Plugins - Solid Security – Password, Two Factor Authentication, and Brute Force - en to nl translation catalogue (1695 entries)

en: "kid" empty, unable to lookup correct key
nl: “kid” leeg, kan juiste sleutel niet opzoeken

en: "kid" invalid, unable to lookup correct key
nl: “kid” ongeldig, kan juiste sleutel niet opzoeken

en: %1$d Added, %2$d Removed, %3$d Changed
nl: %1$d toegevoegd, %2$d verwijderd, %3$d gewijzigd

en: %1$s - %2$s ago
nl: %1$s - %2$s geleden

en: %1$s Authenticated
nl: %1$s geverifieerd

en: %1$s Authenticated Using %2$s
nl: %1$s geverifieerd met %2$s

en: %1$s Failed Authentication
nl: %1$s verificatie mislukt

en: %1$s Failed Authentication Using %2$s
nl: %1$s verificatie met %2$s mislukt

en: %1$s Migrating log entries from an older format. This message will update when the migration is complete.
nl: %1$s Bezig met log items migreren vanuit een ouder format. Dit bericht zal geüpdatet worden wanneer de migratie is afgerond.

en: %1$s and %2$s
nl: %1$s en %2$s

en: %1$s is enabled as recommended.
nl: %1$s is ingeschakeld zoals aanbevolen.

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The directory supplied in %1$s cannot be used as a valid directory. %2$s
nl: De in %1$s opgegeven folder kan niet worden gebruikt als een geldige folder. %2$s

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The file path supplied in %1$s cannot be used as the parent directory cannot be created. %2$s
nl: Het in %1$s opgegeven bestandspad kan niet worden gebruikt omdat de hoofdfolder niet kan worden gemaakt. %2$s

en: %1$s theme %2$s
nl: %1$s thema %2$s

en: %1$s, and %2$s
nl: %1$s en %2$s

en: %1$sHide Backend%2$s will notify the chosen recipients whenever the login URL is changed.
nl: %1$sBackend verbergen%2$s zal de gekozen ontvangers op de hoogte stellen zodra de login URL wordt gewijzigd.

en: %1$sLearn more about Two Factor Authentication%2$s.
nl: %1$sLeer meer over Twee-factor authenticatie%2$s.

en: %1$sView the Site Scan Report%2$s available now from your WordPress admin dashboard.
nl: %1$sBekijk het site scan rapport%2$s dat nu beschikbaar is via je WordPress beheerder dashboard.

en: %s Users
nl: %s Gebruikers

en: %s ago
nl: %s geleden

en: %s approved comment | %s approved comments
nl[0]: %s goedgekeurde reactie
nl[1]: %s goedgekeurde reacties

en: %s comment | %s comments
nl[0]: %s reactie
nl[1]: %s reacties

en: %s could not be read due to an unknown error.
nl: %s kon niet worden gelezen vanwege een onbekende fout.

en: %s could not be read. Both the fopen/feof/fread/flock and file_get_contents functions are disabled on the server.
nl: %s kon niet worden gelezen. Zowel de fopen/feof/fwrite/flock als de file_get_contents functie zijn uitgeschakeld op de server.

en: %s could not be read. Both the opendir/readdir/closedir and glob functions are disabled on the server.
nl: %s kon niet worden gelezen. Zowel de opendir/readdir/closedir als de glob functie zijn uitgeschakeld op de server.

en: %s could not be read. It does not appear to be a file.
nl: %s kon niet worden gelezen. Het lijkt erop dat het geen bestand is.

en: %s could not be written as a file. The requested path already exists as a directory. The directory must be removed or a new file name must be chosen before the file can be written.
nl: %s kon niet worden geschreven als een bestand. Het gevraagde pad bestaat al als map. De map moet worden verwijderd of een nieuwe bestandsnaam moet worden gekozen voordat het bestand kan worden geschreven.

en: %s could not be written. Both the fopen/fwrite/flock and file_put_contents functions are disabled on the server. This is a server configuration issue that must be resolved before Solid Security can write files.
nl: %s kon niet worden geschreven. Zowel de fopen/fwrite/flock als de file_put_contents functie zijn uitgeschakeld op de server. Dit is een probleem met de server configuratie dat moet worden opgelost voordat Solid Security bestanden kan schrijven.

en: %s could not be written. This could be due to a permissions issue. Ensure that PHP runs as a user that has permission to write to this location.
nl: %s kon niet worden geschreven. Dit kan wijzen op een probleem met rechten. Controleer dat PHP draait als een gebruiker met rechten om naar deze locatie te schrijven.

en: %s has administrator capabilities and an unknown password strength.
nl: %s heeft beheerdersrechten en een onbekende wachtwoordsterkte.

en: %s has administrator capabilities, but does not have Two-Factor enabled.
nl: %s heeft rechten als beheerder, maar heeft geen twee-factor ingeschakeld.

en: %s has administrator capabilities, but does not have a strong password.
nl: %s heeft rechten als beheerder, maar heeft geen sterk wachtwoord.

en: %s is not a valid IP address.
nl: %s is geen geldig IP-adres.

en: %s lockout notification
nl: %s uitsluiting melding

en: %s pending comment | %s pending comments
nl[0]: %s reactie in de wacht
nl[1]: %s reacties in de wacht

en: %s unused code remaining. | %s unused codes remaining.
nl[0]: %s ongebruikte code over.
nl[1]: %s ongebruikte codes over.

en: &larr; Back to %s
nl: &larr; Terug naar %s

en: (recommended)
nl: (aanbevolen)

en: <b>User:</b> %1$s
nl: <b>Gebruiker:</b> %1$s

en: <b>Username:</b> %1$s
nl: <b>Gebruikersnaam:</b> %1$s

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldig e-mailadres of incorrect wachtwoord.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
nl: <strong>FOUT</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of incorrect wachtwoord.

en: <strong>ERROR</strong>: The password you have chosen appears to have been used before. You must choose a new password.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het wachtwoord dat je hebt gekozen lijkt eerder te zijn gebruikt. Je moet een nieuw wachtwoord kiezen.

en: A "internal server" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 500 status code, indicating that the server was unable to complete the request due to a fatal PHP error or a server problem. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, a temporary hosting issue, or invalid custom PHP modifications. Please check your server's error logs for details about the source of the error and contact your hosting company for assistance if required.
nl: Een "interne server" fout heeft voorkomen dat de aanvraag kon worden afgerond zoals verwacht. De server retourneerde een 500 statuscode, waarmee wordt aangegeven dat de server de aanvraag niet kon afmaken vanwege een fatale PHP-fout of een server probleem. Dit kan het gevolg zijn van een plugin/thema conflict, een server configuratie probleem, een tijdelijk probleem met de hosting of ongeldige PHP aanpassingen. Controleer de fout logs van je server voor details over de bron van de fout en neem contact op met je hosting voor assistentie indien nodig.

en: A "not found" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 404 status code, indicating that the server was unable to find the requested admin-ajax.php file. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, or an incomplete WordPress installation. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings, alter server configurations, or reinstall WordPress.
nl: Een "niet gevonden" fout heeft voorkomen dat de aanvraag kon worden afgerond zoals verwacht. De server retourneerde een 404 statuscode, wat aangeeft dat de server het gevraagde admin-ajax.php-bestand niet kon vinden. Dit kan het gevolg zijn van een plugin/thema conflict, een server configuratie probleem of een incomplete WordPress installatie. Probeer de pagina te herladen en probeer het nogmaals. Als de aanvraag blijft mislukken, moet je mogelijk plugin-instellingen aanpassen, server configuraties aanpassen of WordPress herinstalleren.

en: A "request forbidden" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 403 status code, indicating that the server configuration is prohibiting this request. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings or server configuration that could account for this AJAX request being blocked.
nl: Een "aanvraag verboden" fout heeft voorkomen dat de aanvraag kon worden afgerond zoals verwacht. De server retourneerde een 403 statuscode, wat aangeeft dat de server configuratie deze aanvraag verbiedt. Dit kan het gevolg zijn van een plugin/thema conflict of een server configuratie probleem. Probeer de pagina te herladen en probeer het nogmaals. Als de aanvraag blijft mislukken, moet je mogelijk plugin-instellingen aanpassen of de server configuratie die ervoor zorgt dat deze AJAX aanvraag wordt geblokkeerd.

en: A 3rd-party Backup Plugin, %s, is being used.
nl: Een back-up plugin van derden, %s, wordt gebruikt.

en: A File Change scan is currently in progress.
nl: Er wordt momenteel een scan van bestandswijziging uitgevoerd.

en: A Nickname is required. Please choose a nickname or fill out your first and last name.
nl: Een schermnaam is verplicht. Kies een schermnaam of vul je voor- en achternaam in.

en: A QR code image is generated for users that set up two-factor authentication for this site. This image is generated using a SolidWP-hosted API. In the process of generating this image, your username is sent to the API. This data is not logged. For privacy policy details, please see the <a href="%1$s">SolidWP Privacy Policy</a>.
nl: Er wordt een QR code afbeelding gegenereerd voor gebruikers die twee-factor authenticatie voor deze site instellen. Deze afbeelding wordt gegenereerd met behulp van een door SolidWP gehoste API. Als onderdeel van het genereren van deze afbeelding wordt je gebruikersnaam naar de API verzonden. Deze gegevens worden niet gelogd. Raadpleeg het <a href="%1$s">SolidWP privacybeleid</a> voor details over het privacybeleid.

en: A Solid Security module's scheduling.php file must return a callable.
nl: Een Solid Security module zijn scheduling.php bestand moet een callable retourneren.

en: A comment describing the ban.
nl: Een reactie die de ban beschrijft.

en: A cookie named “itsec_interstitial_browser” is created to track a user’s login process to implement enhanced security features.
nl: Een cookie met de naam "itsec_interstitial_browser" wordt aangemaakt om het inlogproces van een gebruiker te volgen en zo verbeterde beveiligingsfuncties te implementeren.

en: A file or directory already exists at <code>%s</code>. No Directory Name changes have been made. Please choose a new Directory Name or remove the existing file or directory and try again.
nl: Er bestaat al een bestand of folder op <code>%s</code>. Er zijn geen wijzigingen in de foldernaam aangebracht. Kies een nieuwe foldernaam of verwijder het bestaande bestand of de bestaande folder en probeer het opnieuw.

en: A list of one-time codes you can use if you lose access to your device.
nl: Een lijst met eenmalige codes die je kunt gebruiken als je de toegang tot je apparaat verliest.

en: A parser error prevented the request from completing as expected. The site sent a response that jQuery could not process. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
nl: Door een parser fout kon de aanvraag niet worden afgerond zoals verwacht. De site heeft een antwoord verzonden dat jQuery niet kon verwerken. Dit kan te wijten zijn aan een plugin/thema conflict of een probleem met de server configuratie.

en: A password change is required for your account.
nl: Een wachtwoord-wijziging is vereist voor je account.

en: A permissions security check failed, preventing the request from completing as expected. The currently logged in user does not have sufficient permissions to make this request. Please try reloading the page and trying again.
nl: Een rechten beveiligingscontrole is mislukt, waardoor de aanvraag niet kan worden afgerond zoals verwacht. De huidige ingelogde gebruiker heeft onvoldoende rechten om deze aanvraag te doen. Probeer de pagina opnieuw te laden en probeer het opnieuw.

en: A query failure prevented the log data from being accessed: %s
nl: Een query fout heeft voorkomen dat de loggegevens worden geopend: %s

en: A scan is already in progress. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs page</a> at a later time for the results of the scan.
nl: Er is al een scan gaande. Controleer de <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs pagina</a> op een later moment voor de scanresultaten.

en: A search term is required when querying this actor type.
nl: Een zoekterm is vereist bij het opvragen van dit actor type.

en: A security check failed, preventing the request from completing as expected. Please try reloading the page and trying again.
nl: Een beveiligingscontrole is mislukt, waardoor de aanvraag niet kan worden afgerond zoals verwacht. Probeer de pagina opnieuw te laden en probeer het opnieuw.

en: A simple website to promote your business.
nl: Een eenvoudige site om je bedrijf te promoten.

en: A timeout error prevented the request from completing as expected. The site took too long to respond. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
nl: Door een time-out fout kon de aanvraag niet worden afgerond zoals verwacht. Het duurde te lang voordat de site reageerde. Dit kan te wijten zijn aan een plugin/thema conflict of een probleem met de server configuratie.

en: A user already exists with that username.
nl: Er bestaat al een gebruiker met die gebruikersnaam.

en: A user group already exists with the id '%s'.
nl: Een gebruikersgroep met het ID '%s' bestaat al.

en: A user group must have a minimum role, list of roles, or list of users to be created.
nl: Een gebruikersgroep moet minimaal een rol, lijst met rollen of lijst met gebruikers hebben om aangemaakt te worden.

en: A validation check for %1$s failed. The %2$s value is missing. This could be due to a problem with the Solid Security installation or an invalid modification. Please reinstall Solid Security and try again.
nl: Een validatie-controle voor %1$s is mislukt. De %2$s waarde ontbreekt. Dit kan komen door een probleem met de Solid Security installatie of een ongeldige aanpassing. Herinstalleer Solid Security en probeer het nogmaals.

en: A validation function for %1$s received data that did not have the required entry for %2$s.
nl: Een validatiefunctie voor %1$s ontving gegevens die niet het benodigde item voor %2$s bevat.

en: A validation function for %1$s received data that does not match the expected data type for the %2$s entry. A data type of %3$s was expected, but a data type of %4$s was received.
nl: Een validatiefunctie voor %1$s ontving gegevens die niet overeenkomt met het verwachtte gegevens type voor de %2$s invoer. Een gegevens type van %3$s werd verwacht, maar een gegevens type van %4$s is ontvangen.

en: A validation function for %1$s received data that has an entry for %2$s when no such entry exists.
nl: Een validatiefunctie voor %1$s ontving gegevens met een item voor %2$s terwijl een dergelijk item niet bestaat.

en: A virtual patch was automatically applied to mitigate this vulnerability.
nl: Er is automatisch een virtuele patch toegepast om deze kwetsbaarheid te verhelpen.

en: A website to connect people and communities.
nl: Een site om mensen en gemeenschappen met elkaar te verbinden.

en: A website to promote your cause and collect donations.
nl: Een site om je goede doel te promoten en donaties in te zamelen.

en: A website to sell products or services.
nl: Een site om producten of diensten te verkopen.

en: A website to share your thoughts or to start a conversation.
nl: Een site om je gedachten te delen of een gesprek aan te gaan.

en: A website to showcase your craft.
nl: Een site om je ambacht te laten zien.

en: API Access
nl: API Toegang

en: API Configuration
nl: API Configuratie

en: API Key
nl: API-sleutel

en: API Types
nl: API types

en: Access to REST API data is left as default. Information including published posts, user details, and media library entries is available for public access.
nl: Toegang tot REST API gegevens blijft standaard. Informatie, waaronder gepubliceerde berichten, gebruikersgegevens en mediabibliotheek vermeldingen, is beschikbaar voor openbare toegang.

en: Access while site in away mode
nl: Toegang terwijl site in afwezig modus is

en: Account is not authorized
nl: Account is niet geautoriseerd

en: Action
nl: Actie

en: Action Processed
nl: Actie verwerkt

en: Action not found.
nl: Actie niet gevonden.

en: Action processed. Please continue in your original browser.
nl: Actie verwerkt. Ga verder in je oorspronkelijke browser.

en: Actions (%s)
nl: Acties (%s)

en: Activate Network Brute Force Protection
nl: Netwerk Brute Force bescherming activeren

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activating Network Brute Force Protection...
nl: Netwerk Brute Force bescherming activeren...

en: Active
nl: Actief

en: Active Features
nl: Actieve functies

en: Active Lockouts
nl: Actieve uitsluitingen

en: Actor Identifier
nl: Actor identifier

en: Actor Type
nl: Actor type

en: Add Ban
nl: Ban toevoegen

en: Add Many
nl: Veel toevoegen

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Added Files
nl: Toegevoegde bestanden

en: Added by W3 Total Cache
nl: Toegevoegd door W3 Total Cache

en: Added new encryption key to the wp-config.php file.
nl: Nieuwe encryptiesleutel is toegevoegd aan het wp-config.php bestand.

en: Additional information
nl: Extra informatie

en: Admin User
nl: Admin gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced Entries for Support and Developers
nl: Geavanceerde items voor ondersteuning en ontwikkelaars

en: Advanced feature to rename the wp-content directory to a different name.
nl: Geavanceerde functie om de wp-content folder een andere naam te geven.

en: Algorithm not allowed
nl: Algoritme niet toegestaan

en: Algorithm not supported
nl: Algoritme wordt niet ondersteund

en: All API Types
nl: Alle API types

en: All Events
nl: Alle gebeurtenissen

en: All Events (%s)
nl: Alle gebeurtenissen (%s)

en: All Except Email
nl: Alle behalve e-mail

en: All Methods (recommended)
nl: Alle methoden (aanbevolen)

en: All Modules
nl: Alle modules

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: All dates
nl: Alle datums

en: Allow & Continue
nl: Toestaan & doorgaan

en: Allow Data Sharing
nl: Gegevens delen toestaan

en: Allow Multiple Authentication Attempts per XML-RPC Request
nl: Meerdere authenticatiepogingen per XML-RPC aanvraag toestaan

en: Allow Remembering Two-Factor
nl: Twee-factor onthouden toestaan

en: Allow Solid Security to write to wp-config.php and .htaccess automatically. If this box is not checked, you will need to edit those files manually.
nl: Solid Security toestaan om automatisch naar wp-config.php en .htaccess te schrijven. Als deze box niet is aangevinkt, moet je deze bestanden handmatig bewerken.

en: Allow users to create new Solid Security Dashboards.
nl: Gebruikers toestaan nieuwe Solid Security dashboards te maken.

en: Allow users to log in using their user’s email address or username. This is the default WordPress behavior.
nl: Sta gebruikers toe in te loggen met hun e-mailadres of gebruikersnaam. Dit is het standaard gedrag van WordPress.

en: Allow users to manage Solid Security.
nl: Gebruikers toestaan Solid Security te beheren.

en: Alternatively, navigate to <a href="{{ $configure }}">Proxy Detection</a> to manually configure and test IP detection.
nl: Je kunt ook naar <a href="{{ $configure }}">Proxy detectie</a> navigeren om IP-detectie handmatig te configureren en testen.

en: An "invalid format" error prevented the request from completing as expected. The format of data returned could not be recognized. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
nl: Een "ongeldig format" fout verhinderde dat de aanvraag werd afgerond zoals verwacht. Het format van de geretourneerde gegevens kan niet worden herkend. Dit kan te wijten zijn aan een plugin/thema conflict of een probleem met de server configuratie.

en: An Authentication Code has been sent to the email address associated with your account. Look for an email with "%s" in the subject line.
nl: Er is een Authenticatie code verzonden naar het e-mailadres dat aan je account is gekoppeld. Zoek naar een e-mail met "%s" in de onderwerpregel.

en: An advanced tool that removes users with a username of “admin” or a user ID of “1”.
nl: Een geavanceerde functie die gebruikers met de gebruikersnaam "admin" of een gebruiker ID van "1" verwijdert.

en: An application password must be valid for either REST API requests, XML-RPC requests, or both.
nl: Een applicatie wachtwoord moet geldig zijn voor REST API aanvragen, XML-RPC aanvragen of beide.

en: An attempt to register the %1$s module failed because it extends a non-registered module: %2$l
nl: Een poging om de module %1$s te registreren is mislukt omdat hiermee een niet-geregistreerde module wordt uitgebreid: %2$l

en: An attempt to register the %1$s module failed because it has an invalid configuration: %2$l
nl: Een poging om de module %1$s te registreren is mislukt omdat deze een ongeldige configuratie heeft: %2$l

en: An attempt to register the %1$s module failed because it's configuration file is empty.
nl: Een poging om de module %1$s te registreren is mislukt omdat het configuratiebestand leeg is.

en: An attempt to register the %1$s module failed since the supplied path (%2$s) is invalid. This could indicate an invalid modification or incomplete installation of the Solid Security plugin. Please reinstall the plugin and try again.
nl: Een poging om de %1$s module te registreren is mislukt omdat het opgegeven pad (%2$s) ongeldig is. Dit kan wijzen op een ongeldige aanpassing of incomplete installatie van de Solid Security plugin. Herinstalleer de plugin en probeer het opnieuw.

en: An available update is listed, but automatic updates are not configured.
nl: Een beschikbare update wordt vermeld, maar automatische updates zijn niet geconfigureerd.

en: An empty ip argument was submitted.
nl: Een leeg IP argument is verzonden.

en: An error occurred when communicating with the Solid Security Check server: %s (%s)
nl: Er is een fout opgetreden bij het communiceren met de Solid Security controle server: %s (%s)

en: An error occurred when communicating with the Solid Security Check server: The server did not return JSON data when JSON data was expected.
nl: Er is een fout opgetreden bij het communiceren met de Solid Security controle server: De server heeft geen JSON gegevens geretourneerd terwijl JSON gegevens werden verwacht.

en: An error occurred when communicating with the Solid Security Check server: The server returned a blank response.
nl: Er is een fout opgetreden bij het communiceren met de Solid Security controle server: De server heeft een leeg antwoord geretourneerd.

en: An error occurred while running the scheduled site scan on %s:
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uitvoeren van de geplande site scan op %s:

en: An invalid sanitize type of "%1$s" was received for the %2$s input.
nl: Een ongeldig sanitize type van "%1$s" is ontvangen voor de %2$s input.

en: An unexpected error occurred.
nl: Een onverwachte fout trad op.

en: An unknown error occured. Please try again later
nl: Er is een onbekende fout opgetreden. Probeer het later opnieuw

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an empty key. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde de aanvraag voor een API-sleutel om te slagen. De aanvraag voor een API-sleutel retourneerde een lege sleutel. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout voorkwam dat de API-sleutel aanvraag succesvol was. De aanvraag voor een API-sleutel gaf een onherkenbare reactie. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout heeft verhinderd dat de aanvraag van de API-sleutel slaagde. Dit probleem kan worden veroorzaakt door een server configuratie of plugin compatibiliteitsprobleem. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key secret returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde de aanvraag voor een API geheime sleutel om te slagen. De aanvraag voor een API geheime sleutel heeft een niet herkend antwoord opgeleverd. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key submitted an empty key. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde de aanvraag voor een API geheime sleutel om te slagen. De aanvraag voor een API geheime sleutel heeft een lege geheime sleutel ingediend. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde de aanvraag voor een API geheime sleutel om te slagen. Dit probleem kan worden veroorzaakt door een server configuratie- of plugin compatibiliteitsprobleem. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the API key secrete request from succeeding. The request for an API key secret returned an empty key secret. Please wait a few minutes and try again.
nl: Een onbekende fout verhinderde de aanvraag voor een API geheime sleutel om te slagen. De aanvraag voor een API geheime sleutel heeft een lege geheime sleutel opgeleverd. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: An unknown error prevented the request from completing as expected. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
nl: Een onbekende fout heeft voorkomen dat de aanvraag kon worden afgerond zoals verwacht. Dit kan komen door een plugin/thema conflict of een server configuratie probleem.

en: An unknown issue prevented the update from completing.
nl: Een onbekend probleem verhinderde dat de update werd afgerond.

en: An update to version %1$s is available, but it doesn&#8217;t work with your version of PHP. %2$sLearn more about updating PHP%3$s.
nl: Er is een update naar versie %1$s beschikbaar, maar deze werkt niet met je versie van PHP. %2$sMeer informatie over het updaten van PHP%3$s.

en: Another user group with this configuration already exists.
nl: Er bestaat al een andere gebruikersgroep met deze configuratie.

en: Answers entry %d must be an object.
nl: Antwoordvermelding %d moet een object zijn.

en: Answers must be an array.
nl: Antwoorden moeten een array zijn.

en: Application Passwords
nl: Applicatie wachtwoorden

en: Apply
nl: Toepassen

en: Are you lost?
nl: Ben je verdwaald?

en: As a getting-started point you can include the HackRepair.com ban list developed by Jim Walker.
nl: Als startpunt kan je de HackRepair.com ban lijst ontwikkeld door Jim Walker insluiten.

en: Attached is the database backup file for your site.
nl: Bijgesloten is het database back-up bestand van je site.

en: Attacks
nl: Aanvallen

en: Attempted to log in as admin
nl: Poging om in te loggen als beheerder

en: Attempting Recovery
nl: Poging tot herstel

en: Attempting Recovery: Invalid Job
nl: Poging tot herstel: ongeldige taak

en: Authenticate
nl: Authenticeren

en: Authentication Code
nl: Authenticatie code

en: Authentication Code:
nl: Authenticatie code:

en: Authentication Methods Available to Users
nl: Authenticatiemethoden beschikbaar voor gebruikers

en: Authentication codes will be sent to %1$s.
nl: Authenticatie codes worden verzonden naar %1$s.

en: Authorized IP Triggered Ban Conditions
nl: Geautoriseerd IP activeerde ban voorwaarden

en: Authorized IP Triggered IP Lockout
nl: Geautoriseerde IP triggerde IP uitsluiting

en: Authorized IP Triggered User Lockout
nl: Geautoriseerd IP activeerde gebruiker uitsluiting

en: Authorized IP Triggered Username Lockout
nl: Geautoriseerd IP activeerde gebruikersnaam uitsluiting

en: Authorized IPs
nl: Geautoriseerde IP's

en: Auto-Updated
nl: Automatisch geüpdatet

en: Auto-created a firewall rule.
nl: Automatisch een firewallregel aangemaakt.

en: Auto-removed an old firewall rule.
nl: Een oude firewallregel automatisch verwijderd.

en: Automatic Updates
nl: Automatische updates

en: Automatically Temporarily Authorize IPs
nl: Automatisch IP's tijdelijk autoriseren

en: Automatically ban IPs reported as a problem by the network.
nl: IP’s die door het netwerk als probleem zijn gemeld automatisch verbannen.

en: Automatically lockout “admin” user
nl: Gebruiker "admin" automatisch buitensluiten

en: Automatically updates vulnerable plugins, themes, and WordPress core for you if it fixes a vulnerability that was found by the Site Scanner.
nl: Update automatisch kwetsbare plugins, thema's en WordPress core voor je als het een kwetsbaarheid verhelpt die is gevonden door de Site scanner.

en: Back
nl: Terug

en: Backup | Backups
nl[0]: Back-up
nl[1]: Back-ups

en: Backup Codes
nl: Back-up codes

en: Backup Interval
nl: Back-up interval

en: Backup Location
nl: Back-up locatie

en: Backup Method
nl: Back-up methode

en: Backup Now
nl: Nu back-uppen

en: Backup Tables
nl: Back-up tabellen

en: Backup complete. The backup was saved locally.
nl: Back-up afgerond. De back-up is lokaal opgeslagen.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients and was saved locally.
nl: Back-up afgerond. De back-up is verzonden naar de geselecteerde e-mailontvangers en is lokaal opgeslagen.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients.
nl: Back-up afgerond. De back-up is verzonden naar de geselecteerde e-mailontvangers.

en: Backups of security log details are retained for %1$d days.
nl: Back-ups van beveiliging log details worden %1$d dagen bewaard.

en: Backups to Retain
nl: Te bewaren back-ups

en: Ban Hosts - Security > Settings > Banned Users
nl: Verban hosts - Beveiliging > Instellingen > Verbannen gebruikers

en: Ban Lockout
nl: Ban uitsluiting

en: Ban Repeat Offender
nl: Ban veelpleger

en: Ban Reported IPs
nl: Gemelde IP's verbannen

en: Ban Threshold
nl: Ban drempel

en: Ban User Agents
nl: Verban user agents

en: Ban User Agents - Security > Settings > Banned Users
nl: Verban user agents - Beveiliging > Instellingen > Verbannen gebruikers

en: Ban Users
nl: Gebruikers verbannen

en: Banned After
nl: Verbannen na

en: Banned Before
nl: Verbannen voor

en: Banned IPs
nl: Verbannen IP's

en: Banned Users
nl: Verbannen gebruikers

en: Bans Overview
nl: Overzicht bans

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Be the first to get the latest WordPress security news, tips, and updates on the %1$sSolidWP Blog%3$s, including the %2$sWeekly WordPress Vulnerability Report.%3$s
nl: Ontvang als eerste het laatste WordPress beveiligingsnieuws, tips en updates op het %1$sSolidWP blog%3$s, inclusief het wekelijkse %2$sWordPress kwetsbaarheidsrapport.%3$s

en: Block Expiration
nl: Vervaldatum blokkeren

en: Block specific IP addresses and user agents from accessing the site.
nl: Blokkeer voor specifieke IP-adressen en user agents de toegang tot de site.

en: Blocked IP Attempted Login
nl: Geblokkeerde IP probeerde in te loggen

en: Blocked IP Attempted Login With Good Credentials
nl: Geblokkeerde IP probeerde in te loggen met juiste inloggegevens

en: Blocked a suspicious request.
nl: Een verdacht aanvraag geblokkeerd.

en: Blocklist
nl: Blokkeerlijst

en: Both
nl: Beide

en: Brute Force "admin" Username
nl: Brute Force "admin" gebruikersnaam

en: Brute force attacks rely on people reusing weak passwords. Password Requirements allow you to force selected users to create a strong password that hasn’t already been compromised.
nl: Brute force aanvallen zijn afhankelijk van mensen die zwakke wachtwoorden hergebruiken. Met wachtwoordvereisten kun je geselecteerde gebruikers dwingen een sterk wachtwoord te maken dat nog niet is gehackt.

