Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Choose Editor
fi: Valitse editori

en: Gutenberg Editor
fi: Gutenberg

en: Please select which editor your are using. <strong>Default:</strong> Classic Editor
fi: Valitse käyttämäsi editori. <strong>Oletus:</strong> Classic Editor

en: Duplicate This as
fi: Kopioi tämä muodossa

en: Pending
fi: Tarkistettavana

en: Private
fi: Yksityinen

en: Draft
fi: Luonnos

en: Publish
fi: Julkaistu

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
fi: Kopioi artikkeleita ja sivuja yhdellä klikkauksella.

en: Duplicate This
fi: Luo kopio

note: Plugin Name of the plugin
en: Duplicate Page
fi: Kopioi sivu

en: Donate
fi: Lahjoita

en: Settings
fi: Asetukset

en: Contribute some donation, to make plugin more stable. You can pay amount of your choice.
fi: Tee pieni lahjoitus pitääksesi lisäosan kehityksen aktiivisena. Voit lahjoittaa haluamasi summan.

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
fi: Lisää tunniste kopioitavien sivujen ja artikkelien otsikkoon. Tunniste lisätään otsikon loppuun.

en: Duplicate Post Suffix
fi: Kopioitujen sivujen ja artikkelien tunniste

en: Please select any post redirection, redirect you to selected after click on duplicate this link. <strong>Default:</strong> To current list.
fi: Uudelleenohjaus, kun klikataan "Luo kopio". <strong>Oletus:</strong> nykyiseen artikkeli- tai sivulistaukseen.

en: To Duplicate Edit Screen
fi: Kopion muokkausnäkymään

en: To All Posts List
fi: Artikkeli- tai sivulistaukseen

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
fi: Uudelleenohjaus, kun klikataan <strong>"Luo kopio"</strong>

en: Please select any post status you want to assign for duplicate post. <strong>Default:</strong> Draft.
fi: Valitse tila, johon kopioitava sivu/artikkeli asetetaan. <strong>Oletus:</strong> Luonnos.

en: Duplicate Post Status
fi: Kopioitavan sivun/artikkelin tila

en: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Settings not saved.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice.</span></button></div>
fi: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Asetuksia ei tallennettu.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Piilota tämä ilmoitus.</span></button></div>

en: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Settings saved.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice.</span></button></div>
fi: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Asetukset tallennettu.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Piilota tämä ilmoitus.</span></button></div>

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
fi: <strong>Tallennetaan... Odota hetki...</strong>

en: Buy PRO
fi: Osta PRO

en: Duplicate Page Settings
fi: Kopioi sivu Asetukset
