Plugins - Solid Security – Password, Two Factor Authentication, and Brute Force - en to fa translation catalogue (952 entries)

en: Terms of Service
fa: شرایط استفاده از خدمات

en: Basic
fa: پایه

en: Activated
fa: فعال شده

en: Email sent
fa: ایمیل ارسال شد

en: Active
fa: فعال

en: Deactivate
fa: غیرفعال سازی

en: Administrator
fa: مدیر کل

en: Enabling two-factor authentication greatly increases the security of your user account on this site.
fa: فعال سازی شناسایی دومرحله به شدت امنیت حساب کاربری اعضای سایت شما را افزایش می‌دهد.

en: Please Set Up Two Factor Authentication
fa: لطفاَ شناسایی دو مرحله‌ای را فعال کنید (تنظیم کنید)

en: Setup now
fa: پیکربندی اکنون

en: There was a problem sending the E-Mail reminder. Please try again.
fa: هنگام ارسال یادآوری ایمیل، مشکلی پیش آمد. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Two Factor Authentication Reminder for %s
fa: یادآوری شناسایی دومرحله برای %s

en: Two Factor Reminder
fa: یادآوری  دومرحله‌ای

en: WordPress
fa: وردپرس

en: Plugin
fa: پلاگین

en: Theme
fa: پوسته

en: Updated
fa: بروزرسانی

en: Inactive
fa: غیر فعال

en: Deactivated
fa: غیر فعال شد

en: Security Summary
fa: خلاصه امنیت

en: Visit Dashboard
fa: مشاهده داشبورد

en: CAPTCHA
fa: کد امنیتی

[ctx: password strength]
en: Medium
fa: متوسط

[ctx: password strength]
en: Strong
fa: قوی

[ctx: password strength]
en: Weak
fa: ضعیف

en: IP
fa: آی پی

en: Firewall
fa: دیواره آتش

en: IP Address
fa: آدرس آی پی

en: Learn more
fa: بیشتر بدانید

en: Could not find a user with that email address
fa: کاربری با آن آدرس ایمیل پیدا نشد

en: Security dashboards and cards.
fa: پیشخوان امنیت و کارت ها.

en: Import
fa: درون ریزی

en: Excluded Tables
fa: جدول‌های برای بک‌آپ

en: Enable XML-RPC
fa: فعال کردن XML-RPC

en: Application Passwords
fa: پسورد‌های اپ

en: Methods
fa: روش‌ها

en: All Except Email
fa: همه ایمیل های  استثنا

en: All Methods (recommended)
fa: همه روش‌ها (توصیه نمی شود)

en: Disable on First Login
fa: غیر فعال سازی برای ورود اول

en: Select Available Methods
fa: روش‌های دردسترس را انتخاب کنید.

en: Select Methods Manually
fa: روشها را به صورت دستی انتخاب کنید

en: Authentication Methods Available to Users
fa: روش های تایید هویت برای کاربران در دسترس است

en: Redirection
fa: تغییر مسیر

en: API Configuration
fa: API پیکربندی

en: Lockout Messages
fa: پیام قفل میزبان

en: Refuse Compromised Passwords
fa: رمزهای عبور مجاز را رد کنید

en: Logging
fa: سیستم لاگ

en: Compare Files Online
fa: مقایسه فایل ها بصورت آنلاین

en: Email Confirmation
fa: تایید ایمیل

en: Enabled Features
fa: امکانات فعال

en: See a real-time overview of the security activity on your website with this dynamic dashboard.
fa: با استفاده از این داشبورد پویا،  زمان- واقعی فعالیت‌های  امنیتی در وب سایت خود را مشاهده کنید.

en: Enter a list of user agents that will not be allowed access to your site. Add one user agent per-line.
fa: از راهنمای زیر استفاده کنید برای ورود عوامل کاربری که نمی خواهید به سایت شما دسترسی داشته باشند.

en: Backup Tables
fa: جدول پشتیبانگیری

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Privacy Policy
fa: حریم خصوصی

en: Tools
fa: ابزار

en: Two-Factor authentication adds an important extra layer of protection to your login by combining something you know, your password, with something you have, your Phone or Email, preventing attackers from gaining access to your account even if you lose control of your password.
fa: احراز هویت دو عامل افزودن یک لایه اضافی از حفاظت به ورود شما با ترکیب چیزی است که می دانید، رمز عبور خود را، با چیزی که شما، تلفن یا ایمیل خود داشته باشید، مانع از دسترسی مهاجمان به حساب شما حتی اگر کنترل رمز عبور خود را از دست بدهید.

en: When you login using Two-factor authenticator you’ll be prompted to enter a secondary Authentication Code from your Phone or Email.
fa: هنگام ورود به سیستم با استفاده از شناسه دو عامل، از شما خواسته می شود که یک کد تأیید ثانوی را از تلفن یا ایمیل خود وارد کنید.

en: Log in to WordPress using a mobile app like Authy or Google Authenticator.
fa: با استفاده از یک برنامه تلفن همراه مانند Authy یا Google Authenticator، به وردپرس وارد شوید.

en: Use a two-factor mobile app such as <a href="%1$s">Authy</a> or Google Authenticator (<a href="%2$s">Android</a>, <a href="%3$s">iOS</a>). The mobile app generates a time-sensitive code that must be supplied when logging in.
fa: از شناسایی دو عامله مانن  <a href="%1$s">Authy</a> or Google Authenticator (<a href="%2$s">Android</a>, <a href="%3$s">iOS</a> استفاده کنید. برنامه موبایل یه کد با مدت استفاده محدود (حساس به زمان) ایجاد می‌کند که باید در صفحه log in درج شود.

en: Mobile App
fa: اپ موبایل

en: Authenticate
fa: تعیین هویت

en: For iOS devices, the <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a> apps are the most popular token generators.
fa: برای دستگاه‌های iOS برنامه های  برنامه‌های  <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a>  پر کاربردترین برای تولید کردن کد هستند.

en: Generate new secret
fa: تولید رمز سِرّی جدید

en: Please scan the QR code or manually enter the secret, then enter an authentication code from your app in order to complete setup
fa: لطفا QR  کد را اسکن کنید یا به طور دستی کد امنیتی را وارد کنید. سپس کد شناسایی را از برنام موبایل دریافت کنید و برای کامل شدن setup وارد کنید.

en: The code you supplied is not valid.
fa: کد عرضه شده معتبر نیست

en: Two-Factor Authentication not activated, the authentication code you entered was not valid. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
fa: شناسایی دو مرحله فعال نیست. کد شناسایی وارده معتبر نیست. لطفاَ  رمزینه (ْQR COD) را مجدداُ اسکن فرمایید و کد بدست آمده را وارد نمایید.

en: Two-Factor Authentication not activated, you must specify authcode to ensure it is properly set up. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
fa: شناسایی دو مرحله فعال نیست. شما باید کد شناسایی را برای اطمینان از درست تنظیم شدن  آن مشخص کنید. لطفاَ  رمزینه (ْQR COD) را مجدداُ اسکن فرمایید و کد بدست آمده را وارد نمایید.

en: Unable to save Two-Factor Authentication code. Please re-scan the QR code and enter the code provided by your application.
fa: کد شناسایی دو مرحله امکان ذخیره شدن ندارد. لطفاَ  رمزینه (ْQR COD) را مجدداُ اسکن فرمایید و کد بدست آمده را وارد نمایید.

en: Unable to save two-factor secret.
fa: قادر به ذخیر امنیت دومرحله (دو عامله) نیست.

en: You do not have permission to edit this user.
fa: شما مجاز به ادیت کردن این کاربر نیستید .

[ctx: display time-based one-time password secret]
en: Secret: %s
fa: کدامنیتی:  %s

en: For Android devices, the <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a> apps are the most popular token generators.
fa: برای دستگاه‌های اندرویدی برنامه های  برنامه‌های <a href="%1$s">Authy</a>, <a href="%2$s">Google Authenticator</a>, <a href="%3$s">FreeOTP Authenticator</a>, or <a href="%4$s">Toopher</a>  پر کاربردترین برای تولید کردن کد هستند.

en: To generate Time-Based One-Time Password codes, you need to install and configure an app on your mobile device:
fa: برای تولید کدها بکبار مصرف با زمان محدود برای استفاده . شما نیاز به نصب و ساختار بندی یه برنامه بروی موبایل خود دارید.

en: This is already successfully enabled. To add another device, rescan this code. You can also use the "Generate new secret" button to generate a new secret to use. Successfully verifying a code with a new secret will invalidate all codes generated with the old one.
fa: بدرستی فعال شد. برای اضافه کردن دستگاه این کد  دوباره اسکن کنید. همچنین شما می‌توانید از دکمه « تولید جدید (کد)امنیت» برای تولید امنیت جدید استفاده کنید.شناسایی شدن(تایید شدن ) یک کد جدید تمام کدهای تولید شده‌ی قبل از آن را بی اعتبار می کند.

en: Invalid Request Format
fa: فرمت درخواست نامعتبر

en: Email sent!
fa: ایمیل ارسال شد!

en: Email
fa: ایمیل

en: Receive an email every time you login.
fa: هر مرتبه‌ای که شما وارد می‌شوید ایمیل دریافت کنید.

en: The code you supplied is not valid. Please check your email for a new code.
fa: کد  ارائه شده  شما معتبر نیست. لطفا ایمیل خود را برای یک کد جدید چک کنید.

en: Time-sensitive codes are supplied via email to the email address associated with the user's account. Note: This WordPress site must support sending emails for this method to work (for example, sending WordPress-generated emails such as password reset and new account emails).
fa: کدهای با محدودیت زمان استفاده از طزیق ایمیل مربوطه به حساب کاربر درج شده است . توچه: سایت ورد پرسی باید امکان فرستادن ایمیل را داشته باشد تا این روش قابل استفاده باشد.

en: View QR Code &amp; Secret Key
fa: نمایش QR کد ، کلید امنیتی

[ctx: Provider Label]
en: Mobile App
fa: اپ موبایل

en: A list of one-time codes you can use if you lose access to your device.
fa: شما می‌توانید یک لیستی از کدهای یکبار مصرف  استفاده کنید اگر دسترسی خود را به دستگاه خود از دست داه‌اید.

en: An Authentication Code has been sent to the email address associated with your account. Look for an email with "%s" in the subject line.
fa: کد احراز هویت به آدرس ایمیل مربوط به حساب شما فرستاده شده است. یک ایمیل را با "%s" در خط موضوع سرچ کنید.

en: Authentication codes will be sent to %1$s.
fa: کد شناسایی (تعیین هویت ) به %1$s  فرستاده خواهد شد.

en: Backup Codes
fa: کدهای بک‌آپ

en: Codes Generated
fa: کدها تولید شد

en: Provide a set of one-time use codes that can be used to login in the event the primary two-factor method is lost. Note: these codes are intended to be stored in a secure location.
fa: تعدادی کد یکبار مصرف درست کنید تا زمانی که روش دومرحله‌ای اولیه از بین رفت بتواند استفاده کرد.توجه: کدهایی مورد نظر  در مکان امن ذخیره می‌شوند.

en: Log In
fa: ورود به سیستم

[ctx: Provider Label]
en: Email
fa: آدرس ایمیل

en: Authentication Code:
fa: کد احراز هویت :

en: Enter a backup Authentication Code.
fa: لطفاُ کد تایید بک‌آپ را وارد نمایید.

en: Generate Authentication Codes
fa: تولید کد های احراز هویت

[ctx: Provider Label]
en: Backup Authentication Codes
fa: کد‌های  احراز هویت بک‌آپ

en: Two-Factor: You are out of backup codes and need to <a href="%s">regenerate!</a>
fa: دو مرحله: شما از کد بک‌آپ خارج شدید و نیاز به  <a href="%s">regenerate!</a> دارید

en: When using the Remember Device for Two-Factor, a cookie (itsec_remember_2fa) will be set with a secure token that expires in 30 days.
fa: هنگام استفاده از بخاطر سپاری دستگاه برای شناسایی  دومرحله، یک کوکی (itsec_remember_2fa) با یک نشانه امن که در 30 روز به پایان می رسد، تنظیم می شود.

en: Write these down!  Once you navigate away from this page, you will not be able to view these codes again.
fa: این را بنویسید: به محضی که شما از این صفحه خارج شوید دیگر قادر به دیدن این کدها نخواهید بود.

en: %s unused code remaining. | %s unused codes remaining.
fa[0]: %s کد استفاده نشده باقی مانده ‌است.

en: Submit
fa: ارسال درخواست

en: Generate New Codes
fa: تولید کدهای جدید

en: Download
fa: دانلود

en: Sync Override
fa: نادیده گرفتن همگام سازی

note: translators: 1: Username
en: %1$s Authenticated
fa: %1$s احراز هویت شد

note: translators: 1: Username, 2: Two Factor provider
en: %1$s Authenticated Using %2$s
fa: %1$s احراز هویت شد با استفاده از %2$s

note: translators: 1: Username
en: %1$s Failed Authentication
fa: %1$s با موفقیعت احراز هویت نشد

note: translators: 1: Username, 2: Two Factor provider
en: %1$s Failed Authentication Using %2$s
fa: %1$s احراز هویت صورت نگرفت با استفاده از %2$s

en: Download Codes
fa: دانللود کدها

en: Failed Remember Device
fa: عدم موفقعیت در به يادآوری دستگاه

en: Failed Remember Device (Fingerprint)
fa: عدم موفقعیت در به يادآوری دستگاه (اثر انگشت)

en: Generated Remember Device Token
fa: توکن (نشانه) دستگاه به خاطر سپاری شده

en: Successful Remember Device
fa: موفقیعت در به يادآوری دستگاه

en: Two Factor
fa: دو مرحله ای

en: Two-Factor
fa: دو مرحله ای

en: Two-Factor Setup Complete
fa: نصب (پیاده سازی ) دو مرحله ای کامل شد

en: Unknown User
fa: کاربر ناشناخته

en: You have %d unused codes remaining. If you no longer have access to your backup codes, you can generate new ones below.
fa: شما %d کد استفاده نشده دارید. اگر دیگر به کد‌های بک‌آپ خود دسترسی ندارید، شما می‌توانید یکی از کد‌های جدید زیر را تولید کنید.

