %1$s: Invalid post type %2$s
pl: Nie udało się zaimportować %1$s: Nieprawidłowy typ wpisu %2$s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
pl: Nie udało się zaimportować autora %s. Wpisy zostaną przypisane do obecnego użytkownika.

en: Fallback
pl: Plan awaryjny

en: Fallback Font Family
pl: Zapasowa czcionka

en: Fast
pl: Szybko

en: Favorite
pl: Ulubione

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Featured Image
pl: Obrazek wyróżniający

en: Features
pl: Właściwości

en: Fetching attachments is not enabled
pl: Pobieranie załączników jest wyłączone

en: Field
pl: Pole

en: File Path: %s
pl: Ścieżka pliku: %s

en: Fill
pl: Wypełnienie

[ctx: Filter Control]
en: Blur
pl: Rozmycie

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
pl: Jasność

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
pl: Filtry CSS

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
pl: Kontrast

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Find an Expert
pl: Znajdź eksperta

en: Finder
pl: Wyszukiwarka

en: Fit
pl: Dopasuj

en: Fit To Screen
pl: Dopasuj do ekranu

en: Fixed
pl: Określone

en: Flip
pl: Odwróć

en: Flip Horizontal
pl: Obrót w poziomie

en: Flip Vertical
pl: Obrót w pionie

en: Flower
pl: Kwiat

en: Focus
pl: Skupienie

en: Font Awesome 4 support script (shim.js) is a script that makes sure all previously selected Font Awesome 4 icons are displayed correctly while using Font Awesome 5 library.
pl: Skrypt wsparcia Font Awesome 4 (shim.js) to skrypt, który zapewnia, że wszystkie wcześniej wybrane ikony Font Awesome 4 są wyświetlane poprawnie podczas korzystania z biblioteki Font Awesome 5.

en: Font Awesome Upgrade
pl: Aktualizacja Font Awesome

en: Font-display property defines how font files are loaded and displayed by the browser.
pl: Właściwość Font-display definiuje sposób ładowania i wyświetlania plików czcionek przez przeglądarkę.

en: For Example: About
pl: Na Przykład: o-nas

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
pl: Przy rozwiązywaniu problemów z konfliktami konfiguracji serwera.

en: Form
pl: Formularz

en: Form Fields
pl: Pola formularza

en: Framed
pl: Obramowane

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Fullscreen
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Future
pl: Zaplanowane

en: Gap
pl: Przerwa

en: General
pl: Ogólne

en: General Settings
pl: Ustawienia główne

en: Get Beta Updates
pl: Otrzymaj aktualizacje beta

en: Get Help
pl: Uzyskaj pomoc

en: Get Popup Builder
pl: Pobierz Popup Builder

en: Get a sneak peek at our in progress development versions, and help us improve Elementor to perfection. Developer Edition releases contain experimental functionality for testing purposes.
pl: Zobacz nasze wersje rozwojowe i pomóż nam udoskonalić Elementor do perfekcji. Wersje Developer Edition zawierają eksperymentalne funkcje do celów testowych.

en: Get introduced to Elementor by watching our "Getting Started" video series. It will guide you through the steps needed to create your website. Then click to create your first page.
pl: Zapoznaj się z Elementorem oglądając naszą serię wideo "Rozpoczęcie pracy". Przeprowadzi cię ona przez wszystkie kroki potrzebne do stworzenia strony. Następnie kliknij, aby utworzyć swoją pierwszą stronę.

en: Get more dynamic capabilities by incorporating dozens of Elementor's native dynamic tags.
pl: Uzyskaj więcej dynamicznych możliwości dzięki wykorzystaniu kilkudziesięciu tagów dynamicznych Elementora.

en: Get more with Elementor Pro
pl: Zdobądź więcej z Elementorem PRO

en: Get pixel-perfect design for every screen size. You can now add up to 6 customizable breakpoints beyond the default desktop setting: mobile, mobile extra, tablet, tablet extra, laptop, and widescreen.
pl: Uzyskaj perfekcyjny pod względem pikseli projekt dla każdego rozmiaru ekranu. Można teraz dodać do 6 konfigurowalnych punktów zmiany poza domyślnymi ustawieniami dla komputerów stacjonarnych: mobile, mobile extra, tablet, tablet extra, laptop i panoramiczny.

en: Getting Started
pl: Pierwsze kroki

en: Global Colors
pl: Kolory globalne

en: Global Fonts
pl: Globalne Czcionki

en: Go To
pl: Przejdź do

en: Google Fonts Load
pl: Ładowanie krojów pisma Google Fonts

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Google Maps Embed API
pl: API osadzania map Google

en: Google Maps Embed API is a free service by Google that allows embedding Google Maps in your site. For more details, visit Google Maps' %1$sUsing API Keys%2$s page.
pl: Google Maps Embed API to bezpłatna usługa firmy Google, która umożliwia osadzanie Map Google w witrynie. Aby uzyskać więcej szczegółów, odwiedź stronę Map Google %1$sUżywanie kluczy API%2$s.

en: HTML Code
pl: Kod HTML

en: HTML Tag
pl: Tag HTML

en: Happy To Help
pl: Chętnie pomogę

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
pl: Masz problemy z ładowaniem Elementora? Włącz tryb awaryjny, aby rozwiązać problem.

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Heading Color
pl: Kolor nagłówka

en: Heads up, Please backup before upgrade!
pl: Uwaga, przed aktualizacją wykonaj kopię zapasową!

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Hexagon
pl: Sześciokąt

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Hidden Elements
pl: Ukryte elementy

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Notification
pl: Ukryj powiadomienia

en: Hide On %s
pl: Ukryj na %s

en: Hide Panel
pl: Ukryj Panel

en: Hide Title
pl: Ukryj tytuł

en: History
pl: Historia

en: Homepage
pl: Strona główna

en: Horizontal
pl: Poziomy

en: Horizontal Align
pl: Wyrównanie w poziomie

en: Horizontal Orientation
pl: Orientacja pozioma

en: Hover
pl: Po najechaniu

en: Hover Animation
pl: Animacja po najechaniu

en: Hurray! The upgrade process to Font Awesome 5 was completed successfully.
pl: Hura! Aktualizacja do Font Awesome 5 zakończyła się pomyślnie.

en: Hurray! Your %s is live.
pl: Hura! Opublikowano: %s.

