Plugins - Elementor Website Builder - Stable (latest release) - en to bg translation catalogue (1101 entries)

en: Dismiss this notice.
bg: Затвори това известие.

en: Connect & Activate
bg: Свързване и активиране

en: Favorites
bg: Предпочитани

en: Kit not found
bg: Комплектът не е открит

en: Kit not exists.
bg: Комплектът не съществува.

en: Kit Library
bg: Библиотека с комплекти

en: API Key
bg: API ключ

en: Compatibility unknown
bg: Неизвестна съвместимост

en: Compatibility not specified
bg: Неуказана съвместимост

en: Incompatible
bg: Несъвместмо

en: Compatible
bg: Съвместимо

en: Repeat
bg: С повтаряне

en: Y Position
bg: Вертикал

en: X Position
bg: Хоризонтал

en: Bottom Right
bg: Долу вдясно

en: Bottom Left
bg: Долу вляво

en: Bottom Center
bg: Долу в центъра

en: Top Right
bg: Горе вдясно

en: Top Left
bg: Горе вляво

en: Top Center
bg: Горе в центъра

en: Center Right
bg: Централно вдясно

en: Center Left
bg: Централно вляво

en: Center Center
bg: Централно в центъра

en: Need More Shapes?
bg: Нуждаете се от още форми?

en: Mask
bg: Маска

en: Hexagon
bg: Шестоъгълник

en: Blob
bg: Петно

en: Triangle
bg: Триъгълник

en: Sketch
bg: Скица

en: Flower
bg: Цвете

en: FAQ Schema
bg: ЧЗВ за схемата

en: Set the way Google Fonts are being loaded by selecting the font-display property (Default: Auto).
bg: Задайте начина на зареждане на Google Fonts, като изберете свойството font-display (по подразбиране: Автоматично).

en: Font-display property defines how font files are loaded and displayed by the browser.
bg: Свойството font-display определя как браузърът зарежда и показва файловете с шрифтове.

en: Optional
bg: Незадължително

en: Swap
bg: Размяна

en: Blocking
bg: Блокиране

en: Google Fonts Load
bg: Зареждане на Google Fonts

en: Manage Breakpoints
bg: Управление на разделителните точки

en: Want to design better MailChimp forms?
bg: Искате ли да създавате по-добри формуляри за MailChimp?

en: Try out Elementor Pro and design your forms visually with one powerful tool.
bg: Изпробвайте Elementor Pro и проектирайте формулярите си визуално с предлаганите от нас инструменти.

en: Fit
bg: Побиране

en: Widescreen
bg: Широк екран

en: Database update process is running in the background. Taking a while?
bg: Актуализирането на базата данни се изпълнява във фонов режим. Бави ли се?

en: With Elementor Pro, you can control user access and make sure no one messes up your design.
bg: С Elementor Pro можете да контролирате достъпа на потребителите и да сте сигурни, че никой няма да пипа по дизайна ви.

en: Managing a multi-user site?
bg: Имате сайт с много потребители?

en: Build outstanding popups using Elementor Pro and get more leads, sales and subscribers.
bg: С Elementor Pro можете да можете да създавате впечатляващи изскачащи прозорци и да си осигурявайте повече потенциални клиенти, продажби и абонати.

en: Using popups on your site?
bg: Използвате ли изскачащи прозорци на сайта си?

en: Use Elementor Pro and enjoy unlimited integrations, visual design, templates and more.
bg: Използвайте Elementor Pro и се възползвайте от неограничени възможности за интеграция, визуален дизайн, шаблони и много други.

en: Round
bg: Кръгъл

en: Scale
bg: Мащаб

en: Using Elementor & Contact Form 7?
bg: Използвате Elementor и Contact Form 7?

en: Using WooCommerce?
bg: Използвате WooCommerce?

en: Love using Elementor?
bg: Харесва ли ви да ползвате Elementor?

en: Import / Export Kit
bg: Импортиране/експортиране на комплект

en: Apply the design and settings of another site to this one.
bg: Приложете дизайна и настройките от друг сайт в този.

en: Start Import
bg: Стартиране на импортирането

en: Bundle your whole site - or just some of its elements - to be used for another website.
bg: Създайте пакет на целия сайт (или само на някои от елементите му) и го използвайте в друг уеб сайт.

en: Start Export
bg: Стартиране на експортирането

en: Template Kits
bg: Шаблонни комплекти

en: Import a Template Kit
bg: Импортиране на шаблонен комплект

en: Export a Template Kit
bg: Експортиране на шаблонен комплект

note: translators: 1: New line break, 2: Learn More link.
en: Design sites faster with a template kit that contains some or all components of a complete site, like templates, content & site settings.%1$sYou can import a kit and apply it to your site, or export the elements from this site to be used anywhere else. %2$s
bg: Създавайте сайтове по-бързо с помощта на шаблонен комплект, който съдържа някои или всички компоненти за изграждане на цял сайт – напр. шаблони, текстово съдържание и настройки на сайта.%1$sМожете да импортирате комплект и да го приложите към сайта си или да експортирате елементите от този сайт, за да ги ползване на друго място. %2$s

en: Zero size file downloaded
bg: Файлът с нулев размер е изтеглен

en: Active Breakpoints
bg: Активни разделителни точки

en: LTR
bg: От ляво надясно

en: RTL
bg: От дясно наляво

en: Text Direction
bg: Посока на текста

en: Path Type
bg: Тип на пътя

en: Learn more
bg: Научете повече

en: The uploaded file could not be moved
bg: Каченият файл не може да бъде преместен

en: Sorry, this file type is not permitted for security reasons.
bg: За съжаление,  от съображения за сигурност този тип файл не се допуска.

note: translators: %s: Max file size.
en: Remote file is too large, limit is %s
bg: Отдалеченият файл е твърде голям. Ограничението е %s

en: Downloaded file has incorrect size
bg: Изтегленият файл е с неправилен размер

en: Remote server did not respond
bg: Не е получен отговор от отдалечения сървър

note: translators: 1: HTTP error message, 2: HTTP error code.
en: Remote server returned the following unexpected result: %1$s (%2$s)
bg: Отдалеченият сървър върна следния неочакван резултат: %1$s (%2$s)

note: translators: 1: WordPress error message, 2: WordPress error code.
en: Request failed due to an error: %1$s (%2$s)
bg: Заявката е неуспешна поради възникнала грешка: %1$s (%2$s)

en: Could not create temporary file.
bg: Неуспешно създаване на временния файл.

en: Invalid file type
bg: Невалиден тип файл

en: Fetching attachments is not enabled
bg: Извличането на прикачени файлове не е активирано

note: translators: %s: Menu slug.
en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
bg: Елементът от менюто е пропуснат поради невалидно кратко име на меню: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
bg: Елементът от менюто е пропуснат поради липсващо кратко име на меню

note: translators: 1: Post title, 2: Post type.
en: Failed to import %1$s: Invalid post type %2$s
bg: Неуспешно импортиране на %1$s: невалиден тип публикация %2$s

note: translators: 1: Term taxonomy, 2: Term name. translators: 1: Post type singular label, 2: Post title. translators: 1: Taxonomy name, 2: Term name.
en: Failed to import %1$s %2$s
bg: Неуспешно импортиране на %1$s %2$s

note: translators: %s: Author display name.
en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
bg: Неуспешно създаване на нов потребител за %s. Публикациите му ще бъдат прехвърлени на текущия потребител.

note: translators: %s: Post author.
en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
bg: Неуспешно импортиране на автор: %s. Публикациите му ще бъдат прехвърлени на текущия потребител.

en: The file does not exist, please try again.
bg: Файлът не съществува. Опитайте отново.

en: There was an error when reading this WXR file
bg: Възникна грешка при прочитането на този WXR файл

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
bg: Това не прилича на WXR файл поради липсващ/невалиден номер на WXR версията

en: Mobile and Tablet options cannot be deleted.
bg: Опциите за мобилни устройства и таблети не могат да бъдат изтрити.

en: Path
bg: Път

en: Starting Point
bg: Начална точка

en: Word Spacing
bg: Разстояние между думите

en: Show Path
bg: Показване на пътя

en: Add Your Curvy Text Here
bg: Въведете тук огънат текст

en: Text Path
bg: Път на текста

en: Spiral
bg: Спирала

en: Oval
bg: Овал

en: Arc
bg: Дъга

en: Wave
bg: Вълна

en: Stroke
bg: Контур

en: Install & Activate
bg: Инсталиране и активиране

en: Find an Expert
bg: Намерете експерт

en: Inactive by default
bg: Неактивно по подразбиране

en: Active by default
bg: Активно по подразбиране

en: Status: %s
bg: Статус: %s

en: No available experiments
bg: Няма налични експерименти

en: Stable
bg: Стабилна версия

en: Release Candidate
bg: Кандидат за пускане

en: Beta
bg: Бета-версия

en: Alpha
bg: Алфа-версия

en: Development
bg: Версия в разработка

en: Experiments
bg: Експерименти

en: The current version of Elementor doesn't have any experimental features . if you're feeling curious make sure to come back in future versions.
bg: В настоящата версия на Elementor няма експериментални функции. Ако сте любопитни, погледнете отново тук при бъдещите версии.

en: These enhancements may include some markup changes to existing elementor widgets
bg: Тези подобрения могат да включват някои промени в съществуващите модули на Elementor

en: An array of accessibility enhancements in Elementor pages.
bg: Множество подобрения с оглед на функциите за достъпност в страниците, създадени с Elementor.

en: Accessibility Improvements
bg: Подобрения в достъпността

en: Get a sneak peek at our in progress development versions, and help us improve Elementor to perfection. Developer Edition releases contain experimental functionality for testing purposes.
bg: Надникнете в предварителните версии на разработка и ни помогнете да подобрим Elementor. Версиите за разработчици съдържат експериментални функции, предназначение за тестване.

