Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to gl_ES translation catalogue (1335 entries)

en: %1$s <br> Settings added for the %1$s device will apply to %2$spx screens and down
gl_ES: %1$s <br> Os axustes engadidos ao dispositivo %1$s aplicaranse ás pantallas de %2$spx e menores

en: %1$s ago (%2$s)
gl_ES: fai %1$s (%2$s)

en: %1$sClick here%2$s to join our first-to-know email updates.
gl_ES: %1$sFai clic aquí%2$s para unirte aos nosos correos electrónicos de actualizacións en primicia.

en: %1$sClick here%2$s to troubleshoot
gl_ES: %1$sFai clic aquí%2$s para diagnosticar

en: %1$sElementor isn’t running because PHP is outdated.%2$s Update to PHP version %3$s and get back to creating! %4$sShow me how%5$s
gl_ES: %1$sElementor non está funcionando porque PHP está sen actualizar.%2$s Actualiza PHP á versión %3$s e volve a crear! %4$sMóstrame como facelo%5$s

en: %1$sElementor isn’t running because WordPress is outdated.%2$s Update to version %3$s and get back to creating! %4$sShow me how%5$s
gl_ES: %1$sElementor non está funcionando porque WordPress está sen actualizar.%2$s Actualiza á versión %3$s e volve a crear! %4$sMóstrame como facelo%5$s

en: %d database row affected. | %d database rows affected.
gl_ES[0]: %d fila da base de datos afectada.
gl_ES[1]: %d filas da base de datos afectadas.

en: %s Settings
gl_ES: Axustes de %s

en: %s Video Player
gl_ES: Reprodutor de vídeo %s

en: %s Widget
gl_ES: Widget %s

en: %s are disabled
gl_ES: %s está desactivado

en: &#8592; Back to WordPress Editor
gl_ES: &#8592; Volver ao editor de WordPress

en: (link)
gl_ES: (ligazón)

en: (more&hellip;)
gl_ES: (máis&hellip;)

en: (no title)
gl_ES: (sen título)

en: (opens in a new window)
gl_ES: (abre nunha nova ventá)

en: 3D Rotate
gl_ES: Rotación 3D

en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
gl_ES: <strong>Importante:</strong> É altamente recomendado que realices unha <a target="_blank" href="%s">copia de seguridade da túa base de datos</a> antes de utilizar substituír a URL.

en: A generator tag is a meta element that indicates the attributes used to create a webpage. It is used for analytical purposes.
gl_ES: Unha etiqueta generator é un metaelemento que indica os atributos utilizados para crear unha páxina web. Utilízase con fins analíticos.

en: API Key
gl_ES: Clave da API

en: Absolute
gl_ES: Absoluto

en: Accent
gl_ES: Acento

en: Accent Color
gl_ES: Cor de énfase

en: Accent Text
gl_ES: Texto de acento

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
gl_ES: Accede a +1500 fantásticas iconas de Font Awesome 5 e goza dun rendemento máis rápido e flexibilidade no deseño.

en: Access denied.
gl_ES: Acceso denegado.

en: Accessibility Improvements
gl_ES: Melloras de accesibilidade

en: Accordion
gl_ES: Acordeón

en: Accordion #1
gl_ES: Acordeón #1

en: Accordion #2
gl_ES: Acordeón #2

en: Accordion Content
gl_ES: Contido do acordeón

en: Accordion Items
gl_ES: Elementos do acordeón

en: Accordion Title
gl_ES: Título do acordeón

en: Action not found.
gl_ES: Acción non encontrada.

en: Actions
gl_ES: Accións

en: Activate All
gl_ES: Activar todo

en: Active
gl_ES: Activo

en: Active Breakpoints
gl_ES: Puntos de ruptura activos

en: Active Color
gl_ES: Cor activa

en: Active Icon
gl_ES: Icona activa

en: Active by default
gl_ES: Activo por defecto

en: Add Element
gl_ES: Engadir un elemento

en: Add Images
gl_ES: Agregar imaxes

en: Add Item
gl_ES: Agregar elemento

en: Add New
gl_ES: Engadir novo

en: Add New %s
gl_ES: Engadir nova %s

en: Add New Container
gl_ES: Engadir novo contedor

en: Add New Landing Page
gl_ES: Engadir unha nova páxina de destino

en: Add New Page Template
gl_ES: Engadir un novo modelo de páxina

en: Add New Section
gl_ES: Agregar nova sección

en: Add Template
gl_ES: Engadir modelo

en: Add Your Curvy Text Here
gl_ES: Engade o teu texto con curvas aquí

en: Add Your Custom Code
gl_ES: Engade o teu código personalizado

en: Add Your Custom Fonts
gl_ES: Engade as túas fontes personalizadas

en: Add Your Custom Icons
gl_ES: Engade as túas iconas personalizadas

en: Add Your Heading Text Here
gl_ES: Engade aquí o teu texto de cabeceira

en: Add nofollow
gl_ES: Engadir nofollow

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
gl_ES: Engade modelos e reutilízaos en toda a túa web. Expórtaos e impórtaos facilmente a calquera outro proxecto, para un fluxo de traballo óptimo.

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
gl_ES: Engade a túa clase CSS personalizada SEN o punto. P. ex.: a-minha-clase

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
gl_ES: Engade o teu id personalizado SEN o símbolo do pulsador cadrado (#). P. ex.: o-meu-id

en: Additional Custom Breakpoints
gl_ES: Puntos de ruptura personalizados adicionais

en: Additional Options
gl_ES: Opcións adicionais

en: Adds a new Elementor content type that allows creating beautiful landing pages instantly in a streamlined workflow.
gl_ES: Engade un novo tipo de contido de Elementor que permite crear ao instante páxinas de destino fermosas seguindo un proceso optimizado.

en: Adjust Vertical Position
gl_ES: Axustar a posición vertical

en: Advanced
gl_ES: Avanzado

en: After
gl_ES: Despois

en: Alert
gl_ES: Alerta

en: Align Title
gl_ES: Aliñar o título

en: Alignment
gl_ES: Aliñación

en: All
gl_ES: Todo

en: All Icons
gl_ES: Todas as iconas

en: All Landing Pages
gl_ES: Todas as páxinas de destino

en: All Posts
gl_ES: Todas as entradas

en: Alpha
gl_ES: Alfa

en: Already connected.
gl_ES: Xa conectado.

en: Amount
gl_ES: Cantidade

en: An array of accessibility enhancements in Elementor pages.
gl_ES: Un conxunto de melloras de accesibilidade para páxinas de Elementor.

en: An error occurred while trying to create a kit.
gl_ES: Ocorreu un erro ao intentar crear un kit.

en: Anchor
gl_ES: Áncora

en: Animation Delay
gl_ES: Retardo da animación

en: Animation Duration
gl_ES: Duración da animación

en: Animation Speed
gl_ES: Velocidade da animación

en: Any Video
gl_ES: Calquera vídeo

en: Any time you can change the settings in %1$sUser Preferences%2$s
gl_ES: En calquera momento podes cambiar os axustes en %1$sPreferencias de usuario%2$s

en: Apply
gl_ES: Aplicar

en: Apply Link On
gl_ES: Aplicar o enlace en

en: Apply the design and settings of another site to this one.
gl_ES: Aplica o deseño e os axustes doutro sitio a este.

en: Arc
gl_ES: Arco

en: Are you sure you want to delete your Site Settings?
gl_ES: Estás seguro de que queres borrar os axustes do teu sitio?

en: Arrows
gl_ES: Frechas

en: Arrows and Dots
gl_ES: Frechas e puntos

en: Artwork
gl_ES: Ilustración

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
gl_ES: Como probador de betas, recibirás unha actualización que inclúe unha versión de proba de Elementor e o seu contido directamente por correo electrónico

en: Aside
gl_ES: Minientrada

en: Aspect Ratio
gl_ES: Proporción

en: Attachment Caption
gl_ES: Lenda do adxunto

en: Attachment Page
gl_ES: Páxina de adxuntos

en: Attributes
gl_ES: Atributos

en: Attributes lets you add custom HTML attributes to any element.
gl_ES: Os atributos permiten engadir atributos HTML personalizados a calquera elemento.

en: Auto
gl_ES: Automático

en: Auto Detect
gl_ES: Detectar automaticamente

en: Autoplay
gl_ES: Auto-reproducir

en: Autoplay Speed
gl_ES: Velocidade de auto-iniciado

en: Autosave
gl_ES: Autogardado

en: Back
gl_ES: Volver

en: Back to Library
gl_ES: Regresar á biblioteca

en: Back to WordPress Editor
gl_ES: Volver ao editor de WordPress

en: Back to default
gl_ES: Volver a valores por defecto

en: Background
gl_ES: Fondo

en: Background Color
gl_ES: Cor de fondo

[ctx: Background Control]
en: Angle
gl_ES: Ángulo

[ctx: Background Control]
en: Attachment
gl_ES: Adxunto

[ctx: Background Control]
en: Background Color
gl_ES: Cor de fondo

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
gl_ES: Fondo alternativo

[ctx: Background Control]
en: Background Image
gl_ES: Imaxe de fondo

[ctx: Background Control]
en: Background Type
gl_ES: Tipo de fondo

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
gl_ES: Abaixo centro

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
gl_ES: Abaixo esquerda

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
gl_ES: Abaixo dereita

[ctx: Background Control]
en: Center Center
gl_ES: Centro centro

[ctx: Background Control]
en: Center Left
gl_ES: Centro esquerda

[ctx: Background Control]
en: Center Right
gl_ES: Centro dereita

[ctx: Background Control]
en: Classic
gl_ES: Clásico

[ctx: Background Control]
en: Color
gl_ES: Cor

[ctx: Background Control]
en: Contain
gl_ES: Contén

[ctx: Background Control]
en: Cover
gl_ES: Abarcar

[ctx: Background Control]
en: Custom
gl_ES: Personalizado

[ctx: Background Control]
en: Default
gl_ES: Por defecto

[ctx: Background Control]
en: Display Size
gl_ES: Tamaños de pantalla

[ctx: Background Control]
en: Fixed
gl_ES: Fixo

[ctx: Background Control]
en: Gradient
gl_ES: Degradado

[ctx: Background Control]
en: Image
gl_ES: Imaxe

[ctx: Background Control]
en: Images
gl_ES: Imaxes

[ctx: Background Control]
en: Linear
gl_ES: Lineal

[ctx: Background Control]
en: Location
gl_ES: Ubicación

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
gl_ES: Non-repetir

[ctx: Background Control]
en: Position
gl_ES: Posición

[ctx: Background Control]
en: Repeat
gl_ES: Repetir

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
gl_ES: Repetir-x

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
gl_ES: Repetir-y

[ctx: Background Control]
en: Scroll
gl_ES: Desprazamento

[ctx: Background Control]
en: Second Color
gl_ES: Cor secundaria

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
gl_ES: Pase de diapositivas

[ctx: Background Control]
en: Top Center
gl_ES: Arriba centro

[ctx: Background Control]
en: Top Left
gl_ES: Arriba esquerda

[ctx: Background Control]
en: Top Right
gl_ES: Arriba dereita

[ctx: Background Control]
en: Type
gl_ES: Tipo

[ctx: Background Control]
en: Video
gl_ES: Vídeo

[ctx: Background Control]
en: Video Link
gl_ES: Enlace do vídeo

[ctx: Background Control]
en: Width
gl_ES: Ancho

[ctx: Background Control]
en: X Position
gl_ES: Posición X

[ctx: Background Control]
en: Y Position
gl_ES: Posición Y

en: Background Overlay
gl_ES: Capa de fondo

en: Background Position
gl_ES: Posición do fondo

en: Background Size
gl_ES: Tamaño do fondo

en: Basic
gl_ES: Básico

en: Basic Gallery
gl_ES: Galería básica

en: Become a Beta Tester
gl_ES: Convírtete en probador de betas

en: Become a super contributor by opting in to share non-sensitive plugin data and to receive periodic email updates from us.
gl_ES: Convírtete nun colaborador optando por compartir datos non sensibles do plugin e para recibir as nosas actualizacións periódicas por correo electrónico.

en: Before
gl_ES: Antes

en: Beta Tester
gl_ES: Probas beta

en: Blend Mode
gl_ES: Modo de fusión

en: Blob
gl_ES: Gota

en: Blocking
gl_ES: Bloquear

en: Blur
gl_ES: Difuminado

en: Body
gl_ES: Corpo

en: Body Style
gl_ES: Estilo do corpo

en: Body Text
gl_ES: Texto do corpo

en: Border
gl_ES: Borde

en: Border Color
gl_ES: Cor do borde

[ctx: Border Control]
en: Border Type
gl_ES: Tipo de borde

[ctx: Border Control]
en: Color
gl_ES: Cor

[ctx: Border Control]
en: Dashed
gl_ES: Liñas

[ctx: Border Control]
en: Dotted
gl_ES: Punteado

[ctx: Border Control]
en: Double
gl_ES: Dobre

[ctx: Border Control]
en: Groove
gl_ES: Acanaladura

[ctx: Border Control]
en: Solid
gl_ES: Sólido

[ctx: Border Control]
en: Width
gl_ES: Ancho

en: Border Radius
gl_ES: Radio do borde

en: Border Width
gl_ES: Ancho do borde

en: Bottom
gl_ES: Abaixo

en: Bottom Center
gl_ES: Abaixo ao centro

en: Bottom Left
gl_ES: Abaixo á esquerda

en: Bottom Right
gl_ES: Abaixo á dereita

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
gl_ES: Sombra de caixa

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
gl_ES: Recadro

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
gl_ES: Trazado

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
gl_ES: Posición

en: Boxed
gl_ES: Caixa

en: Breakpoint
gl_ES: Punto de ruptura

en: Breakpoints
gl_ES: Puntos de ruptura

en: Bring to Front
gl_ES: Traer á fronte

en: Build Effective Landing Pages for your business' marketing campaigns.
gl_ES: Constrúe páxinas de destino efectivas para as campañas de márketing do teu negocio.

