Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to sv_SE translation catalogue (32 entries)

en: Save Changes
sv_SE: Spara ändringarna

en: Never
sv_SE: Aldrig

en: Not interested
sv_SE: Inte intresserad

en: Rate Us
sv_SE: Betygsätt oss

en: Rate us now
sv_SE: Betygsätt oss nu

en: Later
sv_SE: Senare

en: Remind me later
sv_SE: Påminn mig senare

en: close
sv_SE: stäng

en: Donate Now
sv_SE: Donera nu

en: No post to duplicate has been supplied!
sv_SE: Inga inlägg att duplicera har angetts!

en: <div class="saving-txt"><strong>Saving Please wait...</strong></div>
sv_SE: <div class="saving-txt"><strong>Sparar, vänta …</strong></div>

en: Duplicate this as
sv_SE: Duplicera detta som

en: Choose Editor
sv_SE: Välj redigerare

en: Gutenberg Editor
sv_SE: Gutenberg-redigeraren

en: Please select which editor your are using.<strong>Default: </strong> Classic Editor
sv_SE: Välj vilken redigerare du använder.<strong>Standard: </strong> Klassisk redigerare

en: Duplicate This as
sv_SE: Duplicera detta som

en: Publish
sv_SE: Publicera

en: Draft
sv_SE: Utkast

en: Pending
sv_SE: Inväntar granskning

en: Private
sv_SE: Privat

en: Settings
sv_SE: Inställningar

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
sv_SE: Duplicera inlägg, sidor och anpassade inlägg med ett enda klick.

en: Duplicate This
sv_SE: Duplicera detta

en: Donate
sv_SE: Donera

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
sv_SE: Lägger till ett suffix för duplicerade eller klonade inlägg som Kopia, Klon etc. Det kommer visas efter rubriken.

en: Duplicate Post Suffix
sv_SE: Suffix för duplicerat inlägg

en: Buy PRO
sv_SE: Köp PRO

en: Duplicate Page Settings
sv_SE: Inställningar för Duplicate Page

en: To Duplicate Edit Screen
sv_SE: Till vyn för att redigera dupliceringen

en: To All Posts List
sv_SE: Till listan över alla inlägg

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
sv_SE: Omdirigera efter klick på länken <strong>Duplicera denna</strong>

en: Duplicate Post Status
sv_SE: Status för duplicerat inlägg