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: By default, Solid Security will zip backup files to reduce file size. You may need to turn this off if you are having problems with backups.
nl: Standaard zal Solid Security back-up bestanden zippen om de bestandsgrootte te verkleinen. Mogelijk moet je dit uitschakelen als je problemen ondervindt met back-ups.

en: By default, WordPress allows users to log in using either an email address or username. This setting allows you to restrict logins to only accept email addresses or usernames.
nl: Standaard staat WordPress gebruikers toe in te loggen met een e-mailadres of gebruikersnaam. Deze instelling geeft je de mogelijkheid inloggen te beperken door alleen e-mailadressen of gebruikersnamen te accepteren.

en: By default, WordPress assigns the prefix wp_ to all tables in the database where your content, users, and objects exist. For potential attackers, this means it is easier to write scripts that can target WordPress databases as all the important table names for 95% of sites are already known. Changing the wp_ prefix makes it more difficult for tools that are trying to take advantage of vulnerabilities in other places to affect the database of your site. Before using this tool, we strongly recommend creating a backup of your database.
nl: Standaard voegt WordPress het voorvoegsel wp_ toe aan alle tabellen in de database waar je inhoud, gebruikers en objecten staan. Voor potentiële aanvallers betekent dit dat het eenvoudiger is om scripts te schrijven die WordPress databases aanvallen omdat alle tabelnamen voor 95% van de sites al bekend zijn. Het wijzigen van het wp_ voorvoegsel maakt het lastiger voor programma's die proberen gebruik te maken van kwetsbaarheden om de database van je site te beïnvloeden. Voordat je dit gereedschap gebruikt, raden we met klem aan een back-up van je database te maken.

en: By default, the WordPress XML-RPC API allows hundreds of username and password guesses per request. Turn off this setting to prevent attackers from exploiting this feature.
nl: De WordPress XML-RPC API staat standaard honderden gebruikersnaam en wachtwoord pogingen per aanvraag toe. Schakel deze instelling uit om te voorkomen dat aanvallers deze functie misbruiken.

en: By default, when a user logs in via the WordPress Login Page, Solid Security will prompt them to setup Two-Factor. Optionally, you can skip the two-factor authentication on-boarding process for certain users. Users can still manually enroll in two-factor through their WordPress admin profile.
nl: Wanneer een gebruiker inlogt via de WordPress-loginpagina, zal Solid Security hem standaard vragen om twee-factor in te stellen. Optioneel kun je het twee-factor authenticatie instapproces voor bepaalde gebruikers overslaan. Gebruikers kunnen zich nog steeds handmatig inschrijven voor twee-factor via hun WordPress beheer profiel.

en: CRITICAL ERROR: The <code>%1$s</code> directory was successfully renamed to the new name (<code>%2$s</code>). However, an error occurred when updating the <code>wp-config.php</code> file to configure WordPress to use the new content directory. Solid Security attempted to rename the directory back to its original name, but an unknown error prevented the rename from working as expected. In order for your site to function properly, you will either need to manually rename the <code>%2$s</code> directory back to <code>%1$s</code> or manually update the <code>wp-config.php</code> file with the necessary modifications. The error that prevented the file from updating is as follows: %3$s
nl: KRITIEKE FOUT: De <code>%1$s</code> folder is succesvol hernoemd naar de nieuwe naam (<code>%2$s</code>). Er heeft zich echter een fout voorgedaan bij het updaten van het <code>wp-config.php</code> bestand om WordPress te configureren zodat de nieuwe content folder wordt gebruikt. Solid Security heeft geprobeerd de folder te hernoemen naar de originele naam, maar een onbekende fout heeft voorkomen dat dit werkte zoals bedoeld. Om je site weer correct te laten functioneren, moet je de <code>%2$s</code> folder handmatig hernoemen naar <code>%1$s</code> of handmatig het <code>wp-config.php</code> bestand updaten met de nodige aanpassingen. De fout die verhinderde dat het bestand werd geüpdatet is als volgt: %3$s

en: Can't find the email?
nl: Kan je de e-mail niet vinden?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot activate module.
nl: Kan module niet activeren.

en: Cannot backfill logs if DB logs are not available.
nl: Kan logs niet aanvullen als DB-logs niet beschikbaar zijn.

en: Cannot ban an authorized host.
nl: Kan een geautoriseerde host niet verbannen.

en: Cannot connect to index: %l.
nl: Kan geen verbinding maken met index: %l.

en: Cannot connect to site: %l.
nl: Kan geen verbinding maken met site: %l.

en: Cannot find existing encryption secret in wp-config.php. Instead, manually update your site encryption key.
nl: Kan geen bestaande encryptie geheime sleutel vinden in wp-config.php. Update in plaats daarvan handmatig je site encryptie sleutel.

en: Cannot get lock.
nl: Kan geen vergrendeling krijgen.

en: Cannot handle token prior to %s.
nl: Kan token niet verwerken vóór %s.

en: Cannot run Solid Security. Error encountered during setup. Please try deactivating and reactivating Solid Security. Contact support if the error persists.
nl: Kan Solid Security niet uitvoeren. Er is een fout opgetreden tijdens het instellen. Probeer Solid Security te deactiveren en weer te activeren. Neem contact op met ondersteuning als de fout zich blijft voordoen.

en: Card Not Found
nl: Kaart niet gevonden

en: Card route not found.
nl: Kaartroute niet gevonden.

en: Change Admin User
nl: Admin gebruiker wijzigen

en: Change Content Directory
nl: Wijzig content folder

en: Change Database Prefix
nl: Database voorvoegsel wijzigen

en: Change Database Table Prefix
nl: Database tabel voorvoegsel wijzigen

en: Change User ID 1
nl: Gebruikers ID 1 wijzigen

en: Change WordPress Salts
nl: WordPress salts wijzigen

en: Change the login URL of your site.
nl: De inlog-URL van je site wijzigen.

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Changed Files
nl: Gewijzigde bestanden

en: Changed content
nl: Gewijzigde inhoud

en: Changed the Authentication Methods Available to Users setting in Two-Factor Authentication to "All Methods".
nl: De "Authenticatiemethoden beschikbaar voor gebruikers" instelling in Twee-factor authenticatie is gewijzigd naar "Alle methoden".

en: Changed the Disabled Force Two-Factor for Certain Users to "None".
nl: De uitgeschakelde forceer twee-factor voor bepaalde gebruikers gewijzigd in "Geen".

en: Changed the Multiple Authentication Attempts per XML-RPC Request setting in WordPress Tweaks to "Block".
nl: De Meerdere authenticatiepogingen per XML-RPC aanvraag instelling in WordPress tweaks is gewijzigd naar "Blokkeren".

en: Changed the REST API setting in WordPress Tweaks to "Restricted Access".
nl: De REST API instelling in WordPress tweaks is gewijzigd naar "Beperkte toegang".

en: Changes Found
nl: Wijzigingen gevonden

en: Changes made here are applied globally throughout Solid Security’s settings. For example, the lockout settings and messages are used by all of Solid Security’s lockout features.
nl: Wijzigingen die hier worden aangebracht, worden globaal toegepast op alle instellingen van Solid Security. De lockout instellingen en berichten worden bijvoorbeeld gebruikt door alle lockout functies van Solid Security.

en: Changes the WordPress salts used to secure cookies and security tokens.
nl: De WordPress salts wijzigen die worden gebruikt om cookies en beveiligingstokens te beveiligen.

en: Changes the database table prefix that WordPress uses.
nl: Het database tabel voorvoegsel wijzigen dat WordPress gebruikt.

en: Changes the user ID for the first WordPress user.
nl: Wijzigt het gebruiker ID voor de eerste WordPress gebruiker.

en: Changes the username of the “admin” user.
nl: Wijzigt de gebruikersnaam van de “admin” gebruiker.

en: Changes were detected. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs</a> for details.
nl: Wijzigingen zijn gedetecteerd. Controleer de <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs</a> voor details.

en: Check File Permissions
nl: Bestandsrechten controleren

en: Check Out Our Free WordPress Security Guide
nl: Bekijk onze gratis WordPress beveiligingsgids

en: Check your email, %1$s, for a message from %2$s. It should have "%3$s" in the subject line.
nl: Controleer je e-mail, %1$s, voor een bericht van %2$s. Het moet "%3$s" in de onderwerpregel hebben.

en: Checking for malware...
nl: Controleren op malware...

en: Choose the Two-Factor methods you'd like to use when logging-in.
nl: Kies de twee-factor methoden die je wilt gebruiken bij het inloggen.

en: Choosing who you are setting the site up for will help to preconfigure some settings for you.
nl: Het kiezen voor wie je de site instelt zal helpen enkele instellingen vooraf voor je te configureren.

en: Clean
nl: Schoon

en: Clients
nl: Klanten

en: Codes Generated
nl: Gegenereerde codes

en: Colors
nl: Kleuren

en: Comments
nl: Reacties

en: Community Lockout Message
nl: Community uitsluiting bericht

en: Compare Files Online
nl: Online bestanden vergelijken

en: Comparing files...
nl: Bestanden vergelijken...

en: Complete
nl: Voltooid

en: Complete!
nl: Voltooid!

en: Completed key rotation.
nl: Roteren van sleutels afgerond.

en: Compress Backup Files
nl: Back-up bestanden comprimeren

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configure
nl: Configureren

en: Configure IP Detection
nl: IP detectie configureren

en: Configure Now
nl: Nu configureren

en: Configure basic settings that control how Solid Security functions.
nl: Configureer basisinstellingen die bepalen hoe Solid Security werkt.

en: Configure the method Solid Security uses to identify the IP address of your site’s visitors and users. Choose “Security Check Scan” to allow Solid Security to automatically configure the correct method. When this setting is configured incorrectly, key firewall features will not work properly.<br>[Read more about IP Detection](https://go.solidwp.com/about-ip-detection).
nl: Configureer de methode die Solid Security gebruikt om het IP-adres van de bezoekers en gebruikers van je site te identificeren. Kies "Beveiligingscontrole scan" zodat Solid Security automatisch de juiste methode configureert. Als deze instelling verkeerd is geconfigureerd, zullen belangrijke firewallfuncties niet goed werken.<br>[Lees meer over IP-detectie](https://go.solidwp.com/about-ip-detection).

en: Configured Settings
nl: Geconfigureerde instellingen

en: Configured Two-Factor
nl: Geconfigureerd twee-factor

en: Configured on the Feature Flags page.
nl: Geconfigureerd op de pagina functie vlaggen.

en: Confirm Login
nl: Inloggen bevestigen

en: Confirm Reset Key
nl: Reset sleutel bevestigen

en: Confirm new password
nl: Nieuw wachtwoord bevestigen

en: Confirm use of weak password
nl: Bevestig het gebruik van een zwak wachtwoord

en: Confirm you want to reset the encryption key to a new value.
nl: Bevestig dat je de encryptiesleutel wil resetten naar een nieuwe waarde.

en: Connect Solid Central
nl: Verbinden met Solid Central

en: Connecting Solid Central
nl: Verbinding aan het maken met Solid Central

en: Contact Forms
nl: Contactformulieren

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Continue Logging On
nl: Doorgaan met inloggen

en: Could not ban "%1$s": %2$s
nl: Kon "%1$s" niet verbannen: %2$s

en: Could not calculate signature.
nl: Kan handtekening niet berekenen.

en: Could not count firewall rules.
nl: Kon firewall regels niet tellen.

en: Could not create "%1$s" dashboard for "%2$s": %3$s
nl: Kan dashboard "%1$s" niet maken voor "%2$s": %3$s

en: Could not delete a firewall rule.
nl: Kon een firewallregel niet verwijderen.

en: Could not delete firewall rules.
nl: Kon geen firewall regels verwijderen.

en: Could not detect IP header.
nl: Kan IP-header niet detecteren.

en: Could not determine an identifier for the user.
nl: Kon geen identifier voor de gebruiker bepalen.

en: Could not determine the correct path to load Solid Security.
nl: Kon niet het juiste pad bepalen om Solid Security te laden.

en: Could not encrypt Two-Factor secret.
nl: Kan Twee-factor geheime sleutel niet versleutelen.

en: Could not fetch firewall rules.
nl: Kon geen firewall regels ophalen.

en: Could not fetch user metadata to update: %s
nl: Kon metagegevens van gebruiker niet ophalen om te updaten: %s

en: Could not fetch vulnerabilities.
nl: Kon kwetsbaarheden niet ophalen.

en: Could not find a REST API URL in the Link header.
nl: Kon geen REST API URL vinden in de link header.

en: Could not find a log item with that id.
nl: Kon geen log item vinden met dat id.

en: Could not find a user with that email address
nl: Kon geen gebruiker met dat e-mailadres vinden

en: Could not find a user with that username
nl: Kon geen gebruiker met die gebruikersnaam vinden

en: Could not find a user with that username or email address
nl: Kon geen gebruiker met die gebruikersnaam of e-mailadres vinden

en: Could not find the SolidWP updater.
nl: Kon de SolidWP updater niet vinden.

en: Could not generate a random encryption key.
nl: Kan geen willekeurige encryptiesleutel genereren.

en: Could not generate a sha1 hash of the password.
nl: Kan geen sha1 hash van het wachtwoord genereren.

en: Could not identify server IPs
nl: Kon geen server IP's identificeren

en: Could not import '%1$s' User Group: %2$s
nl: Kon '%1$s' gebruikersgroep niet importeren: %2$s

en: Could not lookup a firewall rule.
nl: Kan een firewallregel niet opzoeken.

en: Could not lookup a vulnerability.
nl: Kon een kwetsbaarheid niet opzoeken.

en: Could not persist a firewall rule.
nl: Kon een firewallregel niet doorzetten.

en: Could not persist a vulnerability.
nl: Kon een kwetsbaarheid niet doorzetten.

en: Could not rename table %1$s. You may have to rename the table manually.
nl: Kon de tabel %1$s niet hernoemen. Je moet de tabel mogelijk handmatig hernoemen.

en: Could not replace the existing encryption key with a new key.
nl: Kan de bestaande encryptiesleutel niet vervangen door een nieuwe sleutel.

en: Could not request filesystem credentials.
nl: Kon de referenties van het bestandssysteem niet opvragen.

en: Could not retrieve Two-Factor secret.
nl: Kan Twee-factor geheime sleutel niet ophalen.

en: Could not rotate '%1$s' for '%2$d': %3$s
nl: Kon '%1$s' niet roteren voor '%2$d': %3$s

en: Could not save Two-Factor secret.
nl: Kan Twee-factor geheime sleutel niet opslaan.

en: Could not update prefix references in options table.
nl: Kon de voorvoegsel verwijzingen in de opties tabel niet updaten.

en: Could not update prefix references in usermeta table.
nl: Kon de voorvoegsel verwijzingen in de usermeta tabel niet updaten.

en: Create MU Plugin Loader
nl: MU Plugin lader maken

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Created At
nl: Aangemaakt op

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: Created MU-Plugin loader.
nl: MU Plugin lader gemaakt.

en: Critical Issue
nl: Kritiek probleem

en: Critical Issues
nl: Kritieke problemen

en: Critical Issues (%s)
nl: Kritieke problemen (%s)

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: Cursor definition for repository is malformed.
nl: Cursordefinitie voor repository is onjuist opgemaakt.

en: Cursor missing definition for repository.
nl: Cursordefinitie voor repository ontbreekt.

en: Custom Bans
nl: Aangepaste bans

en: Custom Login Action
nl: Aangepaste login actie

en: Customers
nl: Klanten

en: Customize the text shown to users at the beginning of the Two-Factor onboarding flow.
nl: Pas de tekst aan die aan het begin van het twee-factor instap proces aan gebruikers wordt getoond.

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Daily Security Digest
nl: Dagelijks beveiligingsoverzicht

en: Dashboard Card Not Found
nl: Dashboard kaart niet gevonden

en: Dashboard Not Found
nl: Dashboard niet gevonden

en: Dashboard Owners
nl: Dashboard eigenaren

en: Data
nl: Gegevens

en: Database Backup
nl: Database back-up

en: Database Backups
nl: Database back-ups

en: Database Only
nl: Alleen database

en: Database backups are sent via email. Depending on who hosts your email and your site's compliance needs, you may need to note that this information is sent to that host and link to their privacy policy.
nl: Database back-ups worden per e-mail verzonden. Afhankelijk van wie je e-mail host en de naleving behoeften van je site, moet je mogelijk vermelden dat deze informatie naar die host wordt verzonden en naar hun privacybeleid linken.

en: Database backups are sent via email. You may need to note what the retention policy is of those emails.
nl: Database back-ups worden per e-mail verzonden. Je moet mogelijk vermelden wat het bewaarbeleid van die e-mails is.

en: Database backups can help you restore your database in the case of data corruption. However, it is not a complete backup and will not include your site files.
nl: Database back-ups kunnen je helpen je database te herstellen in het geval van gegevenscorruptie. Het is echter geen volledige back-up en bevat niet je site bestanden.

en: Database error when backfilling logs.
nl: Databasefout bij het aanvullen van logs.

en: Database prefix changed to %s.
nl: Database voorvoegsel gewijzigd in %s.

en: Date
nl: Datum

en: Days to Keep Database Logs
nl: Dagen om database logs te bewaren

en: Days to Keep File Logs
nl: Dagen om bestand logs te bewaren

en: Days to Remember Lockouts
nl: Dagen om uitsluitingen te onthouden

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Deactivate Plugin
nl: Plugin deactiveren

en: Deactivated
nl: Gedeactiveerd

en: Debug info (source page): %s
nl: Debug info (bron pagina): %s

en: Default Access
nl: Standaard toegang

en: Default Ban List
nl: Standaard ban lijst

en: Default Recipients
nl: Standaard ontvangers

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Deleted User %d
nl: Verwijderde gebruiker %d

en: Deny Login
nl: Login weigeren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Detects the correct way to identify user IP addresses based on your server configuration by making an API request to SolidWP.com servers. No user information is sent to SolidWP. [Read our Privacy Policy](https://go.solidwp.com/solid-privacy-policy).
nl: Detecteert de juiste manier om IP-adressen van gebruikers te identificeren op basis van je serverconfiguratie door een API aanvraag te doen aan SolidWP.com servers. Er wordt geen gebruikersinformatie naar SolidWP verzonden. [Lees ons privacybeleid] (https://go.solidwp.com/solid-privacy-policy).

en: Detects the correct way to identify user IP addresses based on your server configuration.
nl: Detecteert de juiste manier om IP-adressen van gebruikers te identificeren op basis van je serverconfiguratie.

en: Determines the list of IP addresses your server uses when making HTTP requests.
nl: Bepaalt de lijst met IP-adressen die je server gebruikt bij het maken van HTTP-verzoeken.

en: Device Type
nl: Apparaat type

en: Device near %1$s
nl: Apparaat in de buurt van %1$s

en: Device running %1$s on %2$s
nl: Apparaat draait %1$s op %2$s

en: Device running %1$s on %2$s near %3$s
nl: Apparaat draait %1$s op %2$s in de buurt van %3$s

en: Did not confirm that "none" is an allowed algorithm.
nl: Heeft niet bevestigd dat "none" een toegestaan algoritme is.

en: Did your Two-Factor code not arrive?
nl: Is je Twee-factor code niet aangekomen?

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable Directory Browsing
nl: Bladeren in mappen uitschakelen

en: Disable Directory Browsing - Security > Settings > System Tweaks > Directory Browsing
nl: Bladeren in mappen uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > Bladeren in mappen

en: Disable Extra User Archives
nl: Extra gebruikersarchieven uitschakelen

en: Disable File Editor
nl: Bestandseditor uitschakelen

en: Disable File Editor - Security > Settings > WordPress Tweaks > File Editor
nl: Bestandseditor uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > WordPress tweaks > Bestandseditor

en: Disable Forced Two-Factor Authentication
nl: Geforceerde twee-factor authenticatie uitschakelen

en: Disable PHP execution in the plugins directory. This blocks requests to PHP files inside plugin directories that can be exploited directly.
nl: PHP uitvoering in de plugins folder uitschakelen. Dit blokkeert aanvragen naar PHP-bestanden in plugin folders die rechtstreeks kunnen worden misbruikt.

en: Disable PHP execution in the themes directory. This blocks requests to PHP files inside theme directories that can be exploited directly.
nl: PHP uitvoering in de themes folder uitschakelen. Dit blokkeert aanvragen naar PHP-bestanden in themes folders die rechtstreeks kunnen worden misbruikt.

en: Disable PHP execution in the uploads directory. This blocks requests to maliciously uploaded PHP files in the uploads directory.
nl: PHP uitvoering in de uploads folder uitschakelen. Dit blokkeert aanvragen naar kwaadwillig geüploade PHP-bestanden in de uploads folder.

en: Disable PHP in Plugins
nl: PHP in plugins uitschakelen

en: Disable PHP in Plugins - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Plugins
nl: PHP in plugins uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > PHP in plugins

en: Disable PHP in Themes
nl: PHP in thema's uitschakelen

en: Disable PHP in Themes - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Themes
nl: PHP in thema's uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > PHP in thema's

en: Disable PHP in Uploads
nl: PHP in uploads uitschakelen

en: Disable PHP in Uploads - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Uploads
nl: PHP in uploads uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > PHP in uploads

en: Disable Pingbacks
nl: Pingbacks uitschakelen

en: Disable XML-RPC
nl: XML-RPC uitschakelen

en: Disable XML-RPC - Security > Settings > WordPress Tweaks > XML-RPC
nl: XML-RPC uitschakelen - Beveiliging > Instellingen > WordPress tweaks > XML-RPC

en: Disable on First Login
nl: Bij eerste login uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled reason: %s
nl: Uitgeschakeld reden: %s

en: Disabled the File Editor in WordPress Tweaks.
nl: De bestandseditor is uitgeschakeld in WordPress tweaks.

en: Disables a user’s author page if their post count is 0. This makes it harder for bots to determine usernames by disabling post archives for users that don’t write content for your site.
nl: Schakelt de auteurspagina van een gebruiker uit als hun aantal berichten 0 is. Dit maakt het moeilijker voor bots om gebruikersnamen vast te stellen door berichtarchieven uit te schakelen voor gebruikers die geen inhoud plaatsen op je site.

en: Disables the WordPress file editor for plugins and themes. Once activated you will need to manually edit files using FTP or other tools.
nl: Schakelt de WordPress bestandseditor voor plugins en thema's uit. Eenmaal geactiveerd, moet je bestanden handmatig bewerken met FTP of andere gereedschap.

en: Disabling this email will disable the Two-Factor Email Confirmation flow.
nl: Het uitschakelen van deze e-mail zal het Twee-factor e-mail bevestigingsproces uitschakelen.

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Dismiss Permanently
nl: Permanent negeren

en: Display this message when an IP address has been locked out.
nl: Geef dit bericht weer als een IP-adres is buitengesloten.

en: Do not modify or remove this line
nl: Deze regel niet wijzigen of verwijderen

en: Do not remove. Removing this line could break your site. Added by Security > Settings > Change Content Directory.
nl: Niet verwijderen. Deze regel verwijderen kan je site beschadigen. Toegevoegd door Beveiliging > Instellingen > WP-content folder wijzigen.

en: Do you want to secure your customer accounts with a password policy?
nl: Wil je je klantaccounts beveiligen met een wachtwoordbeleid?

en: Do you want to secure your customer accounts with two-factor authentication?
nl: Wil je je klantaccounts beveiligen met twee-factor authenticatie?

en: Do you want to secure your donor accounts with a password policy?
nl: Wil je je donoraccounts beveiligen met een wachtwoordbeleid?

en: Do you want to secure your donor accounts with two-factor authentication?
nl: Wil je je donateur accounts beveiligen met twee-factor authenticatie?

en: Do you want to secure your member accounts with a password policy?
nl: Wil je je ledenaccounts beveiligen met een wachtwoordbeleid?

en: Do you want to secure your member accounts with two-factor authentication?
nl: Wil je je ledenaccounts beveiligen met twee-factor authenticatie?

en: Do you want to secure your user accounts with a password policy?
nl: Wil je je gebruikersaccounts beveiligen met een wachtwoordbeleid?

en: Do you want to secure your user accounts with two-factor authentication?
nl: Wilt je je gebruikersaccounts beveiligen met twee-factor authenticatie?