en: Complete
fa: کامل

en: The %1$sTwo-Factor Authentication%2$s module sends an email containing the Authentication Code for users when they are setting up Two-Factor. Try to keep the email similar to the Two Factor Email.
fa: ماژول %1$sاحراز هویت دو مرحله ای%2$s یک ایمیل با کد تأیید اعتبار برای کاربران هنگام تنظیم دو عامل ارسال میکند. سعی کنید ایمیل را با ایمیل احراز هویت دو عاملی مقایسه کنید.

en: Disabling this email will disable the Two-Factor Email Confirmation flow.
fa: غیرفعال کردن این ایمیل، جریان تأیید ایمیل دو عامل را غیرفعال می کند.

en: Android
fa: اندروید

en: Authentication Code
fa: کد احراز هویت

en: Back
fa: بازگشت

en: Can't find the email?
fa: ایمیل را نمی‌توانید پیدا کنید؟

en: Choose the Two-Factor methods you'd like to use when logging-in.
fa: روشهای دو مرحله‌ای  را که می خواهید هنگام ورود به سیستم دوست دارید انتخاب کنید.

en: Device Type
fa: نوع دستگاه

en: If you can't find the email in your inbox, please first check your spam folder, then contact the website administrator if the problem persists.
fa: کدهای احراز هویت دو عامل می توانند از یک برنامه کاربردی که بر روی دستگاه تلفن همراه شما اجرا می شود، یک ایمیل است که پس از ورود به سیستم با نام کاربری و رمز عبور خود و یا یک لیست از پیش تولید شده از کدها، به شما ارسال می شود.

en: Please enter an authenticate code from your mobile app in order to complete setup.
fa: کد احراز هویت را از برنامه موبایل وارد کنید تا پیاده سازی کامل شود.

en: Please scan the QR code or manually enter the secret into your Mobile App.
fa: لطفا QR  کد را اسکن کنید یا به طور دستی کد امنیتی را در برنامه موبایل خود وارد کنید.

en: Select Methods
fa: روش‌هارا انتخاب کنید

en: Then, enter the provided code below to complete setup.
fa: سپس کد فراهم شده‌ی زیر برای کامل شدن نصب وارد کنید.

en: To generate Time-Based One-Time password codes, you need to install and configure an app on your mobile device.
fa: برای تولید کدها بکبار مصرف با زمان محدود برای استفاده . شما نیاز به نصب و ساختار بندی یک برنامه بروی موبایل خود دارید.

en: Two-Factor Email Confirmation
fa: تایید ایمیل دو مرحله ای

en: View Secret
fa: نمایش امنیت

en: Write	these down! Once you navigate away from this page, you will not be able to view these codes again.
fa: 	 این را بنویسید: به محضی که شما از این صفحه خارج شوید دیگر قادر به دیدن این کدها نخواهید بود.

en: Verify
fa: تأیید

en: The %1$sTwo-Factor Authentication%2$s module sends an email containing the Authentication Code for users using email as their two-factor provider.
fa: ماژول %1$sاحراز هویت دو مرحله ای%2$s یک ایمیل با کد تأیید اعتبار برای کاربران با استفاده از ایمیلی که به عنوان احراز هویت دو مرحله ای ارائه داده اند ارسال می کند.

en: Login Authentication Code
fa: وارد کردن کد احراز هویت

en: Make Primary
fa: ایجاد اولیه

en: Method
fa: روش

en: The settings below allow you to configure which of these authentication code providers are enabled for your user.
fa: تنظیمات زیر امکان فعال سازی این تولید کننده‌های کد شناسایی را برای کاربران سایت شما فراهم می‌کند.

en: Two-Factor Email
fa: ایمیل دو مرحله ای

en: User has Two-Factor enabled.
fa: کار دو مرحله ای فعال کرده است.

en: (recommended)
fa: (پیشنهاد شده)

en: Primary
fa: اولیه

en: Provider
fa: تولید کننده

en: Read and Write
fa: خواندن و نوشتن

en: REST API and XML-RPC
fa: REST API و XML-RPC

en: Read-Only
fa: فقط خواندن

en: No On-Board data provided.
fa: هیچ اطلاعاتی روی صفحه ارائه نشده است.

en: Invalid On-Board data: %s
fa: داده های موجود روی صفحه نامعتبر: %s

note: translators: used to join last two items in a list with more than 2 times
en: %1$s, and %2$s
fa: %1$s, و %2$s

en: Continue
fa: ادامه

en: Invalid Two-Factor provider. Please try %1$slogging in again%2$s.
fa: ارائه دهندگان دو عامل نامعتبر است. لطفا %1$sرا دوباره وارد کنید%2$s.

en: API Types
fa: انواع API

en: An application password must be valid for either REST API requests, XML-RPC requests, or both.
fa: پسورد اپ باید برای درخواست‌های REST API یا درخواست XML-RPC (یا هر دو) معتبر باشد.

en: ERROR: Invalid Authentication Code.
fa: خطا: کد تایید سازی نامعتبر.

en: Invalid Two Factor provider.
fa: ارائه دهنده دو فاکتور نامعتبر است.

en: JavaScript is required to setup Two-Factor Authentication.
fa: جاوا اسکریپت نیاز مند به احراز هویت دو مرحله‌ای است.

en: Last IP
fa: آخرین آی پی

en: Last Used
fa: آخرین استفاده شده

en: Make sure to copy or download the backup codes before proceeding. %1$s Ok %2$s
fa: قبل از ادامه مطمئن شوید که از کد‌های بک‌آپ کپی یا دانلودی داشته باشید.  %1$s   تأیید %2$s

en: Name
fa: نام

en: Or, use a backup method:
fa: یا ، از روش بک‌آپ استفاده کنید:

en: REST API Permissions
fa: دسترسی REST API

en: Received an invalid request type to be associated with this application password. Please reload this page and try again.
fa: دریافت درخواست نوع نامعتبر برای مربوط به این رمز عبور اپ. لطفاَ این صفحه را مجدداّ بارگزاری کنید.

en: Received invalid rest_api_permissions for this application password. Please reload this page and try again.
fa: دریافت rest_api_permissions نامعتبر برای  این رمز عبور اپ. لطفاَ این صفحه را مجدداّ بارگزاری کنید.

en: Setup Two-Factor
fa: فعال سازی دو مرحله ای

en: Two-Factor Authentication Options
fa: گزینه‌های شناسایی دومرحله‌ا

note: translators: 1. List of enabled Two-Factor methods.
en: Two-Factor is all setup and ready to go. The next time you login, you'll be asked to enter an Authentication Code from your %l.
fa: دو مرحله به طور کلی نصب شد. مرتبه‌ای بعدی که شما وارد می‌شوید. از شما درخواست وارد کردن کد احراز هویت از %l شما می شود.

en: Unable to find the requested application password. Please reload this page and try again.
fa: قادر به یافتن پسورد اپ درخواست شده نیست. لطفاَ این صفحه را مجدداَ بارگزاری کنید.

en: Unconfigured
fa: پیکربندی نشده

en: You must select either "Read and write" or "Read-only".
fa: شما باید «خواندن و نوشتن» یا «فقط خواندن» را انتخاب کنید.

en: You must supply a name for this application password.
fa: شما باید اسمی برای پسورد آپ در نظر بگیرید.

en: Your account is required to setup Two Factor authentication.
fa: حساب کاربری شما ملزم به نصب َ شناسایی دو مرحله‌ای می‌باشد.

en: Invalid ajax method.
fa: روش آژاکس نامعتبر است.

note: translators: 1. User's email address, 2. WP email address, 3. Configured Subject Line
en: Check your email, %1$s, for a message from %2$s. It should have "%3$s" in the subject line.
fa: برای یک پیام از %1$s، %2$s ایمیل خود را بررسی کنید. باید "%3$s" در موضوع خود داشته باشد.

note: translators: used to join items in a list with only 2 items
en: %1$s and %2$s
fa: %1$sو %2$s

en: Created
fa: ایحاد شده

en: Revoke
fa: لغو

en: Skip
fa: نادیده گرفتن

en: Resend
fa: ریست

en: ITSEC_Application_Passwords_Util::handle_request() was triggered by an invalid action.
fa: ITSEC_Application_Passwords_Util::handle_request() vتوسط یک عمل نامعتبر به کارافتاده است.

en: Your password was detected %1$s time in password breaches of other websites. Your account hasn't been compromised on %2$s, but to keep your account secure, you must update your password now. | Your password was detected %1$s times in password breaches of other websites. Your account hasn't been compromised on %2$s, but to keep your account secure, you must update your password now.
fa[0]: رمز عبور شما %1$s بار در نقض رمز عبور از سایر وب سایت ها کشف شد. حساب شما بر روی %2$s آسیب ندیده است، اما برای حفظ امنیت حساب شما باید رمز عبور خود را در حال حاضر به روز کنید.

en: This password appeared in a breach %s time. Please choose a new password. | This password appeared in a breach %s times. Please choose a new password.
fa[0]: این رمز عبور در شکست %s بار ظاهر شد.  لطفا یک رمز عبور جدید انتخاب کنید.

en: Updated user ID.
fa: شناسه کاربر بروزرسانی شد.

en: Not Found
fa: یافت نشد

en: unknown
fa: ناشناخته

en: Attacks
fa: حملات

en: Backup Now
fa: هیمن الآن بک آپ بگیرید

en: Cannot backfill logs if DB logs are not available.
fa: اگر گزارشات DB در دسترس نباشد نمی‌توان گزاراشات را پر کرد.

en: Card Not Found
fa: کارت پیدا نشد

en: Card route not found.
fa: مسیر کارت یافت نشد

en: Could not generate a sha1 hash of the password.
fa: نمی‌توان هش sha1 پسورد را تولید کرد

en: Dashboard Card Not Found
fa: کارت داشبورد یافت نشد

en: Dashboard Not Found
fa: داشبورد پیدا نشد

en: Database error when backfilling logs.
fa: خطای دیتابیس هنگام پر کردن گزارشات.

en: Deleted User %d
fa: %d کاربر حذف شده

en: Error when querying the database for counting events.
fa: خطای هنگام جست‌و‌جوی دیتا بیس برای شمارش رویداد‌ها.

en: Error when querying the database for events.
fa: خطای هنگام جست‌و‌جوی دیتا بیس برای رویداد‌ها.

en: Error when querying the database for total IPs tracked.
fa: خطا هنگام جست‌وجوی دیتابیس  برای کل IP ها ردیابی شده است.

en: Error when querying the database for total events.
fa: خطا هنگام جست‌و‌جوی دیتا‌بیس برای رویدادهای کل.

en: Failed to release lockout.
fa: قادر به آزاد کردن بلاکی نیست.

en: Failed to save layout for some items.
fa: موفقیعت در ذخیره‌ لیوت بعضی آیتم‌ها

en: Failed to save new layout.
fa: موفقیعت در ذخیره لیوت جدید

en: Invalid Period
fa: دوره نامعتبر

en: Lockout Not Found
fa: بلاکی یافت نشد

en: Login Attempts
fa: تلاش‌های ورود

en: Login Using "admin"
fa: ورود با استفاده از "admin"

en: Some Cards are Invalid
fa: بعضی کارت‌ها نامعتبر می‌باشد

en: Sorry, you are not allowed to add cards to this dashboard.
fa: متأسفانه، شما اجازه‌ی اضافه کردن کارت به این داشبورد ندارید.

en: Sorry, you are not allowed to edit this dashboard.
fa: متأسفانه، شما اجازه ویرایش کردن این داشبورد را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to create dashboards.
fa: متأسفانه، شما دسترسی ایجاد داشبورد ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to delete this dashboard card.
fa: متأسفانه، شما مجاز به حذف کردن کردن این کارت داشبورد نمی‌باشید.

en: Sorry, you do not have permission to delete this dashboard.
fa: متأسفانه، شما دسترسی حذف این داشبورد را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to edit this dashboard card.
fa: متأسفانه، شما مجاز به ادیت کردن این کارت داشبورد نمی‌باشید.

en: Sorry, you do not have permission to edit this dashboard.
fa: متأسفانه، شما دسترسی ویرایش این داشبورد ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to perform this action.
fa: متأسفانه، شما دسترسی برای اجرای این عمل را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to view this dashboard.
fa: متأسفانه شما مجاز به دیدن این داشبورد نمی‌باشید.

en: The backup request returned an unexpected response.
fa: در خواست بک‌آپ یک جواب غیر منتظره را برگشت داد.

en: The dashboard cannot be deleted.
fa: داشبورد نمی‌تواند حذف شود.

en: The dashboard card cannot be deleted.
fa: کارت داشبورد را نمی توان حذف کرد.

en: This card cannot be added to the dashboard another time.
fa: این کارت نمی‌تواند در دوباره به داشبورد اضافه شود.