en: Build outstanding popups using Elementor Pro and get more leads, sales and subscribers.
gl_ES: Crea fantásticas ventás emerxentes con Elementor Pro e obtén máis clientes potenciais, ventas e suscriptores.

en: Bundle your whole site - or just some of its elements - to be used for another website.
gl_ES: Agrupa todo o teu sitio, ou só algúns dos seus elementos, para usalos noutra web.

en: Button
gl_ES: Botón

en: Button ID
gl_ES: ID do botón

en: Buttons
gl_ES: Botóns

en: Buy Button
gl_ES: Botón comprar

en: By
gl_ES: Por

en: By clicking Sign Up, you agree to Elementor's %1$s and %2$s
gl_ES: Ao facer clic en Rexistrarse, aceptas os %1$s e %2$s de Elementor

en: By removing this template you will delete your entire Site Settings. If this template is deleted, all associated settings: Global Colors & Fonts, Theme Style, Layout, Background, and Lightbox settings will be removed from your existing site. This action can not be undone.
gl_ES: Ao eliminar este modelo, borrarás todos os axustes do teu sitio. Se se borra este modelo, todos os datos asociados: axustes de cores e fontes globais, estilo do tema, deseño, fondo e caixa de luz eliminaranse do teu sitio existente. Esta acción non se pode desfacer.

en: By upgrading, whenever you edit a page containing a Font Awesome 4 icon, Elementor will convert it to the new Font Awesome 5 icon.
gl_ES: Ao actualizar, cando edites unha páxina que conteña unha icona de Font Awesome 4, Elementor convertirao á nova icona de Font Awesome 5.

en: CSS Classes
gl_ES: Clases CSS

en: CSS ID
gl_ES: ID de CSS

en: CSS Print Method
gl_ES: Método de impresión de CSS

en: Can't Edit?
gl_ES: Non podes editar?

en: Cannot enable Safe Mode
gl_ES: Non se pode activar o modo seguro

en: Caption
gl_ES: Lenda

en: Categories
gl_ES: Categorías

en: Center
gl_ES: Centro

en: Center Center
gl_ES: Centro centro

en: Center Left
gl_ES: Centro esquerda

en: Center Right
gl_ES: Centro dereita

en: Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
gl_ES: Os cambios reflexaranse na vista previa só despois de que se volva a actualizar a páxina.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
gl_ES: Marcando esta caixa desactivarás as cores por defecto de Elementor e fai que Elementor herde as cores do teu tema.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
gl_ES: Marcando esta casilla desactivarás as fontes por defecto de Elementor e fao que Elementor herde as fontes do teu tema.

en: Choose File
gl_ES: Elixir arquivo

en: Choose Image
gl_ES: Seleccionar imaxe

en: Choose Mode
gl_ES: Escolle modo

en: Choose SVG
gl_ES: Elixir SVG

en: Choose Sidebar
gl_ES: Selecciona unha barra lateral

en: Choose Template
gl_ES: Escoller modelo

en: Choose Template Type
gl_ES: Elixe o tipo de modelo

en: Choose Video
gl_ES: Elixir vídeo

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
gl_ES: Elixe un arquivo JSON de modelo de Elementor ou un arquivo .zip de modelos Elementor e engádeo á lista de modelos dispoñibles na túa biblioteca.

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
gl_ES: Escolle entre o modo proximamente (devolvendo un código HTTP 200) ou o modo de mantemento (devolvendo un código HTTP 503).

en: Choose description
gl_ES: Elixe unha descrición

en: Choose name
gl_ES: Elixe un nome

en: Circle
gl_ES: Círculo

en: Clear Log
gl_ES: Baleirar o rexistro

en: Click here
gl_ES: Fai clic aquí

en: Click here to run it now
gl_ES: Fai clic para executalo agora

en: Click the media icon to upload file
gl_ES: Fai clic na icona de medios para subir o arquivo

en: Close
gl_ES: Cerrar

en: Collect Your Form Submissions
gl_ES: Recolle os envíos dos teus formularios

en: Color
gl_ES: Cor

en: Color Dodge
gl_ES: Sobreexposición da cor

en: Color Palette
gl_ES: Paleta de cores

en: Color Palettes
gl_ES: Paletas de cores

en: Color Sampler
gl_ES: Mostrario de cores

en: Colors
gl_ES: Cores

en: Column
gl_ES: Columna

en: Column Position
gl_ES: Posición da columna

en: Column Width
gl_ES: Ancho da columna

en: Columns
gl_ES: Columnas

en: Columns Gap
gl_ES: Espazo entre columnas

en: Coming Soon
gl_ES: Proximamente

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
gl_ES: Proximamente devolve un código HTTP 200, o que significa que o sitio está preparado para ser indexado.

en: Comments
gl_ES: Comentarios

en: Compatibility Alert
gl_ES: Alerta de compatibilidade

en: Compatibility not specified
gl_ES: Compatibilidade non especificada

en: Compatibility unknown
gl_ES: Compatibilidade descoñecida

en: Congrats!
gl_ES: Noraboa!

en: Connect
gl_ES: Conectar

en: Connect & Activate
gl_ES: Conectar e activar

en: Connected as %s
gl_ES: Conectado como %s

en: Connected successfully.
gl_ES: Conectado correctamente.

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
gl_ES: A conexión á biblioteca fallou. Intenta volver a cargar a páxina e volve a intentalo.

en: Contain
gl_ES: Conter

en: Container
gl_ES: Contedor

en: Container Padding
gl_ES: Recheo do contedor

en: Content
gl_ES: Contido

en: Content Position
gl_ES: Posición do contido

en: Content Width
gl_ES: Ancho do contido

en: Continue reading
gl_ES: Segue lendo

en: Continue reading %s
gl_ES: Sigue lendo %s

en: Controls Color
gl_ES: Cores dos controis

en: Convert
gl_ES: Converter

en: Convert to container
gl_ES: Converter en contedor

en: Cool Number
gl_ES: Título de número

en: Copies all of the selected sections and columns and pastes them in a container beneath the original.
gl_ES: Copia todas as seccións e columnas seleccionadas e pégaas nun contedor debaixo do orixinal.

en: Copy
gl_ES: Copiar

en: Copy & Paste Info
gl_ES: Copiar e pegar información

en: Could not create temporary file.
gl_ES: Non se puido crear un arquivo temporal.

en: Counter
gl_ES: Contador

en: Cover
gl_ES: Cubrir

en: Create
gl_ES: Crear

en: Create New Page
gl_ES: Crear páxina nova

en: Create New Post
gl_ES: Crear nova entrada

en: Create Template
gl_ES: Crear modelo

en: Create Your First %s
gl_ES: Crea a túa primeira %s

en: Create Your First Page
gl_ES: Crea a túa primera páxina

en: Create Your First Post
gl_ES: Crea a túa primeira entrada

en: Create a rich user experience by layering widgets together inside "Nested" Tabs, etc. When turned on, we’ll automatically enable new nested features. Your old widgets won’t be affected. %1$sLearn More%2$s
gl_ES: Crea unha experiencia enriquecida xuntando widgets en capas dentro das pestanas «aniñadas», etc. Ao activalo, activaremos automaticamente novas características de aniñado. Os teus vellos widgets non se verán afectados. %1$sSaber máis%2$s.

en: Create advanced layouts and responsive designs with the new %1$sFlexbox Container element%2$s.
    				This experiment replaces the current section/column structure, but you'll still keep your existing
    				Sections, Inner Sections and Columns and be able to edit them. Ready to give it a try? Check out the %3$sFlexbox playground%4$s.
gl_ES: Crea deseños avanzados e adaptables co novo %1$selemento Flexbox Container%2$s.
    				Este experimento substitúe a estrutura actual de seccións/columnas, pero seguirá conservando as
    				seccións, seccións internas e columnas e poderás editalas. Listo para probalo? Bota unha ollada ao %3$sFlexbox playground%4$s.

en: Created By
gl_ES: Creado por

en: Creation Date
gl_ES: Data de creación

en: Current Version
gl_ES: Versión actual

en: Current Video Channel
gl_ES: Canle de vídeo actual

en: Custom
gl_ES: Personalizado

en: Custom Attributes
gl_ES: Atributos personalizados

en: Custom CSS
gl_ES: CSS personalizado

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
gl_ES: O CSS personalizado permíteche engadir código CSS a calquera widget, e ver o seu resultado en vivo á dereita do editor.

en: Custom Caption
gl_ES: Lenda personalizada

en: Custom Code
gl_ES: Código personalizado

en: Custom Code is a tool gives you one place where you can insert scripts, rather than dealing with dozens of different plugins and deal with code.
gl_ES: Código personalizado é unha ferramenta que che dá un lugar onde podes insertar scripts, en lugar de tratar con ducias de diferentes plugins e lidiar co código.

en: Custom Colors
gl_ES: Cores personalizadas

en: Custom Columns Gap
gl_ES: Espazo entre columnas personalizado

en: Custom Fonts
gl_ES: Fontes personalizadas

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
gl_ES: As fontes personalizadas permítenche engadir as túas fontes aloxadas e usalas nos teus proxectos Elementor para crear unha linguaxe única.

en: Custom Icons
gl_ES: Iconas personalizadas

en: Custom URL
gl_ES: URL personalizada

en: Custom positioning is not considered best practice for responsive web design and should not be used too frequently.
gl_ES: A posición personalizada non se considera unha boa práctica para o deseño web adaptativo e non debería usarse tan frecuentemente.

en: Customizer
gl_ES: Personalizador

en: Danger
gl_ES: Perigo

en: Dark
gl_ES: Escuro

en: Darken
gl_ES: Escurecer

en: Dashboard
gl_ES: Escritorio

en: Dashed
gl_ES: Liñas

en: Database update process is running in the background. Taking a while?
gl_ES: O proceso de actualización da base de datos estase executando en segundo plano. Está tardando un pouco?

en: Deactivate All
gl_ES: Desactivar todo

en: Debug Bar
gl_ES: Barra de depuración

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
gl_ES: O inspector engade unha barra de menú de Administrador que lista tódolos temas que usas nunha páxina que esrta sendo visualizada.

en: Decide where you want to go when you click the "Exit" button.
gl_ES: Decide a onde queres ir cando fagas clic no botón «Saír».

en: Default
gl_ES: Por defecto

en: Default Device View
gl_ES: Vista por defecto do dispositivo

en: Default Fonts
gl_ES: Fontes predeterminadas

en: Default Kit
gl_ES: Kit por defecto

en: Default Page Layout
gl_ES: Deseño da páxina por defecto

en: Default Page Template from your theme.
gl_ES: Modelo de páxina por defecto do teu tema.

en: Delete
gl_ES: Borrar

en: Deprecated
gl_ES: Obsoleto

en: Description
gl_ES: Descrición

en: Design sites faster with a template kit that contains some or all components of a complete site, like templates, content & site settings.%1$sYou can import a kit and apply it to your site, or export the elements from this site to be used anywhere else. %2$s
gl_ES: Deseña sitios máis rapidamente cun conxunto de modelos que contén algúns ou todos os compoñentes dun sitio completo, como modelos, contido e axustes do sitio.%1$sPodes importar un conxunto e aplicalo ao teu sitio ou exportar os elementos deste sitio para usalos en calquera outro lugar. %2$s

en: Desktop
gl_ES: Escritorio

en: Desktop <br> Settings added for the base device will apply to all breakpoints unless edited
gl_ES: Escritorio <br> Os axustes engadidos ao dispositivo base aplicaranse a todos os puntos de ruptura, a menos que se editen

en: Developers, Please Note! This experiment includes some markup changes. If you've used custom code in Elementor, you might have experienced a snippet of code not running. Turning this experiment off allows you to keep prior Elementor markup output settings, and have that lovely code running again.
gl_ES: Desenvolvedores, por favor, tomade nota! Este experimento inclúe algúns cambios de marcado. Se usaches código personalizado en Elementor, pode que experimentaras que algún fragmento de código non se está executando. Desactivar este experimento permíteche manter os axustes anteriores de saída de marcado de Elementor e facer que ese bonito código volva a executarse.

en: Development
gl_ES: En desenvolvemento

en: Difference
gl_ES: Diferenza

en: Direction
gl_ES: Dirección

en: Disable
gl_ES: Desactivar

en: Disable Default Colors
gl_ES: Desactivar cores por defecto

en: Disable Default Fonts
gl_ES: Desactivar fontes por defecto

en: Disable Safe Mode
gl_ES: Desactivar modo seguro

en: Disable this option if you want to prevent Google Fonts from being loaded. This setting is recommended when loading fonts from a different source (plugin, theme or %1$scustom fonts%2$s).
gl_ES: Desactiva esta opción se queres evitar que se carguen fontes de Google. Este axuste recoméndase cando se cargan fontes desde unha orixe diferente (plugin, tema ou %1$sfontes personalizadas%2$s).

en: Disabled
gl_ES: Desactivado

en: Discard
gl_ES: Descartar

en: Disconnect
gl_ES: Desconectar

en: Disconnected successfully.
gl_ES: Desconectado correctamente.

en: Dismiss Icon
gl_ES: Icona de descartar

en: Dismiss this alert.
gl_ES: Descartar esta alerta.

en: Dismiss this notice.
gl_ES: Descartar este aviso.

en: Display
gl_ES: Visualización

en: Display Percentage
gl_ES: Mostrar porcentaxe

en: Distance from content
gl_ES: Distancia desde o contido

en: Divider
gl_ES: Separador

en: Docs & FAQs
gl_ES: Documentos e preguntas frecuentes

en: Document
gl_ES: Documento

en: Document not found.
gl_ES: Documento non encontrado.

