Plugins - Accordion - Stable (latest release) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Clear
es: Borrar

en: Add
es: Añadir

en: Center
es: Centrar

en: Header
es: Cabecera

en: Submit reviews
es: Enviar reseñas

en: Documentation
es: Documentación

en: Text align
es: Alineación del texto

en: Background image
es: Imagen de fondo

en: Active background color
es: Color de fondo activo

en: Accordion header.
es: Cabecera del acordeón.

en: Custom CSS
es: CSS personalizado

en: Accordion content font size
es: Tamaño de la fuente del contenido del acordeón

en: Accordion header font size
es: Tamaño de la fuente de la cabecera del acordeón

en: Accordion container background color
es: Color del fondo del contenido del acordeón

en: Accordion content text color
es: Color de la fuente del contenido del acordeón

en: Accordion header text color
es: Color de la fuente de la cabecera del acordeón

en: Buy Premium!
es: ¡Comprar Premium!

en: Content
es: Contenido

en: Collapsible
es: Plegable

en: Activate event
es: Activar evento

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Fill
es: Rellenar

en: Click
es: Al hacer clic

en: Mouseover
es: Al poner el cursor encima

note: Description of the plugin
en: Fully responsive and mobile ready accordion grid for wordpress.
es: Cuadrícula de acordeones totalmente adaptable y preparada para móviles para WordPress.

en: Accordion options
es: Opciones del acordeón

en: Tabs options
es: Opciones de las pestañas

en: Background color
es: Color del fondo

en: Accordion shortcode
es: Shortcode del acordeón

en: Tabs shortcodes
es: Shortcodes de pestañas