[ctx: Total Banned IPs]
en: Banned
fa: مسدود شده

en: unknown reason.
fa: دلیل ناشناخته.

en: Regenerated Server Config rules.
fa: ایجاد مجدد قوانین پیکربندی سرور.

en: Regenerated WP-Config rules.
fa: قوانین WP-Config مجدد ایجاد شد.

en: No route was found matching the URL and request method
fa: هیچ مسیری مطابق با نشانی اینترنتی و روش درخواست یافت نشد

en: Sorry, you are not allowed to do that.
fa: متأسفانه، شما اجازه انجام آن را ندارید.

en: Total
fa: کلی

[ctx: Total Lockouts]
en: Total
fa: کلی

en: Select your members
fa: اعضای خود را انتخاب کنید

en: Blog
fa: مطالب سایت

en: Members
fa: کاربران

en: Portfolio
fa: نمونه کارها

en: Non-Profit
fa: غیر انتفاعی

en: Customers
fa: مشتریان

en: Network
fa: شبکه

en: eCommerce
fa: تجارت الکترونیک

note: translators: 1. Human time diff. translators: 1. Relative time from human_time_diff().
en: %s ago
fa: %s قبل

en: Setup
fa: راه اندازی

en: Module Settings Configuration
fa: پیکربندی تنظیمات ماژول

en: Add Ban
fa: افزودن بن

en: Site Type not found.
fa: نوع سایت یافت نشد.

en: Tool not found.
fa: ابزار یافت نشد.

en: Requirements
fa: پیش نیاز ها

en: The schema describing the settings.
fa: تنظیمات توضیح اسکیما.

en: Security Dashboard
fa: داشبورد امنیت

en: A search term is required when querying this actor type.
fa: هنگام جستجوی این سبک نوشته، ورود یک شرط جستجو ضروری است.

en: That actor type is not supported.
fa: این سبکِ نوشته پشتیبانی نمی‌شود.

en: Limit Banned IPs in Server Configuration Files
fa: محدود کردن ipهای مسدود‌شده در فایل‌های پیکربندی سرور

en: Failed to delete the ban: %s
fa: عدم امکان حذف محدودیت: %s

en: Failed to save the ban: %s
fa: عدم امکان ذخیره محدودیت: %s

en: This IP address is already banned.
fa: این آدرس ip پیش‌تر مسدود شده است.

en: Sorry, you do not have permission to delete bans.
fa: متاسفانه شما اجازه حذف محدودیت‌ها را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to update bans.
fa: متاسفانه شما اجازه به‌روزرسانی محدودیت‌ها را ندارید.

en: Sorry, you do not have permission to create bans.
fa: متاسفانه شما اجازه ایجاد محدودیت‌ها را ندارید.

en: No ban found with that id.
fa: محدودیتی با این شناسه پیدا نشد.

en: Sorry, you do not have permission to view bans.
fa: متاسفانه شما اجازه مشاهده محدودیت‌ها را ندارید.

en: Cannot ban an authorized host.
fa: میزبان تایید شده را نمی‌توان مسدود کرد.

en: A comment describing the ban.
fa: نظری درباره توصیف ممنوعیت.

en: The "database" repository only accepts Ban instances.
fa: مخزن "پایگاه داده" فقط موارد Ban را می پذیرد.

note: translators: %s: Parameter name.
en: %s is not a valid IP address.
fa: %s یک آدرس آی پی معتبر نمی‌باشد.

en: The host matches your current IP and cannot be banned.
fa: میزبان IP فعلی شما را تطابق داد و نمی تواند مسدود شود.

en: The IP address to ban.
fa: آدرس آی پی مسدود شده.

en: Notes
fa: یادداشت

en: Created By
fa: ایجاد شده بوسیله  (User Id)

en: Update License
fa: به‌روزرسانی لایسنس

en: Unknown Error
fa: خطای ناشناخته

en: Scan Error
fa: خطای اسکن

en: View Report
fa: نمایش گزارش

en: Invalid JSON: %s.
fa: %s JSON نامعتبر است

en: Key may not be empty
fa: کلید شاید نباید خالی باشد

en: Invalid signature encoding
fa: امضاء نامعتبر است

en: An unknown issue prevented the update from completing.
fa: خطای ناشناخته از تکمیل بروزرسانی جلوگیری کرد.

en: Signature verification failed
fa: تایید امضا شکست خورد

en: Unable to update the %1$s plugin. %2$s
fa: قادر به آپدیت افزونه %1$s نیست. %2$s

en: Other
fa: سایر

en: User Group
fa: گروه کاربر

en: Site Scan
fa: اسکن سایت

en: Backup | Backups
fa[0]: بک‌آپ

en: Scan Now
fa: همین الآن اسکن کنید

en: Features
fa: امکانات

en: Enabled reason: %s
fa: دلیل فعال شد: %s

en: Disabled reason: %s
fa: دلیل غیرفعال شد: %s

en: Privacy
fa: حریم خصوصی

en: Sorry, you are not allowed to create user groups.
fa: با عرض پوزش، شما مجاز به ساخت گروه های کاربری نیستید.

en: Global
fa: کلی

en: All Users
fa: همه کاربران

en: An unexpected error occurred.
fa: یک خطای غیرمنتظره رخ داد.

en: Identified remote IP entry to protect against IP spoofing.
fa: شناسایی IP ورودی از راه دور برای محافظت در برابر IP دروغین.

en: Requests for http pages are redirected to https as recommended.
fa: درخواستهای صفحات HTTP به https به عنوان توصیه شده هدایت می شوند.

en: The server was unable to be contacted.
fa: سرور قادر به متصل شدن نیست.

en: Forbidden
fa: ممنوع

en: File Change module is not active.
fa: ماژول تغییر پرونده فعال نیست.

en: Domain clean by %s
fa: دامنه آلوده نیست براساس %s

en: Warn
fa: هشدار

en: Known Vulnerabilities
fa: آسیب پذیری های شناخته شده

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Remind Me Later
fa: بعدا به من یادآوری کن

en: Dismiss Permanently
fa: برای همیشه رد کن

en: Created At
fa: ایجاد شد در

en: Notice not found.
fa: اخطار یافت نشد.

en: Failed sending %s notification.
fa: خطای ارسال آگاه‌سازی %s.

en: Feature Flags
fa: پرچم‌های ویژه

en: Failed sending notification.
fa: ارسال اعلان شکست خورد.

en: Action not found.
fa: عملی یافت نشد.

note: translators: 1. Error code.
en: Error Code: %s
fa: کد خطا: %s

en: Invalid request format.
fa: فرمت درخواست نامعتبر.

en: Action Processed
fa: پردازش دستورات

en: Invalid signature.
fa: امضاء نامعتبر است.

en: Session expired.
fa: نشست منقضی شد.

en: Core
fa: هسته

en: Unsupported Interstitial. Please login again.
fa: اطلاعات شما پشتیبانی نمی شود. لطفا دوباره وارد شود.

en: Invalid user.
fa: کاربر نامعتبر.

en: Identified server IPs to determine loopback requests.
fa: IP های سرور شناسایی شده برای تعیین درخواست حلقه.

en: Rescheduling: No Lock
fa: زمان بندی مجدد: قفل نکنید

en: Skipping loopback test: %s
fa: رد شد ازتست حلقه: %s

en: Could not calculate signature.
fa: در خواست شما قابل محاسبه نیست.

en: Identified loopback IP.
fa: آی پی حلقه‌ی شناسایی شده.

en: Invalid IP returned: %s
fa: آی پی‌های نامعتبر برگشت داده شده: %s

en: The %1$s value must be a number.
fa: مقدار %1$s باید یک عدد می‌باشد

en: Manual
fa: دستی

en: Proxy Header
fa: هدر پروکسی

en: Proxy Detection
fa: تشخیص پروکسی

en: Tried to geolocate a private IP address.
fa: تلاش برای موقعیت یابی یک آی پی آدرس خصوصی

en: Device running %1$s on %2$s near %3$s
fa: دستگاه در حال اجرا %1$s در %2$s در نزدیکی %3$s

en: Device near %1$s
fa: دستگاه در نزدیکی %1$s

en: Device running %1$s on %2$s
fa: دستگاه در حال اجرا %1$s در %2$s

en: Invalid configuration for retrieving a static map image.
fa: ساختار بندی نامعتبر برای گرفتن یک تصویر نقشه‌ی استاتیک

en: Maximum map dimensions is 1000px.
fa: حدااکثر سایز نقشه ۱۰۰۰ پیکسل می‌باشد.

en: No geolocator found a valid location.
fa: موقعیت یاب مکان معتبری ر ایافت نکرد.

en: No provider was found to generate a static map image.
fa: تأمین کننده‌ای برای تولید تصویر نقشه یافت نشد.

en: The download_url() function was not found.
fa: عملگر download_url()  پیدا نشده است.

en: Tried to geolocate an invalid IP address.
fa: تلاش برای موقعیت یابی یک آی پی آدرس نام عتبر

en: Notification
fa: اعلان

en: Sending %s
fa: در حال ارسال %s

en: The %1$s value must be an array.
fa: مقدار %1$s باید یک آرایه باشد.

en: Changed the Disabled Force Two-Factor for Certain Users to "None".
fa: احراز هویت دو عاملی که غیرفعال شده برای افراد خاصی را به "هیچ کدام" تغییر داده است.

en: A 3rd-party Backup Plugin, %s, is being used.
fa: افزونه A 3rd-party Backup Plugin ، %s ، درحال استفاده است.

en: From Email
fa: از ایمیل

en: Selecting "Default Recipients" is required.
fa: انتخاب گیرنده‌های پیش فرض الزامی می باشد

en: Sending Scheduled Notification
fa: ارسال اعلان‌های زمان‌بندی شده

en: Sending scheduled notifications
fa: در حال ارسال اعلان‌های زمان بندی شده

en: Set the default recipients for any admin-facing notifications.
fa: گیرنده های پیش فرض برای هر گونه اعلان های مدیریتی  تنظیم کنید.

en: Unknown Default Recipients contacts, %l.
fa: مخاطب گیرنده پیش فرض ناشناخته است، %l

en: Unknown recipient type for %s.
fa: نوع دریافت کننده ناشناس برای %s.

en: All Modules
fa: تمام ماژول ها

en: Default Recipients
fa: گیرنده‌ی پیش فرض

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filter by Module
fa: فیلتر توسط ماژول ها

en: Sending %s Failed
fa: ارسال  %s ناموفق بود

en: Sending Notification
fa: در حال ارسال اعلان

en: Sending Notification Failed
fa: ارسال اعلان ناموفق بود

en: Twice Hourly
fa: هر دوساعت

en: System Info
fa: اطلاعات سیستم

en: System Info Summary
fa: خلاصه اطلاعات سیستم

en: Load
fa: بارگذاری

en: Save
fa: ذخیره

en: Edit Settings
fa: ویرایش تنظیمات

en: Notification sent.
fa: اعلان ارسال شد.

en: Last Sent
fa: آخرین ارسال

en: Next Send
fa: ارسال بعدی

en: Force
fa: اجبار

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Run
fa: اجرا

en: The provided password does not meet this site's requirements.
fa: رمز عبور ارائه شده با الزامات این سایت مطابقت ندارد.

en: The server could not send the requested notification.
fa: سرور نمی تواند اعلان درخواست شده را ارسال کند

en: The server did not receive a valid request. The "data" argument for the "save_settings" method is invalid.
fa: سرور درخواست معتبر دریافت نکرد. استدلال "data.id" الزامی برای روش "run_event" نامعتبر می‌باشد.

en: The server did not receive a valid request. The "data.data" argument for the "run_event" method is an invalid string.
fa: سرور درخواست معتبر دریافت نکرد. استدلال "data.id" الزامی برای روش "run_event" ایک رشته نامعتبر می‌باشد.

en: The server did not receive a valid request. The notification id is missing.
fa: سرور درخواست صحیحی دریافت نکرد. آی‌دی اعلان از دست رفته است.

en: The server did not receive a valid request. The required "data.id" argument for the "run_event" method is missing.
fa: سرور درخواست معتبر دریافت نکرد. استدلال "data.id" الزامی برای روش "run_event" از دست رفته است.

en: Confirm use of weak password
fa: تأیید استفاده از رمز ضعیف

en: Event successfully run.
fa: رویداد به درستی اجرا شد.

en: Fire At
fa: آتش در

en: Module settings updated.
fa: تنظیمات ماژول‌ها به روز شد.

en: Password Requirements
fa: الزام‌های رمز

en: Requirement Settings
fa: تنظیمات الزام

en: Scan Cancelled by %s
fa: اسکن توسط %s کنسل شد

en: Scheduler
fa: زمان بندی

en: Scheduler reset.
fa: بازنشانی زمانبندی.

en: Silent
fa: بدون صدا

en: <strong>ERROR</strong>: The password you have chosen appears to have been used before. You must choose a new password.
fa: <strong>خطا</strong>
    پسورد که انتخاب کرده‌اید قبلاَ انتخاب شده است. شما باید یک پسورد جدیدی را انتخاب کنید.v

en: Logged out
fa: خارج شده است

en: What data breach procedures we have in place
fa: چه رویه های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

en: What third parties we receive data from
fa: چه شخص ثالثی از داده ها دریافت می کنیم

en: What automated decision making and/or profiling we do with user data
fa: چه تصمیم گیری خودکار و/یا پروفایل ما با داده های کاربر انجام می شود

en: Embedded content from other websites
fa: نشاندن محتوا از سایت‌های دیگر

en: Enabled Online Files Comparison in File Change Detection.
fa: فعال سازی مقایسه فایل ها  آنلاین درشناسایی تغییر فایل (File Change Detection).

en: Event
fa: رویداد

en: Failed two-factor authentication validation
fa: اعتبار سنجی احراز هویت دو مرحله موفق نشد

en: The security logs are retained since they may be required as part of analysis of a site compromise.
fa: گزارش  امنیتی حفظ می شوند، زیرا ممکن است به عنوان بخشی از تجزیه و تحلیل یک سازش  سایت مورد نیاز باشد.