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
gl_ES: Non confíes só nas iconas de FontAwesome que todo o mundo está usando! Diferencia a túa web e o teu estilo con iconas personalizadas que podes subir desde a túa fonte de iconas favoritas.

en: Don’t add links to elements nested in this container - it will break the layout.
gl_ES: Non engadas ligazóns a elementos aniñados neste contedor - romperá o deseño.

en: Dots
gl_ES: Puntos

en: Dotted
gl_ES: Punteado

en: Double
gl_ES: Dobre

en: Download
gl_ES: Descargar

en: Download Button
gl_ES: Botón descarga

en: Download System Info
gl_ES: Descargar a información do sistema

en: Download image
gl_ES: Descargar imaxe

en: Downloaded file has incorrect size
gl_ES: O arquivo descargado ten un tamaño incorrecto

en: Draft
gl_ES: Borrador

en: Draft saved on %1$s by %2$s
gl_ES: Borrador gardado o %1$s por %2$s

en: Drag & Drop
gl_ES: Arrastrar e soltar

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
gl_ES: Arrastra e solta o teu arquivo de modelo .JSON ou .zip

en: Drag widget here
gl_ES: Arrastrar widget aquí

en: Drop Cap
gl_ES: Bloqueo maiúsculas

en: Duplicate
gl_ES: Duplicar

en: Duration
gl_ES: Duración

en: Dynamic Tags
gl_ES: Etiquetas dinámicas

en: Easy Navigation is Here!
gl_ES: Xa está aquí a navegación sinxela!

en: Edit
gl_ES: Editar

en: Edit Landing Page
gl_ES: Editar a páxina de destino

en: Edit Template
gl_ES: Edita modelo

en: Edit with Elementor
gl_ES: Editar con Elementor

en: Editing Handles
gl_ES: Controladores de edición

en: Editor Top Bar
gl_ES: Barra superior do editor

en: Editor successfully loaded?
gl_ES: Cargou correctamente o editor?

en: Effect
gl_ES: Efecto

en: Elementor Data Updater
gl_ES: Actualizador de datos de Elementor

en: Elementor Debugger
gl_ES: Depurador de Elementor

en: Elementor Developer Edition
gl_ES: Elementor edición para desenvolvedores

en: Elementor Dynamic Content
gl_ES: Contido dinámico de Elementor

en: Elementor Event Tracker
gl_ES: Rastrexador de eventos de Elementor

en: Elementor Experiments
gl_ES: Experimentos de Elementor

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
gl_ES: A biblioteca de Elementor actualízase diariamente de forma automática. Tamén podes actualizala manualmente facendo clic no botón de sincronización.

en: Elementor Overview
gl_ES: Coñece Elementor

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
gl_ES: Elementor permíteche ocultar o título da páxina. Isto funciona nos temas que teñen o selector «h1.entry-title». Se o selector do teu tema é diferente, por favor, pono arriba.

en: Elementor will try to sanitize the unfiltered files, removing potential malicious code and scripts.
gl_ES: Elementor intentará sanear os arquivos non filtrados, eliminando códigos e scripts potencialmente maliciosos.

en: Elements
gl_ES: Elementos

en: Elements Usage
gl_ES: Uso dos elementos

en: Empty
gl_ES: Baleiro

en: Enable
gl_ES: Activar

en: Enable Lightbox In Editor
gl_ES: Activar a caixa de luz no editor

en: Enable Safe Mode
gl_ES: Activar modo seguro

en: Enable Unfiltered File Uploads
gl_ES: Habilitar a subida de arquivos sen filtrar

en: End
gl_ES: Fin

en: End Time
gl_ES: Tempo de finalización

en: Ending Number
gl_ES: Número final

en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
gl_ES: Disfrutado %1$s? Por favor, déixanos unha valoración de %2$s. De verdade que agradecemos o teu apoio!

en: Enter Template Name
gl_ES: Pon o nome do modelo

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
gl_ES: Introduce o selector do elemento pai ao que se axustarán as seccións para que encaixen a (p.ej. #primary / .wrapper / main etc). Déixao en branco para que se adapte ao ancho de páxina.

en: Enter template name (optional)
gl_ES: Introduce o nome do modelo (opcional)

en: Enter your URL
gl_ES: Introduce a túa URL

en: Enter your code
gl_ES: Introduce o teu código

en: Enter your description
gl_ES: Introduce a túa descrición

en: Enter your image caption
gl_ES: Introduce a lenda da túa imaxe

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
gl_ES: Introduce as túas URLs antigas e novas para a túa instalación de WordPress, para actualizar todos os datos de Elementor (relevante para transferencias de dominio ou para moverte a «HTTPS»).

en: Enter your shortcode
gl_ES: Introduce o teu shortcode

en: Enter your title
gl_ES: Escribe o teu título

en: Entrance Animation
gl_ES: Animación de entrada

en: Error
gl_ES: Erro

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
gl_ES: Ocorreu un erro. A versión seleccionada non é válida. Intenta seleccionar unha versión diferente.

en: Every %d minutes
gl_ES: Cada %d minutos

en: Excerpt
gl_ES: Extracto

en: Exclude Roles
gl_ES: Perfís excluídos

en: Exclusion
gl_ES: Exclusión

en: Exit to
gl_ES: Saír a

en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
gl_ES: Estás experimentando un problema coa versión %s de Elementor? Reverte a unha versión anterior antes de que aparecese o erro.

en: Experiments
gl_ES: Experimentos

en: Experiments and Features
gl_ES: Experimentos e características

en: Explore additional Premium Shape packs and use them in your site. %1$sLearn More%2$s
gl_ES: Explora outros paquetes de deseño Premium e úsaos no teu sitio. %1$sAprende máis%2$s

en: Export
gl_ES: Exportar

en: Export Template
gl_ES: Exportar modelo

en: Export a Template Kit
gl_ES: Exportar un conxunto de modelos

en: Extended
gl_ES: Extendido

en: External File
gl_ES: Ficheiro externo

en: External URL
gl_ES: URL externa

en: Extra Large
gl_ES: Extra grande

en: Extra Small
gl_ES: Extra pequeno

en: FAQ Schema
gl_ES: Esquema das FAQ

en: Fade
gl_ES: Desvanecido

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
gl_ES: Ocorreu un erro ao crear o novo usuario %s. As súas entradas serán atribuidas ao usuario actual.

en: Failed to import %1$s %2$s
gl_ES: Erro ao importar %1$s %2$s

en: Failed to import %1$s: Invalid post type %2$s
gl_ES: Erro ao importar %1$s: Tipo de contido %2$s non válido

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
gl_ES: Ocorreu un erro ao importar o autor %s. As súas entradas serán atribuídas ao usuario actual.

en: Fallback
gl_ES: Volver

en: Fallback Font Family
gl_ES: Familia de fonte de respaldo

en: Fast
gl_ES: Rápido

en: Favorite
gl_ES: Favorita

en: Favorites
gl_ES: Favoritos

en: Feature
gl_ES: Característica

en: Featured Image
gl_ES: Imaxe destacada

en: Features
gl_ES: Características

en: Fetching attachments is not enabled
gl_ES: A obtención dos arquivos adxuntos non está activada

en: Field
gl_ES: Campo

en: File Path: %s
gl_ES: Ruta do arquivo: %s

en: Fill
gl_ES: Encher

[ctx: Filter Control]
en: Blur
gl_ES: Desenfoque

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
gl_ES: Brillo

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
gl_ES: Filtros CSS

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
gl_ES: Contraste

[ctx: Filter Control]
en: Hue
gl_ES: Tono

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
gl_ES: Saturación

en: Find an Expert
gl_ES: Busca un experto

en: Finder
gl_ES: Buscador

en: Fit
gl_ES: Axustar

en: Fit To Screen
gl_ES: Axustar ao modelo

en: Fixed
gl_ES: Fixo

[ctx: Flex Container Control]
en: Align Content
gl_ES: Aliñar contido

[ctx: Flex Container Control]
en: Align Items
gl_ES: Aliñar elementos

[ctx: Flex Container Control]
en: Center
gl_ES: Centrado

[ctx: Flex Container Control]
en: Column - reversed
gl_ES: Columna - invertida

[ctx: Flex Container Control]
en: Column - vertical
gl_ES: Columna - vertical

[ctx: Flex Container Control]
en: Default
gl_ES: Por defecto

[ctx: Flex Container Control]
en: Direction
gl_ES: Enderezo

[ctx: Flex Container Control]
en: End
gl_ES: Fin

[ctx: Flex Container Control]
en: Flex End
gl_ES: Fin Flex

[ctx: Flex Container Control]
en: Flex Start
gl_ES: Inicio Flex

[ctx: Flex Container Control]
en: Gap between elements
gl_ES: Separación entre elementos

[ctx: Flex Container Control]
en: Items within the container can stay in a single line (No wrap), or break into multiple lines (Wrap).
gl_ES: Os elementos que están dentro do contedor poden permanecer nunha soa liña (sen envoltura), ou romperse en varias liñas (envoltura).

[ctx: Flex Container Control]
en: Justify Content
gl_ES: Contido xustificado

[ctx: Flex Container Control]
en: No Wrap
gl_ES: Sen envoltura

[ctx: Flex Container Control]
en: Row - horizontal
gl_ES: Fila - horizontal

[ctx: Flex Container Control]
en: Row - reversed
gl_ES: Fila - invertida

[ctx: Flex Container Control]
en: Space Around
gl_ES: Espazado ao redor

[ctx: Flex Container Control]
en: Space Between
gl_ES: Espazo intermedio

[ctx: Flex Container Control]
en: Space Evenly
gl_ES: Espazado uniforme

[ctx: Flex Container Control]
en: Start
gl_ES: Inicio

[ctx: Flex Container Control]
en: Stretch
gl_ES: Expandido

[ctx: Flex Container Control]
en: Wrap
gl_ES: Envoltura

[ctx: Flex Item Control]
en: Align Self
gl_ES: Auto aliñar

[ctx: Flex Item Control]
en: Center
gl_ES: Centrado

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom
gl_ES: Personalizado

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom Order
gl_ES: Orde personalizado

[ctx: Flex Item Control]
en: Custom Width
gl_ES: Ancho personalizado

[ctx: Flex Item Control]
en: Default
gl_ES: Por defecto

[ctx: Flex Item Control]
en: End
gl_ES: Fin

[ctx: Flex Item Control]
en: Flex Basis
gl_ES: Bases Flex

[ctx: Flex Item Control]
en: Flex Grow
gl_ES: Crecer Flex

[ctx: Flex Item Control]
en: Flex Shrink
gl_ES: Contraer Flex

[ctx: Flex Item Control]
en: Gap
gl_ES: Oco

[ctx: Flex Item Control]
en: Grow
gl_ES: Crecer

[ctx: Flex Item Control]
en: None
gl_ES: Ningún

[ctx: Flex Item Control]
en: Order
gl_ES: Orde

[ctx: Flex Item Control]
en: Shrink
gl_ES: Contraer

[ctx: Flex Item Control]
en: Size
gl_ES: Tamaño

[ctx: Flex Item Control]
en: Start
gl_ES: Inicio

[ctx: Flex Item Control]
en: Stretch
gl_ES: Expandido

[ctx: Flex Item Control]
en: This control will affect contained elements only.
gl_ES: Este control só afectará aos elementos contidos.

en: Flexbox Container
gl_ES: Contedor Flexbox

en: Flip
gl_ES: Dar a volta

en: Flip Horizontal
gl_ES: Voltear horizontalmente

en: Flip Vertical
gl_ES: Voltear verticalmente

en: Flower
gl_ES: Flor

en: Focus
gl_ES: Enfoque

en: Font Awesome - Brands
gl_ES: Font Awesome - Marcas

en: Font Awesome - Regular
gl_ES: Font Awesome - Normal

en: Font Awesome - Solid
gl_ES: Font Awesome - Sólido

en: Font Awesome 4 support script (shim.js) is a script that makes sure all previously selected Font Awesome 4 icons are displayed correctly while using Font Awesome 5 library.
gl_ES: Font Awesome 4 é compatible co script shim.js, un script que se asegura de que todas as iconas de Font Awesome 4 previamente seleccionadas se mostren correctamente ao usar a biblioteca de Font Awesome 5.