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
pl: Jestem opisem. Kliknij przycisk, by edytować ten tekst.

en: I couldn't get the plugin to work
pl: Wtyczka nie działa

en: I found a better plugin
pl: Mam lepszą wtyczkę

en: I have Elementor Pro
pl: Mam Elementor Pro

en: I no longer need the plugin
pl: Wtyczka nie jest już mi dłużej potrzebna

en: Icon
pl: Ikonka

en: Icon Box
pl: Blok z ikonką

en: Icon Hover
pl: Ikona po nacjechaniu

en: Icon Library
pl: Biblioteka ikon

en: Icon List
pl: Lista ikon

en: Icon Position
pl: Pozycja ikony

en: Icon Spacing
pl: Odstęp ikony

en: If you are experiencing a loading issue, contact your site administrator to troubleshoot the problem using Safe Mode.
pl: Jeśli masz problem z ładowaniem, skontaktuj się z administratorem witryny, aby rozwiązać problem w trybie awaryjnym.

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
pl: Jeśli masz chwilkę, napisz, dlaczego wyłączasz Elementora:

en: Image
pl: Obraz

en: Image Box
pl: Blok z Obrazem

en: Image Carousel
pl: Karuzela obrazków

en: Image Gallery
pl: Galeria obrazków

en: Image Lightbox
pl: Lightbox obrazka

en: Image Overlay
pl: Nakładka obrazka

en: Image Position
pl: Pozycja obrazka

en: Image Size
pl: Wielkość obrazka

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
pl: Własne

[ctx: Image Size Control]
en: Full
pl: Pełna szerokość

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
pl: Wymiary obrazka

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
pl: Wielkość obrazka

en: Image Spacing
pl: Odstępy między obrazkami

en: Image Stretch
pl: Rozciągnięcie Obrazu

en: Images
pl: Obrazki

en: Import / Export Kit
pl: Importuj / Eksportuj zestaw

en: Import Now
pl: Importuj

en: Import Template
pl: Importuj szablon

en: Import Template to Your Library
pl: Importuj Szablon do Twojej Biblioteki

en: Import Templates
pl: Importuj Szablony

en: Import a Template Kit
pl: Importuj zestaw szablonów

en: Improve Elementor
pl: Ulepsz Elementora

en: Improved Asset Loading
pl: Ulepszone ładowanie zasobów

en: Improved CSS Loading
pl: Poprawione ładowanie CSS

en: In
pl: W środku

en: In order for Theme Style to affect all relevant Elementor elements, please disable Default Colors and Fonts from the %1$sSettings Page%2$s.
pl: Aby styl motywu miał wpływ na wszystkie odpowiednie elementy Elementora, należy wyłączyć opcję domyślne kolory i czcionki na stronie %1$sustawień%2$s.

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Inactive by default
pl: Domyślnie nieaktywne

en: Incompatible
pl: Niekompatybilne

en: Infinite Loop
pl: Nieskończona pętla

en: Info
pl: Informacja

en: Inline
pl: W treści

en: Inline Font Icons
pl: Czcionka ikon

en: Inner Section
pl: Sekcja wewnętrzna

en: Inner Text
pl: Tekst wewnętrzny

en: Insert
pl: Wstaw

en: Inside
pl: Wewnątrz

en: Install & Activate
pl: Zainstaluj i włącz

en: Integrations
pl: Integracje

en: Internal Embedding
pl: Osadzenie wewnętrzne

en: Intro Portrait
pl: Obrazek intra

en: Intro Title
pl: Tytuł intra

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
pl: Błąd Danych: ID Szablonu nie może być takie same, jak aktualnie edytowany szablon. Wybierz inne ID.

en: Invalid file type
pl: Nieprawidłowy typ pliku

en: Invalid title
pl: Nieprawidłowy tytuł

en: Invert
pl: Odwróć

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
pl: Wygląda na to, że funkcja wersji wpisów nie jest dostępna w witrynie.

en: It seems like your site doesn't have any active Kit. The active Kit includes all of your Site Settings. By recreating your Kit you will able to start edit your Site Settings again.
pl: Wygląda na to, że witryna nie ma żadnego aktywnego zestawu. Aktywny zestaw zawiera wszystkie ustawienia witryny. Poprzez odtworzenie zestawu będzie można rozpocząć edycję ustawień witryny ponownie.

en: It's a temporary deactivation
pl: Wyłączono tylko na chwilę

en: Items
pl: Elementy

en: Justified
pl: Wyjustowane

en: Keep Proportions
pl: Zachowaj proporcje

en: Keep my settings
pl: Zachowaj moje ustawienia

en: Ken Burns Effect
pl: Efekt Ken Burns

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Kit
pl: Zestaw

en: Kit Library
pl: Biblioteka zestawów

en: Kit not exists.
pl: Zestaw nie istnieje.

en: Kit not found
pl: Zestaw nie został znaleziony

en: Knowledge Base
pl: Baza wiedzy

en: Label
pl: Etykieta

en: Landing Page
pl: Strona docelowa

en: Landing Pages
pl: Strony docelowe

en: Large
pl: Duży

en: Last edited on %1$s by %2$s
pl: Ostatnio edytowany %1$s przez %2$s

en: Layout
pl: Układ

en: Layout Settings
pl: Ustawienia układu

en: Lazy Load
pl: Leniwe ładowanie

en: Learn More
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about %1$sWordPress revisions%2$s
pl: Dowiedz się więcej o %1$swersjach WordPressa%2$s

en: Learn more.
pl: Dowiedz się więcej.

en: Left
pl: Do lewej

en: Left Border Width
pl: Szerokość lewego obramowania

en: Library
pl: Biblioteka

en: Light
pl: Jasny

en: Lighten
pl: Rozjaśnienie

en: Like Button
pl: Przycisk "Polub"

en: Line
pl: Linia

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link Color
pl: Kolor odnośnika

en: Link Hover Color
pl: Kolor podświetlonego odnośnika

en: Link Options
pl: Opcje odnośnika

en: Link values together
pl: Wartości linku

en: List
pl: Lista

en: List Item
pl: Element listy

en: List Item #1
pl: Element listy #1

en: List Item #2
pl: Element listy #2

en: List Item #3
pl: Element listy #3

en: Load Font Awesome 4 Support
pl: Wczytaj obsługę Font Awesome 4

en: Loading
pl: Wczytywanie

en: Local
pl: Lokalne

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Log
pl: Dziennik

en: Logged In
pl: Zalogowano

en: Loop
pl: Pętla

en: Love using Elementor?
pl: Kochasz używać Elementora?

en: Luminosity
pl: Jasność

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Maintenance Mode
pl: Tryb konserwacji

en: Maintenance Mode ON
pl: Tryb Przerwy Technicznej WŁĄCZONY

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
pl: Przerwa Techniczna zwraca kod HTTP 503, aby wyszukiwarki wiedziały, że mają wrócić na stronę za jakiś czas. Nie zaleca się używania tego trybu przez czas dłuższy niż kilka dni.