en: What personal data we collect and why we collect it
fa: اطلاعات شخصی‌ای که  ما جمع آوری می کنیم و چرا ما آن را جمع آوری می کنیم

en: What rights you have over your data
fa: حقوقی که برای دیتای خود دارید

en: Access while site in away mode
fa: دسترسی در حالی که سایت در حالت دور است

en: Additional information
fa: اطلاعات اضافه‌تر

en: Analytics
fa: آنالیزی (تحلیلی)

en: Attempted to log in as admin
fa: کاربر قصد ورود به عنوان ادمین را دارد

en: Changed content
fa: محتوای تغییر کرد

en: Comments
fa: نظر

en: Contact Forms
fa: فرم تماس

en: Cookies
fa: کوکی

en: Failed check by network brute force protection
fa: برسی توسط امنیت تکرار درخواست ورود شبکه شکست خورد

en: Failed login
fa: ورود ناموفق بود

en: Failed reCAPTCHA validation
fa: اعتبار سنجی  Google reCAPTCHA

en: How long we retain your data
fa: مدت زمانی که ما دیتای شما را نگه می‌داریم

en: How we protect your data
fa: نحوه‌ی حفاظت ما از دیتای شما

en: Logged in
fa: ورود انجام شد

en: Media
fa: مدیا

en: Requested suspicious URL
fa: URL مشکوک درخواست شده

en: Security Logs
fa: گزارش‌های امنیت

en: Two-factor authentication validated successfully
fa: اعتبار سنجی احراز هویت دو مرحله موفق بود

en: Unknown event or action
fa: رویداد یا عمل ناشناخته

en: Where we send your data
fa: جایی که ما دیتای شما را ارسال می‌کنیم

en: Who we share your data with
fa: فردی که ما دیتای شما را با او به اشتراک می‌گذاریم

en: Visiting the login page sets a temporary cookie that aids compatibility with some alternate login methods. This cookie contains no personal data and expires after 1 hour.
fa: بازدید از صفحه ورود، کوکی موقت را تنظیم می کند که سازگاری با برخی از روش های ورود مجدد را پشتیبانی می کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و بعد از 1 ساعت منقضی می شود.

en: The number of days database logs should be kept.
fa: تعداد روز‌هایی گزارشات دیتا بیس باید نگه‌داری شود.

note: Translators: 1: Number of days that data is retained for
en: The IP address of visitors, user ID of logged in users, and username of login attempts are conditionally logged to check for malicious activity and to protect the site from specific kinds of attacks. Examples of conditions when logging occurs include login attempts, log out requests, requests for suspicious URLs, changes to site content, and password updates. This information is retained for %1$d days.
fa: آدرس آی پی بازدیدکنندگان، شناسه کاربر ورودی به کاربران و نام کاربری برای ورود به سیستم به صورت شرطی ثبت می شوند تا فعالیت های مخرب را بررسی و برای محافظت از سایت از انواع خاصی از حملات. نمونه‌ای از شرایط که هنگام ورود اتفاق می‌افتد شامل  تلاش ورود،  درخواست برای URL های مشکوک، تغییرات در محتوای سایت و به روز رسانی های رمز می‌باشد. این اطلاعات برای%1$d روز حفظ می شود.

note: Translators: 1: Number of days that data is retained for
en: Security logs are retained for %1$d days.
fa: گزراش های مربوط به سیستم برای %1$d روز حفظ میشوند.

en: Days to Keep File Logs
fa: روز‌های نگه گزارش فایل‌ها

en: Request Expired. Please refresh and try again.
fa: درخواست شما منقضی شده است لطفاًمجدد درخواست دهید.

en: Database backups are sent via email. Depending on who hosts your email and your site's compliance needs, you may need to note that this information is sent to that host and link to their privacy policy.
fa: پشتیبان گیری از پایگاه داده از طریق ایمیل ارسال می شود. بسته به اینکه چه کسی ایمیل شما و نیازهای سایت شما را میزبانی می کند، ممکن است لازم باشد توجه داشته باشید که این اطلاعات به آن میزبان ارسال شده و به خطمشی حفظ حریم خصوصی آنها لینک داده می شود.

note: translators: 1. The name of the comparator. 2. The name of the package, for example "Solid Security Pro v4.5.0".
en: The %1$s comparator failed to load hashes for %2$s.
fa: مقایسه کننده %1$s نتوانست هشتک ها را برای %2$s بارگیری کند.

en: Note that you may be required by some regulations to ensure that past personal data erasure requests are respected even in the event of restoring a backup of the site. You may need to set up an internal policy to ensure that previous personal data erasure requests are respected after restoring a database backup.
fa: توجه داشته باشید که ممکن است قوانینی نیاز باشد، جهت اطمینان  اینکه درخواست پاک کردن دیتای شخصی گذشته بعد از ذخیره مجدد بک‌آپ سایت باشد. به همین منظور شاید نیارمند وضع کردن یک سری سیاست داخلی باشید.

en: Scan could not be completed. Please contact support if this error persists.
fa: اسکن نمی‌تواند کامل شود. لطفاَ اگر این خطا ادامه داشت با پشتیبانی تماس بگیرید.

note: translators: 1. Theme name 2. Theme version
en: %1$s theme %2$s
fa: %1$s قالب %2$s

en: A File Change scan is currently in progress.
fa: اسکن تغییر پرونده در حال اجرا می باشد.

note: translators: 1. Plugin name 2. Plugin version
en: %1$s plugin %2$s
fa: %1$sافزونه %2$s

en: Attempting Recovery
fa: اقدام برای بازیابی

en: Attempting Recovery: Invalid Job
fa: اقدام برای بازیابی: کار نامعتبر

en: Checking for malware...
fa: در حال بررسی بد افزار ...

en: Comparing files...
fa: در حال مقایسه‌ی فایل‌ها ...

en: Preparing...
fa: در حال آماده سازی

en: Recovery Failed: First Loop
fa: بازیابی ناموفق بود: حلقه اول

en: Recovery Failed: No Step
fa: بازیابی ناموفق بود: هیچ گام

en: Recovery Failed: Retry Limit
fa: بازیابی ناموفق بود: دوباره تلاش کنید

en: Recovery Scheduled
fa: بازیابی زمان بندی شد

en: Rescheduling
fa: در حال زمان بندی مجدد

en: Scan Failed
fa: اسکن ناموفق بود

en: Scanning admin files...
fa: در حال اسکن فایل‌های ادمین ...

en: Scanning content files...
fa: در حال اسکن فایل‌های محتوا ...

en: Scanning files...
fa: در حال اسکن فایل ...

en: Scanning includes files...
fa: در حال اسکن فایلهای ضمیمه شده ...

en: Scanning media files...
fa: در حال اسکن فایل‌های مدیا ...

en: Scanning plugin files...
fa: در حال اسکن فایل‌های افزونه ...

en: Scanning theme files...
fa: در حال اسکن فایل‌های قالب ...

en: Skipping Recovery
fa: درحال رد کردن بازیابی

en: Skipping Recovery: No Lock
fa: درحال رد کردن بازیابی: قفل نکردن

en: Total Memory
fa: مجموع حافظه

en: Verifying file changes...
fa: تأیید تغییرات فایل ...

en: WordPress Core %s
fa: %s هسته‌ی وردپرس

en: Wrapping up...
fa: درحال بسته شدن ...

en: Suggested text:
fa: متن پیشنهادی:

note: Translators: 1: Number of days that backups are retained for
en: Backups of security log details are retained for %1$d days.
fa: بک آپ از جزئیات گزارش امنیتی برای %1$d نگه داری می‌شود.

en: Database backups are sent via email. You may need to note what the retention policy is of those emails.
fa: بک‌آپ دیتابیس از طریق ایمیل ارسال می شود. ممکن است لازم باشد توجه داشته باشید که سیاست نگهداری از آن ایمیل چیست.

en: Due to current settings, backups of security log details are retained indefinitely. If this is an issue for your site's compliance, you should change the settings in the Database Backups section of Security > Settings.
fa: به دلیل تنظیمات کنونی، بک آپ جزئیات گزارش امنیتی به صورت نامحدود نگه داری می‌شود . اگر این برای سایت شما مشکل ساز هست، شما باید تنظیمات را در بخش بک‌آپ‌های دیتابیس از امنیت-> تنظیمات تغییر بدهید.

en: Invalid Interstitial Action
fa: اقدام فوری نادرست

en: Please enter your new password.
fa: لطفا رمز عبور جدید خود را وارد کنید

en: Sorry, this request has expired. Please log in again.
fa: با عرض پوزش، این  درخواست منقضی  شده است. لطفا دوباره وارد شوید.

en: You have logged in successfully.
fa: شما به درستی وارد شده‌اید.

en: WP-CLI Command
fa: دستورات WP-CLI

en: WP-Cron Scheduled Task
fa: وظایف زمان‌بندی شده WP-Cron

en: Debug (%s)
fa: اشکال زدایی (%s)

en: Show Raw Details
fa: نمایش جزئیات خام

en: Raw Details
fa: جزئیات خام

en: REST API Authentication
fa: احراز هویت REST API

note: translators: 1. The site URL.
en: Site: %s
fa: سایت: %s

en: Type
fa: نوع

en: Colors
fa: رنگ‌ها

en: Critical Issues
fa: مسائل مهم

en: Filter by date
fa: فیلتر براساس تاریخ

en: Invalid Login
fa: ورود نامعتبر

en: No Changes Found
fa: تغییری یافت نشد

en: No events.
fa: بدون رویداد.

en: Scan
fa: اسکن

en: Scan Performance
fa: عملکرد اسکن

en: User Lockout
fa: بلاک کاربر

en: User Lockout: <code>%s</code>
fa: بلک کاربر : <code>%s</code>

en: Username Lockout
fa: بلاک نام‌کاربر

en: Username Lockout: <code>%s</code>
fa: بلاک نام‌کاربر : <code>%s</code>

en: The log file can be found at: <code>%s</code>
fa: پرونده گزارش می توانید بیابید در: <code>%s</code>

en: XMLRPC Authentication
fa: احراز هویت XMLRPC

en: %1$d Added, %2$d Removed, %3$d Changed
fa: %1$d اضافه شد، %2$d حذف شد، %3$d تغییر کرد

en: Log entries hidden.
fa: گزارش ورودی‌ها پنهان شده اند.

en: %s comment | %s comments
fa[0]: %s دیدگاه

en: Login Source
fa: منبع ورود

en: Changed
fa: تغییر یافته

note: translators: 1: date and time, 2: time difference
en: %1$s - %2$s ago
fa: قبل %1$s %2$s

note: translators: 1: loading gif image
en: %1$s Migrating log entries from an older format. This message will update when the migration is complete.
fa: %1$s انتقال ورود به سیستم از یک فرمت قدیمی.این پیام وقتی انتقال کامل شود به روزرسانی می‌شود.

en: %s approved comment | %s approved comments
fa[0]: نظرات تأیید شده %s

en: %s item | %s items
fa[0]: آیتم‌ها %s

en: %s pending comment | %s pending comments
fa[0]: نظرات در انتظار %s

en: A query failure prevented the log data from being accessed: %s
fa: موفقیعت پرس و جوی (درخواست) از در دسترس بودن دیتای گزارش جلوگیری کرده است. %s

en: Actions (%s)
fa: عمل‌ها (%s)

en: Advanced Entries for Support and Developers
fa: رکوردهای پیشرفته برای پشتیبانی و توسعه دهنده‌ها

en: All Events
fa: تمام رویدادها

en: All Events (%s)
fa: تمام رویداد‌های (%s)

en: All dates
fa: تمام تاریخ‌ها

en: Block Expiration
fa: انقضای بلاک

en: Brute Force
fa: حمله مکرر

en: Changes Found
fa: تغییرات پیدا شد

en: Critical Issue
fa: مسائل حیاتی

en: Critical Issues (%s)
fa: مسائل مهم (%s)

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Email Send Failed
fa: ارسال ایمیل ناموفق بود

en: Email Send Succeeded
fa: ارسال ایمیل موفقیعت آمیز بود

en: Errors (%s)
fa: خطاهای (%s)

en: Failed to insert log entry: %s
fa: موفقیعت در درج رکورد گزارش: %s

en: Fatal Error
fa: خطای مهلک

en: Fatal Errors (%s)
fa: خطاهای مهلک (%s)

en: File Created
fa: ایحاد شد

en: File Created and Emails Sent
fa: فایل ایجاد شد و ایمیل‌ها ارسال شد

en: File Created but Email Send Failed
fa: فایل ایجاد شده ولی ارسال ایمیل موفق نبود

en: First page
fa: اولین صفحه

en: Hide Current Entries
fa: پنهان سازی رکورد‌های کنونی

en: Hide Raw Details
fa: پنهان سازی جزئیات خام

en: Hide existing entries from view without deleting them.
fa: پنهان سازی رکوردهای موجود از نمایش بدون حذف آن‌ها

en: ID
fa: آی دی

en: IP Blocked
fa: آی پی بلاک شده

en: Important Events
fa: رویداد‌های مهم

en: Important Events (%s)
fa: رویدا‌دهای مهم (%s)

en: Last page
fa: آخرین صفحه

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری ...

en: Log entries shown.
fa: گزارشات ورودی نمایان شده‌اند.

en: Login Page
fa: صفحه‌ی ورود

en: Migration complete. Please refresh the page to see all log entries.
fa: انتقال کامل شد. لطفاَ برای نمایش تمام ورودی‌های گزارش صفحه را رفرش کنید.

en: Module
fa: ماژول ها

en: Network Brute Force
fa: تکرار حملات شبکه

en: Next page
fa: صفحه‌ی بعدی

en: No approved comments
fa: بدون نظر تأیید شده

en: No comments
fa: بدون نظر

en: No pending comments
fa: بدون نظر در انتظار

en: Notices (%s)
fa: اعلان‌ها (%s)

en: Number of items per page:
fa: تعدادآیتم‌ها در هر صفحه

en: Pagination
fa: شماره گذاری

en: Previous page
fa: صفحه‌ی قبلی

en: Process
fa: فرآیند

en: Process (%s)
fa: فرآیند (%s)

en: Refresh Page
fa: رفرش کردن صفحه

en: Removed
fa: حدف شد

en: Select bulk action
fa: حجم عمل را انتخاب کنید.

en: Show All Entries
fa: نمایش تمام رکورد‌ها

en: Show Debug entries.
fa: نمایش رکوردهای اشکال زدایی

en: Show Process entries.
fa: نمایش رکوردهای فرآیند

en: Show all entries, including ones that were previously hidden.
fa: نمایش تمام رکوردها. به انضمام آنهایی که قبلاّ پنهان شده‌اند.

en: Show more details
fa: نمایش جزئیات بیشتر

en: Show only entries for this %s
fa: فقط ورودی‌های برای این %s نمایش دهد

en: Show only entries for this day
fa: فقط ورودی‌ها برای این روز نمایش دهد

en: The log entry migration failed. Reload the page to try again.
fa: انتقال ورود به سیستم ناموفق انجام شد . صفحه رامجدداَ بارگذاری کنید.