en: Font Awesome Upgrade
gl_ES: Actualización de Font Awesome

en: Font-display property defines how font files are loaded and displayed by the browser.
gl_ES: A propiedade font-display define como se cargan e mostran os arquivos de fontes no navegador.

en: For Example: About
gl_ES: Por exemplo: Acerca de

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
gl_ES: Para diagnosticar problemas de conflicto de configuración de servidor

en: Form
gl_ES: Formulario

en: Form Fields
gl_ES: Campos do formulario

en: Framed
gl_ES: Encadrado

en: Full Width
gl_ES: Ancho completo

en: Fullscreen
gl_ES: Pantalla completa

en: Future
gl_ES: Futuro

en: Gap
gl_ES: Brecha

en: Gap between elements
gl_ES: Separación entre elementos

en: Gap between tabs
gl_ES: Espazo entre pestanas

en: General
gl_ES: Xeral

en: General Settings
gl_ES: Configuración xeral

en: Generator Tag
gl_ES: Etiqueta generator

en: Get Beta Updates
gl_ES: Consegue actualizacións beta

en: Get Help
gl_ES: Obter axuda

en: Get Popup Builder
gl_ES: Obter o creador de mensaxes emerxentes

en: Get a sneak peek at our in progress development versions, and help us improve Elementor to perfection. Developer Edition releases contain experimental functionality for testing purposes.
gl_ES: Bota un vistazo ás nosas versións en desenvolvemento e axúdanos a perfeccionar Elementor. As versións da edición para desenvolvedores conteñen funcionalidades experimentais para propósitos de proba.

en: Get a sneak peek of the new Editor powered by React. The beautiful design and experimental layout of the Top bar are just some of the exciting tools on their way. %s
gl_ES: Bota unha ollada ao novo editor baseado en React. O bonito deseño e a disposición experimental da barra superior son só algunhas das emocionantes ferramentas que están en camiño. %s

en: Get introduced to Elementor by watching our "Getting Started" video series. It will guide you through the steps needed to create your website. Then click to create your first page.
gl_ES: Coñece Elementor vendo a nosa serie de vídeos «Primeiros pasos». Guiarante a través dos pasos necesarios para crear a túa web. Logo, fai clic para crear a túa primeira páxina.

en: Get more dynamic capabilities by incorporating dozens of Elementor's native dynamic tags.
gl_ES: Consigue máis capacidades dinámicas incorporando ducias de etiquetas dinámicas nativas de Elementor.

en: Get more with Elementor Pro
gl_ES: Obtén máis con Elementor Pro

en: Get pixel-perfect design for every screen size. You can now add up to 6 customizable breakpoints beyond the default desktop setting: mobile, mobile extra, tablet, tablet extra, laptop, and widescreen.
gl_ES: Consegue un deseño de píxel perfecto para cada tamaño de pantalla. Agora podes engadir ata 6 puntos de ruptura personalizables máis alá do axuste de escritorio por defecto: móbil, móbil extra, tableta, tableta extra, portátil e pantalla panorámica.

en: Getting Started
gl_ES: Primeiros pasos

en: Global Colors
gl_ES: Cores globais

en: Global Fonts
gl_ES: Fontes globais

en: Go To
gl_ES: Ir a

en: Google (Early Access)
gl_ES: Google (acceso temperán)

en: Google Fonts
gl_ES: Fontes de Google

en: Google Fonts Load
gl_ES: Carga de Google Fonts

en: Google Maps Embed API
gl_ES: API de Google Maps incrustada

en: Google Maps Embed API is a free service by Google that allows embedding Google Maps in your site. For more details, visit Google Maps' %1$sUsing API Keys%2$s page.
gl_ES: A API de incrustación de Google Maps é un servizo gratuíto de Google que permite incrustar Google Maps no teu sitio. Para máis detalles, visita a páxina de Google Maps sobre o %1$suso das claves da API%2$s.

en: HTML Code
gl_ES: Código HTML

en: HTML Tag
gl_ES: Etiqueta HTML

en: Happy To Help
gl_ES: Gustaríame axudar

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
gl_ES: Tes problemas cargando Elementor? Por favor, activa o modo seguro para diagnosticalos.

en: Heading
gl_ES: Título

en: Heading Color
gl_ES: Cor do encabezado

en: Heads up, Please backup before upgrade!
gl_ES: Atención, fai unha copia de seguridade antes de actualizar!

en: Height
gl_ES: Alto

en: Help
gl_ES: Axuda

en: Hexagon
gl_ES: Hexágono

en: Hidden
gl_ES: Oculto

en: Hidden Elements
gl_ES: Elementos ocultos

en: Hide
gl_ES: Ocultar

en: Hide Notification
gl_ES: Ocultar aviso

en: Hide On %s
gl_ES: Ocultar en %s

en: Hide Panel
gl_ES: Ocultar panel

en: Hide Title
gl_ES: Esconder título

en: History
gl_ES: Historial

en: Homepage
gl_ES: Páxina de inicio

en: Horizontal Align
gl_ES: Aliñación horizontal

en: Horizontal Alignment
gl_ES: Aliñación horizontal

en: Horizontal Orientation
gl_ES: Orientación horizontal

en: Horizontal Position
gl_ES: Posición horizontal

en: Hover
gl_ES: Encima

en: Hover Animation
gl_ES: Animación ao pasar o rato

en: Hue
gl_ES: Ton

en: Hurray! The upgrade process to Font Awesome 5 was completed successfully.
gl_ES: Viva! O proceso de actualización a Font Awesome 5 completouse correctamente.

en: Hurray! Your %s is live.
gl_ES: Viva! O teu %s está en directo.

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
gl_ES: Son unha descrición. Fai clic no botón de editar para cambiar este texto.

en: I couldn't get the plugin to work
gl_ES: Non puiden facer funcionar o plugin

en: I found a better plugin
gl_ES: Encontrei un plugin mellor

en: I have Elementor Pro
gl_ES: Teño Elementor Pro

en: I no longer need the plugin
gl_ES: Xa non necesito o plugin

en: Icon
gl_ES: Icona

en: Icon Box
gl_ES: Caixa de icona

en: Icon Hover
gl_ES: Icona ao pasar o rato

en: Icon Library
gl_ES: Biblioteca de iconas

en: Icon List
gl_ES: Listado de iconas

en: Icon Position
gl_ES: Posición da icona

en: Icon Spacing
gl_ES: Espaciado da icona

en: If you are experiencing a loading issue, contact your site administrator to troubleshoot the problem using Safe Mode.
gl_ES: Se tes un problema de carga, ponte en contacto co administrador do teu sitio para solucionar o problema utilizando o modo a proba de fallos.

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
gl_ES: Se tes un momento, por favor comparte por que estás desactivando Elementor:

en: Image
gl_ES: Imaxe

en: Image Box
gl_ES: Cadro de imaxe

en: Image Carousel
gl_ES: Carrusel de imaxes

en: Image Gallery
gl_ES: Galería de imaxes

en: Image Lightbox
gl_ES: Caixa de luz de imaxe

en: Image Overlay
gl_ES: Superposición da imaxe

en: Image Position
gl_ES: Posición da imaxe

en: Image Size
gl_ES: Tamaño da imaxe

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
gl_ES: Personalizado

[ctx: Image Size Control]
en: Full
gl_ES: Completo

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
gl_ES: Dimensión da imaxe

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
gl_ES: Tamaño da imaxe

en: Image Spacing
gl_ES: Espaciado de imaxe

en: Image Stretch
gl_ES: Estirar imaxe

en: Images
gl_ES: Imaxes

en: Import / Export Kit
gl_ES: Importar ou exportar conxunto

en: Import Export
gl_ES: Importar / Exportar

en: Import Now
gl_ES: Importar agora

en: Import Template
gl_ES: Importar modelo

en: Import Template to Your Library
gl_ES: Importar modelo á túa biblioteca

en: Import Templates
gl_ES: Importar modelos

en: Import a Template Kit
gl_ES: Importar un conxunto de modelos

en: Improve Elementor
gl_ES: Mellora Elementor

en: Improve your site’s performance score.
gl_ES: Mellora a puntuación do rendemento do teu sitio.

en: Improved Asset Loading
gl_ES: Carga de recursos mellorada

en: Improved CSS Loading
gl_ES: Carga de CSS mellorada

en: In
gl_ES: Dentro

en: In order for Theme Style to affect all relevant Elementor elements, please disable Default Colors and Fonts from the %1$sSettings Page%2$s.
gl_ES: Para que o estilo do tema afecte a todos os elementos importantes de Elementor, por favor, desactiva as cores e fontes por defecto desde a %1$spáxina de axustes%2$s.

en: Inactive
gl_ES: Inactivo

en: Inactive by default
gl_ES: Inactivo por defecto

en: Infinite Loop
gl_ES: Bucle infinito

en: Info
gl_ES: Información

en: Inline
gl_ES: Integrado

en: Inline Font Icons
gl_ES: Fontes de iconas integradas

en: Inner Section
gl_ES: Sección interior

en: Inner Text
gl_ES: Texto interior

en: Insert
gl_ES: Insertar

en: Inside
gl_ES: Dentro

en: Install & Activate
gl_ES: Instalar e activar

en: Integrations
gl_ES: Integracións

en: Internal Embedding
gl_ES: Incrustación interna

en: Intro Byline
gl_ES: Texto de introdución

en: Intro Portrait
gl_ES: Imaxe da introdución

en: Intro Title
gl_ES: Título da introdución

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
gl_ES: Datos non válidos: o ID do modelo non pode ser o mismo que o do modelo que se está editando. Por favor, elixe un diferente.

en: Invalid file type
gl_ES: O tipo de arquivo non é válido

en: Invalid title
gl_ES: Título non válido

en: Invert
gl_ES: Invertir

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
gl_ES: Parece que non está dispoñible no teu sitio a funcionalidade de revisión de entradas.

en: It seems like your site doesn't have any active Kit. The active Kit includes all of your Site Settings. By recreating your Kit you will able to start edit your Site Settings again.
gl_ES: Parece que o teu sitio non ten ningún kit activo. O kit activo inclúe todos os axustes do teu sitio. Ao volver a crear o teu kit, poderás empezar a editar de novo os axustes do teu sitio.

en: It's a temporary deactivation
gl_ES: É unha desactivación temporal

en: Item #%d
gl_ES: Elemento %d

en: Items
gl_ES: Elementos

en: Justified
gl_ES: Xustificado

en: Justify
gl_ES: Xustificar

en: Keep Proportions
gl_ES: Manter as proporcións

en: Keep my settings
gl_ES: Manter os meus axustes

en: Ken Burns Effect
gl_ES: Efecto Ken Burns

en: Keyboard Shortcuts
gl_ES: Atallos de teclado

en: Kit Library
gl_ES: Biblioteca de kits

en: Kit not exists.
gl_ES: O kit non existe.

en: Kit not found
gl_ES: Kit non atopado

en: Knowledge Base
gl_ES: Base de coñecemento

en: Label
gl_ES: Etiqueta

en: Landing Page
gl_ES: Páxina de destino

en: Landing Pages
gl_ES: Páxinas de destino

en: Laptop
gl_ES: Portátil

en: Large
gl_ES: Largo

en: Last edited on %1$s by %2$s
gl_ES: Editado por última vez o %1$s por %2$s

en: Layout
gl_ES: Disposición

en: Layout Settings
gl_ES: Axustes do deseño

en: Lazy Load
gl_ES: Carga diferida

en: Lazy Load Background Images
gl_ES: Carga diferida de imaxes de fondo

en: Lazy loading images that are not in the viewport improves initial page load performance and user experience. By activating this experiment all background images except the first one on your page will be lazy loaded to improve your LCP score
gl_ES: Cargar imaxes en diferido que non son visibles na carga inicial da páxina melloran o rendemento de carga e a experiencia do usuario. Ao activar este experimento, todas as imaxes de fondo excepto a primeira na túa páxina cargaranse de forma diferida para mellorar a puntuación LCP

en: Lazyload
gl_ES: Carga diferida

en: Learn More
gl_ES: Aprende máis

en: Learn more
gl_ES: Máis información

en: Learn more about %1$sWordPress revisions%2$s
gl_ES: Aprende máis sobre as %1$srevisións de WordPress%2$s

en: Learn more.
gl_ES: Aprender máis.

en: Left
gl_ES: Esquerda

en: Left Border Width
gl_ES: Ancho do borde esquerdo

en: Library
gl_ES: Biblioteca

en: Light
gl_ES: Claro

en: Lightbox
gl_ES: Mesa de luz

en: Lighten
gl_ES: Aclarar

en: Like Button
gl_ES: Botón Gústame

en: Line
gl_ES: Liña

en: Link
gl_ES: Ligazón

en: Link Color
gl_ES: Cor do enlace

en: Link Hover Color
gl_ES: Cor do enlace con rato encima

en: Link Options
gl_ES: Opcións do enlace

en: Link values together
gl_ES: Vincular xuntos os valores

en: List
gl_ES: Lista

en: List Item
gl_ES: Elemento da lista

en: List Item #1
gl_ES: Elemento da lista nº1

en: List Item #2
gl_ES: Elemento da lista nº2

en: List Item #3
gl_ES: Elemento da lista nº3

en: Load Font Awesome 4 Support
gl_ES: Cargar compatibilidade con Font Awesome 4

en: Loading
gl_ES: Cargando

en: Location
gl_ES: Ubicación

en: Log
gl_ES: Rexistro

en: Logged In
gl_ES: Conectado

en: Loop
gl_ES: Bucle

en: Love using Elementor?
gl_ES: Gústache usar Elementor?