en: Please Note! The "Improved Asset Loading" mode reduces the amount of code that is loaded on the page by default. When activated, parts of the infrastructure code will be loaded dynamically, only when needed. Keep in mind that activating this experiment may cause conflicts with incompatible plugins.
bg: Внимание! Режимът „Подобрено зареждане на ресурсите“ намалява количеството на код, което стандартно се зарежда на страницата. При активирането на този режим част от инфраструктурния код ще се зарежда динамично и само когато е необходимо. Активирането на този експеримент може да доведе до конфликт с някои добавки, неподдържащи такъв начин на работа.

en: Improved Asset Loading
bg: Подобрено зареждане на ресурсите

en: Developers, Please Note! This experiment includes some markup changes. If you've used custom code in Elementor, you might have experienced a snippet of code not running. Turning this experiment off allows you to keep prior Elementor markup output settings, and have that lovely code running again.
bg: На вниманието на разработчиците: Този експеримент включва някои промени в маркирането. Ако използвате персонализиран код в Elementor, възможно е да видите, че част от кода ви не се изпълнява. Ако изключите този експеримент, ще запазите предишните настройки за маркиране в Elementor и кодът ви ще работи отново.

en: No landing pages found in trash
bg: Не са намерени целеви страници в кошчето

en: No landing pages found
bg: Не са намерени целеви страници

en: Search Landing Pages
bg: Търсене на целеви страници

en: View Landing Page
bg: Преглед на целеви страници

en: All Landing Pages
bg: Всички целеви страници

en: New Landing Page
bg: Нова целева страница

en: Edit Landing Page
bg: Редактиране на целевата страница

en: Add New Landing Page
bg: Добавяне на нова целева страница

en: Landing Pages
bg: Целеви страници

en: Landing Page
bg: Целева страница

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Plugin
bg: Разширение

note: translators: %s: Elementor plugin name.
en: Tested up to %s version
bg: Тествано до версия %s

en: Some of the plugins you’re using have not been tested with the latest version of %1$s (%2$s). To avoid issues, make sure they are all up to date and compatible before updating %1$s.
bg: Някои от добавките, които използвате, не са тествани с последната версия на %1$s (%2$s). За да избегнете проблеми, уверете се, че всички те са актуализирани и съвместими, преди да инсталирате най-новата версия на %1$s.

en: Compatibility Alert
bg: Предупреждение относно съвместимостта

en: Custom Columns Gap
bg: Персонализирано отстояние между колоните

en: Build Effective Landing Pages for your business' marketing campaigns.
bg: Създавайте ефектни целеви страници за маркетингови кампании.

en: Adds a new Elementor content type that allows creating beautiful landing pages instantly in a streamlined workflow.
bg: Добавя нов тип съдържание в Elementor, което позволява бързо и лесно създаване на красиви целеви страници.

en: Keep my settings
bg: Запазване на настройките ми

en: By removing this template you will delete your entire Site Settings. If this template is deleted, all associated settings: Global Colors & Fonts, Theme Style, Layout, Background, and Lightbox settings will be removed from your existing site. This action can not be undone.
bg: С премахването на този шаблон ще изтриете всички настройки на сайта. При изтриване на шаблона всички свързани с него настройки (глобални цветове и шрифтове, стил на темата, оформление, фон и настройки на Lightbox) ще бъдат премахнати от сайта. Това действие не може да бъде отменено.

en: Are you sure you want to delete your Site Settings?
bg: Наистина ли искате да изтриете настройките на сайта?

[ctx: Page Template]
en: Theme
bg: Тема

en: The Global value you are trying to use is not available.
bg: Глобалната стойност, която се опитвате да използвате, не е налична.

en: Choose SVG
bg: Избиране на SVG

note: Description of the plugin
en: The Elementor Website Builder has it all: drag and drop page builder, pixel perfect design, mobile responsive editing, and more. Get started now!
bg: В конструктора за уеб сайтове Elementor има всичко: взаимодействие с плъзгане и пускане, проектиране с точност до пиксел, адаптивен дизайн и много други преимущества. Възползвайте се от тях още сега!

en: Migrate to v3.0
bg: Мигриране към v3.0

en: Warning: This will reset your current Global Fonts and Colors, and will migrate your previous settings from v2.x versions.
bg: Предупреждение: Това ще нулира настоящите ви глобални шрифтове и цветове и ще мигрира предишните ви настройки от версиите v2.x.

en: Rerun Update Script
bg: Повторно пускане на скрипта за актуализация

en: Global Colors
bg: Глобални цветове

en: Breakpoint
bg: Разделителна точка

en: Rows Gap
bg: Отстояние между редовете

en: Apply Link On
bg: Прилагане на връзката върху

en: Items
bg: Елементи

en: Site Settings
bg: Настройки на сайта

en: Breakpoints
bg: Разделителни точки

en: Theme
bg: Тема

en: Error
bg: Грешка

en: Fill
bg: Запълване

en: Object Fit
bg: Побиране на обект

en: Download
bg: Изтегляне

en: Optimized DOM Output
bg: Оптимизиран DOM изход

en: Become a super contributor by opting in to share non-sensitive plugin data and to receive periodic email updates from us.
bg: Станете суперпотребител, като се разрешите да споделяте с нас неповерителни данни относно добавката и да получавате периодично имейли с новини от нас.

en: Saved Color
bg: Запазен цвят

en: Panel Width
bg: Ширина на панела

en: Heads up, Please backup before upgrade!
bg: Внимание! Направете резервно копие преди актуализацията!

en: User Preferences
bg: Предпочитания на потребителя

en: Fallback Font Family
bg: Резервна фамилия шрифтове

en: The `theme-color` meta tag will only be available in supported browsers and devices.
bg: Мета маркерът theme-color ще е наличен само в поддържаните браузъри и устройства.

en: Mobile Browser Background
bg: Фон на мобилен браузър

en: Suggested favicon dimensions: 512 × 512 pixels.
bg: Препоръчителни размери на фавиконата: 512 × 512 пиксела.

en: Site Favicon
bg: Фавикона на сайта

en: Site Logo
bg: Лого на сайта

en: Choose description
bg: Дайте описание

en: Site Description
bg: Описание на сайта

en: Choose name
bg: Изберете име

en: Site Name
bg: Име на сайта

en: Site Identity
bg: Индивидуалност на сайта

en: Default Page Layout
bg: Оформление на страницата (по подразбиране)

en: Layout Settings
bg: Настройки на оформлението

en: Changes will be reflected in the preview only after the page reloads.
bg: Промените ще бъдат отразени във визуализацията само след презареждане на страницата.

en: Reset Data
bg: Нулиране на данните

en: Watch the Full Guide
bg: Гледайте пълното ръководство

en: Click the media icon to upload file
bg: Щракнете върху мултимедийната икона, за да качите файл

en: Enable Unfiltered File Uploads
bg: Активиране нефилтрирано качване на файлове

en: Get introduced to Elementor by watching our "Getting Started" video series. It will guide you through the steps needed to create your website. Then click to create your first page.
bg: За да опознаете как функционира Elementor, изгледайте видео клиповете „Getting Started“, които представят най-важните стъпки за изграждането на сайт. След това щракнете тук, за да създадете първата си страница.

en: If you are experiencing a loading issue, contact your site administrator to troubleshoot the problem using Safe Mode.
bg: Ако имате проблем със зареждането, свържете се с администратора на сайта, за да проследи и отстрани грешката с функцията за безопасен режим.

en: Label
bg: Етикет

en: Default Kit
bg: Комплект по подразбиране

en: Focus
bg: Фокус

en: Field
bg: Поле

en: Buttons
bg: Бутони

en: Draft
bg: Чернова

en: Kit
bg: Комплект

en: Share on Twitter
bg: Споделяне в Twitter

en: Share on Facebook
bg: Споделяне във Facebook

en: Share
bg: Споделяне

en: Fullscreen
bg: Цял екран

en: Dynamic Tags
bg: Динамични етикети

en: Elementor Dynamic Content
bg: Динамично съдържание с Elementor

en: Download image
bg: Изтегляне на изображение

en: Custom Attributes
bg: Персонализирани атрибути

en: Attributes
bg: Атрибути

en: Meet Our Attributes
bg: Запознайте се с атрибутите

en: Navigation Icons Size
bg: Размер на иконите за навигацията

en: Toolbar Icons Size
bg: Размер на иконите за лентата с инструменти

en: We highly recommend backing up your database before performing this upgrade.
bg: Препоръчваме ви да направите резервно копие на базата си данни, преди да пристъпите към тази надстройка.

en: The upgrade process includes a database update
bg: Процесът на надстройка включва и надстройка на базата данни

en: Body
bg: Основно съдържание

en: Click here to run it now
bg: Щракнете тук, за да го пуснете

note: translators: %s: Widget title.
en: Use %s widget and dozens more pro features to extend your toolbox and build sites faster and better.
bg: Използвайте модула „%s“ и множество други експертни функции, за да разширите асортимента на инструментите си и да можете да създавате сайтове по-бързо и по-добре.

en: Paragraph Spacing
bg: Отстъп между абзаците

en: Pin it
bg: Застопоряване

en: Set custom attributes for the link element. Separate attribute keys from values using the | (pipe) character. Separate key-value pairs with a comma.
bg: Задайте персонализираните атрибути за елемента на връзката. Отделяйте ключовете на атрибутите от стойностите чрез отвесна черта „|“. Отделяйте двойките ключ–стойност чрез запетаи.

en: Get more dynamic capabilities by incorporating dozens of Elementor's native dynamic tags.
bg: Може да получите повече динамични възможности, като включите десетките вградени динамични етикети на Elementor

en: You’re missing out!
bg: Не изпускайте възможността!

en: Attributes lets you add custom HTML attributes to any element.
bg: С атрибутите можете да добавяте персонализирани HTML атрибути към всеки елемент.

note: translators: %s: Widget title.
en: %s Widget
bg: Модул: %s

en: Back
bg: Задна страна

en: Form Fields
bg: Полета на формуляра

en: With Elementor Pro’s WooCommerce Builder, you’ll be able to design your store without coding!
bg: С WooCommerce Builder на Elementor Pro ще можете да оформите дизайна на магазина си, без да пишете код.

en: Already connected.
bg: Вече са свързани.

