Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to eu_ES translation catalogue (24 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
eu_ES: Bloke editorea

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
eu_ES: Editore klasikoa

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
eu_ES: Editatu (editore klasikoa)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
eu_ES: Editatu (bloke editorea)

en: Change settings
eu_ES: Aldatu ezarpenak

en: Default editor for all sites
eu_ES: Editore lehenetsia gune guztientzako

en: Editor Settings
eu_ES: Editorearen ezarpenak

en: Default Editor
eu_ES: Editore lehenetsia

[ctx: Editor Name]
en: block editor
eu_ES: Bloke editorea

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
eu_ES: Editore klasikoa

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
eu_ES: Editatu &#8220;%s&#8221; bloke editorean

en: Switch to block editor
eu_ES: Aldatu bloke editorera

en: Switch to classic editor
eu_ES: Aldatu editore klasikora

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
eu_ES: Lehenespenez bloke editorea editore klasikoarekin ordezkatzen da eta erabiltzaileek ezin dute editoreez aldatu.

en: Allow site admins to change settings
eu_ES: Baimendu gune administratzaileei ezarpenak aldatzea

en: Editor
eu_ES: Editorea

en: No
eu_ES: Ez

en: Yes
eu_ES: Bai

en: Allow users to switch editors
eu_ES: Baimendu erabiltzaileei editoreez aldatzea

en: Default editor for all users
eu_ES: Editore lehenetsia erabiltzaile guztiontzat

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
eu_ES: WordPress laguntzaileak

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
eu_ES: WordPress-en editore klasikoa eta bidalketen edizio pantailaren antzinako estiloa gaitzen ditu TinyMCE, Meta Kutxak eta abarrekin. Pantaila hau zabaltzen duten plugin zaharraekin bateragarria da.

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
eu_ES: Editatu &#8220;%s&#8221; editore klasikoan

en: Settings
eu_ES: Ezarpenak