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Domain blocked by %s
nl: Domein geblokkeerd door %s

en: Domain clean by %s
nl: Domein schoon door %s

en: Donors
nl: Donateurs

en: Download
nl: Downloaden

en: Download Codes
nl: Codes downloaden

en: Due to current settings, backups of security log details are retained indefinitely. If this is an issue for your site's compliance, you should change the settings in the Database Backups section of Security > Settings.
nl: Vanwege de huidige instellingen worden back-ups van beveiliging log details voor onbepaalde tijd bewaard. Als dit een probleem is voor de naleving van je site, moet je de instellingen wijzigen in de Database back-ups sectie van Beveiliging > Instellingen > Utilities.

en: Due to site rules, a strong password is required. Please choose a new password that rates as Strong on the meter.
nl: In verband met site regels is een sterk wachtwoord vereist. Kies een nieuw wachtwoord dat als sterk scoort op de meter.

en: During periods of heavy attack, Solid Security can generate a LOT of email.
nl: Tijdens periodes van zware aanvallen kan Solid Security heel veel e-mails genereren.

en: Dynamic ban added with the deprecated itsec_filter_blacklisted_ips filter.
nl: Dynamische ban toegevoegd met het verouderde itsec_filter_blacklisted_ips filter.

en: ERROR: Invalid Authentication Code.
nl: FOUT: Ongeldige authenticatie code.

en: Each error message in Solid Security has an associated error code that can help diagnose an issue. Changing this setting to “Yes” causes these codes to be displayed. This setting should be left set to “No” unless Solid Security's customer success team requests that you change it.
nl: Elk foutbericht in Solid Security heeft een bijbehorende foutcode die kan helpen een probleem te diagnostiseren. Het wijzigen van deze instelling naar "Ja" zorgt ervoor dat deze codes worden getoond. Deze instelling moet op "Nee" blijven staan tenzij Solid Security ondersteuning je vraagt dit te wijzigen.

en: Edit Settings
nl: Instellingen bewerken

en: Either quickly update the vulnerable theme, plugin or WordPress version immediately to the newest version or immediately deactivate and delete the plugin or theme from your WordPress installation until a fix is available.
nl: Update snel het kwetsbare thema, de plugin of de WordPress versie nu naar de nieuwste versie of deactiveer en verwijder de plugin of het thema nu uit je WordPress installatie totdat er een oplossing beschikbaar is.

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Address Only
nl: Alleen e-mailadres

en: Email Address and Username
nl: E-mailadres en gebruikersnaam

en: Email Address: %1$s
nl: E-mailadres: %1$s

en: Email Confirmation
nl: E-mail bevestiging

en: Email Only
nl: Alleen e-mailen

en: Email Send Failed
nl: E-mailverzending is mislukt

en: Email Send Succeeded
nl: E-mailverzending is gelukt

en: Email confirmed. Please continue setting up Two-Factor in your original browser window.
nl: E-mail bevestigd. Ga verder met het instellen van twee-factor in je oorspronkelijke browservenster.

en: Email sent
nl: E-mail verzonden

en: Email sent!
nl: E-mail verzonden!

en: Embedded content from other websites
nl: Ingesloten inhoud van andere sites

en: Empty algorithm
nl: Leeg algoritme

en: Empty file encountered when attempting to update %s config file.
nl: Leeg bestand aangetroffen bij een poging om %s configuratiebestand te updaten.

en: Empty file encountered when attempting to update <code>%1$s</code>. Manual configuration for the <code>%1$s</code> file can be found on the Security > Settings page in the Advanced section.
nl: Leeg bestand aangetroffen bij een poging om <code>%1$s</code> te updaten. Handmatige configuratie voor het <code>%1$s</code> bestand is te vinden op de pagina Beveiliging > Instellingen in de sectie Geavanceerd.

en: Empty response body.
nl: Lege antwoord body.

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable Ban Lists
nl: Verban lijsten inschakelen

en: Enable Dashboard Creation
nl: Dashboard maken inschakelen

en: Enable HackRepair.com's blocklist feature - Security > Settings > Banned Users > Default Blocklist
nl: HackRepair.com's ban lijst functie inschakelen - Beveiliging > Instellingen > Verbannen gebruikers > Standaard ban lijst

en: Enable Redirection
nl: Omleiding inschakelen

en: Enable Scheduling
nl: Inschakelen planning

en: Enable Security Check
nl: Beveiligingscontrole inschakelen

en: Enable Security Check Pro
nl: Beveiligingscontrole Pro inschakelen

en: Enable Security Check Pro?
nl: Beveiligingscontrole Pro inschakelen?

en: Enable Security Check to automatically configure IP detection for your server environment.
nl: Schakel Beveiligingscontrole in om automatisch IP-detectie voor je serveromgeving te configureren.

en: Enable XML-RPC
nl: XML-RPC inschakelen

en: Enable the Site Scanner to automatically scan your site twice a day for malware and known vulnerabilities.
nl: Schakel de Site scanner in om je site twee keer per dag automatisch te scannen op malware en bekende kwetsbaarheden.

en: Enable the hide backend feature.
nl: De backend verbergen functie inschakelen.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Enabled %1$s.
nl: %1$s is ingeschakeld.

en: Enabled Features
nl: Ingeschakelde functies

en: Enabled Online Files Comparison in File Change Detection.
nl: Online bestanden vergelijken ingeschakeld in bestandswijziging detectie.

en: Enabled reason: %s
nl: Ingeschakeld reden: %s

en: Enabled the Enable Ban Lists setting in Banned Users.
nl: De instelling Ban lijsten inschakelen ingeschakeld in uitgesloten gebruikers.

en: Enabled the Vulnerable Site Protection setting in Two-Factor Authentication.
nl: De Kwetsbare site bescherming instelling in Twee-factor authenticatie is ingeschakeld.

en: Enabled the Vulnerable User Protection setting in Two-Factor Authentication.
nl: De Kwetsbare gebruiker bescherming instelling in Twee-factor authenticatie is ingeschakeld.

en: Enabled the Write to Files setting in Global Settings.
nl: De “Naar bestanden schrijven” instelling in Algemene instellingen is ingeschakeld.

en: Enables secure SSL connection for the front-end (public parts of your site). Turning this off will disable front-end SSL control, turning this on "Per Content" will place a checkbox on the edit page for all posts and pages (near the publish settings) allowing you to turn on SSL for selected pages or posts. Selecting "Whole Site" will force the whole site to use SSL.
nl: Maakt een veilige SSL-verbinding mogelijk voor de front-end (publieke delen van je site). Dit uitzetten zal front-end SSL controle uitschakelen, dit aanzetten "Per inhoud" zal een checkbox op de Bewerken pagina voor alle berichten en pagina's (in de buurt van de publiceren instellingen) plaatsen, zodat je SSL kunt inschakelen voor geselecteerde pagina's of berichten. Het selecteren van "Gehele site" zal de gehele site dwingen om SSL te gebruiken.

en: Enabling two-factor authentication greatly increases the security of your user account on this site.
nl: Het inschakelen van twee-factor authenticatie verhoogt de veiligheid van je gebruikersaccount op deze site aanzienlijk.

en: Enabling two-factor authentication greatly increases the security of your user account on this site. With two-factor authentication enabled, after you submit your username and password, you will be asked for an additional authentication code to complete your login.
nl: Het inschakelen van twee-factor authenticatie verhoogt de beveiliging van je gebruikersaccount op deze site aanzienlijk. Met twee-factor authenticatie ingeschakeld, wordt je, nadat je je hebt aangemeld met je gebruikersnaam en wachtwoord, om een extra authenticatie code gevraagd teneinde je login te voltooien.

en: Encountered an empty wp-config.php file.
nl: Kwam een leeg wp-config.php bestand tegen.

en: Encryption Key Changed
nl: Encryptiesleutel is gewijzigd

en: Encryption Key Missing
nl: Encryptiesleutel ontbreekt

en: Enforce SSL
nl: SSL afdwingen

en: Enforces that all connections to the website are made over SSL/TLS.
nl: Hiermee wordt afgedwongen dat alle verbindingen met de site via SSL/TLS worden gemaakt.

en: Enter a backup Authentication Code.
nl: Voer een back-up authenticatie code in.

en: Enter a list of IP addresses that should not be locked out by Solid Security.
nl: Voer een lijst in met IP-adressen die niet mogen worden buitengesloten door Solid Security.

en: Enter a list of file paths to exclude from each File Change scan.
nl: Voer een lijst met bestandspaden in die je wilt uitsluiten van elke scan voor bestandswijziging.

en: Enter a list of user agents that will not be allowed access to your site. Add one user agent per-line.
nl: Voer een lijst in met user agents die geen toegang krijgen tot je site. Voeg één user agent per regel toe.

en: Enter one IP address per-line. Optionally, include a note by ending the line with a # sign.
nl: Voer één IP-adres per regel in. Voeg desgewenst een notitie toe door de regel te beëindigen met een #-teken.

en: Enter the new username for the “admin” user.
nl: Voer de nieuwe gebruikersnaam in voor de “admin” gebruiker.

en: Error
nl: Fout

en: Error Code: %s
nl: Foutcode: %s

en: Error Message: %s
nl: Foutmelding: %s

en: Error when querying the database for counting events.
nl: Fout bij het opvragen van de database voor het tellen van gebeurtenissen.

en: Error when querying the database for events.
nl: Fout bij het opvragen van de database naar gebeurtenissen.

en: Error when querying the database for total IPs tracked.
nl: Fout bij het opvragen van de database voor het totale aantal bijgehouden IP's.

en: Error when querying the database for total events.
nl: Fout bij het opvragen van de database voor totale gebeurtenissen.

en: Error.
nl: Fout.

en: Errors (%s)
nl: Fouten (%s)

en: Even the best security practices can fail. The key to quickly spotting a security breach is monitoring file changes on your website.<br>While the type of damage malware causes on your website varies greatly, what it does can be boiled down to adding, removing, or modifying files.<br>File Change Detection scans your website’s files and alerts you when changes occur on your website.
nl: Zelfs de beste beveiligingspraktijken kunnen mislukken. De sleutel tot het snel opsporen van een beveiligingsinbreuk is het controleren van bestandswijzigingen op je site.<br>Hoewel het soort schade dat malware op je site veroorzaakt sterk varieert, komt het erop neer dat bestanden worden toegevoegd, verwijderd of gewijzigd.<br>Bestandswijziging Detectie scant de bestanden van je site en waarschuwt je wanneer er wijzigingen op je site plaatsvinden.

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Event successfully run.
nl: Gebeurtenis succesvol uitgevoerd.

en: Every %d Minutes
nl: Elke %d minuten

en: Every Minute
nl: Elke minuut

en: Everybody Else
nl: Alle anderen

en: Excerpt View
nl: Samenvatting weergave

en: Excluded Files
nl: Uitgesloten bestanden

en: Excluded Files and Folders
nl: Uitgesloten bestanden en mappen

en: Excluded Tables
nl: Uitgesloten tabellen

en: Expired token
nl: Verlopen token

en: Failed Remember Device
nl: Apparaat onthouden mislukt

en: Failed Remember Device (Fingerprint)
nl: Apparaat onthouden mislukt (vingerafdruk)

en: Failed check by network brute force protection
nl: Mislukte controle door Netwerk Brute Force bescherming

en: Failed login
nl: Mislukte login

en: Failed reCAPTCHA validation
nl: Mislukte reCAPTCHA-validatie

en: Failed sending %s notification.
nl: Verzenden van %s bericht is mislukt.

en: Failed sending notification.
nl: Bericht verzenden mislukt.

en: Failed to acquire a mutex.
nl: Kan geen mutex verkrijgen.

en: Failed to bulk insert events.
nl: Kan gebeurtenissen niet bulksgewijs invoegen.

en: Failed to calculate hmac.
nl: Kon hmac niet berekenen.

en: Failed to create a firewall rule.
nl: Het is niet gelukt om een firewallregel aan te maken.

en: Failed to create interstitial state.
nl: Kan interstitiële status niet maken.

en: Failed to delete group.
nl: Kan groep niet verwijderen.

en: Failed to delete the ban: %s
nl: Kan de ban niet verwijderen: %s

en: Failed to generate token and hash.
nl: Kan token en hash niet genereren.

en: Failed to get bans: %s
nl: Kan geen bans krijgen: %s

en: Failed to insert log entry: %s
nl: Kan log item niet invoegen: %s

en: Failed to release lockout.
nl: Opheffen uitsluiting mislukt.

en: Failed to remove an old firewall rule.
nl: Het is niet gelukt om een oude firewallregel te verwijderen.

en: Failed to save layout for some items.
nl: Kan de lay-out voor sommige items niet opslaan.

en: Failed to save new layout.
nl: Kan nieuwe lay-out niet opslaan.

en: Failed to save the ban: %s
nl: Kan de ban niet opslaan: %s

en: Failed to update settings.
nl: Kan instellingen niet updaten.

en: Failed two-factor authentication validation
nl: Twee-factor authenticatie validatie mislukt

en: Fatal Error
nl: Fatale fout

en: Fatal Errors (%s)
nl: Fatale fouten (%s)

en: Feature Flags
nl: Functie vlaggen

en: Feature Flags in Solid Security allow you to try experimental features before they are released.
nl: Functie vlaggen in Solid Security stellen je in staat experimentele functies uit te proberen voordat ze beschikbaar komen.

en: Features
nl: Functies

en: File Access
nl: Bestandstoegang

en: File Change
nl: Bestandswijziging

en: File Change Detection
nl: Bestandswijziging detectie

en: File Change Warning
nl: Waarschuwing voor bestandswijziging

en: File Change module is not active.
nl: Bestandswijziging module is niet actief.

en: File Changes
nl: Bestandswijzigingen

en: File Created
nl: Bestand aangemaakt

en: File Created and Emails Sent
nl: Bestand aangemaakt en e-mails verzonden

en: File Created but Email Send Failed
nl: Bestand aangemaakt, maar e-mailverzending is mislukt

en: File Only
nl: Alleen bestand

en: File Permissions
nl: Bestandsrechten

en: File Scan Report for %s
nl: Bestand scanrapport voor %s

en: File Writing
nl: Wegschrijven naar een bestand

en: File changes detected on the site.
nl: Bestandswijzigingen gedetecteerd op de site.

en: File types listed here will not be checked for changes. While it is possible to change files such as images it is quite rare and nearly all known WordPress attacks exploit php, js and other text files.
nl: Hier vermelde bestandstypes zullen niet worden gecontroleerd op wijzigingen. Hoewel het mogelijk is om bestanden als afbeeldingen te wijzigen, is het vrij zeldzaam en bijna alle bekende WordPress aanvallen maken gebruik van php, js en andere tekstbestanden.

[ctx: Files added]
en: Added
nl: Toegevoegd

[ctx: Files modified]
en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Files on your site have changed since the last scan. Please review the report below to verify the changes are expected.
nl: Bestanden op je site zijn gewijzigd sinds de laatste scan. Beoordeel het onderstaande rapport om te controleren of de wijzigingen volgens verwachting zijn.

[ctx: Files removed]
en: Removed
nl: Verwijderd

en: Filter by Module
nl: Op module filteren

en: Filter by date
nl: Filteren op datum

en: Finish Setting Up Two-Factor
nl: Voltooi het instellen van twee-factor

en: Fire At
nl: Uitvoeren op

en: Firewall Rule
nl: Firewall regel

en: Firewall Rules Engine
nl: Firewall regels systeem

en: Firewall rule not found.
nl: Firewallregel niet gevonden.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Fix vulnerability in %s
nl: Kwetsbaarheid verhelpen in %s

en: For Android devices, the %2$s Authy%1$s, %3$s Google Authenticator%1$s, or %4$s FreeOTP Authenticator%1$s apps are the most popular token generators.
nl: Voor Android apparaten, zijn de %2$s Authy%1$s, %3$s Google Authenticator%1$s of %4$s FreeOTP Authenticator%1$s apps de meest populaire token generatoren.

en: For Android devices, the <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a> apps are the most popular token generators.
nl: Voor Android apparaten, zijn de <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a> of <a href="%4$s">Toopher</a> apps de meest populaire token generatoren.

en: For better security and optimized performance Solid Security can be loaded as an MU-Plugin. Run this tool to automatically create the MU Plugin.
nl: Voor betere beveiliging en geoptimaliseerde prestaties kan Solid Security worden geladen als een MU Plugin. Voer dit gereedschap uit om automatisch de MU Plugin te maken.

en: For better security and optimized performance Solid Security is being loaded as an MU-Plugin. Run this tool to automatically remove the MU Plugin.
nl: Voor betere beveiliging en geoptimaliseerde prestaties wordt Solid Security geladen als een MU Plugin. Voer dit gereedschap uit om de MU Plugin automatisch te verwijderen.

en: For certain firewall features to function, Solid Security must be properly configured to identify the IP addresses of your site’s visitors and users. Security Check Pro automatically configures the correct IP detection method based upon your server configuration.<br><br>Enabling Security Check Pro allows your site to periodically make an API request to SolidWP servers to discover your current server configuration and set/update the IP detection method. No user information is sent to SolidWP.
nl: Om bepaalde firewall functies te laten werken, moet Solid Security correct geconfigureerd zijn om de IP-adressen van de bezoekers en gebruikers van je site te identificeren. Security Check Pro configureert automatisch de juiste IP detectiemethode op basis van je server configuratie.<br><br>Het inschakelen van Security Check Pro staat toe dat je site periodiek een API-aanvraag indient bij de SolidWP servers om je huidige server configuratie te ontdekken en de IP detectiemethode in te stellen/te updaten. Er wordt geen gebruikersinformatie naar SolidWP verzonden.

en: For iOS devices, the %2$s Authy%1$s, %3$s Google Authenticator%1$s, or %4$s FreeOTP Authenticator%1$s apps are the most popular token generators.
nl: Voor iOS apparaten, zijn de %2$s Authy%1$s, %3$s Google Authenticator%1$s of %4$s FreeOTP Authenticator%1$s apps de meest populaire token generatoren.

en: For iOS devices, the <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a> apps are the most popular token generators.
nl: Voor iOS apparaten, zijn de <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a> of <a href="%4$s">Toopher</a> apps de meest populaire token generatoren.

en: For more details, %1$svisit your security logs%2$s
nl: Voor meer details, %1$sbezoek je beveiligingslogs%2$s

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Force
nl: Forceren

en: Force Unique Nickname
nl: Unieke bijnaam afdwingen

en: Force users in the selected groups to use strong passwords.
nl: Dwing gebruikers in de geselecteerde groepen om sterke wachtwoorden te gebruiken.

en: Forces all dashboard access to be served only over an SSL connection.
nl: Dwingt alle dashboard toegang enkel te laten verlopen via een SSL-verbinding.

en: Found Malware
nl: Malware gevonden

en: Four Times per Day
nl: Vier keer per dag

en: Free your team from mundane updates by removing the need to manually log in to update plugins and themes.
nl: Bevrijd je team van alledaagse updates door de noodzaak om handmatig in te loggen om plugins en thema's te updaten, weg te nemen.

en: From Email
nl: Van e-mail

en: Front End SSL Mode
nl: Front-end SSL modus

en: Generate Authentication Codes
nl: Authenticatie codes genereren

en: Generate New Codes
nl: Nieuwe codes genereren

en: Generate New Secret
nl: Nieuw geheim genereren

en: Generate new secret
nl: Nieuwe geheime sleutel genereren

en: Generated Remember Device Token
nl: Apparaat onthouden token is gegenereerd

en: Get Free API Key
nl: Ontvang een gratis API-sleutel

en: Get More Security
nl: Krijg meer beveiliging

en: Get Solid Security Pro
nl: Verkrijg Solid Security Pro

en: Get Support
nl: Ontvang ondersteuning

en: Get all of this in the %1$sSite Scanner Pro%2$s:
nl: Krijg dit allemaal in de %1$sSite scanner Pro%2$s:

en: Get the weekly WordPress Vulnerability Report and more WordPress security updates sent to your inbox.
nl: Ontvang het wekelijkse WordPress kwetsbaarheidsrapport en meer WordPress beveiligingsupdates in je inbox.

en: Get your site patched by Solid Security Pro before hackers discover vulnerabilities on your site, all without doing a thing.
nl: Laat je site patchen door Solid Security Pro voordat hackers kwetsbaarheden op je site ontdekken, en dat allemaal zonder iets te doen.

en: Global
nl: Globaal

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Go Pro Now
nl: Ga nu Pro

en: Go Pro Now to Get Automatic Vulnerability Patching
nl: Ga nu Pro om automatische kwetsbaarheid patching te krijgen

en: Gradually rolling out.
nl: Geleidelijk aan het uitrollen.

en: Hardens your website if you are running outdated software, including checks for old WordPress sites that could be used to compromise your server.
nl: Verhard je site als je verouderde software gebruikt, inclusief controles op oude WordPress sites die kunnen worden gebruikt om je server te compromitteren.

en: Has Side-Effects
nl: Heeft bijwerkingen

en: Have I Been Pwned
nl: Ben ik gepwned

en: Help & Support
nl: Hulp & ondersteuning

en: Help us improve Solid Security.
nl: Help ons Solid Security te verbeteren.

en: Hi %s! At Solid, we’re committed to delivering top-notch services, and your valuable insights play a crucial role in helping us achieve that goal.
    				We’re excited to invite you to participate in our opt-in program, designed to enhance your experience with Solid Security and contribute to the continuous improvement of StellarWP Products.
    				By opting in, you allow our teams to access certain data related to your website data. This information will be used responsibly to gain insights into your preferences and patterns, enabling us to tailor our services and products to better meet your needs.
    				Rest assured, we take data privacy seriously, and our usage of your information will adhere to the highest standards, respecting all relevant regulations and guidelines. Your trust means the world to us, and we are committed to maintaining the confidentiality and security of your data.
    				To join this initiative and be part of shaping the future of Solid Security and StellarWP, simply click “Allow & Continue” below.
nl: Hallo %s! Bij Solid zijn we toegewijd aan het leveren van eersteklas diensten, en je waardevolle inzichten spelen een cruciale rol bij het helpen bereiken van dat doel.
    We zijn enthousiast om je uit te nodigen om deel te nemen aan ons opt-in programma, dat is ontworpen om je ervaring met Solid Security te verbeteren en bij te dragen aan de voortdurende verbetering van StellarWP producten.
    Door in te schrijven, geef je onze teams toestemming om bepaalde gegevens met betrekking tot jouw site gegevens te raadplegen. Deze informatie zal verantwoordelijk worden gebruikt om inzicht te krijgen in je voorkeuren en patronen, zodat we onze diensten en producten beter kunnen afstemmen op jouw behoeften.
    Wees gerust, we nemen gegevens privacy serieus en ons gebruik van je informatie zal voldoen aan de hoogste normen, waarbij alle relevante regelgeving en richtlijnen worden gerespecteerd. Je vertrouwen betekent alles voor ons en we zijn toegewijd aan het handhaven van de vertrouwelijkheid en beveiliging van je gegevens.
    Om deel te nemen aan dit initiatief en een rol te spelen in het vormgeven van de toekomst van Solid Security en StellarWP, klik eenvoudigweg op "Toestaan en doorgaan" hieronder.

en: Hi {{ $display_name }},
    			
    {{ $requester_display_name }} from {{ $site_title }} has asked that you set up Two Factor Authentication.
nl: Hallo {{ $display_name }},	 	 	 
    			
    {{ $requester_display_name }} van {{ $site_title }} heeft gevraagd om Twee-factor authenticatie in te stellen.

en: Hi {{ $display_name }},
    
    Click the button to continue or manually enter the authentication code below to finish logging in.
nl: Hallo {{ $display_name }},
    
    Klik op de knop om door te gaan of voer handmatig de onderstaande authenticatie code in om het inloggen te voltooien.

en: Hi {{ $display_name }},
    
    Click the button to continue or manually enter the authentication code below to finish setting up Two-Factor.
nl: Hallo {{ $display_name }},
    
    Klik op de knop om door te gaan of voer handmatig de onderstaande authenticatie code in om het instellen van twee-factor te voltooien.

en: Hi, %1$s! This is an invitation to help our StellarWP community.
    				If you opt-in, some data about your usage of %2$s and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve).
    				We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time.
    				And if you skip this, that’s okay! Our products still work just fine.
nl: Hallo, %1$s! Dit is een uitnodiging om onze StellarWP community te helpen.
    Als je meedoet, worden er wat gegevens over je gebruik van %2$s en toekomstige StellarWP producten gedeeld met onze teams (zodat ze hard kunnen werken om te verbeteren).
    We zullen ook af en toe handige informatie delen over WordPress en onze producten.
    En als je dit overslaat, is dat oké! Onze producten werken nog steeds prima.

en: Hide Backend
nl: Backend verbergen

en: Hide Backend – New Login URL
nl: Back-end verbergen - Nieuwe login URL

en: Hide Current Entries
nl: Huidige items verbergen

en: Hide Raw Details
nl: Ruwe details verbergen

en: Hide Security Menu in Admin Bar
nl: Beveiliging menu in toolbar verbergen

en: Hide existing entries from view without deleting them.
nl: Weergave van bestaande items verbergen zonder ze te verwijderen.

en: How long we retain your data
nl: Hoelang we je gegevens bewaren

en: How many days should Solid Security remember a lockout? This does not affect the logs generated when creating a lockout.
nl: Hoeveel dagen moet Solid Security een uitsluiting onthouden. Dit heeft geen invloed op de gegenereerde log regels bij het maken van een uitsluiting.

en: How should event logs be kept
nl: Hoe gebeurtenis logs moeten worden bijgehouden

en: How to View the Report & See Available Updates
nl: Hoe het rapport te bekijken en beschikbare updates te zien

en: How we protect your data
nl: Hoe we je gegevens beschermen

en: I couldn’t understand how to make it work.
nl: Ik begreep niet hoe ik het werkend kon krijgen.

en: I found a better plugin.
nl: Ik heb een betere plugin gevonden.

en: I need a specific feature it doesn’t provide.
nl: Ik heb een specifieke functie nodig die het niet biedt.