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Enable Lightbox In Editor
bg: Активиране на Lightbox в редактора

en: Pause on Interaction
bg: Пауза при взаимодействие

en: Background Position
bg: Позиция на фона

en: Contain
bg: Поместване

en: Cover
bg: Припокриване

en: Auto
bg: Автоматично

en: Background Size
bg: Размера на фона

en: UI Theme
bg: Тема за потребителския интерфейс

en: Dark
bg: Тъмна

en: Light
bg: Светла

en: Usage Data Sharing
bg: Споделяне на данни за употребата

en: Auto Detect
bg: Автоматично определяне

en: Set light or dark mode, or use Auto Detect to sync it with your OS setting.
bg: Задайте светъл или тъмен режим на работа или оставете функцията „Автоматично определяне“ да го синхронизира с настройките на операционната ви система.

en: Connecting to the Library failed. Please try reloading the page and try again
bg: Неуспешно свързване към библиотеката ни. Презаредете страницата и опитайте отново

note: translators: %s: Remote user.
en: Connected as %s
bg: Свързани сте като %s

note: translators: %s: Video provider
en: %s Video Player
bg: Видео плейър %s

en: Add Your Custom Icons
bg: Добавяне на потребителски икони

en: Custom Icons
bg: Потребителски икони

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
bg: Не разчитайте само на иконите от FontAwesome, които се ползват от почти всеки! Направете уеб сайта и стила на дизайна по-уникални, като качите персонални икони от ваш източник.

en: Duration
bg: Продължителност

[ctx: Background Control]
en: Images
bg: Изображения

[ctx: Background Control]
en: Slideshow
bg: Слайдшоу

[ctx: Background Control]
en: Video
bg: Видео

en: Clear Log
bg: Изчистване на дневника

en: Transition
bg: Преход

en: Add Element
bg: Добавяне на елемент

en: Reinstall
bg: Преинсталиране

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
bg: Възникна грешка. Избраната версия е невалидна. Изберете друга версия.

en: Post
bg: Публикация

[ctx: shapes]
en: Half Rounds
bg: Полукръгове

en: Play On Mobile
bg: Изпълнение в мобилна версия

en: YouTube/Vimeo link, or link to video file (mp4 is recommended).
bg: Връзка към YouTube/Vimeo или към видео файл (препоръчително mp4).

en: This cover image will replace the background video in case that the video could not be loaded.
bg: Това изображение ще замени фоновото видео, ако то не може да се зареди.

[ctx: shapes]
en: Slashes
bg: Резкѝ

[ctx: shapes]
en: Multiple
bg: Умножаване

[ctx: shapes]
en: Curved
bg: Огъване

[ctx: shapes]
en: Fir Tree
bg: Елха

[ctx: shapes]
en: Dots
bg: Точки

en: Line
bg: Линия

[ctx: shapes]
en: X
bg: Х

[ctx: shapes]
en: Squares
bg: Квадрати

en: Basic Gallery
bg: Основна галерия

[ctx: shapes]
en: Tribal
bg: Родов

[ctx: shapes]
en: Trees
bg: Дървета

[ctx: shapes]
en: Stripes
bg: Ивици

[ctx: shapes]
en: Leaves
bg: Листа

[ctx: shapes]
en: Rectangles
bg: Правоъгълници

[ctx: shapes]
en: Parallelogram
bg: Успоредник

[ctx: shapes]
en: Rhombus
bg: Ромб

[ctx: shapes]
en: Pluses
bg: Плюс

[ctx: shapes]
en: Arrows
bg: Стрелки

[ctx: shapes]
en: Zigzag
bg: Зигзаг

[ctx: shapes]
en: Wavy
bg: Вълнообразно

[ctx: shapes]
en: Squared
bg: Квадратен

en: Next
bg: Следваща

en: Previous
bg: Предишна

[ctx: shapes]
en: Curly
bg: Вълнообразна линия

en: Out
bg: От

en: In
bg: Към

en: Ken Burns Effect
bg: Ефект Ken Burns

en: Amount
bg: Сума

note: translators: %s: Path to .htaccess file.
en: File Path: %s
bg: Път до файла: %s

en: Document not found.
bg: Документът не е намерен.

en: Icon Library
bg: Библиотека с икони

en: Upload
bg: Качване

en: Choose Video
bg: Изберете видео

en: Upload SVG
bg: Качване на SVG

en: All Icons
bg: Всички икони

en: Font Awesome - Brands
bg: Font Awesome – брандове

en: Font Awesome Upgrade
bg: Надстройка на Font Awesome

en: Load Font Awesome 4 Support
bg: Зареждане на поддръжката на Font Awesome 4

en: Your Email
bg: Вашия имейл

en: Template not exist.
bg: Шаблонът не съществува.

en: Sign Up
bg: Регистрация

en: Font Awesome - Regular
bg: Font Awesome – стандартни

en: Your site's .htaccess file appears to be missing.
bg: Липсва файлът .htaccess на сайта ви.

en: Play Once
bg: Единично възпроизвеждане

en: Some of your theme files are missing.
bg: Някои от файловете на темата ви липсват.

en: Get Beta Updates
bg: Получаване на бета версии

en: Deprecated
bg: Не се използва

en: Upgrade To Font Awesome 5
bg: Надстройка до Font Awesome 5

en: Please note that the upgrade process may cause some of the previously used Font Awesome 4 icons to look a bit different due to minor design changes made by Font Awesome.
bg: Обърнете внимание, че при надстройката някои от преди това използваните икони от Font Awesome 4 може да изглеждат малко по-различно заради промени в дизайна им.

en: Font Awesome - Solid
bg: Font Awesome – Solid

en: Hurray! The upgrade process to Font Awesome 5 was completed successfully.
bg: Ура! Надстройката до v.5 на Font Awesome завърши успешно.

en: This action is not reversible and cannot be undone by rolling back to previous versions.
bg: Това действие е необратимо и предишното състояние не може да бъде върнато с връщане към предишни версии.

en: By upgrading, whenever you edit a page containing a Font Awesome 4 icon, Elementor will convert it to the new Font Awesome 5 icon.
bg: След надстройката когато редактирате страница, съдържаща икона от Font Awesome 4, Elementor ще я конвертира в съответната ѝ икона от Font Awesome 5.

en: Access 1,500+ amazing Font Awesome 5 icons and enjoy faster performance and design flexibility.
bg: С достъп до над 1500 икони от Font Awesome 5 ще се възползвате от по-добра скорост на зареждане и по-голяма гъвкавост на дизайна.

en: Font Awesome 4 support script (shim.js) is a script that makes sure all previously selected Font Awesome 4 icons are displayed correctly while using Font Awesome 5 library.
bg: Поддържащият скрипт на Font Awesome 4 (shim.js) представлява код, който осигурява правилното изобразяване на всички досега избрани икони от Font Awesome 4 при използване на библиотеката на Font Awesome 5.

en: Need Help
bg: Потърсете помощ

en: We recommend you only enable this feature if you understand the security risks involved.
bg: Препоръчваме ви да активирате тази функция само ако сте наясно с евентуалния риск.

en: Elementor will try to sanitize the unfiltered files, removing potential malicious code and scripts.
bg: Elementor ще се опита да изчисти SVG файловете, като премахне потенциално зловреден код и скриптове.

en: As a beta tester, you’ll receive an update that includes a testing version of Elementor and its content directly to your Email
bg: Като бета-тестер ще получавате актуализация, включваща тестова версия на Elementor и съдържанието ѝ, директно в електронната си поща.

en: Please note! Allowing uploads of any files (SVG & JSON included) is a potential security risk.
bg: Внимание! Качването на файлове (вкл. SVG и JSON) представлява потенциален риск за сигурността.

en: Overflow
bg: Преливане

en: Get Help
bg: Получаване на помощ

en: Custom positioning is not considered best practice for responsive web design and should not be used too frequently.
bg: Персонализираното позициониране не е най-добра практика за адаптивен уеб дизайн и не трябва да се прекалява с използването му.

en: Horizontal Align
bg: Хоризонтално подравняване

en: Space Evenly
bg: Равномерно разпределяне

en: Space Around
bg: Разстояние около елементите

en: Vertical Orientation
bg: Вертикално ориентиране

en: Horizontal Orientation
bg: Хоризонтално ориентиране

en: Absolute
bg: Абсолютно

en: Vertical Align
bg: Вертикално подравняване

en: Super Admin
bg: Суперадминистратор

en: Offset
bg: Изместване

en: Fixed
bg: Фиксиран

en: Hidden
bg: Скрита

en: Please note!
bg: Моля, обърнете внимание!

en: Motion Effects
bg: Ефекти за движение

en: Having problems loading Elementor? Please enable Safe Mode to troubleshoot.
bg: Имате ли проблеми със зареждането на Elementor? Активирайте безопасния режим, за да можете да откриете и отстраните грешките.

en: The issue was probably caused by one of your plugins or theme.
bg: Проблемът вероятно се дължи на някое от инсталираните разширения или тема.

note: translators: %s: Accepted chars.
en: Note: The ID link ONLY accepts these chars: %s
bg: Бележка: За ID връзката може да се използват САМО следните знаци: %s

en: (more&hellip;)
bg: (още&hellip;)

note: translators: %d: Interval in minutes.
en: Every %d minutes
bg: На всеки %d минути

en: External URL
bg: Външен URL

en: Elementor Data Updater
bg: Актуализатор на данните на Elementor

en: Continue reading
bg: Продължаване с четенето

[ctx: Template Library]
en: Category
bg: Категория

[ctx: Template Library]
en: Categories
bg: Категории

[ctx: Template Library]
en: Templates
bg: Шаблони

en: Location
bg: Местоположение

note: translators: %s: Current post name.
en: Continue reading %s
bg: Продължаване с четенето %s

en: Enable Safe Mode
bg: Активиране на безопасен режим

en: Can't Edit?
bg: Не можете да редактирате ли?