en: Manage Breakpoints
pl: Zarządzaj punktami zmiany

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
pl: Zarządzaj tym, co Twoi użytkownicy mogą edytować w Elementorze

en: Managing a multi-user site?
pl: Zarządzanie witryną z wieloma użytkownikami?

en: Map
pl: Mapa

en: Margin
pl: Margines

en: Mask
pl: Maska

en: Max Width
pl: Maksymalna szerokość

en: Media File
pl: Plik multimedialny

en: Medium
pl: Średni

en: Meet Our Attributes
pl: Poznaj nasze atrybuty

en: Meet Our Custom CSS
pl: Poznaj nasz własny CSS

en: Meet Our Global Widget
pl: Poznaj nasz Globalny Widget

en: Meet Page Transitions
pl: Poznaj przejścia między stronami

en: Menu Anchor
pl: Kotwica menu

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
pl: Pominięto pozycja menu z powodu nieprawidłowej uproszczonej nazwy: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
pl: Element menu został pominięty ze względu na brak uproszczonej nazwy

en: Menus
pl: Menu

en: Middle
pl: Pośrodku

en: Migrate to v3.0
pl: Migracja do wersji 3.0

en: Min Height
pl: Minimalna wysokość

en: Minimum Height
pl: Minimalna wysokość

en: Mobile
pl: Urządzenie przenośne

en: Mobile Browser Background
pl: Tło przeglądarki mobilnej

en: Mobile Landscape
pl: Mobilny Poziomy

en: Mobile Portrait
pl: Mobilny Pionowy

en: Mobile and Tablet options cannot be deleted.
pl: Nie można usunąć opcji urządzeń przenośnych i tabletów.

en: Modest Branding
pl: Logo na pasku sterowania

en: More Palettes
pl: Więcej Palet

en: More actions
pl: Więcej działań

en: Motion Effects
pl: Efekty ruchu

en: Multiply
pl: Powielanie

en: Mute
pl: Wycisz

en: My Favorites
pl: Moje ulubione

en: My Skill
pl: Umiejętność

en: Name
pl: Nazwa

en: Name your template
pl: Nazwa własnego szablonu

en: Narrow
pl: Wąsko

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Navigation Icons Size
pl: Rozmiar ikon nawigacyjnych

en: Navigation Width
pl: Szerokość nawigacji

en: Navigator
pl: Nawigator

en: Need Help
pl: Potrzebuję pomocy

en: Need More Shapes?
pl: Potrzebujesz więcej kształtów?

en: New
pl: Utwórz

en: New Landing Page
pl: Nowa strona docelowa

en: New kit have been created successfully
pl: Nowy zestaw został utworzony pomyślnie

en: News & Updates
pl: Nowości i aktualizacje

en: Next
pl: Następne

en: No
pl: Nie

en: No Gap
pl: Bez odstępów

en: No History Yet
pl: Jeszcze nie ma historii

en: No Results Found
pl: Nie znaleziono żadnego wyniku

en: No Revisions Saved Yet
pl: Nie zapisano jeszcze żadnej wersji

en: No access to editor
pl: Brak dostępu do edytora

en: No available experiments
pl: Brak dostępnych eksperymentów

en: No header, no footer, just Elementor
pl: Bez nagłówka, bez stopki, tylko Elementor

en: No landing pages found
pl: Nie znaleziono stron docelowych

en: No landing pages found in trash
pl: Nie znaleziono stron docelowych w koszu

en: No sidebars were found
pl: Nie znaleziono paneli bocznych

en: No thanks
pl: Nie, dziękuję

en: None
pl: Brak

en: Normal
pl: Normalne

en: Not Supported
pl: Nieobsługiwane

en: Not allowed to rollback versions
pl: Nie wolno cofnąć wersji

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
pl: Uwaga: Poprawka dotycząca załącznika działa tylko na komputerze.

en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
pl: Uwaga: ID akceptuje TYLKO te znaki: %s

en: Note: This widget only affects themes that use `%s` in archive pages.
pl: Uwaga: Ten widget dotyczy tylko motywów, które używają `%s` na stronach archiwum.

en: Number
pl: Liczba

en: Number Prefix
pl: Prefiks numeru

en: Number Suffix
pl: Sufiks liczby

en: Object Fit
pl: Dopasowanie obiektu

en: Off
pl: Wyłączono

en: Official Color
pl: Oficjalny kolor

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Offset X
pl: Odsunięcie X

en: Offset Y
pl: Przesunięcie Y

en: On
pl: Tak

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
pl: Gdy wypełnisz stronę treścią, to okno da ci podgląd wszystkich elementów strony. W ten sposób możesz łatwo przemieszczać różne sekcje, kolumny i widgety.

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
pl: Kiedy zaczniesz działać będziesz mógł powtórzyć lub cofnąć dowolną akcję którą dokonasz w edytorze.

en: Ongoing Experiments
pl: Eksperymenty w toku

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
pl: Otwieraj wszystkie podlinkowane zdjęcia z efektem wyskakującego okna lightbox. Lightbox zostanie automatycznie uruchomiony w każdym linku prowadzącym do zdjęcia.

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Optimized DOM Output
pl: Zoptymalizowany wynik DOM

en: Optional
pl: Opcjonalnie

en: Or view %1$sTrashed Items%1$s
pl: Lub wyświetlić %1$susunięte pozycje%1$s

en: Order By
pl: Kolejność według

en: Other
pl: Inne

en: Out
pl: Na zewnątrz

en: Outline
pl: Kontur

en: Outside
pl: Na zewnątrz

en: Oval
pl: Owalny

en: Overflow
pl: Przepływ

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: Page
pl: Strona

en: Page Layout
pl: Układ strony

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
pl: Elementor Brezentowy

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
pl: Elementor pełna szerokość

[ctx: Page Template]
en: Theme
pl: Motyw

en: Page Title Selector
pl: Selektor tytułu strony

en: Page Transitions
pl: Przejścia między stronami

en: Page Transitions let you style entrance and exit animations between pages as well as display loader until your page assets load.
pl: Przejścia między stronami pozwalają stylizować animacje wejścia i wyjścia między stronami, jak również wyświetlać wskaźnik ładowania do czasu załadowania zasobów strony.