en: The server did not receive a valid request. The required "id" argument is missing. Please try again.
fa: سرور درخواست صحیحی دریافت نکرد. استدلال "id" مورد نیاز از دست رفته است. لطفا مجدداً تلاش نمایید.

en: Timestamp
fa: تایم استمپ

en: Too large to display
fa: برای نمایش خیلی بزرگ است

en: Unable to write to the log file. This could indicate that there is no space available, that there is a permissions issue, or that the server is not configured properly.
fa: قارد به نوشتن فایل گزارش نیست. این می‌تواند بیانگر نبودن فضا،مشکل دسترسی یا اینکه سرور به درستی پیکربندی نشده است.

en: Use colors to indicate the severity of each entry.
fa: از رنگ‌ها برای مشخص کردن شدت هر رکورد استفاده کنید.

en: View Mode
fa: مد نمایش

en: Warnings (%s)
fa: هشدار(%s)

en: View Details
fa: نمایش جزئیات

en: Your screen options saved successfully.
fa: تنظیمات صفح نمایش شما با موفقیت ذخیره شد.

en: Usernames
fa: نام کاربری

en: Four Times per Day
fa: ۴ مر تبه در روز

en: Security Digest
fa: خلاصه امنیت

en: Monthly
fa: ماهانه

en: Monthly Security Digest
fa: خلاصه امنیت ماهانه

en: Weekly Security Digest
fa: خلاصه امنیت هفتگی

en: Unknown schedule for %1$s, %2$s.
fa: زمانبدنی ناشناخته برای %1$s, %2$s.

en: Your Security Digest for %s
fa: خلاصه امنیت شما برای %s

en: Login Now
fa: ورود به سیستم

en: Cannot get lock.
fa: نمی‌تواند قفل شود

en: For more details, %1$svisit your security logs%2$s
fa: برای اطلاعات بیشتر ،   %1$sگزارشات امنیتی خود را مشاهده کنید%2$s

en: New Login URL
fa: URL  ورود جدید

en: New notifications available in the %1$sNotification Center%2$s.
fa: اعلان‌های جدید در  %1$s  مرکز اعلان%2$s  فعال می باشد.

en: Notification Center
fa: مرکز اعلان

en: Notifications
fa: اعلان‌ها

en: Schedule
fa: زمان‌بندی

en: The %1$s email list must be a string with each entry separated by a new line.
fa: لیست ایمیل %1$s  باید یک رشته به طوری‌که هر وردی آن با خط جدید از هم جداد شده باشد.

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts and file change detection scans.
fa: خلاصه امنیت تعداد ایمیل‌های ارسالی به شما را کاهش می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید یک خلاصه از مسدود‌ی‌ها (بلاک‌ها) و اسکن شناسایی تغییر فایل‌ها دریافت کنید.

en: The Security Digest reduces the number of emails sent so you can receive a summary of lockouts, file change detection scans, and privilege escalations.
fa: خلاصه امنیت تعداد ایمیل‌های ارسالی به شما را کاهش می‌دهد. بنابراین شما می‌توانید یک خلاصه از مسدود‌ی‌ها (بلاک‌ها) و اسکن شناسایی تغییر فایل‌ها و افزایش دسترسی دریافت کنید.

en: Unknown contacts for %1$s, %2$l.
fa: مخاطبان ناشناخته برای  %1$s، %2$l.

note: translators: %1$s notification label, %2$l list of unknown tags.
en: Unknown tags for %1$s, %2$l.
fa: تگ ناشناخته برای %1$s, %2$l

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Your Monthly Security Digest for %s
fa: گزارش خلاصه امنیت ماهانه شما برای %s

en: Your Weekly Security Digest for %s
fa: خلاصه امنیت هفتگی شما برای%s

en: Scan Summary
fa: خلاصه اسکن

en: Site Lockouts
fa: تحریم‌های سایت

en: To unsubscribe from these notifications, please %1$scontact the site administrator%2$s.
fa: برای لغو اشتراک از این اعلانات، با %1$sمدیریت سایت%2$s تماس بگیرید.

[ctx: Files added]
en: Added
fa: اضافه

en: The %1$sFile Change Detection%2$s module will email a file scan report after changes have been detected.
fa: ماژول %1$sتشخیص تغییر پرونده%2$s گزارش اسکن بعد از تشخیص تغییر را به ایمیل ارسال می کند.

en: %1$sHide Backend%2$s will notify the chosen recipients whenever the login URL is changed.
fa: %1$sپهنان کردن صفحه ورود%2$s اعلان می دارد هرگاه که آدرس صفحه ورود تغییر کند.

en: Added Files
fa: فایل‌های  اضافه شده

en: Changed Files
fa: فایل‌های تغییر یافته

en: File Change
fa: تغییر فایل

en: File Change Warning
fa: هشدار تغییر فایل

en: File Scan Report for %s
fa: گزارش اسکن فایل برای  %s

[ctx: Files modified]
en: Modified
fa: ویرایش شده

[ctx: Files removed]
en: Removed
fa: حدف شد

en: Hide Backend – New Login URL
fa: مخی سازی backend - URL ورود جدید

en: Removed Files
fa: فایل‌های حذف شده

en: Site Database Backup for %s
fa: بک‌آپ دیتابیس سایت برای %s

en: The %1$sDatabase Backup%2$s module will send a copy of any backups to the email addresses listed below.
fa: ماژول    %1$sبک‌اپ دیتابیس%2$s یک کپی از هر بک‌آپ به آدرس ایمیلی‌هایی که در زیر لیست شده است ارسال می‌کند.

en: The URL to your website.
fa: URL به وب سایت شما.

en: The login address for {{ $site_title }} has changed. The new login address is {{ $login_url }}. You will be unable to use the old login address.
fa: آدرس ورود برای {{ $site_title }} تغییر کرده است. آدرس ورود جدید {{ $login_url }} است. شما نمی‌توانید از آدرس قدیمی استفاده کنید.

en: The new login link.
fa: لینک ورود جدید

en: Error.
fa: خطا.

en: By default, WordPress allows users to log in using either an email address or username. This setting allows you to restrict logins to only accept email addresses or usernames.
fa: به طور پیش فرض، وردپرس به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از آدرس ایمیل یا نام کاربری وارد سیستم شوید. این تنظیم اجازه می دهد تا محدودیت ورود به سیستم را برای پذیرفتن آدرس های ایمیل یا نام کاربری ها محدود کنید.

en: Email Address Only
fa: فقط آدرس ایمیل

en: Login with Email Address or Username
fa: ورود با آدرس ایمیل یا نام‌کاربری

en: Magic Links
fa: لینک‌های جادویی

en: Username Only
fa: فقط نام کاربری

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid email address or incorrect password.
fa: <strong>خطا</strong>:vایمیل نامعتبر یا پسورد اشتباه

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
fa: <strong>خطا</strong>:vنام کاربری اشتباه یا پسورد نادرست.

en: Require SSL
fa: الزامی کردن SLL

en: Redirect All HTTP Page Requests to HTTPS
fa: تغییر همه HTTP درخواست های صفحه به HTTPS

en: Disabled
fa: غیرفعال شده

en: Site Scanning is temporarily unavailable, please try again later.
fa: اسکن بدافزار درحال حاضر دردسترس نیس،بعدا تلاش کنید.

en: Invalid User
fa: کاربر نامعتبر

en: New Password
fa: رمزعبور جدید

en: Strength indicator
fa: شاخص قدرت

en: &larr; Back to %s
fa: &rarr; بازگشت به %s

en: A password change is required for your account.
fa: تغییر رمز عبور برای اکانت شما الزامی است.

en: Are you lost?
fa: آیا از دست داده اید؟

en: Confirm new password
fa: تأیید رمز جدید

en: Powered by WordPress
fa: پشتیبانی توسط wordpress

en: The email value is missing.
fa: مقدار ایمیل از بین رفته است.

en: The password has not been updated.
fa: پسورد آپدیت نشده است.

en: The updates_optin value is missing.
fa: مقدار  updates_optin  از بین رفته است.

en: The user changes have not been saved.
fa: تغییرات کاربر ذخیره نشده است.

en: The user has not been created.
fa: کاربرایجاد نشده است.

en: Update Password
fa: بروزرسانی رمزعبور

en: Your profile has not been updated.
fa: پروفایل شما بروز رسانی نشد.

en: Added by W3 Total Cache
fa: توسط W3 Total Cache3 اضافه شده است

en: Changed the Authentication Methods Available to Users setting in Two-Factor Authentication to "All Methods".
fa: روش‌های شناسایی موجود برای کاربران در شناسایی دو مرحله‌ای به تمام روش‌ها تغییر کرد.

en: Enabled the Vulnerable Site Protection setting in Two-Factor Authentication.
fa: فعال سازی تنظیمات محافظت سایت آسیب پذیر در شناسایی دومرحله‌ای

en: Enabled the Vulnerable User Protection setting in Two-Factor Authentication.
fa: فعال سازی تنظیمات محافظت کاربر آسیب پذیر در شناسایی دومرحله‌ای.

en: Unable to create the backup directory due to an unknown error.
fa: به دلیل خطای ناشناخته مسیر بک‌آپ قادر به ایجاد شدن نیست.

en: Unable to write the backup file. This may be due to a permissions or disk space issue.
fa: قادر به نوشتن فایل بک‌آپ نیست.این می‌تواند ناشی از دسترسی‌ها یا مسئله فضای دیسک باشد.

en: Changed the REST API setting in WordPress Tweaks to "Restricted Access".
fa: تنظیمات REST API  در Tweaks وردپرس به دسترسی محدود تغییر کرده است.

en: Default Access
fa: دسترسی پیشفرض

note: translators: 1: Username
en: <b>User:</b> %1$s
fa: <b>کاربر:</b> %1$s

en: Reason
fa: علت

en: Changes were detected. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs</a> for details.
fa: تغییرات شناسایی شده است. برای جزئیات <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">گزارشات</a> بررسی کنید.

en: Website
fa: وب سایت

en: Attached is the database backup file for your site.
fa: ضمیمه شامل فایل بک‌آپ دیتا بیس برای سایت شما می‌باشد

en: Database Backup
fa: ایجاد نسخه پشتیبان از دیتابیس

en: Disable PHP execution in the plugins directory. This blocks requests to PHP files inside plugin directories that can be exploited directly.
fa: غیر فعال کردن پی اچ پی در دایرکتوری پلاگین ها. این درخواست ها مربوط به فایل های پی اچ پی در داخل دایرکتوری های پلاگین که می تواند به طور مستقیم مورد سوء استفاده قرار گیرد را مسدود کند.

en: Disable PHP execution in the themes directory. This blocks requests to PHP files inside theme directories that can be exploited directly.
fa: غیر فعال کردن پی اچ پی در دایرکتوری تم ها. این درخواست هامربوط به فایل های پی اچ پی در داخل دایرکتوری های تم که می تواند مستقیما مورد سوء استفاده قرار گیرد را مسدود کند.

en: Disable PHP execution in the uploads directory. This blocks requests to maliciously uploaded PHP files in the uploads directory.
fa: غیر فعال کردن اجرای PHP در پوشه آپلود. این درخواست‌ها PHP مربوط به فایلهای آپلود شده در پوشه آپلود قفل می کند.

en: Disable PHP in Plugins
fa: غیرفعال کردن php در افزونه‌ها

en: Disable PHP in Plugins - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Plugins
fa: غیرفعال سازی PHP در قالب‌ها.امنیت»تنظیمات»سیستم Tweaks» php در قالب‌ها

en: Disable PHP in Themes
fa: غیر فعال کردن php در قالب‌ها

en: Disable PHP in Themes - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Themes
fa: غیرفعال سازی PHP در قالب‌ها.امنیت»تنظیمات»سیستم Tweaks» php در قالب‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Hosts
fa: هاست ها

en: Documentation
fa: مستندات

en: Help & Support
fa: آموزش و پشتیبانی

en: Tutorials
fa: آموزش ها

en: Your Daily Security Digest for %s
fa: خلاصه امنیت روزانه شما برای %s

en: Debug info (source page): %s
fa: اطلاعات اشکال زدایی (صفحه منبع) : %s

en: File Changes
fa: تغییرات فایل ها

en: File changes detected on the site.
fa: تغییرات در فایل ها برای این وبسایت شناسایی شده است.

en: Messages
fa: پیام ها

en: No lockouts since the last email check.
fa: هیچ مسدودی از آخرین ایمیل بررسی شده وجود ندارد.

en: The following is a summary of security related activity on your site: %s
fa: موارد زیر خلاصه ای از گذارش فعالیت های امنیتی سایت شما هستند : %s

en: Your site is now using Network Brute Force Protection.
fa: سایت شما اکنون از حفاظت مقابل حملات شبکه‌ای Brute Force استفاده می کند.

note: Translators: 1: feature name
en: %1$s is enabled as recommended.
fa: %1$s فعال است همانطور که پیشنهاد شده است

en: Activate Network Brute Force Protection
fa: فعال سازی محافظت از تکرار حملات شبکه

en: Activating Network Brute Force Protection...
fa: در حال فعال سازی محافظت از تکرار حملات شبکه

en: Email Address: %1$s
fa: آدرس ایمیل: %1$s

note: Translators: 1: feature name
en: Enabled %1$s.
fa: فعال سازی %1$s.

en: Enabled the Write to Files setting in Global Settings.
fa: تنظیمات نوشته در پرونده‌ها در تنظیمات کلی فعال شده است.

en: Changed the Multiple Authentication Attempts per XML-RPC Request setting in WordPress Tweaks to "Block".
fa: چندین تلاش شناسایی برای هر درخواست XML-RPC  در تنظیمات  Tweaks وردپرس به بلاک تغییر کرده است.

en: Disabled the File Editor in WordPress Tweaks.
fa: غیر فعال کردن ویرایشگر فایل  در Tweeks وردپرس.