en: Disable Safe Mode
bg: Деактивиране на безопасния режим

[ctx: Template Library]
en: All Categories
bg: Всички категории

[ctx: Template Library]
en: Filter by category
bg: Филтриране по категория

[ctx: Template Library]
en: Saved Templates
bg: Запазени шаблони

en: Safe Mode
bg: Безопасен режим

en: Safe Mode ON
bg: Безопасен режим – вкл.

en: Editor successfully loaded?
bg: Редакторът зарежда ли се безпроблемно?

en: Still experiencing issues?
bg: Все още ли имате проблеми?

note: translators: %s: The `the_content` function.
en: Note: This widget only affects themes that use `%s` in archive pages.
bg: Забележка: Този модул работи само при темите, които използват „%s“ в архивните страници.

en: Safe Mode allows you to troubleshoot issues by only loading the editor, without loading the theme or any other plugin.
bg: Безопасният режим ви позволява да откривате и отстранявате проблемите, като затова се зарежда само редакторът, но без да се зарежда темата или друго разширение.

en: Get Popup Builder
bg: Вземете конструктора на изскачащи модули

en: Read More
bg: Прочетете повече

en: Cannot enable Safe Mode
bg: Не може да се активира безопасният режим

en: The database update process is now complete. Thank you for updating to the latest version!
bg: Актуализирането на базата данни завърши. Сега ползвате най-новата версия.

en: Order By
bg: Сортиране по

en: Read More Text
bg: Текст за полето „Прочетете повече“

[ctx: Background Control]
en: Y Position
bg: Вертикал

[ctx: Background Control]
en: X Position
bg: Хоризонтал

[ctx: Background Control]
en: Custom
bg: Персонализиране

en: Theme Builder
bg: Конструктор на темата

en: Choose File
bg: Изберете файл

en: Popups
bg: Изскачащи прозорци

en: Your site database needs to be updated to the latest version.
bg: Базата данни на сайта ви трябва да се актуализира до най-новата версия.

en: Not Supported
bg: Не се поддържа

en: Users
bg: Потребители

en: Plugins
bg: Разширения

en: Connect
bg: Свързване

en: Any Video
bg: Някакво видео

en: Current Video Channel
bg: Текущ видео канал

en: Rating Scale
bg: Скала за оценка

en: Disconnect
bg: Прекъсване на връзката

en: Custom Caption
bg: Персонализирано кратко описание

en: Future
bg: Бъдеще

en: Keyboard Shortcuts
bg: Клавишни комбинации

en: Undo
bg: Отменяне

en: Redo
bg: Връщане

en: Show / Hide Panel
bg: Показване/скриване на панела

en: Go To
bg: Към

en: Dashboard
bg: Табло

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Menus
bg: Менюта

en: Create
bg: Създаване

en: Finder
bg: Търсене

en: Type to find anything in Elementor
bg: Въведете нещо, за да го откриете в Elementor

en: Customizer
bg: Персонализатор

en: Stars
bg: Звезди

en: Unmarked Color
bg: Немаркиран цвят

en: Unmarked Style
bg: Немаркиран стил

en: Rating
bg: Оценка

en: Star Rating
bg: Оценка със звезди

en: Quit
bg: Прекъсване

en: Outline
bg: Външна

en: Attachment Caption
bg: Надпис за прикачения файл

en: Poster
bg: Публикуващ

en: Hide Notification
bg: Скриване на известието

en: Happy To Help
bg: Искате ли да помогнете?

en: Congrats!
bg: Поздравления!

en: Enter your URL
bg: Въведете ваш URL

en: Inner Section
bg: Вътрешна секция

en: Lazy Load
bg: Бавно зареждане

en: Editing Handles
bg: Контроли за редактиране

en: Welcome to Elementor
bg: Добре дошли в Elementor!

en: Create Your First Post
bg: Създайте първата си публикация

en: Create Your First Page
bg: Създайте първата си страница

en: Getting Started
bg: Първи стъпки

en: Easy Navigation is Here!
bg: Вече има и лесна навигация!

en: Empty
bg: Празно

en: Navigator
bg: Навигатор

en: Skip
bg: Пропускане

en: Paste URL or type
bg: Поставете или въведете URL

[ctx: Filter Control]
en: Hue
bg: Нюанс

en: Debug Bar
bg: Панел за грешки

en: Once you fill your page with content, this window will give you an overview display of all the page elements. This way, you can easily move around any section, column, or widget.
bg: След като попълните страницата си със съдържание, в този прозорец ще се показват всички елементи на страницата. По този начин можете лесно да местите която и да е секция, колона или модул.

en: You created over 10 pages with Elementor. Great job! If you can spare a minute,
    				please help us by leaving a five star review on WordPress.org.
bg: Създадохте вече над 10 страници с Elementor. Браво! Молим ви, отделете минутка, за да ни поставите оценка с 5 звезди в WordPress.org.

en: Show editing handles when hovering over the element edit button.
bg: Показване на контролите за редактиране при посочване на бутона за редактиране на елемента

en: Zoom
bg: Мащабиране

en: Debug Bar adds an admin bar menu that lists all the templates that are used on a page that is being displayed.
bg: Панелът за грешки добавя още едно меню в административната лента, в което се извежда списък на всички шаблони, използвани на съответната страница.

en: Single
bg: Единични

en: Logo
bg: Лого

en: Video Info
bg: Информация за видеото

en: Modest Branding
bg: Минимално брандиране

en: Source
bg: Източник

en: Site
bg: Сайт

en: Copy
bg: Копиране

en: Drag widget here
bg: Плъзнете модула тук

[ctx: Filter Control]
en: CSS Filters
bg: CSS филтри

en: I have Elementor Pro
bg: Имам Elementor Pro

[ctx: Filter Control]
en: Saturation
bg: Наситеност

[ctx: Filter Control]
en: Contrast
bg: Контраст

[ctx: Filter Control]
en: Brightness
bg: Яркост

[ctx: Filter Control]
en: Blur
bg: Замъгляване

en: Specify an end time (in seconds)
bg: Укажете крайно време (в сек.)

en: End Time
bg: Крайно време

en: Specify a start time (in seconds)
bg: Укажете начално време (в сек.)

en: Start Time
bg: Начално време

en: Wait! Don't deactivate Elementor. You have to activate both Elementor and Elementor Pro in order for the plugin to work.
bg: Почакайте! Не деактивирайте Elementor. Трябва да активирате както Elementor, така и Elementor Pro, за да може да работи разширението.

en: Elementor Debugger
bg: Модул за откриване на грешки в Elementor

en: Blend Mode
bg: Режим на смесване

en: Button ID
bg: ИД на бутон

en: Artwork
bg: Изображение

en: Self Hosted
bg: на собствения сървър

en: Back to WordPress Editor
bg: Назад към редактора на WordPress

note: translators: %s: Document title.
en: Elementor %s
bg: Elementor – %s

note: translators: %s: Template type label.
en: Add New %s
bg: Добавяне на %s

en: Opacity
bg: Непрозрачност

[ctx: Page Template]
en: Elementor Full Width
bg: Шаблон на Elementor – по цялата ширина

[ctx: Page Template]
en: Elementor Canvas
bg: Шаблон на Elementor – празен

en: Max Width
bg: Макс. ширина

en: Position
bg: Позиция

note: translators: 1: Elementor, 2: Link to plugin review
en: Enjoyed %1$s? Please leave us a %2$s rating. We really appreciate your support!
bg: Харесва ли ви %1$s? Моля, дайте ни оценка %2$s. Благодарим ви за подкрепата!

en: Knowledge Base
bg: База знания

en: Page Layout
bg: Оформление на страницата

en: This template includes the header, full-width content and footer
bg: Този шаблон включва хедър, съдържание по цялата ширина и футър

en: No header, no footer, just Elementor
bg: Без хедър и футър – само Elementor

en: Play Video
bg: Пускане на видеото

en: All
bg: Всички

[ctx: Template Library]
en: My Templates
bg: Моите шаблони

en: Create Template
bg: Създаване на шаблон

en: Enter template name (optional)
bg: Въведете име на шаблона (по избор)

en: Select the type of template you want to work on
bg: Изберете типа шаблон, с който искате да работите

en: Choose Template Type
bg: Изберете тип на шаблона

en: Use templates to create the different pieces of your site, and reuse them with one click whenever needed.
bg: Можете да използвате шаблоните, за да изградите по-бързо отделните елементи на сайта, както и да ги използвате отново, когато ви потрябват – и то само с едно щракване.

en: More actions
bg: Още действия

en: Search Templates:
bg: Търсене на шаблони:

en: Pages
bg: Страници

en: This tag has no settings.
bg: Този етикет няма настройки.

en: Featured Image
bg: Основно изображение

en: Body Style
bg: Стил на тялото

en: Document
bg: Документ

en: Separator
bg: Разделител

en: Action not found.
bg: Не е открито действие.

en: Token Expired.
bg: Тоукънът е изтекъл.

en: Add New
bg: Добавяне на нов

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
bg: Потребителските шрифтове ви позволяват да добавяте локални шрифтове и да ги използвате в проектите си в Elementor, за да подчертавате уникалния стил на бранда.

en: Add Your Custom Fonts
bg: Добавяне на ваши потребителски шрифтове

en: Custom Fonts
bg: Потребителски шрифтове

[ctx: Border Control]
en: Groove
bg: Вдлъбнатина

note: translators: %s: Document title. translators: %s: Post type label.
en: %s Settings
bg: Настройки на %s

en: Want to give access only to content?
bg: Искате ли да дадете достъп само до съдържанието?