en: IP Address
nl: IP-adres

en: IP Addresses
nl: IP-adressen

en: IP Blocked
nl: IP geblokkeerd

en: IP Detection
nl: IP detectie

en: IP Lockout
nl: IP uitsluiting

en: IP Lockout Message
nl: IP uitsluiting bericht

en: IP Lockout: <code>%s</code>
nl: IP uitsluiting: <code>%s</code>

en: IP Triggered Ban Conditions
nl: IP activeerde ban voorwaarden

en: IP/User
nl: IP/Gebruiker

en: IPs to Ban
nl: Te verbannen IP's

en: ITSEC_Application_Passwords_Util::handle_request() was triggered by an invalid action.
nl: ITSEC_Application_Passwords_Util::handle_request() is geactiveerd door een ongeldige actie.

en: Id must be a string.
nl: Id moet een string zijn.

en: Identified IP was invalid.
nl: Het geïdentificeerde IP was ongeldig.

en: Identified loopback IP.
nl: Loopback IP geïdentificeerd.

en: Identified remote IP entry to protect against IP spoofing.
nl: Externe IP invoer geïdentificeerd ter bescherming tegen IP spoofing.

en: Identified server IPs to determine loopback requests.
nl: Server IP's geïdentificeerd om loopback aanvragen vast te stellen.

en: Identified server IPs: %l.
nl: Geïdentificeerde server IP's: %l.

en: Identify Server IPs
nl: Server IP's identificeren

en: If a security fix is available, update the vulnerable plugin or theme as soon as possible from Your WordPress admin dashboard > Updates page.
nl: Als er een beveiligingsoplossing beschikbaar is, werk de kwetsbare plugin of het kwetsbare thema dan zo snel mogelijk bij via je WordPress beheerder dashboard > Updates pagina.

en: If one had unlimited time and wanted to try an unlimited number of password combinations to get into your site they eventually would, right? This method of attack, known as a brute force attack, is something that WordPress is acutely susceptible to as, by default, the system doesn’t care how many attempts a user makes to login. It will always let you try again. Enabling login limits will ban login attempts from that IP address after the specified bad login threshold has been reached.
nl: Als iemand onbeperkt tijd zou hebben en een onbeperkt aantal wachtwoordcombinaties zou willen proberen om in je site te komen, zou het ze uiteindelijk lukken, toch? Deze aanvalsmethode, beter bekend als brute force aanval, is iets waar WordPress acuut vatbaar voor is aangezien het systeem er standaard niet om geeft hoeveel pogingen een gebruiker doet om in te loggen. Het zal je altijd opnieuw laten proberen. Het inschakelen van inloglimieten, zal inlogpogingen vanaf dat IP-adres verbannen nadat de opgegeven drempel van foutieve logins is bereikt.

en: If you are setting up Solid Security for a client, next you‘ll select which users are theirs. Identifying your clients allows you to control their access to things like the security settings or if they are allowed to view the Security Dashboard.
nl: Als je Solid Security instelt voor een klant, selecteer je vervolgens welke gebruikers van hun zijn. Het identificeren van je klanten stelt je in staat om hun toegang te controleren tot zaken als de beveiligingsinstellingen en of ze het beveiligingsdashboard mogen bekijken

en: If you can't find the email in your inbox, please first check your spam folder, then contact the website administrator if the problem persists.
nl: Als je de e-mail niet kunt vinden in je inbox, controleer dan eerst je spam-map en neem vervolgens contact op met de sitebeheerder als het probleem aanhoudt.

en: If you contact support about this error, please provide the following debug details:
nl: Als je contact opneemt met ondersteuning over de fout bericht, verstrek dan de volgende debug details:

en: If you opt-in, some data about your usage of this plugin and future StellarWP Products will be shared with our teams (so they can work their butts off to improve). We will also share some helpful info on WordPress, and our products from time to time. If you don't opt in, that's okay! Our products still work just fine.<br>[Read more about usage sharing](https://go.solidwp.com/opt-in-usage-sharing).
nl: Als je ervoor kiest om mee te doen, worden er enkele gegevens over het gebruik van deze plugin en toekomstige StellarWP producten gedeeld met onze teams (zodat ze keihard kunnen werken om te verbeteren). We zullen ook af en toe handige informatie delen over WordPress en onze producten. Als je niet meedoet, is dat oké! Onze producten werken nog steeds prima.<br>[Lees meer over het gebruik delen](https://go.solidwp.com/opt-in-usage-sharing).

en: If you still have access to your encryption key, add it back to your %s file. Otherwise, set a new encryption key.
nl: Als je nog steeds toegang hebt tot je encryptiesleutel, voeg deze dan toe aan je %s bestand. Stel anders een nieuwe encryptiesleutel in.

en: If you’ve manually updated the <code>ITSEC_ENCRYPTION_KEY</code> constant in your website’s <code>wp-config.php</code> file, use this tool to update any existing encrypted values.
nl: Als je de <code>ITSEC_ENCRYPTION_KEY</code> constante handmatig hebt geüpdatet in het <code>wp-config.php</code> bestand van je site, gebruik dan deze tool om bestaande versleutelde waarden te updaten.

en: Ignore Change
nl: Negeer wijziging

en: Ignore File Types
nl: Genegeerde bestandstypes

en: Immediately lockout an IP address that attempts to login using the “admin” username.
nl: Een IP-adres dat probeert in te loggen met de gebruikersnaam "admin" meteen uitsluiten.

en: Important Events
nl: Belangrijke gebeurtenissen

en: Important Events (%s)
nl: Belangrijke gebeurtenissen (%s)

en: Important: Some Solid Security features are disabled because IP Detection has not been configured.
nl: Belangrijk: Sommige Solid Security functies zijn uitgeschakeld omdat IP-detectie niet is geconfigureerd.

en: In the Known Vulnerabilities section of the report, click “Show Details.” If a security fix is available, the report will indicate the latest version number.
nl: Klik in de sectie Bekende kwetsbaarheden van het rapport op 'Details weergeven'. Als er een beveiligingsoplossing beschikbaar is, geeft het rapport het laatste versienummer aan.

en: Inactive
nl: Niet actief

en: Inactive lockout module %s
nl: Inactieve uitsluitingsmodule %s

en: Include yourself and anyone else who will need access to Solid Security. Grouping these users together will allow you to manage their access to sensitive information and which security settings you enable for them.
nl: Voeg jezelf en iedereen toe die toegang nodig heeft tot Solid Security. Door deze gebruikers samen te groeperen, kun je hun toegang tot gevoelige informatie beheren en bepalen welke beveiligingsinstellingen je voor hen inschakelt.

en: Included Tables
nl: Inbegrepen tabellen

en: Increase Security
nl: Veiligheid verhogen

en: Increase security by restricting file access and PHP execution on your server. This can help mitigate arbitrary file upload vulnerabilities from gaining complete control of your server.
nl: Verhoog de beveiliging door bestandstoegang en PHP-uitvoering op je server te beperken. Dit kan helpen om willekeurige bestandsupload kwetsbaarheden te verhelpen volledige controle over je server te krijgen.

en: Increase the security of your website by removing the ability to edit files from the WordPress dashboard and limiting how APIs and users access your site.
nl: Verhoog de beveiliging van je site door de mogelijkheid om bestanden te bewerken uit het WordPress dashboard te verwijderen en de toegang van API's en gebruikers tot je site te beperken.

en: Initial Build
nl: Initiële build

en: Install Type
nl: Installatie type

en: Installation failed for an unknown reason.
nl: Installatie is om onbekende reden mislukt.

en: Interstitial state not found.
nl: Interstitiële status niet gevonden.

en: Invalid Backups Directory
nl: Ongeldige back-ups folder

en: Invalid CAPTCHA
nl: Ongeldige CAPTCHA

en: Invalid IP returned: %s
nl: Ongeldig IP geretourneerd: %s

en: Invalid Interstitial Action
nl: Ongeldige interstitiële actie

en: Invalid JSON response from Sync API. Please manually activate the plugin.
nl: Ongeldige JSON-reactie van Sync API. Activeer de plugin handmatig.

en: Invalid JSON.
nl: Ongeldige JSON.

en: Invalid JSON: %s.
nl: Ongeldige JSON: %s.

en: Invalid Login
nl: Ongeldige login

en: Invalid On-Board data: %s
nl: Ongeldige instapgegevens: %s

en: Invalid Period
nl: Ongeldige periode

en: Invalid Request Format
nl: Ongeldig aanvraag format

en: Invalid Two Factor provider.
nl: Ongeldige Twee-factor provider.

en: Invalid Two-Factor provider. Please try %1$slogging in again%2$s.
nl: Ongeldige twee-factor provider. Probeer %1$sopnieuw in te loggen%2$s.

en: Invalid User
nl: Ongeldige gebruiker

en: Invalid ajax method.
nl: Ongeldige Ajax methode.

en: Invalid claims encoding
nl: Ongeldige claim codering

en: Invalid configuration for retrieving a static map image.
nl: Ongeldige configuratie voor het ophalen van een statische kaartafbeelding.

en: Invalid flag name.
nl: Ongeldige vlagnaam.

en: Invalid header encoding
nl: Ongeldige header codering

en: Invalid json response.
nl: Ongeldige json-reactie.

en: Invalid lockout.
nl: Ongeldige uitsluiting.

en: Invalid request format.
nl: Ongeldig aanvraag format.

en: Invalid response from the server (Code: %d). Please manually activate the plugin.
nl: Ongeldige reactie van de server (code: %d). Activeer de plugin handmatig.

en: Invalid signature encoding
nl: Ongeldige handtekening codering

en: Invalid signature.
nl: Ongeldige handtekening.

en: Invalid token.
nl: Ongeldig token.

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.

en: Invalid username.
nl: Ongeldige gebruikersnaam.

en: Issue already muted.
nl: De kwestie is al gedempt.

en: Issue already not muted.
nl: Het probleem is al niet gedempt.

en: Issue not found.
nl: Probleem niet gevonden.

en: JavaScript is required to setup Two-Factor Authentication.
nl: JavaScript is vereist om twee-factor authenticatie in te stellen.

en: Join a network of sites that reports and protects against bad actors on the internet.
nl: Sluit je aan bij een netwerk van sites dat rapport maakt van en bescherming biedt tegen kwaadwillenden op het internet.

en: Key may not be empty
nl: Sleutel mag niet leeg zijn

en: Known Vulnerabilities
nl: Bekende kwetsbaarheden

en: Last IP
nl: Laatste IP

en: Last Run
nl: Laatst uitgevoerd

en: Last Sent
nl: Laatst verzonden

en: Last Used
nl: Laatst gebruikt

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Latest Site Scans
nl: Laatste site scans

en: Learn More
nl: Meer informatie

en: Learn how to temporarily disable Two-Factor.
nl: Leer hoe Twee-factor tijdelijk uit te schakelen.

en: Learn more
nl: Leer meer

en: Learn simple WordPress security tips — including 3 kinds of security your site needs and 4 best security practices for keeping your WordPress site safe with our %1$sfree guide.%2$s
nl: Leer eenvoudige WordPress beveiligingstips — waaronder 3 soorten beveiliging die je site nodig heeft en 4 beste beveiligingspraktijken om je WordPress site veilig te houden met onze %1$sgratis gids.%2$s

en: Limit Banned IPs in Server Configuration Files
nl: Verbannen IP’s in server configuratiebestanden beperken

en: Limit the number of backups stored locally (on this server). Any older backups beyond this number will be removed. Enter “0” to retain all backups.
nl: Beperk het aantal back-ups dat lokaal (op deze server) is opgeslagen. Alle oudere back-ups boven dit aantal zal worden verwijderd. Voer "0" in om alle back-ups te bewaren.

en: Limit to bans added after the given date.
nl: Limiet voor bans toegevoegd na de opgegeven datum.

en: Limit to bans added before the given date.
nl: Limiet voor bans toegevoegd voor de opgegeven datum.

en: Limiting the number of IPs blocked by the Server Configuration Files (.htaccess and nginx.conf) will help reduce the risk of a server timeout when updating the configuration file. If the number of IPs in the banned list exceeds the Server Configuration File limit, the additional IPs will be blocked using PHP. Blocking IPs at the server level is more efficient than blocking IPs at the application level using PHP.
nl: Het beperken van het aantal IP's dat wordt geblokkeerd door de server configuratiebestanden (.htaccess en nginx.conf) helpt het risico op een server time out bij het updaten van het configuratiebestand te verminderen. Als het aantal IP's in de ban lijst de limiet van het server configuratiebestand overschrijdt, worden de extra IP's geblokkeerd met behulp van PHP. Het blokkeren van IP's op serverniveau is efficiënter dan het blokkeren van IP's op applicatieniveau met behulp van PHP.

en: List View
nl: Lijst weergave

en: List of active modules.
nl: Lijst van actieve modules.

en: List of banned IPs.
nl: Lijst van verbannen IP's.

en: List of created User Groups
nl: Lijst van aangemaakte gebruikersgroepen

en: List of deprecated setting names.
nl: Lijst van verouderde instellingsnamen.

en: List of interactive setting names.
nl: Lijst met namen van interactieve instellingen.

en: List of removed setting names.
nl: Lijst met verwijderde instellingsnamen.

en: List of settings to display when importing.
nl: Lijst van te tonen instellingen bij het importeren.

en: List of settings to onboard.
nl: Lijst met instellingen die aan boord moeten worden.

en: List of tables to exclude from each backup.
nl: Lijst met tabellen die voor elke back-up worden uitgesloten.

en: List of tables to include in each backup.
nl: Lijst met tabellen die met elke back-up worden inbegrepen.

en: Lists file and directory permissions of key areas of the site.
nl: Geeft een lijst van bestands- en folderrechten van belangrijke delen van de site.

en: Load
nl: Laden

en: Loading Solid Security via an MU-Plugin is not supported.
nl: Het laden van Solid Security via een MU Plugin wordt niet ondersteund.

en: Loading Solid Security without an MU-Plugin is not supported.
nl: Het laden van Solid Security zonder een MU Plugin wordt niet ondersteund.

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Local Brute Force
nl: Lokale Brute Force

en: Local Brute Force Protection
nl: Lokale Brute Force bescherming

en: Locked Out Until
nl: Buitengesloten tot

en: Locked out due to Use of "admin" Username
nl: Buitengesloten vanwege het gebruik van de gebruikersnaam "admin"

en: Locked out?
nl: Uitgesloten?

en: Lockout
nl: Uitsluiting

en: Lockout Details
nl: Uitsluiting details

en: Lockout Messages
nl: Uitsluiting berichten

en: Lockout Module
nl: Uitsluitingsmodule

en: Lockout Not Found
nl: Uitsluiting niet gevonden

en: Lockout not found.
nl: Uitsluiting niet gevonden.

en: Lockouts
nl: Uitsluitingen

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log entries hidden.
nl: Log items verborgen.

en: Log entries shown.
nl: Log items getoond.

en: Log in now to update.
nl: Log nu in om te updaten.

en: Log in to WordPress using a mobile app like Authy or Google Authenticator.
nl: Log in op WordPress mbv een mobiele app zoals Authy of Google Authenticator.

en: Log item does not belong to the Site Scanner module.
nl: Log item behoort niet tot de Site scanner module.

en: Log item is malformed.
nl: Log item is onjuist opgemaakt.

en: Log item is of the incorrect type.
nl: Log item is van het verkeerde type.

en: Log not found.
nl: Log niet gevonden.

en: Logged in
nl: Ingelogd

en: Logged out
nl: Uitgelogd

en: Logging a request for further analysis.
nl: Een aanvraag loggen voor verdere analyse.

en: Login Attempts
nl: Inlogpogingen

en: Login Authentication Code
nl: Login authenticatie code

en: Login Now
nl: Nu inloggen

en: Login Page
nl: Login pagina

en: Login Slug
nl: Login slug

en: Login Source
nl: Inlogbron

en: Login Using "admin"
nl: Inloggen met "admin"

en: Login authorized. Please continue in your original browser.
nl: Login geautoriseerd. Ga verder in je oorspronkelijke browser.

en: Login with Email Address or Username
nl: Login met e-mailadres of gebruikersnaam

en: Logs must be stored in the database to retrieve past scans.
nl: Logs moeten in de database zijn opgeslagen om eerdere scans op te halen.

en: Made fraudulent purchases.
nl: Heeft frauduleuze aankopen gedaan.

en: Magic Links
nl: Magische links

en: Make Primary
nl: Primair maken

en: Make changes to the default behavior of WordPress.
nl: Wijzigingen maken in het standaard gedrag van WordPress.

en: Make changes to the server configuration for this site.
nl: Wijzigingen maken in de server configuratie van deze site.

en: Make sure to copy or download the backup codes before proceeding. %1$s Ok %2$s
nl: Zorg ervoor dat je de back-up codes kopieert of downloadt voordat je doorgaat. %1$s Ok %2$s

en: Malformed token.
nl: Onjuist opgemaakt token.

en: Manage Settings
nl: Instellingen beheren

en: Manage Solid Security
nl: Solid Security beheren

en: Manage Vulnerability
nl: Kwetsbaarheid beheren

en: Manage and configure email notifications sent by Solid Security related to various features.
nl: Beheer en configureer e-mail meldingen verzonden door Solid Security gerelateerd aan verschillende module instellingen.

en: Manual
nl: Handmatig

en: Manually Configure
nl: Handmatig configureren

en: Manually configured with a constant.
nl: Handmatig geconfigureerd met een constante.

en: Manually create a database backup or schedule automatic database backups.
nl: Handmatig een database back-up maken of automatische database back-ups inplannen.

en: Map of setting names to conditional setting definitions.
nl: Toewijzing van instellingsnamen aan definities van voorwaardelijke instellingen.

en: Max Firewall Violations Per IP address
nl: Max. firewall overtredingen per IP-adres

en: Max Login Attempts Per IP
nl: Max inlogpogingen per IP

en: Max Login Attempts Per User
nl: Max inlogpogingen per gebruiker

en: Maximum map dimensions is 1000px.
nl: Maximale kaart dimensies is 1000px.

en: Members
nl: Leden

en: Memory Used
nl: Geheugen gebruikt

en: Messages
nl: Berichten

en: Method
nl: Methode

en: Methods
nl: Methoden

en: Migration complete. Please refresh the page to see all log entries.
nl: Migratie afgerond. Vernieuw de pagina om alle log invoeren te zien.

en: Minutes to Lockout
nl: Minuten om uit te sluiten

en: Minutes to Remember (check period)
nl: Minuten om te onthouden (controleperiode)

en: Minutes to Remember Bad Login (check period)
nl: Minuten om foute inlogpogingen te onthouden (controleperiode)

en: Missing sync connect token.
nl: Sync verbindingstoken ontbreekt.

en: Mitigated
nl: Verholpen

en: Mobile App
nl: Mobiele app

en: Mobile App Two-Factor is temporarily unavailable. Please try another Two-Factor method or contact the site administrator.
nl: Mobiele app twee-factor is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer een andere twee-factor methode of neem contact op met de sitebeheerder.

en: Module Description
nl: Module beschrijving

en: Module Help
nl: Hulp module

en: Module ID
nl: Module-ID

en: Module Order
nl: Module volgorde

en: Module Search Keywords
nl: Module zoek keywords

en: Module Settings Configuration
nl: Configuratie van module instellingen

en: Module Status
nl: Modulestatus

en: Module Title
nl: Moduletitel

en: Module Tools
nl: Module gereedschappen

en: Module settings updated.
nl: Module instellingen geüpdatet.

en: Monitor the site for unexpected file changes.
nl: De site monitoren op onverwachte bestandswijzigingen.

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Monthly Security Digest
nl: Maandelijks beveiligingsoverzicht

en: More Freedom
nl: Meer vrijheid

en: More Website Security Resources
nl: Meer site beveiligingsbronnen

en: Multiple versions of Solid Security are active. Please disable all extra versions of Solid Security.
nl: Meerdere versies van Solid Security zijn actief. Deactiveer alle extra versies van Solid Security.

en: Multisite is not supported.
nl: Multisite wordt niet ondersteund.

en: Multisite must be enabled.
nl: Multisite moet zijn ingeschakeld.

en: Mute Issue
nl: Probleem negeren

en: Muted
nl: Gedempt

en: NGINX Conf File
nl: NGINX configuratiebestand

en: Name
nl: Naam

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Brute Force
nl: Netwerk Brute Force

en: Network Brute Force Protection
nl: Netwerk Brute Force bescherming

en: New Login URL
nl: Nieuwe login URL

en: New Notification from Solid Security
nl: Nieuwe melding van Solid Security

en: New Password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New Turnstile and hCaptcha Support
nl: Nieuw Turnstile en hCaptcha ondersteuning

en: New Username
nl: Nieuwe gebruikersnaam

en: New notifications available in the %1$sNotification Center%2$s.
nl: Nieuwe meldingen beschikbaar in het %1$sBerichtencentrum%2$s.

en: New! Scheduled Site Scans
nl: Nieuw! Geplande site scans

en: New! Take your site security to the next level by activating SolidWP Brute Force Network Protection.
nl: Nieuw! Til de beveiliging van je site naar het volgende niveau door Netwerk Brute Force bescherming van SolidWP te activeren.

en: Next Send
nl: Volgende verzending

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: No
nl: Nee

en: No Changes Found
nl: Geen wijzigingen gevonden

en: No DNS records found.
nl: Geen DNS-records gevonden.

en: No Link header was found.
nl: Er is geen link header gevonden.

en: No On-Board data provided.
nl: Geen instapgegevens verstrekt.

en: No approved comments
nl: Er zijn geen goedgekeurde reacties

en: No ban found with that id.
nl: Geen ban gevonden met dat id.

en: No changes were detected.
nl: Geen wijzigingen gedetecteerd.

en: No comments
nl: Geen reacties

en: No default group called %s
nl: Geen standaardgroep genaamd %s

en: No events.
nl: Geen gebeurtenissen.

en: No geolocator found a valid location.
nl: Geen geolocator heeft een geldige locatie gevonden.

en: No host.
nl: Geen host.

en: No issue was found with that id.
nl: Er is geen probleem gevonden met dat id.

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: No lockouts since the last email check.
nl: Geen uitsluitingen sinds de laatste e-mail controle.

en: No module was found with that id.
nl: Er is geen module gevonden met dat id.

en: No pending comments
nl: Er staan geen reacties in de wacht

en: No provider was found to generate a static map image.
nl: Er is geen provider gevonden om een ​​statische kaartafbeelding te genereren.

en: No recent site scan.
nl: Geen recente site scan.

en: No route was found matching the URL and request method
nl: Er is geen route gevonden die overeenkomt met de URL en de aanvraagmethode

en: No server IPs found.
nl: Geen server IP's gevonden.

en: No update is listed for the plugin.
nl: Er wordt geen update vermeld voor de plugin.

en: No update is listed for the theme.
nl: Er wordt geen update vermeld voor het thema.

en: No user found for %d.
nl: Geen gebruiker gevonden voor %d.

en: No user group found for '%s'
nl: Geen gebruikersgroep gevonden voor '%s'

en: No user group found.
nl: Geen gebruikersgroep gevonden.

en: Non-Profit
nl: Non-profit

en: Not Configured Two-Factor
nl: Niet geconfigureerd twee-factor

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: Not a Solid Security Pro install.
nl: Geen Solid Security Pro installatie.

en: Not supported.
nl: Niet ondersteund.

en: Note that you may be required by some regulations to ensure that past personal data erasure requests are respected even in the event of restoring a backup of the site. You may need to set up an internal policy to ensure that previous personal data erasure requests are respected after restoring a database backup.
nl: Houd er rekening mee dat je mogelijk door sommige voorschriften wordt vereist om ervoor te zorgen dat aanvragen om gegevens in het verleden te wissen, zelfs worden gerespecteerd in het geval van het terugzetten van een back-up van de site. Mogelijk moet je een intern beleid opstellen om ervoor te zorgen dat eerdere aanvragen voor het wissen van persoonlijke gegevens worden gerespecteerd na het terugzetten van een database back-up.

en: Notes
nl: Opmerkingen

en: Notice
nl: Bericht

en: Notice not found.
nl: Bericht niet gevonden.

en: Notices (%s)
nl: Berichten (%s)

en: Notification
nl: Melding

en: Notification Center
nl: Berichtencentrum

en: Notification sent.
nl: Bericht verzonden.