en: Enabled the Enable Ban Lists setting in Banned Users.
fa: به راه انداختن فعال سازی تنظیمات لیست ممنوع در کاربران ممنوع شده.

en: Lists file and directory permissions of key areas of the site.
fa: لیست دسترسی فایل ها و پوشه هایی که در هاست شما قرار دارند.

en: File Permissions
fa: دسترسی صحیح فایل ها

en: Strong Password Enforcement
fa: عملیات ایجاد رمزعبور قدرتمند

en: Two-Factor Authentication
fa: احراز هویت دو مرحله ای

en: The WordPress salts were successfully regenerated.
fa: WordPress salts با موفقیت مجدد تولید شد.

en: SSL
fa: پروتکل SSL

en: Unable to read the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
fa: فایل  <code>wp-config.php</code>  برای آپدیت کردن salt قابل خواندن نیست . شما باید به طور دستی فایل را آپدیت کنید. جزئیات خطا:v%1$s (%2$s)

en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file in order to update the salts. You will need to manually update the file. Error details as follows: %1$s (%2$s)
fa: فایل  <code>wp-config.php</code>  برای آپدیت کردن salt قابل آپدیت شدن  نیست . شما باید به طور دستی فایل را آپدیت کنید. جزئیات خطا:v%1$s (%2$s)

en: User Logging
fa: نظارت بر فعالیت کاربران

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an empty key. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای نا شناخته از درخواست   API کی جلوگیری کرده است. درخواست توسط یک کی خالی  جواب داده شده است. لطفاَپس از چند دقیقه  مجدداَ تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. The request for an API key returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای نا شناخته از درخواست   API کی جلوگیری کرده است. درخواست توسط یک جواب ناشناخته جواب داده شده است. لطفاَپس از چند دقیقه  مجدداَ تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای نا شناخته از درخواست   API کی جلوگیری کرده است. این مشکل به دلیل ساختار بندی سرور یا سازگاری افزونه است.لطفاَپس از چند دقیقه  مجدداَ تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key secret returned an unrecognized response. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای نا شناخته از درخواست امنیت  API کی جلوگیری کرده است. درخواست توسط یک جواب ناشناخته برگشت داده شه است. لطفاَ چند لحظه صبر نمایید و مجدداَ تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. The request for an API key submitted an empty key. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای نا شناخته از درخواست   API کی جلوگیری کرده است. درخواست توسط یک کی خالی پذیرفته شده  است. لطفاَپس از چند دقیقه  مجدداَ تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key secret request from succeeding. This problem could be due to a server configuration or plugin compatibility issue. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای نا شناخته از درخواست   API کی جلوگیری کرده است. این مشکل می‌تواند از ساختار بندی سرور یا مسئله سازگاری افزونه باشد. لطفاَپس از چند دقیقه  مجدداَ تلاش کنید.

en: An unknown error prevented the API key secrete request from succeeding. The request for an API key secret returned an empty key secret. Please wait a few minutes and try again.
fa: یک خطای نا شناخته از درخواست امنیت   API کی جلوگیری کرده است. درخواست توسط یک کی امنیت خالی  جواب داده شده است. لطفاَپس از چند دقیقه  مجدداَ تلاش کنید.

en: There was an error returned from the Network Brute Force Protection API: %1$s
fa: یک خطا از API امنیت تکرار درخواست ورود شبکه بدست آمده. %1$s

en: API Key
fa: کلید API

en: Automatically ban IPs reported as a problem by the network.
fa: ممنوع کردن آی‌پی‌های گزارش شده توسط شبکه به صورت خودکار.

en: Ban Reported IPs
fa: ممنوع کردن آی پی‌های گزارش شده

en: Join a network of sites that reports and protects against bad actors on the internet.
fa: پیوستن به شبکه ای از وبسایت ها که گزارش می دهند و حفاظت می شوند از هکر های اینترنتی.

en: Receive Email Updates
fa: دریافت آپدیت ایمیل ها

en: The supplied email address (%s) is invalid. A valid email address is required in order to sign up for the Network Bruteforce Protection by iThemes.
fa: آدرس ایمیل %s درج شده نامعتبر است. یک آدرس معتبر برای فعال کردن امنیت تکرار درخواست ورود شبکه توسط ithem الزامی می‌باشد.

en: Network Brute Force Protection
fa: حفاظت از تکرار حملات شبکه

en: Show Error Codes
fa: نمایش کد های خطا

en: See What’s New
fa: چه چیزی جدید است

en: Server Config Rules
fa: نقش های کانفیگ سرور

en: By default, WordPress assigns the prefix wp_ to all tables in the database where your content, users, and objects exist. For potential attackers, this means it is easier to write scripts that can target WordPress databases as all the important table names for 95% of sites are already known. Changing the wp_ prefix makes it more difficult for tools that are trying to take advantage of vulnerabilities in other places to affect the database of your site. Before using this tool, we strongly recommend creating a backup of your database.
fa: بطور پیشفرض وردپرس پیشوند wp_برای همه جداول پایگاه داده که شامل محتوا،کاربران و غیره است انتخاب می کند.برای اکثر مهاجمان این کار نوشتن اسکریپت هایی که پایگاه داده وردپرس را مورد حمله قرار میدهد راحتر است.تغییر پیشوند wp_ برای ابزارهایی که می خواهد 95% oنقاط ضعف را در پایگاه داده سایت وردپرسی پیدا کند سختر می شود.قبل از استفاده از این قابلیت حتما از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید..

en: A scan is already in progress. Please check the <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs page</a> at a later time for the results of the scan.
fa: یک اسکن در حال اجرا است. برای نتایج اسکن بعداَ <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">logs page</a> راَ چک کنید .

en: Monitor the site for unexpected file changes.
fa: نظارت بر تغییرات ناگهانی در فایل های وبسایت شما.

en: Could not rename table %1$s. You may have to rename the table manually.
fa: جدول %1$s vنمی‌تواند تغییر نام دهد. شما می‌توانید به صورت دستی نام جدول را تغییر دهید.

en: Change Database Table Prefix
fa: تغییر پیشوند جداول دیتابیس

en: The content directory cannot be changed to a blank directory name.
fa: مسیر محتوا نمی‌تواند به اسم مسیر خالی (بدون اسم ) تغییر کند.

en: The new directory name cannot be the same as the current directory name. Please supply a new directory name.
fa: اسم مسیر جدید نمی‌توانند با اسم موجود یکسان باشد. لطفاَ یم اسم مسیر جدید را وارد کنید.

note: translators: 1: Specific error details
en: Unable to update the <code>wp-config.php</code> file. No directory or config file changes have been made. The error that prevented the file from updating is as follows: %1$s
fa: قادر به آپدیت کردن فایل <code>wp-config.php</code>. مسیری یا فایل کانفیگی تغییر نکرده است. خطایی که مانع از آپدیت شده است به صورت زیر است:  %1$s

en: Advanced feature to rename the wp-content directory to a different name.
fa: ویژگی های پیشرفته برای تغییر نام دایرکتوری wp-content به نام دیگری.

en: The "Write to Files" setting is disabled in Global Settings. In order to use this feature, you must enable the "Write to Files" setting.
fa: تنظیمات نوشتن فایل در تنظیمات کلی تغییر کرده است. برای استفاده از این ویژگی باید ویژگی نوشتن فایل را فعال کنید.

en: Last Run
fa: آخرین اجرا

en: Backup complete. The backup was saved locally.
fa: بک‌آپ کامل شد.  به صورت محلی ذخیره شده است.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients and was saved locally.
fa: بک‌آپ کامل شد. بک آپ به  ایمبل دریافت کنندگان فرستاده شده است و به صورت محلی ذخیره شده است.

en: Backup complete. The backup was sent to the selected email recipients.
fa: بک‌آپ کامل شد. بک آپ به  ایمبل دریافت کنندگان فرستاده شده است .

en: Block specific IP addresses and user agents from accessing the site.
fa: بلاک کردن  یک IP خاص و یا یک کاربر خاص از دسترسی به وب‌سایت.

en: Enable Ban Lists
fa: فعال سازی لیست بلاک شده ها

en: Protect your site against attackers that try to randomly guess login details to your site.
fa: حفاظت از وبسایت شما وقتی هکر ها بصورت مکرر با حملات زیاد درخواست ورود به سایت را دارند.

en: Unable to create a backup at this time since a backup is currently being created. If you wish to create an additional backup, please wait a few minutes before trying again.
fa: به دلیل اینکه بک‌آپی در حال ایجاد شدن است قادر به ایجاد کردن بک آپ در این زمان نیست. اگر تمایل به بک‌آپ اضافه دارید .لطفاَ چند لحظه صبر کنید و سپس اقدام کنید

en: An advanced tool that removes users with a username of “admin” or a user ID of “1”.
fa: ابزار پیشرفته ای که کاربرانی با نام‌کاربری "admin" و یا شناسه کاربری "1" را حذف می کند.

note: translators: 1: sanitize type, 2: input name
en: An invalid sanitize type of "%1$s" was received for the %2$s input.
fa: نوعی از پاکسازی نامعتبر "%1$s" دریافت شده بود از ورودی %2$s.

en: The following entry in %1$s is invalid: %2$l | The following entries in %1$s are invalid: %2$l
fa[0]: ورودی زیر در %1$s نامعتبر است: %2$l

en: The valid value for %1$s is: %2$l. | The valid values for %1$s are: %2$l.
fa[0]: مقدار معتبر برای %1$s این %2$l است.

en: The following IP in %1$s is invalid: %2$l | The following IPs in %1$s are invalid: %2$l
fa[0]: IP زیر در %1$s نامعتبر است: %2$l

en: The following extension in %1$s is invalid: %2$l | The following extensions in %1$s are invalid: %2$l
fa[0]: این extension در %1$s نامعتبر است: %2$l

en: The %1$s value must be a string with each entry separated by a new line.
fa: مقدار %1$s  باید یک رشته به طوری‌که هر وردی آن با خط جدید از هم جداد شده باشد.

en: The file path supplied in %1$s is not writable. Please supply a file path that can be written to.
fa: مسیر فایل عرضه شده در %1$s قبل نوشتن نیست. لطفاً مسیری فایلی که قابلیت نوشتن دارد را عرضه کنید.

en: The file path supplied in %1$s was successfully created, but it cannot be updated. Please supply a file path that can be written to.
fa: مسیر فایل عرضه شده در %1$s به درستی ساخته شده است، ولی نمی‌توند آپدیت شود. لطفاً مسیری فایلی که قابلیت نوشتن دارد را عرضه کنید.

en: The following email in %1$s is invalid: %2$l | The following emails in %1$s are invalid: %2$l
fa[0]: ایمیل های دنبال شده در %1$s نامعتبر هستند : %2$l

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The directory supplied in %1$s cannot be used as a valid directory. %2$s
fa: دایرکتوری عرضه شده در%1$s  را نمی توانید به عنوان یک دایرکتوری معتبر استفاده نمایید. %2$s

[ctx: %1$s is the input name. %2$s is the error message.]
en: The file path supplied in %1$s cannot be used as the parent directory cannot be created. %2$s
fa: مسیر فایل  عرضه شده در %1$s نمی‌‌تواند به عنوان یک سر مسیر ایجاد نشده استفاده شود. %2$s

en: A validation function for %1$s received data that did not have the required entry for %2$s.
fa: یک تابع اعتبار برای  %1$s داده‌ها را دریافت کرده است که یک هیچ مدخلی برای %2$s  وجود ندارد.

en: A validation function for %1$s received data that does not match the expected data type for the %2$s entry. A data type of %3$s was expected, but a data type of %4$s was received.
fa: یک تابع اعتبار برای%1$s به داده ها می کند که نوع داده مورد انتظار برای%2$s ورود مطابقت ندارد دریافت کرده است. نوع داده از%3$s و، انتظار می رفت اما یک نوع داده از %4$s دریافت شد.

en: A validation function for %1$s received data that has an entry for %2$s when no such entry exists.
fa: یک تابع اعتبار برای %1$s  داده‌های دریافت کرده است که یک مدخل برای%2$s   دارد  که چنین ورودی وجود ندارد.

en: The %1$s value cannot be empty.
fa: مقدار%1$s نمی تواند خالی باشد.

en: The %1$s value is not a valid username.
fa: مقدار %1$s یک نام کاربری معتبر نیست.

en: The %1$s value must be a positive integer.
fa: مقدار %1$s باید یک عدد صحیح مثبت باشد

en: The %1$s value must be a string.
fa: %1$s ارزش باید یک رشته باشد.

en: The %1$s value must be a valid date in the format of YYYY-MM-DD.
fa: مقدار %1$s باید به فرمت یک تاریخ معتیر یعنی YYYY-MM-DD باشد.

en: The %1$s value must be a valid date.
fa: مقدار %1$s یک تاریخ معتبر نیست.

en: The %1$s value must be a valid email address.
fa: مقدار آدرس ایمیل %1$s باید معتبر باشد

en: The %1$s value must be an integer.
fa: مقدار %1$s باید یک عدد صحیح باشد

en: The directory supplied in %1$s is not writable. Please select a directory that can be written to.
fa: دایرکتوری عرضه شده در %1$s را قابل نوشتن نیست. لطفا یک دایرکتوری است که قابل نوشتن باشد.

en: The file path supplied in %1$s cannot be used as it already exists but is not a file. Please supply a valid file path.
fa: مسیر فایل های عرضه شده در%1$s را نمی توان استفاده کرد چنانچه در حال حاضر وجود داشته باشد، اما یک فایل نیست. لطفا یک مسیر فایل معتبر را فراهم کنید.

en: The file path supplied in %1$s could not be created. Please supply a file path that can be written to.
fa: مسیر فایل عرضه شده در %1$s نمی‌تواند ساخته شود. لطفاً مسیری فایلی که قابلیت نوشتن دارد را عرضه کنید.

