Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (24 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Classic Editor
ca: Editor clàssic

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
ca: Editor de blocs

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
ca: Editor clàssic

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
ca: Edita (editor clàssic)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
ca: Edita (editor de blocs)

en: Change settings
ca: Canvia els paràmetres

en: Default editor for all sites
ca: Editor predeterminat per a tots els llocs web

en: Editor Settings
ca: Paràmetres de l'editor

en: Default Editor
ca: Editor predeterminat

[ctx: Editor Name]
en: block editor
ca: Editor de blocs

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
ca: Editor clàssic

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
ca: Edita &#8220;%s&#8221; a l'editor de blocs

en: Switch to block editor
ca: Canvia a l'editor de blocs

en: Switch to classic editor
ca: Canvia a l'editor clàssic

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
ca: Per defecte, l'editor clàssic reemplaça l'editor de blocs i els usuaris no poden canviar d'editor.

en: Allow site admins to change settings
ca: Permet als administradors del lloc canviar la configuració

en: Yes
ca: Sí

en: Allow users to switch editors
ca: Permet als usuaris canviar d'editor

en: Default editor for all users
ca: Editor predeterminat per a tots els usuaris

note: Plugin URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/classic-editor/
ca: https://ca.wordpress.org/plugins/classic-editor/

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
ca: Coŀlaboradors del WordPress

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
ca: Activa l'editor clàssic del WordPress i la pantalla d'edició d'entrades antiga amb TinyMCE, capses meta, etc. És compatible amb les extensions antigues que estenen aquesta pantalla.

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the classic editor
ca: Edita &#8220;%s&#8221; a l'editor clàssic

en: Settings
ca: Opcions