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Number of items per page:
nl: Aantal items per pagina:

en: On Blocklist
nl: Op blokkeerlijst

en: Onboarding Welcome Text
nl: Instappen welkomsttekst

en: Online Files
nl: Online bestanden

en: Only disable pingbacks. Other XML-RPC features will work as normal. Select this setting if you require features such as Jetpack or the WordPress Mobile app.
nl: Schakel alleen pingbacks uit. Andere XML-RPC functies zullen normaal werken. Selecteer deze instelling als je functies zoals Jetpack of de WordPress Mobiele app nodig hebt.

en: OpenSSL unable to sign data
nl: OpenSSL kan gegevens niet ondertekenen

en: Or
nl: Of

en: Or, use a backup method:
nl: Of, gebruik een back-up methode:

en: Other
nl: Overige

en: Other plugins you have opted in:
nl: Andere plugins waarvoor je je hebt aangemeld:

en: Overrode two-factor authentication using Solid Central
nl: Twee-factor authenticatie overschreven met Solid Central

en: PHP Execution
nl: PHP Uitvoeren

en: Pagination
nl: Paginering

en: Pass through Authorization header.
nl: Autorisatie header doorgeven.

en: Passing a module as a single parameter is no longer supported. Pass a filters array instead.
nl: Het doorgeven van een module als een enkele parameter wordt niet langer ondersteund. Geef in plaats daarvan een filter array door.

en: Passing both a list of users and a query of users to apply actions for is not supported.
nl: Het doorgeven van zowel een lijst met gebruikers als een query van gebruikers om acties voor toe te passen wordt niet ondersteund.

en: Passing the log type as the second parameter is no longer supported. Pass a filters array instead.
nl: Het doorgeven van het log type als de tweede parameter wordt niet langer ondersteund. Geef in plaats daarvan een filter array door.

en: Password Requirements
nl: Wachtwoordvereisten

en: Passwordless Login
nl: Wachtwoordloos inloggen

en: Path to Log Files
nl: Pad naar logbestanden

en: Permanently
nl: Permanent

en: Permanently add a locked-out IP address to the “Ban Users” list after reaching the configured “Ban Threshold.”
nl: Een buitengesloten IP-adres permanent aan de "Gebruikers verbannen" lijst toevoegen nadat de geconfigureerde "Ban drempel" is bereikt

en: Permissions for the directory %s could not be read as the directory could not be found.
nl: Rechten voor de folder %s konden niet gelezen worden omdat de folder niet kon worden gevonden.

en: Permissions for the directory %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Rechten voor de folder %s konden niet gelezen worden omdat de fileperms() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: Permissions for the file %s could not be read as the file could not be found.
nl: Rechten voor het bestand %s konden niet worden gelezen omdat het bestand niet kon worden gevonden.

en: Permissions for the file %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Rechten voor het bestand %s konden niet worden gelezen omdat de fileperms() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: Please %1$sconfirm%2$s your licensing details.
nl: %1$sBevestig%2$s je licentiëring gegevens.

en: Please %1$sreview the logs%2$s to make sure your system has not been compromised.
nl: Om er zeker van te zijn dat je systeem niet gecompromitteerd is %1$sraadpleeg de logs%2$s.

en: Please %1$sreview the logs%2$s to make sure your system is secure.
nl: Om er zeker van te zijn dat je systeem veilig is %1$sraadpleeg de logs%2$s.

en: Please Set Up Two Factor Authentication
nl: Twee-factor authenticatie instellen

en: Please Verify the Login Request
nl: Verifieer de inlog aanvraag

en: Please enter an authenticate code from your mobile app in order to complete setup.
nl: Voer een verificatiecode in vanuit je mobiele app om de installatie te voltooien.

en: Please enter your new password.
nl: Voer je nieuwe wachtwoord in.

en: Please scan the QR code or manually enter the secret into your Mobile App.
nl: Scan de QR-code of voer in je mobiele app handmatig de geheime sleutel in.

en: Please scan the QR code or manually enter the secret, then enter an authentication code from your app in order to complete setup
nl: Scan de QR code of voer handmatig de geheime sleutel in en voer vervolgens een authenticatie code uit je app in om de installatie te voltooien

en: Please select a reason
nl: Selecteer een reden

en: Powered by WordPress
nl: Aangedreven door WordPress

en: Preparing...
nl: Voorbereidingen treffen...

en: Prevent public access to readme.html, readme.txt, wp-config.php, install.php, wp-includes, and .htaccess. These files can give away important information on your site and serve no purpose to the public once WordPress has been successfully installed.
nl: Voorkom publieke toegang tot readme.html, readme.txt, wp-config.php, install.php, wp-includes en .htaccess. Deze bestanden kunnen belangrijke informatie over je site weggeven en hebben geen publiek nut nadat WordPress succesvol geïnstalleerd is.

en: Prevents users from seeing a list of files in a directory when no index file is present.
nl: Voorkomt dat gebruikers een lijst van bestanden in een folder kunnen zien wanneer er geen index bestand aanwezig is.

en: Previous Key
nl: Vorige sleutel

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Primary
nl: Primair

en: Privacy Policy
nl: Privacybeleid

en: Pro Feature
nl: Pro functie

en: Pro customers have the best support team available as their security team. Contact the %1$s SolidWP Help Desk%2$s for help when you need answers.
nl: Pro klanten hebben het beste ondersteuningsteam beschikbaar als hun beveiligingsteam. Neem contact op met de %1$s SolidWP helpdesk%2$s voor hulp als je antwoorden nodig hebt.

en: Process
nl: Verwerken

en: Process (%s)
nl: Verwerken (%s)

en: Process Stop
nl: Verwerken stop

en: Process Update
nl: Verwerken update

en: Protect System Files
nl: Systeembestanden beschermen

en: Protect System Files - Security > Settings > System Tweaks > System Files
nl: Systeembestanden beschermen - Beveiliging > Instellingen > Systeem tweaks > Systeembestanden

en: Protect your site against attackers that try to randomly guess login details to your site.
nl: Bescherm je site tegen aanvallers die willekeurig proberen logingegevens voor je site te raden.

en: Protect your site with automated site scans. When this feature is enabled, the site will be automatically scanned twice a day. If a problem is found, an email is sent to select users.
nl: Bescherm je site met geautomatiseerde site scans. Wanneer deze functie is ingeschakeld, zal de site twee keer per dag automatisch gescand worden. Als er een probleem word gevonden, zal een e-mail worden verzonden naar geselecteerde gebruikers.

en: Protect your site with firewall rules.
nl: Bescherm je site met firewall regels.

en: Provide a set of one-time use codes that can be used to login in the event the primary two-factor method is lost. Note: these codes are intended to be stored in a secure location.
nl: Geef een set codes voor eenmalig gebruik op die kunnen worden gebruikt om in te loggen in het geval dat de primaire twee-factor methode verloren gaat. Let op: deze codes zijn bedoeld om op een veilige locatie te worden bewaard.

en: Provide the previous value of <code>ITSEC_ENCRYPTION_KEY</code>.
nl: Geef de vorige waarde van <code>ITSEC_ENCRYPTION_KEY</code> op.

[ctx: Provider Label]
en: Backup Authentication Codes
nl: Back-up authenticatie codes

[ctx: Provider Label]
en: Email
nl: E-mail

[ctx: Provider Label]
en: Mobile App
nl: Mobiele app

en: Proxy Detection
nl: Proxy detectie

en: Proxy Header
nl: Proxy header

en: REST API Authentication
nl: REST API authenticatie

en: REST API Permissions
nl: REST API rechten

en: REST API and XML-RPC
nl: REST API en XML-RPC

en: REST API index returned a non-200 status code (%d).
nl: REST API index retourneerde een niet-200 statuscode (%d).

en: REST API index returned no data.
nl: REST API index retourneerde geen gegevens.

en: Raw Details
nl: Ruwe details

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Read Solid Security documentation and Frequently Asked Questions on the %1$sSolidWP Help Center.%2$s
nl: Lees Solid Security documentatie en veelgestelde vragen op het %1$sSolidWP Help Center.%2$s

en: Read and Write
nl: Lezen en schrijven

en: Read more about IP detection.
nl: Meer lezen over IP detectie.

en: Read our Privacy Policy
nl: Lees ons privacybeleid

en: Read-Only
nl: Alleen-lezen

en: Reason
nl: Reden

en: Receive Email Updates
nl: E-mail updates ontvangen

en: Receive an email every time you login.
nl: Elke keer dat je inlogt een e-mail ontvangen.

en: Receive email updates about WordPress Security and marketing news from SolidWP: %1$s
nl: Ontvang e-mail updates over WordPress beveiligings- en marketingnieuws van SolidWP: %1$s

en: Received an invalid request type to be associated with this application password. Please reload this page and try again.
nl: Er is een ongeldig aanvraagtype ontvangen dat aan dit applicatie wachtwoord moet worden gekoppeld. Laad deze pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Received invalid rest_api_permissions for this application password. Please reload this page and try again.
nl: Ongeldige rest_api_permissions ontvangen voor dit applicatie wachtwoord. Laad deze pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Recovery Failed: First Loop
nl: Herstel mislukt: eerste lus

en: Recovery Failed: No Step
nl: Herstel mislukt: geen stap

en: Recovery Failed: Retry Limit
nl: Herstel mislukt: limiet beperking

en: Recovery Scheduled
nl: Herstel gepland

en: Redirect All HTTP Page Requests to HTTPS
nl: Alle HTTP pagina aanvragen naar HTTPS omleiden

en: Redirect All HTTP Page Requests to HTTPS - Security > Settings > Enforce SSL
nl: Alle HTTP pagina aanvragen omleiden naar HTTPS - Beveiliging > Instellingen > SSL afdwingen

en: Redirect users to a custom location on your site, instead of throwing a 403 (forbidden) error.
nl: Stuur gebruikers door naar een aangepaste locatie op je site, in plaats van het geven van een 403 (verboden) fout.

en: Redirected a suspicious request.
nl: Een verdachte aanvraag omgeleid.

en: Redirecting all http page requests to https is highly recommended as it protects login details from being stolen when using public WiFi or insecure networks.
nl: Het wordt ten zeerste aanbevolen om alle http pagina-aanvragen om te leiden naar https, omdat het inloggegevens beschermt tegen diefstal bij het gebruik van openbare wifi of onveilige netwerken.

en: Redirection
nl: Omleiding

en: Redirection Slug
nl: Omleiding slug

en: Refresh Page
nl: Pagina verversen

en: Refuse Compromised Passwords
nl: Gecompromitteerde wachtwoorden weigeren

en: Regenerated Server Config rules.
nl: Server configuratie regels opnieuw gegenereerd.

en: Regenerated WP-Config rules.
nl: WP-config regels opnieuw gegenereerd.

en: Register Slug
nl: Registratie slug

en: Registering a module without a module.json definition is invalid. Module: %s.
nl: Het registreren van een module zonder een module.json definitie is ongeldig. Module: %s.

en: Reject passwords that have appeared in password breaches tracked by haveibeenpwned.com. This is a secure API call that does not transmit complete, unhashed passwords.
nl: Weiger wachtwoorden die zijn verschenen in wachtwoord inbreuken die worden bijgehouden door haveibeenpwned.com. Dit is een veilige API oproep die geen volledige, niet gehashte wachtwoorden verzendt.

en: Release Lockout
nl: Uitsluiting opheffen

en: Release lockouts from the Active Lockouts section of the Security -> Dashboard page.
nl: Ontgrendel uitsluitingen vanuit de sectie Actieve uitsluitingen op de Beveiliging -> Dashboard pagina.

en: Release the permanently banned IP from the Banned IPs dashboard card.
nl: Geef het permanent verbannen IP vrij vanaf de Verbannen IP's dashboardkaart.

en: Remind Me Later
nl: Herinner mij hier later aan

en: Remind User
nl: Gebruiker herinneren

en: Remotely disabled by SolidWP.
nl: Op afstand uitgeschakeld door SolidWP.

en: Remove MU Plugin Loader
nl: MU Plugin lader verwijderen

en: Remove the Security Messages Menu from the Admin Bar. Notifications will only appear on the Solid Security dashboard and settings pages.
nl: Verwijder het Beveiliging berichten menu uit de toolbar. Berichten zullen alleen op de Solid Security dashboard en instellingen pagina’s verschijnen.

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Removed Files
nl: Verwijderde bestanden

en: Removed MU-Plugin loader.
nl: MU Plugin lader verwijderd.

en: Request Expired. Please refresh and try again.
nl: Aanvraag verlopen. Vernieuw en probeer het opnieuw.

en: Requested suspicious URL
nl: URL aanvraag verdacht

en: Requests for http pages are redirected to https as recommended.
nl: Verzoeken voor http pagina's worden zoals aanbevolen omgeleid naar https.

en: Require SSL
nl: Vereis SSL

en: Require strong passwords approved by the WordPress password strength meter.
nl: Vereist sterke wachtwoorden die zijn toegestaan door de WordPress wachtwoordsterktemeter.

en: Require users in the selected groups to have passwords that must not appear in a breach.
nl: Vereisen dat gebruikers in de geselecteerde groepen wachtwoorden hebben die niet bij een inbreuk mogen worden weergegeven.

en: Requirement Settings
nl: Vereisten instellingen

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Requiring strong and refusing compromised passwords is the first step in securing your login page.
nl: Het afdwingen van sterke en het weigeren van gecompromitteerde wachtwoorden is de eerste stap bij het beveiligen van je inlogpagina.

en: Rescheduling
nl: Opnieuw inplannen

en: Rescheduling: No Lock
nl: Opnieuw inplannen: Geen vergrendeling

en: Resend
nl: Opnieuw verzenden

en: Restrict access to most REST API data. This means that most requests will require a logged in user or a user with specific privileges, blocking public requests for potentially-private data. We recommend selecting this option.
nl: Beperk toegang tot de meeste REST API gegevens. Dit betekent dat voor de meeste aanvragen een ingelogde gebruiker of een gebruiker met specifieke machtigingen vereist is, waarmee openbare aanvragen tot mogelijke privégegevens worden geblokkeerd. We raden aan deze optie te selecteren.

en: Restricted Access
nl: Beperkte toegang

en: Restricting client access to the security settings will prevent them from making unwanted changes and seeing security notifications they may not understand.
nl: Als je de toegang van de client tot de beveiligingsinstellingen beperkt, voorkomt je dat ze ongewenste wijzigingen aanbrengen en beveiligingsmeldingen zien die ze mogelijk niet begrijpen.

en: Results
nl: Resultaten

en: Return results for users across the entire network, not just the current site.
nl: Resultaten retourneren voor gebruikers in het hele netwerk, niet alleen voor de huidige site.

en: Revoke
nl: Intrekken

en: Rotate Encryption Key
nl: Encryptiesleutel roteren

en: Rotate Key
nl: Sleutel roteren

en: Rotated %d encrypted secret. | Rotated %d encrypted secrets.
nl[0]: %d versleutelde sleutel is geroteerd.
nl[1]: %d versleutelde sleutels zijn geroteerd.

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Run this tool to change the user ID of a user with a user ID of “1”. This may prevent unsophisticated attacks that assume the user with an ID of “1” is an administrator.
nl: Voer deze tool uit om het gebruikers-ID van een gebruiker met een gebruikers-ID van “1” te wijzigen. Dit kan ongecompliceerde aanvallen voorkomen die ervan uitgaan dat de gebruiker met een ID van “1” een beheerder is.

en: Run this tool to change the username of a user with the “admin” username. This may prevent unsophisticated attacks that assume the “admin” user exists.
nl: Voer deze tool uit om de gebruikersnaam van een gebruiker met de gebruikersnaam “admin” te wijzigen. Dit kan ongecompliceerde aanvallen voorkomen die ervan uitgaan dat de “admin” gebruiker bestaat.

en: SSL for Dashboard
nl: SSL voor Dashboard

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Locally Only
nl: Alleen lokaal opslaan

en: Save Locally and Email
nl: Lokaal opslaan en e-mailen

en: Save Time
nl: Tijd opslaan

en: Save time when time is of the utmost importance to patch vulnerabilities before hackers and bots can find and exploit them.
nl: Bespaar tijd wanneer tijd van het grootste belang is om kwetsbaarheden te patchen voordat hackers en bots ze kunnen vinden en exploiteren.

en: Scan Cancelled by %s
nl: Scan geannuleerd door %s

en: Scan Error
nl: Scan fout

en: Scan Errors
nl: Scan fouten

en: Scan Failed
nl: Scan mislukt

en: Scan Files Now
nl: Nu bestanden scannen

en: Scan Now
nl: Nu scannen

en: Scan Performance
nl: Scan prestaties

en: Scan Summary
nl: Scan samenvatting

en: Scan Verification Failed: Invalid Secret
nl: Scan verificatie mislukt: Ongeldige geheime sleutel

en: Scan could not be completed. Please contact support if this error persists.
nl: Scan kan niet worden afgerond. Neem contact op met ondersteuning als deze fout zich blijft voordoen.

en: Scanning admin files...
nl: Admin bestanden scannen...

en: Scanning content files...
nl: Scannen inhoud bestanden...

en: Scanning files...
nl: Bestanden scannen...

en: Scanning includes files...
nl: Includes bestanden scannen...

en: Scanning media files...
nl: Media bestanden scannen...

en: Scanning plugin files...
nl: Plugin bestanden scannen...

en: Scanning theme files...
nl: Thema bestanden scannen...

en: Scanning...
nl: Scannen...

en: Schedule
nl: Planning

en: Schedule Database Backups
nl: Database back-ups inplannen

en: Scheduled site scan found no issues.
nl: Geplande site scan heeft geen problemen gevonden.

en: Scheduled site scan found warnings
nl: Geplande site scan heeft waarschuwingen gevonden

en: Scheduled site scan report: %l
nl: Geplande site scan rapport: %l

en: Scheduled site scan resulted in an error
nl: Geplande site scan resulteerde in een fout

en: Scheduler
nl: Planner

en: Scheduler reset.
nl: Planner gereset.

en: Scheduling
nl: Inplannen

en: Securing users with two-factor authentication will require them to enter a security code along with their username and password to log in. Two-factor authentication is the strongest way to prevent automated bot attacks.
nl: Het beveiligen van gebruikers met twee-factor authenticatie zal ze verplichten een beveiligingscode in te voeren naast hun gebruikersnaam en wachtwoord om in te loggen. Twee-factor authenticatie is de sterkste manier om geautomatiseerde bot aanvallen te voorkomen.

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security Check
nl: Beveiligingscontrole

en: Security Check Pro
nl: Beveiligingscontrole Pro

en: Security Check Scan (Recommended)
nl: Beveiligingscontrole scan (Aanbevolen)

en: Security Dashboard
nl: Beveiligingsdashboard

en: Security Digest
nl: Beveiligingsoverzicht

en: Security Logs
nl: Beveiligingslogs

en: Security Managers
nl: Beveiligingsmanagers

en: Security Summary
nl: Beveiligingssamenvatting

en: Security dashboards and cards.
nl: Beveiligingsdashboards en kaarten.

en: Security error!
nl: Beveiligingsfout!

en: Security logs are retained for %1$d days.
nl: Beveiligingslogs worden %1$d dagen bewaard.

en: See What’s New
nl: Zie wat er nieuw is

en: See a real-time overview of the security activity on your website with this dynamic dashboard.
nl: Bekijk een real-time overzicht van de beveiligingsactiviteit op je site met dit dynamische dashboard.

en: See which plugins you have opted in to tracking for
nl: Bekijk voor welke plug-ins u zich heeft aangemeld voor tracking

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Available Methods
nl: Selecteer de beschikbare methoden

en: Select IP Source
nl: IP-bron selecteren

en: Select Methods
nl: Methoden selecteren

en: Select Methods Manually
nl: Methoden handmatig selecteren

en: Select bulk action
nl: Selecteer bulk actie

en: Select the HTTP header record used by your proxy server or load balancer to forward the IP address of each site visitor. Contact your hosting provider or proxy service provider (Cloudflare, etc.) to determine the correct setting. When configured correctly, the “Detected IP” shown above should match your current IP address.
nl: Selecteer het HTTP-header record dat door je proxy server of load balancer wordt gebruikt om het IP-adres van elke bezoeker van de site door te sturen. Neem contact op met je hostingprovider of proxy-serviceprovider (Cloudflare, enz.) om de juiste instelling te bepalen. Indien correct geconfigureerd, moet het hierboven weergegeven "Gedetecteerde IP" overeenkomen met je huidige IP-adres.

en: Select the WordPress user roles they are assigned to.
nl: Selecteer de WordPress gebruikersrollen waaraan ze zijn toegewezen.

en: Select what we should do with your backup file. You can have it emailed to you, saved locally or both.
nl: Selecteer wat we moeten doen met je back-up bestand. Je kan het naar je laten e-mailen, lokaal opslaan of beide.

en: Select which experimental features you’d like to enable.
nl: Selecteer welke experimentele functies je wilt inschakelen.

en: Select your customers
nl: Selecteer je klanten

en: Select your donors
nl: Selecteer je donateurs

en: Select your members
nl: Selecteer je leden

en: Selecting "Default Recipients" is required.
nl: Het selecteren van "Standaard ontvangers" is verplicht.

en: Sending %s
nl: Bezig met verzenden %s

en: Sending %s Failed
nl: Verzenden %s mislukt

en: Sending Notification
nl: Verzenden melding

en: Sending Notification Failed
nl: Melding verzenden mislukt

en: Sending Scheduled Notification
nl: Verzenden geplande melding

en: Sending scheduled notifications
nl: Verzenden geplande meldingen

en: Server Config Rules
nl: Server configuratie regels

en: Session expired.
nl: Sessie verlopen.

en: Set Encryption Key
nl: Encryptiesleutel instellen

en: Set New Key
nl: Stel nieuwe sleutel in

en: Set the default recipients for any admin-facing notifications.
nl: Stel de standaard ontvangers in voor alle berichten die aan een beheerder zijn gericht.

en: Sets a secure key that Solid Security uses to encrypt sensitive values like Two-Factor codes.
nl: Stelt een beveiligde sleutel in die Solid Security gebruikt om gevoelige waarden zoals twee-factor codes te versleutelen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Setup
nl: Instellen

en: Setup Encryption
nl: Encryptie instellen

en: Setup Flow
nl: Installatieproces

en: Setup Two-Factor
nl: Twee-factor instellen

en: Setup now
nl: Nu instellen

en: Shield your site from cyberattacks and prevent security vulnerabilities. The only security plugin you need for a solid foundation.
nl: Scherm je site af van cyberaanvallen en voorkom kwetsbaarheden in de beveiliging. De enige beveiligingsplugin die je nodig hebt voor een solide basis.

en: Should a settings UI be shown.
nl: Moet een gebruikersinterface met instellingen worden weergegeven.

en: Should your clients be able to view and make changes to the Solid Security settings?
nl: Moeten je klanten de Solid Security instellingen kunnen bekijken en wijzigen?

en: Show All Entries
nl: Alle items tonen

en: Show Debug entries.
nl: Debug items tonen.

en: Show Details
nl: Details tonen

en: Show Error Codes
nl: Foutcodes tonen

en: Show Process entries.
nl: Verwerken items tonen.

en: Show Raw Details
nl: Ruwe details tonen

en: Show all entries, including ones that were previously hidden.
nl: Alle items tonen, inclusief de items die eerder verborgen waren.

en: Show in Onboard
nl: Tonen in instappen

en: Show more details
nl: Meer details tonen

en: Show only entries for this %s
nl: Toon alleen items voor deze %s

en: Show only entries for this day
nl: Toon alleen items voor deze dag

en: Signature verification failed
nl: Verificatie handtekening mislukt

en: Silent
nl: Stil

en: Site Database Backup for %s
nl: Site database back-up voor %s

en: Site Lockout Notification
nl: Melding van site uitsluiting

en: Site Lockouts
nl: Site uitsluitingen

en: Site Scan
nl: Site scan

en: Site Scan Results
nl: Site scanresultaten

en: Site Scan Scheduling
nl: Site scan planning

en: Site Scan for %s
nl: Site scan voor %s

en: Site Scanner
nl: Site scanner

en: Site Scanning is temporarily unavailable, please try again later.
nl: Site scannen is tijdelijk niet beschikbaar, probeer het later opnieuw.

en: Site Scans
nl: Site scans

en: Site Type not found.
nl: Site type niet gevonden.

en: Site Verification Succeeded
nl: Site verificatie geslaagd

en: Skip
nl: Overslaan

en: Skip Two-Factor Onboarding
nl: Twee-factor onboarding overslaan

en: Skipped CAPTCHA
nl: CAPTCHA overgeslagen

en: Skipping Recovery
nl: Herstel overslaan

en: Skipping Recovery: No Lock
nl: Herstel overslaan: Geen vergrendeling

en: Skipping loopback test: %s
nl: Loopback test overslaan: %s

en: Solid Security Basic requires PHP 7.3 or higher.
nl: Solid Security Basic vereist PHP 7.3 of hoger.

en: Solid Security Basic requires WordPress 6.3 or later.
nl: Solid Security Basic vereist WordPress 6.3 of hoger.

en: Solid Security Debug
nl: Solid Security debug

en: Solid Security Logo
nl: Solid Security logo

en: Solid Security Logs
nl: Solid Security logs

en: Solid Security Pro is not activated.
nl: Solid Security Pro is niet geactiveerd.

en: Solid Security Pro will <b>automatically update vulnerable plugins and themes for you</b> if a patch is available <b>so you don’t have to manually log in to update</b>.
nl: Solid Security Pro zal <b>automatisch kwetsbare plugins en thema's voor je updaten</b> als er een patch beschikbaar is <b>zodat je niet handmatig hoeft in te loggen om te updaten</b>.

en: Solid Security Pro will group client users together, allowing you to manage their access to sensitive information and which security settings you enable for them.
nl: Solid Security Pro zal client gebruikers groeperen, zodat je hun toegang tot gevoelige informatie kunt beheren en kunt bepalen welke beveiligingsinstellingen je voor hen inschakelt.

en: Solid Security REST API index returned a non-200 status code (%d).
nl: Solid Security REST API index retourneerde een niet-200 statuscode (%d).

en: Solid Security REST API index returned no data.
nl: Solid Security REST API index retourneerde geen gegevens.

en: Solid Security Settings
nl: Solid Security instellingen

en: Solid Security automatically adds an IP to the ban list once it meets the Ban Threshold requirements. The Ban Threshold setting can be adjusted in the [Global Settings](itsec://settings/configure/global). You can manually add IPs to the ban list from the Security Dashboard using the Banned IPs card.
nl: Solid Security voegt automatisch een IP toe aan de banlijst zodra deze voldoet aan de ban drempel vereisten. De Ban drempel instelling kan worden aangepast in de [Algemene instellingen](itsec://settings/configure/global). Je kunt handmatig IP's toevoegen aan de ban lijst vanuit het beveiligingsdashboard met behulp van de Verbannen IP’s kaart.

en: Solid Security can encrypt sensitive values like Two-Factor secrets.
nl: Solid Security kan gevoelige waarden zoals twee-factor geheime sleutels versleutelen.

en: Solid Security can log events in two different ways. Each has advantages and disadvantages. Database Only logs puts all events in the database with your posts and other WordPress data. This makes it easy to retrieve and process that information, but it can slow down your site if the log table gets very large. File Only logging is very fast, but the plugin does not process the logs itself. That would take far more server resources. For most users or smaller sites, Database Only logging should be fine. If you have a very large site or log processing software, then File Only might be a better option.
nl: Solid Security kan gebeurtenissen op meerdere manieren vastleggen in de logs, elk met zijn voor- en nadelen. Alleen database plaatst alle gebeurtenissen in de database met je berichten en andere WordPress gegevens. Dit maakt het eenvoudig op te halen en verwerken, maar kan trager zijn als de database-tabel erg groot wordt. Alleen bestand is erg snel, maar de plugin verwerkt de logs niet zelf omdat dit veel meer resources zou gebruiken. Voor de meeste gebruikers en kleinere sites zou Alleen database moeten voldoen. Als je een erg grote site of logverwerkingssoftware hebt, dan is Alleen bestand wellicht een betere optie.

en: Solid Security couldn’t verify the license for this site. An active license is required to authenticate the Site Scanner.
nl: Solid Security kon de licentie voor deze site niet verifiëren. Een actieve licentie is vereist om de Site scanner te authenticeren.

en: Solid Security does not have permission to write to your wp-config.php file.
nl: Solid Security heeft geen toestemming om naar je wp-config.php bestand te schrijven.

en: Solid Security found %s issue during a site scan. | Solid Security found %s issues during a site scan.
nl[0]: Solid Security vond %s probleem tijdens een site scan.
nl[1]: Solid Security vond %s problemen tijdens een site scan.

en: Solid Security noticed file changes in your WordPress site.
nl: Solid Security merkte bestandswijzigingen op in je WordPress site.

en: Solid Security relies on accurately identifying the IP addresses of your site’s visitors and users to block and/or authorize them.
nl: Solid Security vertrouwt op het nauwkeurig identificeren van de IP-adressen van de bezoekers en gebruikers van je site om deze te blokkeren en/of te autoriseren.

en: Solid Security supports multiple two-factor authentication methods: mobile apps, email messages, and backup codes. Selecting “All Methods” is highly recommended so that users can choose the method that works the best for them.
nl: Solid Security ondersteunt meerdere twee-factor methoden: mobiele app, e-mail en back-up codes. Het wordt ten zeerste aanbevolen om "Alle methoden" te selecteren, zodat gebruikers de methode kunnen gebruiken die voor hen het beste werkt.

