Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to da_DK translation catalogue (43 entries)

en: Unauthorized Access.
da_DK: Uautoriseret adgang.

en: Save Changes
da_DK: Gem ændringer

en: <div class="saving-txt"><strong>Saving Please wait...</strong></div>
da_DK: <div class="saving-txt"><strong>Gemmer, vent venligst...</strong></div>

en: Never
da_DK: Aldrig

en: Not interested
da_DK: Ikke interesseret

en: Rate Us
da_DK: Bedøm os

en: Rate us now
da_DK: Bedøm os nu

en: Later
da_DK: Senere

en: Remind me later
da_DK: Påmind mig senere

en: We love and care about you. Our team is putting maximum efforts to provide you the best functionalities. It would be highly appreciable if you could spend a couple of seconds to give a Nice Review to the plugin to appreciate our efforts. So we can work hard to provide new features regularly :)
da_DK: Vi elsker og bekymrer os om dig. Vores team gør en maksimal indsats for at give dig de bedste funktioner. Det ville være meget mærkbart, hvis du kunne bruge et par sekunder på at give en god anmeldelse til plugin'et for at værdsætte vores indsats. Så vi kan arbejde hårdt for at levere nye funktioner regelmæssigt :)

en: close
da_DK: luk

en: Security check issue, Please try again.
da_DK: Problem med sikkerhedstjek, prøv igen.

en: Error! Post creation failed, could not find original post:
da_DK: Fejl! Oprettelse af indlæg mislykkedes, kunne ikke finde det oprindelige indlæg:

en: No post to duplicate has been supplied!
da_DK: Der er ikke markeret nogen indlæg til at duplikere!

en: Donate Now
da_DK: Giv en donation nu

en: All Editors
da_DK: Alle editorer

en: Duplicate this as
da_DK: Dupliker dette som

en: Please select which editor you are using.<strong> Default: </strong> Classic Editor
da_DK: Vælg venligst hvilken editor du bruger. <strong> Standard: </strong> Klassisk editor

en: Gutenberg Editor
da_DK: Gutenberg editor

en: Classic Editor
da_DK: Klassisk editor

en: Choose Editor
da_DK: Vælg editor

en: Duplicate This as
da_DK: Dupliker dette som

en: Pending
da_DK: Afventer

en: Private
da_DK: Privat

en: Publish
da_DK: Udgiv

en: Draft
da_DK: Kladde

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
da_DK: Duplikér indlæg, sider og brugerdefinerede indlæg ved hjælp af et enkelt klik.

en: Duplicate This
da_DK: Dupliker dette

note: Plugin Name of the plugin
en: Duplicate Page
da_DK: Duplikér side

en: Donate
da_DK: Donation

en: Settings
da_DK: Indstillinger

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
da_DK: Tilføj et suffiks for duplikat eller klon indlæg som kopi, klon osv. Det vil vises efter titel.

en: Duplicate Post Suffix
da_DK: Duplikér indlægs suffiks

en: Please select any post redirection, redirect you to selected after click on duplicate this link.<strong> Default: </strong>To All Posts List
da_DK: Vælg en hvilken som helst omdirigering af indlæg, efter at have klikket på dupliker dette link. <strong> Standard: </strong>Til listen over alle indlæg

en: To Duplicate Edit Screen
da_DK: Til duplikere redigeringsskærm

en: To All Posts List
da_DK: Til indlægslister

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
da_DK: Omdirigér til efter klik på <strong> Duplikér dette link </strong>

en: Please select any post status you want to assign for duplicate post.<strong> Default: </strong> Draft
da_DK: Vælg en hvilken som helst indlægs-status, du vil tildele til duplikerede indlæg.<strong> Standard: </strong> Kladde

en: Duplicate Post Status
da_DK: Duplikér indlægs-status

en: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Settings not saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
da_DK: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Indstillinger blev ikke gemt.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Afvis denne meddelelse</span></button></div>

en: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
        <p><strong>Settings saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
da_DK: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
        <p><strong>Indstillinger er gemt.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Afvis denne meddelelse</span></button></div>

en: Buy PRO
da_DK: Køb PRO

en: Duplicate Page Settings
da_DK: Indstillinger for dubler side