en: Pages
pl: Strony

en: Panel Width
pl: Szerokość panelu

en: Paragraph Spacing
pl: Odstępy między akapitami

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste Style
pl: Wklej style

en: Paste URL or type
pl: Wklej lub napisz adres URL

en: Path
pl: Ścieżka

en: Path Type
pl: Typ ścieżki

en: Pause on Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu

en: Pause on Interaction
pl: Pauza przy interakcji

en: Percentage
pl: Wartość procentowa

en: Perspective
pl: Perspektywa

en: Pin it
pl: Przypnij

en: Play Counts
pl: Odtwórz liczniki

en: Play Icon
pl: Ikona odtwarzania

en: Play On Mobile
pl: Odtwarzaj na urządzeniach mobilnych

en: Play Once
pl: Odtwórz raz

en: Play Video
pl: Odtwórz wideo

en: Player Controls
pl: Kontrolki odtwarzacza

en: Please Note! The "Improved Asset Loading" mode reduces the amount of code that is loaded on the page by default. When activated, parts of the infrastructure code will be loaded dynamically, only when needed. Keep in mind that activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
pl: Uwaga! Tryb "Ulepszone ładowanie zasobów" domyślnie zmniejsza ilość kodu ładowanego na stronę. Po włączeniu tego trybu, część kodu infrastruktury będzie ładowana dynamicznie, tylko wtedy, gdy będzie to potrzebne. Należy pamiętać, że aktywacja tego eksperymentu może powodować konflikty z niekompatybilnymi wtyczkami.

en: Please Note! The “Improved CSS Loading” mode reduces the amount of CSS code that is loaded on the page by default. When activated, the CSS code will be loaded, rather inline or in a dedicated file, only when needed. Activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
pl: Uwaga! Tryb "Ulepszone ładowanie CSS" redukuje ilość kodu CSS, który jest domyślnie ładowany na stronę. Po aktywacji, kod CSS będzie ładowany, raczej inline lub w dedykowanym pliku, tylko wtedy, gdy będzie potrzebny. Aktywacja tego eksperymentu może powodować konflikty z niekompatybilnymi wtyczkami.

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
pl: Uwaga: Nie rekomendujemy aktualizacji do wersji beta na działających stronach.

en: Please note that the upgrade process may cause some of the previously used Font Awesome 4 icons to look a bit different due to minor design changes made by Font Awesome.
pl: Należy pamiętać, że proces aktualizacji może spowodować, że niektóre z wcześniej używanych ikon Font Awesome 4 wyglądają nieco inaczej ze względu na drobne zmiany projektowe dokonane przez Font Awesome.

en: Please note!
pl: Zapamiętaj!

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG & JSON included) is a potential security risk.
pl: Uwaga! Zezwolenie na przesyłanie dowolnych plików (w tym SVG i JSON) to potencjalne ryzyko bezpieczeństwa.

en: Please note! We couldn't deactivate all of your plugins on Safe Mode. Please %1$sread more%2$s about this issue
pl: Uwaga! Nie udało nam się dezaktywować wszystkich wtyczek w trybie bezpiecznym. Proszę %1$s przeczytać więcej%2$s o tym problemie

en: Please share the reason
pl: Proszę podać powód

en: Please share which plugin
pl: Proszę udostępnić wtyczkę

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Popular
pl: Popularne

en: Popups
pl: Popupy

en: Position
pl: Pozycja

en: Post
pl: Wpis

en: Post Types
pl: Typy treści

en: Poster
pl: Plakat

en: Posts
pl: Wpisy

en: Preferences
pl: Ustawienia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview Changes
pl: Podejrzyj zmiany

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Primary
pl: Podstawowy

en: Primary Color
pl: Kolor wiodący

en: Primary Headline
pl: Główny nagłówek

en: Privacy Mode
pl: Tryb prywatny

en: Privacy Policy
pl: Polityka prywatności

en: Progress Bar
pl: Pasek postępu

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Published
pl: Opublikowano

en: Quick Feedback
pl: Szybki Feedback

en: Quit
pl: Opuść

en: RTL
pl: Prawo

en: Random
pl: Losowo

en: Rating
pl: Ocena

en: Rating Scale
pl: Skala oceny

en: Read More
pl: Czytaj dalej

en: Read More Text
pl: Tekst czytaj więcej

en: Recently Edited
pl: Ostatnio edytowany

en: Recreate Kit
pl: Odtwórz zestaw

en: Redo
pl: Ponów

en: Regenerate CSS & Data
pl: Odtwórz CSS i dane

en: Regenerate Files & Data
pl: Odtwórz pliki i dane

en: Reinstall
pl: Zainstaluj ponownie

en: Release Candidate
pl: Kandydat do wydania

en: Remote
pl: Zdalne

en: Remote file is too large, limit is %s
pl: Zdalny plik jest zbyt duży, limit wynosi %s

en: Remote server did not respond
pl: Zdalny serwer nie odpowiada

en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
pl: Serwer zdalny zwrócił następujący nieoczekiwany wynik: %1$s (%2$s)

en: Remove
pl: Usuń

en: Repeat
pl: Powtarzaj

en: Replace URL
pl: Zastąp adres URL

en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
pl: Żądanie nie powiodło się z powodu błędu: %1$s (%2$s)

en: Rerun Update Script
pl: Uruchom ponownie skrypt aktualizacji

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Data
pl: Reset danych

en: Responsive
pl: Responsywne

en: Responsive Mode
pl: Tryb responsywny

en: Responsive Preview
pl: Podgląd responsywny

en: Reverse Columns
pl: Odwróć kolumny

en: Revision
pl: Wersja

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
pl: Historia wersji pozwala na zapisanie wcześniejszych wersji twojej pracy i przywrócenie ich w dowolnym momencie.

en: Revisions
pl: Wersje

en: Right
pl: Do prawej

en: Role Excluded
pl: Rola wykluczona

en: Role Manager
pl: Menedżer ról

en: Roles
pl: Role

en: Rollback Version
pl: Przywrócenie wersji

en: Rollback to Previous Version
pl: Przywróć poprzednią wersję

en: Rotate
pl: Obróć

en: Rotate X
pl: Obrót X

en: Rotate Y
pl: Obrót Y

en: Round
pl: Zaokrąglenie

en: Rounded
pl: Zaokrąglone

en: Rows Gap
pl: Odstępy pomiędzy wierszami

en: Safe Mode
pl: Tryb awaryjny

en: Safe Mode ON
pl: Tryb awaryjny WŁĄCZONY

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
pl: Tryb awaryjny umożliwia rozwiązywanie problemów przez ładowanie TYLKO edytora, bez ładowania motywu lub innych wtyczek.