en: Solid Security will add a constant to your website’s <code>wp-config.php</code> file named <code>ITSEC_ENCRYPTION_KEY</code>.
nl: Solid Security zal een constante met de naam <code>ITSEC_ENCRYPTION_KEY</code> aan het <code>wp-config.php</code> bestand van je site toevoegen.

en: Solid Security will send notifications from this email address. Leave blank to use the WordPress default.
nl: Solid Security zal berichten versturen vanaf dit e-mailadres. Laat dit leeg om de WordPress standaard te gebruiken.

en: Some Cards are Invalid
nl: Sommige kaarten zijn ongeldig

en: Some firewall features are disabled because IP Detection has not been configured.
nl: Sommige firewallfuncties zijn uitgeschakeld omdat IP-detectie niet is geconfigureerd.

en: Sorry, banning lockouts is not available
nl: Het verbannen van uitsluitingen is niet beschikbaar

en: Sorry, banning that lockout has failed
nl: Het verbannen van die uitsluiting is mislukt

en: Sorry, no user group exists with that id.
nl: Er bestaat geen gebruikersgroep met dat id.

en: Sorry, releasing that lockout has failed
nl: Het opheffen van die uitsluiting is mislukt

en: Sorry, that lockout was not found
nl: Die uitsluiting is niet gevonden

en: Sorry, that lockout was not found.
nl: Die uitsluiting is niet gevonden.

en: Sorry, this lockout could not be banned
nl: Deze uitsluiting kon niet worden verbannen

en: Sorry, this request has expired. Please log in again.
nl: Deze aanvraag is verlopen. Log opnieuw in.

en: Sorry, you are not allowed to add cards to this dashboard.
nl: Je hebt geen toestemming om kaarten aan dit dashboard toe te voegen.

en: Sorry, you are not allowed to create user groups.
nl: Je hebt geen toestemming om gebruikersgroepen aan te maken.

en: Sorry, you are not allowed to delete this user group.
nl: Je hebt geen toestemming om deze gebruikersgroep te verwijderen.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
nl: Je hebt geen toestemming om dat te doen.

en: Sorry, you are not allowed to edit this dashboard.
nl: Je hebt geen toestemming om dit dashboard te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user group.
nl: Je hebt geen toestemming om deze gebruikersgroep te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to edit user groups.
nl: Je hebt geen toestemming om gebruikersgroepen te bewerken.

en: Sorry, you are not allowed to list user groups.
nl: Je hebt geen toestemming om gebruikersgroepen weer te geven.

en: Sorry, you are not allowed to list user matchables.
nl: Je hebt geen toestemming om matchables van gebruikers weer te geven.

en: Sorry, you are not allowed to view this user group.
nl: Je hebt geen toestemming om deze gebruikersgroep te bekijken.

en: Sorry, you cannot fix site scan issues.
nl: Je kunt site scan problemen niet oplossen.

en: Sorry, you cannot mute issues.
nl: Je kunt problemen niet negeren.

en: Sorry, you cannot perform site scans.
nl: Je kunt geen site scans uitvoeren.

en: Sorry, you cannot unmute issues.
nl: Je kunt genegeerde problemen niet terughalen.

en: Sorry, you cannot view muted issues.
nl: Je kunt geen genegeerde problemen bekijken.

en: Sorry, you cannot view site scan issues.
nl: Je kunt site scan problemen niet bekijken.

en: Sorry, you cannot view site scans.
nl: Je kunt geen site scans bekijken.

en: Sorry, you do not have permission to create bans.
nl: Je hebt geen toestemming om bans te maken.

en: Sorry, you do not have permission to create dashboards.
nl: Je hebt geen toestemming om dashboards te maken.

en: Sorry, you do not have permission to delete bans.
nl: Je hebt geen toestemming om bans te verwijderen.

en: Sorry, you do not have permission to delete this dashboard card.
nl: Je hebt geen toestemming om deze dashboard kaart te verwijderen.

en: Sorry, you do not have permission to delete this dashboard.
nl: Je hebt geen toestemming om dit dashboard te verwijderen.

en: Sorry, you do not have permission to edit this dashboard card.
nl: Je hebt geen toestemming om deze dashboard kaart te bewerken.

en: Sorry, you do not have permission to edit this dashboard.
nl: Je hebt geen toestemming om dit dashboard te bewerken.

en: Sorry, you do not have permission to perform this action.
nl: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: Sorry, you do not have permission to update bans.
nl: Je hebt geen toestemming om bans te updaten.

en: Sorry, you do not have permission to view bans.
nl: Je hebt geen toestemming om bans te bekijken.

en: Sorry, you do not have permission to view this dashboard.
nl: Je hebt geen toestemming om dit dashboard te bekijken.

en: Specify which tables should be included or excluded from backups. WordPress Core tables are always included.
nl: Geef op welke tabellen moeten worden inbegrepen of uitgesloten van back-ups. WordPress core tabellen zijn altijd inbegrepen.

en: Strength indicator
nl: Sterkte-indicator

en: Strong Password Enforcement
nl: Handhaving van sterk wachtwoord

en: Strong Passwords
nl: Sterke wachtwoorden

en: Submit
nl: Verzenden

en: Success!
nl: Gelukt!

en: Successful Remember Device
nl: Apparaat onthouden succesvol

en: Suggested text:
nl: Voorgestelde tekst:

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Sync Connect
nl: Sync verbinden

en: Sync Override
nl: Sync overschrijving

en: System Files
nl: Systeembestanden

en: System Info
nl: Systeem Info

en: System Info Summary
nl: Samenvatting systeeminformatie

en: System Tweaks
nl: Systeem tweaks

en: Take me back to Central
nl: Breng me terug naar Central

en: Tell us more...
nl: Vertel ons meer…

en: Terms of Service
nl: Servicevoorwaarden

en: That actor type is not supported.
nl: Dat actor type wordt niet ondersteund.

en: The "Write to Files" setting is disabled in Global Settings. In order to use this feature, you must enable the "Write to Files" setting.
nl: De "Naar bestanden schrijven" instelling is uitgeschakeld in Algemene instellingen. Om deze functie te gebruiken, moet je de "Naar bestanden schrijven" instelling inschakelen.

en: The "Write to Files" setting is disabled. Manual configuration for the <code>%s</code> file can be found on the Security > Settings page in the Advanced section.
nl: De "Naar bestanden schrijven" instelling is uitgeschakeld. Handmatige configuratie voor het <code>%s</code> bestand is te vinden op de pagina Beveiliging > Instellingen in de sectie Geavanceerd.

en: The "database" repository only accepts Ban instances.
nl: De "database"-repository accepteert alleen Ban instanties.

en: The "database" repository only accepts Host instances.
nl: De "database"-repository accepteert alleen Host instanties.

en: The %1$s comparator failed to load hashes for %2$s.
nl: De %1$s comparator kon hashes niet laden voor %2$s.

en: The %1$s email list must be a string with each entry separated by a new line.
nl: De %1$s e-maillijst moet een string zijn waarbij elk item wordt gescheiden door een nieuwe regel.

en: The %1$s value cannot be empty.
nl: De %1$s waarde mag niet leeg zijn.

en: The %1$s value is not a valid username.
nl: De %1$s waarde is geen geldige gebruikersnaam.

en: The %1$s value must be a number.
nl: De waarde %1$s moet een getal zijn.

en: The %1$s value must be a positive integer.
nl: De %1$s waarde moet een positief heel getal zijn.

en: The %1$s value must be a string with each entry separated by a new line.
nl: De %1$s waarde moet een string zijn waarbij elk item wordt gescheiden door een nieuwe regel.

en: The %1$s value must be a string.
nl: De %1$s waarde moet een string zijn.

en: The %1$s value must be a valid date in the format of YYYY-MM-DD.
nl: De %1$s waarde moet een geldige datum zijn in het format YYYY-MM-DD.

en: The %1$s value must be a valid date.
nl: De %1$s waarde moet een geldige datum zijn.

en: The %1$s value must be a valid email address.
nl: De %1$s waarde moet een geldig e-mailadres zijn.

en: The %1$s value must be an array.
nl: De %1$s waarde moet een array zijn.

en: The %1$s value must be an integer.
nl: De %1$s waarde moet een heel getal zijn.

en: The %1$sDatabase Backup%2$s module will send a copy of any backups to the email addresses listed below.
nl: De %1$sDatabase back-up%2$s module zal een kopie van alle back-ups naar de onderstaande e-mailadressen verzenden.

en: The %1$sFile Change Detection%2$s module will email a file scan report after changes have been detected.
nl: De %1$sBestandswijziging detectie%2$s module zal een bestandsscanrapport e-mailen nadat er wijzigingen zijn gedetecteerd.

en: The %1$sITSEC_DISABLE_TWO_FACTOR%2$s define is present. As long as the define is present, two-factor authentication is disabled for all users which makes your site more vulnerable. Please make any necessary changes and remove the define as soon as possible.
nl: De %1$sITSEC_DISABLE_TWO_FACTOR%2$s constante is aanwezig. Zolang de constante aanwezig is, is twee-factor authenticatie uitgeschakeld voor alle gebruikers, wat je site kwetsbaarder maakt. Breng de nodige wijzigingen aan en verwijder de constante zo snel mogelijk.

en: The %1$sSite Scan Scheduling%2$s module sends an email if it discovers an issue or has repeated difficulty conducting the scan.
nl: De module %1$sSite scan planning%2$s stuurt een e-mail als er een probleem wordt ontdekt of als er herhaaldelijk problemen zijn met het uitvoeren van de scan.

en: The %1$sTwo-Factor Authentication%2$s module sends an email containing the Authentication Code for users using email as their two-factor provider.
nl: De %1$sTwee-factor authenticatie%2$s module stuurt een e-mail met de authenticatie code voor gebruikers die e-mail gebruiken als hun twee-factor provider.

en: The %1$sTwo-Factor Authentication%2$s module sends an email containing the Authentication Code for users when they are setting up Two-Factor. Try to keep the email similar to the Two Factor Email.
nl: De %1$sTwee-factor authenticatie%2$s module stuurt een e-mail met de authenticatie code voor gebruikers wanneer ze twee-factor instellen. Probeer de e-mail vergelijkbaar te houden met de twee-factor e-mail.

en: The %s PHP extension is required.
nl: De %s PHP extensie is vereist.

en: The %s module is a Core module and cannot be activated or deactivated.
nl: De %s module is een core module en kan niet worden geactiveerd of gedeactiveerd.

en: The %s table is not installed.
nl: De %s tabel is niet geïnstalleerd.

en: The '%s' feature flag must be enabled.
nl: De '%s' functie vlag moet zijn ingeschakeld.

en: The Hide Backend feature is now active.
nl: De Backend verbergen functie is nu actief.

en: The Hide Backend feature is now disabled
nl: De Backend verbergen functie is nu uitgeschakeld

en: The Hide Backend feature isn’t fool proof, and your new login URL could still be exposed by WordPress Core, Plugins, or Themes when printing links to the login page. For example Privacy Request Confirmations or front-end login forms. We recommend using more robust security features like Two-Factor Authentication to secure your WordPress login page.
nl: De Backend verbergen functie is niet onfeilbaar en je nieuwe inlog-URL kan nog steeds worden weergegeven door WordPress Core, plugins of thema's bij het weergeven van links naar de inlogpagina. Bijvoorbeeld privacy aanvraagbevestigingen of front-end inlog formulieren. We raden aan om robuustere beveiligingsfuncties zoals Twee-factor authenticatie te gebruiken om je WordPress inlogpagina te beveiligen.

en: The IP address of visitors, user ID of logged in users, and username of login attempts are conditionally logged to check for malicious activity and to protect the site from specific kinds of attacks. Examples of conditions when logging occurs include login attempts, log out requests, requests for suspicious URLs, changes to site content, and password updates. This information is retained for %1$d days.
nl: Het IP-adres van bezoekers, gebruikers-ID van ingelogde gebruikers en gebruikersnaam van inlogpogingen worden voorwaardelijk vastgelegd om te controleren op kwaadwillige activiteit en om de site te beschermen tegen specifieke soorten aanvallen. Voorbeelden van voorwaarden bij het loggen zijn onder meer inlogpogingen, uitlog aanvragen, aanvragen om verdachte URL's, wijzigingen in de site-inhoud en wachtwoordupdates. Deze informatie wordt %1$d dagen bewaard.

en: The IP address to ban.
nl: Het te verbannen IP-adres.

en: The ITSEC_DISABLE_MODULES define is set. All Solid Security protections are disabled. Please make the necessary settings changes and remove the define as quickly as possible.
nl: De ITSEC_DISABLE_MODULES constante is ingesteld. Alle Solid Security beschermingen zijn uitgeschakeld. Maak de benodigde wijzigingen in de instellingen en verwijder de constante zo snel mogelijk.

en: The Module Type
nl: Het moduletype

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts and file change detection scans.
nl: Het beveiligingsoverzicht reduceert het aantal verzonden e-mails, zodat je een samenvatting kunt ontvangen van uitsluitingen en bestandswijziging detectie-scans.

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts, file change detection scans, and privilege escalations.
nl: Het beveiligingsoverzicht reduceert het aantal verzonden e-mails, zodat je een samenvatting kunt ontvangen van uitsluitingen, bestandswijziging detectie-scans en verhoogde machtigingen.

en: The Solid Security Check server could not contact your site. Please wait a few minutes and try again.
nl: De Solid Security controle server kan geen verbinding maken met je site. Wacht een paar minuten en probeer het opnieuw.

en: The Solid Security site scan encountered an error.
nl: Bij het scannen van de Solid Security site is een fout opgetreden.

en: The URL to your website.
nl: De URL naar je site.

en: The User Security Check module allows you to remind users to setup two-factor authentication for their accounts.
nl: Via de Gebruikersbeveiliging pagina kun je gebruikers eraan herinneren om twee-factor authenticatie in te stellen voor hun accounts.

en: The WordPress REST API is part of WordPress and provides developers with new ways to manage WordPress. By default, it could give public access to information that you believe is private on your site.
nl: De WordPress REST API is onderdeel van WordPress en biedt ontwikkelaars nieuwe manieren om WordPress te beheren. Standaard kan het openbare toegang geven tot informatie waarvan je vindt dat deze privé is op je site.

en: The WordPress Site Title. Can be changed under Settings → General → Site Title
nl: Titel van de WordPress site. Kan worden gewijzigd onder Instellingen -> Algemeen -> Site titel

en: The WordPress XML-RPC API allows external services to access and modify content on the site. Common example of services that make use of XML-RPC are [the Jetpack plugin](https://jetpack.com), [the WordPress mobile apps](https://wordpress.org/mobile/), and [pingbacks](https://wpbeg.in/IiI0sh). If the site does not use a service that requires XML-RPC, select the “Disable XML-RPC” setting as disabling XML-RPC prevents attackers from using the feature to attack the site.
nl: Met de WordPress XML-RPC API kunnen externe diensten inhoud op de site benaderen en wijzigen. Veelvoorkomende voorbeelden van diensten die gebruik maken van XML-RPC zijn [de Jetpack plugin](https://jetpack.com), [de WordPress mobiele apps](https://wordpress.org/mobile/) en [pingbacks] (https://wpbeg.in/IiI0sh). Als de site geen dienst gebruikt waarvoor XML-RPC vereist is, kies dan de "XML-RPC uitschakelen" optie, aangezien het uitschakelen van XML-RPC voorkomt dat aanvallers deze functie misbruiken om de site aan te vallen.

en: The WordPress salts were successfully regenerated.
nl: De WordPress salts zijn succesvol opnieuw gegenereerd.

en: The actor who added the ban.
nl: De actor die de ban toevoegde.

en: The backup request returned an unexpected response.
nl: Het back-up verzoek retourneerde een onverwacht antwoord.

en: The ban source "%s" does not support creating a ban.
nl: De ban bron "%s" ondersteunt het maken van een ban niet.

en: The ban source "%s" does not support deleting a ban.
nl: De ban bron "%s" ondersteunt het verwijderen van een ban niet.

en: The ban source "%s" does not support saving bans.
nl: De ban bron "%s" ondersteunt het opslaan van bans niet.

en: The ban source "%s" does not support updating a ban.
nl: De ban bron "%s" ondersteunt het updaten van een ban niet.

en: The code you supplied is not valid.
nl: De code die je hebt opgegeven is niet geldig.

en: The code you supplied is not valid. Please check your email for a new code.
nl: De code die je hebt opgegeven is niet geldig. Controleer je e-mail voor een nieuwe code.

en: The configuration you have chosen removes your capability to manage Solid Security.
nl: De configuratie die je hebt gekozen, verwijdert je recht om Solid Security te beheren.

en: The content directory cannot be changed to a blank directory name.
nl: De wp-content folder kan niet worden gewijzigd naar een blanco foldernaam.

en: The correct list of server IPs is important to prevent erroneous lockouts and trusted device errors.
nl: De juiste lijst met server IP's is belangrijk om foutieve uitsluitingen en vertrouwde apparaat fouten te voorkomen.

en: The dashboard cannot be deleted.
nl: Het dashboard kan niet verwijderd worden.

en: The dashboard card cannot be deleted.
nl: De dashboard kaart kan niet worden verwijderd.

en: The data validator for %1$s is missing. Data for the module cannot be saved without the validator. This error could indicate a bad install of Solid Security. Please remove the plugin and reinstall it. If this message persists, please contact support and send them this error message.
nl: De gegevens validator voor %1$s ontbreekt. Gegevens voor de module kunnen niet worden opgeslagen zonder de validator. Deze fout kan duiden op een slechte installatie van Solid Security. Verwijder de plugin en installeer deze opnieuw. Als dit bericht aanhoudt, neem dan contact op met de ondersteuning en stuur hen dit fout bericht.

en: The description of the Site Type.
nl: De beschrijving van het type site.

en: The direction argument must be either "add", "clear", or "remove".
nl: Het direction argument moet "toevoegen", "wissen" of "verwijderen" zijn.

en: The directory %s could not be created as a file with that name already exists.
nl: De folder %s kon niet worden gemaakt omdat een bestand met die naam al bestaat.

en: The directory %s could not be created as an existing parent directory could not be found.
nl: De folder %s kon niet worden gemaakt omdat een bestaande hoofdfolder niet kon worden gevonden.

en: The directory %s could not be created as the mkdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: De folder %s kon niet worden gemaakt omdat de mkdir() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeem configuratie.

en: The directory %s could not be created due to an unknown error. This could be due to a permissions issue.
nl: De folder %s kon niet worden gemaakt vanwege een onbekende fout. Dit komt mogelijk door een probleem met de rechten.

en: The directory %s could not be protected from file listing as the directory does not exist.
nl: De folder %s kon niet worden beschermd tegen het tonen van bestanden, omdat de folder niet bestaat.

en: The directory %s could not be removed as the rmdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: De folder %s kon niet worden verwijderd omdat de rmdir() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeem configuratie.

en: The directory supplied in %1$s is not writable. Please select a directory that can be written to.
nl: De in %1$s opgegeven map is niet schrijfbaar. Selecteer een map die schrijfbaar is.

en: The download_url() function was not found.
nl: De functie download_url () werd niet gevonden.

en: The email value is missing.
nl: De e-mail waarde ontbreekt.

en: The encryption key for your website is missing from your %s file.
nl: De coderingssleutel voor je site ontbreekt in je %s bestand.

en: The encryption key for your website was changed. This is used to securely store sensitive values like Two-Factor codes.
nl: De coderingssleutel voor je site is veranderd. Deze wordt gebruikt om gevoelige waarden zoals twee-factor codes veilig op te slaan.

en: The file %1$s could not have its permissions updated as non-integer permissions were sent: (%2$s) %3$s
nl: Van het bestand %1$s konden de rechten niet worden geüpdatet omdat niet-integer rechten zijn verzonden: (%2$s) %3$s

en: The file %s could not be removed as the unlink() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Het bestand %s kon niet worden verwijderd omdat de unlink() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: The file %s could not have its permissions updated as the chmod() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Van het bestand %s konden de rechten niet worden geüpdatet omdat de chmod() functie uitgeschakeld is. Dit is een probleem in de systeemconfiguratie.

en: The file path supplied in %1$s cannot be used as it already exists but is not a file. Please supply a valid file path.
nl: Het opgegeven bestandspad in %1$s kan niet worden gebruikt, omdat het al bestaat maar geen bestand is. Biedt een geldig bestandspad aan.

en: The file path supplied in %1$s could not be created. Please supply a file path that can be written to.
nl: Het bestand pad dat is opgegeven in %1$s kon niet worden gemaakt. Geef een bestand pad op waarnaar kan worden geschreven.

en: The file path supplied in %1$s is not writable. Please supply a file path that can be written to.
nl: Het in %1$s opgegeven bestandspad is niet schrijfbaar. Geef een bestandspad op waarnaar kan worden geschreven.

en: The file path supplied in %1$s was successfully created, but it cannot be updated. Please supply a file path that can be written to.
nl: Het bestand pad dat is opgegeven in %1$s is gemaakt, maar het kan niet worden geüpdatet. Geef een bestand pad op waarnaar kan worden geschreven.

en: The firewall rule contains invalid data.
nl: De firewall regel bevat ongeldige gegevens.

en: The following IP in %1$s is invalid: %2$l | The following IPs in %1$s are invalid: %2$l
nl[0]: Het volgende IP in %1$s is ongeldig: %2$l
nl[1]: De volgende IP' in %1$s zijn ongeldig: %2$l

en: The following PHP extension is required: %l. | The following PHP extensions are required: %l.
nl[0]: De volgende PHP extensie is vereist: %l.
nl[1]: De volgende PHP extensies zijn vereist: %l.

en: The following email in %1$s is invalid: %2$l | The following emails in %1$s are invalid: %2$l
nl[0]: Het volgende e-mailadres in %1$s is ongeldig: %2$l
nl[1]: De volgende e-mailadressen in %1$s zijn ongeldig: %2$l

en: The following entry in %1$s is invalid: %2$l | The following entries in %1$s are invalid: %2$l
nl[0]: Het volgende item in %1$s is ongeldig: %2$l
nl[1]: De volgende items in %1$s zijn ongeldig: %2$l

en: The following extension in %1$s is invalid: %2$l | The following extensions in %1$s are invalid: %2$l
nl[0]: De volgende extensie in %1$s is ongeldig: %2$l
nl[1]: De volgende extensies in %1$s zijn ongeldig: %2$l

en: The following is a summary of security related activity on your site: %s
nl: Het volgende is een samenvatting van beveiligingsgerelateerde activiteit op je site: %s

en: The host matches your current IP and cannot be banned.
nl: De host komt overeen met je huidige IP en kan niet worden verbannen.

en: The identifier for the actor.
nl: De identifier voor de actor.

en: The ip argument is missing.
nl: Het IP argument ontbreekt.

en: The length of time an IP address or user will be locked out from this site after hitting the limit for failed logins. The default setting of 15 minutes is recommended. Increasing it could prevent attackers from being banned.
nl: De tijdsduur dat een IP-adres of gebruiker zal worden buitengesloten van deze site na het bereiken van het maximum aantal foutieve logins. De standaardinstelling van 15 minuten wordt aanbevolen. Het verhogen hiervan kan voorkomen dat aanvallers worden verbannen.

en: The list of answers.
nl: De lijst met antwoorden.

en: The log entry migration failed. Reload the page to try again.
nl: De log item migratie is mislukt. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

en: The log file can be found at: <code>%s</code>
nl: Het logbestand kan gevonden worden in: <code>%s</code>

en: The login address for {{ $site_title }} has changed. The new login address is {{ $login_url }}. You will be unable to use the old login address.
nl: Het inlogadres voor {{ $site_title }} is gewijzigd. Het nieuwe inlogadres is {{ $login_url }}. Je kunt het oude inlogadres niet meer gebruiken.

en: The login url slug cannot be “login”, “admin”, “dashboard”, or “wp-login.php” as these are use by default in WordPress.
nl: De login URL slug kan niet "login", "admin", "dashboard" of "wp-login.php" zijn, aangezien deze standaard door WordPress worden gebruikt.

en: The message to display to a user when their IP has been flagged as suspicious by the SolidWP network.
nl: Het bericht dat moet worden weergegeven aan een gebruiker wanneer hun IP als verdacht is aangemerkt door het SolidWP netwerk.

en: The message to display to a user when they have been locked out.
nl: Het bericht dat moet worden weergegeven aan een gebruiker wanneer ze zijn buitengesloten.

en: The name of the icon representing the Site Type.
nl: De naam van het pictogram dat het sitetype vertegenwoordigt.

en: The new directory name cannot be an absolute path. Please supply a path that is relative to <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>).
nl: De nieuwe foldernaam kan geen absoluut pad zijn. Geef een pad op dat relatief is aan <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>).

en: The new directory name cannot be the same as the current directory name. Please supply a new directory name.
nl: De nieuwe foldernaam kan niet hetzelfde zijn als de huidige foldernaam. Geef een nieuwe foldernaam op.

en: The new login link.
nl: De nieuwe inlog link.

en: The next question to ask the user.
nl: De volgende vraag om aan de gebruiker te stellen.

en: The number of days between database backups.
nl: Het aantal dagen tussen database back-ups.

en: The number of days database logs should be kept.
nl: Het aantal dagen dat database logs bewaard moeten worden.

en: The number of days file logs should be kept. File logs will be rotated once the file hits 10MB. Set to 0 to only use log rotation.
nl: Het aantal dagen dat logbestanden moeten worden bewaard. Logbestanden worden één keer geroteerd wanneer het bestand 10MB bereikt. Stel in op 0 om alleen log rotatie te gebruiken.

en: The number of lockouts Solid Security must remember before permanently banning the attacker.
nl: Het aantal uitsluitingen dat Solid Security moet onthouden voordat de aanvaller permanent wordt verbannen.

en: The number of login attempts a user can make before their username is locked out of the system. Note that this is different from IPs in case an attacker is using multiple computers. In addition, if they are using your login name you could be locked out yourself. Set to 0 to log bad login attempts per user without ever locking the user out (this is not recommended).
nl: Het aantal inlogpogingen dat een gebruiker heeft voordat zijn gebruikersnaam wordt buitengesloten van het systeem. Let op dat dit verschilt van IP’s in het geval dat een aanvaller meerdere computers gebruikt. Aanvullend: als ze jou inlognaam gebruiken kan je zelf buitengesloten worden. Stel in op 0 om foutieve inlogpogingen te loggen zonder de gebruiker ooit buiten te sluiten (dit wordt niet aangeraden).

en: The number of login attempts that can be made before an IP address is locked out of the system. Set to 0 to record bad login attempts without creating a lockout.
nl: Het aantal inlogpogingen dat kan worden gedaan voordat een IP-adres wordt buitengesloten van het systeem. Stel in op 0 om mislukte login pogingen te registreren zonder een uitsluiting te creëren.

