Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Gutenberg Editor
fa: ویرایشگر گوتنبرگ

en: Classic Editor
fa: ویرایشگر کلاسیک

en: Choose Editor
fa: انتخاب ویرایشگر

en: Please select which editor your are using. <strong>Default:</strong> Classic Editor
fa: لطفا انتخاب کنید از کدام ویرایشگر استفاده می کنید. <strong>پیش‌فرض:</strong> ویرایشگر کلاسیک

en: Duplicate This as
fa: کپی کردن به عنوان

en: Pending
fa: در انتظار

en: Private
fa: خصوصی

en: Publish
fa: منتشر شده

en: Draft
fa: پیش‌نویس

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
fa: تکثیر برگه‌ها، نوشته‌ها، و انواع پست با یک کلیک

en: Duplicate This
fa: کپی

en: Donate
fa: کمک مالی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Contribute some donation, to make plugin more stable. You can pay amount of your choice.
fa: برای ایجاد پایدارتر این افزونه، اهدای کمک مالی کنید. می توانید مبلغ مورد نظر خود را پرداخت کنید.

en: Duplicate Post Suffix
fa: پسوند پست کپی شده

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
fa: پسوندی را برای پست کپی یا کلون اضافه کنید به عنوان مثال: کپی، تکثیر و ... این پس این عنوان نشان داده می شود.

en: Please select any post status you want to assign for duplicate post. <strong>Default:</strong> Draft.
fa: لطفاً هر وضعیت پست را که می خواهید برای پست کپی شده اختصاص دهید، انتخاب کنید. <strong>پیش‌فرض:</strong> پیش‌نویس

en: Duplicate Post Status
fa: وضعیت پست کپی شده

en: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Settings not saved.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice.</span></button></div>
fa: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated">
    <p><strong>تنظیمات ذخیره نشدند.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">این اطلاعیه را رد کنید.</span></button></div>

en: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Settings saved.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice.</span></button></div>
fa: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>تنظیمات ذخیره شدند.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">این اطلاعیه را رد کنید.</span></button></div>

en: <strong>Saving Please wait...</strong>
fa: <strong>درحال ذخیره سازی ... لطفا صبر کنید.</strong>

en: Buy PRO
fa: نسخه پرو

en: Duplicate Page Settings
fa: تنظیمات Duplicate Page

en: To All Posts List
fa: به همه پست‌ها

en: To Duplicate Edit Screen
fa: به صفحه ویرایش

en: Please select any post redirection, redirect you to selected after click on duplicate this link. <strong>Default:</strong> To current list.
fa: لطفاً نوع تغییر مسیر پست را انتخاب کنید، پس از کلیک روی کپی کردن، شما به سمت آن منتقل می شوید. <strong>پیش‌فرض:</strong> به لیست فعلی

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
fa: انتقال به: پس از کلیک بر روی <strong>کپی</strong>