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Save Options
pl: Zapisz opcje

en: Save as Template
pl: Zapisz jako szablon

en: Saved Color
pl: Zapisany kolor

en: Saved Templates
pl: Zapisane szablony

en: Scale
pl: Zmiana rozmiaru

en: Scale X
pl: Skala X

en: Scale Y
pl: Skala Y

en: Screen
pl: Ekran

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Landing Pages
pl: Szukanie stron docelowych

en: Search Templates:
pl: Wyszukaj szablony:

en: Search Widget...
pl: Widget Wyszukiwania...

en: Search Widget:
pl: Szukaj widgetu:

en: Secondary
pl: Drugorzędne

en: Secondary Color
pl: Kolor drugorzędny

en: Secondary Headline
pl: Podrzędny nagłówek

en: Section
pl: Sekcja

en: Sections
pl: Sekcje

en: Select
pl: Wybierz

en: Select File
pl: Wybierz plik

en: Select Icon
pl: Wybierz ikonę

en: Select one or go ahead and %1$screate one%2$s now.
pl: Wybierz jedną z nich lub %1$sutwórz teraz%2$s.

en: Select the type of template you want to work on
pl: Wybierz typ szablonu, nad którym chcesz pracować

en: Self Hosted
pl: Własne hostowanie

en: Set custom attributes for the link element. Separate attribute keys from values using the | (pipe) character. Separate key-value pairs with a comma.
pl: Ustawienie własnych atrybutów dla elementu odnośnika. Oddzielenie kluczy atrybutów od wartości za pomocą znaku | (pipe). Oddziel pary klucz-wartość przecinkiem.

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
pl: Ustaw liczbę przewijanych slajdów na jednym przesunięciu.

en: Set light or dark mode, or use Auto Detect to sync it with your OS setting.
pl: Ustaw tryb jasny lub ciemny lub użyj funkcji "Automatyczne wykrywanie", aby zsynchronizować go z ustawieniami systemu operacyjnego.

en: Set the way Google Fonts are being loaded by selecting the font-display property (Default: Auto).
pl: Ustaw sposób ładowania czcionek Google Fonts, wybierając właściwość font-display (Domyślnie: Auto).

en: Set your Google Maps API Key in Elementor's %1$sIntegrations Settings%3$s page. Create your key %2$shere.%3$s
pl: Ustaw klucz API Google Maps na stronie %1$sustawień integracji%3$s w Elementorze. Utwórz swój klucz %2$stutaj.%3$s

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
pl: Przełącz całą stronę w tryb PRZERWY TECHNICZNEJ. Oznaczać to będzie, że cała strona z przyczyn technicznych jest tymczasowo offline, lub ustaw tryb WRACAMY WKRÓTCE, oznaczający, że strona jest offline do czasu, kiedy będzie gotowa do uruchomienia.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shape
pl: Kształt

en: Shape Divider
pl: Kształt separatora

[ctx: Shapes]
en: Arrow
pl: Strzałka

[ctx: Shapes]
en: Book
pl: Książka

[ctx: Shapes]
en: Clouds
pl: Chmury

[ctx: Shapes]
en: Curve
pl: Krzywa

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
pl: Krzywa asymetryczna

[ctx: Shapes]
en: Drops
pl: Krople

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
pl: Zanikający Wachlarz

[ctx: Shapes]
en: Mountains
pl: Góry

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
pl: Ostrosłupy

[ctx: Shapes]
en: Split
pl: Rozdzielenie

[ctx: Shapes]
en: Tilt
pl: Przechylenie

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
pl: Krycie pochylenia

[ctx: Shapes]
en: Triangle
pl: Trójkąt

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
pl: Trójkąt asymetryczny

[ctx: Shapes]
en: Waves
pl: Fale

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
pl: Fale z pędzla

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
pl: Wzór fal

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
pl: Zygzak

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share Button
pl: Przycisk "Podziel się"

en: Share on Facebook
pl: Udostępnij na Facebooku

en: Share on Twitter
pl: Udostępnij na Twitterze

en: Show
pl: Pokaż

en: Show / Hide Panel
pl: Pokaż / Ukryj Panel

en: Show Path
pl: Pokaż ścieżkę

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
pl: Pokaż uchwyty edycji po najechaniu na przycisk edycji elementu.

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Single
pl: Pojedyncze

en: Site
pl: Witryna

en: Site Description
pl: Opis witryny

en: Site Favicon
pl: Favicona witryny

en: Site Identity
pl: Tożsamość witryny

en: Site Logo
pl: Logo witryny

en: Site Name
pl: Nazwa witryny

en: Site Settings
pl: Ustawienia witryny

en: Size
pl: Rozmiar

en: Sketch
pl: Szkic

en: Skew
pl: Pochylenie

en: Skew X
pl: Pochylenie X

en: Skew Y
pl: Pochylenie Y

en: Skin
pl: Skórka

en: Skip
pl: Pomiń

en: Slide
pl: Slajd

en: Slides to Scroll
pl: Slajdy do przewijania

en: Slides to Show
pl: Slajdy do pokazania

en: Slow
pl: Powoli

en: Small
pl: Mały

en: Social Icons
pl: Ikony mediów społecznościowych

en: Solid
pl: Jednolite

en: Some of the plugins you’re using have not been tested with the latest version of %1$s (%2$s). To avoid issues, make sure they are all up to date and compatible before updating %1$s.
pl: Niektóre z wtyczek, których używasz, nie zostały przetestowane z najnowszą wersją %1$s (%2$s). Aby uniknąć problemów, upewnij się, że wszystkie są aktualne i kompatybilne przed aktualizacją %1$s.

en: Some of your theme files are missing.
pl: Brakuje niektórych plików motywu.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
pl: Ze względów bezpieczeństwa taki typ pliku nie jest dozwolony.

en: Source
pl: Źródło

en: Space
pl: Odstęp

en: Space Around
pl: Przestrzeń wokół

en: Space Between
pl: Przestrzeń pomiędzy

en: Space Evenly
pl: Przestrzeń równomierna

en: Spacer
pl: Odstęp

en: Spacing
pl: Odstęp

en: Specify a start time (in seconds)
pl: Określ czas rozpoczęcia (w sekundach)

en: Specify an end time (in seconds)
pl: Określ czas zakończenia (w sekundach)

en: Spiral
pl: Spirala

en: Spread
pl: Rozciągnij

en: Square
pl: Kwadrat

en: Stable
pl: Stabilna

en: Stable Features
pl: Stabilne funkcje

en: Stacked
pl: Ułożone

en: Star Rating
pl: Ocena

en: Stars
pl: Gwiazdki

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Start Export
pl: Rozpocznij eksport

en: Start Import
pl: Rozpocznij import

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Start designing your page and you will be able to see the entire revision history here.
pl: Rozpocznij projektowanie swojej strony, a zobaczysz tutaj całą historię wersji.

en: Starting Number
pl: Początkowa liczba

en: Starting Point
pl: Punkt początkowy

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
pl: Zachowaj czujność! Wkrótce pojawi się więcej niesamowitych szablonów.

en: Still experiencing issues?
pl: Nadal masz problemy?