en: The number of minutes a firewall violation should be remembered.
nl: Het aantal minuten dat een firewall overtreding onthouden moet worden.

en: The number of minutes in which bad logins should be remembered.
nl: Het aantal minuten waarin foutieve inlogpogingen moeten worden onthouden.

en: The number of times a firewall rule can be triggered before an attacker will be locked out for an extended period of time.
nl: Het aantal keren dat een firewall regel kan worden geactiveerd voordat een aanvaller voor langere tijd wordt buitengesloten.

en: The particular actor that caused the ban.
nl: De specifieke actor die de ban veroorzaakte.

en: The password has not been updated.
nl: Het wachtwoord is niet geüpdatet.

en: The path on your machine where backup files should be stored. For added security, it is recommended you do not include it in your website root folder.
nl: Het pad op je computer waar back-up bestanden moeten worden opgeslagen. Voor extra veiligheid wordt aanbevolen om dit niet op te nemen in de hoofdmap van je site.

en: The plugin could not be activated. Please manually activate the plugin. Error: %s
nl: De plugin kan niet worden geactiveerd. Activeer de plugin handmatig. Fout: %s

en: The plugin could not be installed. Please manually install the plugin. Error: %s
nl: De plugin kan niet worden geïnstalleerd. Installeer de plugin handmatig. Fout: %s

en: The plugin doesn’t work.
nl: De plugin werkt niet.

en: The plugin was automatically updated on %1$s at %2$s.
nl: De plugin is automatisch geüpdatet op %1$s om %2$s.

en: The plugin was deactivated by %1$s on %2$s at %3$s.
nl: De plugin is gedeactiveerd door %1$s op %2$s om %3$s.

en: The plugin was deactivated on %1$s at %2$s.
nl: De plugin is gedeactiveerd op %1$s om %2$s.

en: The plugin was deleted by %1$s on %2$s at %3$s.
nl: De plugin is verwijderd door %1$s op %2$s om %3$s.

en: The plugin was deleted on %1$s at %2$s.
nl: De plugin is verwijderd op %1$s om %2$s.

en: The plugin was inactive when scanned on %1$s at %2$s.
nl: De plugin was inactief toen deze werd gescand op %1$s om %2$s.

en: The plugin was updated by %1$s on %2$s at %3$s.
nl: De plugin is geüpdatet door %1$s op %2$s om %3$s.

en: The plugin was updated on %1$s at %2$s.
nl: De plugin is geüpdatet op %1$s om %2$s.

en: The previous encryption key was defined multiple times in wp-config.php. Instead, manually update your site encryption key.
nl: De vorige encryptiesleutel was meerdere keren gedefinieerd in wp-config.php. Update in plaats daarvan je site encryptie sleutel handmatig.

en: The provided key is not valid.
nl: De opgegeven sleutel is ongeldig.

en: The provided password does not meet this site's requirements.
nl: Het opgegeven wachtwoord voldoet niet aan de vereisten van deze site.

en: The question and answer properties are required for answers entry %d.
nl: De vraag- en antwoordeigenschappen zijn vereist voor de antwoordinvoer %d.

en: The question id.
nl: De vraag id.

en: The question property must be a string for answers entry %d.
nl: De eigenschap question moet een string zijn voor antwoordvermelding %d.

en: The recipient’s WordPress display name.
nl: De WordPress weergavenaam van de ontvanger.

en: The recipient’s WordPress username.
nl: De WordPress gebruikersnaam van de ontvanger.

en: The requester’s WordPress display name.
nl: De WordPress weergavenaam van de aanvrager.

en: The requester’s WordPress username.
nl: De WordPress gebruiker naam van de aanvrager.

en: The response body is missing the "ips" entry.
nl: In de antwoord tekst ontbreekt de vermelding "ips".

en: The scan failed to properly scan the site.
nl: De scan kon de site niet goed scannen.

en: The scanner encountered %s additional error. | The scanner encountered %s additional errors.
nl[0]: De scanner heeft %s extra fout aangetroffen.
nl[1]: De scanner heeft %s extra fouten aangetroffen.

en: The scheduled site scan encountered %1$s error when scanning %2$s. | The scheduled site scan encountered %1$s errors when scanning %2$s.
nl[0]: De geplande site scan ondervond %1$s fout bij het scannen van %2$s.
nl[1]: De geplande site scan ondervond %1$s fouten bij het scannen van %2$s.

en: The scheduled site scan found %1$s issue when scanning %2$s. | The scheduled site scan found %1$s issues when scanning %2$s.
nl[0]: De geplande site scan heeft %1$s probleem gevonden tijdens het scannen van %2$s.
nl[1]: De geplande site scan heeft %1$s problemen gevonden tijdens het scannen van %2$s.

en: The schema describing the settings.
nl: Het schema waarin de instellingen worden beschreven.

en: The security logs are retained since they may be required as part of analysis of a site compromise.
nl: De beveiligingslogs worden bewaard omdat ze mogelijk vereist zijn als onderdeel van de analyse van een site inbraak.

en: The server could not send the requested notification.
nl: De server kan het aangevraagde bericht niet verzenden.

en: The server did not receive a valid request. An unknown "method" argument was supplied. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Een onbekend "methode" argument is aangedragen. Probeer het opnieuw.

en: The server did not receive a valid request. The "data" argument for the "save_settings" method is invalid.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het "data" argument voor de "save_settings" methode is ongeldig.

en: The server did not receive a valid request. The "data.data" argument for the "run_event" method is an invalid string.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het "data.data" argument voor de "run_event" methode is een ongeldige tekenreeks.

en: The server did not receive a valid request. The notification id is missing.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het melding ID ontbreekt.

en: The server did not receive a valid request. The required "data" argument for the module is missing. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Het verplichte "data" argument voor de module ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: The server did not receive a valid request. The required "data.id" argument for the "run_event" method is missing.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het vereiste "data.id" argument voor de "run_event" methode ontbreekt.

en: The server did not receive a valid request. The required "id" argument is missing. Please try again.
nl: De server heeft geen geldige aanvraag ontvangen. Het benodigde "id" argument ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: The server did not receive a valid request. The required "method" argument is missing. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Het verplichte "methode" argument ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: The server did not receive a valid request. The required "module" argument is missing. Please try again.
nl: De server ontving geen geldige aanvraag. Het verplichte "module" argument ontbreekt. Probeer het opnieuw.

en: The server was unable to be contacted.
nl: Er kon geen contact worden gemaakt met de server.

en: The settings below allow you to configure which of these authentication code providers are enabled for your user.
nl: De onderstaande instellingen geven je de mogelijkheid om te configureren welke van deze authenticatie code providers zijn ingeschakeld voor je gebruiker.

en: The settings could not be saved. Due to an unknown error. Please try refreshing the page and trying again.
nl: De instellingen konden niet worden opgeslagen door een onbekende fout. Probeer de pagina te herladen en probeer het nogmaals.

en: The settings could not be saved. Please correct the error above and try again. | The settings could not be saved. Please correct the errors above and try again.
nl[0]: De instellingen konden niet worden opgeslagen. Corrigeer bovenstaande fout en probeer het nogmaals.
nl[1]: De instellingen konden niet worden opgeslagen. Corrigeer bovenstaande fouten en probeer het nogmaals.

en: The settings saved successfully.
nl: De instellingen zijn succesvol opgeslagen.

en: The slug to redirect users to when they attempt to access wp-admin while not logged in.
nl: De slug om gebruikers naar door te sturen wanneer zij proberen wp-admin te bereiken terwijl ze niet ingelogd zijn.

en: The source "%1$s" does not match the previous ban source "%2$s".
nl: De bron "%1$s" komt niet overeen met de vorige ban bron "%2$s".

en: The supplied email address (%s) is invalid. A valid email address is required in order to sign up for the Network Bruteforce Protection by iThemes.
nl: Het opgegeven e-mailadres (%s) is ongeldig. Een geldig e-mailadres is vereist om je aan te melden voor de Network Bruteforce Protection by iThemes.

en: The theme was automatically updated on %1$s at %2$s.
nl: Het thema werd automatisch geüpdatet op %1$s om %2$s.

en: The theme was deactivated by %1$s on %2$s at %3$s.
nl: Het thema is gedeactiveerd door %1$s op %2$s om %3$s.

en: The theme was deactivated on %1$s at %2$s.
nl: Het thema werd gedeactiveerd op %1$s om %2$s.

en: The theme was deleted by %1$s on %2$s at %3$s.
nl: Het thema is verwijderd door %1$s op %2$s om %3$s.

en: The theme was deleted on %s1$ at %2$s.
nl: Het thema is verwijderd op %s1$ om %2$s.

en: The theme was inactive when scanned on %1$s at %2$s.
nl: Het thema was inactief toen het werd gescand op %1$s om %2$s.

en: The theme was updated by %1$s on %2$s at %3$s.
nl: Het thema werd geüpdatet door %1$s op %2$s om %3$s.

en: The theme was updated on %s1$ at %2$s.
nl: Het thema werd geüpdatet op %s1$ om %2$s.

en: The title of the Site Type.
nl: De titel van het site type.

en: The type of actor that created the ban.
nl: Het type actor dat de ban heeft gemaakt.

en: The type of the actor.
nl: Het type van de actor.

en: The unique id identifying the site type.
nl: Het unieke ID die het site type identificeert.

en: The updates_optin value is missing.
nl: De updates_optin waarde ontbreekt.

en: The user changes have not been saved.
nl: De gebruikerswijzigingen zijn niet opgeslagen.

en: The user group selected for %1$s is invalid.
nl: De gebruikersgroep die is geselecteerd voor %1$s is ongeldig.

en: The user has not been created.
nl: De gebruiker is niet aangemaakt.

en: The user provided answer.
nl: De gebruiker gaf antwoord.

en: The valid value for %1$s is: %2$l. | The valid values for %1$s are: %2$l.
nl[0]: De geldige waarde voor %1$s is: %2$l.
nl[1]: De geldige waardes voor %1$s zijn: %2$l.

en: The vulnerability contains invalid data.
nl: De kwetsbaarheid bevat ongeldige gegevens.

en: The “Write to Files” setting must be enabled to automatically flush rules.
nl: De “Naar bestanden schrijven” instelling moet ingeschakeld zijn om automatisch regels te schonen.

en: Theme
nl: Thema

en: Then, enter the provided code below to complete setup.
nl: Voer vervolgens de onderstaande verstrekte code in om de installatie te voltooien.

en: There was a problem sending the E-Mail reminder. Please try again.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het verzenden van de e-mail herinnering. Probeer het opnieuw.

en: There was an error returned from the Network Brute Force Protection API: %1$s
nl: Er is een foutmelding geretourneerd door de Netwerk Brute Force beschermings API: %1$s

en: This IP address is already banned.
nl: Dit IP-adres is al verbannen.

en: This application password can access, but not modify data.
nl: Dit applicatie wachtwoord heeft toegang tot gegevens, maar kan deze niet wijzigen.

en: This application password is not allowed to be used with XML-RPC.
nl: Dit applicatie wachtwoord mag niet worden gebruikt met XML-RPC.

en: This application password is not allowed to be used with the REST API.
nl: Dit applicatie wachtwoord mag niet worden gebruikt met de REST API.

en: This application password is read only.
nl: Dit applicatie wachtwoord is alleen lezen.

en: This card cannot be added to the dashboard another time.
nl: Deze kaart kan niet een andere keer aan het dashboard worden toegevoegd.

en: This email was generated by the Solid Security plugin on behalf of %s.
nl: Deze e-mail werd gegenereerd door de plugin Solid Security namens %s.

en: This email was generated by the Solid Security plugin.
nl: Deze e-mail is gegenereerd door de Solid Security plugin.

en: This folder must be writable. For security reasons, we recommend you do not save logs in your website's root folder.
nl: Deze map moet schrijfbaar zijn. Om veiligheidsredenen raden we je aan geen logs op te slaan in de root map van je site.

en: This forces users to choose a unique nickname when updating their profile or creating a new account which prevents bots and attackers from easily harvesting user’s login usernames from the code on author pages. Note this does not automatically update existing users as it will affect author feed urls if used.
nl: Dit dwingt gebruikers om een unieke bijnaam te kiezen wanneer zij hun profiel updaten of wanneer een nieuw account wordt gemaakt, wat bots en aanvallers blokkeert om eenvoudig de inlog gebruikersnamen van gebruikers uit de code van auteurspagina's te halen. Let op dat dit niet automatisch bestaande gebruikers updatet omdat dit de urls van auteurs-feeds aanpast als deze worden gebruikt.

en: This has been disabled.
nl: Dit is uitgeschakeld.

en: This is a test file generated by Solid Security. It can be removed.
nl: Dit is een testbestand gegenereerd door Solid Security. Het kan worden verwijderd.

en: This is already successfully enabled. To add another device, rescan this code. You can also use the "Generate new secret" button to generate a new secret to use. Successfully verifying a code with a new secret will invalidate all codes generated with the old one.
nl: Dit is al succesvol ingeschakeld. Scan deze code opnieuw om nog een apparaat toe te voegen. Je kunt ook de "Nieuwe geheime sleutel genereren" knop gebruiken om een ​​nieuwe geheime sleutel te genereren om te gebruiken. Als je een code met een nieuwe geheime sleutel verifieert, worden alle codes die met de oude zijn gegenereerd ongeldig.

en: This issue cannot be automatically fixed.
nl: Dit probleem kan niet automatisch worden opgelost.

en: This issue has already been muted.
nl: Dit probleem is reeds genegeerd.

en: This issue has not been muted.
nl: Dit probleem is niet genegeerd.

en: This issue is not muted.
nl: Dit probleem is niet genegeerd.

en: This may take a while. If available, try running this tool with WP CLI for better performance.
nl: Dit kan een tijdje duren. Indien beschikbaar, probeer deze tool uit te voeren met WP CLI voor betere prestaties.

en: This module does not have settings.
nl: Deze module heeft geen instellingen.

en: This password appeared in a breach %s time. Please choose a new password. | This password appeared in a breach %s times. Please choose a new password.
nl[0]: Dit wachtwoord verscheen %s keer bij een inbraak. Kies een nieuw wachtwoord.
nl[1]: Dit wachtwoord verscheen %s keer bij een inbraak. Kies een nieuw wachtwoord.

en: This password requirement does not evaluate passwords.
nl: Deze wachtwoordvereiste evalueert geen wachtwoorden.

en: This path must be writable by WordPress. For security reasons, we recommend you do not include it in your website’s root folder.
nl: Dit pad moet schrijfbaar zijn voor WordPress. Om veiligheidsredenen raden we je aan dit pad niet op te nemen in de root map van je site.

en: This shouldn’t be done periodically, but only if you suspect your site may have been compromised. This will force all users to login again.
nl: Dit moet niet periodiek worden gedaan, maar alleen als je vermoedt dat je site is gehackt. Dit dwingt alle gebruikers om opnieuw in te loggen.

en: This simplifies the signup flow for users who require two-factor to be enabled for their account.
nl: Dit vereenvoudigt het aanmeldingsproces voor gebruikers die twee-factor nodig hebben voor hun account.

en: This site is part of a network of sites that protect against distributed brute force attacks. To enable this protection, the IP address of visitors attempting to log into the site is shared with a service provided by solidwp.com. For privacy policy details, please see the <a href="%1$s">SolidWP Privacy Policy</a>.
nl: Deze site maakt deel uit van een netwerk van sites die bescherming bieden tegen gedistribueerde brute force aanvallen. Om deze bescherming mogelijk te maken, wordt het IP-adres van bezoekers die proberen in te loggen op de site gedeeld met een dienst van solidwp.com. Voor details over het privacybeleid, zie het <a href="%1$s">SolidWP privacybeleid</a>.

en: This site is scanned for potential malware and vulnerabilities by the SolidWP Site Scanner. We do not send personal information to the scanner; however, the scanner could find personal information posted publicly (such as in comments) during the scan.
nl: Deze site wordt gescand op potentiële malware en kwetsbaarheden door de SolidWP Site scanner. Wij sturen geen persoonlijke informatie naar de scanner; De scanner kan echter persoonlijke informatie die openbaar is geplaatst (zoals in reacties) tijdens de scan vinden.

en: This tool cannot be disabled because it isn‘t a toggleable tool.
nl: Dit gereedschap kan niet worden uitgeschakeld omdat het geen schakelbaar gereedschap is.

en: This tool cannot be enabled because it isn‘t a toggleable tool.
nl: Dit gereedschap kan niet worden ingeschakeld omdat het geen schakelbaar gereedschap is.

en: This tool cannot run because it isn‘t available.
nl: Dit gereedschap kan niet worden uitgevoerd omdat het niet beschikbaar is.

en: This tool cannot run because its condition is not valid.
nl: Dit gereedschap kan niet worden uitgevoerd omdat zijn voorwaarde niet geldig is.

en: This tool is already running. Please try again in a few minutes.
nl: Dit gereedschap is al actief. Probeer het over een paar minuten opnieuw.

en: This user group contains %l.
nl: Deze gebruikersgroep bevat %l.

en: This user group contains no users.
nl: Deze gebruikersgroep bevat geen gebruikers.

en: This vulnerability was muted by %1$s on %2$s at %3$s.
nl: Deze kwetsbaarheid is gedempt door %1$s op %2$s om %3$s.

en: This vulnerability was muted on %1$s at %2$s.
nl: Deze kwetsbaarheid werd gedempt op %1$s om %2$s.

en: This will install the Solid Central plugin and connect the plugin to your Central account.
nl: Dit zal de Solid Central plugin installeren en de plugin verbinden met je Central account.

en: Threats Blocked
nl: Geblokkeerde bedreigingen

en: Time
nl: Tijd

en: Time-sensitive codes are supplied via email to the email address associated with the user's account. Note: This WordPress site must support sending emails for this method to work (for example, sending WordPress-generated emails such as password reset and new account emails).
nl: Tijdgevoelige codes worden via e-mail verzonden naar het e-mailadres dat is gekoppeld aan het account van de gebruiker. Opmerking: deze WordPress site moet het verzenden van e-mails ondersteunen om deze methode te laten werken (bijvoorbeeld het verzenden van door WordPress gegenereerde e-mails zoals het opnieuw instellen van wachtwoorden en nieuwe account e-mails).

en: Timestamp
nl: Tijdstempel

en: To generate Time-Based One-Time Password codes, you need to install and configure an app on your mobile device:
nl: Om op tijd gebaseerde eenmalige wachtwoord codes te genereren, moet je een app op je mobiele apparaat installeren en configureren:

en: To generate Time-Based One-Time password codes, you need to install and configure an app on your mobile device.
nl: Om op tijd gebaseerde eenmalige wachtwoord codes te genereren, moet je een app op je mobiele apparaat installeren en configureren.

en: To unsubscribe from these notifications, please %1$scontact the site administrator%2$s.
nl: Om je af te melden voor deze berichten, %1$sneem contact op met de sitebeheerder%2$s.

en: To unsubscribe from these updates, visit the %1$sSettings page%2$s in the Solid Security plugin menu.
nl: Om je af te melden voor deze updates, ga naar de %1$sInstellingen pagina%2$s in het menu van de Solid Security plugin.

en: To view logs within the plugin you must enable database logging in the Global Settings. File logging is not available for access within the plugin itself.
nl: Om logs binnen de plugin te bekijken, moet je database logging in de Algemene instellingen activeren. Bestand logging is niet beschikbaar voor toegang binnen de plugin zelf.

en: Token expired.
nl: Token is verlopen.

en: Token not found.
nl: Token niet gevonden.

en: Too large to display
nl: Te groot om te tonen

en: Too many bad login attempts
nl: Te veel foutieve inlogpogingen

en: Tool not found.
nl: Gereedschap niet gevonden.

en: Tools
nl: Gereedschap

en: Total
nl: Totaal

[ctx: Total Banned IPs]
en: Banned
nl: Verbannen

[ctx: Total Lockouts]
en: Total
nl: Totaal

en: Total Memory
nl: Totaal geheugen

en: Tried to geolocate a private IP address.
nl: Probeerde een ​​privé IP-adres te localiseren.

en: Tried to geolocate an invalid IP address.
nl: Probeerde een ongeldig IP-adres te localiseren.

en: Triggered too many firewall rules
nl: Te veel firewall regels geactiveerd

en: Twice Hourly
nl: Twee keer per uur

en: Two Factor
nl: Twee-factor

en: Two Factor Authentication Reminder for %s
nl: Twee-factor authenticatie herinnering voor %s

en: Two Factor Reminder
nl: Twee-factor herinnering

en: Two-Factor
nl: Twee-factor

en: Two-Factor Authentication
nl: Twee-factor authenticatie

en: Two-Factor Authentication Options
nl: Twee-factor authenticatie opties

en: Two-Factor Authentication greatly increases the security of your WordPress user account by requiring an additional code along with your username and password to log in.
nl: Twee-factor authenticatie verhoogt de beveiliging van je WordPress gebruikersaccount aanzienlijk door een extra code te vragen naast je gebruikersnaam en wachtwoord om in te loggen.

en: Two-Factor Authentication not activated, the authentication code you entered was not valid. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
nl: Twee-factor authenticatie is niet geactiveerd, de authenticatiecode die je hebt ingevoerd was niet geldig. Scan de QR code opnieuw en voer de code in die je bij je aanvraag hebt ontvangen.

en: Two-Factor Authentication not activated, you must specify authcode to ensure it is properly set up. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
nl: Twee-factor authenticatie is niet geactiveerd, je moet de authcode specificeren om ervoor te zorgen dat deze correct is ingesteld. Scan de QR code opnieuw en voer de code in die je bij je aanvraag hebt gekregen.

en: Two-Factor Email
nl: Twee-factor e-mail

en: Two-Factor Email Confirmation
nl: Twee-factor e-mail bevestiging

en: Two-Factor Enforced
nl: Twee-factor afgedwongen

en: Two-Factor Not Available
nl: Twee-factor niet beschikbaar

en: Two-Factor Reminder Notice
nl: Twee-factor herinnering bericht

en: Two-Factor Setup Complete
nl: Twee-factor instellen afgerond

en: Two-Factor Users
nl: Gebruikers met twee-factor authenticatie

en: Two-Factor authentication adds an important extra layer of protection to your login by combining something you know, your password, with something you have, your Phone or Email, preventing attackers from gaining access to your account even if you lose control of your password.
nl: Twee-factor authenticatie voegt een belangrijke extra beschermingslaag toe aan je login, door het combineren van iets dat je weet, je wachtwoord, met iets dat je hebt, je telefoon of e-mail, om te voorkomen dat aanvallers toegang krijgen tot je account, zelfs als je de controle over je wachtwoord verliest.

en: Two-Factor authentication is a tried and true security method that will stop most automated bot attacks on the WordPress login screen. Once Two-Factor Authentication is enabled here, users can visit their profile settings to enable it on their account.
nl: Twee-factor authenticatie is een beproefde en echte beveiligingsmethode die de meeste automatisering van botaanvallen op het loginscherm van WordPress tegenhoudt. Zodra twee-factor authenticatie hier is ingeschakeld, kunnen gebruikers naar hun profielinstellingen gaan om het in te schakelen op hun account.

en: Two-Factor code resent.
nl: Twee-factor code opnieuw verzonden.

en: Two-Factor is all setup and ready to go. The next time you login, you'll be asked to enter an Authentication Code from your %l.
nl: Twee-factor is helemaal ingesteld en klaar voor gebruik. De volgende keer dat je inlogt, word je gevraagd een authenticatie code in te voeren van je %l.

en: Two-Factor secret has not been configured.
nl: Twee-factor geheime sleutel is niet geconfigureerd.

en: Two-Factor: You are out of backup codes and need to <a href="%s">regenerate!</a>
nl: Twee-factor: Je hebt geen back-up codes meer en moet deze <a href="%s">opnieuw genereren!</a>

en: Two-factor authentication codes can come from an app that runs on your mobile device, an email that is sent to you after you log in with your username and password, or from a pre-generated list of codes.
nl: Twee-factor authenticatie codes kunnen afkomstig zijn van een app die op je mobiele apparaat draait, een e-mail die naar je wordt verzonden nadat je hebt ingelogd met je gebruikersnaam en wachtwoord of van een vooraf gegenereerde lijst met codes.

en: Two-factor authentication validated successfully
nl: Twee-factor authenticatie met succes gevalideerd

en: Type must be either single or multiple.
nl: Type moet enkelvoudig of meervoudig zijn.

en: URLs
nl: URL's

en: Unable to create a backup at this time since a backup is currently being created. If you wish to create an additional backup, please wait a few minutes before trying again.
nl: Kan op dit moment geen back-up maken omdat er momenteel al een back-up wordt gemaakt. Als je een extra back-up wil maken, wacht dan enkele minuten voordat je het opnieuw probeert.

en: Unable to create the backup directory due to an unknown error.
nl: Kan de back-up folder niet maken vanwege een onbekende fout.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Setting was unable to be saved.
nl: Kan geen geldig instellingen object vinden voor %s. De instelling kon niet worden opgeslagen.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Settings were unable to be saved.
nl: Kan geen geldig instellingen object vinden voor %s. De instellingen konden niet worden opgeslagen.

en: Unable to find the requested application password. Please reload this page and try again.
nl: Kan het gevraagde applicatie wachtwoord niet vinden. Laad deze pagina opnieuw en probeer het opnieuw.

en: Unable to generate a new two-factor secret.
nl: Kan een nieuw twee-factor geheim niet genereren.

en: Unable to generate context for lockout.
nl: Kan geen context voor uitsluiting genereren.

en: Unable to read %1$s due to the following error: %2$s
nl: Kan %1$s niet lezen vanwege de volgende fout: %2$s

en: Unable to read the <code>wp-config.php</code> file in order to update the Database Prefix. %s
nl: Kan het <code>wp-config.php</code> bestand niet lezen om het database voorvoegsel te updaten. %s

en: Unable to read the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
nl: Kan het <code>wp-config.php</code> bestand niet lezen om de salts bij te werken. Je zal het bestand handmatig moeten updaten. Foutdetails zijn als volgt: %1$s (%2$s)

en: Unable to remove %1$s due to the following error: %2$s
nl: Kan %1$s niet verwijderen vanwege de volgende fout: %2$s

en: Unable to remove %s due to an unknown error.
nl: Kan %s niet verwijderen vanwege een onbekende fout.

en: Unable to rename the <code>%1$s</code> directory to <code>%2$s</code>. This could indicate a file permission issue or that your server does not support the supplied name as a valid directory name. No config file or directory changes have been made.
nl: Kan de <code>%1$s</code> map niet hernoemen naar <code>%2$s</code>. Dit kan wijzen op een probleem met bestandspermissies of dat je server de opgegeven naam niet ondersteund als een geldige mapnaam. Er zijn geen wijzigingen in het configuratiebestand of mappen uitgevoerd.

en: Unable to save Two-Factor Authentication code. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
nl: Kan twee-factor authenticatie code niet opslaan. Scan de QR code opnieuw en voer de door je applicatie verstrekte code in.

en: Unable to save two-factor secret.
nl: Kan twee-factor geheime sleutel niet opslaan.

en: Unable to set the permissions of the new Directory Name (<code>%1$s</code>) to match the permissions of the old Directory Name. You may have to manually change the permissions of the directory to <code>%2$s</code> in order for your site to function properly.
nl: Kan de rechten van de nieuwe foldernaam (<code>%1$s</code>) niet instellen gelijk aan de rechten van de oude foldernaam. Je moet mogelijk handmatig de rechten van de folder instellen op <code>%2$s</code> om je site correct te laten functioneren.