en: Luminosity
gl_ES: Luminosidade

en: Maintenance
gl_ES: Mantemento

en: Maintenance Mode
gl_ES: Modo de mantemento

en: Maintenance Mode ON
gl_ES: Modo mantemento activo

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
gl_ES: O modo de mantemento devolve un código HTTP 503, así os buscadores saben que teñen que volver un pouco máis tarde. Non se recomenda usar este modo máis dun par de días.

en: Manage Breakpoints
gl_ES: Xestionar os puntos de ruptura

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
gl_ES: Xestiona o que os teus usuarios poden editar en Elementor

en: Managing a multi-user site?
gl_ES: Xestionas un sitio multiusuario?

en: Map
gl_ES: Mapa

en: Margin
gl_ES: Marxe

en: Mask
gl_ES: Máscara

en: Max Width
gl_ES: Ancho máximo

en: Media File
gl_ES: Arquivo de medios

en: Medium
gl_ES: Medio

en: Meet Our Attributes
gl_ES: Coñece os nosos atributos

en: Meet Our Custom CSS
gl_ES: Coñece o noso CSS personalizado

en: Meet Our Global Widget
gl_ES: Coñece o noso widget global

en: Meet Page Transitions
gl_ES: Coñecer as transicións de páxina

en: Menu
gl_ES: Menú

en: Menu Anchor
gl_ES: Áncora de menú

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
gl_ES: Omitiuse o elemento do menú debido a que ten un slug non válido: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
gl_ES: Omitiouse o elemento do menú debido a que ten un slug descoñecido

en: Menus
gl_ES: Menús

en: Metadata
gl_ES: Metadatos

en: Middle
gl_ES: Medio

en: Migrate to v3.0
gl_ES: Migrar a v3.0

en: Min Height
gl_ES: Altura mínima

en: Minimum Height
gl_ES: Altura mínima

en: Mobile
gl_ES: Móbil

en: Mobile Browser Background
gl_ES: Fondo do navegador móbil

en: Mobile Landscape
gl_ES: Móbil horizontal

en: Mobile Portrait
gl_ES: Móbil vertical

en: Mobile and Tablet options cannot be deleted.
gl_ES: As opcións de móbil e tableta non se poden eliminar.

en: Modest Branding
gl_ES: Marca Modesta

en: More Palettes
gl_ES: Máis paletas

en: More actions
gl_ES: Máis accións

en: Motion Effects
gl_ES: Efectos de movemento

en: Multiply
gl_ES: Multiplicar

en: Mute
gl_ES: Silenciar

en: My Favorites
gl_ES: Os meus favoritos

en: My Skill
gl_ES: As miñas habilidades

en: Name
gl_ES: Nome

en: Name your template
gl_ES: Nome do teu modelo

en: Narrow
gl_ES: Angosto

en: Navigation
gl_ES: Navegación

en: Navigation Icons Size
gl_ES: Tamaño das iconas de navegación

en: Navigation Width
gl_ES: Ancho de navegación

en: Need Help
gl_ES: Necesitas axuda?

en: Need More Shapes?
gl_ES: Necesitas máis formas?

en: Nested Elements
gl_ES: Elementos aniñados

en: New
gl_ES: Nova

en: New Landing Page
gl_ES: Nova páxina de destino

en: New kit have been created successfully
gl_ES: Creouse correctamente un novo kit.

en: News & Updates
gl_ES: Noticias e actualizacións

en: Next
gl_ES: Seguinte

en: Next Arrow Icon
gl_ES: Icona de frecha seguinte

en: No
gl_ES: Non

en: No Gap
gl_ES: Sen espazo

en: No History Yet
gl_ES: Aínda sen historial

en: No Results Found
gl_ES: Ningún resultado

en: No Revisions Saved Yet
gl_ES: Todavía non hai revisións gardadas

en: No access to editor
gl_ES: Sen acceso ao editor

en: No available experiments
gl_ES: Non hai experimentos dispoñibles

en: No header, no footer, just Elementor
gl_ES: Sen cabeceira nin pé de páxina, só Elementor

en: No landing pages found
gl_ES: Non se encontraron páxinas de destino

en: No landing pages found in trash
gl_ES: Non se encontraron páxinas de destino na papeleira

en: No sidebars were found
gl_ES: Non se encontraron barras laterais

en: No thanks
gl_ES: Non grazas

en: No-repeat
gl_ES: Non repetir

en: None
gl_ES: Ningún

en: Not Supported
gl_ES: Non compatible

en: Not allowed to rollback versions
gl_ES: Non se permite retroceder de versión

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
gl_ES: Nota: O adxunto fixo só funciona en escritorio.

en: Note: Avoid applying transform properties on sticky containers. Doing so might cause unexpected results.
gl_ES: Nota: Evita aplicar propiedades de transformación en contedores fixados. Facelo podería causar resultados inesperados.

en: Note: Choose at which breakpoint tabs will automatically switch to a vertical (“accordion”) layout.
gl_ES: Nota: Elixe en que punto de ruptura as pestanas cambiarán automaticamente a un deseño vertical («acordeón»).

en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
gl_ES: Nota: O ID de enlace só acepta estes caracteres: %s

en: Note: This widget only affects themes that use `%s` in archive pages.
gl_ES: Nota: este widget só afecta a temas que usen `%s` en páxinas de arquivo.

en: Now you can choose where you want to go on the site from the following options
gl_ES: Agora podes elixir a que lugar do sitio queres ir entre as seguintes opcións

en: Number
gl_ES: Número

en: Number Prefix
gl_ES: Prefixo de número

en: Number Suffix
gl_ES: Sufixo de número

en: Object Fit
gl_ES: Axuste do obxecto

en: Off
gl_ES: Desactivado

en: Official Color
gl_ES: Cor oficial

en: Offset
gl_ES: Compensación

en: Offset X
gl_ES: Separación X

en: Offset Y
gl_ES: Separación Y

en: On
gl_ES: Activado

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
gl_ES: Unha vez que enchas a túa páxina de contido, esta ventá darache unha vista xeral de todos os elementos da páxina. Así poderás mover fácilmente as distintas seccións, columnas e widgets.

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
gl_ES: Unha vez que empeces a traballar poderás refacer / desfacer calquera acción que realices no editor.

en: Ongoing Experiments
gl_ES: Experimentos en curso

en: Opacity
gl_ES: Opacidade

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
gl_ES: Abre todas as imaxes nunha ventá emerxente de tipo mesa de luz. A mesa de luz funcionará automaticamente en calquera enlace que leve a un arquivo de imaxe.

en: Open in new window
gl_ES: Abrir en nova ventá

en: Optimized DOM Output
gl_ES: Salida do DOM optimizada

en: Optional
gl_ES: Opcional

en: Or view %1$sTrashed Items%1$s
gl_ES: Ou mirá os %1$selementos na papeleira%1$s

en: Order By
gl_ES: Ordenar por

en: Other
gl_ES: Outro

en: Out
gl_ES: Fóra

en: Outline
gl_ES: Trazado

en: Outside
gl_ES: Fóra

en: Oval
gl_ES: Óvalo

en: Overflow
gl_ES: Desbordamento

en: Overlay
gl_ES: Superposición

en: Padding
gl_ES: Recheo

en: Page
gl_ES: Páxina

en: Page Layout
gl_ES: Estrutura de páxina

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
gl_ES: Elementor canvas

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
gl_ES: Elementor ancho completo

[ctx: Page Template]
en: Theme
gl_ES: Tema

en: Page Title Selector
gl_ES: Selector de título de páxina

en: Page Transitions
gl_ES: Transicións de páxina

en: Page Transitions let you style entrance and exit animations between pages as well as display loader until your page assets load.
gl_ES: As transicións de páxina permítenche dar estilo ás animacións de entrada e saída entre páxinas, así como amosar o cargador ata que se carguen os recursos da túa páxina.

en: Pages
gl_ES: Páxinas

en: Pagination
gl_ES: Paxinación

en: Panel Width
gl_ES: Ancho do panel

en: Paragraph Spacing
gl_ES: Espazo entre parágrafos

en: Paste
gl_ES: Pegar

en: Paste Style
gl_ES: Pegar estilo

en: Paste URL or type
gl_ES: Pega a URL ou escribe

en: Path
gl_ES: Ruta

en: Path Type
gl_ES: Tipo de ruta

en: Pause on Hover
gl_ES: Pausar ao pasar o rato

en: Pause on Interaction
gl_ES: Pausar ao interactuar

en: Percentage
gl_ES: Porcentaxe

en: Performance
gl_ES: Rendemento

en: Personalize your Elementor experience by controlling which features and experiments are active on your site. Help make Elementor better by %1$ssharing your experience and feedback with us%2$s.
gl_ES: Personaliza a túa experiencia con Elementor controlando que características e experimentos están activos no teu sitio. Axuda a mellorar Elementor %1$scompartindo a túa experiencia e os teus comentarios con nós%2$s.

en: Perspective
gl_ES: Perspectiva

en: Pin it
gl_ES: Fixar

en: Play Counts
gl_ES: Número de reproducións

en: Play Icon
gl_ES: Icona de play

en: Play On Mobile
gl_ES: Reproducir en móbil

en: Play Once
gl_ES: Reproducir unha vez

en: Play Video
gl_ES: Reproducir vídeo

en: Play Video about
gl_ES: Reproducir vídeo acerca de

en: Player Controls
gl_ES: Controis do reproductor

en: Please Note! The "Improved Asset Loading" mode reduces the amount of code that is loaded on the page by default. When activated, parts of the infrastructure code will be loaded dynamically, only when needed. Keep in mind that activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
gl_ES: Por favor, ten isto en conta! O modo de «Carga de recursos mellorada» reduce a cantidade de código que se carga na páxina por defecto. Cando está activado, partes do código da infraestrutura cargaranse dinamicamente, só cando sexa necesario. Ten en conta que activar este experimento pode causar conflitos con plugins non compatibles.

en: Please Note! The “Improved CSS Loading” mode reduces the amount of CSS code that is loaded on the page by default. When activated, the CSS code will be loaded, rather inline or in a dedicated file, only when needed. Activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
gl_ES: Por favor, ten isto en conta! O modo «Carga mellorada de CSS» reduce a cantidade de código CSS que se carga na páxina por defecto. Cando se activa, cargarase o código CSS, xa sexa ben en liña ou nun arquivo dedicado, só cando sexa necesario. A activación deste experimento pode causar conflictos con plugins incompatibles.

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
gl_ES: Por favor, ten en conta: non recomendamos actualizar a unha versión beta en sitios en produción.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page this form is displayed. This field allows %1$sA-z 0-9%2$s & underscore chars without spaces.
gl_ES: Por favor, asegúrate de que o ID é único e non se usou noutra parte da páxina na que se mostre este formulario. Este campo permite os caracteres %1$sA-z 0-9%2$s e guións baixos sen espazos.

en: Please note that the upgrade process may cause some of the previously used Font Awesome 4 icons to look a bit different due to minor design changes made by Font Awesome.
gl_ES: Por favor, ten en conta que o proceso de actualización pode provocar que algunhas das iconas de Font Awesome 4 utilizadas previamente teñan un aspecto un pouco distinto debido a cambios menores de deseño feitos por Font Awesome.

en: Please note!
gl_ES: Por favor, teno en conta!