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: Stretch Section
pl: Rozciągnij Sekcję

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
pl: Rozciągnij Sekcję do pełnej szerokości strony używając JS.

en: Stretched Section Fit To
pl: Sekcja rozciągnięta do

en: Stroke
pl: Przekreślenie

en: Stroke Color
pl: Kolor obrysu

en: Structure
pl: Struktura

en: Style
pl: Styl

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder and in the site’s database. Recreate those files and settings, according to the most recent settings.
pl: Style ustawione w Elementorze są zapisywane w plikach CSS w folderze uploads oraz w bazie danych strony. Odtwórz te pliki i ustawienia, zgodnie z najnowszymi ustawieniami.

en: Submissions
pl: Zgłoszenia

en: Success
pl: Sukces

en: Suggested Videos
pl: Sugerowane filmy

en: Suggested favicon dimensions: 512 × 512 pixels.
pl: Sugerowane wymiary favikony: 512 × 512 pikseli.

en: Super Admin
pl: Superadministrator

en: Sure! I'd love to help
pl: Pewnie! Chętnie pomogę

en: Swap
pl: Zamień

en: Switch Editor Loader Method
pl: Przełącz metodę Loader'a Edytora

en: Switch to Revisions tab for older versions
pl: Przejdź do zakładki Wersje aby zobaczyć starsze wersje

en: Sync Library
pl: Aktualizuj Repozytorium

en: System Info
pl: Informacje systemowe

[ctx: System Info]
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
pl: Jeśli chcesz zmodyfikować kod swojego Motywu, zalecamy skorzystanie z <a href="%s">motywu potomnego</a>.

en: Tab #1
pl: Zakładka #1

en: Tab #2
pl: Zakładka #2

en: Tab Content
pl: Treść Zakładki

en: Tab Title
pl: Tytuł zakładki

en: Tabs
pl: Karty

en: Tabs Items
pl: Elementy zakładek

en: Template
pl: Szablon

en: Template Kits
pl: Zestawy szablonów

en: Template Library
pl: Biblioteka szablonów

[ctx: Template Library]
en: Add New
pl: Dodaj Nowy

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
pl: Dodaj szablon

[ctx: Template Library]
en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

[ctx: Template Library]
en: All Templates
pl: Wszystkie szablony

[ctx: Template Library]
en: Categories
pl: Kategorie

[ctx: Template Library]
en: Category
pl: Kategoria

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
pl: Edytuj szablon

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
pl: Filtrowanie po kategoriach

[ctx: Template Library]
en: My Templates
pl: Moje szablony

[ctx: Template Library]
en: New Template
pl: Nowy szablon

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
pl: Nie znaleziono Szablonów

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
pl: Brak Szablonów w Koszu

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
pl: Zapisane szablony

[ctx: Template Library]
en: Search Template
pl: Szablon wyszukiwania

[ctx: Template Library]
en: Template
pl: Szablon

[ctx: Template Library]
en: Templates
pl: Szablony

[ctx: Template Library]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: Template Library]
en: View Template
pl: Zobacz szablon

en: Template not exist.
pl: Szablon nie istnieje.

en: Templates Help You %1$sWork Efficiently%2$s
pl: Szablony pomogą %1$spracować wydajnie%2$s

en: Terms of Service
pl: Warunki usługi

en: Tested up to %s version
pl: Przetestowane do wersji %s

en: Testimonial
pl: Referencja

en: Text
pl: Tekst

en: Text Align
pl: Wyrównanie tekstu

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text Direction
pl: Kierunek tekstu

en: Text Editor
pl: Edytor tekstu

en: Text Path
pl: Ścieżka tekstowa

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
pl: Cień

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
pl: Cień tekstu

en: Text Stroke
pl: Obrys tekstu

[ctx: Text Stroke Control]
en: Text Stroke
pl: Obrys tekstu

en: The %1$s argument is deprecated since version %2$s!
pl: Argument %1$s jest przestarzały od wersji %2$s!

en: The %1$s argument is deprecated since version %2$s! Use %3$s instead.
pl: Argument %1$s jest przestarzały od wersji %2$s! Zamiast tego użyj %3$s.

en: The Elementor Website Builder has it all: drag and drop page builder, pixel perfect design, mobile responsive editing, and more. Get started now!
pl: Kreator witryn Elementor ma wszystko: narzędzie do tworzenia stron metodą "przeciągnij i upuść", doskonały projekt, responsywny edytor mobilny i nie tylko. Zacznij teraz!

en: The Global value you are trying to use is not available.
pl: Wartość globalna, której próbujesz użyć, jest niedostępna.

en: The ID of Menu Anchor.
pl: Identyfikator kotwicy menu.

en: The `theme-color` meta tag will only be available in supported browsers and devices.
pl: Meta tag `theme-color` będzie dostępny tylko w obsługiwanych przeglądarkach i urządzeniach.

en: The current version of Elementor doesn't have any experimental features . if you're feeling curious make sure to come back in future versions.
pl: Obecna wersja Elementora nie posiada żadnych eksperymentalnych funkcji. Jeśli cię to ciekawi, upewnij się, że wrócisz do niej w kolejnych wersjach.

en: The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
pl: Proces aktualizacji bazy danych został zakończony. Dziękujemy za aktualizację do najnowszej wersji!

en: The default page template as defined in Elementor Panel → Hamburger Menu → Site Settings.
pl: Domyślny szablon strony zdefiniowany w Elementor Panel → Hamburger Menu → Ustawienia witryny.

en: The file does not exist, please try again.
pl: Plik nie istnieje, spróbuj ponownie.

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
pl: Problem był prawdopodobnie spowodowany przez jedną z wtyczek lub motyw.

en: The latest update includes some substantial changes across different areas of the plugin. We highly recommend you %1$sbackup your site before upgrading%2$s, and make sure you first update in a staging environment
pl: Najnowsza aktualizacja zawiera kilka istotnych zmian w różnych obszarach wtyczki. Zdecydowanie zalecamy wykonanie %1$skopii zapasowej witryny przed aktualizacją%2$s i proszę się upewnić, że wykonano pierwszą aktualizację w środowisku testowym

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
pl: Lista używanych czcionek, jeśli wybrana czcionka nie jest dostępna.

en: The preview could not be loaded
pl: Podgląd nie mógł zostać załadowany

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
pl: Na serwerze nie ma zainstalowanego i/lub włączonego pakietu ImageMagik lub GD! Do przekształcania obrazów Wordpress potrzebuje którejś z tych bibliotek. Skontaktuj się z administratorem serwera w celu uruchomienia jednej z powyższych bibliotek.

en: The upgrade process includes a database update
pl: Proces aktualizacji obejmuje aktualizację bazy danych

en: The uploaded file could not be moved
pl: Przesłany plik nie może być przeniesiony

en: Theme
pl: Motyw

en: Theme Builder
pl: Kreator motywów

en: Themes
pl: Motywy

en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
pl: Dostępna jest już nowa wersja Elementora. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Zobacz szczegóły wersji %3$s</a> lub <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">aktualizuj</a>.

en: There was an error when reading this WXR file
pl: Wystąpił błąd podczas odczytywania pliku WXR

en: There's already an active kit.
pl: Jest już aktywny zestaw.

en: These enhancements may include some markup changes to existing elementor widgets
pl: Te ulepszenia mogą obejmować zmiany znaczników w istniejących widgetach elementora

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
pl: To ID będzie ID CSS, które chcesz wykorzystać na swojej stronie, (bez #)

en: This action is not reversible and cannot be undone by rolling back to previous versions.
pl: Ta akcja jest nieodwracalna i nie można jej cofnąć wracając do poprzednich wersji.

