Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to gl_ES translation catalogue (26 entries)

en: Gutenberg Editor
gl_ES: Editor Gutenberg

en: Classic Editor
gl_ES: Editor Clásico

en: Choose Editor
gl_ES: Elexir editor

en: Please select which editor you are using.<strong> Default: </strong> Classic Editor
gl_ES: Por favor, selecciona que editor estás usando. <strong>Por defecto: </strong> Classic Editor

en: Duplicate This as
gl_ES: Duplicar esto como

en: Pending
gl_ES: Pendente

en: Private
gl_ES: Privado

en: Publish
gl_ES: Publicar

en: Draft
gl_ES: Borrador

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
gl_ES: Duplica entradas, páxinas e entradas personalizadas cun só clic.

en: Duplicate This
gl_ES: Duplicar

note: Plugin Name of the plugin
en: Duplicate Page
gl_ES: Duplicar páxina

en: Donate
gl_ES: Doar

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
gl_ES: Engade un sufixo para a entrada duplicada ou clonada tal como "Copia", "Clon", etc. Aparecerá inmediatamente despóis do título.

en: Duplicate Post Suffix
gl_ES: Sufixo de entrada duplicada

en: To Duplicate Edit Screen
gl_ES: Á pantalla de edición do duplicado

en: To All Posts List
gl_ES: Ao listado de tódalas entradas

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
gl_ES: Onde redirixir despóis de <strong>Duplicar</strong>

en: Duplicate Post Status
gl_ES: Estado de entrada duplicada

en: Buy PRO
gl_ES: Conseguir a versión PRO

en: Duplicate Page Settings
gl_ES: Axustes de duplicar páxina

en: Please select any post status you want to assign for duplicate post.<strong> Default: </strong> Draft
gl_ES: Por favor, selecciona calquera estado da entrada que queiras asignar para a entrada duplicada. <strong>Por defecto:</strong> Borrador.

en: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Settings not saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
gl_ES: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Axustes non gardados.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Descartar este aviso</span></button></div>

en: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
        <p><strong>Settings saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
gl_ES: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
        <p><strong>Axustes gardados.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Descartar este aviso</span></button></div>

en: Please select any post redirection, redirect you to selected after click on duplicate this link.<strong> Default: </strong>To All Posts List
gl_ES: Por favor, selecciona calquera redirección da entrada, á que te redirixirá a selección despois de facer clic en duplicar esta ligazón. <strong>Por defecto:</strong> Á lista de todas as entradas.