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG & JSON included) is a potential security risk.
gl_ES: Por favor, ten en conta! Permitir a subida de calquera arquivo (incluídos SVG e JSON) é un risco potencial de seguridade.

en: Please note! We couldn't deactivate all of your plugins on Safe Mode. Please %1$sread more%2$s about this issue
gl_ES: Por favor, ten isto en conta! Non podemos desactivar todos os teus plugins no modo seguro. Por favor, %1$sle máis%2$s sobre este problema.

en: Please share the reason
gl_ES: Por favor, comparte o teu motivo

en: Please share which plugin
gl_ES: Por favor, dinos que plugin

en: Plus
gl_ES: Máis

en: Popular
gl_ES: Populares

en: Popups
gl_ES: Mensaxes emerxentes

en: Position
gl_ES: Posición

en: Post
gl_ES: Entrada

en: Post Types
gl_ES: Tipos de contido

en: Poster
gl_ES: Póster

en: Posts
gl_ES: Entradas

en: Preferences
gl_ES: Preferencias

en: Preload
gl_ES: Precarga

en: Preload attribute lets you specify how the video should be loaded when the page loads. %1$sLearn More%2$s
gl_ES: Precargar atributos permíteche especificar como debería cargarse o vídeo ao cargarse a páxina. %1$sSaber máis%2$s.

en: Prepare your website for future improvements to carousel features by upgrading the Swiper library integrated into your site from v5.36 to v8.45. This experiment includes markup changes so it might require updating custom code and cause compatibility issues with third party plugins.
gl_ES: Prepara a túa web para futuras melloras nas características do carrusel actualizando a biblioteca Swiper integrada no teu sitio da v5.36 á v8.45. Este experimento inclúe cambios de marcado, polo que podería requerir a actualización do código personalizado e causar problemas de compatibilidade con plugins de terceiros.

en: Preview
gl_ES: Previsualizar

en: Preview Changes
gl_ES: Previsualizar cambios

en: Previous
gl_ES: Anterior

en: Previous Arrow Icon
gl_ES: Icona de frecha anterior

en: Primary
gl_ES: Primario

en: Primary Color
gl_ES: Cor primaria

en: Primary Headline
gl_ES: Encabezado primario

en: Privacy Mode
gl_ES: Modo privado

en: Privacy Policy
gl_ES: Política de privacidade

en: Progress Bar
gl_ES: Barra de progreso

en: Publish
gl_ES: Publicar

en: Published
gl_ES: Publicada

en: Quick Feedback
gl_ES: Comentario rápido

en: Quit
gl_ES: Abandonar

en: Random
gl_ES: Ao azar

en: Rating
gl_ES: Valoración

en: Rating Scale
gl_ES: Escala de valoración

en: Read More
gl_ES: Ler máis

en: Read More Text
gl_ES: Texto de «Ler máis»

en: Recently Edited
gl_ES: Editado recentemente

en: Recreate Kit
gl_ES: Crear de novo o kit

en: Redo
gl_ES: Refacer

en: Regenerate CSS & Data
gl_ES: Rexerar CSS e datos

en: Regenerate Files & Data
gl_ES: Rexerar arquivos e datos

en: Reinstall
gl_ES: Reinstalar

en: Release Candidate
gl_ES: Candidato para lanzamento

en: Remote
gl_ES: Remoto

en: Remote file is too large, limit is %s
gl_ES: O tamaño do arquivo é moi grande, o límite é de %s

en: Remote server did not respond
gl_ES: O servidor remoto non responde

en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
gl_ES: O servidor remoto devolveu o seguinte resultado inesperado: %1$s (%2$s)

en: Remove
gl_ES: Eliminar

en: Remove Kit
gl_ES: Elimina o kit

en: Remove all the content and site settings that came with "%1$s" on %2$s %3$s and revert to the site setting that came with "%4$s" on %5$s.
gl_ES: ELimina todo o contido e os axustes do sitio que viñan con "%1$s" en %2$s %3$s e volve aos axustes do sitio que viñan con "%4$s" en %5$s.

en: Remove all the content and site settings that came with "%1$s" on %2$s.%3$s Your original site settings will be restored.
gl_ES: Elimina todo o contido e os axustes do sitio que viñan con "%1$s" en %2$s.%3$s Recuperaranse os axustes orixinais do sitio.

en: Remove the most recent Kit
gl_ES: Elimina o kit máis recente

en: Reorder
gl_ES: Reordenar

en: Repeat
gl_ES: Repetir

en: Repeat-x
gl_ES: Repetir no eixo X

en: Repeat-y
gl_ES: Repetir-y

en: Replace URL
gl_ES: Substituír URL

en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
gl_ES: Erro na solicitude debido a un erro: %1$s (%2$s)

en: Requires
gl_ES: Necesita

en: Rerun Update Script
gl_ES: Volver a executar o script de actualización

en: Reset
gl_ES: Reiniciar

en: Reset Data
gl_ES: Restablecer os datos

en: Responsive
gl_ES: Adaptabilidade

en: Responsive Mode
gl_ES: Modo adaptable

en: Responsive Preview
gl_ES: Vista previa adaptable

en: Responsive Settings
gl_ES: Axustes de adaptabilidade

en: Responsive visibility will take effect only on %1$s preview mode %2$s or live page, and not while editing in Elementor.
gl_ES: A visibilidade adaptable só terá efecto na %1$s vista previa %2$s ou na páxina en vivo, e non mentres se está editando en Elementor.

en: Reverse Columns
gl_ES: Columnas invertidas

en: Revision
gl_ES: Revisión

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
gl_ES: O histórico de revisións permíteche gardar as versións previas do teu traballo, e recuperalas cando queiras.

en: Revisions
gl_ES: Revisións

en: Right
gl_ES: Dereita

en: Role Excluded
gl_ES: Perfil excluído

en: Role Manager
gl_ES: Xestor de perfís

en: Roles
gl_ES: Perfís

en: Rollback Version
gl_ES: Revertir versión

en: Rollback to Previous Version
gl_ES: Revertir á versión anterior

en: Rotate
gl_ES: Rotar

en: Rotate X
gl_ES: Rotación X

en: Rotate Y
gl_ES: Rotación Y

en: Round
gl_ES: Redondeado

en: Rounded
gl_ES: Redondeado

en: Rows Gap
gl_ES: Espazo das filas

en: Safe Mode
gl_ES: Modo seguro

en: Safe Mode ON
gl_ES: Modo seguro ACTIVADO

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
gl_ES: O modo seguro permíteche diagnosticar problemas cargando só o editor, sen cargar o tema nin ningún outro plugin.

en: Saturation
gl_ES: Saturación

en: Save
gl_ES: Gardar

en: Save Draft
gl_ES: Gardar borrador

en: Save Options
gl_ES: Gardar opcións

en: Save and manage all of your form submissions in one single place.
    			All within a simple, intuitive place.
gl_ES: Garda e xestiona todos os envíos dos teus formularios nun só lugar.
    			Todo nun lugar sinxelo e intuitivo.

en: Save as Template
gl_ES: Gardar como modelo

en: Saved Color
gl_ES: Cor guardada

en: Saved Templates
gl_ES: Modelos gardados

en: Scale
gl_ES: Escala

en: Scale X
gl_ES: Escalar X

en: Scale Y
gl_ES: Escalar Y

en: Screen
gl_ES: Pantalla

en: Search
gl_ES: Buscar

en: Search Landing Pages
gl_ES: Buscar páxinas de destino

en: Search Templates:
gl_ES: Buscar modelos:

en: Search Widget...
gl_ES: Buscar widget...

en: Search Widget:
gl_ES: Buscar widget:

en: Secondary
gl_ES: Secundario

en: Secondary Color
gl_ES: Cor secundaria

en: Secondary Headline
gl_ES: Encabezado secundario

en: Section
gl_ES: Sección

en: Sections
gl_ES: Seccións

en: Select
gl_ES: Seleccionar

en: Select File
gl_ES: Elixe o arquivo

en: Select Icon
gl_ES: Selecciona a icona

en: Select one or go ahead and %1$screate one%2$s now.
gl_ES: Selecciona unha ou continúa e %1$screa unha%2$s agora.

en: Select the type of template you want to work on
gl_ES: Elixe o tipo de modelo no que queres traballar

en: Self Hosted
gl_ES: Aloxado en servidor propio

en: Separator
gl_ES: Separador

en: Set custom attributes for the link element. Separate attribute keys from values using the | (pipe) character. Separate key-value pairs with a comma.
gl_ES: Configura atributos personalizados para o elemento da ligazón. Separa as claves dos atributos dos valores usando o carácter | (barra vertical). Separa pares de valores-claves cunha coma.

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
gl_ES: Establece cantas diapositivas se mostran por pase.

en: Set light or dark mode, or use Auto Detect to sync it with your OS setting.
gl_ES: Establece o modo claro ou escuro, ou usa a detección automática para sincronizalo cos axustes do teu sistema operativo.

en: Set the way Google Fonts are being loaded by selecting the font-display property (Default: Auto).
gl_ES: Establece a forma na que se cargan as fontes de Google seleccionando a propiedade font-display (por defecto: Auto).

en: Set your Google Maps API Key in Elementor's %1$sIntegrations Settings%3$s page. Create your key %2$shere.%3$s
gl_ES: Establece a túa clave da API de Google Maps na páxina de %1$saxustes de integracións%3$s de Elementor. Crea a túa clave %2$saquí.%3$s

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
gl_ES: Establecer o teu sitio completo en MODO DE MANTEMENTO, significa que o teu sitio está offline temporalmente por mantemento, ou establecelo no modo PROXIMAMENTE, que significa que o teu sitio está offline ata que estea preparado para lanzarse.

en: Sets the default space between widgets (Default: 20px)
gl_ES: Establece o espazo por defecto entre widgets (por defecto: 20px)

en: Sets the default space inside the container (Default is 10px)
gl_ES: Establece o espazo por defecto dentro do contedor (Por defecto é 10px)

en: Sets the default width of the content area (Default: 1140px)
gl_ES: Establece o ancho predeterminado da área de contido (por defecto: 1140px)

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Shadow
gl_ES: Sombra

en: Shape
gl_ES: Forma

en: Shape Divider
gl_ES: Divisor de forma

[ctx: Shapes]
en: Arrow
gl_ES: Frecha

[ctx: Shapes]
en: Book
gl_ES: Libro

[ctx: Shapes]
en: Clouds
gl_ES: Nubes

[ctx: Shapes]
en: Curve
gl_ES: Curva

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
gl_ES: Curva asimétrica

[ctx: Shapes]
en: Drops
gl_ES: Gotas

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
gl_ES: Opacidade de ventilador

[ctx: Shapes]
en: Mountains
gl_ES: Montañas

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
gl_ES: Pirámides

[ctx: Shapes]
en: Split
gl_ES: Separador

[ctx: Shapes]
en: Tilt
gl_ES: Inclinación

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
gl_ES: Opacidade de inclinación

[ctx: Shapes]
en: Triangle
gl_ES: Triángulo

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
gl_ES: Triángulo asimétrico

[ctx: Shapes]
en: Waves
gl_ES: Olas

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
gl_ES: Cepillo de olas

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
gl_ES: Patrón de olas

en: Share
gl_ES: Compartir

en: Share Button
gl_ES: Botón compartir

en: Share on Facebook
gl_ES: Compartir en Facebook

en: Share on Twitter
gl_ES: Compartir en Twitter

en: Show
gl_ES: Mostrar

en: Show / Hide Panel
gl_ES: Mostrar / ocultar panel

en: Show Path
gl_ES: Amosar ruta

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
gl_ES: Mostrar os controladores de edición cando se pasa por riba do botón editar.

en: Sidebar
gl_ES: Barra lateral

en: Sign Up
gl_ES: Rexístrate

en: Single
gl_ES: Única

en: Site
gl_ES: Sitio

en: Site Description
gl_ES: Descrición do sitio

en: Site Favicon
gl_ES: Favicon do sitio

en: Site Identity
gl_ES: Identidade do sitio

en: Site Logo
gl_ES: Logotipo do sitio

en: Site Name
gl_ES: Nome do sitio

en: Site Settings
gl_ES: Axustes do sitio

en: Size
gl_ES: Tamaño

en: Sketch
gl_ES: Bosquexo

en: Skew
gl_ES: Inclinación

en: Skew X
gl_ES: Inclinación X

en: Skew Y
gl_ES: Inclinación Y

en: Skin
gl_ES: Deseño

en: Skip
gl_ES: Saltar

en: Slide
gl_ES: Diapositiva

en: Slides to Scroll
gl_ES: Diapositivas a desprazar

en: Slides to Show
gl_ES: Diapositivas a mostrar

en: Slow
gl_ES: Lento

en: Small
gl_ES: Pequeno

en: Social Icons
gl_ES: Iconas sociais

en: Solid
gl_ES: Sólido

en: Some of the plugins you’re using have not been tested with the latest version of %1$s (%2$s). To avoid issues, make sure they are all up to date and compatible before updating %1$s.
gl_ES: Algúns dos plugins que estás usando non se probaron coa última versión de %1$s (%2$s). Para evitar problemas, asegúrate de que estean actualizados e sexan compatibles antes de actualizar %1$s.

en: Some of your theme files are missing.
gl_ES: Algúns arquivos do teu tema non están dispoñibles.