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
pl: Ten obrazek zastąpi wideo w tle na wypadek, gdyby nie można go załadować.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
pl: To nie wygląda na plik WXR, lub brakuje lub jest nieprawidłowy numer wersji

en: This file is not allowed for security reasons.
pl: Ze względów bezpieczeństwa, przesłany plik nie jest dozwolony.

en: This is an Alert
pl: To jest alert

en: This is the heading
pl: To jest nagłówek

en: This tag has no settings.
pl: Ten tag nie ma ustawień.

en: This template includes the header, full-width content and footer
pl: Ten szablon zawiera nagłówek, pełnej szerokości zawartość i stopkę

en: Thousand Separator
pl: Separator tysięczny

en: Title
pl: Tytuł

en: Title & Description
pl: Tytuł i opis

en: Title HTML Tag
pl: Tag HTML tytułu

en: Title Style
pl: Styl tytułu

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
pl: Aby włączyć tryb przerwy technicznej, musisz ustawić szablon dla strony tego trybu.

en: Toggle
pl: Przełącz

en: Toggle #1
pl: Przełącznik #1

en: Toggle #2
pl: Element #2

en: Toggle Content
pl: Zawartość przełącznika

en: Toggle Items
pl: Rozwijana Lista

en: Toggle Title
pl: Tytuł przełącznika

en: Token Expired.
pl: Token wygasł.

en: Toolbar Icons Size
pl: Rozmiar ikon paska narzędzi

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Top
pl: Na górze

en: Top Center
pl: Na górze pośrodku

en: Top Left
pl: Na górze po lewej

en: Top Right
pl: Na górze po prawej

en: Transform
pl: Przekształcenie

en: Transition
pl: Przejście

en: Transition Duration
pl: Czas trwania przejścia

en: Trend
pl: Modne

en: Triangle
pl: Trójkąt

en: Try out Elementor Pro and design your forms visually with one powerful tool.
pl: Wypróbuj Elementor Pro i projektuj swoje formularze wizualnie za pomocą jednego potężnego narzędzia.

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
pl: Włącz Beta Testy, aby otrzymywać powiadomienia o nowych wersjach beta Elementora lub Elementora Pro, kiedy tylko będą dostępne. Wersja Beta nie zainstaluje się automatycznie. Zawsze będziesz możesz ją pominąć.

en: Type
pl: Typ

en: Type to find anything in Elementor
pl: Wpisz, aby wyszukać cokolwiek w Elementorze

en: Typography
pl: Typografia

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
pl: Kapitaliki

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
pl: Dekoracja

[ctx: Typography Control]
en: Family
pl: Rodzina

[ctx: Typography Control]
en: Italic
pl: Kursywa

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
pl: Kerning

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
pl: Przekreślenie

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
pl: Wysokość linii

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
pl: Minuskuły

[ctx: Typography Control]
en: None
pl: Brak

[ctx: Typography Control]
en: Normal
pl: Normalne

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
pl: Pochyłe

[ctx: Typography Control]
en: Overline
pl: Linia ponad

[ctx: Typography Control]
en: Size
pl: Rozmiar

[ctx: Typography Control]
en: Style
pl: Styl

[ctx: Typography Control]
en: Transform
pl: Przekształcenie

[ctx: Typography Control]
en: Typography
pl: Typografia

[ctx: Typography Control]
en: Underline
pl: Podkreślenie

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
pl: Majuskuły

[ctx: Typography Control]
en: Weight
pl: Waga

[ctx: Typography Control]
en: Word Spacing
pl: Odstępy między wyrazami

en: UI Color
pl: Kolor UI

en: UI Hover Color
pl: Kolor UI po najechaniu

en: UI Theme
pl: Wygląd interfejsu

en: URL
pl: Adres URL

en: Undo
pl: Cofnij

en: Unknown
pl: Nieznane

en: Unlinked values
pl: Odłączone wartości

en: Unmarked Color
pl: Nietypowy kolor

en: Unmarked Style
pl: Nietypowy styl

en: Update Notification
pl: Powiadomienie o aktualizacji

en: Update Now
pl: Aktualizuj teraz

en: Update Site Address (URL)
pl: Uaktualnij adres witryny (URL)

en: Update changes to page
pl: Aktualizuj zmiany na stronie

en: Upgrade To Font Awesome 5
pl: Aktualizuj do Font Awesome 5

en: Upload
pl: Prześlij

en: Upload SVG
pl: Prześlij SVG

en: Usage Data Sharing
pl: Śledzenie danych użytkowania

en: Use %s widget and dozens more pro features to extend your toolbox and build sites faster and better.
pl: Użyj %s widgetu i dziesiątków innych funkcji pro, aby rozszerzyć swój zestaw narzędzi i budować strony szybciej i lepiej.

en: Use Elementor Pro and enjoy unlimited integrations, visual design, templates and more.
pl: Skorzystaj z Elementor Pro i ciesz się nieograniczoną liczbą integracji, projektów wizualnych, szablonów i nie tylko.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
pl: Użyj zewnętrznych plików CSS dla wszystkich wygenerowanych stylów. Skorzystaj z tej opcji, aby uzyskać lepszą wydajność.

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
pl: Użyj wewnętrznego CSS osadzonego w nagłówku strony. Zalecane do rozwiązywania problemów z konfliktami w konfiguracji serwera i zarządzania środowiskiem deweloperskim.