en: No access to editor
bg: Без достъп до редактора

en: Role Excluded
bg: Ролята е изключена

en: Manage What Your Users Can Edit In Elementor
bg: Вие определяте това, което потребителите да могат да редактират с Elementor

en: Role Manager
bg: Управление на роли

en: Inline
bg: Редов

en: Name your template
bg: Дайте име на шаблона

en: Fallback
bg: Резервно изображение

en: Add templates and reuse them across your website. Easily export and import them to any other project, for an optimized workflow.
bg: Добавяйте шаблони и ги използвайте повторно навсякъде из уеб сайта. Можете лесно да ги експортирате и импортирате в друг проект, за да оптимизирате работата си.

note: translators: %s: Template type label.
en: Create Your First %s
bg: Създайте за първи път: %s

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
bg: Задайте колко слайда да се превъртат с едно плъзгане.

en: Create New Post
bg: Създаване на нова публикация

en: Note: Attachment Fixed works only on desktop.
bg: Бележка: Функцията за фиксиран прикачен файл работи само на настолни компютри.

en: Active Icon
bg: Активна икона

note: translators: 1: Editing date, 2: Author display name.
en: Last edited on %1$s by %2$s
bg: Последна редакция на %1$s от %2$s

note: translators: 1: Saving date, 2: Author display name.
en: Draft saved on %1$s by %2$s
bg: Чернова, запазена на %1$s от %2$s

en: Save Draft
bg: Запазване на черновата

en: Current Version
bg: Текуща версия

en: Privacy Mode
bg: Режим на поверителност

en: Add Your Heading Text Here
bg: Добавете тук текста на заглавието

[ctx: revision date format]
en: M j, H:i
bg: d.m.Y в H:i

en: Published
bg: Публикувана

en: No Results Found
bg: Не са открити резултати

en: Select File
bg: Изберете файл

en: or
bg: или

en: Drag & drop your .JSON or .zip template file
bg: плъзнете и пуснете файл с шаблон във формат JSON или .zip

en: Import Template to Your Library
bg: Импортиране на шаблон в библиотеката ви

en: Click here
bg: Щракнете тук

en: Creation Date
bg: Дата на създаване

en: Created By
bg: Създадени от

en: Search
bg: Търсене

en: My Favorites
bg: Моите предпочитани

en: Popular
bg: Популярни

en: Trend
bg: Актуални

en: New
bg: Нови

en: Import Template
bg: Импортиране на шаблон

en: Remove
bg: Премахване

en: Duplicate
bg: Дублиране

en: Drag & Drop
bg: Плъзнете и пуснете тук

en: Hide Panel
bg: Скриване на панела

en: Save as Template
bg: Запазване като шаблон

en: Save Options
bg: Опции за запазване

en: Publish
bg: Публикуване

en: Preview Changes
bg: Преглед на промените

en: Search Widget:
bg: Търсене на модул:

[ctx: Typography Control]
en: Line Through
bg: Линия по средата

[ctx: Typography Control]
en: Overline
bg: Линия отгоре

[ctx: Typography Control]
en: Underline
bg: Линия отдолу

[ctx: Typography Control]
en: Decoration
bg: Декорация

en: Unlinked values
bg: Несвързани стойности

en: Blog
bg: Блог

en: (opens in a new window)
bg: (отваря се в нов прозорец)

en: News & Updates
bg: Новини и обновления

[ctx: Dashboard Overview Widget Recently Date]
en: M jS
bg: d.m.Y

en: Recently Edited
bg: Наскоро редактирани

en: Create New Page
bg: Създаване на нова страница

en: Excerpt
bg: Откъс

en: Favorite
bg: Предпочитано

en: Enter your shortcode
bg: Въведете краткия код

en: Enter your image caption
bg: Въведете надпис на изображението

en: Enter your code
bg: Въведете кода

en: Enter your description
bg: Въведете описанието

en: This is an Alert
bg: Това е съобщение

en: Back to default
bg: Назад към настройката по подразбиране

en: Want to learn more about the Elementor library?
bg: Искате ли да научите повече за библиотеката на Elementor?

en: Elementor Overview
bg: Накратко от Elementor

note: translators: %s: Document title.
en: Hurray! Your %s is live.
bg: Ура! „%s“ е онлайн.

en: Access denied.
bg: Достъпът е отказан.

en: Disable Default Fonts
bg: Деактивиране на шрифтовете по подразбиране

en: End
bg: В края

en: Start
bg: В началото

en: We're sorry, but something went wrong. Click on 'Learn more' and follow each of the steps to quickly solve it.
bg: За съжаление нещо се обърка. Щракнете върху „Научете повече“ и преминете през всички стъпки, за да разрешите бързо проблема.

en: The preview could not be loaded
bg: Предварителният преглед не може да бъде зареден

en: Update Notification
bg: Известие за обновления

en: Once you start working, you'll be able to redo / undo any action you make in the editor.
bg: След като започнете да работите, ще можете да повторите/отмените всяко едно действие, което извършвате от редактора.

en: No History Yet
bg: Все още няма хронология на действията

en: Switch to Revisions tab for older versions
bg: Отворете раздел „Редакции“, за да видите по-старите версии

en: Revisions
bg: Редакции

en: Actions
bg: Действия

en: History
bg: Хронология

en: UI Hover Color
bg: Цвят на бутона при посочване

en: UI Color
bg: Цвят на бутона

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
bg: Сянка

en: Mute
bg: Без звук

en: Choose an Elementor template JSON file or a .zip archive of Elementor templates, and add them to the list of templates available in your library.
bg: Изберете шаблон за Elementor във формат JSON или .zip архив с шаблони за Elementor и ги добавете към останалите в библиотеката.

[ctx: Text Shadow Control]
en: Text Shadow
bg: Сянка на текста

en: Open all image links in a lightbox popup window. The lightbox will automatically work on any link that leads to an image file.
bg: Всички връзки към изображения да се отварят в изскачащ прозорец — лайтбокс. Лайтбоксът ще работи автоматично за всяка връзка, водеща към файл с изображение.

en: Image Lightbox
bg: Лайтбокс за изображението

en: Please Note: We do not recommend updating to a beta version on production sites.
bg: Обърнете внимание: Не препоръчваме да обновявате до бета версии официално пуснати сайтове.

en: Beta Tester
bg: Бета-тестер

en: Become a Beta Tester
bg: Станете бета-тестер

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
bg: Предупреждение: Не забравяйте да направите резервно копие на базата данни, преди да се върнете към предишната версия.

en: Rollback Version
bg: Версия за връщане

note: translators: %s: Elementor version.
en: Experiencing an issue with Elementor version %s? Rollback to a previous version before the issue appeared.
bg: Имате някакъв проблем с версия %s на Elementor? Върнете се към предишна версия, с която не сте имали проблем.

en: Version Control
bg: Управление на версиите

en: Switch Editor Loader Method
bg: Превключване на метода за зареждане на редактора

en: Integrations
bg: Интеграции

en: Rollback to Previous Version
bg: Връщане към предишна версия

en: Animation Delay
bg: Забавяне на анимацията

en: Z-Index
bg: Z-индекс

en: Transition Duration
bg: Продължителност на прехода

en: Widgets Space
bg: Разстояние между модулите

en: Add nofollow
bg: Добавяне на nofollow

en: Open in new window
bg: Отваряне в нов прозорец

en: Link Options
bg: Опции на връзката

[ctx: Box Shadow Control]
en: Outline
bg: Външна

[ctx: Box Shadow Control]
en: Position
bg: Позиция

en: Turn-on Beta Tester, to get notified when a new beta version of Elementor or Elementor Pro is available. The Beta version will not install automatically. You always have the option to ignore it.
bg: Включете функцията „Бета-тестер“, за да получавате уведомления при излизането на нова бета-версия на Elementor или E-Pro.

en: Use internal CSS that is embedded in the head of the page. For troubleshooting server configuration conflicts and managing development environments.
bg: Използване на вътрешен CSS, вграден в областта head на страницата. Тази настройка се използва при отстраняването на конфликти със сървърни конфигурации и управлението на развойните среди.

en: Use external CSS files for all generated stylesheets. Choose this setting for better performance (recommended).
bg: Използване на външни CSS файлове за всички генерирани листове със стилове. Тази настройка се използва за по-добра производителност (препоръчва се).

en: Internal Embedding
bg: Вътрешно вграждане

en: External File
bg: Външен файл

en: CSS Print Method
bg: Метод за генериране на CSS

en: For troubleshooting server configuration conflicts.
bg: За отстраняването на конфликти със сървърни конфигурации.

en: Enable
bg: Активиране

en: Disable
bg: Деактивиране

en: Status
bg: Състояние

en: Space
bg: Разстояние

en: Drop Cap
bg: Голяма начална буква

en: Elementor lets you hide the page title. This works for themes that have "h1.entry-title" selector. If your theme's selector is different, please enter it above.
bg: Elementor ви позволява да скривате заглавието на страницата. Това действа при темите, които имат селектор за заглавието „h1.entry-title“. Ако селекторът в темата ви е друг, въведете него.

en: Page Title Selector
bg: Селектор за заглавието на страницата

en: Select
bg: Избиране

en: Template
bg: Шаблон

en: Hide Title
bg: Скриване на заглавието

en: Choose Template
bg: Изберете шаблон

en: To enable maintenance mode you have to set a template for the maintenance mode page.
bg: За да активирате режима на поддръжка, трябва да зададете шаблон на страницата за този режим.

en: Edit Template
bg: Редактиране на шаблона

en: Roles
bg: Роли

en: Logged In
bg: Влезлите в системата

en: Who Can Access
bg: Кой има достъп

en: Coming Soon returns HTTP 200 code, meaning the site is ready to be indexed.
bg: Режимът „Очаквайте скоро“ връща код HTTP 200, което означава, че сайтът е готов за индексиране.