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
gl_ES: Síntoo, este tipo de arquivo non está permitido por motivos de seguridade.

en: Source
gl_ES: Orixe

en: Space
gl_ES: Espazo

en: Space Around
gl_ES: Espaciado ao redor

en: Space Between
gl_ES: Espazo intermedio

en: Space Evenly
gl_ES: Espaciado uniforme

en: Spacer
gl_ES: Espaciador

en: Spacing
gl_ES: Espazado

en: Specify a start time (in seconds)
gl_ES: Especifica un tempo de inicio (en segundos)

en: Specify an end time (in seconds)
gl_ES: Especifica un tempo de finalización (en segundos)

en: Spiral
gl_ES: Espiral

en: Spread
gl_ES: Extender

en: Square
gl_ES: Cadrado

en: Stable
gl_ES: Estable

en: Stable Features
gl_ES: Características estables

en: Stacked
gl_ES: Apilados

en: Star Rating
gl_ES: Valoración de estrelas

en: Stars
gl_ES: Estrelas

en: Start
gl_ES: Inicio

en: Start Export
gl_ES: Iniciar a exportación

en: Start Import
gl_ES: Iniciar a importación

en: Start Time
gl_ES: Tempo de inicio

en: Start designing your page and you will be able to see the entire revision history here.
gl_ES: Empeza a deseñar a túa páxina e serás capaz de ver aquí o historial completo de revisións.

en: Starting Number
gl_ES: Número de inicio

en: Starting Point
gl_ES: Punto de inicio

en: Status
gl_ES: Estado

en: Status: %s
gl_ES: Estado: %s

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
gl_ES: Está atento! Haberá máis modelos moi pronto

en: Still experiencing issues?
gl_ES: Aínda estás experimentando problemas?

en: Stretch
gl_ES: Estirar

en: Stretch Section
gl_ES: Extender a sección

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
gl_ES: Extender a sección a todo o ancho da páxina utilizando JS.

en: Stretched Section Fit To
gl_ES: Extender ata axustar sección

en: Stroke
gl_ES: Trazo

en: Stroke Color
gl_ES: Cor do trazo

en: Structure
gl_ES: Estrutura

en: Style
gl_ES: Estilo

en: Styles set in Elementor are saved in CSS files in the uploads folder and in the site’s database. Recreate those files and settings, according to the most recent settings.
gl_ES: Os estilos configurados en Elementor gardaranse en arquivos CSS na carpeta de subidas e na base de datos do sitio. Volve a crear eses arquivos e axustes, segundo os axustes máis recentes.

en: Submissions
gl_ES: Envíos

en: Success
gl_ES: Éxito

en: Suggested Videos
gl_ES: Vídeos suxeridos

en: Suggested favicon dimensions: 512 × 512 pixels.
gl_ES: Dimensións suxeridas do favicon: 512 × 512 píxeles.

en: Suggested image dimensions: %1$s × %2$s pixels.
gl_ES: Dimensións suxeridas da imaxe: %1$s × %2$s píxeles.

en: Super Admin
gl_ES: Super administrador

en: Sure! I'd love to help
gl_ES: Claro!, gustaríame axudar

en: Swap
gl_ES: Intercambiar

en: Switch Editor Loader Method
gl_ES: Cambio do método de carga do editor

en: Switch to Revisions tab for older versions
gl_ES: Cambiar á pestana de revisións para as versións anteriores

en: Sync Library
gl_ES: Sincronizar a biblioteca

en: System
gl_ES: Sistema

en: System Colors
gl_ES: Cores do sistema

en: System Fonts
gl_ES: Fontes do sistema

en: System Info
gl_ES: Información do sistema

[ctx: System Info]
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
gl_ES: Se queres modificar o código fonte do teu tema, recomendámosche utilizar un <a href="%s">tema fillo</a>.

[ctx: System Info]
en: We recommend setting memory to at least %1$s. (%2$s or higher is preferred) For more information, read about <a href="%3$s">how to increase memory allocated to PHP</a>.
gl_ES: Recomendamos axustar a memoria polo menos en %1$s. (É preferible %2$s ou máis). Para máis información, le sobre <a href="%3$s">como aumentar a memoria asignada a PHP</a>.

[ctx: System Info]
en: We recommend using PHP version %s or higher.
gl_ES: Recomendamos usar a versión %s de PHP ou superior.

en: Tab #%d
gl_ES: Pestana #%d

en: Tab #%s
gl_ES: Pestana #%s:

en: Tab #1
gl_ES: Pestana #1

en: Tab #3
gl_ES: Pestana #3

en: Tab Content
gl_ES: Contido da táboa

en: Tab Title
gl_ES: Titulo da táboa

en: Tablet
gl_ES: Tableta

en: Tablet Landscape
gl_ES: Tableta horizontal

en: Tablet Portrait
gl_ES: Tableta vertical

en: Tabs
gl_ES: Pestanas

en: Tabs Items
gl_ES: Elementos das pestanas

en: Template
gl_ES: Modelo

en: Template Kits
gl_ES: Conxuntos de modelos

en: Template Library
gl_ES: Biblioteca de modelos

[ctx: Template Library]
en: Add New
gl_ES: Engadir nova

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
gl_ES: Engadir novo modelo

[ctx: Template Library]
en: All Categories
gl_ES: Todas as categorías

[ctx: Template Library]
en: All Templates
gl_ES: Todos os modelos

[ctx: Template Library]
en: Categories
gl_ES: Categorías

[ctx: Template Library]
en: Category
gl_ES: Categoría

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
gl_ES: Edita modelo

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
gl_ES: Filtrar por categoría

[ctx: Template Library]
en: My Templates
gl_ES: Os meus modelos

[ctx: Template Library]
en: New Template
gl_ES: Novo modelo

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
gl_ES: Non hai modelos

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
gl_ES: Non hai modelos na papeleira

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
gl_ES: Modelos gardados

[ctx: Template Library]
en: Search Template
gl_ES: Buscar modelo

[ctx: Template Library]
en: Template
gl_ES: Modelo

[ctx: Template Library]
en: Templates
gl_ES: Modelos

[ctx: Template Library]
en: Type
gl_ES: Tipo

[ctx: Template Library]
en: View Template
gl_ES: Ver modelo

en: Template not exist.
gl_ES: O modelo non existe.

en: Templates Help You %1$sWork Efficiently%2$s
gl_ES: Os modelos axúdanche a %1$straballar eficientemente%2$s

en: Terms of Service
gl_ES: Condicións do servizo

en: Tested up to %s version
gl_ES: Probado ata a versión %s

en: Testimonial
gl_ES: Recomendación

en: Text
gl_ES: Texto

en: Text Align
gl_ES: Aliñación do texto

en: Text Color
gl_ES: Cor de texto

en: Text Direction
gl_ES: Enderezo do texto

en: Text Editor
gl_ES: Editor de texto

en: Text Path
gl_ES: Ruta do texto

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
gl_ES: Sombra

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
gl_ES: Sombra do texto

en: Text Stroke
gl_ES: Trazo do texto

[ctx: Text Stroke Control]
en: Text Stroke
gl_ES: Trazo do texto

en: The %1$s argument is deprecated since version %2$s!
gl_ES: O argumento %1$s está obsoleto desde a versión %2$s!

en: The %1$s argument is deprecated since version %2$s! Use %3$s instead.
gl_ES: O argumento %1$s está obsoleto desde a versión %2$s! Usa %3$s no seu lugar.

en: The Elementor Website Builder has it all: drag and drop page builder, pixel perfect design, mobile responsive editing, and more. Get started now!
gl_ES: O maquetador de páxinas Elementor teno todo: maquetador de páxinas de arrastrar e soltar, deseño perfecto ao píxel, edición adaptable a móbiles e máis. Empeza agora!

en: The Global value you are trying to use is not available.
gl_ES: Non está dispoñible o valor global que estás intentado usar.

en: The ID of Menu Anchor.
gl_ES: O ID da áncora de menú.

en: The Popup Builder lets you take advantage of all the amazing features in Elementor, so you can build beautiful & highly converting popups. Get Elementor Pro and start designing your popups today.
gl_ES: O maquetador de mensaxes emerxentes permíteche aproveitar todas as incribles características de Elementor, para que poidas construír mensaxes emerxentes bonitos e altamente convertibles. Obtén Elementor Pro e empeza a deseñar as túas mensaxes emerxentes hoxe mesmo.

en: The `theme-color` meta tag will only be available in supported browsers and devices.
gl_ES: A etiqueta meta «theme-cor» só estará dispoñible nos navegadores e dispositivos compatibles.

en: The current version of Elementor doesn't have any experimental features . if you're feeling curious make sure to come back in future versions.
gl_ES: A versión actual de Elementor non ten características experimentais. Se tes curiosidade, procura regresar en versións futuras.

en: The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
gl_ES: Agora está completo o proceso de actualización da base de datos. Grazas por actualizar á última versión!

en: The default page template as defined in Elementor Panel → Hamburger Menu → Site Settings.
gl_ES: O modelo de páxina por defecto, tal como está definido no panel de «Elementor → Menú de hamburguesa → Axustes do sitio».

en: The file does not exist, please try again.
gl_ES: O arquivo non existe, inténtao de novo, por favor.

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
gl_ES: O problema probablemente era debido a un dos teus plugins ou ao teu tema.

en: The latest update includes some substantial changes across different areas of the plugin. We highly recommend you %1$sbackup your site before upgrading%2$s, and make sure you first update in a staging environment
gl_ES: A última actualización inclúe algúns cambios substanciais en diferentes áreas do plugin. Recomendámosche encarecidamente que %1$sfagas unha copia de seguridade do teu sitio antes de actualizar%2$s e asegúrate de que primeiro actualizas nun entorno de probas

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
gl_ES: O listado de fontes utilizadas se a fonte seleccionada non está dispoñible.

en: The preview could not be loaded
gl_ES: Non se puido cargar a vista previa

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
gl_ES: O servidor non ten ImageMagick ou GD instalado e/ou activado! Requírese algunha destas bibliotecas para que WordPress poida redimensionar imaxes. Por favor contacta co administrador do teu servidor para activar isto antes de continuar.

en: The upgrade process includes a database update
gl_ES: O proceso de actualización inclúe unha actualización da base de datos

en: The uploaded file could not be moved
gl_ES: O arquivo subido non se puido mover

en: The “Inline Font Icons” will render the icons as inline SVG without loading the Font-Awesome and the eicons libraries and its related CSS files and fonts.
gl_ES: A opción «Fontes de iconas integradas» mostrará as iconas como SVG integrados sen necesidade de cargar as bibliotecas Font-Awesome e eicons e os seus arquivos CSS e fontes relacionadas.

en: Theme
gl_ES: Tema

en: Theme Builder
gl_ES: Maquetador de temas

en: Themes
gl_ES: Temas

en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
gl_ES: Existe unha nova versión de Elementor Page Builder dispoñible. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Ver detalles da versión %3$s</a> ou <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">actualiza agora</a>.

en: There was a problem setting your site logo
gl_ES: Houbo un problema ao axustar o logotipo do teu sitio

en: There was a problem setting your site name
gl_ES: Houbo un problema ao establecer o nome do sitio

en: There was a problem uploading your file
gl_ES: Houbo un problema ao subir o teu arquivo

en: There was an error when reading this WXR file
gl_ES: Produciuse un erro ao ler o arquivo WXR

en: There's already an active kit.
gl_ES: Xa hai un kit activo.

en: These enhancements may include some markup changes to existing elementor widgets
gl_ES: Estas melloras poden incluír algúns cambios de marcado para widgets existentes de Elementor

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
gl_ES: Este ID será o ID CSS que terás que usar na túa propia páxina, sen o #.

en: This Post
gl_ES: Esta entrada

en: This action is not reversible and cannot be undone by rolling back to previous versions.
gl_ES: Esta acción é irreversible e non se pode desfacer volvendo a versións anteriores.

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
gl_ES: Esta imaxe de portada substituirá ao vídeo de fondo no caso de que ese vídeo non poida ser cargado.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
gl_ES: Isto non parece ser un arquivo WXR, o número da versión WXR falta ou non é válido

en: This file is not allowed for security reasons.
gl_ES: Este arquivo non está permitido por motivos de seguridade.

en: This is an Alert
gl_ES: Isto é unha alerta

en: This is the heading
gl_ES: Este é o encabezado

en: This tag has no settings.
gl_ES: Este tag non ten opcións

en: This template includes the header, full-width content and footer
gl_ES: Este modelo inclúe a cabeceira, o contido a ancho completo e o pé de páxina.

en: Thousand Separator
gl_ES: Separador de miles

en: Title
gl_ES: Título

en: Title & Description
gl_ES: Título e descrición

en: Title HTML Tag
gl_ES: Etiqueta HTML de título

en: Title Style
gl_ES: Estilo do título

en: Titles
gl_ES: Títulos

en: To achieve full height Container use %s.
gl_ES: Para conseguir un contedor de altura completa, utiliza %s.

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
gl_ES: Para activar o modo de mantemento debes escoller un modelo para a páxina do modo de mantemento.

en: To use an experiment or feature on your site, simply click on the dropdown next to it and switch to Active. You can always deactivate them at any time. %1$sLearn More.%2$s
gl_ES: Para usar un experimento ou funcionalidade no teu sitio, simplemente fai clic na sección despregable xunto a el e cámbiao a Activo. Podes desactivalos en calquera momento. %1$sSaber máis.%2$s

en: Toggle
gl_ES: Alternar

en: Toggle #1
gl_ES: Opción #1

en: Toggle #2
gl_ES: Opción #2

en: Toggle Content
gl_ES: Ocultar contido

en: Toggle Items
gl_ES: Alternar elementos

en: Toggle Title
gl_ES: Alternar título

en: Token Expired.
gl_ES: Token caducado.

en: Toolbar Icons Size
gl_ES: Tamaño das iconas da barra de ferramentas

en: Tools
gl_ES: Ferramentas

en: Top
gl_ES: Arriba

en: Top Center
gl_ES: Superior centro

en: Top Left
gl_ES: Arriba á esquerda

en: Top Right
gl_ES: Arriba á dereita

en: Transform
gl_ES: Transformación

en: Transition
gl_ES: Transición

en: Transition Duration
gl_ES: Duración da transición

en: Trend
gl_ES: Tendencias

en: Triangle
gl_ES: Triángulo

en: Try it out
gl_ES: Próbao

en: Try out Elementor Pro and design your forms visually with one powerful tool.
gl_ES: Proba Elementor Pro e deseña visualmente os teus formularios cunha potente ferramenta.