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
pl: Korzystaj z szablonów, aby tworzyć różne elementy witryny i ponownie je wykorzystuj za pomocą jednego kliknięcia, gdy zajdzie taka potrzeba.

en: User Preferences
pl: Preferencje użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Using Elementor & Contact Form 7?
pl: Używasz Elementora i Contact Form 7?

en: Using WooCommerce?
pl: Używasz WooCommerce?

en: Using popups on your site?
pl: Używasz popupów na swojej stronie?

en: Version Control
pl: Kontrola wersji

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Vertical Align
pl: Wyrównanie pionowe

en: Vertical Alignment
pl: Wyrównanie w pionie

en: Vertical Orientation
pl: Orientacja pionowa

en: Video
pl: Film

en: Video Info
pl: Informacje o wideo

en: Video Options
pl: Opcje filmu

en: Video Tutorials
pl: Filmy instruktażowe

en: View
pl: Zobacz

en: View Elementor Documentation
pl: Przejdź do dokumentacji Elementora

en: View Elementor Video Tutorials
pl: Zobacz poradniki wideo Elementora

en: View Elementor version %s details
pl: Zobacz szczegóły wersji %s Elementora

en: View Landing Page
pl: Zobacz stronę docelową

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Visual Player
pl: Odtwarzacz wizualny

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
pl: Poczekaj! Nie wyłączaj Elementora. Musisz aktywować zarówno Elementor, jak i Elementor Pro, aby wtyczka działała.

en: Want to create custom text paths with SVG? %1$sLearn More%2$s
pl: Chcesz tworzyć własne ścieżki tekstowe za pomocą SVG? %1$sDowiedz się więcej%2$s

en: Want to design better MailChimp forms?
pl: Chcesz projektować lepsze formularze MailChimp?

en: Want to give access only to content?
pl: Chcesz przyznać dostęp tylko do treści?

en: Want to learn more about the Elementor library?
pl: Chcesz dowiedzieć się więcej o Bibliotece Elementora?

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
pl: Ostrzeżenie: przed wczytaniem poprzedniej wersji zrób kopię bazy danych.

en: Warning: This will reset your current Global Fonts and Colors, and will migrate your previous settings from v2.x versions.
pl: Ostrzeżenie: Spowoduje to zresetowanie obecnych globalnych czcionek i kolorów oraz przeniesienie poprzednich ustawień z wersji v2.x.

en: Watch the Full Guide
pl: Obejrzyj pełen poradnik

en: Wave
pl: Fala

en: We highly recommend backing up your database before performing this upgrade.
pl: Zalecamy backup bazy danych przed wykonaniem tej aktualizacji.

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
pl: Zalecamy włączenie tej funkcji tylko wtedy, gdy rozumiesz związane z tym zagrożenia bezpieczeństwa.

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
pl: Przepraszamy, ale coś poszło nie tak. Kliknij na "Czytaj więcej" i postępuj zgodnie z wskazówkami aby szybko naprawić problem.

en: Web Designer
pl: Projektant Stron WWW

en: Weight
pl: Waga

en: Welcome to Elementor
pl: Witamy w Elementorze

en: Who Can Access
pl: Kto ma dostęp

en: Wide
pl: Szeroki

en: Wider
pl: Szerzej

en: Widescreen
pl: Szeroki ekran

en: Widescreen <br> Settings added for the Widescreen device will apply to screen sizes %dpx and up
pl: Ustawienia<br> szerokoekranowe dodane dla urządzenia szerokoekranowego będą miały zastosowanie do rozmiarów ekranu %dpx i większych

en: Widescreen breakpoint settings will apply from the selected value and up.
pl: Ustawienia punktu zmiany dla szerokiego ekranu będą stosowane od wybranej wartości wzwyż.

en: Widgets Panel
pl: Panel Widgetów

en: Widgets Space
pl: Odstępy widgetów

en: Width
pl: Szerokość

en: With Elementor Pro, you can control user access and make sure no one messes up your design.
pl: Z Elementor Pro, można kontrolować dostęp użytkowników i upewnić się, że nikt nie zepsuje twojego projektu.

en: With Elementor Pro’s WooCommerce Builder, you’ll be able to design your store without coding!
pl: Dzięki WooCommerce Builder w Elementor Pro możesz zaprojektować swój sklep bez kodowania!

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
pl: Z tą opcją możesz zapisać widget jako globalny i dodawać go w wielu obszarach. Wszystkie te obszary będą dostępne do edycji z jednego miejsca.

en: Word Spacing
pl: Odstępy między wyrazami

en: X Anchor Point
pl: Punkt kotwiczenia X

en: X Position
pl: Położenie X

en: Y Anchor Point
pl: Punkt kotwiczenia Y

en: Y Position
pl: Pozycja Y

en: Yes
pl: Tak

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
pl: Możesz skopiować poniższą informację jako prosty tekst korzystając z Ctrl+C / Ctrl+V:

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
pl: Możesz przyciąć oryginalny rozmiar obrazka do dowolnych wymiarów. Możesz również ustawić pojedynczą wartość dla wysokości lub szerokości, by zachować oryginalne proporcje obrazu.

en: You can enable it from the %1$sElementor settings page%2$s.
pl: Można ją włączyć na stronie %1$sestawień Elementora%2$s.

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute,
    				please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
pl: Z pomocą Elementora utworzono ponad 10 stron. Dobra robota! Jeśli możesz poświęcić chwilę, pomóż nam, zostawiając pięciogwiazdkową recenzję na WordPress.org.

en: You don't have permissions to download this file
pl: Nie masz uprawnień do pobrania tego pliku

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
pl: Odnośnik do YouTube/Vimeo lub odnośnik do pliku wideo (zalecane mp4).

en: Your Email
pl: Twój adres e-mail

en: Your site database needs to be updated to the latest version.
pl: Baza danych musi zostać zaktualizowana do najnowszej wersji.

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
pl: Wygląda na to, że w witrynie brakuje pliku .htaccess.

en: You’re missing out!
pl: Tracisz na tym!

en: Zero size file downloaded
pl: Pobrano pusty plik

en: Zoom
pl: Powiększ

en: e.g. Web Designer
pl: np. Projektant Stron WWW

en: or
pl: lub

[ctx: shapes]
en: Arrows
pl: Strzałki

[ctx: shapes]
en: Curly
pl: Kręcony

[ctx: shapes]
en: Curved
pl: Zakrzywiony

[ctx: shapes]
en: Dots
pl: Kropki

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
pl: Jodła

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
pl: Półokręgi

[ctx: shapes]
en: Leaves
pl: Liście

[ctx: shapes]
en: Multiple
pl: Wielokrotnie

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
pl: Równoległobok

[ctx: shapes]
en: Pluses
pl: Plusy

[ctx: shapes]
en: Rectangles
pl: Prostokąty

[ctx: shapes]
en: Rhombus
pl: Romb

[ctx: shapes]
en: Slashes
pl: Ukośniki

[ctx: shapes]
en: Squared
pl: Kwadratowy

[ctx: shapes]
en: Squares
pl: Kwadraty

[ctx: shapes]
en: Stripes
pl: Paski

[ctx: shapes]
en: Trees
pl: Drzewa

[ctx: shapes]
en: Tribal
pl: Plemienne

[ctx: shapes]
en: Wavy
pl: Faliste

[ctx: shapes]
en: Zigzag
pl: Zygzak