en: The "Write to Files" setting is disabled. Manual configuration for the <code>%s</code> file can be found on the Security > Settings page in the Advanced section.
fa: تنظیم نوشتتن فایل غیر فعال شده است.ساختار بندی دستیی برای فایل<code>%s</code> مي‌تواند  بروی صفحه امنیتی > تنظیمات در بخش پیشرفته یافت شود.

en: The directory %s could not be protected from file listing as the directory does not exist.
fa: دایرکتوری %s از لیست گذاری فایل نمی تواند محافظت شود بطوریکه این دایرکتوری وجود ندارد.

en: Cancel
fa: لغو

en: A permissions security check failed, preventing the request from completing as expected. The currently logged in user does not have sufficient permissions to make this request. Please try reloading the page and trying again.
fa: یک مجوز امنیتی با مشکل مواجه شده است ، مانع از تکمیل شدن درخواستی که انتظار می رفت ، کاربر وارد شده کنونی امکان دسترسی به این درخواست را ندارد. لطفاً صفحه را رفرش نموده و مجدداً تلاش نمایید.

en: An empty ip argument was submitted.
fa: یک استدلال IP خالی ارسال شده بود.

en: The %s module is a Core module and cannot be activated or deactivated.
fa: ماژول %s یک ماژول هسته ای است و قابلیت فعال سازی یا غیرفعال سازی ندارد.

en: The direction argument must be either "add", "clear", or "remove".
fa: استدلال جهت یا باید "اضافه کردن"، "روشن"، و یا "حذف".

en: The ip argument is missing.
fa: استدلال IP از دست رفته است.

en: The server did not receive a valid request. An unknown "method" argument was supplied. Please try again.
fa: سرور درخواست صحیحی دریافت نکرد. متد مورد نیاز برای استدلال یافت نشد. لطفا مجدداً تلاش نمایید.

en: The server did not receive a valid request. The required "data" argument for the module is missing. Please try again.
fa: سرور درخواست معتبر دریافت نکرد. اطلاعات درخواستی ماژول نامعتبر است لطفا مجدد تلاش نمایید.

en: The server did not receive a valid request. The required "method" argument is missing. Please try again.
fa: سرور درخواست صحیحی دریافت نکرد. متد مورد نیاز برای استدلال یافت نشد. لطفا مجدداً تلاش نمایید.

en: The server did not receive a valid request. The required "module" argument is missing. Please try again.
fa: سرور درخواست معتبر دریافت نکرد. ماژول  درخواستی داده نشده  است لطفا مجدد تلاش نمایید.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Setting was unable to be saved.
fa: عدم امکان یافتن تنظیمات صحیح برای  %s ، تنظیمات قادر به ذخیره شدن نبود.

en: Unable to find a valid settings object for %s. Settings were unable to be saved.
fa: عدم امکان یافتن تنظیمات صحیح برای  %s ، تنظیمات قادر به ذخیره شدن نبود.

en: Unknown error type received: %1$s.
fa: خطای نامشخصی دریافت شد. %1$s.

en: Manage Settings
fa: مدیریت تنظیمات

en: Support
fa: پشتیبانی

en: The settings saved successfully.
fa: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد.

en: A "internal server" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 500 status code, indicating that the server was unable to complete the request due to a fatal PHP error or a server problem. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, a temporary hosting issue, or invalid custom PHP modifications. Please check your server's error logs for details about the source of the error and contact your hosting company for assistance if required.
fa: یک خطای " سرور داخلی" مانع انجام درخواست به حد انتظار شد. سرور با وضعیت 500  روبرو گردید ، این مورد نشان می دهد که پیکربندی که روی سرور شما انجام شده مانع انجام این درخواست می شود. این مشکل ممکن است بخاطر تداخل با یک افزونه یا قالب شما باشد. لطفاً این صفحه را رفرش کنید و بار دیگر تلاش نمایید.

en: A parser error prevented the request from completing as expected. The site sent a response that jQuery could not process. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
fa: یک خطای تجزیه کننده parser مانع کامل شدن درخواست شد. ممکن است jQuery امکان تجزیه و تحلیل پیدا نکرده باشد ، این مورد ممکن است بخاطر تداخل افزونه ها یا قالب شما باشد. ( تـرجـمه ابـزار ور دپـرس)

en: A timeout error prevented the request from completing as expected. The site took too long to respond. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
fa: یک خطای تایم اوت timeout  مانع کامل شدن درخواست شد. این مورد ممکن است بخاطر تداخل افزونه ها یا قالب شما باشد. ( تـرجـمه ابـزار ور دپـرس)

en: An unknown error prevented the request from completing as expected. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
fa: یک خطای نامشخص مانع کامل شدن درخواست شد. این مورد ممکن است بخاطر تداخل افزونه ها یا قالب شما باشد. ( تـرجـمه ابـزار ور دپـرس)

en: Disable
fa: غیرفعال سازی

en: Enable
fa: فعال سازی

en: Learn More
fa: جزئیات بیشتر

en: The settings could not be saved. Due to an unknown error. Please try refreshing the page and trying again.
fa: تنظیمات قابلیت ذخیره سازی ندارد. با خطای نامشخصی رو به رو شده است. لطفاً صفحه را رفرش کرده و مجدداً تلاش نمایید.

en: The settings could not be saved. Please correct the error above and try again. | The settings could not be saved. Please correct the errors above and try again.
fa[0]: تنظیمات امکان ذخیره سازی ندارد. لطفاً تنظیمات بالا را اصلاح کرده و مجدداً تلاش نمایید.

en: A "not found" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 404 status code, indicating that the server was unable to find the requested admin-ajax.php file. This could be due to a plugin/theme conflict, a server configuration issue, or an incomplete WordPress installation. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings, alter server configurations, or reinstall WordPress.
fa: یک خطای " یافت نشد " مانع انجام درخواست به حد انتظار شد. سرور با وضعیت 404  روبرو گردید ، این مورد نشان می دهد که پیکربندی که روی سرور شما انجام شده مانع انجام این درخواست می شود. این مشکل ممکن است بخاطر تداخل با یک افزونه یا قالب شما باشد. لطفاً این صفحه را رفرش کنید و بار دیگر تلاش نمایید.

en: A "request forbidden" error prevented the request from completing as expected. The server returned a 403 status code, indicating that the server configuration is prohibiting this request. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue. Please try refreshing the page and trying again. If the request continues to fail, you may have to alter plugin settings or server configuration that could account for this AJAX request being blocked.
fa: یک خطای " درخواست ممنوع " مانع انجام درخواست به حد انتظار شد. سرور با وضعیت 403 روبرو گردید ، این مورد نشان می دهد که پیکربندی که روی سرور شما انجام شده مانع انجام این درخواست می شود. این مشکل ممکن است بخاطر تداخل با یک افزونه یا قالب شما باشد. لطفاً این صفحه را رفرش کنید و بار دیگر تلاش نمایید.

en: An "invalid format" error prevented the request from completing as expected. The format of data returned could not be recognized. This could be due to a plugin/theme conflict or a server configuration issue.
fa: یک "فرمت نامعتبر است" خطا درخواست از تکمیل به عنوان انتظار می رود جلوگیری کرد. قالب داده ها بازگشت نمی تواند به رسمیت شناخته شود. این می تواند به علت / درگیری تم پلاگین یا یک مشکل پیکربندی سرور.

en: The slug to redirect users to when they attempt to access wp-admin while not logged in.
fa: نامک برای تغییر مسیر کاربرانی که وارد نشده اند و می خواهند به wp-admin دسترسی داشته باشند.

en: Enable Redirection
fa: فعال سازی ریدایرکت

en: Redirect users to a custom location on your site, instead of throwing a 403 (forbidden) error.
fa: ریدایرکت کردن کاربران به مکانی خاص بروی سایت شما به‌جای روبه رو  شدن با خطای 404.

en: Redirection Slug
fa: Sluge ریدایرکت

en: This has been disabled.
fa: این غیرفعال شده است.

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: If you contact support about this error, please provide the following debug details:
fa: اگر با پشتیبانی در مورد ای خطا تماس گرفتید . لطفاَ جزئیات دیباگ زیر را هم فراهم کنید:

en: XML-RPC services are disabled on this site.
fa: سرویس XML-RPC بروی این سایت غیر فعال شده است.

en: Disable Pingbacks
fa: پینگ بک ها را غیرفعال کنید

en: SSL for Dashboard
fa: SSL برای داشبورد

en: Disable File Editor
fa: غیرفعال کردن ویرایشگر فایل

en: Show Details
fa: نمایش جزئیات

en: Disable XML-RPC
fa: XML-RPC را غیرفعال کنید

en: A Nickname is required. Please choose a nickname or fill out your first and last name.
fa: نیک نیم (اسم غیر رسمی)  الزامی است. لطفاُ یک نیک نیم انتخاب کنید یا نام و نام خانوادگی را وارد کنید.

en: Change WordPress Salts
fa: تغییر Salt  وردپرس

en: Disable Directory Browsing
fa: غیر فعال کردن مرور گر مسیر

en: Disable Directory Browsing - Security > Settings > System Tweaks > Directory Browsing
fa: غیرفعال سازی مسیر مرورگر .امنیت»تنظیمات»سیستم Tweaks»  مسیر مرورگر

en: Disable Extra User Archives
fa: غیر فعال کردن آرشیو کاربر اضافی

en: Disable File Editor - Security > Settings > WordPress Tweaks > File Editor
fa: غیر فعال کردن ویراش فایل. امنیت»تنظیمات» Tweaks وردپرس» ویرایش فایل

en: Disable PHP in Uploads
fa: غیرفعال سازی PHP در آپلود‌ها

en: Disable PHP in Uploads - Security > Settings > System Tweaks > PHP in Uploads
fa: غیرفعال سازی PHP در آپلود‌ها.امنیت»تنظیمات»سیستم Tweaks» php در آپلودها

en: Disable XML-RPC - Security > Settings > WordPress Tweaks > XML-RPC
fa: غیر فعال کردن  XML-RPC   . امنیت»تنظیمات» Tweaks وردپرس» XML-RPC

en: Enables secure SSL connection for the front-end (public parts of your site). Turning this off will disable front-end SSL control, turning this on "Per Content" will place a checkbox on the edit page for all posts and pages (near the publish settings) allowing you to turn on SSL for selected pages or posts. Selecting "Whole Site" will force the whole site to use SSL.
fa: اتصال امن SSL را برای قسمت جلویی (قسمت های عمومی سایت شما) فعال می کند. خاموش کردن این گزینه کنترل SSL front end را غیرفعال می کند و این کار را بر روی "Per Content" جعبه ای در صفحه ویرایش برای همه پست ها و صفحات (نزدیک تنظیمات انتشار) قرار می دهد که اجازه می دهد SSL را برای صفحات یا پست های انتخاب شده فعال کنید. انتخاب "کل سایت" تمام سایت را مجبور به استفاده از SSL می کند.

en: Force Unique Nickname
fa: اجباری کردن نیک نیم منحصر بفرد

en: Forces all dashboard access to be served only over an SSL connection.
fa: تمام دسترسی‌های داشبود را مجبور کنید که روی ارتباط SSL خدمت رسانی کنند

en: Front End SSL Mode
fa: مد Front End SSL

en: Prevent public access to readme.html, readme.txt, wp-config.php, install.php, wp-includes, and .htaccess. These files can give away important information on your site and serve no purpose to the public once WordPress has been successfully installed.
fa: جلوگیری از دسترسی عمومی به readme.html، readme.txt، wp-config.php، install.php، wp-includes و .htaccess. این فایل ها می توانند اطلاعات مهمی را در سایت شما به اشتراک بگذارند و هنگامی که وردپرس با موفقیت نصب شد، به عموم ارائه کند.

en: Prevents users from seeing a list of files in a directory when no index file is present.
fa: جلوگیری از دیده شدن لیستی از فایل‌ها در یک مسیری توسط کابران زمانی که فهرست فایل تهیه نشده است.

en: Protect System Files
fa: محاظت از فایل‌های سیستم

en: Protect System Files - Security > Settings > System Tweaks > System Files
fa: محافظت فایل‌های سیستم. امنیت»تنظیمات»سیستم Tweaks» فایل‌های سیستم

en: Strong Passwords
fa: کلمه های عبور قدرتمند

en: System Files
fa: فایل‌های سیستم

en: WordPress Tweaks
fa: امنیت وردپرس

en: Your Nickname must be different than your login name. Please choose a different Nickname.
fa: نیک نیم باید از نام وردی (لاگین) متفاوت باشد. لطفاَ یک نیک نیم متفاوت انتخاب کنید.

en: System Tweaks
fa: ترفند های امنیتی وردپرس

en: WordPress Salts
fa: کلید های امنیتی داخلی

en: Malware
fa: بدافزار

en: Error
fa: خطا

en: Action
fa: عمل

en: Ban Users
fa: کاربران مسدود

en: Change Database Prefix
fa: تغییر پیشوند پایگاه داده

en: blacklist
fa: لیست سیاه

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Warning
fa: هشدار

en: Date
fa: تاريخ

en: Login Slug
fa: نامک ورود

en: A file or directory already exists at <code>%s</code>. No Directory Name changes have been made. Please choose a new Directory Name or remove the existing file or directory and try again.
fa: یک فایل یا مسیر در<code>%s</code>  موجود است. تغییر اسم مسیر ایحاد نشد. لطفاَ یک اسم مسیر جدید انتاخب کنید یا فایل یا مسیر موجود را حذف کنید و مجدداَ اقدام کنید.

en: Added
fa: اضافه شده

en: An unknown error occured. Please try again later
fa: خطایی ناشناخته روی داده است . لطفاَ بعداَ اقدام کنید

en: Ban Hosts - Security > Settings > Banned Users
fa: مسدود کردن هاست. امنیت»تنظیمات» کاربران مسدود شده

en: Ban User Agents
fa: کاربران بلاک شده

en: Ban User Agents - Security > Settings > Banned Users
fa: مسدود کردن اگنت کاربر. امنیت»تنظیمات» مسدود کردن کاربران

en: Change Content Directory
fa: تغییر دایرکتوری محتوا

en: Clean
fa: پاکسازی

en: Could not update prefix references in options table.
fa: منبع پیشوند در جدول گزینه‌ها نمی‌تواند آپدیت شود.