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
gl_ES: Activa as probas beta para recibir avisos cando estea dispoñible unha nova versión beta de Elementor ou Elementor Pro. A versión beta non se instalará automaticamente. Sempre terás a opción de ignorala.

en: Type
gl_ES: Tipo

en: Type to find anything in Elementor
gl_ES: Teclea para encontrar o que sexa en Elementor

en: Typography
gl_ES: Tipografía

[ctx: Typography Control]
en: (Black)
gl_ES: (Negra)

[ctx: Typography Control]
en: (Bold)
gl_ES: (Grosa)

[ctx: Typography Control]
en: (Extra Bold)
gl_ES: (Extra grosa)

[ctx: Typography Control]
en: (Extra Light)
gl_ES: (Extra lixeira)

[ctx: Typography Control]
en: (Light)
gl_ES: (Lixeira)

[ctx: Typography Control]
en: (Medium)
gl_ES: (Mediana)

[ctx: Typography Control]
en: (Semi Bold)
gl_ES: (Semi grosa)

[ctx: Typography Control]
en: (Thin)
gl_ES: (Fina)

[ctx: Typography Control]
en: Bold
gl_ES: Grosa

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
gl_ES: Maiúsculas

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
gl_ES: Decoración

[ctx: Typography Control]
en: Default
gl_ES: Por defecto

[ctx: Typography Control]
en: Family
gl_ES: Familia

[ctx: Typography Control]
en: Italic
gl_ES: Cursiva

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
gl_ES: Espaciado de letras

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
gl_ES: Tachado

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
gl_ES: Altura de liña

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
gl_ES: Minúsculas

[ctx: Typography Control]
en: None
gl_ES: Ningún

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
gl_ES: Oblicua

[ctx: Typography Control]
en: Overline
gl_ES: Liña superior

[ctx: Typography Control]
en: Size
gl_ES: Tamaño

[ctx: Typography Control]
en: Style
gl_ES: Estilo

[ctx: Typography Control]
en: Transform
gl_ES: Transformación

[ctx: Typography Control]
en: Typography
gl_ES: Tipografía

[ctx: Typography Control]
en: Underline
gl_ES: Subraiado

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
gl_ES: Maiúsculas

[ctx: Typography Control]
en: Weight
gl_ES: Peso

[ctx: Typography Control]
en: Word Spacing
gl_ES: Espazo entre palabras

en: UI Color
gl_ES: Cor da UI

en: UI Hover Color
gl_ES: Cor ao pasar o rato

en: UI Theme
gl_ES: Interface de usuario do tema

en: Undo
gl_ES: Desfacer

en: Unknown
gl_ES: Descoñecido

en: Unleash the full power of Elementor's features and web creation tools.
gl_ES: Libera toda a potencia das características e as ferramentas de creación web de Elementor.

en: Unlinked values
gl_ES: Valores sen enlazar

en: Unmarked Color
gl_ES: Cor sen marcar

en: Unmarked Style
gl_ES: Estilo sen marcar

en: Update Notification
gl_ES: Aviso de actualización

en: Update Now
gl_ES: Actualizar agora

en: Update Site Address (URL)
gl_ES: Actualizar a dirección do sitio (URL)

en: Update changes to page
gl_ES: Actualizar os cambios na páxina

en: Upgrade
gl_ES: Actualizar

en: Upgrade Now
gl_ES: Actualizar agora

en: Upgrade Swiper Library
gl_ES: Actualizar a librería Swiper

en: Upgrade To Font Awesome 5
gl_ES: Actualizar a Font Awesome 5

en: Upload
gl_ES: Subir

en: Upload SVG
gl_ES: Subir SVG

en: Usage Data Sharing
gl_ES: Compartir os datos de uso

en: Use %s widget and dozens more pro features to extend your toolbox and build sites faster and better.
gl_ES: Utiliza o widget %s e ducias de características pro para ampliar a túa caixa de ferramentas e crear sitios máis rápido e mellor.

en: Use Elementor Pro and enjoy unlimited integrations, visual design, templates and more.
gl_ES: Usa Elementor Pro e goza de integracións ilimitadas, deseño visual, modelos e máis.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
gl_ES: Usa ficheiros externos de CSS para todas as follas de estilo xeradas. Escolle esta configuración para un mellor rendemento (recomendado).

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
gl_ES: Usa o CSS interno que está incrustado na cabeceira da páxina. Para diagnosticar conflictos coa configuración do servidor e controlar entornos de desenvolvemento

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
gl_ES: Utiliza modelos para crear distintas partes da túa web e reutilízaas cun clic cando sexa necesario.

en: User Preferences
gl_ES: Preferencias do usuario

en: Username
gl_ES: Nome de usuario

en: Users
gl_ES: Usuarios

en: Using Elementor & Contact Form 7?
gl_ES: Usas Elementor e Contact Form 7?

en: Using WooCommerce?
gl_ES: Usas WooCommerce?

en: Using popups on your site?
gl_ES: Usas ventás emerxentes no teu sitio?

en: Version Control
gl_ES: Control de versións

en: Vertical Align
gl_ES: Aliñación vertical

en: Vertical Alignment
gl_ES: Aliñación vertical

en: Vertical Orientation
gl_ES: Orientación vertical

en: Vertical Position
gl_ES: Posición vertical

en: Video
gl_ES: Vídeo

en: Video Info
gl_ES: Información Video

en: Video Options
gl_ES: Opcións do vídeo

en: Video Tutorials
gl_ES: Videotutoriais

en: View
gl_ES: Ver

en: View Elementor Documentation
gl_ES: Ver a documentación de Elementor

en: View Elementor Video Tutorials
gl_ES: Ver videotutoriais de Elementor

en: View Elementor version %s details
gl_ES: Ver detalles da versión %s de Elementor

en: View Landing Page
gl_ES: Ver a páxina de destino

en: Visibility
gl_ES: Visibilidade

en: Visual Player
gl_ES: Reproductor visual

en: WP Dashboard
gl_ES: Escritorio WP

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
gl_ES: Espera! Non desactives Elementor. Tes que activar Elementor e Elementor Pro para que funcione o plugin.

en: Want to create custom text paths with SVG? %1$sLearn More%2$s
gl_ES: Queres crear rutas personalizadas de texto con SVG? %1$sAprende máis%2$s

en: Want to design better MailChimp forms?
gl_ES: Queres deseñar mellores formularios de MailChimp?

en: Want to give access only to content?
gl_ES: Queres dar acceso só ao contido?

en: Want to learn more about the Elementor library?
gl_ES: Queres aprender máis sobre a biblioteca de Elementor?

en: Warning
gl_ES: Advertencia

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
gl_ES: Advertencia: por favor, fai copia de seguridade da túa base de datos antes de reverter.

en: Warning: This will reset your current Global Fonts and Colors, and will migrate your previous settings from v2.x versions.
gl_ES: Advertencia: isto restablecerá as túas fontes e cores globais actuais e migrará os teus axustes anteriores desde as versións v2.x.

en: Watch the Full Guide
gl_ES: Mira a guía completa

en: Wave
gl_ES: Onda

en: We highly recommend backing up your database before performing this upgrade.
gl_ES: Recomendámosche encarecidamente que fagas unha copia de seguridade da túa base de datos antes de levar adiante esta actualización.

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
gl_ES: Recomendamos que só actives esta característica se comprendes os riscos de seguridade que conleva.

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
gl_ES: Sentímolo, pero algo foi mal. Fai clic en «Aprender máis» e sigue cada un dos pasos para resolvelo rapidamente.

en: Web Designer
gl_ES: Deseñador web

en: Weight
gl_ES: Peso

en: Welcome to Elementor
gl_ES: Benvido a Elementor

en: When you turn on privacy mode, YouTube/Vimeo won't store information about visitors on your website unless they play the video.
gl_ES: Cando activas o modo privado, YouTube/Vimeo non almacenará información sobre os teus visitantes na túa web a menos que reproduzan o vídeo.

en: Who Can Access
gl_ES: Quen pode acceder

en: Wide
gl_ES: Ancho

en: Wider
gl_ES: Máis amplo

en: Widescreen
gl_ES: Pantalla grande

en: Widescreen <br> Settings added for the Widescreen device will apply to screen sizes %dpx and up
gl_ES: Pantalla panorámica <br> Os axustes engadidos para o dispositivo de pantalla panorámica aplicaranse aos tamaños de pantalla de %d píxeles e superiores

en: Widescreen breakpoint settings will apply from the selected value and up.
gl_ES: Os axustes dos puntos de ruptura da pantalla panorámica aplicaranse a partir do valor seleccionado e superiores.

en: Widgets Panel
gl_ES: Panel de widgets

en: Widgets Space
gl_ES: Espazo entre widgets

en: Width
gl_ES: Ancho

en: With Elementor Pro, you can control user access and make sure no one messes up your design.
gl_ES: Con Elementor Pro, podes controlar o acceso dos usuarios e asegurarte de que ninguén arruina o teu deseño.

en: With Elementor Pro’s WooCommerce Builder, you’ll be able to design your store without coding!
gl_ES: Con WooCommerce Builder de Elementor Pro, poderás deseñar a túa tenda sen programar!

en: With our experimental speed boosting features you can go faster than ever before. Look for the Performance label on our Experiments page and activate those experiments to improve your site loading speed.
gl_ES: Coas nosas funcións experimentais de mellora da velocidade podes ir máis rápido que nunca. Busca a etiqueta Rendemento na nosa páxina de experimentos e activa eses experimentos para mellorar a velocidade de carga do teu sitio.

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
gl_ES: Con esta funcionalidade, podes gardar un widget a nivel global, e despois engadilo en múltiples áreas. Todas as áreas serán editables desde un único lugar.

en: Word Spacing
gl_ES: Espazo entre palabras

en: X Anchor Point
gl_ES: Punto de enganche X

en: X Position
gl_ES: Posición X

en: Y Anchor Point
gl_ES: Punto de enganche Y

en: Y Position
gl_ES: Posición Y

en: Yes
gl_ES: Si

en: You are currently editing a Tabs Widget in its old version. Any new tabs widget dragged into the canvas will be the new Tab widget, with the improved Nested capabilities.
gl_ES: Actualmente estás editando un widget en pestanas na súa versión antiga. Calquera novo widget en pestanas arrastrado ao lenzo convertirase nun novo widget en pestanas, coas capacidades de aniñado melloradas.

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
gl_ES: Podes copiar e pegar como texto a seguinte información con Ctrl+C / Ctrl+V:

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
gl_ES: Podes cortar a imaxe original a calquera tamaño. Tamén podes colocar un valor para o alto e o ancho para manter a proporción orixinal.

en: You can enable it from the %1$sElementor settings page%2$s.
gl_ES: Podes activalo desde a %1$spáxina de axustes de Elementor%2$s.

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute,
    				please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
gl_ES: Creaches máis de 10 páxinas con Elementor. Gran traballo! Se podes dedicar un minuto,
    				por favor, axúdanos deixando unha valoración de cinco estrelas en WordPress.org.

en: You don't have permissions to download this file
gl_ES: Non tes permisos para descargar este arquivo

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
gl_ES: Enlace de YouTube/Vimeo ou enlace ao arquivo de vídeo (recoméndase mp4).

en: Your Email
gl_ES: O teu correo electrónico

en: Your site database needs to be updated to the latest version.
gl_ES: A base de datos do teu sitio ten que actualizarse á última versión.

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
gl_ES: O arquivo .htaccess do teu sitio non parece estar dispoñible.

en: You’re missing out!
gl_ES: Estalo a perder!

en: Zero size file downloaded
gl_ES: Descargouse un arquivo baleiro

en: e.g. Web Designer
gl_ES: ej: deseñador web

en: https://your-link.com
gl_ES: https://o-teu-enlace.com

en: imported kit
gl_ES: kit importado

en: or
gl_ES: ou

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
gl_ES: j M @ H:i

[ctx: revision date format]
en: M j, H:i
gl_ES: j M, H:i

[ctx: shapes]
en: Arrows
gl_ES: Frechas

[ctx: shapes]
en: Curly
gl_ES: Rizado

[ctx: shapes]
en: Curved
gl_ES: Curvo

[ctx: shapes]
en: Dots
gl_ES: Puntos

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
gl_ES: Abeto

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
gl_ES: Medio círculo

[ctx: shapes]
en: Leaves
gl_ES: Follas

[ctx: shapes]
en: Multiple
gl_ES: Múltiplo

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
gl_ES: Paralelogramo

[ctx: shapes]
en: Pluses
gl_ES: Signos «máis»

[ctx: shapes]
en: Rectangles
gl_ES: Rectángulos

[ctx: shapes]
en: Rhombus
gl_ES: Rombo

[ctx: shapes]
en: Slashes
gl_ES: Barra inclinada

[ctx: shapes]
en: Squared
gl_ES: Cadrado

[ctx: shapes]
en: Squares
gl_ES: Cadros

[ctx: shapes]
en: Stripes
gl_ES: Franxas

[ctx: shapes]
en: Trees
gl_ES: Árbores

[ctx: shapes]
en: Wavy
gl_ES: Olas

en: you are not allowed to perform this action
gl_ES: non tes permisos para realizar esta acción