en: Maintenance Mode returns HTTP 503 code, so search engines know to come back a short time later. It is not recommended to use this mode for more than a couple of days.
bg: Режимът „Поддръжка“ връща код HTTP 503, указващ на  търсачките да се върнат след известно време. Не е препоръчително да се използва този режим повече от няколко дни.

en: Maintenance
bg: Поддръжка

en: Coming Soon
bg: Очаквайте скоро

en: Disabled
bg: Деактивирано

en: Choose Mode
bg: Изберете режим

en: Maintenance Mode
bg: Режим на поддръжка

en: Paste Style
bg: Поставяне на стила

en: Maintenance Mode ON
bg: ВКЛЮЧЕН режим на поддръжка

en: Choose between Coming Soon mode (returning HTTP 200 code) or Maintenance Mode (returning HTTP 503 code).
bg: Изберете между режим „Очаквайте скоро“ (връщащ HTTP 200) или режим „Поддръжка“ (връщащ HTTP 503).

en: Set your entire website as MAINTENANCE MODE, meaning the site is offline temporarily for maintenance, or set it as COMING SOON mode, meaning the site is offline until it is ready to be launched.
bg: Задайте режим „Поддръжка“, за да укажете, че сайтът е временно недостъпен с цел техническо обслужване, или задайте режим „Очаквайте скоро“, за да укажете, че сайтът е недостъпен за по-дълго време, докато не стане готов за пускане.

en: Bring to Front
bg: На преден план

en: List
bg: Списък

[ctx: Shapes]
en: Book
bg: Книга

[ctx: Shapes]
en: Split
bg: Разделяне

[ctx: Shapes]
en: Arrow
bg: Стрелка

[ctx: Shapes]
en: Waves Pattern
bg: Вълнист мотив

[ctx: Shapes]
en: Waves Brush
bg: Вълниста четка

[ctx: Shapes]
en: Waves
bg: Вълни

[ctx: Shapes]
en: Curve Asymmetrical
bg: Асиметрична крива

[ctx: Shapes]
en: Curve
bg: Крива

[ctx: Shapes]
en: Tilt
bg: Наклон

[ctx: Shapes]
en: Triangle Asymmetrical
bg: Триъгълник, асиметричен

[ctx: Shapes]
en: Triangle
bg: Триъгълник

[ctx: Shapes]
en: Pyramids
bg: Пирамиди

[ctx: Shapes]
en: Zigzag
bg: Зигзаг

[ctx: Shapes]
en: Clouds
bg: Облаци

[ctx: Shapes]
en: Drops
bg: Капки

[ctx: Shapes]
en: Mountains
bg: Планини

en: Invert
bg: Инвертиране

en: Flip
bg: Преобръщане

en: Shape Divider
bg: Разделител с форма

en: Space Between
bg: Разстояние между модулите

[ctx: Shapes]
en: Fan Opacity
bg: Ветрилна прозрачност

[ctx: Shapes]
en: Tilt Opacity
bg: Наклонена прозрачност

en: Lightbox
bg: Лайтбокс

en: Navigation Width
bg: Ширина на навигацията

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
bg: Добавете свой собствен id, но БЕЗ #, напр. my-id

en: Hover
bg: При посочване

[ctx: Background Control]
en: Angle
bg: Ъгъл

[ctx: Background Control]
en: Radial
bg: Радиален

[ctx: Background Control]
en: Linear
bg: Линеен

[ctx: Background Control]
en: Type
bg: Тип

[ctx: Background Control]
en: Second Color
bg: Вторичен цвят

[ctx: Background Control]
en: Location
bg: Положение

[ctx: Background Control]
en: Gradient
bg: Градиентен

en: Checking this box will disable Elementor's Default Fonts, and make Elementor inherit the fonts from your theme.
bg: Поставянето на отметка в това поле ще деактивира шрифтовете по подразбиране на Elementor и ще му позволи да наследи шрифтовете от темата.

en: Checking this box will disable Elementor's Default Colors, and make Elementor inherit the colors from your theme.
bg: Поставянето на отметка в това поле ще деактивира цветовете по подразбиране на Elementor и ще му позволи да наследи цветовете от темата.

en: Video Tutorials
bg: Видеоуроци

en: View Elementor Video Tutorials
bg: Гледайте видеоуроци за Elementor

en: Docs & FAQs
bg: Документация и ЧЗВ

en: View Elementor Documentation
bg: Прегледайте с документацията на Elementor

en: Enter your old and new URLs for your WordPress installation, to update all Elementor data (Relevant for domain transfers or move to 'HTTPS').
bg: Въведете стария и новия URL адрес на вашата инсталация на WordPress, за да можете да обновите всички данни на Elementor (при смяна на домейна или преминаване към протокол HTTPS).

en: Update Site Address (URL)
bg: Обновяване на URL адреса на сайта

note: translators: %s: WordPress backups documentation.
en: <strong>Important:</strong> It is strongly recommended that you <a target="_blank" href="%s">backup your database</a> before using Replace URL.
bg: <strong>Важно:</strong> Съветваме ви да направите <a target="_blank" href="%s">резервно копие на базата данни</a>, преди да използвате функцията за смяна на URL адреса.

en: Replace URL
bg: Смяна на URL адреса

en: Autosave
bg: Автоматично запазване

en: Revision
bg: Редакция

en: It looks like the post revision feature is unavailable in your website.
bg: Изглежда функцията за запазване на редакциите не е налична в сайта ви.

en: Revision history lets you save your previous versions of your work, and restore them any time.
bg: Хронологията на редакциите ви позволява да запазвате предишните версии от работата си и да ги възстановите, когато ви е необходимо.

en: By
bg: от

en: No Revisions Saved Yet
bg: Все още няма запазени редакции

note: translators: 1: Human readable time difference, 2: Date.
en: %1$s ago (%2$s)
bg: преди %1$s (%2$s)

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
bg: d.m.Y в H:i

en: Start designing your page and you will be able to see the entire revision history here.
bg: Започнете с дизайна на страницата и тук ще виждате цялата хронология на редакциите.

en: Thousand Separator
bg: Разделител за хиляди

[ctx: Background Control]
en: Default
bg: По подразбиране

en: Custom CSS lets you add CSS code to any widget, and see it render live right in the editor.
bg: Потребителският CSS ви позволява да добавяте CSS код към всеки модул и да преглеждате резултата направо в редактора.

en: Meet Our Custom CSS
bg: Запознайте се с нашия потребителски CSS

en: Custom CSS
bg: Потребителски CSS

en: With this feature, you can save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
bg: С помощта на тази функция можете да запишете даден модул като глобален и после да го добавяте в различни области. Така всичките тези области ще могат да се редактират от едно единствено място.

en: Meet Our Global Widget
bg: Запознайте се с нашия глобален модул

en: Get more with Elementor Pro
bg: Получете повече с Elementor Pro

en: Off
bg: Изкл.

en: On
bg: Вкл.

en: Extra Large
bg: Много голям

en: Extra Small
bg: Много малък

en: Improve Elementor
bg: Подобрете Elementor

en: Invalid Data: The Template ID cannot be the same as the currently edited template. Please choose a different one.
bg: Невалидни данни: Идентификаторът на шаблона не може да бъде същия като на редактирания в момента шаблон. Изберете друг.

en: Skin
bg: Стил

en: Update changes to page
bg: Обновяване на промените по страницата

en: %s are disabled
bg: деактивирани са %s

en: No thanks
bg: Нет, благодаря

en: Stretch the section to the full width of the page using JS.
bg: Разтягане на секцията до пълната ширина на страницата с помощта на JS.

en: Stretch Section
bg: Разтягане на страницата

en: Enter parent element selector to which stretched sections will fit to (e.g. #primary / .wrapper / main etc). Leave blank to fit to page width.
bg: Въведете селектор на родителския модул, към който да се напасват разтегнатите секции (напр. #primary / .wrapper / main и т.н.).  Оставете празно за напасване според ширината на страницата.

en: Stretched Section Fit To
bg: Разтегнатата секция да се напасва към модула

en: Learn more.
bg: Научете повече.

en: Reverse Columns
bg: Размяна на колоните

en: Mobile
bg: Телефон

en: Link values together
bg: Свързване на стойностите

en: Shortcode
bg: Кратък код

en: Remote
bg: Онлайн

en: Import Now
bg: Импортиране

en: Import Templates
bg: Импортиране на шаблони

en: Export Template
bg: Експортиране на шаблон

en: (no title)
bg: (неозаглавено)

[ctx: Template Library]
en: Type
bg: Тип

[ctx: Template Library]
en: No Templates found in Trash
bg: Не са открити шаблони в кошчето

[ctx: Template Library]
en: No Templates found
bg: Не са открити шаблони

[ctx: Template Library]
en: Search Template
bg: Търсене на шаблон

[ctx: Template Library]
en: View Template
bg: Преглед на шаблона

[ctx: Template Library]
en: All Templates
bg: Всички шаблони

[ctx: Template Library]
en: New Template
bg: Нов шаблон

[ctx: Template Library]
en: Edit Template
bg: Редактиране на шаблона

[ctx: Template Library]
en: Add New Template
bg: Добавяне на нов шаблон

[ctx: Template Library]
en: Add New
bg: Добавяне на нов

[ctx: Template Library]
en: Template
bg: Шаблон

en: Local
bg: Локални

en: Elementor Library automatically updates on a daily basis. You can also manually update it by clicking on the sync button.
bg: Библиотеката на Elementor автоматично се обновява всеки ден, но можете да я обновите и ръчно, като щракнете върху бутона за синхронизиране.

en: Sync Library
bg: Синхронизиране на библиотеката

en: Tools
bg: Инструменти

en: Page
bg: Страница

en: Enter Template Name
bg: Въведете име на шаблона

en: Export
bg: Експортиране

en: Stay tuned! More awesome templates coming real soon.
bg: Бъдете нащрек! Очаквайте още страхотни шаблони съвсем скоро.