en: Could not update prefix references in usermeta table.
fa: منبع پیشوند در جدول نام‌کاربری نمی‌تواند آپدیت شود.

en: Custom Login Action
fa: سفارشی سازی اقدام ورود به سیستم

en: Do not remove. Removing this line could break your site. Added by Security > Settings > Change Content Directory.
fa: برکنارنکنید. برکناری این خط می‌تواند باعث مشکلی در سایت شما شود. اضافه شده است توسط امنیت»تنظیمات» تغییر مسیر محتوا.

en: Enable the hide backend feature.
fa: فعال سازی ویژگی backend مخفی

note: translators: 1. Error message.
en: Error Message: %s
fa: پیام خطا : %s

en: File types listed here will not be checked for changes. While it is possible to change files such as images it is quite rare and nearly all known WordPress attacks exploit php, js and other text files.
fa: انواع فایل های ذکر شده در اینجا برای تغییرات بررسی نمی شوند. در حالی که امکان تغییر فایل ها از قبیل تصاویر بسیار نادر است و تقریبا تمام حملات وردپرس شناخته شده، از php، js و سایر فایل های متنی استفاده می کنند.

en: Ignore File Types
fa: صرف نظر از انواع فایل

en: Max Login Attempts Per User
fa: حداکثر تلاش ورود برای یک کاربر

en: Memory Used
fa: حافظه استفاده شده

en: Minutes to Remember Bad Login (check period)
fa: دقیقه برای ذخیره خطای ورود بد( بررسی دوره )

en: No changes were detected.
fa: هیچ تغییری یافت نشد.

en: Register Slug
fa: ثبت Slug

en: Results
fa: نتیجه

en: Scan Files Now
fa: اسکن فایل‌های در حال حاضر

en: Scanning...
fa: در حال اسکن ..

en: Success!
fa: موفق آمیز!

en: The new directory name cannot be an absolute path. Please supply a path that is relative to <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>).
fa: اسم مسیر جدید نمی‌تواند یک مسیر محض باش. لطفاَ مسیری که مربوط به <code>ABSPATH</code> (<code>%s</code>) باشد را وارد کنید.

en: The number of minutes in which bad logins should be remembered.
fa: تعداد دقایقی باید بین لاگین‌های بد (ناموفق) بگذرد تا به عنوان یک حمله محسوب نشود.

en: The scan failed to properly scan the site.
fa: اسکن درست سایت دچار موفقیعت شد.

note: translators: 1: Old directory path, 2: New directory path
en: Unable to rename the <code>%1$s</code> directory to <code>%2$s</code>. This could indicate a file permission issue or that your server does not support the supplied name as a valid directory name. No config file or directory changes have been made.
fa: قار به تغییر مسیر <code>%1$s</code>  به <code>%2$s</code>  نیست.این می‌تواند به خاطر مشکل دسترسی فایل یا اسم درج شده به عنوان یک اسم معتبر توسط سرور محسوب نمی‌شود. کانفیگ فایل یا تغییر مسیر صورت نگرفت.

note: translators: 1: Directory path, 2: Directory permissions
en: Unable to set the permissions of the new Directory Name (<code>%1$s</code>) to match the permissions of the old Directory Name. You may have to manually change the permissions of the directory to <code>%2$s</code> in order for your site to function properly.
fa: قادر به تنظیم دسترسی اسم فایل جدید  <code>%1$s</code> برای تطابق دادن با دسترسی نام مسیر قدیمی نیست.برای اینکه سایت شما به درستی کار کند شما باید به صورت دستی دسترسی مسیر به <code>%2$s</code> تغییر دهید.

en: Username
fa: نام کاربری

en: View Logs
fa: نمایش لاگ ها

en: WordPress Login Address Changed
fa: آدرس ورود ورد پرس تغییر کرده است.

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Local Brute Force Protection
fa: حفاظت از تکرار درخواست ورود

en: File Change Detection
fa: تشخیص تغییرات فایل ها

en: Banned Users
fa: کاربران و آی پی های مسدود شده

en: Hide Backend
fa: مخفی سازی داشبورد

en: Yes
fa: بله

en: Description
fa: توضیح

en: Time
fa: زمان

en: Permanently
fa: دائمی

en: Daily
fa: روزانه

en: No items found.
fa: موردی یافت نشد.

en: Excluded Files
fa: پرونده‌های صرف نظر شده

en: Included Tables
fa: جداول شامل شده

en: Details
fa: جزئيات

en: Email Only
fa: فقط ایمیل

en: No
fa: خیر

en: Release Lockout
fa: آزاد سازی بلاک‌ها

en: Site Lockout Notification
fa: اطلاعیه های تحریم های سایت

en: %s could not be read due to an unknown error.
fa: بد لیل یک خطای ناشناخته %s نمی‌تواند خوانده شود.

en: %s could not be read. Both the fopen/feof/fread/flock and file_get_contents functions are disabled on the server.
fa: %s نمی‌تواند خوانده شود. هردوی fopen/feof/fread/flock و file_get_contents functions بروی سرور غیرفعال می‌باشد.

en: %s could not be read. Both the opendir/readdir/closedir and glob functions are disabled on the server.
fa: %s نمی‌تواند خوانده شود . هر دوی opendir/readdir/closedir و glob functions روی سرور غیرفعال میباشد.

en: %s could not be read. It does not appear to be a file.
fa: %sقابل خواندن نمی باشد. به نظر این مورد فایل نیست.

en: %s could not be written as a file. The requested path already exists as a directory. The directory must be removed or a new file name must be chosen before the file can be written.
fa: %s نمی‌تواند به عنوان یک فایل نوشته شود. مسیر درخواست شده  از قبل به عنوان دایرکتوری (مسیر)موجود است. قبل از اینکه فایلل بتواند نوشته شود باید مسیر  حذف شود یا اسم فایل جدید انتخاب شود.

en: %s could not be written. This could be due to a permissions issue. Ensure that PHP runs as a user that has permission to write to this location.
fa: %s نمی‌تواند نوشته شود. این می‌تواند به دلیل مشکل دسترسی باشد. از اینکه php به عنوان یک کاربر مجاز به نوشتن در این مکان  هست اطمینان حاصل فرمائید.

en: Apply
fa: اجرا

en: Backup Interval
fa: بازه بک‌آپ گیری

en: Backup Location
fa: مکان بک آپ

en: Backup Method
fa: روش بک‌آپ گیری

en: Backups to Retain
fa: بک آپ برای نگه داشتم

en: Bulk Actions
fa: حجم عمل‌ها

en: Change User ID 1
fa: تغییر آی دی یوز۱

en: Complete!
fa: کامل شد!

en: Compress Backup Files
fa: فایل‌های  بک آپ فشرده

en: Current Page
fa: صفحه‌ی کنونی

en: Daily Security Digest
fa: گزارش خلاصه امنیت بصورت روزانه

en: Data
fa: دیتا

en: Do not modify or remove this line
fa: در این خط  حذف یا تغییری ایجاد نکنید.

en: Enabled
fa: فعال شد

en: Excerpt View
fa: نمایش گزیده‌ای (انشعابی)

en: List View
fa: نمایش لیست

en: Notice
fa: اعلان

en: Permissions for the directory %s could not be read as the directory could not be found.
fa: مجوز برای شاخه%s  نمی تواند بخواند چنانچه دایرکتوری  یافت نشود.

en: Permissions for the directory %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: مجوز برای شاخه%s نمی تواند خوانده شود به دلیل آن که تابع  fileperms غیر فعال است . این یک مسئله پیکربندی سیستم است.

en: Permissions for the file %s could not be read as the file could not be found.
fa: دسترسی‌ها برای فایل    %s نمی‌تواند خوانده شود وقتی فایل پیدا نشود.

en: Permissions for the file %s could not be read as the fileperms() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: دسترسی‌ها برای فایل%s نمی‌تواند خوانده شود وقتی تابع fileperms() غیر فعال باشد. این یک مسئله ساختاربندی سیستم است.

en: Save Locally Only
fa: فقط ذخیره

en: Save Locally and Email
fa: ذخیره و ایمیل کردن

en: Schedule Database Backups
fa: زمان بندی پک‌آپ گیری دیتابیس

en: Select All
fa: همه را انتخاب کنید

en: Select what we should do with your backup file. You can have it emailed to you, saved locally or both.
fa: مشخص کنید همراه بک آپگیری چه عملی انجام شود. ارسال ایمیل یا ذخیره‌سازی محلی یا هردو.

en: The directory %s could not be created as a file with that name already exists.
fa: وقتی فایلی با نام یکسان موجود باشد . مسیر %s نمی‌تواند اجرا شود.

en: The directory %s could not be created as an existing parent directory could not be found.
fa: وقتی سر مسیر نتواند پیدا شود مسیر %s نمی‌تواند ایجاد شود.

en: The directory %s could not be created as the mkdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: وفتی تابع mkdir() غیر فعال باشد مسیر %s نمی‌تواند ایجاد شود. این یک مسئله ساختاربندی سیستم می‌باشد.

en: The directory %s could not be created due to an unknown error. This could be due to a permissions issue.
fa: به دلیل یک خطای ناشناخته مسیر %s نمی‌تواند ایجاد شود.این می‌تواند به دلیل مسئله دسترسی‌ها باشد.

en: The directory %s could not be removed as the rmdir() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: وفتی تابع rmdir() غیر فعال باشد مسیر %s نمی‌تواند ایجاد شود. این یک مسئله ساختاربندی سیستم می‌باشد.

en: The file %1$s could not have its permissions updated as non-integer permissions were sent: (%2$s) %3$s
fa: فایل %1$s نمی‌تواند دسترسی به آپدیت داشته باشد وقتی یک دسترسی non_integer فرستاده شده بود: (%2$s) %3$s

en: The file %s could not be removed as the unlink() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: %s  فایل نمی‌تواند حذف شود وقتی تابع unlike() غیر فعال می‌شود. این یک مشکل ساختار بندی سیستم می‌باشد.

en: The file %s could not have its permissions updated as the chmod() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: فایل %s نمی‌تواند به آپدیت دسترسی داشته باشد وقتی که تابع chmod() غیر فعال است. این مشکل ساختاربندی سیستم است.

en: The number of days between database backups.
fa: تعداد روز‌های بین بک‌آپ دیتا بیس‌ها.

en: To view logs within the plugin you must enable database logging in the Global Settings. File logging is not available for access within the plugin itself.
fa: برای نمایش لاگ ها در پلاگین شما باید ورود به دیتابیس خود را در بخش تنظیمات همگانی فعال کنید. لاگ یا گزارشات دسترسی فایل ها برای خود این پلاگین فعال نیست.

en: URL
fa: نشانی (URL)

en: Unable to read %1$s due to the following error: %2$s
fa: به دلیل خطای زیر قادر به خواندن %1$s نیست: %2$s

en: Unable to remove %1$s due to the following error: %2$s
fa: قادر به حذف%1$s نیست به دلیل خطای زیر:%2$s

en: Unable to remove %s due to an unknown error.
fa: قادر به حذف %s نیست ، به دلیل یک خطای ناشناخته.

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function is disabled. This is a system configuration issue.
fa: قادر به استریپ کردن نظرات از منبع کد، وقتی تابع token_get_all() غیر فعال است نمی‌باشد

en: Unable to strip comments from the source code as the token_get_all() function returned an unrecognized value (type: %s)
fa: قادر به استریپ کردن نظرات از منبع کد، وقتی تابع token_get_all() یک مقدار (نوع: %s)ناشناخته بر‌می‌گرداند نیست.

en: Updates to <code>wp-config.php</code> are disabled via a filter.
fa: آپدیت شدن به <code>wp-config.php</code> تسط فیلتر غیر فعال شده است.

en: User
fa: کاربر

en: iThemes Security preserved the following settings as removing them could prevent the site from functioning correctly.
fa: ithem security تنظیمات زیر را زمانی که حذف آن می‌تواند مانع از عملکرد صحیح سایت می‌شود حفظ می‌کند.

[ctx: paging]
en: %1$s of %2$s
fa: %1$s %2$s

en: Security Check
fa: بررسی کامل امنیتی

en: Database Backups
fa: پشتیبان گیری پایگاه داده

en: Admin User
fa: کاربری ادمین

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Dismiss
fa: رد کردن

en: Pro
fa: ورژن ویژه

en: Active Lockouts
fa: تحریم های فعال

en: Both
fa: هردو

en: Community Lockout Message
fa: پیام بلاک شدن شبکه ای

en: Dashboard
fa: داشبورد

en: Database Only
fa: فقط دیتابیس

en: Days to Keep Database Logs
fa: روز‌های نگه داری لوگ‌های پایگاه داده(دیتابیس)

en: File Only
fa: فقط فایل

en: Get Free API Key
fa: دریافت رایگان کلید api

en: Hide Security Menu in Admin Bar
fa: مخفی کردن منو امنیت در نوار ادمین

en: How should event logs be kept
fa: چگونه لوگ‌های رویدادها نگه داشته شود

en: Lockout
fa: تحریم(بلاک) شده ها

en: Lockouts
fa: تحریم شده ها

en: Logs
fa: لاگ ها

en: NGINX Conf File
fa: فایل کانفیگ Nginx

en: Path to Log Files
fa: مسیر برای فایل های  لاگ افزونه

en: Security error!
fa: ارور های امنیتی!

en: User Lockout Message
fa: پیام تحریم کاربر

en: Write to Files
fa: اجازه تغییر فایل ها

en: You have been locked out due to too many invalid login attempts.
fa: شما به دلیل درخواست های زیاد برای ورود به سایت بلاک شده اید.

en: You must restart your NGINX server for the changes to take effect.
fa: شما باید سرور Nginx به خود را راه اندازی مجدد برای تغییرات تاثیر گذار.

en: wp-config.php Rules
fa: نقش های wp-config.php

en: Global Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Security
fa: امنیت وردپرس