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function is disabled. This is a system configuration issue.
nl: Kan commentaren niet uit de broncode verwijderen omdat de token_get_all() functie is uitgeschakeld. Dit is een probleem met de systeemconfiguratie.

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function returned an unrecognized value (type: %s)
nl: Kan commentaren niet uit de broncode verwijderen omdat de token_get_all() functie een niet-herkende waarde retourneerde (type %s)

en: Unable to update the %1$s plugin. %2$s
nl: Kan de %1$s plugin niet updaten. %2$s

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file in order to update the Database Prefix. %s
nl: Kan het <code>wp-config.php</code> bestand niet updaten om het database voorvoegsel te updaten. %s

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
nl: Kan het <code>wp-config.php</code> bestand niet updaten om de salts te updaten. Je zal het bestand handmatig moeten updaten. Foutdetails zijn als volgt: %1$s (%2$s)

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file. No directory or config file changes have been made. The error that prevented the file from updating is as follows: %1$s
nl: Kan het <code>wp-config.php</code> bestand niet updaten. Er zijn geen wijzigingen in de folder of het configuratiebestand aangebracht. De fout die verhinderde dat het bestand werd geüpdatet is als volgt: %1$s

en: Unable to update the plugin: %l
nl: Kan de plugin niet updaten: %l

en: Unable to update the theme: %l
nl: Kan het thema niet updaten: %l

en: Unable to write the backup file. This may be due to a permissions or disk space issue.
nl: Er kan niet naar het back-up bestand geschreven worden. Dit wordt mogelijk veroorzaakt door een probleem met rechten of schijfruimte.

en: Unable to write to the log file. This could indicate that there is no space available, that there is a permissions issue, or that the server is not configured properly.
nl: Het was niet mogelijk naar het logbestand te schrijven. Dit kan betekenen dat er niet genoeg ruimte beschikbaar is, dat er een probleem is met de rechten of dat de server niet goed geconfigureerd is.

en: Unconfigured
nl: Niet geconfigureerd

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown Default Recipients contacts, %l.
nl: Onbekende Standaard ontvangers contacten, %l.

en: Unknown Error
nl: Onbekende fout

en: Unknown User
nl: Onbekende gebruiker

en: Unknown ban source "%s".
nl: Onbekende ban bron "%s".

en: Unknown contacts for %1$s, %2$l.
nl: Onbekende contacten voor %1$s, %2$l.

en: Unknown error type received: %1$s.
nl: Onbekend fouttype ontvangen: %1$s.

en: Unknown event or action
nl: Onbekende gebeurtenis of actie

en: Unknown flag
nl: Onbekende vlag

en: Unknown recipient type for %s.
nl: Onbekend ontvanger type voor %s.

en: Unknown schedule for %1$s, %2$s.
nl: Onbekend planning voor %1$s, %2$s.

en: Unknown tags for %1$s, %2$l.
nl: Onbekende tags voor %1$s, %2$l.

en: Unknown vulnerability (%s)
nl: Onbekende kwetsbaarheid (%s)

en: Unmute Issue
nl: Demp probleem

en: Unresolved
nl: Onopgelost

en: Unsupported Interstitial. Please login again.
nl: Niet-ondersteunde interstitial. Log opnieuw in.

en: Update Ban
nl: Ban updaten

en: Update License
nl: Licentie updaten

en: Update PHP
nl: PHP updaten

en: Update Password
nl: Wachtwoord updaten

en: Update Plugin
nl: Plugin updaten

en: Update Theme
nl: Thema updaten

en: Updated
nl: Geüpdatet

en: Updated the encryption key in the wp-config.php file.
nl: De encryptiesleutel in het wp-config.php bestand is geüpdatet.

en: Updated user ID.
nl: Gebruikers ID geüpdatet.

en: Updated “admin” username to “%s”
nl: Gebruikersnaam "admin" geüpdatet naar "%s"

en: Updates all encrypted values to use the new encryption key.
nl: Updates alle versleutelde waarden om de nieuwe encryptiesleutel te gebruiken.

en: Updates to <code>wp-config.php</code> are disabled via a filter.
nl: Wijzigingen in <code>wp-config.php</code> zijn uitgeschakeld via een filter.

en: Use Application Passwords to allow authentication without providing your actual password when using non-traditional login methods such as XML-RPC or the REST API. Application passwords are easily revoked and can never be used in the traditional login process.
nl: Gebruik applicatie wachtwoorden om authenticatie mogelijk te maken zonder je eigenlijke wachtwoord op te geven bij het gebruik van niet traditionele login methoden zoals XML-RPC of de REST API. Applicatie wachtwoorden kunnen eenvoudig worden ingetrokken en kunnen nooit worden gebruikt in het traditionele login proces.

en: Use a two-factor mobile app such as <a href="%1$s">Authy</a> or Google Authenticator (<a href="%2$s">Android</a>, <a href="%3$s">iOS</a>). The mobile app generates a time-sensitive code that must be supplied when logging in.
nl: Gebruik een twee-factor mobiele app zoals <a href="%1$s">Authy</a> of Google Authenticator (<a href="%2$s">Android</a>, <a href="%3$s">iOS</a>). De mobiele app genereert een tijdgevoelige code die moet worden opgegeven bij het inloggen.

en: Use colors to indicate the severity of each entry.
nl: Gebruik kleuren om de ernst van elk item aan te geven.

en: User
nl: Gebruiker

en: User Group
nl: Gebruikersgroep

en: User Groups
nl: Gebruikersgroepen

en: User Groups allow you to enable security features for specific sets of users.
nl: Met gebruikersgroepen kun je beveiligingsfuncties inschakelen voor specifieke groepen gebruikers.

en: User Groups allow you to view and manage the security settings that affect how people interact with your site. Enabling security features per group gives you the flexibility to apply the right level of security to the right people. If a user belongs to multiple groups, all settings enabled in those groups will be applied to that user.
nl: Met gebruikersgroepen kun je de beveiligingsinstellingen bekijken en beheren die van invloed zijn op hoe mensen omgaan met je site. Door beveiligingsfuncties per groep in te schakelen, heb je de flexibiliteit om het juiste beveiligingsniveau toe te passen voor de juiste mensen. Als een gebruiker tot meerdere groepen behoort, worden alle instellingen die in die groepen zijn ingeschakeld, toegepast op die gebruiker.

en: User Lockout
nl: Gebruiker uitsluiting

en: User Lockout Message
nl: Gebruiker uitsluiting bericht

en: User Lockout: <code>%s</code>
nl: Gebruiker uitsluiting: <code>%s</code>

en: User Logging
nl: Gebruiker logging

en: User Security
nl: Gebruikersbeveiliging

en: User has Two-Factor enabled.
nl: Gebruiker heeft Twee-factor ingeschakeld.

en: User meta not updated.
nl: User meta niet geüpdatet.

en: User tried to login as "admin."
nl: Gebruiker probeerde in te loggen als "admin".

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username Lockout
nl: Gebruikersnaam uitsluiting

en: Username Lockout: <code>%s</code>
nl: Gebruikersnaam uitsluiting: <code>%s</code>

en: Username Only
nl: Alleen gebruikersnaam

en: Username or Email Address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres

en: Usernames
nl: Gebruikersnamen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users can only log in using their user’s email address. This disables logging in using a username.
nl: Gebruikers kunnen alleen inloggen met hun e-mailadres. Hiermee wordt inloggen met een gebruikersnaam uitgeschakeld.

en: Users can only log in using their user’s username. This disables logging in using an email address.
nl: Gebruikers kunnen alleen inloggen met hun gebruikersnaam. Hiermee wordt inloggen met een e-mailadres uitgeschakeld.

en: Using the Notification Center, you can set the default recipients, enable the security digest email, customize email notifications, and more.
nl: Met behulp van het Berichtencentrum kun je de standaard ontvangers instellen, de e-mail voor het beveiligingsoverzicht inschakelen, e-mailberichten aanpassen en meer.

en: Various modules send emails to notify you when a user or IP address is locked out of your website.
nl: Verschillende modules sturen e-mails om je te informeren als een gebruiker of IP adres van je site is buitengesloten.

en: Verify
nl: Verifiëren

en: Verifying file changes...
nl: Verifiëren bestandswijzigingen...

en: View Activity
nl: Activiteit bekijken

en: View Details
nl: Details bekijken

en: View Logs
nl: Logs bekijken

en: View Mode
nl: Weergavemodus

en: View QR Code &amp; Secret Key
nl: QR-code &amp; Geheime sleutel bekijken

en: View Report
nl: Rapport bekijken

en: View Scan Logs
nl: Scan logs bekijken

en: View Secret
nl: Geheime sleutel bekijken

en: View in Patchstack
nl: In Patchstack bekijken

en: View or flush the generated Server Config rules.
nl: Bekijk of schoon de gegenereerde Server configuratie regels.

en: View or flush the generated wp-config.php rules.
nl: Bekijk of schoon de gegenereerde wp-config.php regels.

en: Visit Dashboard
nl: Bezoek dashboard

en: Visiting the login page sets a temporary cookie that aids compatibility with some alternate login methods. This cookie contains no personal data and expires after 1 hour.
nl: Bij het bezoeken van de inlogpagina wordt een tijdelijke cookie ingesteld die de compatibiliteit met enkele alternatieve inlogmethoden bevordert. Deze cookie bevat geen persoonlijke gegevens en verloopt na 1 uur.

en: Vulnerabilities
nl: Kwetsbaarheden

en: Vulnerability
nl: Kwetsbaarheid

en: Vulnerability not found.
nl: Kwetsbaarheid niet gevonden.

en: Vulnerable Software
nl: Kwetsbare software

en: Vulnerable WordPress plugins and themes are the #1 reason WordPress sites get hacked.
nl: Kwetsbare WordPress plugins en thema's zijn de nummer 1 reden waarom WordPress sites worden gehackt.

en: Vulnerable WordPress plugins and themes are the #1 reason WordPress sites get hacked. Either quickly update the vulnerable theme, plugin or WordPress version immediately to the newest version or immediately deactivate the plugin or theme until a fix is available.
nl: Kwetsbare WordPress plugins en thema's zijn de belangrijkste reden waarom WordPress sites gehackt worden. Update onmiddellijk het kwetsbare thema, de plugin of WordPress versie naar de nieuwste versie of deactiveer de plugin of het thema onmiddellijk, totdat er een oplossing beschikbaar is.

en: WP-CLI Command
nl: WP-CLI commando

en: WP-Cron Scheduled Task
nl: WP-Cron ingeplande taak

en: Want two-factor authentication, scheduled site scanning, ticketed support and more?
nl: Wil je twee-factor authenticatie, geplande site scans, ondersteuning via tickets en meer?

en: Warn
nl: Waarschuwing

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warnings (%s)
nl: Waarschuwingen (%s)

en: We hope you love %s.
nl: We hopen dat je van %s houdt.

en: Website
nl: Site

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Weekly Security Digest
nl: Wekelijks beveiligingsoverzicht

en: Welcome to Solid Security
nl: Welkom bij Solid Security

en: We’d love to know why you’re leaving so we can improve our plugin.
nl: We willen graag weten waarom je weggaat, zodat we onze plugin kunnen verbeteren.

en: We’re sorry to see you go.
nl: We vinden het jammer dat je weggaat.

en: What Actions Should I Take?
nl: Welke acties moet ik ondernemen?

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
nl: Wat voor geautomatiseerde besluitvorming en/of profilering we doen met gebruikersgegevens

en: What data breach procedures we have in place
nl: Welke datalek procedures we geïmplementeerd hebben

en: What permissions are being granted?
nl: Welke rechten worden toegekend?

en: What personal data we collect and why we collect it
nl: Welke persoonlijke gegevens we verzamelen en waarom we deze verzamelen

en: What rights you have over your data
nl: Welke rechten je hebt over je gegevens

en: What third parties we receive data from
nl: Van welke derde partijen wij gegevens ontvangen

en: When any WordPress core file or file in a SolidWP plugin has been changed on your system, this feature will compare it with the version on WordPress.org or SolidWP (as appropriate) to determine if the change was malicious. Currently this feature only works with WordPress core files, plugins on the WordPress.org directory and SolidWP plugins (plugins and themes from other sources will be added as available).
nl: Wanneer een WordPress core bestand of een bestand in een SolidWP plugin is gewijzigd op je systeem, zal deze functie het vergelijken met de versie op WordPress.org of SolidWP (indien van toepassing) om te bepalen of de wijziging kwaadaardig was. Momenteel werkt deze functie alleen met WordPress core bestanden, plugins in de WordPress.org-directory en SolidWP plugins (plugins en thema's van andere bronnen worden toegevoegd indien beschikbaar).

en: When running Security Check, solidwp.com will be contacted as part of a process to determine if the site supports TLS/SSL requests. No personal data is sent to solidwp.com as part of this process. Requests to solidwp.com include the site's URL. For solidwp.com privacy policy details, please see the <a href="%1$s">SolidWP Privacy Policy</a>.
nl: Bij het uitvoeren van beveiligingscontrole wordt contact opgenomen met solidwp.com als onderdeel van een proces om te bepalen of de site TLS/SSL aanvragen ondersteunt. Als onderdeel van dit proces worden er geen persoonlijke gegevens naar solidwp.com verzonden. Aanvragen aan solidwp.com bevatten de URL van de site. Raadpleeg het <a href="%1$s">SolidWP privacybeleid</a> voor details over het privacybeleid van solidwp.com.

en: When using the Remember Device for Two-Factor, a cookie (itsec_remember_2fa) will be set with a secure token that expires in 30 days.
nl: Bij gebruik van de Apparaat onthouden voor twee-factor, wordt er een cookie (itsec_remember_2fa) geplaatst met een veilig token dat na 30 dagen verloopt.

en: When you login using Two-factor authenticator you’ll be prompted to enter a secondary Authentication Code from your Phone or Email.
nl: Wanneer je inlogt met Twee-factor authenticatie, wordt je gevraagd een secundaire authenticatie code in te voeren van je telefoon of e-mail.

en: When you secure your users with a password policy, Solid Security will require them to create a strong password that hasn’t already been compromised.
nl: Wanneer je je gebruikers beveiligt met een wachtwoord beleid, vereist Solid Security dat ze een sterk wachtwoord maken dat nog niet is gehackt.

en: Whenever an administrator user accesses the website, Solid Security will prevent their last used IP from being locked out for 24 hours.
nl: Telkens wanneer een beheerder gebruiker de site bezoekt, voorkomt Solid Security 24 uur lang dat hun laatst gebruikte IP wordt buitengesloten.

en: Where we send your data
nl: Waar we je gegevens naartoe sturen

en: Which users are your clients?
nl: Welke gebruikers zijn je klanten?

en: Which users will manage Solid Security on this site?
nl: Welke gebruikers beheren Solid Security op deze site?

en: Who are the end users of your website?
nl: Wie zijn de eindgebruikers van je site?

en: Who we share your data with
nl: Met wie we je gegevens delen

en: Why Go Pro
nl: Waarom Go Pro

en: With Network Brute Force Protection, your site is protected against attackers found by other sites running Solid Security. If your site identifies a new attacker, it automatically notifies the network so that other sites are protected as well. To join this site to the network and enable the protection, click the button below.
nl: Met Netwerk Brute Force bescherming is je site beveiligd tegen aanvallers die door andere sites met Solid Security zijn geïdentificeerd. Als je site een nieuwe aanvaller identificeert, wordt automatisch het netwerk op de hoogte gebracht, zodat andere sites ook beschermd zijn. Om deze site aan het netwerk toe te voegen en de bescherming in te schakelen, klik je op de onderstaande knop.

en: With two-factor authentication enabled, after you submit your username and password, you will be asked for an additional authentication code to complete your login.
nl: Als twee-factor authenticatie is ingeschakeld, word je na het invoeren van je gebruikersnaam en wachtwoord om een extra authenticatie code gevraagd om je login te voltooien.

en: WordPress Core %s
nl: WordPress core %s

en: WordPress Core was automatically updated on %1$s at %2$s.
nl: WordPress core werd automatisch geüpdatet op %1$s om %2$s.

en: WordPress Core was updated by %1$s on %2$s at %3$s.
nl: WordPress core is geüpdatet door %1$s op %2$s om %3$s.

en: WordPress Core was updated on %1$s at %2$s.
nl: WordPress core was geüpdatet op %1$s om %2$s.

en: WordPress Login Address Changed
nl: WordPress inlogadres is gewijzigd

en: WordPress Salts
nl: WordPress salts

en: WordPress Security News
nl: WordPress beveiligingsnieuws

en: WordPress Tweaks
nl: WordPress tweaks

en: WordPress uses the “action” variable to handle many login and logout functions. By default this plugin can handle the normal ones but some plugins and themes may utilize a custom action (such as logging out of a private post). If you need a custom action please enter it here.
nl: WordPress gebruikt de "action" variabele om veel inlog en uitlog functies te verwerken. Standaard kan deze plugin de normale acties verwerken, maar sommige plugins en thema's gebruiken aangepaste acties (zoals uitloggen van een privébericht). Als je een aangepaste actie nodig hebt, voer deze dan hier in.

en: Wrapping up...
nl: Afronden...

en: Write	these down! Once you navigate away from this page, you will not be able to view these codes again.
nl: Schrijf deze op! Zodra je weg navigeert van deze pagina, kun je deze codes niet meer bekijken.

en: Write these down!  Once you navigate away from this page, you will not be able to view these codes again.
nl: Schrijf deze op!  Zodra je deze pagina verlaat, kun je deze codes niet meer bekijken.

en: Write to Files
nl: Naar bestanden schrijven

en: Wrong number of segments
nl: Verkeerd aantal segmenten

en: XML-RPC is disabled on the site. This setting is highly recommended if Jetpack, the WordPress mobile app, pingbacks, and other services that use XML-RPC are not used.
nl: XML-RPC is uitgeschakeld op de site. Deze instelling wordt sterk aanbevolen als Jetpack, de WordPress mobiele app, pingbacks en andere diensten die gebruik maken van XML-RPC niet worden gebruikt.

en: XML-RPC is fully enabled and will function as normal. Use this setting only if the site must have unrestricted use of XML-RPC.
nl: XML-RPC is volledig ingeschakeld en zal normaal functioneren. Gebruik deze instelling alleen als de site onbeperkt gebruik van XML-RPC nodig heeft.

en: XML-RPC services are disabled on this site.
nl: XML-RPC diensten zijn uitgeschakeld op deze site.

en: XMLRPC Authentication
nl: XMLRPC authenticatie

en: Yes
nl: Ja

en: Yes, allow managing of Solid Security
nl: Ja, sta het beheer van Solid Security toe

en: Yes, enforce a password policy for these users.
nl: Ja, dwing een wachtwoordbeleid af voor deze gebruikers.

en: Yes, require Two-Factor for these users.
nl: Ja, vereis twee-factor voor deze gebruikers.

en: You do not have permission to edit this user.
nl: Je hebt geen toestemming om deze gebruiker te bewerken.

en: You do not have sufficient permission to access this endpoint. Access to REST API requests is restricted by Solid Security settings.
nl: Je hebt onvoldoende rechten om dit endpoint te benaderen. Toegang tot REST API aanvragen is beperkt door Solid Security instellingen.

en: You have %d unused codes remaining. If you no longer have access to your backup codes, you can generate new ones below.
nl: Je hebt %d ongebruikte codes over. Als je geen toegang meer hebt tot je back-up codes, kan je hieronder nieuwe genereren.

en: You have been locked out due to too many invalid login attempts.
nl: Je bent buitengesloten vanwege te veel ongeldige inlogpogingen.

en: You have been locked out of this site
nl: Je bent buitengesloten van deze site

en: You have logged in successfully.
nl: Je bent succesvol ingelogd.

en: You must be logged in to post a comment.
nl: Je moet ingelogd zijn om een reactie te kunnen plaatsen.

en: You must be logged in to view notices.
nl: Je moet ingelogd zijn om berichten te bekijken.

en: You must be running PHP version %s or later.
nl: Je moet PHP versie %s of hoger gebruiken.

en: You must be running at least version %s of Solid Security.
nl: Je moet op zijn minst versie %s van Solid Security draaien.

en: You must check “Confirm Reset Key” to continue.
nl: Je moet “Reset sleutel bevestigen” aanvinken om verder te gaan.

en: You must enable JavaScript to manage Solid Security Settings.
nl: Je moet JavaScript inschakelen om de instellingen van Solid Security te beheren.

en: You must have permission to update plugins to fix this issue.
nl: Je moet toestemming hebben om plugins te updaten om dit probleem op te lossen.

en: You must have permission to update themes to fix this issue.
nl: Je moet toestemming hebben om thema's te updaten om dit probleem op te lossen.

en: You must restart your NGINX server for the changes to take effect.
nl: Je moet je NGINX server herstarten om de wijzigingen door te voeren.

en: You must select an IP Detection method in Global Settings.
nl: Je moet een IP-detectiemethode selecteren in Algemene instellingen.

en: You must select either "Read and write" or "Read-only".
nl: Je moet "Lezen en schrijven" of "Alleen-lezen" selecteren.

en: You must supply a name for this application password.
nl: Je moet een naam opgeven voor dit applicatie wachtwoord.

en: Your Daily Security Digest for %s
nl: Je dagelijkse beveiligingsoverzicht voor %s

en: Your IP address has been flagged as a threat by the Solid Security network.
nl: Je IP-adres is aangemerkt als een bedreiging door het Solid Security netwerk.

en: Your Monthly Security Digest for %s
nl: Je maandelijkse beveiligingsoverzicht voor %s

en: Your Nickname must be different than your login name. Please choose a different Nickname.
nl: Je bijnaam moet anders zijn dan je inlognaam. Kies een andere bijnaam.

en: Your Security Digest for %s
nl: Je beveiligingsoverzicht voor %s

en: Your Weekly Security Digest for %s
nl: Je wekelijkse beveiligingsoverzicht voor %s

en: Your account is required to setup Two Factor authentication.
nl: Je account vereist om Twee-factor authenticatie in te stellen.

en: Your new login URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. A reminder has also been sent to the notification email addresses set in Solid Security’s Notification Center.
nl: Je nieuwe login URL is <strong><code>%1$s</code></strong>. Er is ook een herinnering verzonden naar de e-mailadressen voor meldingen die zijn ingesteld in het Berichtencentrum van Solid Security.

en: Your new login URL is available below
nl: Je nieuwe login URL is hieronder beschikbaar

en: Your password was detected %1$s time in password breaches of other websites. Your account hasn't been compromised on %2$s, but to keep your account secure, you must update your password now. | Your password was detected %1$s times in password breaches of other websites. Your account hasn't been compromised on %2$s, but to keep your account secure, you must update your password now.
nl[0]: Je wachtwoord werd gedetecteerd %1$s tijd in wachtwoordinbreuken van andere sites. Je account is niet gecompromitteerd op %2$s, maar om je account veilig te houden, moet je je wachtwoord nu updaten.
nl[1]: Je wachtwoord werd %1$s keer gedetecteerd bij wachtwoordinbreuken van andere sites. Je account is niet gecompromitteerd op %2$s, maar om je account veilig te houden, moet je je wachtwoord nu updaten.

en: Your profile has not been updated.
nl: Je profiel is niet geüpdatet.

en: Your screen options saved successfully.
nl: Je schermopties zijn succesvol opgeslagen.

en: Your site already has a valid encryption key. Use this tool to automatically re-encrypt all secrets with a new encryption key.
nl: Je site heeft al een geldige encryptiesleutel. Gebruik deze tool om alle geheime sleutels automatisch opnieuw te versleutelen met een nieuwe encryptiesleutel.

en: Your site does not support SSL.
nl: Je site ondersteunt geen SSL.

en: Your site is now using Network Brute Force Protection.
nl: Je site gebruikt nu Netwerk Brute Force bescherming.

en: Your site is running an outdated version of PHP (%1$s). Future versions of Solid Security will require PHP %2$s or later.
nl: Je site gebruikt een verouderde versie van PHP (%1$s). Toekomstige versies van Solid Security vereisen PHP %2$s of hoger.

en: Your site must not support SSL.
nl: Je site moet SSL niet ondersteunen.

en: Your site must support SSL.
nl: Je site moet SSL ondersteunen.

en: Your site supports SSL.
nl: Je site ondersteunt SSL.

en: Your user account does not have the ability to install or activate plugins. Please ask your site administrator to install Central.
nl: Je gebruikersaccount heeft niet de mogelijkheid om plugins te installeren of activeren. Vraag je sitebeheerder om Central te installeren.

en: administrator
nl: beheerder

en: blacklist
nl: blokkeerlijst

[ctx: block title]
en: Solid Security User Security Settings
nl: Solid Security gebruiker beveiligingsinstellingen

[ctx: display time-based one-time password secret]
en: Secret: %s
nl: Geheime sleutel: %s

en: eCommerce
nl: e-commerce

en: encryption
nl: encryptie

en: iThemes Security preserved the following settings as removing them could prevent the site from functioning correctly.
nl: Solid Security heeft de volgende instellingen behouden, omdat het verwijderen van deze zou kunnen resulteren in een niet correct functionerende site.

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

[ctx: password strength]
en: Strong
nl: Sterk

[ctx: password strength]
en: Very Weak
nl: Zeer zwak

[ctx: password strength]
en: Weak
nl: Zwak

en: roles greater than %s
nl: rollen groter dan %s

en: the following canonical roles: %l
nl: de volgende canonieke rollen: %l

en: the following roles: %l
nl: de volgende rollen: %l

en: the following users: %l
nl: de volgende gebruikers: %l

en: unknown
nl: onbekend

en: unknown reason.
nl: onbekende reden.

en: uuid must be a string.
nl: uuid moet een string zijn.

en: whitelist
nl: Toegestane lijst

en: wp-config.php Rules
nl: wp-config.php regels