en: Insert
bg: Вмъкване

en: Library
bg: Библиотека

en: Close
bg: Затваряне

en: Add Template
bg: Добавяне на шаблон

en: Back to Library
bg: Обратно към библиотеката

en: Template Library
bg: Библиотека с шаблони

en: Saved Templates
bg: Запазени шаблони

[ctx: System Info]
note: translators: %s: WordPress child themes documentation.
en: If you want to modify the source code of your theme, we recommend using a <a href="%s">child theme</a>.
bg: Ако искате да промените изходния код на темата ви, препоръчваме ви да използвате <a href="%s">дъщерна тема</a>.

en: Learn More
bg: Научете повече

en: Global Fonts
bg: Глобални шрифтове

en: Hover Animation
bg: Анимация при посочване

[ctx: Background Control]
en: Contain
bg: Поместване

en: Fast
bg: Бързо

en: Slow
bg: Бавно

en: Disable Default Colors
bg: Деактивиране на цветовете по подразбиране

en: Default Fonts
bg: Шрифтове по подразбиране

en: Color Palettes
bg: Цветови палитри

en: Entrance Animation
bg: Анимация при появяване

[ctx: Box Shadow Control]
en: Inset
bg: Вътрешна

[ctx: Box Shadow Control]
en: Box Shadow
bg: Сянка на обекта

en: Vertical
bg: Вертикално

en: Horizontal
bg: Хоризонтално

en: Spread
bg: Разпростиране

en: Blur
bg: Замъгляване

en: Aside
bg: Отстрани

en: Testimonial
bg: Отзиви

en: Official Color
bg: Официален цвят

en: Rounded
bg: Закръглена

en: Social Icons
bg: Икони на социални мрежи

en: My Skill
bg: Моите умения

en: Username
bg: Потребителско име

en: Play Counts
bg: Брой на гледанията

en: Comments
bg: Коментари

en: Share Button
bg: Бутон за споделяне

en: Download Button
bg: Бутон за изтегляне

en: Like Button
bg: Бутон за харесване

en: Buy Button
bg: Бутон за купуване

en: Visual Player
bg: Визуален плейър

en: Background Overlay
bg: Наслагване върху фона

en: Extended
bg: Разширени

en: If you have a moment, please share why you are deactivating Elementor:
bg: Няма да ви бавим! Само споделете с нас защо деактивирате Elementor:

en: Quick Feedback
bg: Бързи отзив

en: Please share the reason
bg: Моля, споделете причината

en: Other
bg: Друго

en: It's a temporary deactivation
bg: Това е временно деактивиране

en: I couldn't get the plugin to work
bg: Разширението не работи

en: Please share which plugin
bg: Моля, посочете кое разширение

en: I found a better plugin
bg: Попаднах на по-добро разширение

en: I no longer need the plugin
bg: Това разширение вече не ми е необходимо

en: Update Now
bg: Обновяване още сега

note: translators: %s: Elementor version.
en: View Elementor version %s details
bg: Преглед на данните за версия %s на Elementor

note: translators: 1: Details URL, 2: Accessibility text, 3: Version number, 4: Update URL, 5: Accessibility text.
en: There is a new version of Elementor Page Builder available. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">update now</a>.
bg: Излязла е нова версия на Elementor. <a href="%1$s" class="thickbox open-plugin-details-modal" aria-label="%2$s">Вижте новото във версия %3$s</a> или <a href="%4$s" class="update-link" aria-label="%5$s">обновете още сега</a>.

en: Custom URL
bg: Потребителски URL адрес

en: Background
bg: Фон

en: Wider
bg: Най-широк

en: General
bg: Общи

en: Paste
bg: Поставяне

en: Intro Byline
bg: Име

en: Spacing
bg: Разредка

en: Outside
bg: Отвън

en: Inside
bg: Отвътре

en: Direction
bg: Посока

en: Additional Options
bg: Допълнителни опции

en: Arrows and Dots
bg: Стрелки и точки

en: Left Border Width
bg: Ширина на лявата рамка

en: Animation Duration
bg: Продължителност на анимацията

en: Image Stretch
bg: Разтягане на изображението

en: Image Carousel
bg: Въртележка с изображения

en: Animation Speed
bg: Скорост на анимацията

en: You can crop the original image size to any custom size. You can also set a single value for height or width in order to keep the original size ratio.
bg: Можете да промените първоначалния размер на изображението до желан от вас потребителски размер. Можете също така да зададете отделна стойност за височината или ширината, за да запазите пропорциите на оригиналното изображение.

en: Controls Color
bg: Цвят на контролите

en: Intro Portrait
bg: Снимка

en: Intro Title
bg: Длъжност

en: Loop
bg: Циклично

en: Video Options
bg: Опции на видеото

en: Video
bg: Видео

en: Display
bg: Показване

en: The server does not have ImageMagick or GD installed and/or enabled! Any of these libraries are required for WordPress to be able to resize images. Please contact your server administrator to enable this before continuing.
bg: На сървъра не е инсталирана и/или активирана библиотеката ImageMagick или GD! WordPress се нуждае от някоя от тях, за да може да преоразмерява изображения. Помолете системния администратор да ги активира, преди да продължите.

[ctx: Image Size Control]
en: Image Dimension
bg: Размери на изображението

[ctx: Image Size Control]
en: Custom
bg: Персонализиране

[ctx: Border Control]
en: Dashed
bg: Прекъсната линия

[ctx: Border Control]
en: Dotted
bg: Точкова линия

[ctx: Border Control]
en: Double
bg: Двойна линия

[ctx: Border Control]
en: Solid
bg: Непрекъсната линия

en: Fade
bg: Избледняване

en: Effect
bg: Ефект

[ctx: Image Size Control]
en: Full
bg: Пълно

en: Vertical Alignment
bg: Вертикално подравняване

en: Infinite Loop
bg: Непрекъснат цикъл

en: Dots
bg: Точки

[ctx: Image Size Control]
en: Image Size
bg: Размер на изображението

[ctx: Typography Control]
en: None
bg: Няма

en: Title HTML Tag
bg: HTML етикет на заглавието

en: This is the heading
bg: Това е заглавието

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
bg: Добавете свой собствен клас, но БЕЗ точката, напр. my-class

en: The list of fonts used if the chosen font is not available.
bg: Списък с шрифтовете, които да се използват, ако избраният не е наличен.

en: Form
bg: Формуляр

en: Elements
bg: Модули

en: Settings
bg: Настройки

[ctx: Typography Control]
en: Oblique
bg: Наклонен

[ctx: Typography Control]
en: Italic
bg: Курсив

[ctx: Typography Control]
en: Capitalize
bg: С първи главни букви

[ctx: Typography Control]
en: Lowercase
bg: С малки букви

[ctx: Typography Control]
en: Uppercase
bg: С главни букви

[ctx: Typography Control]
en: Normal
bg: Нормален

en: Play Icon
bg: Икона за пускане

en: Image Overlay
bg: Насложено изображение

en: Suggested Videos
bg: Препоръчвани видео клипове

en: Aspect Ratio
bg: Пропорции

en: Toggle Content
bg: Съдържание на хармониката

en: Toggle Title
bg: Заглавие на хармониката

en: Toggle #2
bg: Хармоника № 2

en: Toggle #1
bg: Хармоника № 1

en: Toggle Items
bg: Елементи на хармониката

en: Toggle
bg: Хармоника

en: Text Editor
bg: Текст

en: Tab Content
bg: Съдържание на раздела

en: Tab Title
bg: Заглавие на раздела

en: Tab #2
bg: Раздел № 2

en: Tab #1
bg: Раздел № 1

en: Tabs Items
bg: Елементи на раздела

en: Tabs
bg: Раздели

en: Pause on Hover
bg: Пауза при посочване

en: Autoplay Speed
bg: Скорост на автомат. възпроизвеждане

en: Arrows
bg: Стрелки

en: Slide
bg: Плъзгане

en: Choose Sidebar
bg: Изберете стран. лента

en: No sidebars were found
bg: Не са открити странични ленти

en: Sidebar
bg: Странична лента

en: Title Style
bg: Стил на заглавието

en: Web Designer
bg: Уеб дизайн

en: e.g. Web Designer
bg: напр. уеб дизайнер

en: Inner Text
bg: Вътрешен текст

en: Display Percentage
bg: Показване на процентите

en: Percentage
bg: Проценти

en: Progress Bar
bg: Лента за резултат

en: For Example: About
bg: Например: За сайта

en: The ID of Menu Anchor.
bg: Идентификаторът на котвата за менюто.

en: This ID will be the CSS ID you will have to use in your own page, Without #.
bg: Този ID може да се използва като CSS ID на страницата ви, но без #.

