Plugins - Duplicate Page - Development (trunk) - en to cs_CZ translation catalogue (44 entries)

en: Unauthorized Access.
cs_CZ: Neoprávněný přístup.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: <div class="saving-txt"><strong>Saving Please wait...</strong></div>
cs_CZ: <div class="saving-txt"><strong>Ukládám, prosím počkejte ...</strong></div>

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: Not interested
cs_CZ: Nemám zájem

en: Rate Us
cs_CZ: Ohodnoťte nás

en: Rate us now
cs_CZ: Ohodnoťte nás nyní

en: Later
cs_CZ: Později

en: Remind me later
cs_CZ: Připomeňte mi později

en: We love and care about you. Our team is putting maximum efforts to provide you the best functionalities. It would be highly appreciable if you could spend a couple of seconds to give a Nice Review to the plugin to appreciate our efforts. So we can work hard to provide new features regularly :)
cs_CZ: Máme vás rádi a staráme so o vás. Náš tým vynakládá maximální úsilí, aby vám poskytl ty nejlepší funkce. Velmi bychom uvítali, kdybyste mohli věnovat pár vteřin tomu, abyste plugin ocenili dobrým ohodnocením, abyste jen ocenili naše úsilí. Nás to motivuje k další tvrdé práci na nových funkcích :)

en: close
cs_CZ: zavřít

en: Security check issue, Please try again.
cs_CZ: Bezpečnostní kontrola selhala. Prosím, zkuste to znovu.

en: Error! Post creation failed, could not find original post:
cs_CZ: Chyba! Vytvoření příspěvku se nezdařilo, nelze najít původní příspěvek:

en: No post to duplicate has been supplied!
cs_CZ: Nebyl zadán žádný příspěvek k duplikování!

en: Donate Now
cs_CZ: Přispějte nyní

en: All Editors
cs_CZ: Všichni editoři

en: Duplicate this as
cs_CZ: Duplikovat toto jako

en: Please select which editor you are using.<strong> Default: </strong> Classic Editor
cs_CZ: Vyberte editor, který používáte.<strong> Výchozí: </strong> Klasický editor

en: Gutenberg Editor
cs_CZ: Editor Gutenberg

en: Classic Editor
cs_CZ: Klasický editor

en: Choose Editor
cs_CZ: Vyberte Editor

en: Duplicate This as
cs_CZ: Duplikujte toto jako

en: Pending
cs_CZ: Nevyřízeno

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Publish
cs_CZ: Zveřejnit

en: Draft
cs_CZ: Návrh

note: Description of the plugin
en: Duplicate Posts, Pages and Custom Posts using single click.
cs_CZ: Duplikujte příspěvky, stránky a vlastní příspěvky jedním kliknutím.

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/duplicate-page/
cs_CZ: https://cs.wordpress.org/plugins/duplicate-page/

en: Duplicate This
cs_CZ: Duplikovat

note: Plugin Name of the plugin
en: Duplicate Page
cs_CZ: Duplikovat stránku

en: Donate
cs_CZ: Darovat

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Add a suffix for duplicate or clone post as Copy, Clone etc. It will show after title.
cs_CZ: Zde si můžete zvolit příponu, kterou plugin připojí k názvu duplikované položky. Může zůstat prázdné, nebo například: kopie.

en: Duplicate Post Suffix
cs_CZ: Přípona duplikovaného obsahu

en: Please select any post redirection, redirect you to selected after click on duplicate this link.<strong> Default: </strong>To All Posts List
cs_CZ: Co se stane po kliknutí na tlačítko duplikovat. <strong>Výchozí:</strong> Zůstat kde jste byli

en: To Duplicate Edit Screen
cs_CZ: Otevřít duplikát pro úpravu

en: To All Posts List
cs_CZ: Seznam všech příspěvků

en: Redirect to after click on <strong>Duplicate This Link</strong>
cs_CZ: Kam přesměrovat potom, co se vytvoří <strong>duplikát</strong>

en: Please select any post status you want to assign for duplicate post.<strong> Default: </strong> Draft
cs_CZ: Když se vytvoří duplikát, je potřeba mu nastavit stav publikovaní. <strong>Výchozí:</strong> Koncept

en: Duplicate Post Status
cs_CZ: Stav duplikátu po vytvoření

en: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
      <p><strong>Settings not saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
cs_CZ: <div class="error settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Nastavení nebylo uloženo!</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Rozumím.</span></button></div>

en: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
        <p><strong>Settings saved.</strong></p><button class="notice-dismiss button-custom-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Dismiss this notice</span></button></div>
cs_CZ: <div class="updated settings-error notice is-dismissible" id="setting-error-settings_updated"> 
    <p><strong>Nastavení bylo uloženo.</strong></p><button class="notice-dismiss" type="button"><span class="screen-reader-text">Rozumím.</span></button></div>

en: Buy PRO
cs_CZ: Koupit PRO

en: Duplicate Page Settings
cs_CZ: Nastavení Duplicate Page