en: Anchor
bg: Котва

en: Menu Anchor
bg: Котва за меню

en: Image Position
bg: Позиция на изображението

en: Image Spacing
bg: Отстъп от изображението

en: Image Size
bg: Размер на изображението

en: Image Box
bg: Изображение с текст

en: Icon Hover
bg: Икона при посочване

en: Border Width
bg: Ширина на рамката

en: Rotate
bg: Завъртане

en: Secondary Color
bg: Вторичен цвят

en: Primary Color
bg: Основен цвят

en: Square
bg: Квадратна

en: Circle
bg: Кръгла

en: Shape
bg: Форма

en: Stacked
bg: Натрупване

en: List Item
bg: Списъчен елемент

en: List Item #3
bg: Списъчен елемент № 3

en: List Item #2
bg: Списъчен елемент № 2

en: List Item #1
bg: Списъчен елемент № 1

en: Icon List
bg: Списък с икони

en: Icon Spacing
bg: Отстъп от иконата

en: Icon Box
bg: Икона с текст

en: HTML Code
bg: HTML код

en: HTML Tag
bg: HTML етикет

en: Enter your title
bg: Въведете заглавието

en: Heading
bg: Заглавие

en: London Eye, London, United Kingdom
bg: Храм-паметник Александър Невски, София, България

en: Map
bg: Карта

en: Google Maps
bg: Google Карти

en: Caption
bg: Надпис

en: Images
bg: Изображения

en: Random
bg: Случайно

en: Media File
bg: Мултимедиен файл

en: Attachment Page
bg: Страница на прикачения файл

en: Add Images
bg: Добавяне на изображения

en: Image Gallery
bg: Галерия

en: Gap
bg: Отстояние

en: Weight
bg: Наситеност

en: Spacer
bg: Празно място

en: Color
bg: Цвят

en: Divider
bg: Разделител

en: Number
bg: Цифра

en: Cool Number
bg: Готини неща

en: Plus
bg: Плюс

en: Number Suffix
bg: След цифрата

en: Number Prefix
bg: Преди цифрата

en: Ending Number
bg: Крайна цифра

en: Starting Number
bg: Начална цифра

en: Counter
bg: Брояч

en: Autoplay
bg: Автоматично възпроизвеждане

en: Slides to Scroll
bg: Слайдове за превъртане

en: Slides to Show
bg: Слайдове за показване

en: Choose Image
bg: Изберете изображение

en: Image
bg: Изображение

en: Border
bg: Рамка

en: After
bg: След

en: Before
bg: Преди

en: Icon Position
bg: Позиция на иконата

en: Size
bg: Размер

en: Icon
bg: Икона

en: Justified
bg: Двустранно

en: Alignment
bg: Подравняване

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среден

en: Small
bg: Малък

en: Button
bg: Бутон

en: Border Radius
bg: Закръгляне на ъглите

en: Description
bg: Описание

en: Background Color
bg: Цвят на фона

en: Title & Description
bg: Заглавие и описание

en: Danger
bg: Опасност

en: Warning
bg: Предупреждение

en: Success
bg: Успех

en: Info
bg: Информация

en: Type
bg: Тип

en: Title
bg: Заглавие

en: Hide
bg: Скрий

en: Show
bg: Покажи

en: Alert
bg: Съобщение

en: Active Color
bg: Активен цвят

en: Border Color
bg: Цвят на рамката

en: View
bg: Изглед

en: Accordion Content
bg: Съдържание на акордеона

en: Accordion Title
bg: Заглавие на акордеона

en: Accordion #2
bg: Акордеон № 2

en: Accordion #1
bg: Акордеон № 1

en: Accordion Items
bg: Елементи на акордеона

en: Accordion
bg: Акордеон

en: Sure! I'd love to help
bg: Разбира се, че искам да помогна.

en: Download System Info
bg: Изтегляне на данни за системата

en: You can copy the below info as simple text with Ctrl+C / Ctrl+V:
bg: Можете да копирате информацията по-долу като обикновен текст  клавишните комбинации Ctrl+C / Ctrl+V:

en: Copy & Paste Info
bg: Копиране и поставяне на информацията

en: System Info
bg: Данни за системата

en: Name
bg: Име

en: No
bg: Не

en: Yes
bg: Да

en: Exclude Roles
bg: Изключване на ролите

en: Post Types
bg: Типове публикации

en: Accent Text
bg: Акцентен текст

en: Body Text
bg: Основен текст

en: Secondary Headline
bg: Вторично заглавие

en: Primary Headline
bg: Основно заглавие

en: Accent
bg: Акцент

en: Text
bg: Текст

en: Secondary
bg: Вторичен

en: Primary
bg: Основен

en: Navigation
bg: Навигация

en: Visibility
bg: Видимост

en: Content Position
bg: Позиция на съдържанието

en: Middle
bg: По средата

en: Stretch
bg: Разтегнато

en: Column Position
bg: Позиция на колоната

en: Minimum Height
bg: Минимална височина

en: Min Height
bg: Мин. височина

en: Fit To Screen
bg: Побиране в екрана

en: Height
bg: Височина

en: Wide
bg: Широка

en: Narrow
bg: Тясна

en: No Gap
bg: Без отстояние

en: Columns Gap
bg: Отстояние между колоните

en: Content Width
bg: Ширина на съдържанието

en: Full Width
bg: По цялата ширина

en: Boxed
bg: С ограничена ширина

en: Width
bg: Ширина

en: Layout
bg: Оформление

en: Column Width
bg: Ширина на колоната

en: CSS Classes
bg: CSS класове

en: Padding
bg: Вътрешен отстъп

en: Margin
bg: Външен отстъп

en: Center
bg: Централно

en: Text Align
bg: Подравняване на текста

en: Link Hover Color
bg: Цвят на връзката при посочване

en: Link Color
bg: Цвят на връзката

en: Heading Color
bg: Цвят на заглавието

en: Typography
bg: Типография

en: Column
bg: Колона

en: Text Color
bg: Цвят на текста

en: Section
bg: Секция

en: Structure
bg: Структура

en: Responsive
bg: Адаптивност

en: Advanced
bg: Разширени

en: Style
bg: Стил

en: Content
bg: Съдържание

en: Columns
bg: Колонки

en: Colors
bg: Цветове

en: More Palettes
bg: Още палитри

en: Color Palette
bg: Цветова палитра

en: Apply
bg: Прилагане

en: Discard
bg: Отмяна

en: Reset
bg: Нулиране

en: Preview
bg: Преглед

en: Save
bg: Запазване

en: Tablet
bg: Таблет

en: Desktop
bg: Компютър

en: Responsive Mode
bg: Режим на адаптивност

en: Widgets Panel
bg: Панел с модули

en: Menu
bg: Меню

en: Search Widget...
bg: Търсене на модул...

en: Add New Section
bg: Добавяне на нова секция

en: Loading
bg: Зареждане

en: Add Item
bg: Добавяне на елемент

en: Delete
bg: Изтриване

en: Select Icon
bg: Изберете икона

en: Custom
bg: Персонализиране

[ctx: Typography Control]
en: Typography
bg: Типография

[ctx: Typography Control]
en: Letter Spacing
bg: Разредка

[ctx: Typography Control]
en: Line-Height
bg: Височина на реда

[ctx: Typography Control]
en: Style
bg: Стил

[ctx: Typography Control]
en: Transform
bg: Преобразуване

[ctx: Typography Control]
en: Weight
bg: Наситеност

[ctx: Typography Control]
en: Family
bg: Шрифт

[ctx: Typography Control]
en: Size
bg: Размер

[ctx: Border Control]
en: Color
bg: Цвят

[ctx: Border Control]
en: Width
bg: Ширина

en: Dashed
bg: Прекъсната линия

en: Dotted
bg: Точкова линия

en: Double
bg: Двойна линия

en: Solid
bg: Непрекъсната линия

en: None
bg: Няма

[ctx: Border Control]
en: Border Type
bg: Тип на рамката

[ctx: Background Control]
en: Background Fallback
bg: Резервен фон

[ctx: Background Control]
en: Video Link
bg: Връзка към видео

[ctx: Background Control]
en: Cover
bg: Припокриване

[ctx: Background Control]
en: Auto
bg: Автоматично

[ctx: Background Control]
en: Repeat-y
bg: Повтаряне по вертикала

[ctx: Background Control]
en: Repeat-x
bg: Повтаряне по хоризонтала

[ctx: Background Control]
en: No-repeat
bg: Без повтаряне

[ctx: Background Control]
en: Repeat
bg: С повтаряне

[ctx: Background Control]
en: Fixed
bg: Фиксиран

[ctx: Background Control]
en: Scroll
bg: С превъртане

[ctx: Background Control]
en: Attachment
bg: С прикрепяне

[ctx: Background Control]
en: Bottom Right
bg: Долу вдясно

[ctx: Background Control]
en: Bottom Center
bg: Долу в центъра

[ctx: Background Control]
en: Bottom Left
bg: Долу вляво

[ctx: Background Control]
en: Center Right
bg: Централно вдясно

[ctx: Background Control]
en: Center Center
bg: Централно в центъра

[ctx: Background Control]
en: Center Left
bg: Централно вляво

[ctx: Background Control]
en: Top Right
bg: Горе вдясно

[ctx: Background Control]
en: Top Center
bg: Горе в центъра

[ctx: Background Control]
en: Top Left
bg: Горе вляво

[ctx: Background Control]
en: Position
bg: Позиция

[ctx: Background Control]
en: Background Image
bg: Фоново изображение

[ctx: Background Control]
en: Image
bg: Изображение

[ctx: Background Control]
en: Background Color
bg: Цвят на фона

[ctx: Background Control]
en: Color
bg: Цвят

[ctx: Background Control]
en: Background Type
bg: Тип на фона

[ctx: Background Control]
en: Classic
bg: Класически

en: System
bg: Системни

en: Link
bg: Връзка

en: Left
bg: Ляво

en: Bottom
bg: Долу

en: Right
bg: Дясно

en: Top
bg: Горе

en: Edit with Elementor
bg: Редактиране в Elementor

en: Default
bg: По подразбиране

en: Normal
bg: Нормален

en: Help
bg: Помощ

en: Edit
bg: Редактиране

en: I am a description. Click the edit button to change this text.
bg: Това е описание. Щракнете върху бутона „Редактиране“, за да промените този текст.

en: General Settings
bg: Общи настройки

en: Player Controls
bg: Контроли на плейъра

en: You don't have permissions to download this file
bg: Нямате права за изтегляне на този файл

en: Themes
bg: Теми

[ctx: Background Control]
en: Width
bg: Ширина

en: XL
bg: Много голям

en: Active
bg: Активен

en: Basic
bg: Базов

en: XXL
bg: Суперголям

en: Framed
bg: Обрамчване

en: Inactive
bg: Неактивно

en: &#8592; Back to WordPress Editor
bg: &#8592; Към редактора на WordPress

en: Laptop
bg: Лаптоп
